Profil hráče

Josef Fanta

hrac

Ročník: 1971
Klub: SK HAMR, z.s.
Družstvo:SK HAMR C ReklamaLevneji.cz
Registrační číslo: 477

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 85.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 71. (09/2023)
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 40 let: 1. (02/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 45 let: 1. (11/2016)
Aktuální umístění v žebříčku masters mužů nad 50 let: 5.
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 50 let: 2. (01/2022)
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 35 let: 9. (01/2016)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.03.2024 91 (-6) 7442 (-559)
01.02.2024 85 (-10) 8001 (-518)
01.01.2024 75 (0) 8519 (0)
01.12.2023 75 (-1) 8519 (-345)
01.11.2023 74 (1) 8864 (-310)
01.10.2023 75 (-4) 9174 (0)
01.09.2023 71 (0) 9174 (0)
01.08.2023 71 (0) 9174 (0)
01.07.2023 71 (1) 9174 (0)
01.06.2023 72 (4) 9174 (218)
01.05.2023 76 (4) 8956 (278)
01.04.2023 80 (-4) 8678 (-185)
01.03.2023 76 (-2) 8863 (65)
01.02.2023 74 (10) 8798 (643)
01.01.2023 84 (-1) 8155 (-453)
01.12.2022 83 (7) 8608 (693)
01.11.2022 90 (-3) 7915 (161)
01.10.2022 87 (2) 7754 (0)
01.09.2022 89 (1) 7754 (-64)
01.08.2022 90 (2) 7818 (0)
01.07.2022 92 (3) 7818 (0)
01.06.2022 95 (0) 7818 (-394)
01.05.2022 95 (-5) 8212 (100)
01.04.2022 90 (0) 8112 (273)
01.03.2022 90 (10) 7839 (494)
01.02.2022 100 (-14) 7345 (-1029)
01.01.2022 86 (3) 8374 (-25)
01.12.2021 89 (13) 8399 (61)
01.11.2021 102 (3) 8338 (296)
01.10.2021 105 (-1) 8042 (-196)
01.09.2021 104 (3) 8238 (233)
01.08.2021 107 (0) 8005 (0)
01.07.2021 107 (-7) 8005 (-518)
01.06.2021 100 (-1) 8523 (0)
01.03.2021 99 (-1) 8523 (0)
01.11.2020 98 (4) 8523 (263)
01.10.2020 102 (-4) 8260 (60)
01.04.2020 98 (4) 8200 (-249)
01.03.2020 102 (-6) 8449 (-277)
01.02.2020 96 (1) 8726 (558)
01.01.2020 97 (10) 8168 (-40)
01.12.2019 107 (-5) 8208 (0)
01.11.2019 102 (0) 8208 (85)
01.10.2019 102 (2) 8123 (221)
01.09.2019 104 (0) 7902 (0)
01.08.2019 104 (0) 7902 (0)
01.07.2019 104 (0) 7902 (0)
01.06.2019 104 (16) 7902 (844)
01.05.2019 120 (17) 7058 (547)
01.04.2019 137 (17) 6511 (923)
01.03.2019 154 (47) 5588 (1944)
01.02.2019 201 (7) 3644 (54)
01.01.2019 208 (23) 3590 (767)
01.12.2018 231 (-17) 2823 (-749)
01.11.2018 214 (41) 3572 (936)
01.10.2018 255 (33) 2636 (688)
01.09.2018 288 (0) 1948 (0)
01.08.2018 288 (0) 1948 (0)
01.07.2018 288 (4) 1948 (0)
01.06.2018 292 (-76) 1948 (-1568)
01.05.2018 216 (-11) 3516 (-300)
01.04.2018 205 (-30) 3816 (-960)
01.03.2018 175 (4) 4776 (0)
01.02.2018 179 (-18) 4776 (-535)
01.01.2018 161 (-1) 5311 (-50)
01.12.2017 160 (-13) 5361 (-367)
01.11.2017 147 (-7) 5728 (-263)
01.10.2017 140 (-5) 5991 (-40)
01.09.2017 135 (0) 6031 (0)
01.07.2017 135 (0) 6031 (0)
01.06.2017 135 (2) 6031 (167)
01.05.2017 137 (0) 5864 (30)
01.04.2017 137 (-12) 5834 (-878)
01.03.2017 125 (0) 6712 (-106)
01.02.2017 125 (0) 6818 (500)
01.01.2017 125 (0) 6318 (50)
01.12.2016 125 (-4) 6268 (-35)
01.11.2016 121 (-6) 6303 (-210)
01.10.2016 115 (-2) 6513 (-382)
01.09.2016 113 (0) 6895 (0)
01.06.2016 113 (-2) 6895 (0)
01.05.2016 111 (4) 6895 (270)
01.04.2016 115 (4) 6625 (366)
01.03.2016 119 (-4) 6259 (-66)
01.02.2016 115 (2) 6325 (129)
01.01.2016 117 (8) 6196 (3627)
01.12.2015 125 (-7) 2569 (13)
01.11.2015 118 (7) 2556 (152)
01.10.2015 125 (10) 2404 (37)
01.09.2015 135 (0) 2367 (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20247585912024
20238474768076727171717574752023
202286100909095959290898790832022
202199100107107104105102892021
2020979610298102982020
20192082011541371201041041041041021021072019
20181611791752052162922882882882552142312018
20171251251251371371351351351401471602017
20161171151191151111131131151211252016
20151351251181252015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 HAMR SPORT - Muži B, 24.02.2024
Pořadí: 34
Body za pořadí:
811
Body za soupeře:
0
Body celkem:
811
Fons Poon  0 : 2 0 33. - 34.
Marek Vejrosta  2 : 0 wo. 0 33. - 36.
Milan Vlasák  2 : 0 0 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 0 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 0 33. - 64.
Martin Schuller  1 : 3 0 1. - 64.
 Ohradní D 16.2.2024, 16.02.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
644
Body za soupeře:
0
Body celkem:
644
 Ohradní D 9.2.2024, 09.02.2024
Pořadí: 8
Body za pořadí:
478
Body za soupeře:
0
Body celkem:
478
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - Masters 2024, (M50+), 20.01.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Symon Vongbounthanh  1 : 3 0 3. - 4.
Václav Uhlíř  1 : 3 0 semifinále
Martin Štěpán  3 : 0 0 čtvrtfinále
 ELEKTRO MAHL - MUŽI B, 13.01.2024
Pořadí: 27
Body za pořadí:
973
Body za soupeře:
0
Body celkem:
973
Petr Podaný  2 : 0 wo. 0 27. - 28.
Miroslav Kolář  0 : 2 0 25. - 28.
Roman Kmínek  2 : 0 0 25. - 32.
Ladislav Procházka  1 : 2 0 17. - 32.
Marek Koutník  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 64.
 Ohradní D 5.1.2024, 05.01.2024
Pořadí: 9
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Ohradní D 29.12.2023, 29.12.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
713
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
 Ohradní D 22.12.2023, 22.12.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
644
Body za soupeře:
0
Body celkem:
644
 Ohradní Vánoční D 17.12.2023, 17.12.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
523
Body za soupeře:
0
Body celkem:
523
 Ohradní D 8.12.2023, 08.12.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
593
Body za soupeře:
0
Body celkem:
593
 Ohradní D 1.12.2023, 01.12.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
553
Body za soupeře:
0
Body celkem:
553
 2. liga muži A, 26.11.2023 Body celkem:
400
Martin Janečka  3 : 0 200
Jakub Štiller  3 : 0 200
 Ohradní D 16.11.2023, 16.11.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
644
Body za soupeře:
0
Body celkem:
644
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2023 - Muži B, 04.11.2023
Pořadí: 24
Body za pořadí:
1052
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1052
Lukáš Stupka  0 : 2 0 23. - 24.
Miloš Liška  0 : 2 0 21. - 24.
Pavel Jakubů  0 : 2 0 17. - 24.
Matěj Kolpak  2 : 0 0 17. - 32.
Josef Růžek  1 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 64.
 3. liga muži C, 22.10.2023 Body celkem:
150
Lukáš Kučiak  0 : 3 0
Jakub  Klíma  3 : 0 150
 2. liga muži A, 22.10.2023 Body celkem:
120
Kamil Horáček  3 : 2 120
 2. liga muži A, 21.10.2023 Body celkem:
40
Michal Hamáček  1 : 3 40
 Masters HAMR, (M50+), 07.10.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Pavel Mraček  3 : 1 0
Vladimír Kolegar  3 : 2 0
Symon Vongbounthanh  2 : 3 0
Milan Tecl  3 : 0 0
 Ohradní D 29.9.2023, 29.09.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
553
Body za soupeře:
0
Body celkem:
553
 Ohradní D 22.9.2023, 22.09.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
498
Body za soupeře:
0
Body celkem:
498
 Ohradní D 15.9.2023, 15.09.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
805
Body za soupeře:
0
Body celkem:
805
 SquashArena turnaj D 9/23, 08.09.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Ohradní D 1.9.2023, 01.09.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Ohradní D 25.8.2023, 25.08.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Ohradní D 18.8.2023, 18.08.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Ohradní D 11.8.2023, 11.08.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Ohradní D 21.7.2023, 21.07.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Ohradní D 14.7.2023, 14.07.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Ohradní D 7.7.2023, 07.07.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Ohradní D 30.6.2023, 30.06.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Ohradní D 23.6.2023, 23.06.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Ohradní D 9.6.2023, 09.06.2023
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361
 Squasharena Muži B 27.5.2023, 27.05.2023
Pořadí: 23
Body za pořadí:
1084
Body za soupeře:
62
Body celkem:
1146
Petr Krejčí  2 : 1 19.68 23. - 24.
Filip Hátle  1 : 2 13.12 21. - 24.
Seif Tamer  0 : 2 0 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 16.4 17. - 32.
Ondřej Souhrada  2 : 3 13.12 1. - 32.
 Ohradní D 19.5.2023, 19.05.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2023 - Jarní masters, (M50+), 13.05.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
179
Body celkem:
4870
David Orálek  0 : 3 0 finále
Aleš Novák  3 : 0 112 semifinále
Pavel Mraček  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
 RESTAART béčko, 29.04.2023
Pořadí: 21
Body za pořadí:
859
Body za soupeře:
69
Body celkem:
928
Martin Janečka  3 : 0 24.8 21. - 22.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 21. - 24.
Pavel Klema  2 : 3 9.92 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 17. - 32.
Petr Volný  2 : 3 9.92 1. - 32.
 2. liga muži B, 23.04.2023 Body celkem:
280
Eva Poláková  3 : 0 200
Barnabáš Školoud  2 : 3 80
 2. liga muži B, 22.04.2023 Body celkem:
350
Matěj Kolpak  3 : 0 250
Marek Malý  2 : 3 100
 Ohradní D 14.4.2023, 14.04.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Ohradní D 6.4.2023, 06.04.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Strahov - muži B, 02.04.2023
Pořadí: 28
Body za pořadí:
711
Body za soupeře:
0
Body celkem:
711
Daniel Vrána  0 : 2 wo. 0 27. - 28.
Martin Janečka  0 : 2 0 25. - 28.
Viktor Nezveda  0 : 2 0 17. - 32.
Matěj Slabý  0 : 3 0 1. - 32.
 Ohradní D 31.3.2023, 31.03.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
351
Body za soupeře:
0
Body celkem:
351
 PoctiveDezerty.cz Muži C - HAMR, 18.03.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1131
Body za soupeře:
61
Body celkem:
1192
Jiří Smíšek  3 : 0 29.6 3. - 4.
Ondřej Souhrada  0 : 3 0 semifinále
David Doležel  3 : 0 22.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 9.25 1. - 16.
 MČR žen, mužů a masters 2023, (M50+), 09.03.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3901
Body za soupeře:
192
Body celkem:
4093
Jaroslav Sezemský  2 : 3 48 9. - 10.
Daniel Vrána  3 : 0 wo. 60 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 60 9. - 16.
David Orálek  1 : 3 24 1. - 16.
 Ohradní D 3.3.2023, 03.03.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 HRADECKÝ CUP , 25.02.2023
Pořadí: 24
Body za pořadí:
1290
Body za soupeře:
20
Body celkem:
1310
Jakub Strauss  0 : 3 wo. 0 23. - 24.
Lukáš Stupka  0 : 3 0 21. - 24.
Tomáš Kukaň  0 : 3 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 20 17. - 32.
Walter Herold  Veedla  0 : 3 0 1. - 32.
 2. liga muži B, 19.02.2023 Body celkem:
50
Petr Vosátka  1 : 3 50
 2. liga muži B, 18.02.2023 Body celkem:
50
David Orálek  1 : 3 50
 Ohradní D 10.2.2023, 10.02.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Ohradní D 3.2.2023, 03.02.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži B 2023!, 21.01.2023
Pořadí: 21
Body za pořadí:
1407
Body za soupeře:
84
Body celkem:
1491
Adam Čumpel  3 : 0 40 21. - 22.
Štěpán Holub  3 : 2 24 21. - 24.
Jakub Strauss  0 : 3 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 20 17. - 32.
Adolf Středa  0 : 3 0 1. - 32.
 Masters HAMR, (M50+), 07.01.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
168
Body celkem:
3504
Stanislav Pech st.  3 : 0 96 3. - 4.
Luboš Walter st.  0 : 3 0 semifinále
Bohuslav Zajkr  3 : 0 72 čtvrtfinále
 Vánoční Ohradní D 30.12.2022, 30.12.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Vánoční Ohradní D 23.12.2022, 23.12.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Vánoční Ohradní D 18.12.2022, 18.12.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 Squash Ohradní D 9.12.2022, 09.12.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 Squash Ohradní D 2.12.2022, 02.12.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 2. liga muži B, 27.11.2022 Body celkem:
250
Lukáš Holásek  3 : 0 250
 2. liga muži B, 26.11.2022 Body celkem:
50
Pavel Jakubů  0 : 3 0
Jan Vacek  1 : 3 50
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2022 - Podzimní masters, (M50+), 19.11.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
151
Body celkem:
3727
Aleš Novák  2 : 3 44.8 3. - 4.
Luboš Walter st.  1 : 3 22.4 semifinále
Jiří Blažek  3 : 0 84 čtvrtfinále
 Squash Ohradní D 11.11.2022, 11.11.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 ELEKTRO MAHL - MUŽI B, 05.11.2022
Pořadí: 20
Body za pořadí:
1445
Body za soupeře:
52
Body celkem:
1497
Viktor Nezveda  0 : 3 0 19. - 20.
Adolf Středa  0 : 3 0 17. - 20.
Jan Nožka  3 : 1 32 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 20 17. - 32.
Václav Uhlíř  0 : 3 0 1. - 32.
 Squash Ohradní D 27.10.2022, 27.10.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Squash Ohradní D 21.10.2022, 21.10.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 2. liga muži B, 16.10.2022 Body celkem:
200
Petr Karban  3 : 0 200
Petr Ščučinský  0 : 3 0
 2. liga muži B, 15.10.2022 Body celkem:
250
Filip Hurta  3 : 1 200
David Orálek  1 : 3 50
 SBCentrum muži B, 08.10.2022
Pořadí: 31
Body za pořadí:
1077
Body za soupeře:
31
Body celkem:
1108
Jakub Vavřík  2 : 0 wo. 15 31. - 32.
Tomáš Zach  0 : 2 0 29. - 32.
Jan Mastný  0 : 2 0 25. - 32.
Pavel Bodiš  0 : 2 0 17. - 32.
Vlastimil Kozák  2 : 3 16 1. - 32.
 Squash Ohradní D 23.9.2022, 23.09.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 PNEUKOMPLET Cup - Masters, (M40+), 10.09.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
144
Body celkem:
4023
Ondřej Bořil  0 : 3 0
Pavel Klema  3 : 0 wo. 48
Miloslav Felkl  3 : 0 96
 Squash Ohradní D 9.9.2022, 09.09.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Squash Ohradní D 2.9.2022, 02.09.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Squash Ohradní D 26.8.2022, 26.08.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Squash Ohradní D 19.8.2022, 19.08.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Squash Ohradní D 12.8.2022, 12.08.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Squash Ohradní D 5.8.2022, 05.08.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 Squash Ohradní D 29.7.2022, 29.07.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Squash Ohradní D 22.7.2022, 22.07.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2022 - Aprílové masters, (M50+), 30.04.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
149
Body celkem:
3485
David Svoboda  3 : 1 57.6
Milan Tecl  1 : 3 14.4
Jiří Jílek  3 : 1 76.8
 2. liga muži B, 10.04.2022 Body celkem:
160
Martin Mazur  3 : 1 160
Petr Motalík  0 : 3 0
 2. liga muži B, 09.04.2022 Body celkem:
0
Petr Veselý  0 : 3 wo. 0
Milan Beránek  0 : 3 0
 Muži B HAMR sport - POTISKOMANIE.CZ, 02.04.2022
Pořadí: 25
Body za pořadí:
1020
Body za soupeře:
50
Body celkem:
1070
 bye  2 : 0 wo. 12.3 25. - 26.
 bye  2 : 0 wo. 12.3 25. - 28.
 bye  2 : 0 wo. 12.3 25. - 32.
Tomáš Pluhař  1 : 2 13.12 17. - 32.
Václav Pavlovec  0 : 3 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, 19.03.2022
Pořadí: 23
Body za pořadí:
1329
Body za soupeře:
48
Body celkem:
1377
 bye  3 : 0 wo. 20 23. - 24.
Milan Vlasák  1 : 3 8 21. - 24.
Lukáš Levinský  0 : 3 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 20 17. - 32.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 32.
 MČR žen, mužů a masters 2022, (M50+), 03.03.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3721
Daniel Vrána  3 : 0 wo. 54 7. - 8.
Jaroslav Sezemský  2 : 3 43.2 5. - 8.
Miloš Pospíšil  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
 ERIN´S FLAG IRISH PUB - Muži B, 26.02.2022
Pořadí: 24
Body za pořadí:
1290
Body za soupeře:
55
Body celkem:
1345
Petr Rohun  0 : 2 wo. 0 23. - 24.
Ondřej Bořil  0 : 2 0 21. - 24.
Michal Kareš  0 : 2 0 17. - 24.
Milan Tecl  2 : 0 40 17. - 32.
Ladislav Procházka  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 2. liga muži B, 30.01.2022 Body celkem:
50
Michal Franta  1 : 3 50
 Muži C JEREMI sport, 22.01.2022
Pořadí: 16
Body za pořadí:
722
Body za soupeře:
21
Body celkem:
743
Zdeněk Barták  0 : 2 wo. 0 15. - 16.
Štěpán Hájek  0 : 2 wo. 0 13. - 16.
Radek Krechler  1 : 2 8.4 9. - 16.
Michal Kudela  1 : 3 4.2 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Bástr Cup - Masters, (M50+), 15.01.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
168
Body celkem:
4047
David Orálek  0 : 3 0 finále
Daniel Petriľák  3 : 0 96 semifinále
Vít Zachodil  3 : 0 72 čtvrtfinále
 Oxytherapy Squash Open, 08.01.2022
Pořadí: 45
Body za pořadí:
747
Body za soupeře:
51
Body celkem:
798
 bye  2 : 0 wo. 15 45. - 46.
Martin Kříž  2 : 0 wo. 15 41. - 48.
Štěpán Janega  0 : 2 0 41. - 48.
Michal Kudela  0 : 2 0 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 64.
Pavel Jakubů  1 : 3 6 1. - 64.
 Albatros Media Muži B, 18.12.2021
Pořadí: 28
Body za pořadí:
1164
Body za soupeře:
87
Body celkem:
1251
Jakub Strauss  0 : 2 0 27. - 28.
Václav Pavlovec  1 : 2 16 25. - 28.
Vít Zachodil  2 : 0 40 25. - 32.
Petr Podaný  1 : 2 16 17. - 32.
Jaroslav Čech  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Masters HAMR, (M45+), 11.12.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2284
Body za soupeře:
96
Body celkem:
2380
David Belada  0 : 3 0
Dominik Šácha  0 : 3 0
Adam Čumpel  3 : 2 36
Vít Zachodil  3 : 0 60
 2. liga muži B, 28.11.2021 Body celkem:
0
Petr Motalík  0 : 3 0
 2. liga muži B, 27.11.2021 Body celkem:
0
Roman Kubričan  0 : 3 0
 SquashEspecial - Muži C, 13.11.2021
Pořadí: 22
Body za pořadí:
725
Body za soupeře:
46
Body celkem:
771
Rudolf Korbelář  1 : 2 7.68 21. - 22.
Štěpán Holub  2 : 1 11.52 21. - 24.
Ondřej  Grabiáš  1 : 2 7.68 17. - 24.
Lukáš Stupka  2 : 1 11.52 17. - 32.
Pavel Beneš  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Poděbrady OPEN 2021 - muži B, 06.11.2021
Pořadí: 24
Body za pořadí:
1052
Body za soupeře:
52
Body celkem:
1104
Patrik Kobera  1 : 2 13.12 23. - 24.
Tomáš Divák  1 : 2 13.12 21. - 24.
Petr Podaný  1 : 2 13.12 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 12.3 17. - 32.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 1. - 32.
 MČR žen, mužů a masters 2021, (M45+), 21.10.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
202
Body celkem:
4054
Boris Heneš  2 : 3 43.2 5. - 6.
Petr Stryja  3 : 1 86.4 5. - 8.
Pavel  Brichta  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vít Zachodil  3 : 1 72 1. - 16.
 2. liga muži B, 16.10.2021 Body celkem:
100
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
Jan Bílý  2 : 3 100
 POTISKOMANIE.CZ Muži B HAMR, 02.10.2021
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1242
Body za soupeře:
55
Body celkem:
1297
Miloš Liška  0 : 2 0 17. - 18.
Pavel Popelka  2 : 1 19.68 17. - 20.
Lukáš Stupka  2 : 0 wo. 16.4 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 12.3 17. - 32.
Lukáš Matoušek  1 : 3 6.56 1. - 32.
 ELEKTRO MAHL - HAMR Muži C , 18.09.2021
Pořadí: 18
Body za pořadí:
798
Body za soupeře:
47
Body celkem:
845
Rudolf Korbelář  0 : 2 0 17. - 18.
Jakob Englund  2 : 0 wo. 9.6 17. - 20.
Lukáš Kučiak  2 : 0 19.2 17. - 24.
Adolf Středa  2 : 0 14.4 17. - 32.
Tomáš Divák  1 : 3 3.84 1. - 32.
 HAMR HEAD Muži C, 28.08.2021
Pořadí: 18
Body za pořadí:
688
Body za soupeře:
50
Body celkem:
738
Tomáš Divák  0 : 2 0 17. - 18.
Václav Pavlovec  2 : 1 10.08 17. - 20.
Radek Dudešek  2 : 0 16.8 17. - 24.
Michal Snopek  2 : 0 16.8 17. - 32.
Mojmír Zálešák  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 6.3 1. - 64.
 Hanya Corporatin Cup - Muži B, 14.08.2021
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1060
Body za soupeře:
74
Body celkem:
1134
Tomáš Tauš  3 : 0 31 13. - 14.
Radim Jurášek  3 : 2 18.6 13. - 16.
Michal Jurášek  0 : 3 0 9. - 16.
František Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
Vít Zachodil  3 : 0 24.8 1. - 32.
 Strahov - Muži C, 24.07.2021
Pořadí: 22
Body za pořadí:
725
Body za soupeře:
34
Body celkem:
759
Martin Brňák  0 : 2 0 21. - 22.
Václav Pavlovec  2 : 0 19.2 21. - 24.
Petr Vosátka  0 : 2 0 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 7.2 17. - 32.
Ondrej Mazanec  2 : 3 7.68 1. - 32.
 HAMR HEAD Muži C, 19.06.2021
Pořadí: 15
Body za pořadí:
858
Body za soupeře:
43
Body celkem:
901
Václav Pavlovec  2 : 1 14.4 15. - 16.
Šimon Rynt  1 : 2 9.6 13. - 16.
Lukáš Stupka  1 : 2 9.6 9. - 16.
Rudolf Korbelář  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 ELEKTRO MAHL Muži C, 10.10.2020
Pořadí: 19
Body za pořadí:
780
Body za soupeře:
60
Body celkem:
840
Pavel Trefný  2 : 0 19.2 19. - 20.
Tomáš Havlík  1 : 2 7.68 17. - 20.
Filip Hurta  2 : 0 19.2 17. - 24.
Botond-Töhötöm Nagy   2 : 0 14.4 17. - 32.
Matěj Slabý  0 : 3 0 1. - 32.
 PODĚBRADY OPEN 2020- Muži B, 03.10.2020
Pořadí: 21
Body za pořadí:
1407
Body za soupeře:
91
Body celkem:
1498
Bohuslav Zajkr  2 : 0 40 21. - 22.
Tomáš Herold  0 : 2 0 17. - 24.
Ladislav Procházka  2 : 0 wo. 15 17. - 32.
Pavel Bodiš  2 : 3 16 1. - 32.
 2. liga muži C, 06.09.2020 Body celkem:
60
Alexander Kuklovský  1 : 3 60
Jan Šťastník  0 : 3 0
 MČR žen, mužů a masters 2020, (M45+), 05.03.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
260
Body celkem:
5623
David Orálek  0 : 3 0 5. - 6.
Daniel Vrána  3 : 0 156 5. - 8.
Jan Daňsa  0 : 3 0 čtvrtfinále
Robert Jeníček  3 : 1 104 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Muži C, 15.02.2020
Pořadí: 31
Body za pořadí:
577
Body za soupeře:
28
Body celkem:
605
Martin Kříž  2 : 0 wo. 9.6 31. - 32.
Jan Dřevíkovský  0 : 2 wo. 0 29. - 32.
Radek Dudešek  0 : 2 wo. 0 25. - 32.
Petr Hubatka  1 : 2 7.68 17. - 32.
Radek Hlobik  1 : 3 3.84 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 ERIN´S FLAG Cup Masters, (M45+), 01.02.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
239
Body celkem:
6322
Ladislav Burián  0 : 3 0 finále
Pavel  Brichta  3 : 2 86.4 semifinále
Martin Štěpán  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 2. liga muži C, 26.01.2020 Body celkem:
500
Petr Hubatka  3 : 0 250
Leoš Gjumija st.  3 : 0 250
 2. liga muži C, 25.01.2020 Body celkem:
150
Petr Podaný  2 : 3 100
Tereza Elznicová  1 : 3 50
 TORNÁDO CUP 2020 - Muži B, 04.01.2020
Pořadí: 26
Body za pořadí:
1222
Body za soupeře:
58
Body celkem:
1280
Martin Brožovský  1 : 2 12 25. - 26.
 bye  2 : 0 wo. 15 25. - 28.
 bye  2 : 0 wo. 15 25. - 32.
Miloš Pospíšil  1 : 2 16 17. - 32.
František Procházka  0 : 3 0 1. - 32.
 HAMR Muži C, 07.12.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
879
Body za soupeře:
47
Body celkem:
926
Tomáš Divák  0 : 2 0 13. - 14.
Kosta Baltas  2 : 1 14.4 13. - 16.
Tomáš Císařovský  0 : 2 0 9. - 16.
Michal Kraus  2 : 3 9.6 1. - 16.
Adam Široký  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. liga muži C, 01.12.2019 Body celkem:
350
Pavel Blaha  3 : 1 200
Pavel Kalina  3 : 2 150
 2. liga muži C, 30.11.2019 Body celkem:
0
Antonín Novák  0 : 3 0
 Muži B - Poděbrady , 23.11.2019
Pořadí: 27
Body za pořadí:
973
Body za soupeře:
70
Body celkem:
1043
Jakub Strauss  2 : 0 wo. 12.3 27. - 28.
Petr Volný  1 : 2 9.84 25. - 28.
Daniel Vrána  2 : 0 24.6 25. - 32.
Petr Podaný  1 : 2 9.84 17. - 32.
Martin Brňák  2 : 3 13.12 1. - 32.
 ELEKTRO MAHL Muži C, 19.10.2019
Pořadí: 21
Body za pořadí:
744
Body za soupeře:
60
Body celkem:
804
Radek Dudešek  2 : 0 wo. 9.6 21. - 22.
Martin Brňák  2 : 1 11.52 21. - 24.
Jan Špinka  1 : 2 7.68 17. - 24.
Miloš Pospíšil  2 : 0 19.2 17. - 32.
Tomáš Pluhař  0 : 3 0 1. - 32.
Alfréd Nezveda  3 : 1 11.52 1. - 64.
 2. liga muži C, 06.10.2019 Body celkem:
0
Jaroslav Kaleta  0 : 3 0
 3. liga muži D, 05.10.2019 Body celkem:
150
Pavel Beneš  1 : 3 30
Martin Všetička  3 : 1 120
 2. liga muži C, 05.10.2019 Body celkem:
50
Jan Bílý  1 : 3 50
Petr Podaný  0 : 3 0
 Masters na HAMRu, (M45+), 21.09.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
149
Body celkem:
4028
Štěpán Marko  0 : 3 0 finále
Milan Prokop  3 : 1 76.8 semifinále
Jiří Blažek  3 : 0 72 čtvrtfinále
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži B, 07.09.2019
Pořadí: 33
Body za pořadí:
1019
Body za soupeře:
78
Body celkem:
1097
Martin Sopko  2 : 0 wo. 15 33. - 34.
Jan Jícha  2 : 1 18 33. - 36.
Daniel Vrána  2 : 0 wo. 15 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 64.
Martin Kříž  0 : 3 0 1. - 64.
 SquashArena Muži B, 25.05.2019
Pořadí: 33
Body za pořadí:
1019
Body za soupeře:
90
Body celkem:
1109
Adam Jiroušek  2 : 0 wo. 15 33. - 34.
Jan Nožka  2 : 0 30 33. - 36.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 64.
Martin Sopko  0 : 3 0 1. - 64.
 Muži C, 11.05.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1170
Body za soupeře:
66
Body celkem:
1236
Jáchym Mraček  0 : 2 0 5. - 6.
Robert Alexa  2 : 0 wo. 14.4 5. - 8.
Lukáš Levinský  1 : 3 5.76 čtvrtfinále
Karel Matoušek  3 : 1 19.2 1. - 16.
Martin Brňák  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Muži B, 20.04.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1161
Body za soupeře:
74
Body celkem:
1235
Martin Šimka  2 : 3 12.4 9. - 10.
Martin Němec  3 : 0 31 9. - 12.
Pavel  Brichta  3 : 0 31 9. - 16.
Jiří Pinka  0 : 3 0 1. - 16.
 3. liga muži A, 31.03.2019 Body celkem:
150
Lucie Luksová  3 : 0 150
 3. liga muži A, 30.03.2019 Body celkem:
60
Petr Sadílek  2 : 3 60
Michal Boška  0 : 3 0
 Muži B - Strahov, 23.03.2019
Pořadí: 31
Body za pořadí:
1077
Body za soupeře:
35
Body celkem:
1112
Martin Němec  2 : 0 wo. 20 31. - 32.
Faríd Farrag  0 : 2 wo. 0 29. - 32.
David Orálek  0 : 2 0 25. - 32.
Kristián Mraček  0 : 2 0 17. - 32.
Petr Veselý  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 MČR žen, mužů a masters 2019, (M45+), 07.03.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3553
Body za soupeře:
240
Body celkem:
3793
Martin Štěpán  3 : 0 120 13. - 14.
Vít Zachodil  3 : 0 120 13. - 16.
David Orálek  0 : 3 0 9. - 16.
Radek Hlobik  0 : 3 0 1. - 16.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži C, 02.03.2019
Pořadí: 22
Body za pořadí:
725
Body za soupeře:
45
Body celkem:
770
Tomáš Císařovský  0 : 2 wo. 0 21. - 22.
Adam Čumpel  2 : 0 wo. 9.6 21. - 24.
Petr Nezveda  1 : 2 7.68 17. - 24.
Wojcziech Janusz  2 : 0 19.2 17. - 32.
Jan Ryšavý  0 : 3 0 1. - 32.
Kosta Baltas  3 : 2 8.64 1. - 64.
 Mužské "Béčko" - Brno, 23.02.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1273
Body za soupeře:
101
Body celkem:
1374
Radek Hlobik  2 : 0 wo. 16.4 17. - 18.
Miroslav Ondruška  2 : 1 19.68 17. - 20.
Daniel Vrána  2 : 0 32.8 17. - 24.
Martin Štěpán ml.  2 : 1 19.68 17. - 32.
Vítězslav Lazar  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 Pilsner Urquell Cup, 09.02.2019
Pořadí: 27
Body za pořadí:
551
Body za soupeře:
19
Body celkem:
570
Matěj Slabý  2 : 0 wo. 6.3 27. - 28.
Milan Vlasák  0 : 2 0 25. - 28.
 bye  2 : 0 wo. 6.3 25. - 32.
Jan Špinka  0 : 2 0 17. - 32.
Faríd Farrag  2 : 3 6.72 1. - 32.
 3. liga muži A, 27.01.2019 Body celkem:
120
Miloš Liška  1 : 3 30
Martin Brňák  3 : 2 90
 3. liga muži A, 26.01.2019 Body celkem:
150
Martin Koša  1 : 3 25
Dušan Kotora  3 : 0 125
 Muži C, 19.01.2019
Pořadí: 33
Body za pořadí:
546
Body za soupeře:
53
Body celkem:
599
Adam Čumpel  2 : 0 14.4 33. - 34.
Petr Charvát  2 : 0 14.4 33. - 36.
Vladimír Hotový  2 : 1 8.64 33. - 40.
Radomír Hrdlička  2 : 1 8.64 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 7.2 33. - 64.
Aleš Knotek  0 : 3 0 1. - 64.
 Masters Praha 11, (M45+), 22.12.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
154
Body celkem:
4033
Jiří Jílek  3 : 2 36
Michal Tůma  3 : 0 60
Symon Vongbounthanh  0 : 3 0
Martin Bašta  3 : 2 57.6
 Muži C Squash Bowling centrum, 08.12.2018
Pořadí: 25
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
60
Body celkem:
731
Anton Giertli  2 : 0 19.2 25. - 26.
David Čemus  2 : 1 11.52 25. - 28.
Michal Tůma  2 : 1 11.52 25. - 32.
Karel Svoboda  0 : 2 0 17. - 32.
Václav Uhlíř  1 : 3 3.84 1. - 32.
Robert Jeníček  3 : 0 14.4 1. - 64.
 3. liga muži A, 02.12.2018 Body celkem:
270
Bohuslav Zajkr  3 : 1 120
Lucie Luksová  3 : 0 150
 3. liga muži A, 01.12.2018 Body celkem:
150
Michal Boška  0 : 3 0
Petr Sadílek  3 : 0 150
 HAMR HEAD muži B, 27.10.2018
Pořadí: 43
Body za pořadí:
786
Body za soupeře:
90
Body celkem:
876
Vít Zachodil  2 : 0 wo. 15 43. - 44.
Jan Nožka  1 : 2 12 41. - 48.
Jakub Román  2 : 0 30 41. - 48.
Jaroslav Sezemský  1 : 2 12 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 64.
Miroslav Kolář  1 : 3 6 1. - 64.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2018 - 1. turnaj Masters, (M45+), 20.10.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
141
Body celkem:
3577
Martin Bašta  0 : 3 wo. 0 5. - 6.
Marek Červek  3 : 1 76.8 5. - 8.
Václav Uhlíř  0 : 3 0 čtvrtfinále
Pavel Mraček  3 : 1 64 1. - 16.
 3. liga muži A, 14.10.2018 Body celkem:
60
Michal Caudr  3 : 2 60
 HAMR sport HEAD - Muži C, 22.09.2018
Pořadí: 27
Body za pořadí:
640
Body za soupeře:
48
Body celkem:
688
Jakub Román  2 : 0 wo. 9.6 27. - 28.
František Procházka  0 : 2 0 25. - 28.
Štěpán Holub  2 : 0 19.2 25. - 32.
Tomáš Havlík  1 : 2 7.68 17. - 32.
Martin Kříž  1 : 3 3.84 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 SKUS - PETR´S CUP, 20.01.2018
Pořadí: 20
Body za pořadí:
762
Body za soupeře:
53
Body celkem:
815
Jakub Román  0 : 2 wo. 0 19. - 20.
Tomáš Císařovský  1 : 2 7.68 17. - 20.
David Doležel  2 : 1 11.52 17. - 24.
Botond-Töhötöm Nagy   2 : 0 19.2 17. - 32.
Pavel Popelka  2 : 3 7.68 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 HAMR VAŠE LIGA D, 17.12.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 Poděbradské "Céčko", 11.11.2017
Pořadí: 16
Body za pořadí:
722
Body za soupeře:
27
Body celkem:
749
Chris Owen  0 : 2 wo. 0 15. - 16.
Zdeněk Barták  1 : 2 8.4 13. - 16.
Vojtěch Hanzal  1 : 2 8.4 9. - 16.
Rudolf Korbelář  0 : 3 0 1. - 16.
Zbyněk Bašta  3 : 2 10.08 1. - 32.
 Strahov muži B, 27.05.2017
Pořadí: 32
Body za pořadí:
1048
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1048
 bye  0 : 3 wo. 0 33. - 64.
 bye  0 : 3 wo. 0 1. - 64.
 muži C, 13.05.2017
Pořadí: 38
Body za pořadí:
481
Body za soupeře:
39
Body celkem:
520
Josef Petrák  0 : 3 0 37. - 38.
Martin Kříž  3 : 2 8.64 37. - 40.
Tomáš Císařovský  2 : 3 5.76 33. - 40.
Radek Tančouz  3 : 0 14.4 33. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 33. - 64.
Kristián Mraček  1 : 3 2.88 1. - 64.
 2. Liga Muži B, 08.04.2017 Body celkem:
300
Václav Uhlíř  1 : 3 60
Tomáš Herold  3 : 1 240
 Hamr sport - muži B, 25.03.2017
Pořadí: 51
Body za pořadí:
640
Body za soupeře:
44
Body celkem:
684
Robert Michalec  3 : 0 wo. 10 51. - 52.
Jiří Pinka  1 : 3 4 41. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 10 49. - 56.
 bye  3 : 0 wo. 10 49. - 64.
Jan Ryšavý  1 : 3 4 33. - 64.
Tomáš Tlustý  1 : 3 6 1. - 64.
 muži C, 11.03.2017
Pořadí: 27
Body za pořadí:
640
Body za soupeře:
20
Body celkem:
660
 bye  3 : 0 wo. 7.2 27. - 28.
Jan Vacek  0 : 3 wo. 0 25. - 28.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 25. - 32.
Karel Svoboda  2 : 3 5.76 17. - 32.
Alexander Kuklovský  0 : 3 0 1. - 32.
 Mistrovství ČR masters - M45+, (M45+), 04.03.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4935
Body za soupeře:
221
Body celkem:
5156
Jaroslav Sezemský  1 : 3 28.8 5. - 6.
Miroslav Kousalík  3 : 0 wo. 72 5. - 8.
Jan Daňsa  0 : 3 0 čtvrtfinále
Oldřich Václavek  3 : 0 120 1. - 16.
 Hamr sport Masters, (M45+), 18.02.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
185
Body celkem:
3422
Milan Tecl  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
Vít Zachodil  3 : 0 84
Marek Červek  3 : 0 84
 Hamr sport Masters, (M40+), 18.02.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
146
Body celkem:
2823
Petr Veselý st.  0 : 3 0
Martin Němec  3 : 0 60
Milan Beránek  2 : 3 28.8
Radek Dudešek  3 : 1 57.6
 2. Liga Muži B, 29.01.2017 Body celkem:
0
Tomáš Pluhař  0 : 3 0
Petr Ščučinský  0 : 3 0
 2. Liga Muži B, 28.01.2017 Body celkem:
0
Martin Pučelík  0 : 3 0
Tomáš Herold  0 : 3 0
 TORNÁDO CUP - Most muži B, 07.01.2017
Pořadí: 24
Body za pořadí:
1290
Body za soupeře:
60
Body celkem:
1350
Vít Zachodil  0 : 3 wo. 0 23. - 24.
Miloš Liška  2 : 3 16 21. - 24.
Tomáš Strmiska  1 : 3 8 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 20 17. - 32.
Zdeněk Suchan  2 : 3 16 1. - 32.
 Masters Holešovice, (M45+), 17.12.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
102
Body celkem:
3678
Jaroslav Sezemský  0 : 3 0 3. - 4.
Václav Uhlíř  0 : 3 0 semifinále
Petr Omelka  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 2. Liga Muži B, 03.12.2016 Body celkem:
50
Martin Paroulek  1 : 3 50
 SquashArena B muži, 26.11.2016
Pořadí: 43
Body za pořadí:
786
Body za soupeře:
45
Body celkem:
831
Tomáš Zach  3 : 0 wo. 15 43. - 44.
Tomáš Havlík  0 : 3 wo. 0 41. - 48.
Milan Tecl  3 : 2 18 41. - 48.
Robert Michalec  0 : 3 0 33. - 48.
Tomáš Holub  2 : 3 12 1. - 64.
 PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA VE FAJNE, 12.11.2016
Pořadí: 20
Body za pořadí:
762
Body za soupeře:
43
Body celkem:
805
Jakub Strouhal  0 : 3 wo. 0 19. - 20.
Ladislav Němeček  0 : 3 0 17. - 20.
Petr Hlisnikovský  3 : 0 19.2 17. - 24.
Petr Šimeček  3 : 1 15.36 17. - 32.
Pavel Sládeček ml.  0 : 3 0 1. - 32.
Jakub Slavíček  3 : 2 8.64 1. - 64.
 2. Liga Muži B, 23.10.2016 Body celkem:
0
Martin Pučelík  0 : 3 0
 2. Liga Muži B, 22.10.2016 Body celkem:
50
Martin Kříž  0 : 3 0
Jan Bílý  1 : 3 50
 ALBATROS MEDIA - muži C, 08.10.2016
Pořadí: 16
Body za pořadí:
837
Body za soupeře:
36
Body celkem:
873
Václav Uhlíř  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Robert Michalec  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Vladimír Hlavatý  0 : 3 0 9. - 16.
Filip Nosek  2 : 3 9.6 1. - 16.
Rudolf Korbelář  3 : 2 11.52 1. - 32.
Marek Ryneš  3 : 0 14.4 1. - 64.
 Masters Poděbrady, (M45+), 01.10.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
168
Body celkem:
3504
Jiří Jílek  3 : 0 96 3. - 4.
Milan Vlasák  0 : 3 0 semifinále
Václav Sváček  3 : 0 72 čtvrtfinále
 muži C, 24.09.2016
Pořadí: 18
Body za pořadí:
688
Body za soupeře:
36
Body celkem:
724
Jakub Zahradník  1 : 3 3.36 17. - 18.
Martin Kříž  3 : 2 10.08 17. - 20.
Adam Sinkule  3 : 2 10.08 17. - 24.
Bohuslav Zajkr  3 : 0 12.6 17. - 32.
Jaroslav Příhoda  0 : 3 0 1. - 32.
 Hamr - sport Babolat - Harrow Muži C, 14.05.2016
Pořadí: 16
Body za pořadí:
837
Body za soupeře:
44
Body celkem:
881
Radek Dudešek  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Tomáš Holub  0 : 3 0 13. - 16.
Jan Ryšavý  2 : 3 9.6 9. - 16.
Tomáš Strmiska  1 : 3 4.8 1. - 16.
Ondrej Mazanec  3 : 1 15.36 1. - 32.
Chris Owen  3 : 0 14.4 1. - 64.
 1. liga Muži A 2015/2016, 17.04.2016 Body celkem:
0
Adam Kilián  0 : 3 0
 1. liga Muži A 2015/2016, 16.04.2016 Body celkem:
270
 bye  3 : 0 wo. 150
Martin Olič  2 : 3 120
 Muži B Holešovice, 19.03.2016
Pořadí: 24
Body za pořadí:
1052
Body za soupeře:
29
Body celkem:
1081
Jan Sluka  0 : 3 wo. 0 23. - 24.
Tomáš Fecák  0 : 3 wo. 0 21. - 24.
Pavel Beneš  0 : 3 wo. 0 17. - 24.
Radomír Ungr  3 : 0 wo. 16.4 17. - 32.
Zdeněk Suchan  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 Céčko FAJNE OSTRAVA, 12.03.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
75
Body celkem:
1326
Jiří Dušek  3 : 2 17.28 5. - 6.
Marek Holuša  3 : 0 wo. 14.4 5. - 8.
Aleš Kubíček  1 : 3 5.76 čtvrtfinále
Petr Šimeček  3 : 1 19.2 1. - 16.
Aleš Tchuř  3 : 2 11.52 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Mistrovství ČR masters - M40+, (M40+), 03.03.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4080
Body za soupeře:
276
Body celkem:
4356
Jan Sluka  3 : 2 72 9. - 10.
Pavel Vohánka  3 : 2 72 9. - 12.
Milan Beránek  3 : 0 wo. 60 9. - 16.
Kamil Jankovič  1 : 3 24 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 SquashArena muži B, 27.02.2016
Pořadí: 30
Body za pořadí:
902
Body za soupeře:
35
Body celkem:
937
Filip Nosek  0 : 3 0 29. - 30.
Alexander Kuklovský  3 : 0 wo. 16.4 29. - 32.
Pavel Beneš  0 : 3 0 25. - 32.
Martin Volf  1 : 3 6.56 17. - 32.
Jakub Stupka  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 muži B, 30.01.2016
Pořadí: 42
Body za pořadí:
805
Body za soupeře:
45
Body celkem:
850
Pavel Popelka  0 : 3 wo. 0 41. - 42.
Zdeněk Barták  3 : 0 wo. 15 41. - 48.
Petr Rohun  3 : 1 24 41. - 48.
Jaroslav Sezemský  0 : 3 0 33. - 48.
Ondřej Kožina  1 : 3 6 1. - 64.
 muži C, 16.01.2016
Pořadí: 30
Body za pořadí:
593
Body za soupeře:
39
Body celkem:
632
Jiří Škop  0 : 3 wo. 0 29. - 30.
Martin Olič  3 : 0 wo. 9.6 29. - 32.
Aleš Horák  2 : 3 7.68 25. - 32.
Václav Uhlíř  2 : 3 7.68 17. - 32.
Ondřej Souhrada  0 : 3 0 1. - 32.
Vít Zachodil  3 : 0 14.4 1. - 64.
 masters, (M40+), 09.01.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
173
Body celkem:
4052
Vít Zachodil  3 : 0 96
Milan Tecl  0 : 3 0
Michal Tůma  3 : 1 76.8
 muži B, 14.11.2015
Pořadí: 40
Body za pořadí:
849
Body za soupeře:
36
Body celkem:
885
Pavel Bodiš  0 : 3 wo. 0 39. - 40.
Zdeněk Suchan  0 : 3 wo. 0 37. - 40.
Tomáš Strmiska  0 : 3 0 33. - 40.
Ivan Eibner  3 : 0 wo. 15 33. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 15 33. - 64.
Martin Paroulek  1 : 3 6 1. - 64.
 masters, (M35+), 07.11.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
115
Body celkem:
3451
Martin Olič  1 : 3 19.2
Miroslav Kolář  3 : 0 96
Vít Barnáš  0 : 3 0
 muži B, 31.10.2015
Pořadí: 25
Body za pořadí:
1020
Body za soupeře:
53
Body celkem:
1073
 bye  3 : 0 wo. 12.3 25. - 26.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 25. - 28.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 25. - 32.
Petr Podaný  2 : 3 9.84 17. - 32.
Miroslav Sikora  1 : 3 6.56 1. - 32.
 2. liga Muži D 2015/2016, 25.10.2015 Body celkem:
60
Petr Martin  1 : 3 60
Petr Veselý  0 : 3 0
 2. liga Muži D 2015/2016, 24.10.2015 Body celkem:
0
Matej Polák  0 : 3 0
 Muži B, 26.09.2015
Pořadí: 27
Body za pořadí:
1193
Body za soupeře:
70
Body celkem:
1263
Rudolf Korbelář  3 : 0 wo. 20 27. - 28.
Ján Fecák  0 : 3 0 25. - 28.
Milan Macura  3 : 2 24 25. - 32.
Ján Forgáč  1 : 3 8 17. - 32.
Miroslav Kolář  0 : 3 0 1. - 32.
Zdeněk Suchan  3 : 2 18 1. - 64.
 2. LIGA MUŽI B 2014 - 2015, 09.05.2015 Body celkem:
0
David Klíma  0 : 3 0
Filip Janda  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 11.04.2015
Pořadí: 28
Body za pořadí:
624
Body za soupeře:
26
Body celkem:
650
Michal Krautwurm  0 : 3 wo. 0
Milan Tecl  2 : 3 0
Martin Olič  3 : 0 wo. 0
Ondřej Kožina  0 : 3 wo. 0
Jakub Zahradník  0 : 3 wo. 0
Zdeněk Barták  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj mužů B, 28.03.2015
Pořadí: 37
Body za pořadí:
751
Body za soupeře:
52
Body celkem:
803
 bye  3 :  0
 bye  3 : 0
Aleš Kubíček  1 : 3 0
 bye  3 :  0
 bye  3 : 0
Tomáš Holub  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 14.03.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1165
Body za soupeře:
26
Body celkem:
1191
 bye  3 :  0
Tomáš Vysloužil  3 : 0 0
Lumír Klímek  3 : 1 0
Martin Sládeček  0 : 3 0
Lukáš  Kamp  1 : 3 0
 Mistrovství republiky masters - M40, (M40+), 05.03.2015
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2553
Body za soupeře:
45
Body celkem:
2598
Kamil Jankovič  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Radek Hlobik  1 : 3 0
David Doležel  0 : 3 wo. 0
Robert Jeníček  0 : 3 wo. 0
 2. LIGA MUŽI B 2014 - 2015, 14.02.2015 Body celkem:
200
Petr Hoffman  0 : 3 0
Jaroslav Ficek  3 : 1 200
 Mistrovský turnaj masters - M35+, (M35+), 07.02.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2143
Body za soupeře:
51
Body celkem:
2194
 bye  3 : 0
Roman Kubričan  2 : 3 0
Pavel Gregor  1 : 3 0
Robert Michalec  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj masters - M40+, (M40+), 07.02.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
94
Body celkem:
3430
Pavel Gregor  3 : 1 0
Robert Jeníček  1 : 3 0
Martin Volný  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj mužů - C, 17.01.2015
Pořadí: 18
Body za pořadí:
688
Body za soupeře:
33
Body celkem:
721
Rudolf Korbelář  3 : 2 0
Tomáš Holub  1 : 3 0
 bye  3 : 0
Vít Lipovský  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Filip Nosek  3 : 1 0
 2. LIGA MUŽI B 2014 - 2015, 14.12.2014 Body celkem:
0
Adam Hexner  0 : 3 0
 2. LIGA MUŽI B 2014 - 2015, 13.12.2014 Body celkem:
240
Jaroslav Ficek  2 : 3 120
Alexander Kuklovský  2 : 3 120
 Mistrovský turnaj mužů - C, 15.11.2014
Pořadí: 11
Body za pořadí:
818
Body za soupeře:
44
Body celkem:
862
Martin Dvořáček  0 : 3 0
Vlastimil Vyroubal  3 : 0 0
Robert Turský  3 : 2 0
David Hálek  0 : 3 0
Richard Červinka  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj mužů - B, 01.11.2014
Pořadí: 15
Body za pořadí:
1344
Body za soupeře:
59
Body celkem:
1403
Zbyněk Štandera  0 : 3 0
Tomáš Fecák  2 : 3 0
Tomáš Tlustý  3 : 0 wo. 0
 bye  3 :  0
Robert Michalec  3 : 2 0
Marek Hlaváč  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů - C, 25.10.2014
Pořadí: 10
Body za pořadí:
978
Body za soupeře:
50
Body celkem:
1028
Pavel Beneš  1 : 3 0
Tomáš Fecák  3 : 1 0
Alena Zajícová  3 : 1 0
Petr Volný  1 : 3 0
 bye  3 : 0
Vladimír Hotový  3 : 1 0
 2. liga muži B, 19.10.2014 Body celkem:
0
Jaroslav Cerman  0 : 3 0
David Klíma  0 : 3 0
 2. liga skupina B, 18.10.2014 Body celkem:
180
Alexander Kuklovský  1 : 3 60
Petr Šrámek  2 : 3 120
 Mistrovský turnaj mužů - B, 11.10.2014
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
103
Body celkem:
2004
Jan Daňsa  0 : 3 0
Jan Čaboun  3 : 2 0
Martin Olič  3 : 0 wo. 0
Jakub Vavřík  2 : 3 0
Martin Němec  3 : 0 0
Lukáš Klinecký  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj mužů - B, 20.09.2014
Pořadí: 28
Body za pořadí:
1164
Body za soupeře:
75
Body celkem:
1239
Marek Hlaváč  2 : 3 0
Viktor Byrtus  0 : 3 0
Tomáš Fecák  3 : 0 0
Petr Rohun  1 : 3 0
Pavel Beneš  0 : 3 wo. 0
Aleš Kubíček  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj masters M40, (M40+), 14.06.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
82
Body celkem:
3418
Lukáš Glimmer  3 : 0 0
Jaroslav Sezemský  0 : 3 0
Václav Uhlíř  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů D, 11.06.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
28
Body celkem:
565
 Mistrovský turnaj mužů C, 17.05.2014
Pořadí: 13
Body za pořadí:
900
Body za soupeře:
58
Body celkem:
958
Petr Hubatka  3 : 0 wo. 0
Jan Zavadil  3 : 0 0
Radomír Ungr  3 : 0 0
Ondřej Souhrada  1 : 3 0
Tomáš Císařovský  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů B, 10.05.2014
Pořadí: 25
Body za pořadí:
1020
Body za soupeře:
83
Body celkem:
1103
Petr Vosátka  3 : 0 0
Pavel Vohánka  3 : 2 0
Robert Michalec  3 : 2 0
 bye  3 : 0
Tomáš Pluhař  2 : 3 0
Jiří Gottlieb  1 : 3 0
 Mistrovství republiky masters - M40, (M40+), 06.03.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4273
Body za soupeře:
167
Body celkem:
4440
Michal Šoman  3 : 1 0
Ladislav Burián  0 : 3 0
Jaroslav Sezemský  1 : 3 0
Luboš Walter st.  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj mužů B, 01.03.2014
Pořadí: 30
Body za pořadí:
902
Body za soupeře:
22
Body celkem:
924
Lukáš Klinecký  2 : 3 0
Ivan Eibner  1 : 3 0
Tomáš Tlustý  0 : 3 0
Jakub Zahradník  3 : 0 wo. 0
Zdeněk Jícha  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 18.01.2014
Pořadí: 20
Body za pořadí:
762
Body za soupeře:
32
Body celkem:
794
Martin Schuller  0 : 3 wo. 0
 bye  3 : 0
Jaroslav Filip  0 : 3 0
Tomáš Zach  3 : 0 0
Filip Nosek  3 : 2 0
Alena Zajícová  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj masters - M35, (M35+), 21.12.2013
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
212
Body celkem:
4246
Jaroslav Sezemský  1 : 3 0
Petr Smékal  3 : 1 0
Martin Muller  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj masters - M40, (M40+), 21.12.2013
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
180
Body celkem:
4214
Petr Smékal  3 : 1 0
Pavel Krajsa  2 : 3 0
Martin Muller  3 : 1 0
Milan Tecl  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 07.12.2013
Pořadí: 10
Body za pořadí:
978
Body za soupeře:
52
Body celkem:
1030
Petr Marek  1 : 3 0
 bye  3 :  0
Jan Mastný  3 : 0 0
Jan Veselý  1 : 3 0
Stanislav Popelka  3 : 0 wo. 0
Jiří Krýsl  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj mužů B, 30.11.2013
Pořadí: 23
Body za pořadí:
1084
Body za soupeře:
44
Body celkem:
1128
 bye  3 : 0
Jakub Stupka  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Petr Volný  2 : 3 0
Jan Sluka  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj muži B, 02.11.2013
Pořadí: 46
Body za pořadí:
728
Body za soupeře:
33
Body celkem:
761
Vladislav Kříž  0 : 3 wo. 0
 bye  3 : 0
Martin Brož  0 : 3 wo. 0
Alexander Kuklovský  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Jiří Vágner  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj masters - M35, (M35+), 12.10.2013
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
130
Body celkem:
3566
David Pavlů  0 : 3 0
Tomáš Valta  3 : 1 0
Milan Tecl  0 : 3 0
Michal Franta  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj masters - M40, (M40+), 12.10.2013
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
303
Body celkem:
4500
 bye  3 : 0
Tomáš Fencl  2 : 3 0
Pavel Vohánka  3 : 1 0
Lukáš Glimmer  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj muži B, 25.05.2013
Pořadí: 27
Body za pořadí:
728
Body za soupeře:
22
Body celkem:
750
Petr Martin  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Michal Jirka  1 : 3 0
 bye  3 :  0
Daniel Kantor  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj muži A , 18.05.2013
Pořadí: 23
Body za pořadí:
1329
Body za soupeře:
70
Body celkem:
1399
Milan Tecl  0 : 3 0
Martin Olič  0 : 3 0
Jan Hummel  3 : 1 0
Tomáš Hanzelka  0 : 3 0
 bye  3 :  0
 Mistrovský turnaj muži B, 04.05.2013
Pořadí: 24
Body za pořadí:
1052
Body za soupeře:
66
Body celkem:
1118
Martin Vostatek  1 : 3 0
Libor Přibyl  3 : 0 0
Jiří Gottlieb  1 : 3 0
Jiří Krýsl  2 : 3 0
Tomáš Zach  2 : 3 0
 bye  3 :  0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot