Profil hráče

Matěj Kolpak

Ročník: 2005
Klub: Squash klub Poděbrady, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 6142

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 706.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 706. (04/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 8. (03/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 8. (01/2018)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 12.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 11. (03/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 97.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 97. (04/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 28.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 28. (04/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.04.2020 706 (32) 75 (0)
01.03.2020 738 (2) 75 (0)
01.02.2020 740 (-7) 75 (0)
01.01.2020 733 (7) 75 (0)
01.12.2019 740 (-4) 75 (0)
01.11.2019 736 (-736) 75 (75)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20207337407387062020
20197367402019

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Strahov - junioři B, (B17), 29.02.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
134
Body celkem:
2331
Jan Gerstdorf  3 : 0 60 7. - 8.
Mojmír Zálešák  0 : 3 0 5. - 8.
Radim Jurášek  2 : 3 24 čtvrtfinále
Ondřej Kutý  3 : 0 50 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (B15), 07.02.2020
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
130
Body celkem:
4809
Tomáš Holinka  0 : 3 0 7. - 8.
Matěj Bomba  0 : 3 0 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Horák  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 11.01.2020
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2414
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2558
Martin Mach  0 : 3 0 17. - 18.
Adam Horák  3 : 0 72 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Radim Jurášek  0 : 3 0 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 11.01.2020
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
162
Body celkem:
2862
Adam Škrobánek  1 : 3 18 13. - 14.
Adam Gerstdorf  3 : 0 90 13. - 16.
Miloslav Vaněrka  1 : 3 18 9. - 16.
Šimon Rynt  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B15), 14.12.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3223
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3388
Filip Walter  0 : 3 wo. 0 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 55 13. - 16.
Dominik Wojtucki  1 : 3 22 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
Filip Crhonek  3 : 0 88 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B15), 23.11.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2474
Body za soupeře:
240
Body celkem:
2714
Radek Ďurán  3 : 0 80 13. - 14.
Jan Gerstdorf  3 : 0 80 13. - 16.
Michal Jurášek  1 : 3 16 9. - 16.
Radim Jurášek  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 64 1. - 32.
 3. liga muži D, 06.10.2019 Body celkem:
75
Eva Gallatová  0 : 3 0
Matouš Ingršt  3 : 0 75
 HRADECKÝ CUP - JB, (B15), 05.10.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
117
Body celkem:
2877
Šimon Rynt  1 : 3 16 3. - 4.
Dominik Wojtucki  1 : 3 16 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B15), 25.05.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
266
Body celkem:
3503
Šimon Rynt  3 : 1 67.2 5. - 6.
Bedřich Beneš  3 : 0 84 5. - 8.
David Eršil  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
Jan Bravenec  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup, (B15), 27.04.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2143
Body za soupeře:
106
Body celkem:
2249
Tomáš Holinka  0 : 3 0 7. - 8.
Bedřich Beneš  2 : 3 28.8 5. - 8.
Dominik Wojtucki  2 : 3 28.8 čtvrtfinále
Michal Jurášek  3 : 1 48 1. - 16.
 Junioři B-SBCentrum, (B15), 23.03.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
106
Body celkem:
3162
Bedřich Beneš  3 : 1 40
Jan Gerstdorf  3 : 0 50
Mojmír Zálešák  0 : 3 0
Adam Škrobánek  1 : 3 16
 HRADECKÝ CUP, (B15), 16.03.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
266
Body celkem:
3503
Adam Horák  3 : 0 84 5. - 6.
Dominik Wojtucki  3 : 0 84 5. - 8.
Filip Walter  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Škrobánek  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 MČR juniorů 2019, (B15), 01.02.2019
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3657
Body za soupeře:
117
Body celkem:
3774
Dominik Wojtucki  3 : 0 wo. 65 15. - 16.
Miloslav Vaněrka  2 : 3 52 13. - 16.
Matěj Bomba  0 : 3 0 9. - 16.
Alex Kelar  0 : 3 0 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3271
Body za soupeře:
77
Body celkem:
3348
Filip Uvíra  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Michal Jurášek  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 9. - 16.
Matyáš Hrubý  0 : 3 0 1. - 16.
Mikuláš Janda  3 : 1 76.8 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B15), 03.11.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
130
Body celkem:
2031
Filip Walter  0 : 3 0 9. - 10.
Radek Ďurán  3 : 0 50 9. - 12.
Marian Papula  3 : 0 50 9. - 16.
Mojmír Zálešák  1 : 3 10 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 13.10.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
174
Body celkem:
3230
Daniel Šrámek  3 : 1 64 3. - 4.
Filip Walter  0 : 3 0 semifinále
Mojmír Zálešák  3 : 0 60 čtvrtfinále
Bedřich Beneš  3 : 0 50 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2960
Body za soupeře:
326
Body celkem:
3286
Alexej Izotov  3 : 1 70.4 17. - 18.
Radim Jurášek  3 : 0 88 17. - 20.
Michal Jurášek  3 : 0 88 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 44 17. - 32.
Adam Horák  2 : 3 35.2 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B15), 15.09.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
234
Body celkem:
3169
Dominik Wojtucki  3 : 0 90 11. - 12.
Antonín Eliášek  0 : 3 0 9. - 12.
Miloslav Vaněrka  3 : 1 72 9. - 16.
Alex Kelar  0 : 3 0 1. - 16.
Radim Jurášek  3 : 0 72 1. - 32.
 PRIMA stavebniny Cup, (B15), 21.04.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
208
Body celkem:
2924
Vojtěch  Haluza   0 : 3 0 9. - 10.
Leoš Gjumija ml.  3 : 1 64 9. - 12.
Adam Horák  3 : 0 80 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
Radim Jurášek  3 : 0 64 1. - 32.
 Turnaj JB, (B15), 07.04.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2952
Šimon Rynt  3 : 0 65.6
Alexej Izotov  3 : 0 65.6
Matěj Bomba  1 : 3 13.12
 HRADECKÝ CUP, (B15), 24.03.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
49
Body celkem:
2113
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
Adam Otčenáš  0 : 3 0
Adam Otčenáš  0 : 3 0
Dominik Wojtucki  3 : 0 49.2
 Albatros Media - Junior "A", (B15), 17.03.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2263
Body za soupeře:
175
Body celkem:
2438
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
Dan Malec  0 : 3 0
Dominik Wojtucki  3 : 0 wo. 35
Dominik Wojtucki  3 : 0 wo. 35
Dominik Wojtucki  3 : 0 wo. 35
Alexej Izotov  3 : 1 56
Matěj Bomba  1 : 3 14
 Mistrovství republiky juniorů, (B13), 02.02.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
286
Body celkem:
4526
Daniel Šrámek  1 : 3 26 9. - 10.
Mikuláš Janda  3 : 0 130 9. - 12.
Adam Horák  3 : 1 104 9. - 16.
Tomáš Holinka  1 : 3 26 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B13), 17.12.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
160
Body celkem:
5264
Filip Walter  0 : 3 0 3. - 4.
David Linhart  0 : 3 0 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 60 čtvrtfinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 100 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B15), 16.12.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
106
Body celkem:
2953
Alexej Izotov  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Alfréd Nezveda  1 : 3 18 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Karel Matoušek  0 : 3 0 1. - 16.
Nicolas Fobe  3 : 2 43.2 1. - 32.
 HUSLÍK Cup, (B15), 25.11.2017
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2492
 bye  3 : 0 wo. 36 19. - 20.
Filip Walter  0 : 3 0 17. - 20.
Tomáš Jarý  3 : 0 72 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Ondřej Malina  0 : 3 0 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B13), 01.10.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
63
Body celkem:
2910
Max Gál  1 : 3 18 11. - 12.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Filip Walter  0 : 3 0 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "A", (B13), 06.05.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
154
Body celkem:
2610
Mikuláš Dufek  3 : 0 70 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
Mikuláš Janda  1 : 3 14 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 18.03.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3354
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
Matěj Bomba  0 : 3 0
Jan Machač  3 : 0 80
Adam Horák  3 : 0 80
 Strahov Junioři B, (B13), 18.02.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2820
Antonín Eliášek  0 : 3 0 3. - 4.
Alfréd Nezveda  0 : 3 0 semifinále
Šimon Rynt  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B13), 03.02.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4122
Adam Horák  3 : 1 104 13. - 14.
Tadeáš Pekárek  3 : 0 130 13. - 16.
Martin Mach  1 : 3 26 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B13), 14.01.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3225
Dan Malec  0 : 3 0 9. - 10.
Matyáš Hrubý  3 : 2 54 9. - 12.
Tomáš Michalec  3 : 0 90 9. - 16.
Jakub Strapek  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (B13), 17.12.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
162
Body celkem:
3097
Max Gál  3 : 2 54 11. - 12.
Tadeáš Krajči  1 : 3 18 9. - 12.
Matěj Sedláček  3 : 0 90 9. - 16.
Faríd Farrag  0 : 3 0 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 05.11.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
70
Body celkem:
3126
Tomáš Holinka  3 : 1 40
Jan Machač  3 : 2 30
Alfréd Nezveda  0 : 3 0
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
 junioři B SBCentrum, (B13), 29.10.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
180
Body celkem:
2712
 bye  3 : 0 60 5. - 8.
Antonín Eliášek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dan Malec  3 : 0 60
Vít Juříček  3 : 0 60
 Morenda Brno JA, (B13), 01.10.2016
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3134
Body za soupeře:
90
Body celkem:
3224
Alfréd Nezveda  0 : 3 0 11. - 12.
Adam Horák  1 : 3 20 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 50 9. - 16.
David Linhart  1 : 3 20 1. - 16.
 Chodovské A, (B13), 17.09.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
50
Body celkem:
3749
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 7. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 5. - 8.
Martin Mach  0 : 3 0 čtvrtfinále
Sean Vittek  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B13), 23.04.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3196
Matyáš Hrubý  3 : 0 80 3. - 4.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Multipower Junior "A", (B13), 02.04.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
99
Body celkem:
3096
Daniel Svoboda  0 : 3 0 7. - 8.
Ondřej Malina  1 : 3 19.2 5. - 8.
Daniel Ivanco  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vít Juříček  3 : 0 80 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 12.03.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
160
Body celkem:
2778
Martin Mach  0 : 3 0 1. - 16.
Alfréd Nezveda  0 : 3 0
Tomáš Holinka  3 : 0 80
Matěj Sedláček  0 : 3 0
Adam Horák  3 : 0 80
 Final del Torneo de Juniors "B", (B13), 20.02.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2076
Daniel Svoboda  0 : 3 0 7. - 8.
Antonín Eliášek  0 : 3 0 5. - 8.
Ondřej Malina  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Final del Torneo de Juniors "B", (B11), 20.02.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
144
Body celkem:
3200
Adam Burget  3 : 0 60
Mikuláš Janda  2 : 3 24
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
Maxmilián Pišček  3 : 0 60
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B11), 05.02.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
161
Body celkem:
4840
Matěj Sedláček  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Adam Horák  1 : 3 31.2 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Libor Vosmík  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A, (B11), 09.01.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
David Linhart  0 : 3 0
Matěj Bomba  0 : 3 0
Alfréd Nezveda  0 : 3 0
 junioři A, (B11), 19.12.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
101
Body celkem:
2862
Adam Burget  3 : 0 84 7. - 8.
Filip Walter  0 : 3 0 5. - 8.
Matěj Bomba  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
 junioři B, (B11), 07.11.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
74
Body celkem:
2150
Matěj Sedláček  1 : 3 12 7. - 8.
Tomáš Holinka  1 : 3 12 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Maxmilián Pišček  3 : 0 50 1. - 16.
 junioři B, (B11), 24.10.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2099
Josef Martínek  3 : 0 50 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Mikuláš Janda  2 : 3 20 1. - 16.

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot