Profil hráče

Matyáš Hrubý

hrac

Ročník: 2004
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 188. (03/2022)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 26. (11/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 13. (05/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 5. (10/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 37. (02/2022)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 2. (08/2021)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2022 345 (0) 1054 (0)
01.08.2022 345 (2) 1054 (0)
01.07.2022 347 (2) 1054 (0)
01.06.2022 349 (-126) 1054 (-1507)
01.05.2022 223 (-28) 2561 (-436)
01.04.2022 195 (-7) 2997 (0)
01.03.2022 188 (9) 2997 (0)
01.02.2022 197 (7) 2997 (0)
01.01.2022 204 (7) 2997 (0)
01.12.2021 211 (6) 2997 (0)
01.11.2021 217 (0) 2997 (0)
01.10.2021 217 (84) 2997 (1054)
01.09.2021 301 (-4) 1943 (0)
01.08.2021 297 (-1) 1943 (0)
01.07.2021 296 (0) 1943 (0)
01.06.2021 296 (0) 1943 (0)
01.03.2021 296 (0) 1943 (0)
01.11.2020 296 (274) 1943 (1507)
01.10.2020 570 (31) 436 (109)
01.10.2018 601 (-7) 327 (0)
01.09.2018 594 (-2) 327 (0)
01.08.2018 592 (-5) 327 (0)
01.07.2018 587 (4) 327 (0)
01.06.2018 591 (-7) 327 (0)
01.05.2018 584 (27) 327 (0)
01.04.2018 611 (-6) 327 (0)
01.03.2018 605 (-1) 327 (0)
01.02.2018 604 (6) 327 (0)
01.01.2018 610 (10) 327 (0)
01.12.2017 620 (-2) 327 (0)
01.11.2017 618 (-618) 327 (327)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20222041971881952233493473453452022
20212962962962973012172172112021
20205702962020
20186106046056115845915875925946012018
20176186202017

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 MČR juniorů 2021, (B17), 08.10.2021
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
364
Body celkem:
4798
Radim Jurášek  3 : 0 130 9. - 10.
Filip Walter  3 : 1 104 9. - 12.
Dominik Wojtucki  3 : 0 130 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
 FAJNE Céčko muži, 18.09.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1008
Body za soupeře:
46
Body celkem:
1054
Petr Nesládek  0 : 3 0 5. - 6.
Ondřej Ryšavý  3 : 2 15.12 5. - 8.
Michal Jurášek  2 : 3 10.08 čtvrtfinále
Michal Štěpán  3 : 2 12.6 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Impexta ČRO Cup 2020, 10.10.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1432
Body za soupeře:
75
Body celkem:
1507
Jakub Šichnárek  0 : 3 0 finále
Lukáš  Kamp  3 : 2 20.16 semifinále
Petr Hlisnikovský  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Vojtěch Mohelník  3 : 2 12.6 1. - 16.
Michal Dvořák  3 : 0 16.8 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP , (B17), 03.10.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
182
Body celkem:
4318
Vojtěch Martinovský  1 : 3 25.6 3. - 4.
David Linhart  0 : 3 0 semifinále
Radim Jurášek  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
Adam Škrobánek  3 : 0 80 1. - 16.
 Déčko FAJNE OSTRAVA, 19.06.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 PINEHILL MČR juniorů, (B17), 07.02.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
255
Body celkem:
5618
Daniel Svoboda  0 : 3 0 5. - 6.
Michal Jurášek  3 : 1 124.8 5. - 8.
Karel Matoušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Radim Jurášek  3 : 0 130 1. - 16.
 MSSJO 2019, (B17), 14.12.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
194
Body celkem:
4330
Faríd Farrag  1 : 3 25.6 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B17), 23.11.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
204
Body celkem:
3903
Michal Jurášek  0 : 3 0 7. - 8.
František Procházka  0 : 3 0 5. - 8.
Daniel Svoboda  1 : 3 24 čtvrtfinále
Jan Gerstdorf  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 80 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B17), 26.10.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
218
Body celkem:
4354
Lukáš Krejčí  1 : 3 25.6 3. - 4.
František Procházka  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 0 96 čtvrtfinále
Matěj Bomba  3 : 1 64 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B17), 28.09.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2474
Body za soupeře:
224
Body celkem:
2698
Šimon Rynt  3 : 0 80 13. - 14.
Matouš Fiala  3 : 0 80 13. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 9. - 16.
Michal Jurášek  2 : 3 32 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 AB SQUASH CUP - junioři B, (B17), 04.05.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3624
Lukáš Krišica  3 : 0 50
Radim Jurášek  3 : 0 50
Michal Jurášek  3 : 0 80
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
 Prima stavebniny Cup, (B17), 27.04.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
284
Body celkem:
4963
Martin Suk  3 : 0 120 finále
Svatopluk Kreidl  3 : 1 76.8 semifinále
Radim Jurášek  3 : 1 57.6 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 16.
 D-Tour junior B17 2.kolo, (B17), 02.03.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B19), 16.02.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
36
Body celkem:
2796
Vojtěch Mohelník  0 : 3 0 3. - 4.
Michal Macíček   0 : 3 0 semifinále
Karel Wanke ml.  3 : 2 36 čtvrtfinále
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B17), 16.02.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
190
Body celkem:
3246
Adam Gacek  3 : 0 80 3. - 4.
Jan Netolička  0 : 3 0 semifinále
Adam Horák  3 : 0 60 čtvrtfinále
Mojmír Zálešák  3 : 0 50 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B15), 01.02.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
416
Body celkem:
4850
Matěj Bomba  3 : 0 130 9. - 10.
Tomáš Holinka  3 : 0 130 9. - 12.
Adam Horák  3 : 0 130 9. - 16.
Daniel Svoboda  1 : 3 26 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
212
Body celkem:
4452
Vojtěch Martinovský  0 : 3 wo. 0 5. - 6.
Matěj Bomba  3 : 2 72 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 05.01.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
210
Body celkem:
3654
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 finále
Alexej Izotov  3 : 0 80 semifinále
Filip Uvíra  3 : 0 60 čtvrtfinále
Patrik Závacký  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B15), 15.12.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
236
Body celkem:
4177
Filip Walter  3 : 1 96 7. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Filip Uvíra  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4305
Body za soupeře:
168
Body celkem:
4473
Sean Vittek  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Filip Walter  0 : 3 0 5. - 8.
Faríd Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Kolpak  3 : 0 120 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 D-Tour junior B15 1.kolo, (B15), 10.11.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B17), 03.11.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
160
Body celkem:
2139
Matěj Bomba  3 : 0 50 9. - 10.
Leoš Gjumija ml.  3 : 1 40 9. - 12.
Adam Horák  3 : 0 50 9. - 16.
Viktor Nezveda  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B17), 13.10.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
150
Body celkem:
2682
Adam Otčenáš  3 : 0 60 5. - 6.
David Priesel  3 : 0 60 5. - 8.
Martin Suk  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Hrubý  3 : 2 30 1. - 16.
 BÁSTR Cup junioři B, (B15), 26.05.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
197
Body celkem:
3416
Alexej Izotov  3 : 0 82 finále
Marian Papula  3 : 0 65.6 semifinále
Adam Škrobánek  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B15), 05.05.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
318
Body celkem:
4997
Filip Uvíra  3 : 0 120 finále
Jan Holuša  3 : 0 96 semifinále
Adam Škrobánek  3 : 0 72 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (B15), 02.02.2018
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3657
Body za soupeře:
182
Body celkem:
3839
Eliáš Bencúr  3 : 0 130 15. - 16.
Filip Walter  1 : 3 26 13. - 16.
Lukáš Krišica  0 : 3 0 9. - 16.
Alfréd Nezveda  1 : 3 26 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B15), 13.01.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3503
Body za soupeře:
330
Body celkem:
3833
Tomáš Holinka  3 : 0 110 11. - 12.
Alfréd Nezveda  1 : 3 22 9. - 12.
Ondřej Malina  3 : 0 110 9. - 16.
Karel Matoušek  0 : 3 0 1. - 16.
Tomáš Jarý  3 : 0 88 1. - 32.
 Velká cena Prahy, (B15), 16.12.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
234
Body celkem:
3279
Alfréd Nezveda  1 : 3 18 9. - 10.
Alexej Izotov  3 : 0 90 9. - 12.
Jerome Grosmann  3 : 0 90 9. - 16.
Faríd Farrag  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (B15), 04.11.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
169
Body celkem:
3613
Daniel Ivanco  1 : 3 20 finále
Eliáš Bencúr  3 : 1 64 semifinále
Filip Uvíra  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 1. kolo D-TOUR FAJNE junior B15, (B15), 21.10.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 1. kolo D-TOUR FAJNE, 14.10.2017
Pořadí: 15
Body za pořadí:
327
Body za soupeře:
0
Body celkem:
327
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B15), 30.09.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
157
Body celkem:
3593
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 5. - 6.
Filip Walter  3 : 1 76.8 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 80 1. - 16.
 D-tour junior 4.kolo B15, (B15), 13.05.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 HANYA CUP junioři A, (B15), 01.04.2017
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1862
Body za soupeře:
112
Body celkem:
1974
Leoš Gjumija ml.  3 : 0 56 19. - 20.
Matěj Bomba  0 : 3 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 32.
Sean Vittek  0 : 3 0 1. - 32.
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (B15), 25.03.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
122
Body celkem:
2319
Eliáš Bencúr  3 : 0 60 7. - 8.
Lukáš Krišica  1 : 3 12 5. - 8.
Filip Čepelák  0 : 3 0 čtvrtfinále
Cedric Berger  3 : 0 50 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B13), 03.02.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
78
Body celkem:
4042
Martin Mach  0 : 3 0 11. - 12.
Matěj Bomba  0 : 3 0 9. - 12.
Adam Horák  3 : 2 78 9. - 16.
Faríd Farrag  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovský turnaj juniorů D, (B13), 28.01.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B13), 14.01.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3115
Adam Horák  3 : 2 54 11. - 12.
Matěj Kolpak  2 : 3 36 9. - 12.
Lukáš Krišica  3 : 2 54 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 junioři B FAJNE OSTRAVA , (B15), 07.01.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
170
Body celkem:
2149
Tomáš Michalec  3 : 0 50 9. - 10.
Marian Papula  3 : 0 50 9. - 12.
Daniel Noga  3 : 0 50 9. - 16.
Alex Kelar  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 junioři B FAJNE OSTRAVA , (B13), 07.01.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
190
Body celkem:
3634
Alfréd Nezveda  0 : 3 0 finále
Tadeáš Pekárek  3 : 0 80 semifinále
Daniel Šrámek  3 : 0 60 čtvrtfinále
Maxmilián Pišček  3 : 0 50 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (B13), 26.11.2016
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
180
Body celkem:
2953
Tomáš Michalec  3 : 2 54 13. - 14.
 bye  3 : 0 90 13. - 16.
Adam Horák  0 : 3 0 9. - 16.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Mistrovský turnaj juniorů D, (B13), 19.11.2016
Pořadí: 12
Body za pořadí:
351
Body za soupeře:
0
Body celkem:
351
 Albatros Media junior B, (B13), 28.05.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
55
Body celkem:
2252
David Priesel  3 : 0 wo. 30 7. - 8.
Matěj Bomba  0 : 3 0 5. - 8.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (B13), 07.05.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2284
Body za soupeře:
36
Body celkem:
2320
Alex Kelar  0 : 3 0
Adam Horák  0 : 3 0
Radek Stoklasa  3 : 2 36
 HRADECKÝ CUP, (B13), 23.04.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
48
Body celkem:
2808
Matěj Kolpak  0 : 3 0 3. - 4.
Ondřej Malina  0 : 3 0 semifinále
Vít Juříček  3 : 1 48 čtvrtfinále

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot