Profil hráče

Jiří Pinka

hrac

Ročník: 1985
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno Bástr Team
Registrační číslo: 992

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 72.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 52. (04/2023)
Aktuální umístění v žebříčku masters mužů nad 35 let: 6.
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 35 let: 1. (03/2023)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.06.2024 72 (-2) 8977 (69)
01.05.2024 70 (10) 8908 (849)
01.04.2024 80 (-2) 8059 (0)
01.03.2024 78 (-12) 8059 (-1569)
01.02.2024 66 (1) 9628 (-64)
01.01.2024 67 (2) 9692 (248)
01.12.2023 69 (-6) 9444 (-430)
01.11.2023 63 (-7) 9874 (-1331)
01.10.2023 56 (2) 11205 (0)
01.09.2023 58 (0) 11205 (0)
01.08.2023 58 (0) 11205 (0)
01.07.2023 58 (0) 11205 (0)
01.06.2023 58 (-2) 11205 (-735)
01.05.2023 56 (-4) 11940 (60)
01.04.2023 52 (3) 11880 (-49)
01.03.2023 55 (3) 11929 (889)
01.02.2023 58 (1) 11040 (-605)
01.01.2023 59 (-5) 11645 (-562)
01.12.2022 54 (5) 12207 (627)
01.11.2022 59 (-3) 11580 (702)
01.10.2022 56 (1) 10878 (0)
01.09.2022 57 (-1) 10878 (-636)
01.08.2022 56 (0) 11514 (0)
01.07.2022 56 (1) 11514 (-62)
01.06.2022 57 (9) 11576 (614)
01.05.2022 66 (-8) 10962 (-670)
01.04.2022 58 (0) 11632 (123)
01.03.2022 58 (2) 11509 (10)
01.02.2022 60 (6) 11499 (648)
01.01.2022 66 (7) 10851 (631)
01.12.2021 73 (4) 10220 (12)
01.11.2021 77 (6) 10208 (115)
01.10.2021 83 (1) 10093 (0)
01.09.2021 84 (13) 10093 (1415)
01.08.2021 97 (-1) 8678 (0)
01.07.2021 96 (3) 8678 (150)
01.06.2021 99 (-1) 8528 (0)
01.03.2021 98 (-1) 8528 (0)
01.11.2020 97 (-7) 8528 (-451)
01.10.2020 90 (0) 8979 (260)
01.04.2020 90 (3) 8719 (-547)
01.03.2020 93 (-4) 9266 (40)
01.02.2020 89 (-2) 9226 (0)
01.01.2020 87 (3) 9226 (-234)
01.12.2019 90 (-2) 9460 (192)
01.11.2019 88 (-3) 9268 (-162)
01.10.2019 85 (3) 9430 (0)
01.09.2019 88 (0) 9430 (0)
01.08.2019 88 (0) 9430 (0)
01.07.2019 88 (0) 9430 (0)
01.06.2019 88 (-2) 9430 (42)
01.05.2019 86 (7) 9388 (207)
01.04.2019 93 (0) 9181 (409)
01.03.2019 93 (2) 8772 (167)
01.02.2019 95 (8) 8605 (244)
01.01.2019 103 (8) 8361 (491)
01.12.2018 111 (-1) 7870 (0)
01.11.2018 110 (1) 7870 (274)
01.10.2018 111 (2) 7596 (0)
01.09.2018 113 (0) 7596 (0)
01.08.2018 113 (0) 7596 (0)
01.07.2018 113 (-1) 7596 (0)
01.06.2018 112 (2) 7596 (243)
01.05.2018 114 (1) 7353 (169)
01.04.2018 115 (5) 7184 (28)
01.03.2018 120 (4) 7156 (89)
01.02.2018 124 (-6) 7067 (-23)
01.01.2018 118 (3) 7090 (-94)
01.12.2017 121 (-3) 7184 (-9)
01.11.2017 118 (-2) 7193 (-180)
01.10.2017 116 (-4) 7373 (0)
01.09.2017 112 (-1) 7373 (0)
01.07.2017 111 (1) 7373 (0)
01.06.2017 112 (0) 7373 (16)
01.05.2017 112 (1) 7357 (9)
01.04.2017 113 (0) 7348 (0)
01.03.2017 113 (1) 7348 (-186)
01.02.2017 114 (-7) 7534 (120)
01.01.2017 107 (1) 7414 (153)
01.12.2016 108 (0) 7261 (-133)
01.11.2016 108 (-3) 7394 (83)
01.10.2016 105 (4) 7311 (0)
01.09.2016 109 (0) 7311 (0)
01.06.2016 109 (-2) 7311 (107)
01.05.2016 107 (4) 7204 (361)
01.04.2016 111 (1) 6843 (214)
01.03.2016 112 (8) 6629 (472)
01.02.2016 120 (1) 6157 (239)
01.01.2016 121 (0) 5918 (3178)
01.12.2015 121 (-7) 2740 (0)
01.11.2015 114 (102) 2740 (1753)
01.10.2015 216 (-57) 987 (-896)
01.09.2015 159 (0) 1883 (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20246766788070722024
20235958555256585858585663692023
20226660585866575656575659542022
202198999697848377732021
20208789939090972020
201910395939386888888888588902019
20181181241201151141121131131131111101112018
20171071141131131121121111121161181212017
20161211201121111071091091051081082016
20151592161141212015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Sportprofit tour FINÁLE, 08.06.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
553
Body za soupeře:
0
Body celkem:
553
 Sportprofit tour č.9, 17.05.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
713
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
 Sportprofit tour č.8, 19.04.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
553
Body za soupeře:
0
Body celkem:
553
 2. liga muži C, 14.04.2024 Body celkem:
180
David Juráň  3 : 2 180
Tomáš Holinka  0 : 3 0
 2. liga muži C, 13.04.2024 Body celkem:
540
Tomáš Havlík  3 : 1 240
Štěpán Václavek  3 : 0 300
 DIETZ Cup - Muži B, 07.04.2024
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1550
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1550
Michal Štěpán  0 : 3 0 1. - 16.
Martin Šimka  3 : 0 0
Miloslav Felkl  3 : 0 0
Boris Heneš  3 : 0 0
Fons Poon  0 : 3 0
 Sportprofit tour č.7, 15.03.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
523
Body za soupeře:
0
Body celkem:
523
 MČR žen, mužů a masters 2024, (M35+), 06.03.2024
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4086
David Neugebauer  3 : 1 0 11. - 12.
Zdeněk Barták  2 : 3 0 9. - 12.
Daniel Čech  3 : 0 0 9. - 16.
Aleš Kubíček  0 : 3 0 1. - 16.
 Sportprofit tour č.6, 23.02.2024
Pořadí: 7
Body za pořadí:
498
Body za soupeře:
0
Body celkem:
498
 2. liga muži C, 28.01.2024 Body celkem:
120
Pavel Cigánek  2 : 3 120
Jaroslav Kaleta  0 : 3 0
 2. liga muži C, 27.01.2024 Body celkem:
240
Jan Šťastník  0 : 3 0
Roman Kujawa  3 : 1 240
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - Masters 2024, (M35+), 20.01.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Jan Nožka  3 : 0 0 5. - 6.
Filip Nosek  3 : 2 0 5. - 8.
Petr Veselý st.  0 : 3 0 čtvrtfinále
David Doležel  3 : 0 0 1. - 16.
 Muži B - Morenďácké mužské Béééčko, 13.01.2024
Pořadí: 15
Body za pořadí:
1344
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1344
Boris Heneš  2 : 0 wo. 0 15. - 16.
Jaroslav Kaleta  0 : 2 0 13. - 16.
Michal Vaněk  1 : 2 0 9. - 16.
Lukáš  Kamp  1 : 3 0 1. - 16.
Eliška Jičínská  3 : 2 0 1. - 32.
 Sportprofit tour č.5, 07.01.2024
Pořadí: 9
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 SLOVÁCKÝ SQUASH OTVÍRÁK 2023, 16.12.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1692
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1692
Dominik Forgač  0 : 3 0 7. - 8.
Lukáš  Kamp  1 : 3 0 5. - 8.
Martin Kříž  0 : 3 0 čtvrtfinále
Max Pelikán  3 : 0 0 1. - 16.
 Sportprofit tour č.4, 10.12.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
553
Body za soupeře:
0
Body celkem:
553
 2. liga muži C, 26.11.2023 Body celkem:
420
David Juráň  3 : 2 180
Tomáš Holinka  3 : 1 240
 2. liga muži C, 25.11.2023 Body celkem:
300
Štěpán Václavek  1 : 3 60
Michal Štěpán  3 : 1 240
 Masters FAJNE OSTRAVA, (M35+), 18.11.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Tomáš Tauš  3 : 1 0 5. - 6.
Daniel Čech  3 : 1 0 5. - 8.
Michal Štěpán  1 : 3 0 čtvrtfinále
David Neugebauer  3 : 1 0 1. - 16.
 Sportprofit tour č.3, 16.11.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
644
Body za soupeře:
0
Body celkem:
644
 Promedeus Cup MB a PSA Czech Open 2023, 04.11.2023
Pořadí: 21
Body za pořadí:
1147
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1147
Boris Heneš  3 : 0 0 21. - 22.
Kristián Bořil  3 : 0 0 21. - 24.
Martin Šimka  2 : 3 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 32.
Ladislav Burián  0 : 3 0 1. - 32.
 2. liga muži C, 22.10.2023 Body celkem:
60
Jaroslav Kaleta  0 : 3 0
Petr Rohun  1 : 3 60
 2. liga muži C, 21.10.2023 Body celkem:
60
Vítězslav Lazar  0 : 3 0
Jan Šťastník  1 : 3 60
 Sportprofit tour č.2, 13.10.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
593
Body za soupeře:
0
Body celkem:
593
 Sportprofit tour č.1, 01.09.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 Prázdninové Déčko na Viktorce II, 13.08.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Sportprofit tour finále, 10.06.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Sportprofit tour č.9, 05.05.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 PRIMA STAVEBNINY CUP - Muži B, 29.04.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1208
Body za soupeře:
93
Body celkem:
1301
Aleš Tchuř  3 : 0 31 9. - 10.
Boris Heneš  3 : 0 31 9. - 12.
Štěpán Janega  3 : 0 31 9. - 16.
Martin Sládeček  0 : 3 0 1. - 16.
 2. liga muži C, 23.04.2023 Body celkem:
0
Štěpán Václavek  0 : 3 0
 2. liga muži C, 22.04.2023 Body celkem:
60
Martin Kantor  1 : 3 60
Michal Štěpán  0 : 3 0
 Sportprofit tour č.8, 14.04.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 MČR žen, mužů a masters 2023, (M35+), 09.03.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4305
Body za soupeře:
120
Body celkem:
4425
Jan Nožka  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Michal Kareš  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Pavel Cigánek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Pavel Trefný  3 : 0 120 1. - 16.
 Sportprofit tour č.7, 03.03.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Freshbox Cup - Muži B, 25.02.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1550
Body za soupeře:
123
Body celkem:
1673
Martin Kantor  2 : 3 16.4 9. - 10.
Tomáš Tauš  3 : 0 41 9. - 12.
Pavel Cigánek  3 : 1 32.8 9. - 16.
Jan Šťastník  2 : 3 16.4 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 16.4 1. - 32.
 2. liga muži C, 19.02.2023 Body celkem:
120
Vítězslav Lazar  2 : 3 120
Michal Vaněk  0 : 3 0
 2. liga muži C, 18.02.2023 Body celkem:
540
Petr Šimeček  3 : 0 300
David Juráň  3 : 1 240
 Sportprofit tour č.6, 12.02.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 GALVA Muži B Olomouc, 21.01.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1545
Body za soupeře:
103
Body celkem:
1648
Lukáš  Kamp  2 : 0 37.2 5. - 6.
Aleš Kubíček  2 : 1 22.32 5. - 8.
Martin Ředina  0 : 3 0 čtvrtfinále
Pavel Cigánek  3 : 2 18.6 1. - 16.
Tomáš Vysloužil  3 : 0 24.8 1. - 32.
 FAJNE Béčko muži, 17.12.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1341
Body za soupeře:
103
Body celkem:
1444
Petr Rohun  3 : 0 37.2 7. - 8.
Dominik Forgač  2 : 3 14.88 5. - 8.
Martin Kantor  1 : 3 7.44 čtvrtfinále
Lumír Klímek  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Sportprofit tour č.4, 11.12.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 2. liga muži C, 27.11.2022 Body celkem:
480
Miroslav Ondruška  3 : 1 240
Stanislav Fruhvirt  3 : 1 240
 2. liga muži C, 26.11.2022 Body celkem:
300
Roman Švec  0 : 3 0
Martin Kantor  3 : 0 300
 Dietz Cup - Muži B, 13.11.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1433
Body za soupeře:
84
Body celkem:
1517
Václav Pavlovec  2 : 3 14.88 5. - 6.
Petr Rohun  3 : 0 37.2 5. - 8.
Michal Štěpán  1 : 3 7.44 čtvrtfinále
David Neugebauer  3 : 1 24.8 1. - 16.
 Sportprofit tour č.3, 11.11.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Sportprofit tour č.2, 21.10.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 2. liga muži C, 16.10.2022 Body celkem:
240
Jan Šťastník  0 : 3 0
Roman Moravec  3 : 1 240
 2. liga muži C, 15.10.2022 Body celkem:
360
Miroslav Sikora  3 : 2 180
Tomáš Holinka  3 : 2 180
 GALVA Muži B Olomouc, 08.10.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1433
Body za soupeře:
89
Body celkem:
1522
Tereza Široká  2 : 3 14.88 5. - 6.
Tomáš Havlík  3 : 0 37.2 5. - 8.
Petr Kopecký  0 : 3 0 čtvrtfinále
Pavel Cigánek  3 : 1 24.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Sportprofit tour č.1, 16.09.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 PNEUKOMPLET Cup - Masters, (M35+), 10.09.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
130
Body celkem:
4009
Tomáš Tauš  3 : 0 72
David Neugebauer  3 : 1 57.6
Tomáš Havlík  0 : 3 0
 FAJNE Béčko muži, 03.09.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1161
Body za soupeře:
74
Body celkem:
1235
Tereza Široká  0 : 3 0 9. - 10.
Petr Nesládek  3 : 0 31 9. - 12.
Lumír Klímek  3 : 0 31 9. - 16.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Prázdninové déčko na Viktorce II, 14.08.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Prázdninové déčko na Viktorce I, 22.07.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Sportprofit tour finále, 11.06.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 Sportprofit tour č.8, 13.05.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Prima stavebniny Cup - Muži A, 07.05.2022
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1913
Body za soupeře:
123
Body celkem:
2036
Tomáš Havlík  3 : 0 56
Boris Heneš  3 : 0 56
Michal Štěpán  1 : 3 11.2 1. - 32.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2022 - Aprílové masters, (M35+), 30.04.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
168
Body celkem:
4859
Petr Vosátka  3 : 0 84
Jan Nožka  3 : 0 84
Petr Veselý st.  0 : 3 0
 Sportprofit tour č.7, 15.04.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Morenda - Muži B, 02.04.2022
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1060
Body za soupeře:
59
Body celkem:
1119
Boris Heneš  2 : 0 31 13. - 14.
Martin Kollár  2 : 0 wo. 15.5 13. - 16.
Jiří Dušek  0 : 2 0 9. - 16.
Ladislav Burián  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 FAJNE Béčko muži, 19.03.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1433
Body za soupeře:
60
Body celkem:
1493
Michal Jurášek  0 : 2 0 5. - 6.
Pavel Cigánek  2 : 1 22.32 5. - 8.
Martin Ředina  0 : 3 0 čtvrtfinále
Roman Moravec  3 : 1 24.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Sportprofit tour č.6, 18.03.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 MČR žen, mužů a masters 2022, (M35+), 03.03.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
198
Body celkem:
3779
Miroslav Ondruška  3 : 0 108 7. - 8.
Jakub Stupka  0 : 3 0 5. - 8.
Michal Kareš  0 : 3 0 čtvrtfinále
Aleš Tchuř  3 : 0 90 1. - 16.
 ERIN´S FLAG IRISH PUB - Muži B, 26.02.2022
Pořadí: 25
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
119
Body celkem:
1370
Pavel  Brichta  2 : 1 24 25. - 26.
Pavel Beneš  2 : 1 24 25. - 28.
Vít Zachodil  2 : 0 40 25. - 32.
Petr Rohun  0 : 2 0 17. - 32.
Faríd Farrag  2 : 3 16 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Sportprofit tour č.5, 25.02.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 2. liga muži C, 30.01.2022 Body celkem:
420
Roman Moravec  3 : 2 180
Jan Šťastník  3 : 1 240
 2. liga muži C, 29.01.2022 Body celkem:
60
Štěpán Václavek  0 : 3 0
Roman Švec  1 : 3 60
 Bástr Cup - Masters, (M35+), 15.01.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
250
Body celkem:
4929
Miroslav Ondruška  3 : 0 72
David Neugebauer  3 : 1 57.6
Daniel Čech  3 : 0 120
 ČESKÁ PRŮMYSLOVÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA CUP 2022, 08.01.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1685
Body za soupeře:
88
Body celkem:
1773
Martin Kantor  2 : 3 19.84 3. - 4.
Aleš Kubíček  0 : 3 0 semifinále
Petr Stryja  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Adam Gacek  3 : 0 31 1. - 16.
 Sportprofit tour č.4, 07.01.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Sportprofit tour č.3, 17.12.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Masters HAMR, (M35+), 11.12.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
132
Body celkem:
4011
Petr Veselý st.  0 : 3 0 finále
Petr Vosátka  3 : 0 96 semifinále
Tomáš Divák  3 : 0 wo. 36 čtvrtfinále
 HANYA CUP - Muži A, 04.12.2021
Pořadí: 22
Body za pořadí:
1918
Body za soupeře:
88
Body celkem:
2006
Adam Sinkule  0 : 2 0 21. - 22.
Tomáš Havlík  2 : 0 64 21. - 24.
Vlastimil Kozák  0 : 2 0 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 24 17. - 32.
Jakub Vavřík  0 : 3 0 1. - 32.
 2. liga muži C, 28.11.2021 Body celkem:
60
Jiří Dušek  1 : 3 60
 2. liga muži C, 27.11.2021 Body celkem:
240
Roman Marek  3 : 1 240
 Sportprofit tour č.2, 19.11.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 2. liga muži C, 16.10.2021 Body celkem:
60
Roman Švec  0 : 3 0
Štěpán Václavek  1 : 3 60
 Sportprofit tour č.1, 15.10.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 IMPEXTA ČRO Cup 2021, 09.10.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1280
Body za soupeře:
80
Body celkem:
1360
Pavel Cigánek  3 : 1 26.88 3. - 4.
Lukáš  Kamp  1 : 3 6.72 semifinále
Michal Farník  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Pavel Chodura  3 : 0 21 1. - 16.
 Sportprofit tour finále, 25.09.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 FAJNE Céčko muži, 18.09.2021
Pořadí: 9
Body za pořadí:
872
Body za soupeře:
67
Body celkem:
939
Štěpán Janega  3 : 0 21 9. - 10.
Michal Štěpán  3 : 1 16.8 9. - 12.
Patrik Závacký  3 : 0 21 9. - 16.
Martin Kantor  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 DIETZ CUP - Muži A, 28.08.2021
Pořadí: 27
Body za pořadí:
1849
Body za soupeře:
95
Body celkem:
1944
Jakub Slavíček  2 : 0 54 27. - 28.
Boris Heneš  0 : 2 0 25. - 28.
 bye  2 : 0 wo. 27 25. - 32.
Tomáš Havlík  0 : 2 0 17. - 32.
František Procházka  1 : 3 14.4 1. - 32.
 Hanya Corporatin Cup - Muži B, 14.08.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1341
Body za soupeře:
81
Body celkem:
1422
Michal Vaněk  3 : 2 22.32 7. - 8.
Luboš Walter ml.  2 : 3 14.88 5. - 8.
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Kříž  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2021 - LETNÍ MASTERS, (M35+), 07.08.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
168
Body celkem:
3405
Tomáš Tauš  3 : 0 84 5. - 6.
David Neugebauer  3 : 0 84 5. - 8.
Petr Veselý st.  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Sportprofit tour č.5, 23.07.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Sportprofit tour č.4, 25.06.2021
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 GALVA Olomouc Open, 19.06.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1432
Body za soupeře:
53
Body celkem:
1484
Tomáš Havlík  0 : 3 0 finále
Miroslav Ondruška  3 : 1 26.88 semifinále
Michal Jurášek  3 : 2 15.12 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 10.5 1. - 16.
 Impexta ČRO Cup 2020, 10.10.2020
Pořadí: 8
Body za pořadí:
908
Body za soupeře:
35
Body celkem:
943
Tomáš Tauš  1 : 2 10.08 7. - 8.
Martin Sládeček  0 : 2 0 5. - 8.
Jakub Šichnárek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Boris Heneš  3 : 1 16.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Sportprofit tour č.2, 02.10.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Sportprofit tour č.1, 11.09.2020
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 2. liga muži D, 06.09.2020 Body celkem:
280
Michal Kubíček  2 : 3 80
Jaroslav Štěpař  3 : 0 200
 3. liga muži E, 05.09.2020 Body celkem:
450
Pavel Tupec  3 : 0 150
Roman Šišák  3 : 0 150
Radek Měřínský  3 : 0 150
 Dietz Cup muži D, 14.08.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Pneukomplet Cup muži D, 17.07.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Sportprofit tour finále, 27.06.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Sportprofit tour č.9, 05.06.2020
Pořadí: 25
Body za pořadí:
255
Body za soupeře:
0
Body celkem:
255
 Sportprofit tour č.8, 22.05.2020
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 Sportprofit tour č.7, 28.02.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 HANYA corporation Cup - Muži B, 22.02.2020
Pořadí: 29
Body za pořadí:
925
Body za soupeře:
68
Body celkem:
993
Vít Zachodil  2 : 0 32.8 29. - 30.
 bye  2 : 0 wo. 16.4 29. - 32.
Petr Rohun  0 : 2 0 25. - 32.
Ladislav Procházka  0 : 2 0 17. - 32.
Martin Sládeček  1 : 3 6.56 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 OLZA CUP, 15.02.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1165
Body za soupeře:
50
Body celkem:
1215
Marcel Ujfaluši  0 : 3 0 3. - 4.
Michal Štěpán  0 : 3 0 semifinále
Petr Hlisnikovský  3 : 1 20.16 čtvrtfinále
Petr Nesládek  3 : 0 21 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Mistrovský turnaj mužů D Vyškov, 08.02.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Sportprofit tour č.6, 31.01.2020
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 3. liga muži E, 26.01.2020 Body celkem:
120
Tomáš Tauš  3 : 2 90
Richard Červinka  1 : 3 30
 3. liga muži E, 25.01.2020 Body celkem:
300
Filip Smejkal  3 : 0 150
František Partyš  3 : 0 150
 CNC PRODUKT CUP 2020 Muži C, 18.01.2020
Pořadí: 13
Body za pořadí:
900
Body za soupeře:
58
Body celkem:
958
Boris Heneš  2 : 0 24 13. - 14.
Martin Janečka  2 : 0 24 13. - 16.
Pavel Cigánek  0 : 2 0 9. - 16.
Pavel Sládeček ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
  GALVA Muži B Olomouc, 14.12.2019
Pořadí: 21
Body za pořadí:
1147
Body za soupeře:
98
Body celkem:
1245
Michal Šoman  2 : 0 32.8 21. - 22.
Lumír Klímek  2 : 0 32.8 21. - 24.
Martin Sládeček  0 : 2 0 17. - 24.
Pavel Mraček  2 : 1 19.68 17. - 32.
Jaroslav Sezemský  2 : 3 13.12 1. - 32.
 Sportprofit tour č.4, 13.12.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Céčko FAJNE OSTRAVA, 07.12.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
816
Body za soupeře:
80
Body celkem:
896
Veronika Malinowská  2 : 1 11.52 17. - 18.
Pavel Holinka  2 : 0 19.2 17. - 20.
Martin Vaněk  2 : 0 19.2 17. - 24.
Matěj Černý  2 : 0 19.2 17. - 32.
Michal Farník  1 : 3 3.84 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 3. liga muži E, 01.12.2019 Body celkem:
270
Václav Němec  3 : 0 150
Tomáš Tauš  3 : 1 120
 3. liga muži E, 30.11.2019 Body celkem:
300
Radek Měřínský  3 : 0 150
Richard Červinka  3 : 0 150
 Sportprofit tour č.3, 15.11.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 HANYA CUP - Muži C, 09.11.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1165
Body za soupeře:
68
Body celkem:
1233
Michal Štěpán  2 : 3 13.44 3. - 4.
Josef Šebek  0 : 3 0 semifinále
Miroslav Ondruška  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Daniel Vrána  3 : 0 21 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Muži C, 19.10.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
704
Body za soupeře:
56
Body celkem:
760
Lukáš Krejčí  2 : 0 16.8 17. - 18.
Martin Kopal  2 : 0 16.8 17. - 20.
Oldřich Kellner  2 : 1 10.08 17. - 24.
Dominik Blažíček  2 : 0 12.6 17. - 32.
Stanislav Jurčík  0 : 3 0 1. - 32.
 Sportprofit tour č.2, 11.10.2019
Pořadí: 18
Body za pořadí:
304
Body za soupeře:
0
Body celkem:
304
 3. liga muži E, 06.10.2019 Body celkem:
150
Pavel Tupec  0 : 3 0
František Partyš  3 : 0 150
 3. liga muži E, 05.10.2019 Body celkem:
180
Richard Červinka  1 : 3 30
Tomáš Tauš  3 : 0 150
 Sportprofit tour č.1, 20.09.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
335
Body za soupeře:
0
Body celkem:
335
 Sportprofit tour č.10, 29.06.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 SquashArena Muži B, 25.05.2019
Pořadí: 26
Body za pořadí:
1222
Body za soupeře:
112
Body celkem:
1334
Matyáš Dufek  0 : 2 0 25. - 26.
Martin Brňák  2 : 0 40 25. - 28.
Michal Tůma  2 : 1 24 25. - 32.
Petr Podaný  1 : 2 16 17. - 32.
Tomáš Herold  1 : 3 8 1. - 32.
Jan Nožka  3 : 1 24 1. - 64.
 Sportprofit tour č.9, 24.05.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Squash Párty s NACHMELENOU OPICÍ a tyčinkami HAVLÍ, 11.05.2019
Pořadí: 20
Body za pořadí:
762
Body za soupeře:
46
Body celkem:
808
Vojtěch Mohelník  0 : 2 0 19. - 20.
Petr Šimeček  1 : 2 7.68 17. - 20.
Lukáš Klimek  2 : 1 11.52 17. - 24.
Viktor Urban  2 : 0 19.2 17. - 32.
Veronika Malinowská  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Sportprofit tour č.8, 26.04.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Muži B, 20.04.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1341
Body za soupeře:
68
Body celkem:
1409
Tomáš Havlík  3 : 2 22.32 7. - 8.
Miloš Liška  2 : 3 14.88 5. - 8.
Roman Kubričan  0 : 3 0 čtvrtfinále
Josef Fanta  3 : 0 31 1. - 16.
 Vyškov Muži C, 13.04.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
816
Body za soupeře:
73
Body celkem:
889
Martin Šimka  2 : 1 11.52 17. - 18.
David Neugebauer  2 : 0 19.2 17. - 20.
Pavel  Brichta  2 : 0 19.2 17. - 24.
Martin Kopal  2 : 0 19.2 17. - 32.
Tomáš Tlustý  1 : 3 3.84 1. - 32.
 2. liga muži D, 31.03.2019 Body celkem:
400
Leoš Gjumija st.  3 : 0 200
Ivan Eibner  3 : 0 200
 3. liga muži D, 30.03.2019 Body celkem:
270
Miroslav Ondruška  3 : 1 120
Pavel Cigánek  3 : 0 150
 Sportprofit tour č.7, 15.03.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 RT TORAX Cup 2019, 02.03.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1170
Body za soupeře:
60
Body celkem:
1230
Lukáš  Kamp  0 : 2 0 5. - 6.
Marek Holuša  2 : 1 17.28 5. - 8.
Martin Sládeček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Aleš Tchuř  3 : 0 24 1. - 16.
Roman Marek  3 : 0 19.2 1. - 32.
 Mužské "Béčko" - Brno, 23.02.2019
Pořadí: 23
Body za pořadí:
1084
Body za soupeře:
91
Body celkem:
1175
David Neugebauer  2 : 0 32.8 23. - 24.
Hai Nguyen Nguyen  0 : 2 0 21. - 24.
Tomáš Havlík  1 : 2 13.12 17. - 24.
Michal Šoman ml.  2 : 0 32.8 17. - 32.
Vojtěch Ryba  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 Sportprofit tour č.6, 22.02.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 Huslík Cup, 09.02.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
978
Body za soupeře:
74
Body celkem:
1052
Martin Štěpán ml.  0 : 2 0 9. - 10.
Tomáš Tauš  2 : 1 14.4 9. - 12.
Jaroslav Hemelka  2 : 0 24 9. - 16.
Martin Kollár  2 : 3 9.6 1. - 16.
Oldřich Václavek  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 3. liga muži D, 27.01.2019 Body celkem:
300
Pavel Holinka  3 : 0 150
Václav Máca  3 : 0 150
 3. liga muži D, 26.01.2019 Body celkem:
150
Tomáš Tauš  0 : 3 0
Pavel Oswald  3 : 0 150
 CNC PRODUKT CUP 2019, 19.01.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1008
Body za soupeře:
63
Body celkem:
1071
Lukáš  Kamp  0 : 2 0 5. - 6.
Marcel Ujfaluši  2 : 0 25.2 5. - 8.
Tomáš Hanzelka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Marián Hauser  3 : 0 21 1. - 16.
Petr Stryja  3 : 0 16.8 1. - 32.
 Sportprofit tour č.5, 11.01.2019
Pořadí: 18
Body za pořadí:
304
Body za soupeře:
0
Body celkem:
304
 Muži B, 15.12.2018
Pořadí: 22
Body za pořadí:
1368
Body za soupeře:
111
Body celkem:
1479
Radim Valášek  1 : 2 16 21. - 22.
Aleš Novák  2 : 0 40 21. - 24.
Miroslav Kolář  0 : 2 0 17. - 24.
Martin Němec  2 : 0 40 17. - 32.
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Sportprofit tour č.4, 14.12.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 Muži C, 08.12.2018
Pořadí: 25
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
46
Body celkem:
717
Matěj Černý  2 : 0 14.4 25. - 26.
Michal Šoman ml.  2 : 0 14.4 25. - 28.
 bye  2 : 0 wo. 7.2 25. - 32.
Miroslav Ondruška  1 : 2 5.76 17. - 32.
Veronika Malinowská  1 : 3 3.84 1. - 32.
 3. liga muži D, 02.12.2018 Body celkem:
90
Michal Vaněk  0 : 3 0
Radek Měřínský  3 : 2 90
 3. liga muži D, 01.12.2018 Body celkem:
270
Kamil Nezval  3 : 1 120
Pavel Holík  3 : 0 150
 Sportprofit tour č.3, 16.11.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361
 Muži C, 10.11.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
757
Body za soupeře:
42
Body celkem:
799
Martin Sládeček  0 : 2 0 13. - 14.
Pavel Cigánek  2 : 0 21 13. - 16.
Lukáš  Kamp  0 : 2 0 9. - 16.
Alex Kelar  1 : 3 4.2 1. - 16.
Michal Šoman  3 : 0 16.8 1. - 32.
 Sportprofit tour č.2, 02.11.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 AB SQUASH CUP - muži B, 27.10.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1208
Body za soupeře:
85
Body celkem:
1293
Martin Dvořáček  2 : 0 wo. 15.5 9. - 10.
Tomáš Tauš  2 : 0 31 9. - 12.
Jakub Slavíček  2 : 1 18.6 9. - 16.
Petr Kopecký  0 : 3 0 1. - 16.
Marcel Ujfaluši  3 : 1 19.84 1. - 32.
 3. liga muži D, 14.10.2018 Body celkem:
210
Martin David  3 : 2 90
Jaroslav Hemelka  3 : 1 120
 CNC PRODUKT CUP, 06.10.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
872
Body za soupeře:
71
Body celkem:
943
Tomáš Tauš  2 : 0 21 9. - 10.
Petr Nesládek  2 : 0 21 9. - 12.
Vojtěch Mohelník  2 : 1 12.6 9. - 16.
Martin Sládeček  0 : 3 0 1. - 16.
Barbora Brodová  3 : 0 16.8 1. - 32.
 impexta Cup 2018, 22.09.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
879
Body za soupeře:
46
Body celkem:
925
Marek Holuša  1 : 2 9.6 13. - 14.
Petr Šimeček  2 : 0 wo. 12 13. - 16.
Petr Stryja  1 : 2 9.6 9. - 16.
Jakub Slavíček  1 : 3 4.8 1. - 16.
Oldřich Kellner  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 Sportprofit tour č.1, 14.09.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Sportprofit tour č.10, 30.06.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 SquashArena Muži B, 26.05.2018
Pořadí: 27
Body za pořadí:
1193
Body za soupeře:
99
Body celkem:
1292
Tomáš Císařovský  2 : 0 40 27. - 28.
František Procházka  1 : 2 16 25. - 28.
Ladislav Procházka  2 : 0 wo. 20 25. - 32.
Marek Hlaváč  0 : 2 0 17. - 32.
Jan Čaboun  1 : 3 8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Sportprofit tour č.9, 25.05.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 , 12.05.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
900
Body za soupeře:
77
Body celkem:
977
Boris Heneš  2 : 0 24 13. - 14.
Martin Němec  2 : 0 24 13. - 16.
Miroslav Ondruška  1 : 2 9.6 9. - 16.
Roman Marek  0 : 3 0 1. - 16.
Václav Máca  3 : 0 19.2 1. - 32.
 Sportprofit tour č.8, 20.04.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 "C" turnaj SQ Haná Vyškov pořádaný na Viktorce v B, 14.04.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1078
Body za soupeře:
95
Body celkem:
1172
Martin Kollár  2 : 0 25.2 5. - 6.
Pavel  Brichta  2 : 0 25.2 5. - 8.
Michal Vaněk  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dominik Blažíček  3 : 0 21 1. - 16.
Lucie Pinková  3 : 0 16.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 6.3 1. - 64.
 3. Liga Muži D, 08.04.2018 Body celkem:
120
Jakub Honzík  3 : 1 120
Jan Šťastník  0 : 3 0
 3. Liga Muži D, 07.04.2018 Body celkem:
150
Tomáš Tauš  0 : 3 0
Radek Měřínský  3 : 0 150
 CNC PRODUKT CUP 2018, 24.03.2018
Pořadí: 21
Body za pořadí:
859
Body za soupeře:
74
Body celkem:
933
Pavel Dziak  2 : 0 24.8 21. - 22.
Martin Janečka  2 : 0 24.8 21. - 24.
Roman Moravec  0 : 2 0 17. - 24.
 bye  2 : 0 24.8 17. - 32.
Jakub Slavíček  0 : 3 0 1. - 32.
 Sportprofit tour č.7, 16.03.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 RT TORAX CUP 2018, 10.03.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
900
Body za soupeře:
58
Body celkem:
958
Martin Vaněk  2 : 0 wo. 12 13. - 14.
Petr Šimeček  2 : 0 wo. 12 13. - 16.
Michal Štěpán  1 : 2 9.6 9. - 16.
Roman Moravec  1 : 3 4.8 1. - 16.
Pavel Sládeček  3 : 0 19.2 1. - 32.
 Sportprofit tour č.6, 23.02.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
311
Body za soupeře:
0
Body celkem:
311
 Huslík Cup - muži C, 10.02.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
949
Body za soupeře:
59
Body celkem:
1008
Pavel Blaha  2 : 1 14.4 11. - 12.
Tomáš Havlík  1 : 2 9.6 9. - 12.
Martin Šimka  2 : 1 14.4 9. - 16.
Michal Vaněk  1 : 3 4.8 1. - 16.
Jaroslav Bělohlávek  3 : 1 15.36 1. - 32.
 3. Liga Muži D, 28.01.2018 Body celkem:
210
Richard Červinka  0 : 3 0
Radek Měřínský  3 : 0 150
Oldřich Kellner  2 : 3 60
 3. Liga Muži D, 27.01.2018 Body celkem:
90
Jakub Honzík  3 : 2 90
Jan Šťastník  0 : 3 0
 GALVA OPEN - Muži C Olomouc, 20.01.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
872
Body za soupeře:
71
Body celkem:
943
Tomáš Sigmund  2 : 0 21 9. - 10.
Roman Marek  2 : 1 12.6 9. - 12.
Josef Nakládal  2 : 1 12.6 9. - 16.
Lukáš  Kamp  2 : 3 8.4 1. - 16.
Filip Rozprým  3 : 0 16.8 1. - 32.
 Sportprofit tour č.5, 12.01.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 Sportprofit tour č.4, 15.12.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 "C" turnaj SQ Haná Vyškov pořádaný na Viktorce v B, 09.12.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
775
Body za soupeře:
65
Body celkem:
840
Petr Hlisnikovský  2 : 0 21 13. - 14.
Jaroslav Bělohlávek  2 : 1 12.6 13. - 16.
Hynek Jičínský  1 : 2 8.4 9. - 16.
Filip Strouhal  0 : 3 0 1. - 16.
Martin Janečka  3 : 0 16.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 6.3 1. - 64.
 3. Liga Muži D, 03.12.2017 Body celkem:
60
Oldřich Kellner  0 : 3 0
Tomáš Tauš  2 : 3 60
 3. Liga Muži D, 02.12.2017 Body celkem:
390
Josef Nakládal  3 : 1 120
Radek Měřínský  3 : 0 150
Pavel Krajsa  3 : 1 120
 Apple Point - HAMR turnaj mužů B, 25.11.2017
Pořadí: 39
Body za pořadí:
873
Body za soupeře:
57
Body celkem:
930
Kamil Staněk  2 : 0 wo. 15 39. - 40.
Filip Nosek  0 : 2 0 37. - 40.
Milan Tecl  1 : 2 12 33. - 40.
Jan Čaboun  2 : 0 wo. 15 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 64.
Miloš Liška  0 : 3 0 1. - 64.
 Sportprofit tour č.3, 24.11.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361
 PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA, 11.11.2017
Pořadí: 25
Body za pořadí:
578
Body za soupeře:
57
Body celkem:
635
Jiří Borovička  2 : 1 10.08 25. - 26.
Michal Farník  2 : 0 16.8 25. - 28.
Alex Kelar  2 : 0 16.8 25. - 32.
Roman Moravec  1 : 2 6.72 17. - 32.
Martin David  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 6.3 1. - 64.
 Turnaj muži D, 04.11.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 Muži B Omega centrum Olomouc, 28.10.2017
Pořadí: 19
Body za pořadí:
906
Body za soupeře:
64
Body celkem:
970
Pavel  Brichta  2 : 0 24.8 19. - 20.
Jiří Dušek  0 : 2 0 17. - 20.
Pavel Blaha  2 : 0 24.8 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 9.3 17. - 32.
Roman Marek  1 : 3 4.96 1. - 32.
 3. Liga Muži D, 22.10.2017 Body celkem:
150
Jan Šťastník  0 : 3 0
Jakub Honzík  3 : 0 150
 3. Liga Muži D, 21.10.2017 Body celkem:
60
Josef Nakládal  2 : 3 60
Martin Honek  0 : 3 0
 Sportprofit tour č.2, 13.10.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 , 07.10.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
952
Body za soupeře:
55
Body celkem:
1007
Josef Nakládal  3 : 0 25.2 7. - 8.
Tomáš Sigmund  0 : 3 0 5. - 8.
Michal Štěpán  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vít Zachodil  3 : 0 21 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Prázdninové Déčko, 21.07.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 AB Squash Cup - muži "C", 13.05.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1008
Body za soupeře:
60
Body celkem:
1068
Tomáš Wrona  0 : 3 0 5. - 6.
Marek Holuša  3 : 0 25.2 5. - 8.
Roman Moravec  1 : 3 5.04 čtvrtfinále
Pavel Krajsa  3 : 0 21 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Sportprofit tour č.8, 21.04.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 Vyškovský squash turnaj C, 15.04.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
843
Body za soupeře:
76
Body celkem:
919
Tomáš Sigmund  2 : 3 8.4 9. - 10.
Oldřich Kellner  3 : 0 21 9. - 12.
Tomáš Citnar  3 : 0 21 9. - 16.
Kristýna Hrnčiříková  2 : 3 8.4 1. - 16.
Jaroslav Hemelka  3 : 0 16.8 1. - 32.
 3. Liga Muži D, 09.04.2017 Body celkem:
240
Pavel Krajsa  3 : 0 150
Miroslav Turák  3 : 2 90
 3. Liga Muži D, 08.04.2017 Body celkem:
180
Oldřich Kellner  1 : 3 30
Jakub Trličík  3 : 0 150
 Hamr sport - muži B, 25.03.2017
Pořadí: 50
Body za pořadí:
655
Body za soupeře:
46
Body celkem:
701
Tomáš Pluhař  0 : 3 0 49. - 50.
Josef Fanta  3 : 1 16 41. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 10 49. - 56.
 bye  3 : 0 wo. 10 49. - 64.
David Orálek  1 : 3 4 33. - 64.
Tomáš Herold  1 : 3 6 1. - 64.
 RT - Torax Cup 2017, 11.03.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
818
Body za soupeře:
42
Body celkem:
860
Viktor Urban  3 : 0 wo. 10.5 11. - 12.
Tomáš Sigmund  1 : 3 4.2 9. - 12.
Martin Kantor  3 : 2 12.6 9. - 16.
David Hálek  1 : 3 4.2 1. - 16.
Marek Holuša  3 : 2 10.08 1. - 32.
 muži B, 25.02.2017
Pořadí: 45
Body za pořadí:
747
Body za soupeře:
84
Body celkem:
831
Vít Zachodil  3 : 0 30 45. - 46.
Martin Němec  3 : 0 wo. 15 41. - 48.
Michal Štěpán  1 : 3 6 41. - 48.
Václav Uhlíř  2 : 3 12 33. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 15 33. - 64.
Ján Fecák  1 : 3 6 1. - 64.
 Sportprofit tour č.6, 17.02.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 3. Liga Muži D, 29.01.2017 Body celkem:
270
Radek Měřínský  3 : 0 150
Jakub Honzík  3 : 1 120
 3. Liga Muži D, 28.01.2017 Body celkem:
60
Jaroslav Bělohlávek  2 : 3 60
Michal Štěpán  0 : 3 0
 Céčko FAJNE OSTRAVA, 21.01.2017
Pořadí: 14
Body za pořadí:
879
Body za soupeře:
57
Body celkem:
936
Tomáš Sigmund  1 : 3 4.8 13. - 14.
Miroslav Ondruška  3 : 0 24 13. - 16.
Jiří Dušek  0 : 3 0 9. - 16.
Libor Přibyl  2 : 3 9.6 1. - 16.
Jaroslav Bělohlávek  3 : 2 11.52 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Sportprofit tour č.5, 13.01.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 muži B - Olomouc, 17.12.2016
Pořadí: 18
Body za pořadí:
930
Body za soupeře:
53
Body celkem:
983
Jaroslav Kaleta  0 : 3 0 17. - 18.
Martin Němec  3 : 1 19.84 17. - 20.
Pavel  Brichta  3 : 2 14.88 17. - 24.
Martin Suchý  3 : 0 18.6 17. - 32.
Jiří Dušek  0 : 3 0 1. - 32.
 Sportprofit tour č.4, 16.12.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Mistrovský turnaj mužů D, 11.12.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 muži C, 10.12.2016
Pořadí: 26
Body za pořadí:
655
Body za soupeře:
51
Body celkem:
706
Tomáš Vysloužil  2 : 3 7.68 25. - 26.
Lucie Pinková  3 : 0 19.2 25. - 28.
Michal Zoubek  3 : 0 wo. 9.6 25. - 32.
Michal Šoman  2 : 3 7.68 17. - 32.
Jiří Dušek  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 3. Liga Muži D, 04.12.2016 Body celkem:
210
Pavel Krajsa  3 : 0 150
Miroslav Turák  2 : 3 60
 3. Liga Muži D, 03.12.2016 Body celkem:
270
Tomáš Citnar  3 : 1 120
Jakub Honzík  3 : 0 150
 PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA VE FAJNE, 12.11.2016
Pořadí: 14
Body za pořadí:
879
Body za soupeře:
60
Body celkem:
939
Lukáš  Kamp  2 : 3 9.6 13. - 14.
Lumír Klímek  3 : 1 19.2 13. - 16.
Miroslav Sikora  0 : 3 0 9. - 16.
Martin Ředina  1 : 3 4.8 1. - 16.
Pavel Blaha  3 : 1 15.36 1. - 32.
Jiří Dušek  3 : 1 11.52 1. - 64.
 PRIMA STAVEBNINY CUP, 29.10.2016
Pořadí: 28
Body za pořadí:
1164
Body za soupeře:
74
Body celkem:
1238
Tomáš Pluhař  0 : 3 wo. 0 27. - 28.
Radek Dudešek  1 : 3 8 25. - 28.
Marek Panáček  3 : 0 wo. 20 25. - 32.
Marek Holuša  2 : 3 16 17. - 32.
Karel Kudláček  0 : 3 0 1. - 32.
Martin Němec  3 : 0 30 1. - 64.
 3. Liga Muži D, 23.10.2016 Body celkem:
0
Oldřich Kellner  0 : 3 0
Jakub Trličík  0 : 3 0
 3. Liga Muži D, 22.10.2016 Body celkem:
150
Tomáš Havlík  0 : 3 0
Martin Suchý  3 : 0 150
 Mistrovský turnaj mužů D, 02.10.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 CNC PRODUKT CUP 2016, 24.09.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
818
Body za soupeře:
55
Body celkem:
873
Tomáš Sigmund  3 : 2 12.6 11. - 12.
Marek Holuša  1 : 3 4.2 9. - 12.
Martin Němec  3 : 1 16.8 9. - 16.
Martin Dvořáček  1 : 3 4.2 1. - 16.
Vlastimil Vyroubal  3 : 0 16.8 1. - 32.
 Sportprofit tour č.1, 16.09.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 Mistrovský turnaj mužů D, 15.05.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
  "CNC PRODUKT CUP 2016", 14.05.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1008
Body za soupeře:
44
Body celkem:
1052
Tomáš Sigmund  2 : 3 10.08 5. - 6.
Adam Janíček  3 : 0 wo. 12.6 5. - 8.
Miroslav Sikora  0 : 3 0 čtvrtfinále
Roman Marek  3 : 2 12.6 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 3. liga Muži D 2015/2016, 17.04.2016 Body celkem:
240
Michal Štěpán  3 : 1 120
Filip Smejkal  3 : 1 120
 3. liga Muži D 2015/2016, 16.04.2016 Body celkem:
60
Jaroslav Bělohlávek  2 : 3 60
Michael  Malý  0 : 3 0
 muži C - Vyškov, 09.04.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
952
Body za soupeře:
38
Body celkem:
990
Miroslav Ondruška  3 : 0 25.2 7. - 8.
Miloš Liška  0 : 3 0 5. - 8.
Josef Šebek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Pavel  Brichta  3 : 2 12.6 1. - 16.
 Olomoucký pohár, 02.04.2016
Pořadí: 20
Body za pořadí:
882
Body za soupeře:
64
Body celkem:
946
Kamil Jankovič  1 : 3 4.96 19. - 20.
Martin Sochůrek  1 : 3 4.96 17. - 20.
Petr Stryja  3 : 0 24.8 17. - 24.
Miroslav Šenkeřík  3 : 1 19.84 17. - 32.
Radovan Kojecký  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 9.3 1. - 64.
 Mistrovský turnaj mužů D, 20.03.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 muži C, 12.03.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
843
Body za soupeře:
42
Body celkem:
885
Pavel Krajsa  0 : 3 0 9. - 10.
Miroslav Ondruška  3 : 0 21 9. - 12.
Václav Kusák  3 : 0 21 9. - 16.
Martin Ředina  0 : 3 0 1. - 16.
 3. liga Muži D 2015/2016, 21.02.2016 Body celkem:
90
Jiří Borovička  3 : 2 90
Jiří Knap  0 : 3 0
 3. liga Muži D 2015/2016, 20.02.2016 Body celkem:
300
Martin Filip  3 : 0 150
Roman Šišák  3 : 0 150
 Velká Cena Moravské Slavie 2016, 13.02.2016
Pořadí: 13
Body za pořadí:
900
Body za soupeře:
45
Body celkem:
945
Pavel Krajsa  3 : 1 19.2 13. - 14.
Miroslav Šenkeřík  3 : 2 14.4 13. - 16.
Martin Kollár  0 : 3 0 9. - 16.
Radovan Kojecký  0 : 3 0 1. - 16.
Jaroslav Bělohlávek  3 : 2 11.52 1. - 32.
 muži C, 16.01.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
818
Body za soupeře:
48
Body celkem:
866
Jiří Kašpárek  3 : 0 wo. 10.5 11. - 12.
Tomáš Sigmund  0 : 3 0 9. - 12.
Petr Stryja  3 : 1 16.8 9. - 16.
Aleš Kubíček  1 : 3 4.2 1. - 16.
Jiří Lux  3 : 0 16.8 1. - 32.
 3. liga Muži D 2015/2016, 13.12.2015 Body celkem:
150
Michal Štěpán  0 : 3 0
Filip Smejkal  3 : 0 150
 3. liga Muži D 2015/2016, 12.12.2015 Body celkem:
30
Pavel Krajsa  1 : 3 30
Jaroslav Bělohlávek  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů D, 06.12.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 muži C, 05.12.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1030
Body za soupeře:
40
Body celkem:
1070
Martin Kollár  0 : 3 0 3. - 4.
Jan Hráček  0 : 3 0 semifinále
Leoš Gjumija st.  3 : 1 17.76 čtvrtfinále
Hynek Jičínský  3 : 1 14.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 7.4 1. - 32.
 Mistrovský turnaj mužů D, 22.11.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 muži C, 21.11.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1030
Body za soupeře:
48
Body celkem:
1078
Róbert Trnovec  0 : 3 0 3. - 4.
Lumír Klímek  0 : 3 0 semifinále
Michal Štěpán  3 : 0 22.2 čtvrtfinále
Aleš Tchuř  3 : 0 18.5 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 7.4 1. - 32.
 3. liga Muži D 2015/2016, 25.10.2015 Body celkem:
210
Tomáš Sigmund  3 : 1 120
Petr Pelikán  3 : 2 90
 3. liga Muži D 2015/2016, 24.10.2015 Body celkem:
240
Roman Šišák  3 : 1 120
Oldřich Kellner  3 : 1 120
 muži C, 10.10.2015
Pořadí: 13
Body za pořadí:
775
Body za soupeře:
69
Body celkem:
844
Tomáš Havlík  3 : 2 12.6 13. - 14.
Jakub Honzík  3 : 0 21 13. - 16.
Martin Kollár  1 : 3 4.2 9. - 16.
Michal Kubíček  2 : 3 8.4 1. - 16.
Petr Stryja  3 : 0 16.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 6.3 1. - 64.
 Mistrovský turnaj mužů D, 21.06.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Mistrovský turnaj mužů D, 19.06.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 3. LIGA MUŽI G 2014 - 2015, 09.05.2015 Body celkem:
240
Tomáš Vysloužil  3 : 0 150
Ladislav Novák  3 : 2 90
 Mistrovský turnaj mužů D, 12.04.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
33
Body celkem:
627
 3. LIGA MUŽI G 2014 - 2015, 14.02.2015 Body celkem:
120
Roman Šišák  3 : 1 120
Jakub Trličík  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů D, 08.02.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
42
Body celkem:
713
 3. LIGA MUŽI G 2014 - 2015, 14.12.2014 Body celkem:
180
Jiří Knap  0 : 3 0
Jakub Trličík  1 : 3 30
Roman Šišák  3 : 0 150
 3. LIGA MUŽI G 2014 - 2015, 13.12.2014 Body celkem:
0
Lukáš Kratochvíl  0 : 3 0
Patrik Pluskal  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů - C, 06.12.2014
Pořadí: 18
Body za pořadí:
688
Body za soupeře:
37
Body celkem:
725
Martin Kopal  3 : 0 0
Jakub Trličík  0 : 3 0
Aleš Kubíček  1 : 3 0
Jan Hlavička  3 : 0 0
 bye  3 :  0
 Mistrovský turnaj mužů - D, 23.11.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
31
Body celkem:
492
 Mistrovský turnaj mužů - C, 25.10.2014
Pořadí: 25
Body za pořadí:
578
Body za soupeře:
49
Body celkem:
627
Lumír Klímek  1 : 3 0
Václav Němec  3 : 1 0
Filip Juránek  3 : 0 0
Petr Smékal  3 : 0 0
Ladislav Adámek  3 : 1 0
Aleš Kubíček  0 : 3 0
 3.liga muži G, 18.10.2014 Body celkem:
30
Jiří Knap  0 : 3 0
Tomáš Kosíř  1 : 3 30
 Mistrovský turnaj muži - D, 20.04.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
27
Body celkem:
564
 Mistrovský turnaj mužů D, 09.02.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
25
Body celkem:
440
 Mistrovský turnaj mužů D, 01.12.2013
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
25
Body celkem:
562
 Mistrovský turnaj mužů D, 13.10.2013
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
24
Body celkem:
408
 Mistrovský turnaj mužů D, 19.05.2013
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
19
Body celkem:
434

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot