Profil hráče

Kristián Mraček

hrac

Ročník: 2002
Klub: Squashclub Strahov z.s.
Družstvo:SC Strahov F
Registrační číslo: 5072

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 71.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 21. (05/2022)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 3. (09/2015)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 3. (09/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 3. (03/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 14.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 7. (02/2022)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 1. (10/2021)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.06.2024 71 (-2) 8996 (0)
01.05.2024 69 (-20) 8996 (-3010)
01.04.2024 49 (-10) 12006 (-2988)
01.03.2024 39 (-7) 14994 (-1000)
01.02.2024 32 (2) 15994 (560)
01.01.2024 34 (2) 15434 (0)
01.12.2023 36 (11) 15434 (3208)
01.11.2023 47 (8) 12226 (800)
01.10.2023 55 (25) 11426 (2808)
01.09.2023 80 (0) 8618 (0)
01.08.2023 80 (1) 8618 (0)
01.07.2023 81 (1) 8618 (0)
01.06.2023 82 (-1) 8618 (0)
01.05.2023 81 (37) 8618 (2890)
01.04.2023 118 (-1) 5728 (-111)
01.03.2023 117 (37) 5839 (1640)
01.02.2023 154 (-96) 4199 (-7458)
01.01.2023 58 (-15) 11657 (-2721)
01.12.2022 43 (-17) 14378 (-5703)
01.11.2022 26 (1) 20081 (-200)
01.10.2022 27 (0) 20281 (0)
01.09.2022 27 (1) 20281 (0)
01.08.2022 28 (0) 20281 (0)
01.07.2022 28 (-3) 20281 (-1969)
01.06.2022 25 (-4) 22250 (-1633)
01.05.2022 21 (1) 23883 (500)
01.04.2022 22 (1) 23383 (436)
01.03.2022 23 (0) 22947 (170)
01.02.2022 23 (2) 22777 (1877)
01.01.2022 25 (6) 20900 (694)
01.12.2021 31 (-2) 20206 (-1200)
01.11.2021 29 (0) 21406 (800)
01.10.2021 29 (-2) 20606 (0)
01.09.2021 27 (-1) 20606 (0)
01.08.2021 26 (0) 20606 (0)
01.07.2021 26 (0) 20606 (1518)
01.06.2021 26 (0) 19088 (0)
01.03.2021 26 (0) 19088 (0)
01.11.2020 26 (12) 19088 (2638)
01.10.2020 38 (-4) 16450 (0)
01.04.2020 34 (2) 16450 (-900)
01.03.2020 36 (3) 17350 (760)
01.02.2020 39 (-2) 16590 (0)
01.01.2020 37 (1) 16590 (768)
01.12.2019 38 (6) 15822 (1200)
01.11.2019 44 (2) 14622 (-314)
01.10.2019 46 (4) 14936 (1709)
01.09.2019 50 (0) 13227 (0)
01.08.2019 50 (0) 13227 (0)
01.07.2019 50 (0) 13227 (0)
01.06.2019 50 (9) 13227 (1149)
01.05.2019 59 (4) 12078 (465)
01.04.2019 63 (9) 11613 (997)
01.03.2019 72 (18) 10616 (1100)
01.02.2019 90 (-1) 9516 (0)
01.01.2019 89 (7) 9516 (650)
01.12.2018 96 (6) 8866 (481)
01.11.2018 102 (19) 8385 (1364)
01.10.2018 121 (-1) 7021 (0)
01.09.2018 120 (0) 7021 (0)
01.08.2018 120 (0) 7021 (0)
01.07.2018 120 (0) 7021 (0)
01.06.2018 120 (19) 7021 (930)
01.05.2018 139 (46) 6091 (1544)
01.04.2018 185 (21) 4547 (661)
01.03.2018 206 (150) 3886 (2580)
01.02.2018 356 (6) 1306 (0)
01.01.2018 362 (-2) 1306 (0)
01.12.2017 360 (11) 1306 (0)
01.11.2017 371 (93) 1306 (555)
01.10.2017 464 (3) 751 (0)
01.09.2017 467 (0) 751 (0)
01.07.2017 467 (3) 751 (0)
01.06.2017 470 (-470) 751 (751)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20243432394969712024
20235815411711881828180805547362023
20222523232221252828272726432022
202126262626272929312021
20203739363438262020
20198990726359505050504644382019
2018362356206185139120120120120121102962018
20174704674674643713602017

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Smíšená liga 2023/2024, 16.04.2024 Body celkem:
180
Kajetan Lipski  1 : 3 180
 1. liga muži A, 13.04.2024 Body celkem:
800
Pavel Bodiš  3 : 0 400
Vojtěch Ryba  3 : 0 400
 1. liga muži A, 28.01.2024 Body celkem:
1200
Adam Široký  3 : 0 600
Eva Feřteková  3 : 0 600
 1. liga muži A, 25.11.2023 Body celkem:
400
Martin Volf  0 : 3 0
Vojtěch Ryba  3 : 1 400
 Smíšená liga 2023/2024, 23.11.2023 Body celkem:
0
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
 Strahov - muži B, 12.11.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2808
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
Pavel Jakubů  3 : 0 0 semifinále
Petr Marek  3 : 2 0 čtvrtfinále
Viktor Nezveda  3 : 0 0 1. - 16.
Pavel Mraček  3 : 0 0 1. - 32.
 1. liga muži A, 22.10.2023 Body celkem:
800
Vlastimil Zeman  3 : 0 400
Matěj Bomba  3 : 0 400
 Muži B, 02.09.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2808
Heiko Schwarzer  2 : 3 0 finále
Michal Bodiš  3 : 1 0 semifinále
Tomáš Novák  3 : 1 0 čtvrtfinále
Miroslav Kolář  3 : 0 0 1. - 16.
Eva Feřteková  3 : 0 0 1. - 32.
 RESTAART béčko, 29.04.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
2410
Body za soupeře:
180
Body celkem:
2590
Adam Sinkule  3 : 2 37.2 finále
Tomáš Novák  3 : 0 49.6 semifinále
Martin Sopko  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Pavel Jakubů  3 : 0 31 1. - 16.
Martin Janečka  3 : 0 24.8 1. - 32.
 1. liga muži B, 23.04.2023 Body celkem:
500
Miroslav Kolář  3 : 0 500
 1. liga muži B, 22.04.2023 Body celkem:
900
Jan Břeň  3 : 0 500
Petr Veselý st.  3 : 0 400
 Strahov - muži B, 18.03.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
180
Body celkem:
2988
Jaroslav Cerman  0 : 3 0 finále
Filip Richtárech  3 : 0 65.6 semifinále
Martin Kříž  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
Adam Sinkule  3 : 1 32.8 1. - 16.
Lukáš Matoušek  3 : 0 32.8 1. - 32.
 1. liga muži B, 19.02.2023 Body celkem:
640
Barbora Brodová  3 : 0 400
Filip Richtárech  3 : 2 240
 1. liga muži B, 18.02.2023 Body celkem:
1000
Lukáš Gašparík  3 : 0 500
Faríd Farrag  3 : 0 500
 1. liga muži A, 10.04.2022 Body celkem:
600
Filip Richtárech  3 : 2 300
Adam Sinkule  3 : 2 300
 1. liga muži A, 09.04.2022 Body celkem:
500
Petr Veselý st.  3 : 0 500
 MČR žen, mužů a masters 2022, 03.03.2022
Pořadí: 23
Body za pořadí:
2901
Body za soupeře:
198
Body celkem:
3099
Martin Štěpán ml.  3 : 0 wo. 52 23. - 24.
Martin Schuller  2 : 3 41.6 21. - 24.
Lukáš Jelínek  1 : 3 20.8 17. - 24.
Vojtěch Martinovský  3 : 1 62.4 17. - 32.
Roman Švec  1 : 3 20.8 1. - 32.
 1. liga muži A, 30.01.2022 Body celkem:
800
Miroslav Sikora  3 : 0 400
Richard Nádvorník  3 : 0 400
 1. liga muži A, 29.01.2022 Body celkem:
800
Ondřej Bořil  3 : 0 400
Daniel Vrána  3 : 0 400
 Strahov - muži A, 22.01.2022
Pořadí: 18
Body za pořadí:
3093
Body za soupeře:
247
Body celkem:
3340
Viktor Byrtus  1 : 2 38.4 17. - 18.
Vlastimil Kozák  2 : 0 96 17. - 20.
Petr Veselý st.  2 : 1 57.6 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 36 17. - 32.
Ondřej Ertl  1 : 3 19.2 1. - 32.
 Oxytherapy Squash Open, 08.01.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
171
Body celkem:
2518
František Procházka  1 : 2 24 5. - 6.
Vojtěch Martinovský  2 : 0 60 5. - 8.
Jaroslav Čech  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Sinkule  3 : 1 40 1. - 16.
Marek Koutník  3 : 1 32 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Albatros Media Muži B, 18.12.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
189
Body celkem:
2721
Jáchym Mraček  2 : 1 36 5. - 6.
Ondřej Pavelka  2 : 1 36 5. - 8.
Jaroslav Čech  1 : 3 12 čtvrtfinále
Ladislav Procházka  3 : 0 50 1. - 16.
Tomáš Novák  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 1. liga muži A, 28.11.2021 Body celkem:
900
Adam Sinkule  3 : 1 400
Martin Kříž  3 : 0 500
 1. liga muži A, 27.11.2021 Body celkem:
400
Matouš Sochůrek  0 : 3 0
František Procházka  3 : 1 400
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 13.11.2021
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2474
Body za soupeře:
160
Body celkem:
2634
Martin Kříž  2 : 0 wo. 40 13. - 14.
Faríd Farrag  2 : 0 wo. 40 13. - 16.
Michal Kareš  0 : 2 0 9. - 16.
Jáchym Mraček  1 : 3 16 1. - 16.
Tomáš Novák  3 : 0 64 1. - 32.
 Poděbrady OPEN 2021 - muži B, 06.11.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1692
Body za soupeře:
77
Body celkem:
1769
Vojtěch Hanzal  0 : 2 0 7. - 8.
Martin Schuller  0 : 2 0 5. - 8.
Ladislav Procházka  2 : 3 19.68 čtvrtfinále
Filip Nosek  3 : 0 41 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 16.4 1. - 32.
 1. liga muži A, 17.10.2021 Body celkem:
800
Miroslav Kolář  3 : 2 300
David Juráň  3 : 0 500
 MČR juniorů 2021, (B19), 08.10.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
380
Body celkem:
7664
Luboš Walter ml.  3 : 2 124.8 3. - 4.
Marek Panáček  0 : 3 0 semifinále
Karím Farrag  3 : 1 124.8 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 130 1. - 16.
 Strahov - muži A, 19.06.2021
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3365
Body za soupeře:
228
Body celkem:
3593
Michal Bodiš  3 : 0 wo. 60 15. - 16.
Ondřej Ertl  2 : 3 48 13. - 16.
Jáchym Mraček  1 : 3 24 9. - 16.
Marek Panáček  0 : 3 0 1. - 16.
Petr Veselý st.  3 : 0 96 1. - 32.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži B 2021, 12.06.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
172
Body celkem:
2663
Ladislav Procházka  3 : 1 52.48 3. - 4.
Jáchym Mraček  1 : 3 13.12 semifinále
Martin Sopko  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
Martin Kříž  3 : 0 41 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 16.4 1. - 32.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ - muži "A", 10.10.2020
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3760
Body za soupeře:
288
Body celkem:
4048
Michal Bodiš  2 : 1 72 11. - 12.
Petr Marek  0 : 2 0 9. - 12.
Šimon Makovský  2 : 0 120 9. - 16.
Marek Panáček  0 : 3 0 1. - 16.
Jakub Vavřík  3 : 0 96 1. - 32.
 PODĚBRADY OPEN 2020- Muži B, 03.10.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
122
Body celkem:
2882
Matouš Sochůrek  0 : 3 wo. 0 3. - 4.
Vojtěch Hanzal  1 : 3 16 semifinále
Petr Marek  3 : 2 36 čtvrtfinále
Pavel Mraček  3 : 0 50 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2020, 15.02.2020
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2657
Body za soupeře:
236
Body celkem:
2893
Petr Nohel ml.  0 : 2 0 17. - 18.
Michal Kareš  2 : 1 48 17. - 20.
Jiří Dušek  2 : 1 48 17. - 24.
Pavel Mraček  2 : 0 80 17. - 32.
Marek Panáček  0 : 3 0 1. - 32.
Martin Sládeček  3 : 0 60 1. - 64.
 PINEHILL MČR juniorů, (B19), 07.02.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
421
Body celkem:
6265
Jáchym Mraček  3 : 0 156 5. - 6.
Jan Netolička  3 : 0 156 5. - 8.
Karím Farrag  1 : 3 31.2 čtvrtfinále
František Procházka  3 : 2 78 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B19), 11.01.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
350
Body celkem:
6008
Jáchym Mraček  3 : 2 84 finále
Jan Netolička  3 : 0 112 semifinále
Šimon Makovský  3 : 0 84 čtvrtfinále
Štěpán Hájek  3 : 0 70 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B19), 04.01.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
197
Body celkem:
3416
Svatopluk Kreidl  3 : 0 49.2
Štěpán Hájek  3 : 0 49.2
Ondřej Kutý  3 : 0 49.2
Lukáš Stupka  3 : 0 49.2
  GALVA Muži B Olomouc, 14.12.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
159
Body celkem:
2967
Vojtěch Ryba  0 : 3 0 finále
Jakub Zapala  3 : 1 52.48 semifinále
Jakub Slavíček  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
David Neugebauer  3 : 0 41 1. - 16.
Ladislav Burián  3 : 0 wo. 16.4 1. - 32.
 1. liga muži A, 01.12.2019 Body celkem:
360
Vojtěch Hanzal  3 : 2 360
Filip Kočárek  0 : 3 0
 1. liga muži A, 30.11.2019 Body celkem:
1200
Petr Kopecký  3 : 0 600
Tomáš Herold  3 : 0 600
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B19), 23.11.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
204
Body celkem:
3161
Lukáš Stupka  3 : 0 60
Filip Strouhal  0 : 3 0
Tobiáš Kout  3 : 0 72
Martin Suk  3 : 0 72
 Strahov Muži B, 26.10.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
215
Body celkem:
2194
Vojtěch Hanzal  2 : 0 50 9. - 10.
Jakub Slavíček  2 : 0 50 9. - 12.
Ondřej Kožina  2 : 0 50 9. - 16.
Michal Bodiš  1 : 3 10 1. - 16.
Tomáš Strmiska  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Prima stavebniny Cup muži "A", 14.09.2019
Pořadí: 26
Body za pořadí:
2092
Body za soupeře:
154
Body celkem:
2246
Vlastimil Kozák  1 : 2 24 25. - 26.
Tomáš Havlík  2 : 0 60 25. - 28.
 bye  2 : 0 wo. 30 25. - 32.
Dan Teuchner  1 : 2 24 17. - 32.
Jáchym Mraček  1 : 3 16 1. - 32.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži B, 07.09.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
145
Body celkem:
2492
Luboš Walter ml.  1 : 2 24 5. - 6.
Vlastimil Kozák  2 : 1 36 5. - 8.
Michal Bodiš  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Sinkule  3 : 2 30 1. - 16.
Milan Vlasák  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 SquashArena Muži B, 25.05.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1562
Body za soupeře:
206
Body celkem:
1768
Petr Podaný  2 : 0 40 17. - 18.
František Procházka  2 : 0 40 17. - 20.
Jakub Strauss  2 : 0 40 17. - 24.
Tomáš Císařovský  2 : 0 40 17. - 32.
Pavel Jakubů  2 : 3 16 1. - 32.
Adam Jiroušek  3 : 0 30 1. - 64.
 Muži A - BÁSTR CUP, 11.05.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1913
Body za soupeře:
185
Body celkem:
2098
Pavel Bodiš  3 : 0 56 17. - 18.
Matěj Slabý  3 : 1 44.8 17. - 20.
Tomáš Havlík  3 : 0 56 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 32.
Vojtěch Ryba  0 : 3 0 1. - 32.
 Muži A - Poděbrady Open, 13.04.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1769
Body za soupeře:
140
Body celkem:
1909
Michal Jirka  2 : 0 60 13. - 14.
Martin Sopko  2 : 0 wo. 30 13. - 16.
Vojtěch Hanzal  0 : 2 0 9. - 16.
Benjamin Bergel  1 : 3 12 1. - 16.
Aleš Kubíček  3 : 1 38.4 1. - 32.
 2. liga muži B, 31.03.2019 Body celkem:
360
Vlastimil Kozák  1 : 3 60
Vlastimil Zeman  3 : 0 300
 2. liga muži B, 30.03.2019 Body celkem:
540
Tomáš Herold  3 : 0 300
Milan Beránek  3 : 1 240
 Muži B - Strahov, 23.03.2019
Pořadí: 21
Body za pořadí:
1407
Body za soupeře:
115
Body celkem:
1522
František Procházka  2 : 1 24 21. - 22.
Tomáš Strmiska  2 : 0 wo. 20 21. - 24.
Jáchym Mraček  1 : 2 16 17. - 24.
Josef Fanta  2 : 0 40 17. - 32.
Filip Kočárek  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 HRADECKÝ OLIVER CUP, 23.02.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
154
Body celkem:
2133
Petr Podaný  2 : 0 50 9. - 10.
Ondřej Jánský  2 : 0 50 9. - 12.
Rudolf Korbelář  2 : 1 30 9. - 16.
Jaroslav Cerman  0 : 3 0 1. - 16.
Lukáš Matoušek  3 : 2 24 1. - 32.
 Pilsner Urquell Cup, 09.02.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1432
Body za soupeře:
75
Body celkem:
1507
Dominik Šácha  0 : 3 0 finále
Jáchym Mraček  3 : 2 20.16 semifinále
Faríd Farrag  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Jakub Román  3 : 0 21 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 MČR juniorů 2019, (B17), 01.02.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
504
Body celkem:
6348
Karel Matoušek  3 : 0 156 5. - 6.
Jan Rutterle  3 : 0 156 5. - 8.
František Procházka  2 : 3 62.4 čtvrtfinále
Adam Horák  3 : 0 130 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B17), 15.12.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
272
Body celkem:
4016
Jan Netolička  3 : 0 96 5. - 6.
Martin Suk  3 : 0 96 5. - 8.
Jakub Gogol  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Horák  3 : 0 80 1. - 16.
 2. liga muži B, 02.12.2018 Body celkem:
300
Lukáš Michalů  3 : 0 250
Vlastimil Kozák  1 : 3 50
 2. liga muži B, 01.12.2018 Body celkem:
350
Tomáš Herold  2 : 3 100
Aleš Novák  3 : 0 250
 Muži C, 10.11.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
100
Body celkem:
1351
Václav Uhlíř  2 : 1 17.28 5. - 6.
Jan Daňsa  2 : 0 28.8 5. - 8.
Martin Sopko  2 : 3 11.52 čtvrtfinále
Tomáš Strmiska  3 : 0 24 1. - 16.
Adolf Středa  3 : 2 11.52 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 HAMR HEAD muži B, 27.10.2018
Pořadí: 29
Body za pořadí:
1135
Body za soupeře:
80
Body celkem:
1215
Martin Němec  2 : 0 wo. 20 29. - 30.
 bye  2 : 0 wo. 20 29. - 32.
Adam Sinkule  0 : 2 0 25. - 32.
Petr Volný  0 : 2 0 17. - 32.
Lukáš Matoušek  2 : 3 16 1. - 32.
Boris Heneš  3 : 1 24 1. - 64.
 2. liga muži B, 14.10.2018 Body celkem:
400
Tereza Elznicová  3 : 2 150
Pavel Beneš  3 : 0 250
 2. liga muži B, 13.10.2018 Body celkem:
450
Pavel Mach  3 : 0 250
Roman Hlaváč  3 : 1 200
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B17), 06.10.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
309
Body celkem:
6854
Jáchym Mraček  3 : 2 96 finále
Luboš Walter ml.  3 : 2 76.8 semifinále
Jan Netolička  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B17), 15.09.2018
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
 bye  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Jan Netolička  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Karím Farrag  0 : 3 0 1. - 16.
 SquashArena Muži B, 26.05.2018
Pořadí: 25
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
115
Body celkem:
1366
František Procházka  2 : 0 40 25. - 26.
Tomáš Císařovský  2 : 0 40 25. - 28.
Chris Owen  2 : 0 wo. 20 25. - 32.
Matyáš Dufek  0 : 2 0 17. - 32.
Ondřej Kožina  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Oliver Cup Poděbrady - Muži C, 12.05.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
816
Body za soupeře:
54
Body celkem:
870
Milan Vlasák  3 : 2 11.52 17. - 18.
Chris Owen  3 : 0 19.2 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 17. - 32.
Jáchym Mraček  1 : 3 3.84 1. - 32.
 Albatros Media - Muži "B", 28.04.2018
Pořadí: 25
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
143
Body celkem:
1394
Tomáš Císařovský  2 : 0 40 25. - 26.
Hai Nguyen Nguyen  2 : 0 40 25. - 28.
Milan Beránek  2 : 0 40 25. - 32.
Jaroslav Sezemský  0 : 2 0 17. - 32.
Tomáš Strmiska  1 : 3 8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 PRIMA stavebniny Cup, (B17), 22.04.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
266
Body celkem:
4300
František Procházka  3 : 0 112 3. - 4.
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 semifinále
Daniel Ivanco  3 : 0 84 čtvrtfinále
Martin Štěpán ml.  3 : 0 70 1. - 16.
 3. Liga Muži A, 07.04.2018 Body celkem:
150
Jakub Román  3 : 0 150
 Albatros Media - Junior "A", (B17), 18.03.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
231
Body celkem:
4265
Adam Jiroušek  3 : 0 112 3. - 4.
Jáchym Mraček  0 : 3 0 semifinále
Viktor Nezveda  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Elektro-Mahl s.r.o. turnaj muži C Hamr, 10.03.2018
Pořadí: 27
Body za pořadí:
640
Body za soupeře:
61
Body celkem:
701
Annabelle Diamantino  2 : 0 19.2 27. - 28.
František Procházka  1 : 2 7.68 25. - 28.
Zbyněk Bašta  2 : 0 19.2 25. - 32.
Adam Sinkule  1 : 2 7.68 17. - 32.
Petr Volný  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 STRAHOV MUŽI B, 24.02.2018
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1523
Body za soupeře:
134
Body celkem:
1657
Martin Vostatek  0 : 2 0 17. - 18.
Jiří Dušek  2 : 1 24 17. - 20.
Jan Ryšavý  2 : 0 40 17. - 24.
Jáchym Mraček  2 : 0 40 17. - 32.
Martin Volf  0 : 3 0 1. - 32.
Daniel Vrána  3 : 0 30 1. - 64.
 Albatros Media - Muži "C", 10.02.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
816
Body za soupeře:
67
Body celkem:
883
Radek Dudešek  2 : 0 19.2 17. - 18.
Zbyněk Bašta  2 : 1 11.52 17. - 20.
Anton Giertli  2 : 0 19.2 17. - 24.
Martin Bašta  2 : 0 wo. 9.6 17. - 32.
Miroslav Kolář  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Mistrovství republiky juniorů, (B17), 02.02.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4122
Daniel Ivanco  3 : 0 130 13. - 14.
František Procházka  3 : 1 104 13. - 16.
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0 9. - 16.
Šimon Makovský  1 : 3 26 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B17), 14.01.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3752
Luboš Walter ml.  1 : 3 22.4 3. - 4.
Jáchym Mraček  0 : 3 0 semifinále
Viktor Nezveda  3 : 0 84 čtvrtfinále
Tomáš Hrubý  3 : 0 70 1. - 16.
 AMMBRA CUP JB, (B17), 07.01.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
185
Body celkem:
3629
Luboš Walter ml.  1 : 3 20 finále
Adam Bauer  3 : 0 80 semifinále
Lukáš Johanis  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B17), 17.12.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4011
Body za soupeře:
141
Body celkem:
4152
Adam Jiroušek  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Vojtěch Hanzal  2 : 3 52.8 5. - 8.
Filip Strouhal  0 : 3 0 čtvrtfinále
Viktor Nezveda  3 : 1 88 1. - 16.
 Junioři B - Strahov , (B17), 15.10.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
110
Body celkem:
3554
Pavel Konrád  3 : 0 wo. 30
Martin Suk  3 : 0 60
Jáchym Mraček  1 : 3 20
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - turnaj C - TisknuZaPul.cz, 07.10.2017
Pořadí: 36
Body za pořadí:
507
Body za soupeře:
48
Body celkem:
555
Hynek Jičínský  1 : 2 5.76 35. - 36.
Pavel Zdeněk  1 : 2 5.76 33. - 36.
Pavel Vlášek  2 : 0 14.4 33. - 40.
Vojtěch Kolomičenko  2 : 1 8.64 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 7.2 33. - 64.
Milan Tecl  2 : 3 5.76 1. - 64.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B17), 01.10.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
182
Body celkem:
3376
Adam Jiroušek  3 : 0 wo. 48 7. - 8.
Jáchym Mraček  1 : 3 19.2 5. - 8.
Šimon Makovský  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
Vojtěch Mohelník  3 : 1 64 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Albatros Media - junioři "B", (B17), 27.05.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
189
Body celkem:
3633
Jáchym Mraček  2 : 3 40 finále
František Procházka  3 : 1 64 semifinále
Ondřej Hübscher  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 muži C, 13.05.2017
Pořadí: 23
Body za pořadí:
707
Body za soupeře:
44
Body celkem:
751
Václav Uhlíř  3 : 0 wo. 9.6 23. - 24.
Michal Kraus  1 : 3 3.84 21. - 24.
Aleš Hantl  0 : 3 0 17. - 24.
Pavel Trefný  3 : 0 19.2 17. - 32.
Dan Teuchner  0 : 3 0 1. - 32.
Josef Fanta  3 : 1 11.52 1. - 64.
 Albatros Media - junioři "A", (B17), 06.05.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
240
Body celkem:
3080
František Procházka  3 : 0 80 9. - 10.
Filip Šarboch  3 : 2 48 9. - 12.
Pavel Konrád  3 : 0 80 9. - 16.
Karím Farrag  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HANYA CUP junioři A, (B17), 01.04.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
104
Body celkem:
2696
Šimon Makovský  2 : 3 33.6 7. - 8.
Karím Farrag  0 : 3 0 5. - 8.
Adam Jiroušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vojtěch Mohelník  3 : 0 70 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B17), 18.03.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
238
Body celkem:
4917
Pavel Konrád  3 : 0 wo. 36
Viktor Nezveda  3 : 0 72
Jan Rutterle  3 : 1 57.6
Faríd Farrag  3 : 0 72
 Strahov Junioři B, (B17), 18.02.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
170
Body celkem:
2702
František Procházka  3 : 1 48 5. - 6.
Ondřej Hübscher  3 : 0 60 5. - 8.
Petr Nohel ml.  1 : 3 12 čtvrtfinále
Samuel Flohr  3 : 0 50 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B15), 03.02.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
411
Body celkem:
5774
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 5. - 6.
Filip Šarboch  3 : 0 156 5. - 8.
Jáchym Mraček  2 : 3 62.4 čtvrtfinále
Jáchym Mraček  2 : 3 62.4 čtvrtfinále
Pavel Konrád  3 : 0 130 1. - 16.
 Velká cena Prahy 2016, (B17), 17.12.2016
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2035
Body za soupeře:
77
Body celkem:
2112
Michal Macíček   0 : 3 wo. 0 19. - 20.
Dominik Neradil  0 : 3 wo. 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 32.
Jakub Slavíček  1 : 3 12.8 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (B15), 17.12.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3761
Viktor Nezveda  3 : 0 wo. 54 7. - 8.
Filip Šarboch  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Adam Jiroušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Štěpán ml.  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Pohár Olomouckého kraje, (B15), 26.11.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
328
Body celkem:
4525
František Procházka  3 : 0 108 5. - 6.
Alex Kelar  3 : 0 108 5. - 8.
Adam Jiroušek  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Karel Matoušek  3 : 2 54 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B17), 05.11.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
188
Body celkem:
3632
Adam Sinkule  2 : 3 40 finále
Adam Jiroušek  3 : 2 48 semifinále
Petr Nohel ml.  3 : 0 60 čtvrtfinále
Jakub Slavíček  3 : 1 40 1. - 16.
 Morenda Brno JA, (B15), 01.10.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
380
Body celkem:
5000
Adam Jiroušek  3 : 0 120 5. - 6.
Viktor Nezveda  3 : 1 96 5. - 8.
Luboš Walter ml.  1 : 3 24 čtvrtfinále
Matyáš Smetana  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Chodovské A, (B15), 17.09.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
186
Body celkem:
5290
Karím Farrag  0 : 3 0 3. - 4.
Marek Panáček  0 : 3 0 semifinále
Jáchym Mraček  3 : 1 96 čtvrtfinále
Sean Vittek  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Albatros Media junior B, (B17), 28.05.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
157
Body celkem:
2965
Pavel Konrád  3 : 0 65.6
Jáchym Mraček  2 : 3 26.24
Daniel Ivanco  3 : 0 65.6
 Albatros Media junior B, (B15), 28.05.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
205
Body celkem:
3649
Jáchym Mraček  2 : 3 40 finále
František Procházka  3 : 0 80 semifinále
Jan Netolička  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B17), 23.04.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
96
Body celkem:
2856
Matěj Sezemský  2 : 3 32 3. - 4.
Adam Jiroušek  1 : 3 16 semifinále
Jakub Slavíček  3 : 1 48 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (B15), 23.04.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
245
Body celkem:
4193
Jáchym Mraček  3 : 1 80 finále
Adam Jiroušek  3 : 0 80 semifinále
Pavel Konrád  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (B15), 02.04.2016
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
117
Body celkem:
2744
Matěj Bomba  3 : 0 wo. 45 15. - 16.
Viktor Nezveda  1 : 3 18 13. - 16.
František Procházka  2 : 3 36 9. - 16.
Matúš Maťas  1 : 3 18 1. - 16.
 Final del Torneo de Juniors "B", (B15), 20.02.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
284
Body celkem:
4232
Filip Šarboch  3 : 0 100 finále
Viktor Nezveda  3 : 1 64 semifinále
Tobiáš Kout  3 : 0 60 čtvrtfinále
Filip Franc  3 : 1 40 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B15), 05.02.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
286
Body celkem:
4526
Adam Jiroušek  2 : 3 52 9. - 10.
Viktor Nezveda  3 : 0 130 9. - 12.
Jáchym Mraček  3 : 1 104 9. - 16.
Filip Strouhal  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A, (B17), 09.01.2016
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2480
Body za soupeře:
216
Body celkem:
2696
Filip Šarboch  3 : 0 72 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 24.
 bye  3 : 0 72 17. - 32.
Adam Jiroušek  0 : 3 0 1. - 32.
 junioři A, (B15), 09.01.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
232
Body celkem:
4084
Vojtěch Hanzal  2 : 3 43.2 5. - 6.
Filip Šarboch  3 : 0 108 5. - 8.
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tadeáš Lestly  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 junioři A, (B17), 19.12.2015
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
135
Body celkem:
2762
Martin Kůla  3 : 0 wo. 45 15. - 16.
Jáchym Mraček  0 : 3 0 13. - 16.
Jakub Karafiát  1 : 3 18 9. - 16.
Matyáš Dufek  0 : 3 0 1. - 16.
Vojtěch Dřevíkovský  3 : 0 72 1. - 32.
 junioři A, (B15), 19.12.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
342
Body celkem:
3526
Alex Kelar  3 : 1 72 9. - 10.
Faríd Farrag  3 : 0 90 9. - 12.
Dominik Neradil  3 : 0 90 9. - 16.
Filip Strouhal  1 : 3 18 1. - 16.
Ondřej Hübscher  3 : 0 72 1. - 32.
 junioři A, (B15), 28.11.2015
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
260
Body celkem:
3612
Matúš Maťas  1 : 3 20 9. - 10.
Jáchym Mraček  3 : 1 80 9. - 12.
Adam Jiroušek  3 : 1 80 9. - 16.
Vojtěch Hanzal  2 : 3 40 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 junioři B, (B17), 07.11.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
190
Body celkem:
2169
Jáchym Mraček  3 : 1 40 9. - 10.
Jakub Karafiát  3 : 0 50 9. - 12.
Martin Kůla  3 : 0 50 9. - 16.
Matyáš Dufek  1 : 3 10 1. - 16.
Pavel Konrád  3 : 0 40 1. - 32.
 junioři B, (B15), 07.11.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
202
Body celkem:
2734
Matyáš Smetana  3 : 0 60 5. - 6.
Pavel Konrád  3 : 0 60 5. - 8.
Adam Jiroušek  1 : 3 12 čtvrtfinále
Faríd Farrag  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 junioři B, (B15), 24.10.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
206
Body celkem:
3262
Adam Jiroušek  3 : 1 64 3. - 4.
Jáchym Mraček  2 : 3 32 semifinále
Ondřej Hübscher  3 : 0 60 čtvrtfinále
Filip Šarboch  3 : 0 50 1. - 16.
 junioři A, (B15), 03.10.2015
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2584
Body za soupeře:
192
Body celkem:
2776
Filip Čepelák  3 : 0 80 19. - 20.
Tadeáš Lestly  1 : 3 16 17. - 20.
Pavel Konrád  3 : 0 80 17. - 24.
Jáchym Mraček  1 : 3 16 1. - 32.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B15), 05.09.2015
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
108
Body celkem:
2808
Jáchym Mraček  2 : 3 36 13. - 14.
Adam Jiroušek  3 : 1 72 13. - 16.
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 9. - 16.
Karel Matoušek  0 : 3 0 1. - 16.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B13), 05.09.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5534
Body za soupeře:
266
Body celkem:
5800
Jakub Gogol  1 : 3 35.2 3. - 4.
Jáchym Mraček  2 : 3 70.4 semifinále
Alex Kelar  3 : 1 105.6 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 55 1. - 16.
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 30.05.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
282
Body celkem:
3122
Karím Farrag  0 : 3 0
Ondřej Hübscher  3 : 0 0
Adam Jiroušek  2 : 3 0
Matyáš Smetana  3 : 0 0
Pavel Konrád  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 25.04.2015
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3134
Body za soupeře:
195
Body celkem:
3329
 bye  3 : 0
Marek Panáček  0 : 3 0
Dominik Neradil  3 : 0 0
Filip Šarboch  2 : 3 0
Karím Farrag  0 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU13, (B13), 05.02.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
206
Body celkem:
5191
Pavel Konrád  3 : 0 0
Matyáš Smetana  0 : 3 0
Faríd Farrag  0 : 3 0
Filip Šarboch  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 10.01.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
134
Body celkem:
2666
 bye  3 : 0
Dalibor Procházka ml.  2 : 3 0
Jan Jiroušek  3 : 1 0
Filip Šarboch  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 20.12.2014
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2881
Body za soupeře:
227
Body celkem:
3108
Karím Farrag  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Lukáš Michalů  3 : 1 0
Jáchym Mraček  3 : 0 0
Matyáš Dufek  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 20.12.2014
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3901
Body za soupeře:
204
Body celkem:
4105
Faríd Farrag  0 : 3 0
Filip Šarboch  1 : 3 0
 bye  3 :  0
Jáchym Mraček  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 22.11.2014
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4011
Body za soupeře:
122
Body celkem:
4133
Faríd Farrag  3 : 2 0
Luboš Walter ml.  0 : 3 0
Adam Jiroušek  0 : 3 0
Filip Šarboch  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU13, (B13), 01.11.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
171
Body celkem:
3227
 bye  3 :  0
František Procházka  1 : 3 0
Jáchym Mraček  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 01.11.2014
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
98
Body celkem:
2174
Lukáš Michalů  2 : 3 0
 bye  3 :  0
Adam Jiroušek  0 : 3 0
Jáchym Mraček  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 11.10.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
89
Body celkem:
2436
Martin Filip  3 : 0 0
Matyáš Dufek  0 : 3 0
Adam Jiroušek  1 : 3 0
Viktor Nezveda  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 04.10.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
316
Body celkem:
4556
 bye  3 :  0
Petr Klement  3 : 2 0
Karím Farrag  1 : 3 0
Karel Matoušek  3 : 0 0
Matúš Maťas  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU13, (B13), 20.09.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
259
Body celkem:
3703
Viktor Nezveda  3 : 1 0
Filip Šarboch  3 : 0 0
Adam Jiroušek  2 : 3 0
Jáchym Mraček  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 06.09.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
306
Body celkem:
4985
Pavel Konrád  3 : 0 0
Alex Kelar  3 : 1 0
Jáchym Mraček  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 17.05.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
147
Body celkem:
4026
František Procházka  3 : 0 0
Viktor Nezveda  3 : 1 0
Matyáš Smetana  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU13, (B13), 10.05.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
210
Body celkem:
2970
Jáchym Mraček  2 : 3 0
Otakar Polák  3 : 0 0
Viktor Nezveda  3 : 1 0
Matyáš Roznětinský  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 26.04.2014
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
273
Body celkem:
2621
Alex Kelar  1 : 3 0
Martin Mach  3 : 0 0
Matyáš Roznětinský  3 : 0 0
Viktor Nezveda  2 : 3 0
Daniel Ivanco  3 : 0 0
 Mistrovstký turnaj juniorů B - BU13, (B13), 29.03.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
131
Body celkem:
3575
Otakar Polák  3 : 1 0
Jáchym Mraček  3 : 1 0
František Procházka  0 : 3 0
 bye  3 :  0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 22.03.2014
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
94
Body celkem:
2686
Dominik Neradil  3 : 0 0
Faríd Farrag  0 : 3 0
František Procházka  0 : 3 0
Jáchym Mraček  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU13, (B13), 01.03.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
114
Body celkem:
2646
 bye  3 :  0
Filip Franc  0 : 3 0
Martin Mach  3 : 0 0
Jáchym Mraček  3 : 1 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU13, (B13), 06.02.2014
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3555
Body za soupeře:
48
Body celkem:
3603
Viktor Byrtus  0 : 3 0
Šimon Makovský  0 : 3 0
Faríd Farrag  0 : 3 0
Jáchym Mraček  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 25.01.2014
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
182
Body celkem:
2800
Matyáš Smetana  0 : 3 0
Dominik Neradil  3 : 0 0
Adam Jiroušek  1 : 3 0
Filip Franc  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 21.12.2013
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
134
Body celkem:
2981
Jáchym Mraček  3 : 2 0
Ondřej Hübscher  0 : 3 0
Filip Šarboch  2 : 3 0
 bye  3 :  0
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot