Profil hráče

Martin Ředina

hrac

Ročník: 1981
Klub: Vysokoškolský sportovní klub Univerzita Zlín, z.s.
Družstvo:VŠSK Dunlop Univerzita Zlín A
Registrační číslo: 5168

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 13.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 10. (12/2023)
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 35 let: 14. (12/2021)
Aktuální umístění v žebříčku masters mužů nad 40 let: 13.
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 40 let: 5. (10/2022)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.03.2024 13 (0) 26347 (-346)
01.02.2024 13 (-2) 26693 (-327)
01.01.2024 11 (-1) 27020 (43)
01.12.2023 10 (1) 26977 (-249)
01.11.2023 11 (0) 27226 (720)
01.10.2023 11 (3) 26506 (617)
01.09.2023 14 (0) 25889 (0)
01.08.2023 14 (0) 25889 (0)
01.07.2023 14 (0) 25889 (0)
01.06.2023 14 (0) 25889 (0)
01.05.2023 14 (0) 25889 (100)
01.04.2023 14 (0) 25789 (1057)
01.03.2023 14 (1) 24732 (844)
01.02.2023 15 (7) 23888 (1566)
01.01.2023 22 (-2) 22322 (0)
01.12.2022 20 (4) 22322 (1119)
01.11.2022 24 (5) 21203 (1651)
01.10.2022 29 (0) 19552 (275)
01.09.2022 29 (0) 19277 (-566)
01.08.2022 29 (0) 19843 (0)
01.07.2022 29 (2) 19843 (0)
01.06.2022 31 (4) 19843 (209)
01.05.2022 35 (8) 19634 (2620)
01.04.2022 43 (3) 17014 (581)
01.03.2022 46 (-1) 16433 (527)
01.02.2022 45 (-5) 15906 (-2305)
01.01.2022 40 (-7) 18211 (-1464)
01.12.2021 33 (0) 19675 (-659)
01.11.2021 33 (-1) 20334 (473)
01.10.2021 32 (-4) 19861 (186)
01.09.2021 28 (2) 19675 (761)
01.08.2021 30 (0) 18914 (0)
01.07.2021 30 (-3) 18914 (0)
01.06.2021 27 (0) 18914 (0)
01.03.2021 27 (0) 18914 (0)
01.11.2020 27 (-3) 18914 (0)
01.10.2020 24 (-2) 18914 (40)
01.04.2020 22 (7) 18874 (-300)
01.03.2020 29 (2) 19174 (1445)
01.02.2020 31 (11) 17729 (2823)
01.01.2020 42 (39) 14906 (4704)
01.12.2019 81 (32) 10202 (2746)
01.11.2019 113 (14) 7456 (957)
01.10.2019 127 (50) 6499 (1759)
01.09.2019 177 (0) 4740 (0)
01.08.2019 177 (1) 4740 (0)
01.07.2019 178 (2) 4740 (0)
01.06.2019 180 (-76) 4740 (-3160)
01.05.2019 104 (5) 7900 (0)
01.04.2019 109 (1) 7900 (200)
01.03.2019 110 (-41) 7700 (-3489)
01.02.2019 69 (-12) 11189 (-1902)
01.01.2019 57 (2) 13091 (200)
01.12.2018 59 (-10) 12891 (-2561)
01.11.2018 49 (-8) 15452 (-811)
01.10.2018 41 (-1) 16263 (0)
01.09.2018 40 (0) 16263 (77)
01.08.2018 40 (0) 16186 (0)
01.07.2018 40 (0) 16186 (0)
01.06.2018 40 (8) 16186 (1045)
01.05.2018 48 (-7) 15141 (-600)
01.04.2018 41 (-3) 15741 (0)
01.03.2018 38 (4) 15741 (157)
01.02.2018 42 (-3) 15584 (-752)
01.01.2018 39 (-4) 16336 (-1916)
01.12.2017 35 (4) 18252 (536)
01.11.2017 39 (3) 17716 (264)
01.10.2017 42 (-5) 17452 (0)
01.09.2017 37 (0) 17452 (0)
01.07.2017 37 (0) 17452 (0)
01.06.2017 37 (6) 17452 (1444)
01.05.2017 43 (2) 16008 (300)
01.04.2017 45 (-8) 15708 (-1080)
01.03.2017 37 (13) 16788 (2561)
01.02.2017 50 (12) 14227 (1784)
01.01.2017 62 (15) 12443 (2561)
01.12.2016 77 (13) 9882 (1354)
01.11.2016 90 (30) 8528 (2318)
01.10.2016 120 (4) 6210 (0)
01.09.2016 124 (0) 6210 (0)
01.06.2016 124 (-2) 6210 (0)
01.05.2016 122 (19) 6210 (949)
01.04.2016 141 (41) 5261 (1751)
01.03.2016 182 (32) 3510 (790)
01.02.2016 214 (6) 2720 (0)
01.01.2016 220 (13) 2720 (1530)
01.12.2015 233 (-6) 1190 (0)
01.11.2015 227 (145) 1190 (830)
01.10.2015 372 (-60) 360 (-420)
01.09.2015 312 (0) 780 (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20241113132024
20232215141414141414141111102023
20224045464335312929292924202022
202127273030283233332021
20204231292224272020
20195769110109104180178177177127113812019
20183942384148404040404149592018
201762503745433737374239352017
201622021418214112212412412090772016
20153123722272332015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 ZETSPOL CZ CUP - OSTRAVA, 24.02.2024
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Petr Rohun  0 : 3 wo. 0 17. - 32.
 bye  0 : 3 wo. 0 1. - 32.
 FAJNE Áčko muži, 10.02.2024
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Jaroslav Cerman  3 : 0 0 7. - 8.
Petr Marek  2 : 3 0 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Volf  3 : 1 0 1. - 16.
 1. liga muži A, 28.01.2024 Body celkem:
840
Heiko Schwarzer  2 : 3 240
Aleš Kubíček  3 : 0 600
 1. liga muži A, 27.01.2024 Body celkem:
720
Jiří Vlček  3 : 1 480
Filip Richtárech  2 : 3 240
 Squash Arena Liberec - MA, 06.01.2024
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Adam Sinkule  3 : 1 0 7. - 8.
José Gallegos  0 : 3 0 5. - 8.
Martin Švec  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vlastimil Kozák  3 : 0 0 1. - 16.
 DR Development Cup - Muži A, 02.12.2023
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2935
Tomáš Novák  3 : 0 0 11. - 12.
Lukáš Tužinčin  2 : 3 0 9. - 12.
David Linhart  3 : 0 0 9. - 16.
Matej Hrnčiřík  0 : 3 0 1. - 16.
 1. liga muži A, 26.11.2023 Body celkem:
600
Adolf Středa  3 : 0 600
 1. liga muži A, 25.11.2023 Body celkem:
1200
Radek Hlobik  3 : 0 600
Pavel Šlemr  3 : 0 600
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži A", 28.10.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 5. - 6.
Dalibor Procházka ml.  3 : 2 0 5. - 8.
Ondřej Uherka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vlastimil Kozák  3 : 0 0 1. - 16.
 1. liga muži A, 22.10.2023 Body celkem:
960
Aleš Kubíček  3 : 0 600
Michal Bodiš  3 : 2 360
 1. liga muži A, 21.10.2023 Body celkem:
480
Vojtěch Martinovský  1 : 3 120
Filip Richtárech  3 : 2 360
 GALVA Muži B Olomouc, 30.09.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Alex Kelar  3 : 0 0 finále
Jakub Zapala  3 : 1 0 semifinále
Petr Veselý st.  3 : 0 0 čtvrtfinále
Jiří Dušek  3 : 0 0 1. - 16.
Aleš Tchuř  3 : 0 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 64.
 Strahov - muži A, 23.09.2023
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2627
Vlastimil Kozák  3 : 1 0 15. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 13. - 16.
František Procházka  0 : 3 0 9. - 16.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 1. - 16.
 1. liga muži A, 23.04.2023 Body celkem:
600
Adam Sinkule  1 : 3 120
Jakub Zapala  3 : 1 480
 1. liga muži A, 22.04.2023 Body celkem:
1200
Petr Motalík  3 : 0 600
Michal Jirka  3 : 0 600
 MČR žen, mužů a masters 2023, (M40+), 09.03.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
9400
Body za soupeře:
648
Body celkem:
10048
Ondřej Pavelka  3 : 1 192 finále
Petr Kopecký  3 : 0 192 semifinále
Petr Podaný  3 : 0 144 čtvrtfinále
Tomáš Císařovský  3 : 0 120 1. - 16.
 MČR žen, mužů a masters 2023, 09.03.2023
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3555
Body za soupeře:
104
Body celkem:
3659
Marek Koutník  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Faríd Farrag  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 1. - 16.
Petr Veselý st.  3 : 0 104 1. - 32.
 Freshbox Cup - Muži B, 25.02.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
228
Body celkem:
3447
Petr Kopecký  3 : 0 82 finále
Martin Volf  3 : 2 39.36 semifinále
Lukáš  Kamp  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
Aleš Tchuř  3 : 0 41 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 16.4 1. - 32.
 1. liga muži A, 19.02.2023 Body celkem:
1080
Radek Hlobik  3 : 0 600
Jiří Dušek  3 : 1 480
 1. liga muži A, 18.02.2023 Body celkem:
1200
Lukáš Stupka  3 : 0 600
Tomáš Herold  3 : 0 600
 FAJNE Áčko muži, 11.02.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
45
Body celkem:
2892
Adam Sinkule  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Faríd Farrag  0 : 3 0 9. - 12.
Vojtěch Ryba  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
David Zeman  0 : 3 0 1. - 16.
 GALVA Muži B Olomouc, 21.01.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
2410
Body za soupeře:
192
Body celkem:
2602
Petr Kopecký  3 : 0 62 finále
Jiří Dušek  3 : 0 49.6 semifinále
Jiří Pinka  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Michal Vaněk  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 PRIMA STAVEBNINY CUP - Muži A, 14.01.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
176
Body celkem:
4028
Jaroslav Cerman  0 : 3 0 5. - 6.
Faríd Farrag  3 : 1 86.4 5. - 8.
Jakub Solnický  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Sinkule  3 : 0 90 1. - 16.
 FAJNE Béčko muži, 17.12.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2102
Body za soupeře:
136
Body celkem:
2238
Alex Kelar  1 : 3 12.4 finále
Martin Kantor  3 : 0 49.6 semifinále
Dominik Forgač  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Tomáš Hanzelka  3 : 1 24.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 1. liga muži A, 27.11.2022 Body celkem:
0
Petr Marek  0 : 3 0
Vojtěch Ryba  0 : 3 0
 1. liga muži A, 26.11.2022 Body celkem:
1200
Jan Dřevíkovský  3 : 0 600
Michal Jirka  3 : 0 600
 M&S fair Cup - Muži A, 12.11.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
216
Body celkem:
3261
Ondřej Ertl  1 : 3 18 9. - 10.
Petr Veselý st.  3 : 1 72 9. - 12.
Luboš Walter ml.  3 : 0 90 9. - 16.
František Procházka  2 : 3 36 1. - 16.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži A", 29.10.2022
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2474
Body za soupeře:
88
Body celkem:
2562
Petr Veselý st.  3 : 2 48 13. - 14.
Jakub Solnický  3 : 0 wo. 40 13. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 9. - 16.
José Gallegos  0 : 3 0 1. - 16.
 1. liga muži A, 16.10.2022 Body celkem:
1200
Radek Hlobik  3 : 0 600
Tomáš Sigmund  3 : 0 600
 1. liga muži A, 15.10.2022 Body celkem:
1200
Tomáš Herold  3 : 0 600
Matěj Bomba  3 : 0 600
 GALVA Muži B Olomouc, 08.10.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
2410
Body za soupeře:
192
Body celkem:
2602
Jakub Zapala  3 : 0 62 finále
Petr Kopecký  3 : 0 49.6 semifinále
Tomáš Havlík  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Lumír Klímek  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 FAJNE Áčko muži, 24.09.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
154
Body celkem:
2502
Ondřej Ertl  1 : 3 14 9. - 10.
Vlastimil Kozák  3 : 0 70 9. - 12.
Aleš Kubíček  3 : 0 70 9. - 16.
Lukáš Tužinčin  0 : 3 0 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup - Muži A, 07.05.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2263
Body za soupeře:
119
Body celkem:
2382
Vlastimil Kozák  3 : 2 42 11. - 12.
Petr Nohel ml.  1 : 3 14 9. - 12.
Vojtěch Ryba  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
Roman Švec  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 1. liga muži B, 10.04.2022 Body celkem:
1000
Jakub Vavřík  3 : 0 500
Michal Jirka  3 : 0 500
 1. liga muži B, 09.04.2022 Body celkem:
900
Jan Mašek  3 : 0 500
Petr Podaný  3 : 1 400
 Morenda - Muži B, 02.04.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1685
Body za soupeře:
66
Body celkem:
1751
Petr Kopecký  0 : 3 wo. 0 3. - 4.
Roman Švec  0 : 3 wo. 0 semifinále
Josef Šebek  3 : 2 22.32 čtvrtfinále
Karolína Šrámková  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 FAJNE Béčko muži, 19.03.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
2410
Body za soupeře:
170
Body celkem:
2580
Alex Kelar  3 : 1 49.6 finále
Petr Kopecký  3 : 1 39.68 semifinále
Jiří Pinka  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Ladislav Švábek  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 MČR žen, mužů a masters 2022, (M40+), 03.03.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7793
Body za soupeře:
446
Body celkem:
8239
Ladislav Procházka  2 : 3 96 finále
Jakub Vavřík  3 : 2 115.2 semifinále
Vlastimil Kozák  3 : 1 115.2 čtvrtfinále
Tomáš Císařovský  3 : 0 120 1. - 16.
 ERIN´S FLAG IRISH PUB - Muži B, 26.02.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
97
Body celkem:
2173
Filip Kočárek  0 : 2 wo. 0 7. - 8.
Petr Veselý st.  0 : 2 wo. 0 5. - 8.
Petr Marek  1 : 3 12 čtvrtfinále
Adam Sinkule  3 : 2 30 1. - 16.
Ondřej Bořil  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Muži A, 12.02.2022
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3135
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3315
Michal Jurášek  2 : 1 66 15. - 16.
František Procházka  0 : 2 0 13. - 16.
Jaroslav Cerman  1 : 2 44 9. - 16.
David Zeman  0 : 3 0 1. - 16.
Pavel Bodiš  3 : 1 70.4 1. - 32.
 1. liga muži B, 28.11.2021 Body celkem:
480
Martin Schuller  3 : 1 480
 1. liga muži B, 27.11.2021 Body celkem:
480
Dalibor Procházka ml.  3 : 1 480
 MČR žen, mužů a masters 2021, (M35+), 21.10.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4305
Body za soupeře:
120
Body celkem:
4425
Jan Břeň  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Filip Nosek  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Pavel Sládeček ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Pavel Cigánek  3 : 0 120 1. - 16.
 MČR žen, mužů a masters 2021, 21.10.2021
Pořadí: 32
Body za pořadí:
2217
Body za soupeře:
83
Body celkem:
2300
Michal Jirka  1 : 3 15.6 31. - 32.
Pavel Bodiš  1 : 3 15.6 29. - 32.
Vlastimil Kozák  2 : 3 31.2 25. - 32.
Martin Štěpán ml.  1 : 3 20.8 17. - 32.
Jaroslav Cerman  0 : 3 0 1. - 32.
 1. liga muži B, 17.10.2021 Body celkem:
840
Ladislav Procházka  2 : 3 240
Aleš Kubíček  3 : 0 600
 1. liga muži B, 16.10.2021 Body celkem:
600
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
Tomáš Herold  3 : 0 600
 GALVA Muži B Olomouc, 02.10.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1865
Body za soupeře:
134
Body celkem:
1999
Jakub Zapala  3 : 1 39.68 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  2 : 3 19.84 semifinále
Tomáš Sigmund  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Alex Kelar  3 : 1 24.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 FAJNE Béčko muži, 11.09.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2102
Body za soupeře:
125
Body celkem:
2227
Roman Švec  1 : 3 12.4 finále
Filip Kočárek  3 : 1 39.68 semifinále
Tomáš Hanzelka  3 : 1 29.76 čtvrtfinále
Pavel Cigánek  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 DIETZ CUP - Muži A, 28.08.2021
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2480
Body za soupeře:
259
Body celkem:
2739
Jakub Vavřík  2 : 0 72 17. - 18.
Michal Jirka  2 : 0 72 17. - 20.
Petr Steiner  2 : 1 43.2 17. - 24.
Martin Schuller  2 : 0 72 17. - 32.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 1. - 32.
 1. liga muži A, 06.09.2020 Body celkem:
0
Karím Farrag  0 : 3 0
Ondřej Pavelka  0 : 3 0
 1. liga muži A, 05.09.2020 Body celkem:
240
Tomáš Herold  0 : 3 0
Jáchym Mraček  2 : 3 240
 Déčko FAJNE OSTRAVA, 19.06.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 MČR žen, mužů a masters 2020, (M35+), 05.03.2020
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
156
Body celkem:
4120
Martin Janečka  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Tomáš Tauš  0 : 3 wo. 0 9. - 12.
Filip Nosek  3 : 1 104 9. - 16.
Jakub Stupka  2 : 3 52 1. - 16.
 HANYA corporation Cup - Muži B, 22.02.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
175
Body celkem:
2983
Jan Ryba  0 : 3 0 finále
Jakub Zapala  3 : 2 39.36 semifinále
Petr Kopecký  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
Tomáš Havlík  3 : 0 41 1. - 16.
Stanislav Jurčík  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2020, 15.02.2020
Pořadí: 30
Body za pořadí:
1866
Body za soupeře:
112
Body celkem:
1978
Pavel Mraček  0 : 2 wo. 0 29. - 30.
Štefan  Hudák  2 : 1 48 29. - 32.
Petr Steiner  0 : 2 0 25. - 32.
Petr Nohel ml.  0 : 2 0 17. - 32.
David Zeman  1 : 3 16 1. - 32.
Pavel Bodiš  3 : 1 48 1. - 64.
 1. liga muži A, 26.01.2020 Body celkem:
700
Petr Stryja  3 : 0 500
Filip Kočárek  2 : 3 200
 1. liga muži A, 25.01.2020 Body celkem:
600
Petr Steiner  3 : 0 500
Petr Veselý  1 : 3 100
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 04.01.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
175
Body celkem:
2983
Ondřej Pavelka  1 : 3 16.4 finále
Tomáš Hanzelka  3 : 0 wo. 32.8 semifinále
Benjamin Bergel  3 : 1 39.36 čtvrtfinále
Lukáš  Kamp  3 : 0 41 1. - 16.
Petr Hlisnikovský  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
  GALVA Muži B Olomouc, 14.12.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
172
Body celkem:
2663
Jakub Zapala  3 : 0 65.6 3. - 4.
Vojtěch Ryba  0 : 3 0 semifinále
Jiří Dušek  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
Petr Kopecký  3 : 2 24.6 1. - 16.
Tomáš Sigmund  3 : 0 32.8 1. - 32.
 Céčko FAJNE OSTRAVA, 07.12.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
1895
Body za soupeře:
146
Body celkem:
2041
Martin Sládeček  3 : 2 28.8 finále
Jáchym Mraček  3 : 0 38.4 semifinále
Marcel Ujfaluši  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Petr Nesládek  3 : 0 24 1. - 16.
Veronika Malinowská  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 1. liga muži A, 01.12.2019 Body celkem:
800
Šimon Makovský  3 : 0 400
Dan Kolínský  3 : 0 400
 1. liga muži A, 30.11.2019 Body celkem:
800
Jan Daňsa  3 : 0 400
Jan Mastný  3 : 0 400
 Mužské Béčko - Brno, 23.11.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
136
Body celkem:
2386
Josef Šebek  0 : 3 wo. 0 3. - 4.
Dan Teuchner  1 : 3 13.12 semifinále
Stanislav Jurčík  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
Pavel Bodiš  3 : 0 41 1. - 16.
Tomáš Sigmund  3 : 0 32.8 1. - 32.
 CNC PRODUKT CUP 2019 - Muži C, 19.10.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
1634
Body za soupeře:
123
Body celkem:
1757
Marcel Ujfaluši  3 : 0 42 finále
Martin Sládeček  3 : 1 26.88 semifinále
Sofie Hausknotzová  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Klára Doležalová  3 : 0 21 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 1. liga muži A, 06.10.2019 Body celkem:
640
Viktor Urban  3 : 0 400
Matyáš Dufek  3 : 2 240
 1. liga muži A, 05.10.2019 Body celkem:
500
Petr Steiner  1 : 3 100
Roman Kubričan  3 : 1 400
 IMPEXTA ČRO CUP 2019, 14.09.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
1634
Body za soupeře:
125
Body celkem:
1759
Lukáš  Kamp  3 : 0 42 finále
Martin Sládeček  3 : 2 20.16 semifinále
Petr Rohun  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Petr Stryja  3 : 0 21 1. - 16.
Marián Hauser  3 : 0 16.8 1. - 32.
 1. liga muži B, 31.03.2019 Body celkem:
500
Karím Farrag  0 : 3 0
Radim Valášek  3 : 0 500
 1. liga muži B, 30.03.2019 Body celkem:
300
Martin Volf  2 : 3 200
Petr Zatřepálek  1 : 3 100
 1. liga muži B, 27.01.2019 Body celkem:
400
Jakub Wasilewski  0 : 3 0
Jakub Vavřík  3 : 1 400
 1. liga muži B, 26.01.2019 Body celkem:
1000
Jan Ryšavý  3 : 0 500
Radek Hlobik  3 : 0 500
 1. liga muži B, 02.12.2018 Body celkem:
700
Karím Farrag  2 : 3 200
Tomáš Strmiska  3 : 0 500
 1. liga muži B, 01.12.2018 Body celkem:
400
Ladislav Burián  3 : 2 300
Martin Volf  1 : 3 100
 1. liga muži B, 14.10.2018 Body celkem:
840
Jakub Wasilewski  3 : 2 360
Jakub Vavřík  3 : 1 480
 1. liga muži B, 13.10.2018 Body celkem:
1200
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 600
Jaroslav Sezemský  3 : 0 600
 Baráž o 1. ligu muži 2017/2018, 19.05.2018 Body celkem:
1080
Petr Veselý  3 : 1 480
Martin Kříž  3 : 0 600
 HANYA corporation Cup, 12.05.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
320
Body celkem:
3160
Karím Farrag  3 : 0 80 9. - 10.
Matouš Sochůrek  3 : 0 80 9. - 12.
Ondřej Kožina  3 : 0 80 9. - 16.
Lukáš Jelínek  1 : 3 16 1. - 16.
Tomáš Havlík  3 : 0 64 1. - 32.
 2. Liga Muži F, 07.04.2018 Body celkem:
900
Martin Kollár  3 : 0 300
Michal Vaněk  3 : 0 300
Jakub Slavíček  3 : 0 300
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2018 II.ročník - Muž, 10.02.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
179
Body celkem:
2895
Matej Hrnčiřík  0 : 2 0 9. - 10.
Jaroslav Cerman  2 : 0 80 9. - 12.
Jakub Zapala  2 : 1 48 9. - 16.
Tomáš Tóth  0 : 3 0 1. - 16.
Jaroslav Kaleta  3 : 1 51.2 1. - 32.
 3. kolo D-TOUR FAJNE, 03.02.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 2. Liga Muži F, 28.01.2018 Body celkem:
600
Michal Štěpán  3 : 0 300
Štěpán Václavek  3 : 0 300
 2. Liga Muži F, 27.01.2018 Body celkem:
600
Martin Kollár  3 : 0 300
Miroslav Sikora  3 : 0 300
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 06.01.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
152
Body celkem:
2402
Benjamin Bergel  1 : 2 26.24 3. - 4.
Patrik Neuwirth  0 : 3 0 semifinále
Ladislav Burián  3 : 1 39.36 čtvrtfinále
Michal Štěpán  3 : 0 41 1. - 16.
Petr Stryja  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 2. Liga Muži F, 03.12.2017 Body celkem:
600
Michal Štěpán  3 : 0 300
Michal Vaněk  3 : 0 300
 2. Liga Muži F, 02.12.2017 Body celkem:
600
Miroslav Sikora  3 : 0 300
Stanislav Fruhvirt  3 : 0 300
 2. kolo D-TOUR FAJNE, 25.11.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 HUSLÍK Cup, 11.11.2017
Pořadí: 35
Body za pořadí:
1751
Body za soupeře:
139
Body celkem:
1890
Jakub Vavřík  2 : 1 39.6 35. - 36.
Ladislav Burián  0 : 2 0 33. - 36.
 bye  2 : 0 wo. 33 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 33 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 33 33. - 64.
Marek Panáček  0 : 3 0 1. - 64.
 Muži B Omega centrum Olomouc, 28.10.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2102
Body za soupeře:
143
Body celkem:
2245
Josef Šebek  1 : 3 12.4 finále
Petr Kopecký  3 : 0 49.6 semifinále
Jakub Wasilewski  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Tomáš Fecák  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 2. Liga Muži F, 22.10.2017 Body celkem:
600
Pavel  Brichta  3 : 0 300
Ota Lizna  3 : 0 300
 2. Liga Muži F, 21.10.2017 Body celkem:
600
Michal Štěpán  3 : 0 300
Stanislav Fruhvirt  3 : 0 300
 Baráž o 1. ligu muži 2016/2017, 20.05.2017 Body celkem:
840
Lukáš Matoušek  3 : 0 600
Benjamin Bergel  2 : 3 240
 KABEL - A.T. Cup, 13.05.2017
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1913
Body za soupeře:
202
Body celkem:
2115
Jakub Zapala  3 : 2 33.6 17. - 18.
Filip Nosek  3 : 0 56 17. - 20.
Tomáš Havlík  3 : 0 56 17. - 24.
Aleš Kubíček  3 : 0 56 17. - 32.
Matej Hrnčiřík  0 : 3 0 1. - 32.
 1. liga muži C, 08.04.2017 Body celkem:
1200
Roman Švec  0 : 3 0
Jaroslav Kaleta  3 : 0 600
Pavel Blaha  3 : 0 600
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2017, 11.02.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3134
Body za soupeře:
198
Body celkem:
3332
Marek Lapáček  1 : 3 20 11. - 12.
Jakub Solnický  0 : 3 0 9. - 12.
Tomáš Hanzelka  3 : 0 100 9. - 16.
Daniel Mekbib  0 : 3 0 1. - 16.
Filip Kočárek  3 : 2 48 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 64.
 1. liga muži C, 29.01.2017 Body celkem:
1000
Tomáš Hanzelka  3 : 0 500
Petr Kopecký  3 : 0 500
 1. liga muži C, 28.01.2017 Body celkem:
1000
Pavel Blaha  3 : 0 500
Marek Panáček  3 : 0 500
 AB SQUASH CUP B, 07.01.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1545
Body za soupeře:
138
Body celkem:
1683
Jakub Zapala  3 : 0 37.2 5. - 6.
Petr Kopecký  3 : 0 37.2 5. - 8.
Jakub Wasilewski  1 : 3 7.44 čtvrtfinále
Michal Štěpán  3 : 0 31 1. - 16.
Aleš Tchuř  3 : 0 24.8 1. - 32.
 KABEL-A.T. CUP, 10.12.2016
Pořadí: 26
Body za pořadí:
1900
Body za soupeře:
187
Body celkem:
2087
Filip Kočárek  0 : 3 wo. 0 25. - 26.
Benjamin Bergel  3 : 1 57.6 25. - 28.
Ondřej Kožina  3 : 1 57.6 25. - 32.
Petr Steiner  2 : 3 28.8 17. - 32.
Daniel Mekbib  0 : 3 0 1. - 32.
Roman Kubričan  3 : 1 43.2 1. - 64.
 1. liga muži C, 04.12.2016 Body celkem:
1000
Petr Kopecký  3 : 0 500
Martin Honek  3 : 0 500
 1. liga muži C, 03.12.2016 Body celkem:
600
Tomáš Hanzelka  2 : 3 200
Marek Panáček  3 : 1 400
 Mistrovský turnaj mužů D, 16.11.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA VE FAJNE, 12.11.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
103
Body celkem:
1354
Michal Zoubek  3 : 0 28.8 5. - 6.
Marek Holuša  3 : 0 28.8 5. - 8.
Pavel Sládeček ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jiří Pinka  3 : 1 19.2 1. - 16.
Petr Hlisnikovský  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 1. liga muži C, 23.10.2016 Body celkem:
700
Martin Honek  2 : 3 200
Pavel  Brichta  3 : 0 500
 1. liga muži C, 22.10.2016 Body celkem:
500
Miroslav Sikora  3 : 1 400
Petr Kopecký  1 : 3 100
 SBA Squash Cup 2016, 08.10.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1661
Body za soupeře:
120
Body celkem:
1781
Tomáš Bajgar  1 : 3 9.6 finále
Miroslav Ondruška  3 : 0 38.4 semifinále
David Juráň  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Miroslav Sikora  3 : 0 24 1. - 16.
Roman Marek  3 : 0 19.2 1. - 32.
 Mistrovský turnaj mužů D, 02.10.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 1. liga Muži C 2015/2016, 17.04.2016 Body celkem:
100
Jaroslav Kaleta  1 : 3 100
 1. liga Muži C 2015/2016, 16.04.2016 Body celkem:
600
Roman Moravec  3 : 0 500
Tomáš Bajgar  1 : 3 100
 muži C, 12.03.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
1634
Body za soupeře:
117
Body celkem:
1751
Zdeněk Suchan  3 : 0 42 finále
Radovan Kojecký  3 : 0 33.6 semifinále
Jakub Zapala  3 : 1 20.16 čtvrtfinále
Jiří Pinka  3 : 0 21 1. - 16.
 1. liga Muži C 2015/2016, 21.02.2016 Body celkem:
600
Ladislav Burián  1 : 3 100
Marek Gula  3 : 0 500
 1. liga Muži C 2015/2016, 20.02.2016 Body celkem:
650
Tomáš Bajgar  3 : 0 wo. 250
Jaroslav Kaleta  3 : 1 400
 1. liga Muži C 2015/2016, 13.12.2015 Body celkem:
720
Jakub Zapala  3 : 0 400
Patrik Pelech  3 : 1 320
 1. liga Muži C 2015/2016, 12.12.2015 Body celkem:
540
Jakub Novák  3 : 1 240
Miroslav Sikora  3 : 0 300
 1. liga Muži C 2015/2016, 25.10.2015 Body celkem:
500
Vítězslav Lazar  3 : 0 500
Viktor Byrtus  0 : 3 0
 1. liga Muži C 2015/2016, 24.10.2015 Body celkem:
600
Róbert Trnovec  3 : 1 400
Ladislav Burián  2 : 3 200
 2. LIGA MUŽI E 2014 - 2015, 09.05.2015 Body celkem:
90
Richard Taranda  3 : 2 90
 2.liga muži e, 14.02.2015 Body celkem:
120
Hynek Jičínský  3 : 1 120
 2.liga muži e, 14.02.2015 Body celkem:
150
Aleš Chytil  3 : 0 150
 2.liga muži e, 14.02.2015 Body celkem:
0
Marek Gula  0 : 3 0
 2.liaga E muži, 13.12.2014 Body celkem:
420
Kamil Nezval  3 : 1 120
Oldřich Václavek  3 : 0 150
Hynek Jičínský  3 : 0 150
 1.liga muži c, 18.10.2014 Body celkem:
0
Jakub Wasilewski  0 : 3 0
Pavel Sládeček  0 : 3 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot