Profil hráče

Martin Sopko

hrac

Ročník: 1978
Klub: SquashYard
Družstvo:Squash Ohradní - A
Registrační číslo: 6825

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 48.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 45. (12/2022)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.06.2024 48 (3) 12110 (426)
01.05.2024 51 (-3) 11684 (-768)
01.04.2024 48 (1) 12452 (0)
01.03.2024 49 (-1) 12452 (-600)
01.02.2024 48 (0) 13052 (383)
01.01.2024 48 (0) 12669 (0)
01.12.2023 48 (12) 12669 (2600)
01.11.2023 60 (9) 10069 (300)
01.10.2023 69 (-13) 9769 (-1705)
01.09.2023 56 (0) 11474 (0)
01.08.2023 56 (0) 11474 (0)
01.07.2023 56 (0) 11474 (0)
01.06.2023 56 (-4) 11474 (-907)
01.05.2023 52 (-3) 12381 (-159)
01.04.2023 49 (-2) 12540 (0)
01.03.2023 47 (7) 12540 (600)
01.02.2023 54 (-4) 11940 (-1720)
01.01.2023 50 (-5) 13660 (-326)
01.12.2022 45 (2) 13986 (600)
01.11.2022 47 (1) 13386 (145)
01.10.2022 48 (-1) 13241 (61)
01.09.2022 47 (1) 13180 (0)
01.08.2022 48 (0) 13180 (0)
01.07.2022 48 (2) 13180 (-557)
01.06.2022 50 (6) 13737 (1077)
01.05.2022 56 (-1) 12660 (677)
01.04.2022 55 (1) 11983 (0)
01.03.2022 56 (2) 11983 (0)
01.02.2022 58 (0) 11983 (-913)
01.01.2022 58 (0) 12896 (564)
01.12.2021 58 (5) 12332 (405)
01.11.2021 63 (-1) 11927 (-162)
01.10.2021 62 (2) 12089 (0)
01.09.2021 64 (0) 12089 (0)
01.08.2021 64 (-1) 12089 (0)
01.07.2021 63 (6) 12089 (992)
01.06.2021 69 (0) 11097 (0)
01.03.2021 69 (-1) 11097 (0)
01.11.2020 68 (5) 11097 (206)
01.10.2020 73 (-5) 10891 (180)
01.04.2020 68 (0) 10711 (-500)
01.03.2020 68 (-4) 11211 (-396)
01.02.2020 64 (-3) 11607 (554)
01.01.2020 61 (-2) 11053 (-400)
01.12.2019 59 (2) 11453 (419)
01.11.2019 61 (10) 11034 (461)
01.10.2019 71 (1) 10573 (0)
01.09.2019 72 (0) 10573 (0)
01.08.2019 72 (0) 10573 (0)
01.07.2019 72 (0) 10573 (0)
01.06.2019 72 (0) 10573 (0)
01.05.2019 72 (-10) 10573 (-1208)
01.04.2019 62 (1) 11781 (-16)
01.03.2019 63 (7) 11797 (749)
01.02.2019 70 (4) 11048 (-440)
01.01.2019 74 (-3) 11488 (400)
01.12.2018 71 (5) 11088 (-227)
01.11.2018 76 (-9) 11315 (-769)
01.10.2018 67 (-2) 12084 (0)
01.09.2018 65 (0) 12084 (0)
01.08.2018 65 (0) 12084 (0)
01.07.2018 65 (0) 12084 (0)
01.06.2018 65 (-10) 12084 (-1467)
01.05.2018 55 (7) 13551 (1258)
01.04.2018 62 (3) 12293 (184)
01.03.2018 65 (-4) 12109 (0)
01.02.2018 61 (10) 12109 (1036)
01.01.2018 71 (3) 11073 (75)
01.12.2017 74 (-5) 10998 (-527)
01.11.2017 69 (20) 11525 (2031)
01.10.2017 89 (18) 9494 (1416)
01.09.2017 107 (1) 8078 (503)
01.07.2017 108 (0) 7575 (0)
01.06.2017 108 (93) 7575 (4042)
01.05.2017 201 (12) 3533 (503)
01.04.2017 213 (-2) 3030 (0)
01.03.2017 211 (18) 3030 (0)
01.02.2017 229 (50) 3030 (856)
01.01.2017 279 (-5) 2174 (0)
01.12.2016 274 (-274) 2174 (2174)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20244848494851482024
20235054474952565656566960482023
20225858565556504848474847452022
202169696364646263582021
20206164686873682020
20197470636272727272727161592019
20187161656255656565656776712018
20172792292112132011081081078969742017
20162742016

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 SquashArena Muži B, 25.05.2024
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1613
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1613
Adolf Středa  2 : 0 0 9. - 10.
Viktor Nezveda  2 : 1 0 9. - 12.
Pavel Bodiš  2 : 1 0 9. - 16.
František Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
Jan Hummel  3 : 0 0 1. - 32.
 Muži B, 12.05.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2250
Adolf Středa  0 : 3 wo. 0 3. - 4.
Walter Herold  Veedla  1 : 3 0 semifinále
Jakub Vavřík  3 : 0 0 čtvrtfinále
Fons Poon  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 RESTAART béčko, 27.04.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1914
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1914
Jakub Stupka  0 : 3 0 5. - 6.
Lukáš Levinský  3 : 2 0 5. - 8.
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniel Čech  3 : 0 0 1. - 16.
 HAMR SPORT - Muži B, 24.02.2024
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1380
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1380
Radek Hlobik  0 : 2 wo. 0 13. - 14.
Pavel Jakubů  2 : 0 wo. 0 13. - 16.
Adam Sinkule  0 : 2 0 9. - 16.
Michal Bodiš  1 : 3 0 1. - 16.
Pavel Trávníček  3 : 0 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 64.
 Squash Arena Liberec - MB, 07.01.2024
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1692
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1692
Michal Jirka  1 : 2 0 7. - 8.
Adolf Středa  0 : 2 0 5. - 8.
Petr Zlámal  1 : 3 0 čtvrtfinále
Pavel Bodiš  3 : 0 0 1. - 16.
Michal Horáček  3 : 0 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Muži B, 16.12.2023
Pořadí: 16
Body za pořadí:
1309
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1309
Petr Podaný  0 : 2 wo. 0 15. - 16.
Jakub Strauss  0 : 2 wo. 0 13. - 16.
Pavel Jakubů  0 : 2 0 9. - 16.
Martin Volf  1 : 3 0 1. - 16.
Jan Mastný  3 : 0 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 64.
 Strahov - muži B, 12.11.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2491
Pavel Jakubů  3 : 1 0 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  1 : 3 0 semifinále
Petr Volný  3 : 0 0 čtvrtfinále
Václav Pavlovec  3 : 2 0 1. - 16.
Jiří Smíšek  3 : 1 0 1. - 32.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2023 - Muži B, 04.11.2023
Pořadí: 16
Body za pořadí:
1309
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1309
Jakub Stupka  0 : 2 wo. 0 15. - 16.
Václav Pavlovec  0 : 2 wo. 0 13. - 16.
Adolf Středa  0 : 2 wo. 0 9. - 16.
Petr Marek  0 : 3 0 1. - 16.
Štěpán Janega  3 : 0 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 64.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži B", 29.10.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1550
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1550
Michal Hamáček  0 : 2 wo. 0 9. - 10.
Pavel Bodiš  2 : 0 0 9. - 12.
Jakub Strauss  2 : 0 0 9. - 16.
Jan Šťastník  2 : 3 0 1. - 16.
Tomáš Ulrych  3 : 0 0 1. - 32.
 2. liga muži A, 21.10.2023 Body celkem:
600
Zdeněk Barták  3 : 0 300
Tomáš Binder  3 : 0 300
 Squasharena Muži B 27.5.2023, 27.05.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1914
Body za soupeře:
143
Body celkem:
2057
Martin Vostatek  0 : 2 wo. 0 5. - 6.
Václav Uhlíř  2 : 0 49.2 5. - 8.
Martin Schuller  2 : 3 19.68 čtvrtfinále
Tomáš Kolár  3 : 0 41 1. - 16.
Filip Hátle  3 : 0 32.8 1. - 32.
 RESTAART béčko, 29.04.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1433
Body za soupeře:
69
Body celkem:
1502
Pavel Bodiš  1 : 3 7.44 5. - 6.
Michal Jirka  3 : 0 wo. 18.6 5. - 8.
Kristián Mraček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Matoušek  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 2. liga muži B, 22.04.2023 Body celkem:
600
Michal Polák  3 : 0 300
Václav Pavlovec  3 : 0 300
 Strahov - muži B, 02.04.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1865
Body za soupeře:
95
Body celkem:
1960
Petr Zlámal  3 : 2 29.76 3. - 4.
Filip Richtárech  0 : 3 0 semifinále
Matěj Slabý  3 : 2 22.32 čtvrtfinále
Lukáš Stupka  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 2. liga muži B, 19.02.2023 Body celkem:
600
Tomáš Císařovský  3 : 0 300
Jan Vacek  3 : 0 300
 2. liga muži B, 27.11.2022 Body celkem:
600
Jan Sluka  3 : 0 300
Pavel Bodiš  3 : 0 300
 2. liga muži B, 26.11.2022 Body celkem:
600
Michal Jeník  3 : 0 300
Radek Doucha  3 : 0 300
 SBCentrum muži B, 08.10.2022
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1785
Body za soupeře:
65
Body celkem:
1850
Michal Kareš  0 : 2 wo. 0 11. - 12.
Ondřej Pavelka  0 : 2 wo. 0 9. - 12.
Tomáš Novák  2 : 0 wo. 25 9. - 16.
Michal Bodiš  0 : 3 0 1. - 16.
Pavel Beneš  3 : 0 40 1. - 32.
 Strahov - Muži B, 03.09.2022
Pořadí: 16
Body za pořadí:
1605
Body za soupeře:
100
Body celkem:
1705
Adolf Středa  0 : 2 wo. 0 15. - 16.
Petr Podaný  1 : 2 20 13. - 16.
Pavel Jakubů  1 : 2 20 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  2 : 3 20 1. - 16.
Fons Poon  3 : 0 40 1. - 32.
 B turnaj muži-SquashArena 21.5.2022, 21.05.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
156
Body celkem:
2964
Jaroslav Cerman  0 : 3 0 finále
Faríd Farrag  3 : 1 52.48 semifinále
František Procházka  3 : 2 29.52 čtvrtfinále
Václav Uhlíř  3 : 0 41 1. - 16.
Martin Kříž  3 : 0 32.8 1. - 32.
 Strahov - muži A, 23.04.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1872
Body za soupeře:
156
Body celkem:
2028
Jakub Vavřík  3 : 1 48 11. - 12.
Damon Macmillan  1 : 3 12 9. - 12.
Petr Podaný  3 : 0 60 9. - 16.
Lukáš Tužinčin  1 : 3 12 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 24 1. - 32.
 2. liga muži A, 09.04.2022 Body celkem:
300
Štěpán Janega  3 : 1 240
Petr Steiner  1 : 3 60
 Muži B HAMR sport - POTISKOMANIE.CZ, 02.04.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1791
Body za soupeře:
102
Body celkem:
1893
Walter Herold  Veedla  2 : 0 wo. 24.6 7. - 8.
Michal Kudela  1 : 2 19.68 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Faríd Farrag  3 : 2 24.6 1. - 16.
Dominik Wojtucki  3 : 0 32.8 1. - 32.
 Oxytherapy Squash Open, 08.01.2022
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1562
Body za soupeře:
158
Body celkem:
1720
Walter Herold  Veedla  2 : 0 40 17. - 18.
Rudolf Korbelář  2 : 1 24 17. - 20.
Pavel Jakubů  2 : 1 24 17. - 24.
Radek Hlobik  2 : 0 40 17. - 32.
Petr Marek  0 : 3 0 1. - 32.
David Linhart  3 : 0 30 1. - 64.
 Albatros Media Muži B, 18.12.2021
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
130
Body celkem:
2031
Petr Marek  1 : 2 20 9. - 10.
Miroslav Kolář  2 : 0 wo. 25 9. - 12.
Vlastimil Kozák  2 : 1 30 9. - 16.
Martin Volf  0 : 3 0 1. - 16.
Adam Čumpel  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 2. liga muži A, 28.11.2021 Body celkem:
600
Matouš Dlouhý  3 : 0 300
Tomáš Divák  3 : 0 300
 Poděbrady OPEN 2021 - muži B, 06.11.2021
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1550
Body za soupeře:
94
Body celkem:
1644
Ondřej Pavelka  0 : 2 0 9. - 10.
Ondřej Souhrada  2 : 0 41 9. - 12.
Václav Uhlíř  2 : 0 wo. 20.5 9. - 16.
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0 1. - 16.
Tomáš Novák  3 : 0 32.8 1. - 32.
 HAMR HEAD Muži C, 19.06.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
1895
Body za soupeře:
117
Body celkem:
2012
Dan Kolínský  3 : 2 28.8 finále
Petr Podaný  3 : 1 30.72 semifinále
Michal Kudela  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Michal Farník  3 : 1 19.2 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži B 2021, 12.06.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1791
Body za soupeře:
118
Body celkem:
1909
Adam Sinkule  2 : 0 wo. 24.6 7. - 8.
Vlastimil Kozák  1 : 2 19.68 5. - 8.
Kristián Mraček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Miloš Liška  3 : 0 41 1. - 16.
Viktor Nezveda  3 : 0 32.8 1. - 32.
 PODĚBRADY OPEN 2020- Muži B, 03.10.2020
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1785
Body za soupeře:
102
Body celkem:
1887
Tomáš Novák  0 : 2 wo. 0 11. - 12.
František Procházka  1 : 2 20 9. - 12.
Pavel Mraček  2 : 0 50 9. - 16.
Petr Marek  0 : 3 0 1. - 16.
René Barník  3 : 1 32 1. - 32.
 2. liga muži B, 05.09.2020 Body celkem:
180
Filip Janda  1 : 3 60
Adolf Středa  2 : 3 120
 HRADECKÝ CUP, 22.02.2020
Pořadí: 16
Body za pořadí:
1309
Body za soupeře:
62
Body celkem:
1370
Jan Nožka  0 : 2 wo. 0 15. - 16.
Jan Ryšavý  0 : 2 wo. 0 13. - 16.
Walter Herold  Veedla  1 : 2 16.4 9. - 16.
Jan Koukal  0 : 3 0 1. - 16.
Pavel Mraček  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 2. liga muži B, 25.01.2020 Body celkem:
600
Martin Gříbek  3 : 0 300
Vít Novák  3 : 0 300
 Strahov - muži A, 18.01.2020
Pořadí: 42
Body za pořadí:
1341
Body za soupeře:
126
Body celkem:
1467
Jiří Dušek  1 : 2 24 41. - 42.
 bye  2 : 0 wo. 30 41. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 30 41. - 48.
Miroslav Kolář  0 : 2 0 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 30 33. - 64.
Pavel Jakubů  1 : 3 12 1. - 64.
 TORNÁDO CUP 2020 - Muži B, 04.01.2020
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
132
Body celkem:
2033
Jáchym Mraček  0 : 2 0 9. - 10.
Tomáš Herold  2 : 1 30 9. - 12.
Tomáš Císařovský  2 : 0 50 9. - 16.
Ladislav Procházka  2 : 3 20 1. - 16.
Matěj Slabý  3 : 1 32 1. - 32.
 Muži B, 14.12.2019
Pořadí: 16
Body za pořadí:
1309
Body za soupeře:
33
Body celkem:
1342
Tomáš Strmiska  0 : 2 wo. 0 15. - 16.
Roman Kubričan  0 : 2 wo. 0 13. - 16.
Zdeněk Barták  0 : 2 0 9. - 16.
Vlastimil Kozák  0 : 3 0 1. - 16.
Miloš Pospíšil  3 : 0 32.8 1. - 32.
 Strahov Muži A, 09.11.2019
Pořadí: 30
Body za pořadí:
1695
Body za soupeře:
144
Body celkem:
1839
Pavel Bodiš  1 : 2 28.8 29. - 30.
Tomáš Herold  2 : 0 72 29. - 32.
Karím Farrag  0 : 2 0 25. - 32.
Luboš Walter ml.  0 : 2 0 17. - 32.
Jaroslav Čech  0 : 3 0 1. - 32.
Jiří Dušek  3 : 1 43.2 1. - 64.
 Strahov Muži B, 26.10.2019
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1523
Body za soupeře:
106
Body celkem:
1629
Jakub Gogol  0 : 2 wo. 0 17. - 18.
Hai Nguyen Nguyen  2 : 1 24 17. - 20.
Tomáš Herold  2 : 0 wo. 20 17. - 24.
Martin Vostatek  2 : 1 24 17. - 32.
Jakub Zapala  1 : 3 8 1. - 32.
Faríd Farrag  3 : 0 30 1. - 64.
 ELEKTRO MAHL Muži C, 19.10.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
110
Body celkem:
1462
Šimon Makovský  2 : 3 15.36 3. - 4.
Jan Roll  2 : 3 15.36 semifinále
Zbyněk Bašta  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Petr Vosátka  3 : 0 24 1. - 16.
Martin Brňák  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži B, 07.09.2019
Pořadí: 34
Body za pořadí:
994
Body za soupeře:
72
Body celkem:
1066
Josef Fanta  0 : 2 wo. 0 33. - 34.
Hai Nguyen Nguyen  2 : 1 18 33. - 36.
Václav Uhlíř  2 : 1 18 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 64.
Walter Herold  Veedla  1 : 3 6 1. - 64.
 SquashArena Muži B, 25.05.2019
Pořadí: 32
Body za pořadí:
1048
Body za soupeře:
46
Body celkem:
1094
David Neugebauer  0 : 2 wo. 0 31. - 32.
Michal Tůma  0 : 2 wo. 0 29. - 32.
Martin Brňák  0 : 2 wo. 0 25. - 32.
Pavel Bodiš  0 : 2 wo. 0 17. - 32.
Ladislav Procházka  2 : 3 16 1. - 32.
Josef Fanta  3 : 0 30 1. - 64.
 Muži A - Poděbrady Open, 13.04.2019
Pořadí: 16
Body za pořadí:
1628
Body za soupeře:
53
Body celkem:
1681
Petr Veselý  0 : 2 wo. 0 15. - 16.
Kristián Mraček  0 : 2 wo. 0 13. - 16.
Marek Hlaváč  1 : 2 24 9. - 16.
Jaroslav Čech  0 : 3 0 1. - 16.
Vlastimil Kozák  3 : 2 28.8 1. - 32.
 2. liga muži A, 31.03.2019 Body celkem:
500
David Čemus  3 : 0 250
Jan Nožka  3 : 0 250
 Muži B - Strahov, 23.03.2019
Pořadí: 33
Body za pořadí:
1019
Body za soupeře:
60
Body celkem:
1079
Jan Jícha  2 : 0 30
Walter Herold  Veedla  2 : 0 30
Šimon Makovský  0 : 3 0 1. - 64.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži C, 02.03.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1053
Body za soupeře:
62
Body celkem:
1115
Hai Nguyen Nguyen  0 : 2 wo. 0 7. - 8.
Luboš Walter ml.  0 : 2 wo. 0 5. - 8.
František Procházka  2 : 3 11.52 čtvrtfinále
Alexander Kuklovský  3 : 0 24 1. - 16.
Martin Paroulek  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 HRADECKÝ OLIVER CUP, 23.02.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1736
Body za soupeře:
122
Body celkem:
1858
Pavel Popelka  2 : 1 30 13. - 14.
Rudolf Korbelář  2 : 0 50 13. - 16.
Ondřej Jánský  0 : 2 0 9. - 16.
Jiří Vlček  1 : 3 10 1. - 16.
Ondřej Kožina  3 : 1 32 1. - 32.
 2. liga muži A, 26.01.2019 Body celkem:
500
Matěj Sezemský  3 : 0 250
Tomáš Binder  3 : 0 250
 Muži C, 19.01.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1053
Body za soupeře:
46
Body celkem:
1099
Tomáš Herold  0 : 2 wo. 0 7. - 8.
Petr Podaný  0 : 2 wo. 0 5. - 8.
Aleš Knotek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Slabý  3 : 1 19.2 1. - 16.
Radek Hlobik  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Tornádo cup 2019, 05.01.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1499
Body za soupeře:
85
Body celkem:
1584
František Procházka  2 : 1 24.6 11. - 12.
Jaroslav Cerman  0 : 2 0 9. - 12.
Luboš Walter ml.  2 : 0 41 9. - 16.
Michal Bodiš  0 : 3 0 1. - 16.
Pavel Popelka  3 : 2 19.68 1. - 32.
 Muži C Squash Bowling centrum, 08.12.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1053
Body za soupeře:
56
Body celkem:
1109
Václav Uhlíř  0 : 2 wo. 0 7. - 8.
Pavel Bodiš  0 : 2 wo. 0 5. - 8.
Karel Kudláček  1 : 3 5.76 čtvrtfinále
Michal Viktora  3 : 0 24 1. - 16.
Anton Giertli  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. liga muži A, 01.12.2018 Body celkem:
400
Milan Tecl  3 : 0 250
Luboš Walter ml.  3 : 2 150
 Credit Czech Poděbrady Open 2018 - muži B, 24.11.2018
Pořadí: 32
Body za pořadí:
1048
Body za soupeře:
28
Body celkem:
1076
Bohuslav Zajkr  0 : 2 wo. 0 31. - 32.
Alexander Kuklovský  0 : 2 wo. 0 29. - 32.
Radek Dudešek  0 : 2 wo. 0 25. - 32.
Jáchym Mraček  1 : 2 12 17. - 32.
Jan Daňsa  2 : 3 16 1. - 32.
 Muži C, 10.11.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
68
Body celkem:
1420
Pavel Bodiš  0 : 3 wo. 0 3. - 4.
Miroslav Kolář  0 : 3 0 semifinále
Kristián Mraček  3 : 2 17.28 čtvrtfinále
Jáchym Mraček  3 : 0 24 1. - 16.
Adam Jiroušek  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 HAMR HEAD muži B, 27.10.2018
Pořadí: 20
Body za pořadí:
1445
Body za soupeře:
70
Body celkem:
1515
Jan Daňsa  0 : 2 0 19. - 20.
Petr Volný  0 : 2 0 17. - 20.
Miroslav Kolář  2 : 0 wo. 20 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 20 17. - 32.
Ondřej Pavelka  0 : 3 0 1. - 32.
David Doležel  3 : 0 30 1. - 64.
 STRAHOV MUŽI A, 14.04.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
189
Body celkem:
2889
Petr Veselý st.  0 : 2 0 13. - 14.
Marek Hlaváč  2 : 0 90 13. - 16.
Petr Marek  0 : 2 0 9. - 16.
Lukáš Jelínek  0 : 3 0 1. - 16.
Petr Veselý  3 : 0 72 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 SKUS - PETR´S CUP, 24.03.2018
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1523
Body za soupeře:
108
Body celkem:
1631
Ladislav Procházka  0 : 2 0 17. - 18.
Pavel Beneš  2 : 0 wo. 20 17. - 20.
Kamil Staněk  2 : 1 24 17. - 24.
Vratislav Morkus  2 : 0 40 17. - 32.
Joseph White  0 : 3 0 1. - 32.
Bohuslav Zajkr  3 : 1 24 1. - 64.
 Elektro-Mahl s.r.o. turnaj muži C Hamr, 10.03.2018
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Aditya Jaiswal  0 : 2 wo. 0 33. - 64.
 bye  0 : 3 wo. 0 1. - 64.
 SKUS - PETR´S CUP, 20.01.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
95
Body celkem:
1447
Václav Uhlíř  1 : 2 15.36 3. - 4.
Dan Kolínský  1 : 3 7.68 semifinále
Radek Hlobik  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Robert Jeníček  3 : 0 24 1. - 16.
Vojtěch Kolomičenko  3 : 2 11.52 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - turnaj B, 06.01.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2186
Filip Kočárek  0 : 2 wo. 0 7. - 8.
Petr Steiner  0 : 2 wo. 0 5. - 8.
Jaroslav Cerman  1 : 3 12 čtvrtfinále
Kamil Staněk  3 : 0 50 1. - 16.
Jakub Vavřík  3 : 2 24 1. - 32.
Dalibor Procházka ml.  3 : 1 24 1. - 64.
 SKUS - PETR´S CUP, 16.12.2017
Pořadí: 31
Body za pořadí:
878
Body za soupeře:
48
Body celkem:
926
 bye  2 : 0 wo. 16.4 31. - 32.
Jaroslav Sezemský  0 : 2 wo. 0 29. - 32.
Martin Kříž  0 : 2 wo. 0 25. - 32.
Tomáš Fecák  0 : 2 wo. 0 17. - 32.
Martin Volf  1 : 3 6.56 1. - 32.
Ondrej Mazanec  3 : 0 24.6 1. - 64.
 Muzi C, 09.12.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1105
Body za soupeře:
76
Body celkem:
1181
Tomáš Strmiska  2 : 0 wo. 14.4 7. - 8.
Adam Hexner  1 : 2 11.52 5. - 8.
Martin Vostatek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Radek Dudešek  3 : 0 24 1. - 16.
Pavel Brož  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Apple Point - HAMR turnaj mužů B, 25.11.2017
Pořadí: 16
Body za pořadí:
1605
Body za soupeře:
42
Body celkem:
1647
Filip Richtárech  0 : 2 wo. 0 15. - 16.
Jiří Dušek  0 : 2 wo. 0 13. - 16.
Marek Hlaváč  0 : 2 0 9. - 16.
Petr Zatřepálek  0 : 3 0 1. - 16.
Karel Kudláček  3 : 2 24 1. - 32.
Petr Veselý  3 : 2 18 1. - 64.
 Credit Czech Poděbrady Open 2017 - muži B, 28.10.2017
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1562
Body za soupeře:
122
Body celkem:
1684
Martin Sochůrek  2 : 0 40 17. - 18.
Jan Sluka  2 : 1 24 17. - 20.
Martin Schuller  2 : 1 24 17. - 24.
Jan Ryšavý  2 : 1 18 17. - 32.
Michal Kareš  2 : 3 16 1. - 32.
 2. Liga Muži A, 21.10.2017 Body celkem:
600
Michal Boška  3 : 0 300
Martin Kříž  3 : 0 300
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - turnaj C - TisknuZaPul.cz, 07.10.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1053
Body za soupeře:
53
Body celkem:
1106
Tomáš Strmiska  0 : 2 wo. 0 7. - 8.
Martin Kříž  0 : 2 wo. 0 5. - 8.
Matyáš Dufek  2 : 3 11.52 čtvrtfinále
Jakub Vaněk  3 : 1 19.2 1. - 16.
Milan Beránek  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 1. Mistrovský turnaj mužů kategorie B, 09.09.2017
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1273
Body za soupeře:
143
Body celkem:
1416
Pavel Beneš  2 : 0 32.8 17. - 18.
Tomáš Holub  2 : 0 32.8 17. - 20.
Michal Jirka  2 : 0 32.8 17. - 24.
Martin Kříž  2 : 1 19.68 17. - 32.
Petr Marek  0 : 3 0 1. - 32.
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 24.6 1. - 64.
 Strahov muži B, 27.05.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
167
Body celkem:
2514
Jakub Vavřík  2 : 3 24 5. - 6.
Roman Kubričan  3 : 2 36 5. - 8.
Michal Bodiš  1 : 3 12 čtvrtfinále
Jan Čaboun  3 : 1 40 1. - 16.
Miloš Liška  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 muži C, 13.05.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
1895
Body za soupeře:
136
Body celkem:
2031
Martin Vostatek  3 : 2 28.8 finále
Jakub Vaněk  3 : 1 30.72 semifinále
Adam Sinkule  3 : 1 23.04 čtvrtfinále
Jáchym Mraček  3 : 0 24 1. - 16.
Martin Olič  3 : 1 15.36 1. - 32.
Petr Nohel ml.  3 : 0 14.4 1. - 64.
 muži C, 15.04.2017
Pořadí: 38
Body za pořadí:
481
Body za soupeře:
22
Body celkem:
503
David Neugebauer  0 : 3 wo. 0 37. - 38.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 37. - 40.
Martin Janečka  0 : 3 wo. 0 33. - 40.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 33. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 33. - 64.
Jan Pleskot  0 : 3 0 1. - 64.
 muži C, 11.02.2017
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
7
Body celkem:
7
 bye  3 : 0 wo. 7.2 33. - 64.
Štěpán Marko  0 : 3 wo. 0 1. - 64.
 Strahov muži C, 21.01.2017
Pořadí: 16
Body za pořadí:
837
Body za soupeře:
19
Body celkem:
856
Lukáš Vrba  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Lukáš Krupička  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Dominik Šácha  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Jan Čaboun  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
Martin Němec  3 : 0 19.2 1. - 32.
 SquashArena B muži, 26.11.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
195
Body celkem:
2174
Ondřej Kožina  3 : 0 wo. 25 9. - 10.
Kamil Staněk  3 : 0 50 9. - 12.
Petr Volný  3 : 2 30 9. - 16.
Dominik Dubský  2 : 3 20 1. - 16.
Radim Valášek  3 : 0 40 1. - 32.
Tomáš Zach  3 : 0 30 1. - 64.

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot