Profil hráče

Marek Panáček

Ročník: 2002
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno Sportprofit
Registrační číslo: 4026

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 7.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 7. (11/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 1.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 1. (11/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 3.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 3. (11/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 1. (07/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 1. (11/2018)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.11.2019 7 (1) 33935 (2203)
01.10.2019 8 (3) 31732 (2039)
01.09.2019 11 (0) 29693 (0)
01.08.2019 11 (0) 29693 (0)
01.07.2019 11 (0) 29693 (0)
01.06.2019 11 (1) 29693 (0)
01.05.2019 12 (0) 29693 (-260)
01.04.2019 12 (2) 29953 (1782)
01.03.2019 14 (3) 28171 (4194)
01.02.2019 17 (1) 23977 (-280)
01.01.2019 18 (3) 24257 (727)
01.12.2018 21 (4) 23530 (1328)
01.11.2018 25 (-3) 22202 (464)
01.10.2018 22 (10) 21738 (3534)
01.09.2018 32 (0) 18204 (0)
01.08.2018 32 (0) 18204 (0)
01.07.2018 32 (0) 18204 (0)
01.06.2018 32 (-2) 18204 (0)
01.05.2018 30 (19) 18204 (3318)
01.04.2018 49 (12) 14886 (2590)
01.03.2018 61 (-3) 12296 (0)
01.02.2018 58 (2) 12296 (0)
01.01.2018 60 (34) 12296 (2759)
01.12.2017 94 (46) 9537 (3392)
01.11.2017 140 (-16) 6145 (-876)
01.10.2017 124 (44) 7021 (2245)
01.09.2017 168 (0) 4776 (0)
01.07.2017 168 (-1) 4776 (0)
01.06.2017 167 (1) 4776 (0)
01.05.2017 168 (7) 4776 (590)
01.04.2017 175 (1) 4186 (0)
01.03.2017 176 (-10) 4186 (-550)
01.02.2017 166 (11) 4736 (350)
01.01.2017 177 (21) 4386 (780)
01.12.2016 198 (-3) 3606 (0)
01.11.2016 195 (166) 3606 (2236)
01.10.2016 361 (-8) 1370 (0)
01.09.2016 353 (-4) 1370 (0)
01.06.2016 349 (-17) 1370 (-240)
01.05.2016 332 (6) 1610 (210)
01.04.2016 338 (-2) 1400 (0)
01.03.2016 336 (75) 1400 (520)
01.02.2016 411 (-7) 880 (0)
01.01.2016 404 (-105) 880 (80)
01.12.2015 299 (-5) 800 (0)
01.11.2015 294 (-29) 800 (120)
01.10.2015 265 (78) 680 (0)
01.09.2015 343 (0) 680 (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
2019181714121211111111872019
20186058614930323232322225212018
2017177166176175168167168168124140942017
20164044113363383323493533611951982016
20153432652942992015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Extraliga Muži 2019/2020, 17.11.2019 Body celkem:
1540
Petr Marek  3 : 0 1100
David Zeman  2 : 3 440
 Extraliga Muži 2019/2020, 16.11.2019 Body celkem:
220
Viktor Byrtus  1 : 3 220
Matej Hrnčiřík  0 : 3 0
 Strahov Muži A, 09.11.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
355
Body celkem:
4992
David Zeman  0 : 3 0 3. - 4.
Viktor Byrtus  2 : 3 57.6 semifinále
Ondřej Ertl  3 : 0 108 čtvrtfinále
Petr Marek  3 : 0 90 1. - 16.
Jakub Stupka  3 : 0 72 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B19), 26.10.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
288
Body celkem:
4967
Jan Netolička  3 : 0 72
František Procházka  3 : 0 72
Luboš Walter ml.  3 : 0 72
Adam Sinkule  3 : 0 72
 Memoriál Jany Kosinkové, 19.10.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
328
Body celkem:
4362
Ondřej Ertl  3 : 0 112 3. - 4.
Jakub Solnický  1 : 3 22.4 semifinále
Martin Volf  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
Benjamin Bergel  3 : 0 70 1. - 16.
Ondřej Pavelka  3 : 0 56 1. - 32.
 Extraliga Muži 2019/2020, 13.10.2019 Body celkem:
1260
Jakub Šichnárek  3 : 0 900
Joan Lezaud  2 : 3 360
 Extraliga Muži 2019/2020, 12.10.2019 Body celkem:
1440
Matej Hrnčiřík  3 : 1 720
Petr Nohel ml.  3 : 1 720
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B19), 28.09.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
231
Body celkem:
4922
Viktor Byrtus  0 : 3 0 finále
Petr Nohel ml.  3 : 0 112 semifinále
Alex Kelar  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup muži "A", 14.09.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
376
Body celkem:
4996
Michal Jadrníček  3 : 1 96 5. - 6.
Petr Steiner  3 : 0 120 5. - 8.
Martin Švec  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jáchym Mráček  3 : 1 80 1. - 16.
Dan Teuchner  3 : 0 80 1. - 32.
 Play off extraliga muži - finále, 19.05.2019 Body celkem:
0
Petr Martin  0 : 3 0
 Play off extraliga muži - semifinále, 18.05.2019 Body celkem:
0
Juan Camilo Vargas  0 : 3 0
 Extraliga Muži 2018/2019, 07.04.2019 Body celkem:
520
Tomáš Tóth  2 : 3 520
 Extraliga Muži 2018/2019, 06.04.2019 Body celkem:
1300
Jakub Solnický  1 : 3 260
Joseph White  3 : 1 1040
 MČR žen, mužů a masters 2019, 07.03.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
364
Body celkem:
4604
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 9. - 10.
Jaroslav Čech  3 : 1 104 9. - 12.
Martin Volf  3 : 0 130 9. - 16.
Daniel Mekbib  1 : 3 26 1. - 16.
Karím Farrag  3 : 0 104 1. - 32.
 Extraliga Muži 2018/2019, 17.02.2019 Body celkem:
880
Michal Jadrníček  3 : 1 880
David Zeman  0 : 3 0
 Extraliga Muži 2018/2019, 16.02.2019 Body celkem:
2200
Jason  Turner  3 : 0 1100
Tomáš Tóth  3 : 0 1100
 Moravian Silesian Squash Open 2019 - Muži A, 09.02.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4376
Jakub Solnický  0 : 3 0 3. - 4.
Ondřej Uherka  2 : 3 51.2 semifinále
Michal Jadrníček  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
Ondřej Ertl  3 : 2 48 1. - 16.
Ladislav Burián  3 : 0 64 1. - 32.
 MČR juniorů 2019, (B19), 01.02.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
421
Body celkem:
8890
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 finále
Petr Nohel ml.  3 : 1 166.4 semifinále
Karím Farrag  3 : 1 124.8 čtvrtfinále
Šimon Makovský  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B17), 01.02.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
754
Body celkem:
10970
Jáchym Mráček  3 : 0 260 finále
Luboš Walter ml.  3 : 0 208 semifinále
Jan Netolička  3 : 0 156 čtvrtfinále
Karím Farrag  3 : 0 130 1. - 16.
 Muži B, 15.12.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
221
Body celkem:
3277
Martin Volf  3 : 0 wo. 40 3. - 4.
Jan Koukal  1 : 3 16 semifinále
Petr Veselý  3 : 0 60 čtvrtfinále
Ondřej Kožina  3 : 0 50 1. - 16.
Martin Kříž  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Strahov - muži A, 08.12.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
299
Body celkem:
3139
Benjamin Bergel  2 : 0 80 9. - 10.
Petr Marek  2 : 0 80 9. - 12.
Matej Hrnčiřík  2 : 1 48 9. - 16.
David Zeman  1 : 3 16 1. - 16.
Jakub Stupka  3 : 1 51.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 24 1. - 64.
 PNEUKOMPLET Cup, (B19), 24.11.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
441
Body celkem:
7778
Petr Nohel ml.  3 : 1 144 finále
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 144 semifinále
Jakub Slavíček  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (B17), 24.11.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
434
Body celkem:
6092
Alex Kelar  3 : 0 140 finále
Martin Štěpán ml.  3 : 0 112 semifinále
Karel Matoušek  3 : 0 84 čtvrtfinále
Jakub Gogol  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 Extraliga Muži 2018/2019, 18.11.2018 Body celkem:
1320
Benjamin Bergel  3 : 0 1100
David Zeman  1 : 3 220
 Extraliga Muži 2018/2019, 17.11.2018 Body celkem:
1320
Ondřej Ertl  3 : 0 1100
Martin Švec  1 : 3 220
 Prima stavebniny Cup, 10.11.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
169
Body celkem:
3140
Petr Martin  0 : 3 0 5. - 6.
Matej Hrnčiřík  3 : 2 50.4 5. - 8.
Jakub Solnický  0 : 3 0 čtvrtfinále
Petr Marek  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 21 1. - 64.
 AB SQUASH CUP - muži B, 27.10.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
2410
Body za soupeře:
192
Body celkem:
2602
Filip Strouhal  3 : 0 62 finále
Petr Kopecký  3 : 0 49.6 semifinále
Jakub Wasilewski  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Tomáš Tauš  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Extraliga Muži 2018/2019, 21.10.2018 Body celkem:
1100
Ondřej Vorlíček  1 : 3 220
Filip Kočárek  3 : 1 880
 Extraliga Muži 2018/2019, 20.10.2018 Body celkem:
0
Daniel Mekbib  0 : 3 0
David Zeman  0 : 3 0
 Strahov muži A, 22.09.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2480
Body za soupeře:
342
Body celkem:
2822
Jaroslav Cerman  2 : 0 72 17. - 18.
Petr Nohel ml.  2 : 0 72 17. - 20.
Roman Kubričan  2 : 0 72 17. - 24.
Lukáš Matoušek  2 : 0 72 17. - 32.
Lukáš Jelínek  0 : 3 0 1. - 32.
Adam Sinkule  3 : 0 54 1. - 64.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B19), 15.09.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
412
Body celkem:
6170
Petr Nohel ml.  3 : 0 160 3. - 4.
Ondřej Vorlíček  1 : 3 32 semifinále
Adam Sinkule  3 : 0 120 čtvrtfinále
Martin Brňák  3 : 0 100 1. - 16.
 Huslík Cup, 08.09.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
197
Body celkem:
2957
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 3. - 4.
Erik Jakobsson  2 : 3 32 semifinále
Jakub Zapala  3 : 0 60 čtvrtfinále
Lukáš Matoušek  3 : 0 50 1. - 16.
Petr Rohun  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Extraliga Muži 2017/2018, 22.04.2018 Body celkem:
180
Jaroslav Čech  1 : 3 180
 Extraliga Muži 2017/2018, 21.04.2018 Body celkem:
900
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
Adam Sinkule  3 : 0 900
 STRAHOV MUŽI A, 14.04.2018
Pořadí: 21
Body za pořadí:
2216
Body za soupeře:
322
Body celkem:
2538
Vlastimil Kozák  2 : 0 wo. 36 21. - 22.
Michal Jirka  2 : 0 72 21. - 24.
Michal Jirka  2 : 0 72 21. - 24.
Petr Nohel ml.  1 : 2 28.8 17. - 24.
Petr Veselý  2 : 0 72 17. - 32.
Lukáš Jelínek  1 : 3 14.4 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 1. liga muži C, 07.04.2018 Body celkem:
1400
Filip Strouhal  3 : 1 400
Tomáš Herold  3 : 0 500
Ladislav Burián  3 : 0 500
 CNC PRODUKT CUP 2018, 24.03.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
2410
Body za soupeře:
180
Body celkem:
2590
Jakub Šichnárek  3 : 2 37.2 finále
Jakub Zapala  3 : 0 49.6 semifinále
Michal Macíček   3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Pavel Cigánek  3 : 0 31 1. - 16.
Michal Šoman ml.  3 : 0 24.8 1. - 32.
 Mistrovství republiky juniorů, (B19), 02.02.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
494
Body celkem:
7778
Benjamin Bergel  3 : 0 208 3. - 4.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 semifinále
Marek Koutník  3 : 0 156 čtvrtfinále
Vojtěch Hanzal  3 : 0 130 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (B17), 02.02.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
494
Body celkem:
8963
Viktor Byrtus  0 : 3 0 finále
Petr Nohel ml.  3 : 0 208 semifinále
Šimon Makovský  3 : 0 156 čtvrtfinále
Vojtěch Hanzal  3 : 0 130 1. - 16.
 1. liga muži C, 28.01.2018 Body celkem:
500
Aleš Kubíček  3 : 0 500
Patrik Neuwirth  0 : 3 0
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B19), 13.01.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
238
Body celkem:
5663
Vojtěch Ryba  0 : 3 0 finále
Filip Strouhal  3 : 1 102.4 semifinále
Vojtěch Mohelník  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B17), 17.12.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8757
Body za soupeře:
770
Body celkem:
9527
Filip Strouhal  3 : 0 220 finále
Jáchym Mráček  3 : 0 176 semifinále
Luboš Walter ml.  3 : 0 132 čtvrtfinále
Luboš Walter ml.  3 : 0 132 čtvrtfinále
Šimon Makovský  3 : 0 110 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B19), 16.12.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
452
Body celkem:
6210
Filip Strouhal  3 : 0 160 3. - 4.
Matouš Sochůrek  1 : 3 32 semifinále
Benjamin Bergel  3 : 0 120 čtvrtfinále
Michal Macíček   3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Strahov muži "A", 09.12.2017
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2408
Body za soupeře:
131
Body celkem:
2539
Petr Steiner  0 : 2 0 13. - 14.
Jakub Vavřík  2 : 0 80 13. - 16.
Jaroslav Cerman  0 : 2 0 9. - 16.
Jakub Solnický  0 : 3 0 1. - 16.
Ladislav Procházka  3 : 1 51.2 1. - 32.
 1. liga muži C, 03.12.2017 Body celkem:
1000
Aleš Kubíček  3 : 0 500
Petr Kopecký  3 : 0 500
 1. liga muži C, 02.12.2017 Body celkem:
560
Martin Kubát  3 : 2 240
Dominik Šácha  3 : 1 320
 HUSLÍK Cup, (B17), 26.11.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
419
Body celkem:
7756
Filip Strouhal  3 : 0 180 finále
Petr Nohel ml.  3 : 2 86.4 semifinále
Filip Šarboch  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (B19), 25.11.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
349
Body celkem:
6432
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 finále
Vojtěch Ryba  3 : 1 115.2 semifinále
Benjamin Bergel  3 : 0 108 čtvrtfinále
Filip Strouhal  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Extraliga Muži 2017/2018, 18.11.2017 Body celkem:
560
Jakub Kosinka  3 : 1 560
Lukáš Jelínek  0 : 3 0
 HUSLÍK Cup, 11.11.2017
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2802
Body za soupeře:
330
Body celkem:
3132
Kamil Staněk  2 : 0 88 19. - 20.
Jiří Vlček  1 : 2 35.2 17. - 20.
Martin Kubát  2 : 1 52.8 17. - 24.
Michal Jirka  2 : 0 88 17. - 32.
Daniel Mekbib  0 : 3 0 1. - 32.
Martin Ředina  3 : 0 66 1. - 64.
 1. liga muži C, 22.10.2017 Body celkem:
800
Filip Strouhal  3 : 0 400
Ladislav Burián  3 : 0 400
 1. liga muži C, 21.10.2017 Body celkem:
800
Jakub Novák  3 : 0 400
Tomáš Hanzelka  3 : 0 400
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B17), 01.10.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
470
Body celkem:
7015
Petr Nohel ml.  3 : 0 160 finále
Šimon Makovský  3 : 1 102.4 semifinále
Jáchym Mráček  3 : 0 96 čtvrtfinále
Luboš Walter ml.  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B19), 30.09.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
266
Body celkem:
4463
Karím Farrag  3 : 1 86.4 5. - 6.
Petr Nohel ml.  3 : 0 108 5. - 8.
Vojtěch Ryba  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Sinkule  3 : 1 72 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B19), 16.09.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4460
Benjamin Bergel  0 : 3 0 5. - 6.
Šimon Makovský  3 : 0 120 5. - 8.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Petr Nohel ml.  3 : 0 100 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B17), 16.09.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
297
Body celkem:
6380
Viktor Byrtus  0 : 3 0 finále
Filip Strouhal  3 : 0 144 semifinále
Filip Šarboch  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 AB SQUASH CUP - muži "B", 09.09.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2102
Body za soupeře:
143
Body celkem:
2245
Jakub Zapala  0 : 3 0 finále
Dan Teuchner  3 : 0 49.6 semifinále
Benjamin Bergel  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Marek Holuša  3 : 0 31 1. - 16.
Roman Moravec  3 : 0 24.8 1. - 32.
 1. liga muži C, 08.04.2017 Body celkem:
1000
Radovan Kojecký  3 : 2 300
Petr Kopecký  3 : 1 400
Josef Šebek  3 : 2 300
 HANYA CUP junioři A, (B19), 01.04.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
214
Body celkem:
3958
Adam Sinkule  3 : 2 57.6 5. - 6.
Karím Farrag  3 : 1 76.8 5. - 8.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 čtvrtfinále
Filip Strouhal  3 : 0 80 1. - 16.
 HANYA CUP junioři A, (B17), 01.04.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
298
Body celkem:
5956
Filip Strouhal  3 : 2 84 finále
Adam Jiroušek  3 : 0 112 semifinále
Karím Farrag  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B17), 03.02.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
463
Body celkem:
7747
Matyáš Dufek  3 : 0 208 3. - 4.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 semifinále
Benjamin Bergel  3 : 1 124.8 čtvrtfinále
Michal Macíček   3 : 0 130 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B15), 03.02.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
712
Body celkem:
10928
Karím Farrag  3 : 0 260 finále
Adam Jiroušek  3 : 1 166.4 semifinále
Alex Kelar  3 : 0 156 čtvrtfinále
Faríd Farrag  3 : 0 130 1. - 16.
 1. liga muži C, 29.01.2017 Body celkem:
500
Tomáš Hanzelka  0 : 3 0
Pavel Blaha  3 : 0 500
 1. liga muži C, 28.01.2017 Body celkem:
0
Patrik Neuwirth  0 : 3 0
Martin Ředina  0 : 3 0
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B17), 14.01.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
522
Body celkem:
7859
Matyáš Dufek  3 : 0 180 finále
Filip Strouhal  3 : 0 144 semifinále
Petr Nohel ml.  3 : 0 108 čtvrtfinále
Filip Šarboch  3 : 0 90 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B15), 14.01.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
580
Body celkem:
8656
Karím Farrag  3 : 1 160 finále
Adam Jiroušek  3 : 0 160 semifinále
František Procházka  3 : 0 120 čtvrtfinále
Karel Matoušek  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 1. liga muži C, 04.12.2016 Body celkem:
500
Petr Kopecký  2 : 3 200
Tomáš Hanzelka  3 : 2 300
 1. liga muži C, 03.12.2016 Body celkem:
600
Martin Ředina  1 : 3 100
Pavel Blaha  3 : 0 500
 Pohár Olomouckého kraje, (B19), 26.11.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
171
Body celkem:
3142
Adam Sinkule  1 : 3 16.8 5. - 6.
Matěj Sezemský  3 : 0 84 5. - 8.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Filip Strouhal  3 : 0 70 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (B17), 26.11.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
365
Body celkem:
6910
Matyáš Dufek  3 : 1 128 finále
Benjamin Bergel  3 : 2 76.8 semifinále
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 96 čtvrtfinále
Vojtěch Hanzal  3 : 1 64 1. - 16.
 PRIMA STAVEBNINY CUP, 29.10.2016
Pořadí: 30
Body za pořadí:
1106
Body za soupeře:
50
Body celkem:
1156
Anton Giertli  0 : 3 wo. 0 29. - 30.
Josef Nakládal  3 : 0 wo. 20 29. - 32.
Jiří Pinka  0 : 3 wo. 0 25. - 32.
Miloš Liška  0 : 3 wo. 0 17. - 32.
Petr Steiner  0 : 3 0 1. - 32.
Tomáš Holub  3 : 0 30 1. - 64.
 1. liga muži C, 23.10.2016 Body celkem:
480
Jaroslav Kaleta  3 : 1 320
Ladislav Burián  2 : 3 160
 1. liga muži C, 22.10.2016 Body celkem:
800
Pavel Blaha  3 : 0 400
Milan Laporčák  3 : 0 400
 Morenda Brno JA, (B17), 01.10.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
342
Body celkem:
3526
Matyáš Dufek  3 : 0 90 9. - 10.
Adam Jiroušek  3 : 0 90 9. - 12.
Daniel Ivanco  3 : 0 90 9. - 16.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 1. - 16.
Karel Kopeček  3 : 0 72 1. - 32.
 Morenda Brno JA, (B15), 01.10.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
620
Body celkem:
8696
Karím Farrag  3 : 0 200 finále
Luboš Walter ml.  3 : 0 160 semifinále
Viktor Nezveda  3 : 0 120 čtvrtfinále
František Procházka  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Chodovské A, (B17), 17.09.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
256
Body celkem:
3096
Karím Farrag  3 : 2 48 9. - 10.
Filip Šarboch  3 : 0 80 9. - 12.
Vojtěch Hanzal  3 : 1 64 9. - 16.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 1. - 16.
Martin Filip  3 : 0 64 1. - 32.
 Chodovské A, (B15), 17.09.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
620
Body celkem:
8696
Luboš Walter ml.  3 : 0 200 finále
Kristián Mráček  3 : 0 160 semifinále
Viktor Nezveda  3 : 0 120 čtvrtfinále
Jakub Gogol  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 1. liga Muži B 2015/2016, 16.04.2016 Body celkem:
210
Vít Barnáš  1 : 3 60
 bye  3 : 0 wo. 150
 Multipower Junior "A", (B17), 02.04.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
364
Body celkem:
6022
Matyáš Dufek  3 : 0 140 finále
Matúš Maťas  3 : 0 112 semifinále
Benjamin Bergel  3 : 0 wo. 42 čtvrtfinále
Adam Jiroušek  3 : 0 70 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (B15), 02.04.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
522
Body celkem:
7859
Filip Šipoš  3 : 0 180 finále
Karím Farrag  3 : 0 144 semifinále
Filip Šarboch  3 : 0 108 čtvrtfinále
Daniel Ivanco  3 : 0 90 1. - 16.
 1. liga Muži B 2015/2016, 21.02.2016 Body celkem:
480
Zuzana Kubáňová  1 : 3 80
Petr Hubatka  3 : 0 400
 1. liga Muži B 2015/2016, 20.02.2016 Body celkem:
480
Antonín Felfel  3 : 0 400
Jan Daňsa  1 : 3 80
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B15), 05.02.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
380
Body celkem:
8849
Viktor Byrtus  0 : 3 0 finále
Petr Nohel ml.  3 : 2 124.8 semifinále
Vojtěch Hanzal  3 : 1 124.8 čtvrtfinále
Vojtěch Mohelník  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A, (B15), 09.01.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
558
Body celkem:
7895
Petr Nohel ml.  3 : 0 180 finále
Filip Strouhal  3 : 0 144 semifinále
Adam Jiroušek  3 : 0 108 čtvrtfinále
Vojtěch Mohelník  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 junioři A, (B17), 28.11.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3801
Body za soupeře:
418
Body celkem:
4219
Šimon Makovský  3 : 1 88 9. - 10.
Matěj Příman  3 : 0 110 9. - 12.
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 110 9. - 16.
Matouš Sochůrek  1 : 3 22 1. - 16.
Luboš Walter ml.  3 : 0 88 1. - 32.
 junioři A, (B15), 28.11.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
588
Body celkem:
8664
Filip Strouhal  3 : 0 200 finále
Šimon Makovský  3 : 1 128 semifinále
Luboš Walter ml.  3 : 0 120 čtvrtfinále
Viktor Nezveda  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 1. liga Muži B 2015/2016, 24.10.2015 Body celkem:
200
Jan Čaboun  1 : 3 100
Martin Pučelík  1 : 3 100
 junioři A, (B17), 03.10.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
224
Body celkem:
3064
Dalibor Procházka ml.  3 : 1 64 9. - 10.
Vojtěch Hanzal  3 : 0 80 9. - 12.
Ladislav Švábek  3 : 0 80 9. - 16.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A, (B15), 03.10.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
588
Body celkem:
8664
Petr Nohel ml.  3 : 0 200 finále
Filip Strouhal  3 : 1 128 semifinále
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 120 čtvrtfinále
Karel Matoušek  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B15), 05.09.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
313
Body celkem:
6396
Viktor Byrtus  0 : 3 0 finále
Karím Farrag  3 : 1 115.2 semifinále
Karel Matoušek  3 : 0 108 čtvrtfinále
Luboš Walter ml.  3 : 0 90 1. - 16.
 1. LIGA MUŽI C 2014 - 2015, 10.05.2015 Body celkem:
240
Martin Kollár  3 : 2 240
 1. LIGA MUŽI C 2014 - 2015, 09.05.2015 Body celkem:
0
Jakub Wasilewski  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 25.04.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
430
Body celkem:
7125
Kristián Mráček  3 : 0 0
Šimon Makovský  3 : 1 0
Petr Nohel ml.  3 : 0 0
Viktor Byrtus  0 : 3 0
 bye  3 : 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 25.04.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
283
Body celkem:
4027
Adam Sinkule  3 : 0 0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
Mikuláš Pekárek  3 : 0 0
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 0
 1. LIGA MUŽI C 2014 - 2015, 15.02.2015 Body celkem:
360
Stanislav Jurčík  1 : 3 60
 bye  3 : 0 300
 1. LIGA MUŽI C 2014 - 2015, 14.02.2015 Body celkem:
80
Radovan Kojecký  1 : 3 80
Patrik Žák  0 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU13, (B13), 05.02.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
696
Body celkem:
10912
Luboš Walter ml.  3 : 0 0
Karel Matoušek  3 : 0 0
Faríd Farrag  3 : 0 0
Matyáš Smetana  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU15, (B15), 05.02.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5941
Body za soupeře:
273
Body celkem:
6214
Matyáš Smetana  3 : 0 0
Petr Nohel ml.  3 : 0 0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
Benjamin Bergel  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 24.01.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
318
Body celkem:
4352
 bye  3 : 0
Mikolaj Giemza  3 : 0 0
Tadeáš Lestly  3 : 0 0
Maksymilian Wielgus  0 : 3 0
Filip Strouhal  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 24.01.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
119
Body celkem:
3076
 bye  3 : 0
Matyáš Dufek  3 : 0 0
Benjamin Bergel  1 : 3 0
Vojtěch Ryba  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 20.12.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5009
Body za soupeře:
479
Body celkem:
5488
Adam Sinkule  3 : 0 0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
Lukáš Michalů  3 : 0 0
Vojtěch Hanzal  3 : 0 0
Filip Strouhal  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 20.12.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
9400
Body za soupeře:
636
Body celkem:
10036
 bye  3 :  0
Adam Jiroušek  3 : 0 0
Matyáš Smetana  3 : 0 0
Luboš Walter ml.  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 22.11.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8757
Body za soupeře:
606
Body celkem:
9363
Luboš Walter ml.  3 : 0 0
 bye  3 :  0
Karel Matoušek  3 : 0 0
Karím Farrag  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 22.11.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
340
Body celkem:
4960
Petr Nohel ml.  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Filip Strouhal  3 : 0 0
Luboš Walter ml.  3 : 1 0
Adam Sinkule  3 : 1 0
 1.liga muži C, 19.10.2014 Body celkem:
60
Dan Teuchner  1 : 3 60
Jakub Wasilewski  0 : 3 0
 1.liga muži c, 18.10.2014 Body celkem:
0
Jaroslav Kaleta  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 04.10.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
674
Body celkem:
8750
 bye  3 :  0
Viktor Nezveda  3 : 0 0
Karel Matoušek  3 : 0 0
Karím Farrag  3 : 0 0
Luboš Walter ml.  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 04.10.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
406
Body celkem:
4603
Filip Strouhal  3 : 0 0
Mikuláš Pekárek  3 : 0 0
Benjamin Bergel  1 : 3 0
Adam Sinkule  3 : 2 0
Luboš Walter ml.  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU13, (B13), 06.02.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
532
Body celkem:
7816
Jáchym Mráček  3 : 0 0
Karím Farrag  3 : 0 0
Petr Nohel ml.  2 : 3 0
Filip Strouhal  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 25.01.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
307
Body celkem:
5732
 bye  3 :  0
Petr Klement  3 : 0 0
Filip Strouhal  3 : 0 0
Petr Nohel ml.  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 25.01.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
344
Body celkem:
4541
 bye  3 :  0
Matěj Příman  3 : 0 0
Matouš Sochůrek  0 : 3 0
Matěj Sezemský  3 : 0 0
Petr Nohel ml.  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - B15, (B15), 11.01.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
2410
Body za soupeře:
98
Body celkem:
2508
Mikuláš Pekárek  3 : 0 0
Filip Franc  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 21.12.2013
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
569
Body celkem:
7906
 bye  3 :  0
Matyáš Smetana  3 : 0 0
Karím Farrag  3 : 0 0
Filip Strouhal  3 : 1 0
Luboš Walter ml.  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 09.11.2013
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
338
Body celkem:
6421
 bye  3 :  0
Faríd Farrag  3 : 0 0
Filip Strouhal  3 : 0 0
Petr Nohel ml.  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 05.10.2013
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
554
Body celkem:
7891
Petr Nohel ml.  3 : 1 0
Petr Klement  3 : 0 0
Tadeáš Lestly  3 : 0 0
Adam Sinkule  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 05.10.2013
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
83
Body celkem:
83
Matěj Sezemský  3 : 0 0
Benjamin Bergel  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 07.09.2013
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
280
Body celkem:
6975
Filip Strouhal  3 : 1 0
Viktor Byrtus  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Vojtěch Hanzal  3 : 1 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot