Profil hráče

Jan Gerstdorf

Ročník: 2006
Klub: 1.SQ TEPLICE, Z.S.
Družstvo:1.SQ Teplice B
Registrační číslo: 7207

umístění

Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 13.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 13. (04/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 18.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 18. (04/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 15. (03/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 PJT - Pražská juniorská tour květen B17, (B17), 24.05.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 Strahov - junioři B, (B17), 29.02.2020
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
74
Body celkem:
2150
Matěj Kolpak  0 : 3 0 7. - 8.
Šimon Rynt  0 : 3 0 5. - 8.
Matěj Bomba  2 : 3 24 čtvrtfinále
Dominik Davies  3 : 0 50 1. - 16.
 Strahov - junioři B, (B15), 29.02.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
157
Body celkem:
3376
Mikuláš Janda  3 : 1 39.36
Bedřich Beneš  3 : 2 29.52
Adam Gerstdorf  3 : 1 39.36
Marian Papula  3 : 0 49.2
 PINEHILL MČR juniorů, (B15), 07.02.2020
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
156
Body celkem:
4120
Adam Škrobánek  0 : 3 0 11. - 12.
Adam Horák  1 : 3 26 9. - 12.
Radek Ďurán  3 : 0 130 9. - 16.
Matěj Bomba  0 : 3 0 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 11.01.2020
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
189
Body celkem:
3124
Svatopluk Kreidl  3 : 1 72 11. - 12.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 1. - 16.
Dominik Davies  3 : 0 72 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 11.01.2020
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
216
Body celkem:
3151
Ondřej Hazucha  3 : 0 90 11. - 12.
Mikuláš Janda  0 : 3 0 9. - 12.
Adam Horák  3 : 1 72 9. - 16.
Matěj Bomba  1 : 3 18 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B17), 04.01.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2820
Šimon Rynt  0 : 3 0 3. - 4.
Mojmír Zálešák  0 : 3 0 semifinále
Ondřej Kutý  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B15), 04.01.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2820
Šimon Rynt  0 : 3 0 3. - 4.
Michal Jurášek  0 : 3 0 semifinále
Jan Holuša  3 : 0 60 čtvrtfinále
 MSSJO 2019, (B17), 14.12.2019
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2343
Body za soupeře:
94
Body celkem:
2437
 bye  3 : 0 wo. 40 15. - 16.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 13. - 16.
Adam Horák  1 : 3 16 9. - 16.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 1. - 16.
Ondřej Kutý  3 : 2 38.4 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B15), 14.12.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3398
Body za soupeře:
198
Body celkem:
3596
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 11. - 12.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 9. - 12.
Jakub Válek  3 : 0 110 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
Ondřej Sleczka  3 : 0 88 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B17), 23.11.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3053
Body za soupeře:
270
Body celkem:
3323
Adam Horák  3 : 0 wo. 50 13. - 14.
Tomáš Šťastný  3 : 0 100 13. - 16.
Ondřej Kutý  2 : 3 40 9. - 16.
Matyáš Hrubý  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 80 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B15), 23.11.2019
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2343
Body za soupeře:
160
Body celkem:
2503
Ondřej Hazucha  3 : 0 80 15. - 16.
Matěj Kolpak  0 : 3 0 13. - 16.
Adam Škrobánek  0 : 3 0 9. - 16.
Adam Horák  1 : 3 16 1. - 16.
 bye  3 : 0 64 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B17), 26.10.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2408
Body za soupeře:
88
Body celkem:
2496
Ondřej Kutý  1 : 3 16 13. - 14.
Šimon Rynt  3 : 0 wo. 40 13. - 16.
Matěj Bomba  0 : 3 0 9. - 16.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B15), 26.10.2019
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2094
Body za soupeře:
96
Body celkem:
2190
 bye  3 : 0 wo. 32 19. - 20.
Alfréd Nezveda  0 : 3 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 32.
Radim Jurášek  0 : 3 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP - JB, (B15), 05.10.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
50
Body celkem:
1951
Adam Škrobánek  0 : 3 0 1. - 16.
Patrik Závacký  1 : 3 10
Matěj Kročil  3 : 1 40
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B15), 25.05.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2263
Body za soupeře:
133
Body celkem:
2396
Martin Mach  3 : 0 wo. 35 11. - 12.
Daniel Šrámek  1 : 3 14 9. - 12.
Marian Papula  3 : 1 56 9. - 16.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 Junioři B-SBCentrum, (B15), 23.03.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2257
Bedřich Beneš  0 : 3 0
Matěj Kolpak  0 : 3 0
Radek Ďurán  1 : 3 10
Patrik Závacký  3 : 0 50
 MČR juniorů 2019, (B13), 01.02.2019
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3657
Body za soupeře:
130
Body celkem:
3787
Jan Víšek  3 : 0 130 15. - 16.
Adam Burget  0 : 3 0 13. - 16.
Daniel Stypa  0 : 3 0 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 12.01.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
180
Body celkem:
2880
Daniel Stypa  2 : 3 36 13. - 14.
Jakub Kroupa  3 : 0 90 13. - 16.
Radek Ďurán  1 : 3 18 9. - 16.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B13), 03.11.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
60
Body celkem:
1898
 bye  3 : 0 wo. 25 11. - 12.
Daniel Stypa  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Mikuláš Dufek  1 : 3 10 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B13), 06.10.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2919
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 11. - 12.
Adam Burget  0 : 3 0 9. - 12.
Antonín Procházka  3 : 1 72 9. - 16.
Šimon Rynt  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B13), 15.09.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3398
Body za soupeře:
77
Body celkem:
3475
Daniel Stypa  0 : 3 0 11. - 12.
Dominik Wojtucki  1 : 3 22 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 55 9. - 16.
Mikuláš Janda  0 : 3 0 1. - 16.
 Turnaj JB, (B13), 08.04.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
50
Body celkem:
2397
Antonín Beneš  3 : 0 50
Šimon Rynt  0 : 3 0
Adam Burget  0 : 3 0
Dominik Wojtucki  0 : 3 0
 Albatros Media - Junior "A", (B13), 18.03.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2408
Body za soupeře:
80
Body celkem:
2488
Martin Kovář  1 : 3 16 13. - 14.
Antonín Beneš  3 : 1 64 13. - 16.
Maxmilián Pišček  0 : 3 0 9. - 16.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 1. - 16.
 AMMBRA CUP JB, (B13), 07.01.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
37
Body celkem:
2113
Jan Víšek  0 : 3 0 7. - 8.
Mikuláš Janda  0 : 3 0 5. - 8.
Mikuláš Janda  0 : 3 0 5. - 8.
Mikuláš Dufek  1 : 3 12 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot