Profil hráče

Pavel Bodiš

hrac

Ročník: 1988
Klub: SC Otec
Družstvo:SC Otec - TOPO muži C
Registrační číslo: 150

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 46.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 36. (11/2022)
Aktuální umístění v žebříčku masters mužů nad 35 let: 24.
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 35 let: 21. (04/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.06.2024 46 (0) 13047 (0)
01.05.2024 46 (0) 13047 (384)
01.04.2024 46 (0) 12663 (-864)
01.03.2024 46 (-7) 13527 (-1167)
01.02.2024 39 (4) 14694 (980)
01.01.2024 43 (-3) 13714 (-28)
01.12.2023 40 (1) 13742 (521)
01.11.2023 41 (1) 13221 (17)
01.10.2023 42 (2) 13204 (0)
01.09.2023 44 (0) 13204 (0)
01.08.2023 44 (0) 13204 (0)
01.07.2023 44 (-4) 13204 (-709)
01.06.2023 40 (1) 13913 (0)
01.05.2023 41 (0) 13913 (-680)
01.04.2023 41 (1) 14593 (-202)
01.03.2023 42 (-2) 14795 (183)
01.02.2023 40 (-2) 14612 (-1004)
01.01.2023 38 (-1) 15616 (-725)
01.12.2022 37 (-1) 16341 (-370)
01.11.2022 36 (1) 16711 (-414)
01.10.2022 37 (2) 17125 (0)
01.09.2022 39 (1) 17125 (0)
01.08.2022 40 (0) 17125 (0)
01.07.2022 40 (3) 17125 (0)
01.06.2022 43 (-4) 17125 (-1530)
01.05.2022 39 (-2) 18655 (420)
01.04.2022 37 (1) 18235 (207)
01.03.2022 38 (1) 18028 (116)
01.02.2022 39 (2) 17912 (270)
01.01.2022 41 (3) 17642 (269)
01.12.2021 44 (2) 17373 (621)
01.11.2021 46 (0) 16752 (681)
01.10.2021 46 (-1) 16071 (265)
01.09.2021 45 (-2) 15806 (0)
01.08.2021 43 (0) 15806 (0)
01.07.2021 43 (2) 15806 (0)
01.06.2021 45 (0) 15806 (0)
01.03.2021 45 (-2) 15806 (0)
01.11.2020 43 (8) 15806 (1717)
01.10.2020 51 (-4) 14089 (0)
01.04.2020 47 (4) 14089 (42)
01.03.2020 51 (0) 14047 (-6)
01.02.2020 51 (-1) 14053 (102)
01.01.2020 50 (-6) 13951 (-470)
01.12.2019 44 (3) 14421 (610)
01.11.2019 47 (5) 13811 (554)
01.10.2019 52 (2) 13257 (566)
01.09.2019 54 (0) 12691 (0)
01.08.2019 54 (0) 12691 (0)
01.07.2019 54 (0) 12691 (0)
01.06.2019 54 (4) 12691 (589)
01.05.2019 58 (0) 12102 (-269)
01.04.2019 58 (4) 12371 (120)
01.03.2019 62 (2) 12251 (447)
01.02.2019 64 (5) 11804 (42)
01.01.2019 69 (0) 11762 (222)
01.12.2018 69 (5) 11540 (140)
01.11.2018 74 (-2) 11400 (123)
01.10.2018 72 (2) 11277 (195)
01.09.2018 74 (0) 11082 (0)
01.08.2018 74 (0) 11082 (0)
01.07.2018 74 (-1) 11082 (0)
01.06.2018 73 (4) 11082 (129)
01.05.2018 77 (-1) 10953 (145)
01.04.2018 76 (5) 10808 (740)
01.03.2018 81 (6) 10068 (332)
01.02.2018 87 (14) 9736 (1125)
01.01.2018 101 (30) 8611 (2209)
01.12.2017 131 (0) 6402 (39)
01.11.2017 131 (-5) 6363 (-620)
01.10.2017 126 (-27) 6983 (-1519)
01.09.2017 99 (0) 8502 (0)
01.07.2017 99 (1) 8502 (0)
01.06.2017 100 (13) 8502 (1231)
01.05.2017 113 (34) 7271 (1924)
01.04.2017 147 (-9) 5347 (-385)
01.03.2017 138 (-22) 5732 (-1757)
01.02.2017 116 (-2) 7489 (520)
01.01.2017 114 (0) 6969 (160)
01.12.2016 114 (1) 6809 (-201)
01.11.2016 115 (2) 7010 (550)
01.10.2016 117 (8) 6460 (417)
01.09.2016 125 (0) 6043 (0)
01.06.2016 125 (-1) 6043 (0)
01.05.2016 124 (-2) 6043 (-298)
01.04.2016 122 (-4) 6341 (46)
01.03.2016 118 (23) 6295 (1277)
01.02.2016 141 (-4) 5018 (0)
01.01.2016 137 (-28) 5018 (1938)
01.12.2015 109 (-21) 3080 (-437)
01.11.2015 88 (10) 3517 (450)
01.10.2015 98 (30) 3067 (596)
01.09.2015 128 (0) 2471 (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20244339464646462024
20233840424141404444444241402023
20224139383739434040393736372022
202145454343454646442021
20205051514751432020
20196964625858545454545247442019
201810187817677737474747274692018
201711411613814711310099991261311312017
20161371411181221241251251171151142016
201512898881092015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 SquashArena Muži B, 25.05.2024
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1380
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1380
Petr Podaný  1 : 2 0 13. - 14.
Matěj Bomba  2 : 0 0 13. - 16.
Martin Sopko  1 : 2 0 9. - 16.
Matěj Slabý  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 RESTAART béčko, 27.04.2024
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1692
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1692
Lukáš Levinský  0 : 3 0 7. - 8.
Jakub Stupka  0 : 3 0 5. - 8.
Ladislav Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Petr Krejčí  3 : 0 0 1. - 16.
 1. liga muži A, 14.04.2024 Body celkem:
390
 bye  3 : 0 wo. 150
Ondřej Jánský  3 : 1 240
 1. liga muži A, 13.04.2024 Body celkem:
400
Kristián Mraček  0 : 3 0
Daniel Vrána  3 : 0 400
 MČR žen, mužů a masters 2024, (M35+), 06.03.2024
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4679
Aleš Kubíček  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Michal Štěpán  1 : 3 0 5. - 8.
Petr Veselý  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Nožka  3 : 0 0 1. - 16.
 HAMR SPORT - Muži B, 24.02.2024
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1499
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1499
Adam Sinkule  2 : 1 0 11. - 12.
Adam Burget  1 : 2 0 9. - 12.
Michal Kareš  2 : 0 wo. 0 9. - 16.
Petr Marek  0 : 3 0 1. - 16.
Filip Nosek  3 : 0 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 64.
 FAJNE Béčko muži, 11.02.2024
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1416
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1416
Jan Šťastník  2 : 1 0 13. - 14.
Pavel Cigánek  2 : 1 0 13. - 16.
Pavel Jakubů  1 : 2 0 9. - 16.
Šimon Rynt  0 : 3 0 1. - 16.
Petr Nesládek  3 : 1 0 1. - 32.
 1. liga muži A, 28.01.2024 Body celkem:
640
Ladislav Burián  3 : 2 240
Vojtěch Mohelník  3 : 0 400
 1. liga muži A, 27.01.2024 Body celkem:
640
Aneta Sezemská  3 : 2 240
Matěj Bomba  3 : 0 400
 ELEKTRO MAHL - MUŽI B, 13.01.2024
Pořadí: 21
Body za pořadí:
1147
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1147
Tomáš Kukaň  2 : 0 0 21. - 22.
Lukáš Stupka  2 : 0 0 21. - 24.
Jiří Vlček  0 : 2 0 17. - 24.
Jan Mastný  2 : 1 0 17. - 32.
Matěj Slabý  1 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 64.
 Squash Arena Liberec - MB, 07.01.2024
Pořadí: 15
Body za pořadí:
1344
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1344
Václav Pavlovec  2 : 0 wo. 0 15. - 16.
Rudolf Korbelář  1 : 2 0 13. - 16.
Ondřej Souhrada  1 : 2 0 9. - 16.
Martin Sopko  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Muži B, 16.12.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1455
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1455
Petr Steiner  0 : 2 0 11. - 12.
Pavel Jakubů  0 : 2 0 9. - 12.
Jakub Strauss  2 : 1 0 9. - 16.
Vlastimil Kozák  2 : 3 0 1. - 16.
Viktor Nezveda  3 : 1 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 64.
 1. liga muži A, 26.11.2023 Body celkem:
400
Vlastimil Zeman  3 : 0 400
Jiří Vlček  0 : 3 0
 1. liga muži A, 25.11.2023 Body celkem:
240
Radim Jurášek  3 : 2 240
Filip Kočárek  0 : 3 0
 Strahov - muži B, 12.11.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1914
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1914
Petr Marek  1 : 2 0 5. - 6.
Petr Volný  2 : 0 0 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Josef Růžek  3 : 1 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži B", 29.10.2023
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1499
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1499
Lukáš Stupka  2 : 0 0 11. - 12.
Martin Sopko  0 : 2 0 9. - 12.
Rudolf Korbelář  2 : 0 0 9. - 16.
Jiří Vlček  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 1. liga muži A, 22.10.2023 Body celkem:
720
Jakub Slavíček  3 : 1 320
Ondřej Manďák  3 : 0 400
 2. liga muži B, 21.10.2023 Body celkem:
300
Marek Koutník  2 : 3 120
Jan Mastný  3 : 2 180
 Strahov - muži B, 24.09.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1550
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1550
Jakub Vavřík  0 : 2 0 9. - 10.
Martin Kříž  2 : 1 0 9. - 12.
Rudolf Korbelář  2 : 0 0 9. - 16.
Martin Volf  0 : 3 0 1. - 16.
Lukáš Kučiak  3 : 1 0 1. - 32.
 Muži B, 02.09.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1613
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1613
Šimon Rynt  2 : 1 0 9. - 10.
Lukáš Kučiak  2 : 0 0 9. - 12.
Dominik Forgač  2 : 0 0 9. - 16.
Heiko Schwarzer  0 : 3 0 1. - 16.
Filip Hátle  3 : 0 0 1. - 32.
 Play out mužů 2022/2023, 20.05.2023 Body celkem:
0
Filip Kočárek  0 : 3 wo. 0
 RESTAART béčko, 29.04.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1545
Body za soupeře:
103
Body celkem:
1648
Martin Sopko  3 : 1 29.76 5. - 6.
Petr Volný  3 : 1 29.76 5. - 8.
Lukáš Levinský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Kukaň  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Extraliga muži 2022/2023, 26.03.2023 Body celkem:
0
David Zeman  0 : 3 0
 Extraliga muži 2022/2023, 25.03.2023 Body celkem:
0
Jáchym Mraček  0 : 3 0
Michal Jadrníček  0 : 3 0
 MČR žen, mužů a masters 2023, 09.03.2023
Pořadí: 31
Body za pořadí:
2288
Body za soupeře:
75
Body celkem:
2363
Aleš Kubíček  3 : 0 wo. 39 31. - 32.
Petr Veselý st.  0 : 3 0 29. - 32.
Vlastimil Kozák  1 : 3 15.6 25. - 32.
Adam Sinkule  1 : 3 20.8 17. - 32.
Martin Švec  0 : 3 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP , 25.02.2023
Pořadí: 15
Body za pořadí:
1649
Body za soupeře:
45
Body celkem:
1694
Pavel Beneš  3 : 0 wo. 25 15. - 16.
Adolf Středa  0 : 3 0 13. - 16.
Ladislav Procházka  0 : 3 0 9. - 16.
Petr Podaný  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 2. liga muži B, 19.02.2023 Body celkem:
300
Vladimír Hotový  3 : 0 300
 2. liga muži B, 18.02.2023 Body celkem:
300
Štěpán Holub  3 : 0 300
Václav Pavlovec  0 : 3 0
 FAJNE Béčko muži, 12.02.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2102
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2222
Martin Volf  0 : 3 0 finále
Aleš Kubíček  3 : 1 39.68 semifinále
Petr Rohun  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Jan Holuša  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Dietz Cup - Muži B, 15.01.2023
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Tomáš Havlík  0 : 2 wo. 0 25. - 32.
Tomáš Tauš  0 : 2 wo. 0 17. - 32.
 bye  0 : 3 wo. 0 1. - 32.
 Strahov Muži B, 17.12.2022
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1523
Body za soupeře:
118
Body celkem:
1641
Ondřej Pavelka  0 : 2 0 17. - 18.
Jakub Strauss  2 : 0 40 17. - 20.
Tomáš Divák  2 : 0 40 17. - 24.
Radek Hlobik  2 : 0 30 17. - 32.
Filip Michalský  1 : 3 8 1. - 32.
 Strahov - muži B, 04.12.2022
Pořadí: 25
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
78
Body celkem:
1329
Lukáš Stupka  2 : 1 18 25. - 26.
Václav Uhlíř  2 : 0 30 25. - 28.
Martin Kříž  2 : 0 30 25. - 32.
Jakub Stupka  0 : 2 0 17. - 32.
William Donnelly  0 : 3 0 1. - 32.
 2. liga muži B, 27.11.2022 Body celkem:
240
Jan Sluka  3 : 1 240
Martin Sopko  0 : 3 0
 2. liga muži B, 26.11.2022 Body celkem:
180
Vlastimil Kozák  3 : 2 180
Matouš Sochůrek  0 : 3 0
 Teplice D 19.11.2022, 19.11.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 ELEKTRO MAHL - MUŽI B, 05.11.2022
Pořadí: 22
Body za pořadí:
1368
Body za soupeře:
72
Body celkem:
1440
Lukáš Stupka  0 : 3 wo. 0 21. - 22.
Martin Kříž  3 : 0 wo. 20 21. - 24.
Viktor Nezveda  2 : 3 16 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 20 17. - 32.
Jan Mastný  2 : 3 16 1. - 32.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ, 30.10.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1545
Body za soupeře:
98
Body celkem:
1643
Martin Kříž  3 : 1 29.76 5. - 6.
Petr Podaný  3 : 0 37.2 5. - 8.
Tomáš Novák  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Stupka  3 : 0 31 1. - 16.
 2. liga muži B, 16.10.2022 Body celkem:
360
Michal Jeník  3 : 0 300
Marek Koutník  1 : 3 60
 2. liga muži B, 15.10.2022 Body celkem:
540
Barnabáš Školoud  3 : 0 300
Václav Pavlovec  3 : 1 240
 SBCentrum muži B, 08.10.2022
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1562
Body za soupeře:
152
Body celkem:
1714
Miloš Liška  2 : 0 40 17. - 18.
Viktor Nezveda  2 : 0 40 17. - 20.
Adolf Středa  2 : 1 24 17. - 24.
Josef Fanta  2 : 0 40 17. - 32.
Marek Koutník  1 : 3 8 1. - 32.
 Extraliga muži 2022/2023, 02.10.2022 Body celkem:
0
Michal Jadrníček  0 : 3 0
Jáchym Mraček  0 : 3 0
 B turnaj muži-SquashArena 21.5.2022, 21.05.2022
Pořadí: 21
Body za pořadí:
1147
Body za soupeře:
92
Body celkem:
1239
Martin Kříž  2 : 1 19.68 21. - 22.
Jakub Strauss  2 : 1 19.68 21. - 24.
Šimon Rynt  1 : 2 13.12 17. - 24.
Štěpán Holub  2 : 0 32.8 17. - 32.
Lukáš Matoušek  1 : 3 6.56 1. - 32.
 Extraliga muži 2021/2022, 17.04.2022 Body celkem:
140
Jakub Zapala  1 : 3 140
Joan Lezaud  0 : 3 0
 2. liga muži A, 10.04.2022 Body celkem:
360
Štěpán Janega  3 : 0 300
Přemek Mareš  1 : 3 60
 2. liga muži A, 09.04.2022 Body celkem:
360
Radek Dudešek  3 : 0 300
Martin Pučelík  1 : 3 60
 MČR žen, mužů a masters 2022, 03.03.2022
Pořadí: 28
Body za pořadí:
2503
Body za soupeře:
62
Body celkem:
2565
Adam Sinkule  0 : 3 0 27. - 28.
František Procházka  0 : 3 0 25. - 28.
Aleš Kubíček  3 : 2 46.8 25. - 32.
Martin Schuller  1 : 3 15.6 17. - 32.
Jakub Solnický  0 : 3 0 1. - 32.
 ERIN´S FLAG IRISH PUB - Muži B, 26.02.2022
Pořadí: 15
Body za pořadí:
1649
Body za soupeře:
105
Body celkem:
1754
Miroslav Kolář  2 : 0 50 15. - 16.
Adam Sinkule  0 : 2 0 13. - 16.
Jakub Vavřík  0 : 2 0 9. - 16.
Petr Veselý st.  0 : 3 0 1. - 16.
Tomáš Tauš  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Extraliga muži 2021/2022, 19.02.2022 Body celkem:
0
Viktor Byrtus  0 : 3 0
 Muži A, 12.02.2022
Pořadí: 25
Body za pořadí:
2329
Body za soupeře:
130
Body celkem:
2459
Petr Podaný  2 : 1 39.6 25. - 26.
Miroslav Kolář  2 : 1 39.6 25. - 28.
 bye  2 : 0 wo. 33 25. - 32.
Jakub Zapala  0 : 2 0 17. - 32.
Martin Ředina  1 : 3 17.6 1. - 32.
 2. liga muži A, 30.01.2022 Body celkem:
240
Petr Steiner  0 : 3 0
Pavel Beneš  3 : 1 240
 2. liga muži A, 29.01.2022 Body celkem:
240
Tomáš Kolár  3 : 1 240
Marek Koutník  0 : 3 0
 Strahov - muži A, 22.01.2022
Pořadí: 28
Body za pořadí:
2303
Body za soupeře:
55
Body celkem:
2358
Walter Herold  Veedla  0 : 2 0 27. - 28.
Filip Kočárek  0 : 2 0 25. - 28.
 bye  2 : 0 wo. 36 25. - 32.
Damon Macmillan  0 : 2 0 17. - 32.
Miroslav Kolář  1 : 3 19.2 1. - 32.
 Oxytherapy Squash Open, 08.01.2022
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1484
Body za soupeře:
99
Body celkem:
1583
Rudolf Korbelář  2 : 0 wo. 20 19. - 20.
Walter Herold  Veedla  0 : 2 0 17. - 20.
Miroslav Kolář  2 : 0 40 17. - 24.
Lukáš Stupka  2 : 1 24 17. - 32.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Albatros Media Muži B, 18.12.2021
Pořadí: 15
Body za pořadí:
1649
Body za soupeře:
105
Body celkem:
1754
Martin Kříž  2 : 0 50 15. - 16.
Ladislav Procházka  0 : 2 0 13. - 16.
Adam Sinkule  0 : 2 0 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
Martin Brňák  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 HANYA CUP - Muži A, 04.12.2021
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2343
Body za soupeře:
136
Body celkem:
2479
Ladislav Procházka  2 : 0 wo. 40 15. - 16.
Ondřej Pavelka  1 : 2 32 13. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 2 0 9. - 16.
Ondřej Ertl  0 : 3 0 1. - 16.
Aleš Tchuř  3 : 0 64 1. - 32.
 2. liga muži A, 28.11.2021 Body celkem:
420
Štěpán Marko  2 : 3 120
Jan Nožka  3 : 0 300
 2. liga muži A, 27.11.2021 Body celkem:
540
Radek Dudešek  3 : 0 300
Tomáš Divák  3 : 1 240
 Extraliga muži 2021/2022, 23.11.2021 Body celkem:
0
Adam Sinkule  0 : 3 0
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 13.11.2021
Pořadí: 21
Body za pořadí:
1976
Body za soupeře:
114
Body celkem:
2090
Hai Nguyen Nguyen  2 : 1 38.4 21. - 22.
Šimon Makovský  2 : 1 38.4 21. - 24.
Jaroslav Cerman  0 : 2 0 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 24 17. - 32.
Adam Sinkule  1 : 3 12.8 1. - 32.
 MČR žen, mužů a masters 2021, 21.10.2021
Pořadí: 29
Body za pořadí:
2431
Body za soupeře:
143
Body celkem:
2574
Luboš Walter ml.  3 : 0 wo. 39 29. - 30.
Martin Ředina  3 : 1 62.4 29. - 32.
Petr Veselý st.  0 : 3 0 25. - 32.
Matěj Slabý  2 : 3 41.6 17. - 32.
Filip Kočárek  0 : 3 0 1. - 32.
 2. liga muži A, 17.10.2021 Body celkem:
240
Matouš Dlouhý  3 : 1 240
Petr Steiner  0 : 3 0
 2. liga muži A, 16.10.2021 Body celkem:
360
Marek Koutník  1 : 3 60
Miloš Pospíšil  3 : 0 300
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži B 2021, 12.06.2021
Pořadí: 15
Body za pořadí:
1344
Body za soupeře:
44
Body celkem:
1388
Martin Kříž  2 : 1 24.6 15. - 16.
Petr Steiner  0 : 2 0 13. - 16.
Dalibor Procházka ml.  0 : 2 0 9. - 16.
Roman Švec  0 : 3 0 1. - 16.
Václav Uhlíř  3 : 2 19.68 1. - 32.
 Extraliga muži 2020/2021, 16.05.2021 Body celkem:
560
Tomáš Havlík  3 : 1 560
Jakub Gogol  0 : 3 0
 Extraliga muži 2020/2021, 15.05.2021 Body celkem:
0
Lukáš Levinský  0 : 3 0
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ - muži "A", 10.10.2020
Pořadí: 21
Body za pořadí:
2839
Body za soupeře:
278
Body celkem:
3117
Michal Jirka  2 : 0 96 21. - 22.
Miloš Liška  2 : 0 96 21. - 24.
Faríd Farrag  1 : 2 38.4 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 48 17. - 32.
Karím Farrag  0 : 3 0 1. - 32.
 PODĚBRADY OPEN 2020- Muži B, 03.10.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
94
Body celkem:
2441
Martin Volf  0 : 2 0 5. - 6.
Petr Marek  2 : 0 wo. 30 5. - 8.
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0 čtvrtfinále
Milan Beránek  3 : 1 40 1. - 16.
Josef Fanta  3 : 2 24 1. - 32.
 MČR žen, mužů a masters 2020, 05.03.2020
Pořadí: 31
Body za pořadí:
2288
Body za soupeře:
55
Body celkem:
2343
Vítězslav Lazar  3 : 0 wo. 39 31. - 32.
Aleš Kubíček  1 : 3 15.6 29. - 32.
Michal Jirka  0 : 3 0 25. - 32.
Filip Kočárek  0 : 3 0 17. - 32.
Ondřej Uherka  0 : 3 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, 22.02.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1791
Body za soupeře:
98
Body celkem:
1889
Jiří Vlček  2 : 0 wo. 24.6 7. - 8.
Filip Kočárek  0 : 2 0 5. - 8.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Herold  3 : 0 41 1. - 16.
Jan Daňsa  3 : 2 19.68 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2020, 15.02.2020
Pořadí: 38
Body za pořadí:
1494
Body za soupeře:
126
Body celkem:
1620
Dalibor Procházka ml.  0 : 2 0 37. - 38.
 bye  2 : 0 wo. 30 37. - 40.
Jakub Slavíček  1 : 2 24 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 30 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 30 33. - 64.
Martin Ředina  1 : 3 12 1. - 64.
 3. Arena Open Cup D turnaj leden, 31.01.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 1. liga muži B, 26.01.2020 Body celkem:
270
 bye  3 : 0 wo. 150
Petr Malý  2 : 3 120
 1. liga muži B, 25.01.2020 Body celkem:
120
Pavel Trávníček  1 : 3 60
Adam Sinkule  1 : 3 60
 Strahov - muži A, 18.01.2020
Pořadí: 25
Body za pořadí:
2148
Body za soupeře:
150
Body celkem:
2298
Ladislav Procházka  2 : 0 wo. 40 25. - 26.
Tomáš Strmiska  2 : 0 wo. 40 25. - 28.
Piotr Hemmerling  2 : 0 wo. 40 25. - 32.
Jan Roll  0 : 2 0 17. - 32.
Jaroslav Čech  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 64.
 Muži B, 14.12.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1613
Body za soupeře:
133
Body celkem:
1746
Walter Herold  Veedla  2 : 0 41 9. - 10.
Zdeněk Barták  2 : 0 41 9. - 12.
Roman Kubričan  2 : 1 24.6 9. - 16.
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0 1. - 16.
Adolf Středa  3 : 1 26.24 1. - 32.
 Strahov Muži A, 07.12.2019
Pořadí: 35
Body za pořadí:
1467
Body za soupeře:
162
Body celkem:
1629
Miloš Liška  2 : 0 54 35. - 36.
Vlastimil Kozák  1 : 2 21.6 33. - 36.
Martin Kříž  2 : 1 32.4 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 27 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 27 33. - 64.
Jakub Zapala  0 : 3 0 1. - 64.
 1. liga muži B, 01.12.2019 Body celkem:
180
Jakub Novák  0 : 3 0
Tomáš Hanzelka  3 : 2 180
 1. liga muži B, 30.11.2019 Body celkem:
420
Jan Svoboda  2 : 3 120
Ondřej Bořil  3 : 0 300
 Mužské Béčko - Brno, 23.11.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1613
Body za soupeře:
123
Body celkem:
1736
Martin Štěpán ml.  2 : 0 41 9. - 10.
Radovan Kojecký  2 : 0 41 9. - 12.
Tomáš Tauš  2 : 1 24.6 9. - 16.
Martin Ředina  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 16.4 1. - 32.
 Strahov Muži A, 09.11.2019
Pořadí: 29
Body za pořadí:
1746
Body za soupeře:
135
Body celkem:
1881
Martin Sopko  2 : 1 43.2 29. - 30.
Vojtěch Hanzal  2 : 0 wo. 36 29. - 32.
Ondřej Kožina  1 : 2 28.8 25. - 32.
Šimon Makovský  0 : 2 0 17. - 32.
Michal Bodiš  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 Strahov Muži B, 26.10.2019
Pořadí: 29
Body za pořadí:
1135
Body za soupeře:
71
Body celkem:
1206
Tomáš Strmiska  2 : 0 wo. 20 29. - 30.
Matěj Slabý  2 : 0 wo. 20 29. - 32.
Lukáš Matoušek  0 : 2 0 25. - 32.
David Orálek  1 : 2 16 17. - 32.
Filip Strouhal  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Memoriál Jany Kosinkové, 19.10.2019
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1862
Body za soupeře:
151
Body celkem:
2013
Karím Farrag  0 : 2 0 17. - 18.
Pavel Jakubů  2 : 0 56 17. - 20.
Dalibor Procházka ml.  2 : 0 56 17. - 24.
Ondřej Pavelka  2 : 0 wo. 28 17. - 32.
Benjamin Bergel  1 : 3 11.2 1. - 32.
 1. liga muži B, 06.10.2019 Body celkem:
120
Fernando Lusia de Castro  2 : 3 120
Michal Valenta  0 : 3 0
 2. liga muži B, 05.10.2019 Body celkem:
300
Martin Bašta  3 : 0 300
Marek Koutník  0 : 3 0
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži B, 07.09.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
205
Body celkem:
2184
Pavel Jakubů  2 : 0 50 9. - 10.
Tomáš Valta  2 : 0 50 9. - 12.
Adam Sinkule  2 : 0 50 9. - 16.
Michal Bodiš  0 : 3 0 1. - 16.
Jan Špinka  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 SquashArena Muži B, 25.05.2019
Pořadí: 20
Body za pořadí:
1445
Body za soupeře:
91
Body celkem:
1536
František Procházka  1 : 2 16 19. - 20.
Petr Podaný  0 : 2 0 17. - 20.
Šimon Makovský  2 : 1 24 17. - 24.
Martin Sopko  2 : 0 wo. 20 17. - 32.
Jan Ryšavý  2 : 3 16 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 HAMR VAŠE LIGA D květen, 19.05.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Muži A - BÁSTR CUP, 11.05.2019
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1862
Body za soupeře:
90
Body celkem:
1952
Kristián Mraček  0 : 3 0 17. - 18.
Tomáš Herold  3 : 2 33.6 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 32.
Jakub Zapala  0 : 3 0 1. - 32.
 Muži A - Poděbrady Open, 13.04.2019
Pořadí: 25
Body za pořadí:
1245
Body za soupeře:
73
Body celkem:
1318
 bye  2 : 0 wo. 18 25. - 26.
 bye  2 : 0 wo. 18 25. - 28.
 bye  2 : 0 wo. 18 25. - 32.
Kamil Staněk  0 : 2 0 17. - 32.
Marek Hlaváč  2 : 3 19.2 1. - 32.
 2. liga muži D, 30.03.2019 Body celkem:
480
Filip Nosek  3 : 0 300
Martin Honek  3 : 2 180
 Muži B - Strahov, 23.03.2019
Pořadí: 27
Body za pořadí:
1193
Body za soupeře:
103
Body celkem:
1296
Petr Podaný  2 : 1 24 27. - 28.
Šimon Makovský  0 : 2 0 25. - 28.
Milan Vlasák  2 : 0 40 25. - 32.
Tomáš Herold  1 : 2 16 17. - 32.
Adam Jiroušek  1 : 3 8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 HRADECKÝ OLIVER CUP, 23.02.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1785
Body za soupeře:
110
Body celkem:
1895
Ondřej Jánský  0 : 2 0 11. - 12.
Petr Podaný  1 : 2 20 9. - 12.
Pavel Popelka  2 : 0 50 9. - 16.
Ladislav Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
Nikola Věříšová  3 : 0 40 1. - 32.
 2. liga muži D, 27.01.2019 Body celkem:
360
Michal Štěpán  3 : 2 180
Štěpán Václavek  3 : 2 180
 2. liga muži D, 26.01.2019 Body celkem:
540
Michal Boška  3 : 0 300
Jiří Škop  3 : 1 240
 Tornádo cup 2019, 05.01.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1273
Body za soupeře:
112
Body celkem:
1385
Hai Nguyen Nguyen  2 : 0 32.8 17. - 18.
David Orálek  2 : 1 19.68 17. - 20.
Tomáš Císařovský  2 : 0 32.8 17. - 24.
Milan Beránek  2 : 1 19.68 17. - 32.
Petr Veselý st.  1 : 3 6.56 1. - 32.
 Muži B, 15.12.2018
Pořadí: 42
Body za pořadí:
805
Body za soupeře:
45
Body celkem:
850
Pavel Brož  0 : 2 wo. 0 41. - 42.
 bye  2 : 0 wo. 15 41. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 15 41. - 48.
Jan Špinka  0 : 2 0 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 64.
Miroslav Kolář  0 : 3 0 1. - 64.
 Muži C Squash Bowling centrum, 08.12.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1170
Body za soupeře:
77
Body celkem:
1247
Miroslav Kolář  1 : 2 11.52 5. - 6.
Martin Sopko  2 : 0 wo. 14.4 5. - 8.
Dan Kolínský  1 : 3 5.76 čtvrtfinále
Hai Nguyen Nguyen  3 : 1 19.2 1. - 16.
Martin Brňák  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. liga muži D, 02.12.2018 Body celkem:
600
Jiří Dušek  3 : 0 300
Ondřej Hepnar  3 : 0 300
 2. liga muži D, 01.12.2018 Body celkem:
540
Filip Nosek  3 : 1 240
Martin Honek  3 : 0 300
 Credit Czech Poděbrady Open 2018 - muži B, 24.11.2018
Pořadí: 22
Body za pořadí:
1368
Body za soupeře:
80
Body celkem:
1448
Milan Beránek  1 : 2 16 21. - 22.
Tomáš Císařovský  2 : 1 24 21. - 24.
Michal Kareš  0 : 2 0 17. - 24.
Chris Owen  2 : 0 40 17. - 32.
Roman Kubričan  0 : 3 0 1. - 32.
 Muži C, 10.11.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1485
Body za soupeře:
106
Body celkem:
1591
Martin Sopko  3 : 0 wo. 19.2 3. - 4.
Martin Vostatek  1 : 3 7.68 semifinále
Karel Kudláček  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Rudolf Korbelář  3 : 0 24 1. - 16.
Karel Matoušek  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 HAMR HEAD muži B, 27.10.2018
Pořadí: 21
Body za pořadí:
1407
Body za soupeře:
112
Body celkem:
1519
Milan Beránek  2 : 0 wo. 20 21. - 22.
Miroslav Kolář  2 : 0 wo. 20 21. - 24.
Petr Volný  1 : 2 16 17. - 24.
Adam Sinkule  2 : 1 24 17. - 32.
Kamil Staněk  1 : 3 8 1. - 32.
Lukáš Klinecký  3 : 1 24 1. - 64.
 2. liga muži D, 14.10.2018 Body celkem:
60
Roman Švec  0 : 3 0
Stanislav Fruhvirt  1 : 3 60
 2. liga muži D, 13.10.2018 Body celkem:
300
Martin Gříbek  1 : 3 60
Jiří Škop  3 : 1 240
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2018 - Muži C, 06.10.2018
Pořadí: 24
Body za pořadí:
689
Body za soupeře:
38
Body celkem:
727
Hai Nguyen Nguyen  0 : 2 wo. 0 23. - 24.
David Svoboda  0 : 2 wo. 0 21. - 24.
Aleš Novák  1 : 2 7.68 17. - 24.
Vladimír Hotový  2 : 0 19.2 17. - 32.
František Procházka  1 : 3 3.84 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 HAMR sport HEAD - Muži C, 22.09.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
79
Body celkem:
1330
Miroslav Kolář  2 : 0 wo. 14.4 5. - 6.
Jan Ryšavý  2 : 1 17.28 5. - 8.
Matěj Slabý  1 : 3 5.76 čtvrtfinále
Tomáš Herold  3 : 1 19.2 1. - 16.
František Procházka  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Huslík Cup, 08.09.2018
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1484
Body za soupeře:
134
Body celkem:
1618
Vojtěch Hanzal  2 : 0 40 19. - 20.
Michal Bodiš  0 : 2 0 17. - 20.
Miroslav Kolář  2 : 0 40 17. - 24.
Petr Rohun  2 : 1 24 17. - 32.
Lukáš Matoušek  0 : 3 0 1. - 32.
Tomáš Fecák  3 : 0 30 1. - 64.
 SquashArena Muži B, 26.05.2018
Pořadí: 23
Body za pořadí:
1329
Body za soupeře:
122
Body celkem:
1451
Martin Němec  2 : 0 wo. 20 23. - 24.
Milan Beránek  1 : 2 16 21. - 24.
Radek Hlobik  1 : 2 16 17. - 24.
Michal Šoman ml.  2 : 0 40 17. - 32.
Petr Marek  0 : 3 0 1. - 32.
Pavel Popelka  3 : 0 30 1. - 64.
 Albatros Media - Muži "B", 28.04.2018
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1523
Body za soupeře:
134
Body celkem:
1657
Dalibor Procházka ml.  0 : 2 0 17. - 18.
Jan Daňsa  2 : 0 40 17. - 20.
Petr Podaný  2 : 1 24 17. - 24.
Hai Nguyen Nguyen  2 : 0 40 17. - 32.
Ladislav Procházka  0 : 3 0 1. - 32.
Chris Owen  3 : 0 30 1. - 64.
 SquashArena Muži C, 14.04.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
71
Body celkem:
1322
Tomáš Herold  2 : 0 wo. 14.4 5. - 6.
Adam Hexner  2 : 1 17.28 5. - 8.
Dalibor Procházka ml.  1 : 3 5.76 čtvrtfinále
Miroslav Kolář  3 : 2 14.4 1. - 16.
Jan Daňsa  3 : 2 11.52 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 1. liga muži B, 07.04.2018 Body celkem:
240
Harry Londy   0 : 3 0
Michal Valenta  3 : 1 240
Lukáš Levinský  0 : 3 0
 SKUS - PETR´S CUP, 24.03.2018
Pořadí: 23
Body za pořadí:
1329
Body za soupeře:
94
Body celkem:
1423
Kamil Staněk  2 : 0 wo. 20 23. - 24.
Martin Sochůrek  0 : 2 0 21. - 24.
Petr Volný  1 : 2 16 17. - 24.
Michal Boška  2 : 1 24 17. - 32.
Martin Schuller  2 : 3 16 1. - 32.
Václav Uhlíř  3 : 2 18 1. - 64.
 Elektro-Mahl s.r.o. turnaj muži C Hamr, 10.03.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
84
Body celkem:
1436
Petr Nohel ml.  0 : 2 0 3. - 4.
Martin Sochůrek  2 : 3 15.36 semifinále
Petr Volný  3 : 1 23.04 čtvrtfinále
Vlastimil Zeman  3 : 1 19.2 1. - 16.
Zbyněk Bašta  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 STRAHOV MUŽI B, 24.02.2018
Pořadí: 40
Body za pořadí:
849
Body za soupeře:
30
Body celkem:
879
Radek Dudešek  0 : 2 wo. 0 39. - 40.
Martin Kříž  0 : 2 wo. 0 37. - 40.
Pavel Popelka  0 : 2 wo. 0 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 64.
Tomáš Strmiska  0 : 3 0 1. - 64.
 Albatros Media - Muži "C", 10.02.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1011
Body za soupeře:
75
Body celkem:
1086
Alexander Kuklovský  2 : 1 14.4 9. - 10.
Jáchym Mraček  2 : 1 14.4 9. - 12.
Pavel Beneš  2 : 0 24 9. - 16.
Aleš Knotek  0 : 3 0 1. - 16.
Dmitro Kondratěnko  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 1. liga muži B, 28.01.2018 Body celkem:
600
Pavel Zdeněk  3 : 0 300
Vít Lipovský  3 : 0 300
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - turnaj B, 06.01.2018
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1484
Body za soupeře:
102
Body celkem:
1586
Tomáš Strmiska  2 : 0 wo. 20 19. - 20.
Martin Schuller  1 : 2 16 17. - 20.
Václav Uhlíř  2 : 1 24 17. - 24.
Martin Sochůrek  2 : 1 24 17. - 32.
Filip Kočárek  0 : 3 0 1. - 32.
Martin Kříž  3 : 2 18 1. - 64.
 Muzi C, 09.12.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1485
Body za soupeře:
84
Body celkem:
1569
Miroslav Kolář  2 : 0 wo. 19.2 3. - 4.
Adam Sinkule  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Strmiska  3 : 1 23.04 čtvrtfinále
Rudolf Korbelář  3 : 1 19.2 1. - 16.
Filip Hurta  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 1. liga muži B, 03.12.2017 Body celkem:
800
Pavel Zdeněk  3 : 0 400
Ondřej Kožina  3 : 0 400
 , 11.11.2017
Pořadí: 17
Body za pořadí:
704
Body za soupeře:
50
Body celkem:
754
Jan Špinka  2 : 1 10.08 17. - 18.
Vratislav Morkus  2 : 1 10.08 17. - 20.
Jan Mastný  2 : 0 16.8 17. - 24.
Jan Jícha  2 : 0 12.6 17. - 32.
Filip Bábovka  0 : 3 0 1. - 32.
 1. liga muži B, 22.10.2017 Body celkem:
240
Petr Marek  0 : 3 0
Petr Volný  3 : 2 240
 1. liga muži B, 21.10.2017 Body celkem:
80
Filip Richtárech  0 : 3 0
Radek Hlobik  1 : 3 80
 Strahov muži B, 27.05.2017
Pořadí: 28
Body za pořadí:
1164
Body za soupeře:
67
Body celkem:
1231
Milan Vlasák  0 : 3 wo. 0 27. - 28.
Miloš Liška  0 : 3 wo. 0 25. - 28.
 bye  3 : 0 wo. 20 25. - 32.
Adam Sinkule  2 : 3 16 17. - 32.
Filip Nosek  2 : 3 16 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 muži C, 15.04.2017
Pořadí: 28
Body za pořadí:
624
Body za soupeře:
17
Body celkem:
641
Tomáš Císařovský  0 : 3 0 27. - 28.
Dwayne Yendall  0 : 3 0 25. - 28.
Milan Tecl  3 : 0 wo. 9.6 25. - 32.
Filip Šarboch  0 : 3 0 17. - 32.
Pavel Bodiš  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 1. liga muži B, 08.04.2017 Body celkem:
260
Pavel Beneš  3 : 2 180
Jan Roll  1 : 3 80
 Albatros Media muži "B", 01.04.2017
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1484
Body za soupeře:
99
Body celkem:
1583
Tomáš Herold  3 : 0 wo. 20 19. - 20.
Matyáš Dufek  0 : 3 0 17. - 20.
Martin Němec  3 : 2 24 17. - 24.
Matěj Slabý  3 : 0 40 17. - 32.
Vlastimil Kozák  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Hamr sport - muži B, 25.03.2017
Pořadí: 36
Body za pořadí:
946
Body za soupeře:
87
Body celkem:
1033
Pavel Popelka  0 : 3 wo. 0 35. - 36.
Alexander Kuklovský  2 : 3 12 33. - 36.
Martin Němec  3 : 0 30 33. - 40.
Martin Paroulek  3 : 1 24 33. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 15 33. - 64.
Lukáš Matoušek  1 : 3 6 1. - 64.
 1. liga muži B, 29.01.2017 Body celkem:
210
Pavel Trávníček  1 : 3 60
 bye  3 : 0 wo. 150
 1. liga muži B, 28.01.2017 Body celkem:
210
 bye  3 : 0 wo. 150
Michal Kratochvíl  1 : 3 60
 1. liga muži B, 04.12.2016 Body celkem:
0
Roman Kubričan  0 : 3 0
 1. liga muži B, 03.12.2016 Body celkem:
160
Patrik Schneider  0 : 3 0
Jan Roll  2 : 3 160
 Evropská Muži C, 12.11.2016
Pořadí: 24
Body za pořadí:
689
Body za soupeře:
26
Body celkem:
715
Jan Nožka  0 : 3 wo. 0 23. - 24.
Jiří Andrlík  0 : 3 wo. 0 21. - 24.
Tomáš Holub  0 : 3 wo. 0 17. - 24.
Kosta Baltas  3 : 0 19.2 17. - 32.
Jan Mašek  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 1. liga muži B, 23.10.2016 Body celkem:
400
Roman Kubričan  1 : 3 80
Ondřej Hepnar  3 : 1 320
 1. liga muži B, 22.10.2016 Body celkem:
600
Eliška Jirásková  3 : 0 300
Tomáš Mach  3 : 0 300
 muži C, 24.09.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1432
Body za soupeře:
87
Body celkem:
1519
Jaroslav Příhoda  0 : 3 0 finále
Matyáš Dufek  3 : 0 33.6 semifinále
Petr Podaný  3 : 2 15.12 čtvrtfinále
Michal Tůma  3 : 0 21 1. - 16.
Filip Matas  3 : 0 16.8 1. - 32.
 1. liga Muži B 2015/2016, 17.04.2016 Body celkem:
400
Petr Hubatka  3 : 0 400
 1. liga Muži B 2015/2016, 16.04.2016 Body celkem:
160
Michal Kratochvíl  2 : 3 160
Roman Švec  0 : 3 0
 Muži B Holešovice, 19.03.2016
Pořadí: 15
Body za pořadí:
1344
Body za soupeře:
74
Body celkem:
1418
Tomáš Herold  3 : 0 wo. 20.5 15. - 16.
Petr Podaný  0 : 3 0 13. - 16.
Tomáš Strmiska  1 : 3 8.2 9. - 16.
Karel Kudláček  0 : 3 0 1. - 16.
Alexander Kuklovský  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 SquashArena muži B, 27.02.2016
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1210
Body za soupeře:
117
Body celkem:
1327
Tomáš Holub  3 : 1 26.24 19. - 20.
Patrik Kobera  1 : 3 6.56 17. - 20.
Tomáš Strmiska  3 : 1 26.24 17. - 24.
Jiří Borovička  3 : 0 32.8 17. - 32.
Jan Daňsa  2 : 3 13.12 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 1. liga Muži B 2015/2016, 21.02.2016 Body celkem:
150
 bye  3 : 0 wo. 150
 1. liga Muži B 2015/2016, 20.02.2016 Body celkem:
120
Petr Paleta  2 : 3 120
 1. liga Muži B 2015/2016, 13.12.2015 Body celkem:
0
Filip Kočárek  0 : 3 0
Michal Kratochvíl  0 : 3 0
 1. liga Muži B 2015/2016, 12.12.2015 Body celkem:
0
Richard Nádvorník  0 : 3 0
 muži B, 14.11.2015
Pořadí: 39
Body za pořadí:
873
Body za soupeře:
43
Body celkem:
916
Josef Fanta  3 : 0 wo. 15 39. - 40.
Ján Forgáč  0 : 3 wo. 0 37. - 40.
Petr Volný  0 : 3 wo. 0 33. - 40.
Milan Tecl  3 : 2 18 33. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 10 33. - 64.
Štěpán Václavek  0 : 3 0 1. - 64.
 1. liga Muži B 2015/2016, 25.10.2015 Body celkem:
300
Zuzana Lambl Kubáňová  0 : 3 0
 bye  3 : 0 300
 1. liga Muži B 2015/2016, 24.10.2015 Body celkem:
150
 bye  3 : 0 wo. 150
 CZC Squash cup, 12.09.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1011
Body za soupeře:
91
Body celkem:
1102
Radek Dolanský  3 : 0 24 9. - 10.
Roman Kubričan  3 : 1 19.2 9. - 12.
Ján Forgáč  3 : 0 24 9. - 16.
Filip Kočárek  1 : 3 4.8 1. - 16.
Jaroslav Janda  3 : 0 19.2 1. - 32.
 Mistrovský turnaj mužů C, 11.04.2015
Pořadí: 18
Body za pořadí:
798
Body za soupeře:
60
Body celkem:
858
 bye  3 :  0
Ondřej Jánský  1 : 3 0
Jakub Zahradník  3 : 0 0
Tomáš Holub  3 : 0 0
Radomír Ungr  3 : 0 0
Jiří Vlček  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů B, 28.03.2015
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1273
Body za soupeře:
99
Body celkem:
1372
 bye  3 : 0
Ladislav Procházka  0 : 3 0
Robert Michalec  3 : 0 0
Ján Forgáč  3 : 0 0
Martin Kříž  3 : 2 0
Alexander Kuklovský  3 : 1 0
 1. LIGA MUŽI A 2014 - 2015, 15.02.2015 Body celkem:
320
Petr Volný  3 : 1 320
 1. LIGA MUŽI A 2014 - 2015, 14.02.2015 Body celkem:
0
Matouš Sochůrek  0 : 3 0
 1. liga muži a, 14.12.2014 Body celkem:
60
Michal Valenta  1 : 3 60
 1. LIGA MUŽI A 2014 - 2015, 13.12.2014 Body celkem:
0
Štěpán Marko  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů - C, 06.12.2014
Pořadí: 10
Body za pořadí:
978
Body za soupeře:
50
Body celkem:
1028
Jan Ryšavý  3 : 1 0
Kamil Staněk  3 : 0 0
Ladislav Procházka  0 : 3 0
Tomáš Pluhař  3 : 1 0
Roman Pross  3 : 2 0
Michal Krautwurm  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů - B, 29.11.2014
Pořadí: 22
Body za pořadí:
1368
Body za soupeře:
73
Body celkem:
1441
Ján Fecák  1 : 3 0
Filip Nosek  3 : 2 0
Lukáš Jelínek  0 : 3 0
Tomáš Pluhař  3 : 0 0
Tomáš Hanzelka  0 : 3 0
Michal Krautwurm  3 : 1 0
 1.liga muži A, 19.10.2014 Body celkem:
420
Pavel Trávníček  3 : 0 300
Michal Viktora  2 : 3 120
 1. liga muži A, 18.10.2014 Body celkem:
240
Marek Fremel  0 : 3 0
Michal Spěvák  3 : 1 240
 Mistrovský turnaj mužů - C, 13.09.2014
Pořadí: 21
Body za pořadí:
744
Body za soupeře:
60
Body celkem:
804
Jan Kubíček  1 : 3 0
Vladimír Rendek  3 : 0 0
Pavel Vlášek  3 : 1 0
Martin Kubát  1 : 3 0
Jiří Gottlieb  3 : 0 0
Tomáš Zach  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj muži C, 26.10.2013
Pořadí: 33
Body za pořadí:
546
Body za soupeře:
54
Body celkem:
600
Jakub Borovský  1 : 3 0
Pavel Vlášek  3 : 0 0
Radek Krechler  3 : 0 0
Chris Owen  3 : 0 0
Karel Koubek  3 : 0 0
Petr Marek  3 : 1 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot