Profil hráče

Marek Koutník

Ročník: 2000
Klub: TORNÁDO SQUASH MOST, z.s.
Družstvo:Tornádo Squash "A"
Registrační číslo: 1855

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 18.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 13. (01/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 1. (09/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 9. (02/2018)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 8.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 3. (01/2018)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.12.2019 18 (-2) 22299 (-1178)
01.11.2019 16 (-1) 23477 (-825)
01.10.2019 15 (1) 24302 (0)
01.09.2019 16 (0) 24302 (0)
01.08.2019 16 (0) 24302 (0)
01.07.2019 16 (0) 24302 (0)
01.06.2019 16 (0) 24302 (-1044)
01.05.2019 16 (0) 25346 (0)
01.04.2019 16 (2) 25346 (1379)
01.03.2019 18 (0) 23967 (345)
01.02.2019 18 (3) 23622 (1139)
01.01.2019 21 (4) 22483 (1295)
01.12.2018 25 (6) 21188 (3266)
01.11.2018 31 (-2) 17922 (-1661)
01.10.2018 29 (-3) 19583 (-1133)
01.09.2018 26 (0) 20716 (0)
01.08.2018 26 (0) 20716 (0)
01.07.2018 26 (0) 20716 (0)
01.06.2018 26 (9) 20716 (3249)
01.05.2018 35 (-21) 17467 (-7198)
01.04.2018 14 (0) 24665 (-954)
01.03.2018 14 (0) 25619 (0)
01.02.2018 14 (-1) 25619 (-787)
01.01.2018 13 (0) 26406 (40)
01.12.2017 13 (1) 26366 (0)
01.11.2017 14 (2) 26366 (480)
01.10.2017 16 (0) 25886 (-111)
01.09.2017 16 (0) 25997 (0)
01.07.2017 16 (0) 25997 (0)
01.06.2017 16 (0) 25997 (0)
01.05.2017 16 (-2) 25997 (-564)
01.04.2017 14 (3) 26561 (1603)
01.03.2017 17 (-1) 24958 (-311)
01.02.2017 16 (4) 25269 (2791)
01.01.2017 20 (2) 22478 (700)
01.12.2016 22 (-1) 21778 (0)
01.11.2016 21 (6) 21778 (1775)
01.10.2016 27 (5) 20003 (1927)
01.09.2016 32 (0) 18076 (0)
01.06.2016 32 (7) 18076 (1548)
01.05.2016 39 (-2) 16528 (100)
01.04.2016 37 (4) 16428 (781)
01.03.2016 41 (4) 15647 (1571)
01.02.2016 45 (-6) 14076 (-668)
01.01.2016 39 (13) 14744 (8213)
01.12.2015 52 (6) 6531 (1102)
01.11.2015 58 (-8) 5429 (8)
01.10.2015 50 (32) 5421 (1511)
01.09.2015 82 (0) 3910 (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20192118181616161616161516182019
20181314141435262626262931252018
201720161714161616161614132017
2016394541373932322721222016
2015825058522015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 2. liga muži B, 01.12.2019 Body celkem:
600
Luboš Walter ml.  3 : 0 300
Kamil Staněk  3 : 0 300
 2. liga muži B, 30.11.2019 Body celkem:
600
Pavel Popelka  3 : 0 300
Vít Novák  3 : 0 300
 Strahov Muži A, 09.11.2019
Pořadí: 24
Body za pořadí:
2018
Body za soupeře:
70
Body celkem:
2088
Jakub Stupka  0 : 2 wo. 0 23. - 24.
Luboš Walter ml.  0 : 2 wo. 0 21. - 24.
Jaroslav Cerman  0 : 2 wo. 0 17. - 24.
Vlastimil Kozák  2 : 1 43.2 17. - 32.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 2. liga muži B, 06.10.2019 Body celkem:
600
Tomáš Novák  3 : 0 300
Jaroslav Filip  3 : 0 300
 2. liga muži B, 05.10.2019 Body celkem:
600
Martin Bašta  3 : 0 300
Pavel Bodiš  3 : 0 300
 1. liga muži A, 31.03.2019 Body celkem:
1080
Daniel Vrána  3 : 0 600
Marek Hlaváč  3 : 1 480
 1. liga muži A, 30.03.2019 Body celkem:
960
Petr Marek  3 : 2 360
Ondřej Bořil  3 : 0 600
 MČR žen, mužů a masters 2019, 07.03.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
153
Body celkem:
4117
Jaroslav Čech  1 : 3 26 11. - 12.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 9. - 12.
Petr Martin  3 : 0 wo. 65 9. - 16.
David Zeman  0 : 3 0 1. - 16.
Michal Jirka  3 : 2 62.4 1. - 32.
 Moravian Silesian Squash Open 2019 - Muži A, 09.02.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2408
Body za soupeře:
142
Body celkem:
2550
Karím Farrag  1 : 2 32 13. - 14.
Ondřej Ertl  2 : 0 wo. 40 13. - 16.
Vlastimil Kozák  0 : 2 0 9. - 16.
Vojtěch Ryba  2 : 3 32 1. - 16.
Jaroslav Cerman  3 : 2 38.4 1. - 32.
 1. liga muži A, 27.01.2019 Body celkem:
600
Jaroslav Kaleta  3 : 0 600
Matouš Sochůrek  0 : 3 0
 1. liga muži A, 26.01.2019 Body celkem:
960
Petr Veselý st.  3 : 2 360
Ondřej Pavelka  3 : 0 600
 Tornádo cup 2019, 05.01.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
225
Body celkem:
3444
Jason  Turner  3 : 0 82 finále
Ladislav Procházka  3 : 2 39.36 semifinále
Petr Veselý  3 : 2 29.52 čtvrtfinále
František Procházka  3 : 0 41 1. - 16.
Miroslav Kolář  3 : 0 32.8 1. - 32.
 Muži B, 15.12.2018
Pořadí: 16
Body za pořadí:
1605
Body za soupeře:
75
Body celkem:
1680
Vojtěch Hanzal  0 : 2 wo. 0 15. - 16.
Kamil Staněk  0 : 2 wo. 0 13. - 16.
Lukáš Matoušek  0 : 2 wo. 0 9. - 16.
Petr Nohel ml.  2 : 3 20 1. - 16.
Karel Svoboda  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Strahov - muži A, 08.12.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
184
Body celkem:
3620
Ondřej Ertl  0 : 3 0 5. - 6.
David Zeman  3 : 0 wo. 48 5. - 8.
Jaroslav Čech  0 : 3 0 čtvrtfinále
Petr Marek  3 : 0 80 1. - 16.
Marek Hlaváč  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 24 1. - 64.
 1. liga muži A, 02.12.2018 Body celkem:
800
Jan Sluka  3 : 0 500
Petr Zlámal  3 : 2 300
 1. liga muži A, 01.12.2018 Body celkem:
600
Petr Nohel ml.  2 : 3 200
Ondřej Bořil  3 : 1 400
 Credit Czech Poděbrady Open 2018 - muži B, 24.11.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
210
Body celkem:
3266
Pavel Jakubů  3 : 0 80 3. - 4.
Jan Koukal  0 : 3 0 semifinále
Jiří Vlček  3 : 0 60 čtvrtfinále
Michal Bodiš  3 : 2 30 1. - 16.
Hai Nguyen Nguyen  3 : 0 40 1. - 32.
 HAMR HEAD muži B, 27.10.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
129
Body celkem:
2205
Pavel Jakubů  0 : 2 wo. 0 7. - 8.
Petr Veselý  0 : 2 wo. 0 5. - 8.
Martin Volf  2 : 3 24 čtvrtfinále
Lukáš Matoušek  3 : 0 50 1. - 16.
Petr Volný  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 1. liga muži A, 14.10.2018 Body celkem:
960
Jaroslav Kaleta  3 : 0 600
Roman Kubričan  3 : 2 360
 1. liga muži A, 13.10.2018 Body celkem:
480
Ondřej Pavelka  2 : 3 240
Petr Veselý st.  2 : 3 240
 Huslík Cup, 08.09.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
89
Body celkem:
2165
Jakub Zapala  0 : 2 wo. 0 7. - 8.
Patrik Neuwirth  0 : 2 wo. 0 5. - 8.
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Sinkule  3 : 0 50 1. - 16.
Matyáš Dufek  3 : 2 24 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 SquashArena Muži B, 26.05.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
193
Body celkem:
3249
Lukáš Matoušek  2 : 0 wo. 40 3. - 4.
Heiko Schwarzer  0 : 3 0 semifinále
Petr Zatřepálek  3 : 1 48 čtvrtfinále
Adam Sinkule  3 : 0 50 1. - 16.
Daniel Vrána  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 1. liga muži B, 07.04.2018 Body celkem:
360
Heiko Schwarzer  2 : 3 240
Marek Hlaváč  1 : 3 120
Joseph White  0 : 3 0
 MR ženy, muži, masters, 01.03.2018
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3555
Body za soupeře:
83
Body celkem:
3638
Martin Volf  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Michal Jadrníček  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Petr Zatřepálek  0 : 3 0 9. - 16.
Jaroslav Čech  0 : 3 0 1. - 16.
Petr Steiner  3 : 1 83.2 1. - 32.
 Mistrovství republiky juniorů, (B19), 02.02.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
130
Body celkem:
4809
Matouš Sochůrek  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Petr Nohel ml.  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Marek Panáček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Sezemský  3 : 0 130 1. - 16.
 1. liga muži B, 28.01.2018 Body celkem:
500
Jan Mašek  3 : 2 300
Marek Lapáček  2 : 3 200
 1. liga muži B, 27.01.2018 Body celkem:
300
Martin Volf  3 : 2 300
Marek Hlaváč  0 : 3 0
 TECNIFIBER CUP Squashové Akademie, 20.01.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
178
Body celkem:
3025
Jiří Vlček  0 : 2 wo. 0 11. - 12.
Petr Marek  0 : 2 wo. 0 9. - 12.
Ladislav Procházka  2 : 0 90 9. - 16.
Martin Švec  1 : 3 18 1. - 16.
Jaroslav Cerman  3 : 2 43.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 Velká cena Prahy, (B19), 16.12.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
596
Body celkem:
8672
Matouš Sochůrek  3 : 0 200 finále
Filip Strouhal  3 : 2 96 semifinále
Šimon Makovský  3 : 0 120 čtvrtfinále
Adam Jiroušek  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 1. liga muži B, 03.12.2017 Body celkem:
400
Petr Marek  3 : 1 400
Joseph White  0 : 3 0
 1. liga muži B, 02.12.2017 Body celkem:
960
Petr Zlámal  3 : 2 360
Radek Hlobík  3 : 0 600
 1. liga muži B, 22.10.2017 Body celkem:
840
Martin Volf  3 : 1 480
Filip Kočárek  3 : 2 360
 1. liga muži B, 21.10.2017 Body celkem:
1080
Jaroslav Sezemský  3 : 0 600
Marek Lapáček  3 : 1 480
 Memoriál Jany Kosinkové, 07.10.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
192
Body celkem:
3386
Lukáš Jelínek  3 : 0 wo. 48 7. - 8.
David Zeman  0 : 3 0 5. - 8.
Ondřej Uherka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Kubát  3 : 0 80 1. - 16.
Ondřej Kožina  3 : 0 64 1. - 32.
 Strahov muži A, 23.09.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3134
Body za soupeře:
164
Body celkem:
3298
Ondřej Vorlíček  0 : 2 wo. 0 11. - 12.
Jaroslav Čech  0 : 2 0 9. - 12.
Lukáš Jelínek  2 : 0 wo. 50 9. - 16.
Jakub Solnický  1 : 3 20 1. - 16.
Jan Čaboun  3 : 1 64 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 64.
 TECOM CUP JA, (B19), 16.09.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
300
Body celkem:
6058
Vojtěch Ryba  3 : 0 wo. 80 3. - 4.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 semifinále
Karím Farrag  3 : 0 120 čtvrtfinále
Adam Sinkule  3 : 0 100 1. - 16.
 OC Arkady squash cup 2017, 15.04.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
191
Body celkem:
3551
Petr Zatřepálek  2 : 3 43.2 7. - 8.
Jaroslav Čech  0 : 3 0 5. - 8.
Martin Švec  0 : 3 0 čtvrtfinále
Benjamin Bergel  3 : 0 90 1. - 16.
Petr Marek  3 : 1 57.6 1. - 32.
 1. liga muži A, 08.04.2017 Body celkem:
120
Ondřej Pavelka  1 : 3 120
Filip Kočárek  0 : 3 0
Marek Lapáček  0 : 3 0
 Albatros Media muži "B", 01.04.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
243
Body celkem:
3687
Lukáš Jelínek  1 : 3 20 finále
Michal Bodiš  3 : 0 80 semifinále
Jiří Vlček  3 : 1 48 čtvrtfinále
Pavel Jakubů  3 : 1 40 1. - 16.
Martin Němec  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Hamr sport - muži B, 25.03.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
193
Body celkem:
3637
Lukáš Jelínek  0 : 3 0 finále
Marek Lapáček  3 : 2 48 semifinále
Vlastimil Kozák  3 : 0 60 čtvrtfinále
Martin Volf  3 : 2 30 1. - 16.
Lukáš Matoušek  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 MR ženy, muži, masters, 03.03.2017
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3759
Body za soupeře:
221
Body celkem:
3980
Jaroslav Čech  0 : 3 wo. 0 13. - 14.
Roman Kubričan  3 : 0 wo. 65 13. - 16.
Petr Zatřepálek  2 : 3 52 9. - 16.
Ondřej Uherka  0 : 3 0 1. - 16.
Štěpán Václavek  3 : 0 104 1. - 32.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B19), 03.02.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
198
Body celkem:
6654
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 3. - 4.
David Zeman  0 : 3 0 semifinále
Matouš Sochůrek  3 : 2 93.6 čtvrtfinále
Filip Strouhal  3 : 1 104 1. - 16.
 1. liga muži A, 29.01.2017 Body celkem:
360
Vlastimil Kozák  3 : 2 360
 Squashová Akademie muži A, 21.01.2017
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3365
Body za soupeře:
216
Body celkem:
3581
Martin Švec  3 : 0 wo. 60 15. - 16.
Vlastimil Kozák  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Jiří Vlček  1 : 3 24 9. - 16.
Daniel Mekbib  0 : 3 0 1. - 16.
Miroslav Kolář  3 : 0 96 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 64.
 TORNÁDO CUP - Most muži B, 07.01.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
262
Body celkem:
4210
Michal Bodiš  3 : 1 80 finále
Ondřej Pavelka  3 : 1 64 semifinále
Petr Marek  3 : 1 48 čtvrtfinále
Petr Podaný  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (B19), 17.12.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
299
Body celkem:
6382
David Zeman  0 : 3 0 finále
Ondřej Jánský  3 : 0 144 semifinále
Benjamin Bergel  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
Šimon Makovský  3 : 0 90 1. - 16.
 1. liga muži A, 04.12.2016 Body celkem:
600
Petr Zlámal  3 : 0 600
Marek Lapáček  0 : 3 0
 1. liga muži A, 03.12.2016 Body celkem:
720
Michal Valenta  3 : 0 600
Filip Kočárek  1 : 3 120
 SquashArena B muži, 26.11.2016
Pořadí: 16
Body za pořadí:
1605
Body za soupeře:
65
Body celkem:
1670
Jan Čaboun  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Petr Volný  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Kamil Staněk  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Jakub Stupka  1 : 3 10 1. - 16.
Martin Sochůrek  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 muži A, 12.11.2016
Pořadí: 39
Body za pořadí:
1576
Body za soupeře:
134
Body celkem:
1710
Tomáš Herold  3 : 0 wo. 33 39. - 40.
Radovan Kojecký  0 : 3 wo. 0 37. - 40.
Michal Bodiš  0 : 3 0 33. - 40.
Roman Kubričan  3 : 1 52.8 33. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 22 33. - 64.
Filip Kočárek  2 : 3 26.4 1. - 64.
 1. liga muži A, 23.10.2016 Body celkem:
360
Marek Lapáček  2 : 3 240
Michal Kareš  1 : 3 120
 1. liga muži A, 22.10.2016 Body celkem:
1080
Michal Valenta  3 : 0 600
Petr Zlámal  3 : 1 480
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 08.10.2016
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3134
Body za soupeře:
198
Body celkem:
3332
Petr Veselý st.  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Jakub Kosinka  1 : 3 20 9. - 12.
Petr Kopecký  3 : 0 100 9. - 16.
Jaroslav Čech  0 : 3 0 1. - 16.
Petr Zatřepálek  3 : 2 48 1. - 32.
Michal Jirka  3 : 0 wo. 30 1. - 64.
 Strahov A, 24.09.2016
Pořadí: 21
Body za pořadí:
2216
Body za soupeře:
212
Body celkem:
2428
Benjamin Bergel  3 : 2 43.2 21. - 22.
Dan Kolínský  3 : 0 72 21. - 24.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 17. - 24.
Martin Volf  3 : 2 43.2 17. - 32.
Petr Martin  0 : 3 0 1. - 32.
Radim Valášek  3 : 0 54 1. - 64.
 Chodovské A, (B19), 17.09.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
328
Body celkem:
4525
Matyáš Dufek  3 : 0 108 5. - 6.
Adam Sinkule  3 : 0 108 5. - 8.
Ondřej Vorlíček  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Vojtěch Hanzal  3 : 0 90 1. - 16.
 "Béčko" Squashové Akademie, 11.09.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
218
Body celkem:
3662
Jaroslav Čech  0 : 3 0 finále
Ondřej Pavelka  3 : 0 80 semifinále
Jiří Vlček  3 : 1 48 čtvrtfinále
Matouš Sochůrek  3 : 0 50 1. - 16.
David Pavlů  3 : 0 40 1. - 32.
 Petr's Cup - muži B, 28.05.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
192
Body celkem:
3411
Ladislav Procházka  3 : 2 49.2 finále
Adam Kilián  3 : 2 39.36 semifinále
Matouš Sochůrek  3 : 2 29.52 čtvrtfinále
Martin Olič  3 : 0 41 1. - 16.
Zdeněk Suchan  3 : 0 32.8 1. - 32.
 2. liga Muži B 2015/2016, 17.04.2016 Body celkem:
300
Martin Schuller  3 : 0 300
 1. liga Muži A 2015/2016, 17.04.2016 Body celkem:
360
Dan Kolínský  3 : 2 360
 2. liga Muži B 2015/2016, 16.04.2016 Body celkem:
540
Petr Ščučinský  3 : 1 240
Radek Dudešek  3 : 0 300
 Muži B Holešovice, 19.03.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
191
Body celkem:
2682
Michal Bodiš  3 : 1 52.48 3. - 4.
Dominik Dubský  1 : 3 13.12 semifinále
Vlastimil Kozák  3 : 1 39.36 čtvrtfinále
Robert Michalec  3 : 0 41 1. - 16.
Jiří Borovička  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 SquashArena muži B, 27.02.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
165
Body celkem:
2973
Lukáš Levinský  0 : 3 0 finále
Michal Valenta  3 : 0 65.6 semifinále
Jakub Stupka  3 : 2 29.52 čtvrtfinále
Michal Jirka  3 : 2 24.6 1. - 16.
Martin Šetina  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 2. liga Muži B 2015/2016, 21.02.2016 Body celkem:
500
Martin Kříž  3 : 0 250
Kamil Horáček  3 : 0 250
 2. liga Muži B 2015/2016, 20.02.2016 Body celkem:
500
Kamil Horáček  3 : 0 250
Ondřej Kožina  3 : 0 250
 YONTA CUP, 13.02.2016
Pořadí: 31
Body za pořadí:
1809
Body za soupeře:
164
Body celkem:
1973
Jan Ryba  3 : 0 wo. 40 31. - 32.
Ladislav Burián  2 : 3 32 29. - 32.
Filip Kočárek  2 : 3 32 25. - 32.
David Zeman  0 : 3 0 17. - 32.
Martin Švec  0 : 3 0 1. - 32.
Tomáš Hanzelka  3 : 0 60 1. - 64.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B17), 05.02.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6997
Body za soupeře:
345
Body celkem:
7342
Ondřej Vorlíček  3 : 0 wo. 100 3. - 4.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 semifinále
Benjamin Bergel  3 : 1 120 čtvrtfinále
Vojtěch Hanzal  3 : 0 125 1. - 16.
 muži B, 30.01.2016
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1523
Body za soupeře:
103
Body celkem:
1626
Aleš Knotek  0 : 3 wo. 0 17. - 18.
Jan Daňsa  3 : 2 24 17. - 20.
Ondřej Kožina  3 : 2 24 17. - 24.
Václav Uhlíř  3 : 1 32 17. - 32.
Jiří Vlček  1 : 3 8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 junioři A, (B17), 09.01.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
421
Body celkem:
6504
Matouš Sochůrek  2 : 3 72 finále
Benjamin Bergel  3 : 1 115.2 semifinále
Matyáš Dufek  3 : 0 108 čtvrtfinále
Filip Franc  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 junioři A, (B17), 19.12.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
378
Body celkem:
5609
Matyáš Dufek  3 : 0 144 3. - 4.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 semifinále
Petr Nohel ml.  3 : 0 108 čtvrtfinále
Matěj Sezemský  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 2. liga Muži B 2015/2016, 13.12.2015 Body celkem:
500
Filip Čerňanský  3 : 0 250
Martin Kříž  3 : 0 250
 2. liga Muži B 2015/2016, 12.12.2015 Body celkem:
500
Ondřej Kožina  3 : 0 250
Jan Bílý  3 : 0 250
 muži A, 05.12.2015
Pořadí: 28
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
158
Body celkem:
2137
Michal Jirka  2 : 3 32 27. - 28.
Petr Zlámal  1 : 3 16 25. - 28.
Ladislav Burián  3 : 2 48 25. - 32.
Vojtěch Ryba  2 : 3 32 17. - 32.
Marek Lapáček  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 64.
 junioři A, (B17), 28.11.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7260
Body za soupeře:
436
Body celkem:
7696
Vojtěch Ryba  0 : 3 0 finále
Benjamin Bergel  3 : 0 176 semifinále
Matouš Sochůrek  3 : 1 105.6 čtvrtfinále
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 muži A, 21.11.2015
Pořadí: 32
Body za pořadí:
1753
Body za soupeře:
148
Body celkem:
1901
Martin Schuller  0 : 3 wo. 0 29. - 30.
 bye  3 : 0 wo. 40 29. - 32.
Ladislav Burián  1 : 3 16 25. - 32.
Jakub Stupka  1 : 3 16 17. - 32.
Petr Steiner  1 : 3 16 1. - 32.
Alexander Kuklovský  3 : 0 60 1. - 64.
 muži B, 14.11.2015
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
133
Body celkem:
2034
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 9. - 10.
Martin Šetina  3 : 0 wo. 25 9. - 12.
Marek Hlaváč  3 : 2 30 9. - 16.
Lukáš Levinský  2 : 3 20 1. - 16.
Milan Vlasák  3 : 0 40 1. - 32.
Tomáš Strmiska  3 : 2 18 1. - 64.
 2. liga Muži B 2015/2016, 25.10.2015 Body celkem:
450
Martin Kříž  3 : 0 250
Martina Kakosová  3 : 1 200
 2. liga Muži B 2015/2016, 24.10.2015 Body celkem:
500
Jan Bílý  3 : 0 250
Radek Dudešek  3 : 0 250
 junioři A, (B17), 03.10.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
355
Body celkem:
5021
Matyáš Dufek  3 : 0 128 3. - 4.
Matouš Sochůrek  2 : 3 51.2 semifinále
Petr Nohel ml.  3 : 0 96 čtvrtfinále
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 80 1. - 16.
 Muži B, 26.09.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
150
Body celkem:
2129
Petr Volný  3 : 2 30 9. - 10.
Petr Steiner  3 : 0 wo. 25 9. - 12.
Jan Čaboun  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Patrik Neuwirth  0 : 3 0 1. - 16.
Tomáš Holub  3 : 0 40 1. - 32.
Patrik Rohun  3 : 0 30 1. - 64.
 CZC Squash cup, 12.09.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
75
Body celkem:
1427
Filip Kočárek  0 : 3 0 3. - 4.
Harry Londy   1 : 3 7.68 semifinále
Tomáš Fecák  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Jan Mastný  3 : 1 19.2 1. - 16.
Tomáš Holub  3 : 0 19.2 1. - 32.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B17), 05.09.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
284
Body celkem:
4921
Matouš Sochůrek  2 : 3 57.6 3. - 4.
Ondřej Vorlíček  1 : 3 28.8 semifinále
Adam Sinkule  3 : 0 108 čtvrtfinále
Benjamin Bergel  3 : 0 90 1. - 16.
 2. LIGA MUŽI C 2014 - 2015, 10.05.2015 Body celkem:
50
Martin Pučelík  1 : 3 50
 2. LIGA MUŽI C 2014 - 2015, 09.05.2015 Body celkem:
500
Petr Ščučinský  3 : 0 250
Martin Muller  3 : 0 250
 Mistrovský turnaj mužů B, 28.03.2015
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1380
Body za soupeře:
75
Body celkem:
1455
Ivan Eibner  3 : 0 0
Marek Hlaváč  2 : 3 0
Filip Nosek  1 : 3 0
Martin Paroulek  3 : 2 0
Milan Tecl  0 : 3 wo. 0
 bye  3 : 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 21.02.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1661
Body za soupeře:
88
Body celkem:
1749
 bye  3 :  0
Ivan Eibner  3 : 0 0
Roman Kubričan  3 : 0 0
Michal Krautwurm  3 : 0 0
Jakub Kosinka  0 : 3 0
Michal Jirka  3 : 0 0
 2. LIGA MUŽI C 2014 - 2015, 15.02.2015 Body celkem:
450
Martin Paroulek  3 : 0 250
Pavel Kyselý  3 : 1 200
 2. LIGA MUŽI C 2014 - 2015, 14.02.2015 Body celkem:
350
Martin Muller  3 : 0 250
Martin Pučelík  2 : 3 100
 Mistrovský turnaj mužů - B, 10.01.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
97
Body celkem:
2294
 bye  3 :  0
Tomáš Pluhař  3 : 0 0
Dan Kolínský  3 : 2 0
Petr Marek  2 : 3 0
Petr Zlámal  0 : 3 0
Marek Hlaváč  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 20.12.2014
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4305
Body za soupeře:
310
Body celkem:
4615
 bye  3 :  0
Matěj Příman  3 : 0 0
Vojtěch Ryba  2 : 3 0
Ondřej Jánský  1 : 3 0
Martin Sochůrek  2 : 3 0
 2. liga muži C, 14.12.2014 Body celkem:
400
Martin Kříž  3 : 1 200
Petr Valášek  3 : 1 200
 2. LIGA MUŽI C 2014 - 2015, 13.12.2014 Body celkem:
150
Jakub Borovský  0 : 3 0
Tomáš Míka  3 : 2 150
 Mistrovský turnaj mužů - C, 06.12.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1661
Body za soupeře:
75
Body celkem:
1736
Petr Podaný  3 : 0 0
Martin Schuller  3 : 0 0
Filip Nosek  3 : 0 0
Michal Krautwurm  3 : 2 0
Petr Martin  3 : 2 0
Štěpán Václavek  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 22.11.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
472
Body celkem:
7167
Ondřej Vorlíček  1 : 3 0
 bye  3 : 0
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 0
Luboš Walter ml.  3 : 0 0
Petr Nohel ml.  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 22.11.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
327
Body celkem:
4071
Vojtěch Ryba  2 : 3 0
Vojtěch Hanzal  3 : 0 0
Šimon Makovský  3 : 1 0
Dávid Dvonč  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj mužů - C, 25.10.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
71
Body celkem:
1423
Martin Paroulek  3 : 0 0
Václav Uhlíř  3 : 0 0
Petr Volný  3 : 1 0
Martin Kříž  3 : 0 0
Aleš Knotek  1 : 3 0
Matouš Sochůrek  1 : 3 0
 3 liga muži sk.D, 19.10.2014 Body celkem:
120
Martin Keliš  3 : 1 120
 3 liga muži sk. D, 19.10.2014 Body celkem:
150
Radek Krechler  3 : 0 150
 2. liga muži C, 18.10.2014 Body celkem:
300
Pavel Říha  3 : 0 150
Martin Paroulek  3 : 0 150
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 04.10.2014
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
201
Body celkem:
3900
Matyáš Dufek  3 : 0 0
Matouš Sochůrek  2 : 3 0
Benjamin Bergel  0 : 3 0
Ondřej Vorlíček  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 06.09.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
263
Body celkem:
4399
Benjamin Bergel  3 : 1 0
Martin Sochůrek  3 : 0 0
David Zeman  0 : 3 0
Lukáš Michalů  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 17.05.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
70
Body celkem:
2747
Viktor Byrtus  0 : 3 0
Martin Sochůrek  1 : 3 0
Matouš Sochůrek  3 : 2 0
Ondřej Vorlíček  1 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU15, (B15), 06.02.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
379
Body celkem:
7663
Mikuláš Pekárek  3 : 0 0
Petr Nohel ml.  3 : 0 0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
Matouš Sochůrek  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 25.01.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
522
Body celkem:
7859
Adam Sinkule  3 : 0 0
Ondřej Vorlíček  3 : 0 wo. 0
 bye  3 : 0
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 0
Matouš Sochůrek  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 21.12.2013
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
386
Body celkem:
7081
Lukáš Michalů  3 : 0 0
Ondřej Béna  3 : 0 0
Matouš Sochůrek  3 : 2 0
Viktor Byrtus  0 : 3 0
 bye  3 :  0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B17, (B17), 21.12.2013
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2553
Body za soupeře:
57
Body celkem:
2610
 bye  3 :  0
Ondřej Vorlíček  1 : 3 0
Martin Sochůrek  0 : 3 wo. 0
Matěj Příman  0 : 3 wo. 0
Jakub Matějka  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 09.11.2013
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
344
Body celkem:
4981
 bye  3 : 0
Adam Sinkule  3 : 0 0
Petr Nohel ml.  3 : 0 0
Šimon Josef Maťas  2 : 3 0
Matouš Sochůrek  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 07.09.2013
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
368
Body celkem:
5599
Viktor Byrtus  0 : 3 0
Petr Nohel ml.  3 : 0 0
Matěj Příman  3 : 0 0
Matouš Sochůrek  3 : 0 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot