1. - 16. | čtvrtfinále | semifinále | finále | 1. místo |
---|---|---|---|---|
Aleš Kubíček | ||||
Aleš Kubíček | ||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||
Aleš Kubíček | ||||
Tomáš Holinka | 11/4, 11/8, 11/8 | |||
Miroslav Ondruška | ||||
Miroslav Ondruška | 3/11, 11/4, 11/9, 4/11, 12/10 | |||
Aleš Kubíček | ||||
Boris Heneš | 11/8, 11/6, 11/6 | |||
Petr Stryja | ||||
Petr Stryja | 11/9, 11/8, 4/11, 11/8 | |||
Jiří Pinka | ||||
Adam Gacek | 11/5, 11/7, 11/8 | |||
Jiří Pinka | ||||
Jiří Pinka | 11/4, 11/0, 11/2 | |||
Alex Kelar | ||||
Michal Jurášek | 11/5, 11/2, 4/11, 9/11, 11/7 | |||
Michal Jurášek | ||||
David Neugebauer | 11/6, 11/9, 11/3 | |||
Alex Kelar | ||||
Petr Rohun | 11/9, 11/6, 5/11, 11/7 | |||
Alex Kelar | ||||
Alex Kelar | 11/4, 11/7, 11/8 | |||
Alex Kelar | ||||
Petr Nesládek | 11/1, 11/5, 11/7 | |||
Martin Kantor | ||||
Martin Kantor | 11/9, 7/11, 13/11, 11/6 | |||
Martin Kantor | ||||
František Gurecký | 7/11, 5/11, 11/5, 16/14, 11/5 | |||
Petr Podaný | ||||
Petr Podaný | 11/5, 11/8, 11/9 | |||
3. - 4. | 3. místo | |||
Jiří Pinka | ||||
Martin Kantor | ||||
5/11, 11/4, 4/11, 11/4, 11/8 | ||||
Martin Kantor | ||||
5. - 8. | 5. - 6. | 5. místo | ||
Miroslav Ondruška | ||||
Petr Stryja | ||||
11/7, 6/11, 11/6, 11/13, 11/7 | ||||
Petr Stryja | ||||
Michal Jurášek | ||||
12/10, 10/12, 12/10, 11/4 | ||||
Michal Jurášek | ||||
Michal Jurášek | ||||
9/11, 11/6, 10/12, 11/7, 11/2 | ||||
Petr Podaný | ||||
7. - 8. | 7. místo | |||
Miroslav Ondruška | ||||
Petr Podaný | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Petr Podaný | ||||
9. - 16. | 9. - 12. | 9. - 10. | 9. místo | |
bye | ||||
Tomáš Holinka | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Tomáš Holinka | ||||
Boris Heneš | ||||
11/9, 11/6, 11/5 | ||||
Boris Heneš | ||||
Boris Heneš | ||||
11/7, 11/5, 8/11, 11/5 | ||||
Adam Gacek | ||||
Petr Nesládek | ||||
6/11, 11/9, 12/14, 11/3, 11/7 | ||||
David Neugebauer | ||||
David Neugebauer | ||||
11/5, 12/14, 11/9, 11/7 | ||||
Petr Rohun | ||||
Petr Nesládek | ||||
11/9, 11/7, 11/2 | ||||
Petr Nesládek | ||||
Petr Nesládek | ||||
11/4, 11/6, 11/2 | ||||
František Gurecký | ||||
11. - 12. | 11. místo | |||
Tomáš Holinka | ||||
David Neugebauer | ||||
11/8, 11/8, 9/11, 11/8 | ||||
David Neugebauer | ||||
13. - 16. | 13. - 14. | 13. místo | ||
bye | ||||
Adam Gacek | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Adam Gacek | ||||
Petr Rohun | ||||
11/8, 11/9, 11/8 | ||||
Petr Rohun | ||||
Petr Rohun | ||||
8/11, 11/9, 11/3, 3/11, 11/1 | ||||
František Gurecký | ||||
15. - 16. | 16. místo | |||
bye | ||||
František Gurecký | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
František Gurecký | ||||
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.