Ročník: 1994
Klub: SK Squash Modrý svět
Družstvo:Squash MODRÝ SVĚT W
Registrační číslo: 3120
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 8 | (-1) | 32902 | (2502) | ||
01.02.2024 | 7 | (-1) | 30400 | (-6149) | ||
01.01.2024 | 6 | (-2) | 36549 | (-2470) | ||
01.12.2023 | 4 | (0) | 39019 | (-2142) | ||
01.11.2023 | 4 | (0) | 41161 | (-1931) | ||
01.10.2023 | 4 | (1) | 43092 | (0) | ||
01.09.2023 | 5 | (0) | 43092 | (0) | ||
01.08.2023 | 5 | (0) | 43092 | (0) | ||
01.07.2023 | 5 | (0) | 43092 | (0) | ||
01.06.2023 | 5 | (0) | 43092 | (0) | ||
01.05.2023 | 5 | (-1) | 43092 | (1276) | ||
01.04.2023 | 4 | (-1) | 41816 | (-1525) | ||
01.03.2023 | 3 | (0) | 43341 | (-1838) | ||
01.02.2023 | 3 | (0) | 45179 | (3795) | ||
01.01.2023 | 3 | (-1) | 41384 | (2895) | ||
01.12.2022 | 2 | (1) | 38489 | (1567) | ||
01.11.2022 | 3 | (1) | 36922 | (1426) | ||
01.10.2022 | 4 | (2) | 35496 | (-204) | ||
01.09.2022 | 6 | (0) | 35700 | (0) | ||
01.08.2022 | 6 | (-1) | 35700 | (0) | ||
01.07.2022 | 5 | (0) | 35700 | (0) | ||
01.06.2022 | 5 | (1) | 35700 | (-1822) | ||
01.05.2022 | 6 | (0) | 37522 | (0) | ||
01.04.2022 | 6 | (0) | 37522 | (1713) | ||
01.03.2022 | 6 | (3) | 35809 | (2425) | ||
01.02.2022 | 9 | (0) | 33384 | (-1331) | ||
01.01.2022 | 9 | (-1) | 34715 | (-1161) | ||
01.12.2021 | 8 | (1) | 35876 | (840) | ||
01.11.2021 | 9 | (-3) | 35036 | (-3027) | ||
01.10.2021 | 6 | (2) | 38063 | (2080) | ||
01.09.2021 | 8 | (0) | 35983 | (0) | ||
01.08.2021 | 8 | (0) | 35983 | (0) | ||
01.07.2021 | 8 | (-1) | 35983 | (-856) | ||
01.06.2021 | 7 | (0) | 36839 | (0) | ||
01.03.2021 | 7 | (0) | 36839 | (0) | ||
01.11.2020 | 7 | (-1) | 36839 | (-1460) | ||
01.10.2020 | 6 | (1) | 38299 | (1680) | ||
01.04.2020 | 7 | (-1) | 36619 | (-1180) | ||
01.03.2020 | 6 | (0) | 37799 | (-1174) | ||
01.02.2020 | 6 | (0) | 38973 | (966) | ||
01.01.2020 | 6 | (0) | 38007 | (-49) | ||
01.12.2019 | 6 | (-1) | 38056 | (-2297) | ||
01.11.2019 | 5 | (1) | 40353 | (2100) | ||
01.10.2019 | 6 | (0) | 38253 | (-623) | ||
01.09.2019 | 6 | (0) | 38876 | (0) | ||
01.08.2019 | 6 | (0) | 38876 | (0) | ||
01.07.2019 | 6 | (0) | 38876 | (0) | ||
01.06.2019 | 6 | (0) | 38876 | (1087) | ||
01.05.2019 | 6 | (0) | 37789 | (-220) | ||
01.04.2019 | 6 | (0) | 38009 | (-1026) | ||
01.03.2019 | 6 | (0) | 39035 | (720) | ||
01.02.2019 | 6 | (0) | 38315 | (0) | ||
01.01.2019 | 6 | (0) | 38315 | (1197) | ||
01.12.2018 | 6 | (0) | 37118 | (974) | ||
01.11.2018 | 6 | (1) | 36144 | (-1316) | ||
01.10.2018 | 7 | (0) | 37460 | (-806) | ||
01.09.2018 | 7 | (0) | 38266 | (0) | ||
01.08.2018 | 7 | (0) | 38266 | (0) | ||
01.07.2018 | 7 | (0) | 38266 | (0) | ||
01.06.2018 | 7 | (0) | 38266 | (0) | ||
01.05.2018 | 7 | (0) | 38266 | (118) | ||
01.04.2018 | 7 | (0) | 38148 | (1861) | ||
01.03.2018 | 7 | (0) | 36287 | (1233) | ||
01.02.2018 | 7 | (0) | 35054 | (-120) | ||
01.01.2018 | 7 | (0) | 35174 | (-404) | ||
01.12.2017 | 7 | (-1) | 35578 | (927) | ||
01.11.2017 | 6 | (1) | 34651 | (2200) | ||
01.10.2017 | 7 | (1) | 32451 | (1689) | ||
01.09.2017 | 8 | (0) | 30762 | (0) | ||
01.07.2017 | 8 | (0) | 30762 | (0) | ||
01.06.2017 | 8 | (0) | 30762 | (0) | ||
01.05.2017 | 8 | (0) | 30762 | (-132) | ||
01.04.2017 | 8 | (1) | 30894 | (499) | ||
01.03.2017 | 9 | (0) | 30395 | (0) | ||
01.02.2017 | 9 | (0) | 30395 | (-1008) | ||
01.01.2017 | 9 | (2) | 31403 | (-204) | ||
01.12.2016 | 11 | (-1) | 31607 | (-107) | ||
01.11.2016 | 10 | (-1) | 31714 | (0) | ||
01.10.2016 | 9 | (0) | 31714 | (0) | ||
01.09.2016 | 9 | (0) | 31714 | (-820) | ||
01.06.2016 | 9 | (0) | 32534 | (820) | ||
01.05.2016 | 9 | (0) | 31714 | (576) | ||
01.04.2016 | 9 | (0) | 31138 | (325) | ||
01.03.2016 | 9 | (-1) | 30813 | (460) | ||
01.02.2016 | 8 | (0) | 30353 | (1365) | ||
01.01.2016 | 8 | (-1) | 28988 | (13561) | ||
01.12.2015 | 7 | (1) | 15427 | (366) | ||
01.11.2015 | 8 | (4) | 15061 | (2569) | ||
01.10.2015 | 12 | (1) | 12492 | (-849) | ||
01.09.2015 | 13 | (0) | 13341 | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 6 | 7 | 8 | 2024 | |||||||||
2023 | 3 | 3 | 3 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 2023 |
2022 | 9 | 9 | 6 | 6 | 6 | 5 | 5 | 6 | 6 | 4 | 3 | 2 | 2022 |
2021 | 7 | 7 | 8 | 8 | 8 | 6 | 9 | 8 | 2021 | ||||
2020 | 6 | 6 | 6 | 7 | 6 | 7 | 2020 | ||||||
2019 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 | 6 | 2019 |
2018 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 6 | 6 | 2018 |
2017 | 9 | 9 | 9 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 7 | 6 | 7 | 2017 | |
2016 | 8 | 8 | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 | 10 | 11 | 2016 | ||
2015 | 13 | 12 | 8 | 7 | 2015 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
MČR žen, mužů a masters 2024, 06.03.2024 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4679 |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Tamara Holzbauerová | 1 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Anna Serme | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Johana Jedličková | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Smíšená liga 2023/2024, 27.02.2024 | Body celkem: 0 | ||
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | |
Extraliga ženy 2023/2024, 18.02.2024 | Body celkem: 1540 | ||
Jana Brodová | 3 : 0 | 1100 | |
Tamara Holzbauerová | 2 : 3 | 440 | |
Extraliga ženy 2023/2024, 17.02.2024 | Body celkem: 1540 | ||
Lucie Luksová | 3 : 0 | 1100 | |
Veronika Gaultier | 2 : 3 | 440 | |
FAJNE Áčko ženy, 10.02.2024 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3581 |
Tereza Široká | 3 : 0 wo. | 0 | 7. - 8. |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Denisa Otáhalová | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
1. liga muži B, 28.01.2024 | Body celkem: 0 | ||
Tomáš Herold | 0 : 3 | 0 | |
1. liga muži B, 27.01.2024 | Body celkem: 450 | ||
Hai Nguyen Nguyen | 3 : 0 | 300 | |
bye | 3 : 0 wo. | 150 | |
Smíšená liga 2023/2024, 13.01.2024 | Body celkem: 0 | ||
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Jacqueline Peychär | 0 : 3 | 0 | |
Squash Arena Liberec - ŽA, 06.01.2024 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3360 |
Aneta Sezemská | 2 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Eva Feřteková | 2 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Anna Plačková | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Promedeus Cup - Ženy A, 02.12.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3852 |
Riana Alexová | 1 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Barbora Komárková | 3 : 1 | 0 | 5. - 8. |
Tamara Holzbauerová | 1 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
1. liga muži B, 25.11.2023 | Body celkem: 300 | ||
Patrik Pluskal | 3 : 1 | 240 | |
Jan Břeň | 1 : 3 | 60 | |
Smíšená liga 2023/2024, 22.11.2023 | Body celkem: 0 | ||
Eva Feřteková | 0 : 3 | 0 | |
Extraliga ženy 2023/2024, 19.11.2023 | Body celkem: 1560 | ||
Natálie Babjuková | 1 : 3 | 260 | |
Riana Alexová | 3 : 0 | 1300 | |
Strahov - ženy A, 11.11.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Markéta Zemanová | 3 : 0 | 0 | 5. - 6. |
Kateřina Muchová | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Michaela Čepová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "ženy A", 28.10.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3852 |
Natálie Babjuková | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 6. |
Riana Alexová | 3 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Sofie Hausknotzová | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
1. liga muži B, 22.10.2023 | Body celkem: 300 | ||
Karel Matoušek | 0 : 3 | 0 | |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 | 300 | |
1. liga muži B, 21.10.2023 | Body celkem: 0 | ||
Michal Kareš | 0 : 3 | 0 | |
Strahov - ženy A, 23.09.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3852 |
Tereza Široká | 2 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Denisa Otáhalová | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Michaela Čepová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Play off žen 2022/2023 - semifinále, 20.05.2023 | Body celkem: 660 | ||
Zuzana Lambl Kubáňová | 3 : 2 | 660 | |
1. liga muži B, 23.04.2023 | Body celkem: 240 | ||
Ondřej Bořil | 3 : 2 | 180 | |
Karel Matoušek | 1 : 3 | 60 | |
1. liga muži B, 22.04.2023 | Body celkem: 0 | ||
Vojtěch Mohelník | 0 : 3 | 0 | |
Dan Kolínský | 0 : 3 | 0 | |
Strahov - ženy A, 01.04.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 384 | Body celkem: 6042 |
Eliška Jičínská | 3 : 1 | 112 | finále |
Michaela Čepová | 3 : 1 | 89.6 | semifinále |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Johana Jedličková | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
Extraliga ženy 2022/2023, 26.03.2023 | Body celkem: 880 | ||
Eva Feřteková | 3 : 1 | 880 | |
Extraliga ženy 2022/2023, 25.03.2023 | Body celkem: 1320 | ||
Zuzana Severinová | 3 : 0 | 1100 | |
Kristýna Hrnčiříková | 1 : 3 | 220 | |
MČR žen, mužů a masters 2023, 09.03.2023 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 3555 | Body za soupeře: 52 | Body celkem: 3607 |
Lucie Luksová | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Barbora Brodová | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Marika Doubravová | 2 : 3 | 52 | 1. - 16. |
1. liga muži B, 19.02.2023 | Body celkem: 360 | ||
Adolf Středa | 1 : 3 | 60 | |
Martin Janečka | 3 : 0 | 300 | |
1. liga muži B, 18.02.2023 | Body celkem: 0 | ||
Adam Jiroušek | 0 : 3 | 0 | |
FAJNE Áčko ženy, 11.02.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3941 | Body za soupeře: 244 | Body celkem: 4185 |
Kristýna Hrnčiříková | 3 : 1 | 96 | 7. - 8. |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Eliška Jičínská | 2 : 3 | 48 | čtvrtfinále |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
Extraliga ženy 2022/2023, 29.01.2023 | Body celkem: 1760 | ||
Tereza Svobodová | 3 : 2 | 660 | |
Veronika Gaultier | 3 : 0 | 1100 | |
Extraliga ženy 2022/2023, 28.01.2023 | Body celkem: 660 | ||
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | |
Tamara Holzbauerová | 3 : 2 | 660 | |
BÁSTR CUP - Ženy A, 14.01.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 7260 | Body za soupeře: 321 | Body celkem: 7581 |
Olga Kolářová | 0 : 3 | 0 | finále |
Natálie Babjuková | 3 : 2 | 105.6 | semifinále |
Tereza Široká | 3 : 1 | 105.6 | čtvrtfinále |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
Strahov - ženy A, 03.12.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 239 | Body celkem: 6322 |
Olga Kolářová | 0 : 3 | 0 | finále |
Eva Feřteková | 3 : 2 | 86.4 | semifinále |
Markéta Zemanová | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
1. liga muži B, 27.11.2022 | Body celkem: 200 | ||
Jan Ryba | 0 : 3 | 0 | |
Martin Kříž | 2 : 3 | 200 | |
1. liga muži B, 26.11.2022 | Body celkem: 400 | ||
Aleš Knotek | 0 : 3 | 0 | |
Jakub Slavíček | 3 : 0 | 400 | |
Extraliga ženy 2022/2023, 20.11.2022 | Body celkem: 1300 | ||
Olga Kolářová | 0 : 3 | 0 | |
Lucie Luksová | 3 : 0 | 1300 | |
Extraliga ženy 2022/2023, 19.11.2022 | Body celkem: 2340 | ||
Tereza Široká | 3 : 0 | 1300 | |
Eva Feřteková | 3 : 1 | 1040 | |
Erins´s Flag Irish Pub - Ženy A, 12.11.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 123 | Body celkem: 4259 |
Natálie Babjuková | 1 : 3 | 25.6 | 3. - 4. |
Olga Kolářová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Riana Alexová | 3 : 2 | 57.6 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "ženy A", 29.10.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 187 | Body celkem: 4323 |
Karolína Šrámková | 1 : 3 | 25.6 | 3. - 4. |
Eva Feřteková | 1 : 3 | 25.6 | semifinále |
Riana Alexová | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
1. liga muži B, 16.10.2022 | Body celkem: 320 | ||
František Tůma | 3 : 1 | 320 | |
1. liga muži B, 15.10.2022 | Body celkem: 180 | ||
Martin Vostatek | 0 : 3 | 0 | |
Ondřej Jánský | 3 : 2 | 180 | |
Extraliga ženy 2022/2023, 02.10.2022 | Body celkem: 2340 | ||
Lucie Luksová | 3 : 0 | 1300 | |
Kristýna Hrnčiříková | 3 : 1 | 1040 | |
Extraliga ženy 2022/2023, 01.10.2022 | Body celkem: 520 | ||
Tereza Široká | 2 : 3 | 520 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
FAJNE Áčko ženy, 24.09.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 243 | Body celkem: 3427 |
Tereza Svobodová | 3 : 0 wo. | 45 | 9. - 10. |
Michaela Čepová | 3 : 1 | 72 | 9. - 12. |
Klára Nováková | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Finále play off 2021/2022, 15.05.2022 | Body celkem: 260 | ||
Olga Kolářová | 1 : 3 | 260 | |
Semifinále play off 2021/2022, 14.05.2022 | Body celkem: 1300 | ||
Kristýna Hrnčiříková | 3 : 0 | 1300 | |
Bastr Cup - Ženy A, 07.05.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 227 | Body celkem: 4106 |
Tereza Široká | 2 : 3 | 48 | finále |
Kristýna Hrnčiříková | 3 : 1 | 76.8 | semifinále |
Marika Doubravová | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 16. |
Extraliga ženy 2021/2022, 17.04.2022 | Body celkem: 220 | ||
Eva Feřteková | 1 : 3 | 220 | |
Extraliga ženy 2021/2022, 16.04.2022 | Body celkem: 1980 | ||
Anežka Stöckelová | 3 : 0 | 1100 | |
Kristýna Hrnčiříková | 3 : 1 | 880 | |
2. liga muži A, 10.04.2022 | Body celkem: 450 | ||
David Orálek | 3 : 1 | 200 | |
Tomáš Pluhař | 3 : 0 | 250 | |
2. liga muži A, 09.04.2022 | Body celkem: 400 | ||
Adam Čumpel | 3 : 0 | 250 | |
Miloš Pospíšil | 3 : 2 | 150 | |
MČR žen, mužů a masters 2022, 03.03.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 447 | Body celkem: 6291 |
Natálie Babjuková | 3 : 0 wo. | 78 | 5. - 6. |
Veronika Gaultier | 3 : 1 | 124.8 | 5. - 8. |
Eva Feřteková | 1 : 3 | 31.2 | čtvrtfinále |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Aneta Sezemská | 3 : 1 | 83.2 | 1. - 32. |
Extraliga ženy 2021/2022, 20.02.2022 | Body celkem: 1820 | ||
Tereza Široká | 3 : 1 | 1040 | |
Eliška Jičínská | 3 : 2 | 780 | |
Extraliga ženy 2021/2022, 19.02.2022 | Body celkem: 780 | ||
Natálie Babjuková | 0 : 3 | 0 | |
Marika Doubravová | 3 : 2 | 780 | |
Ženy A, 12.02.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 292 | Body celkem: 5523 |
Kristýna Hrnčiříková | 3 : 2 | 86.4 | 3. - 4. |
Olga Kolářová | 1 : 3 | 28.8 | semifinále |
Tamara Holzbauerová | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
Barbora Brodová | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
2. liga muži A, 30.01.2022 | Body celkem: 160 | ||
Marek Malý | 3 : 1 | 160 | |
2. liga muži A, 29.01.2022 | Body celkem: 260 | ||
Martin Mach | 3 : 1 | 160 | |
bye | 3 : 0 wo. | 100 | |
Muži C JEREMI sport, 22.01.2022 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 421 |
Petr Vosátka | 0 : 2 wo. | 0 | 11. - 12. |
Jakub Strauss | 1 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Jan Matoušek | 2 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Ondřej Souhrada | 1 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Radek Dudešek | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
Extraliga ženy 2021/2022, 21.11.2021 | Body celkem: 1820 | ||
Michaela Doležalová | 3 : 1 | 1040 | |
Marika Doubravová | 3 : 2 | 780 | |
Extraliga ženy 2021/2022, 20.11.2021 | Body celkem: 1040 | ||
Karolína Šrámková | 3 : 1 | 1040 | |
Strahov - ženy A, 13.11.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 3472 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Olga Kolářová | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 8. |
Tereza Široká | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
Markéta Zemanová | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
MČR žen, mužů a masters 2021, 21.10.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 338 | Body celkem: 5017 |
Eliška Jičínská | 2 : 3 | 62.4 | 7. - 8. |
Tereza Široká | 2 : 3 | 62.4 | 5. - 8. |
Natálie Babjuková | 1 : 3 | 31.2 | čtvrtfinále |
Lucie Luksová | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 52 | 1. - 32. |
2. liga muži A, 17.10.2021 | Body celkem: 360 | ||
David Prouza | 3 : 0 | 200 | |
Filip Janda | 3 : 1 | 160 | |
2. liga muži A, 16.10.2021 | Body celkem: 40 | ||
Martin Pučelík | 1 : 3 | 40 | |
"KIK SQUASH OPEN", 18.09.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 195 | Body celkem: 3631 |
Olga Kolářová | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Markéta Zemanová | 3 : 1 | 76.8 | 5. - 8. |
Eliška Jičínská | 2 : 3 | 38.4 | čtvrtfinále |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
BÁSTR CUP - Ženy A, 28.08.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 127 | Body celkem: 2888 |
Sofie Hausknotzová | 3 : 0 wo. | 42 | 7. - 8. |
Tereza Široká | 1 : 3 | 16.8 | 5. - 8. |
Tamara Holzbauerová | 2 : 3 | 33.6 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
Strahov - ženy A, 20.06.2021 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2716 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 2892 |
Karolína Šrámková | 1 : 3 | 16 | 9. - 10. |
Sonja Schwarzer | 3 : 0 | 80 | 9. - 12. |
Riana Alexová | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Olga Kolářová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Extraliga ženy 2020/2021, 16.05.2021 | Body celkem: 1100 | ||
Natálie Babjuková | 1 : 3 | 220 | |
Marika Doubravová | 3 : 1 | 880 | |
Extraliga ženy 2020/2021, 15.05.2021 | Body celkem: 1100 | ||
Karolína Šrámková | 3 : 1 | 880 | |
Tereza Široká | 1 : 3 | 220 | |
Extraliga ženy 2020/2021, 14.05.2021 | Body celkem: 1100 | ||
Lucie Luksová | 3 : 0 | 1100 | |
Ženy A, 10.10.2020 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 4068 |
Tereza Svobodová | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 6. |
Marika Doubravová | 3 : 2 | 64.8 | 5. - 8. |
Tereza Široká | 2 : 3 | 43.2 | čtvrtfinále |
Petra Václavková | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Extraliga Ženy 2019/2020, 06.08.2020 | Body celkem: 440 | ||
Natálie Babjuková | 2 : 3 | 440 | |
Extraliga Ženy 2019/2020, 05.08.2020 | Body celkem: 1980 | ||
Tereza Zdubová | 3 : 0 | 1100 | |
Marika Doubravová | 3 : 1 | 880 | |
Play off extraliga ženy - finále, 20.05.2020 | Body celkem: 0 | ||
Marika Doubravová | 3 : 2 | 0 | |
Play off extraliga ženy - semifinále, 19.05.2020 | Body celkem: 0 | ||
Natálie Babjuková | 3 : 1 | 0 | |
MČR žen, mužů a masters 2020, 05.03.2020 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 338 | Body celkem: 4578 |
Marika Doubravová | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Petra Václavková | 3 : 0 | 130 | 9. - 12. |
Barbora Brodová | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Tereza Široká | 1 : 3 | 26 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 52 | 1. - 32. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2020, 15.02.2020 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4011 | Body za soupeře: 207 | Body celkem: 4218 |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Natálie Babjuková | 2 : 3 | 52.8 | čtvrtfinále |
Sandra Jüttnerová | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
Extraliga Ženy 2019/2020, 02.02.2020 | Body celkem: 260 | ||
Tereza Svobodová | 1 : 3 | 260 | |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | |
Extraliga Ženy 2019/2020, 01.02.2020 | Body celkem: 520 | ||
Kristýna Hrnčiříková | 1 : 3 | 260 | |
Eva Feřteková | 1 : 3 | 260 | |
2. liga muži C, 25.01.2020 | Body celkem: 400 | ||
Petr Podaný | 3 : 1 | 200 | |
Josef Fanta | 3 : 1 | 200 | |
Strahov - Ženy A, 18.01.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4587 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 4803 |
Michaela Čepová | 3 : 0 wo. | 72 | 7. - 8. |
Tereza Svobodová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Catalina Pelaez | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Petra Václavková | 3 : 1 | 96 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
Strahov Ženy A, 07.12.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 155 | Body celkem: 4792 |
Tereza Svobodová | 0 : 3 wo. | 0 | 3. - 4. |
Eva Feřteková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Tamara Holzbauerová | 3 : 2 | 64.8 | čtvrtfinále |
Petra Václavková | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
2. liga muži C, 01.12.2019 | Body celkem: 0 | ||
David Belada | 0 : 3 | 0 | |
Jakub Borovský | 0 : 3 | 0 | |
2. liga muži C, 30.11.2019 | Body celkem: 320 | ||
Tomáš Binder | 3 : 1 | 160 | |
Leoš Gjumija st. | 3 : 1 | 160 | |
Extraliga Ženy 2019/2020, 17.11.2019 | Body celkem: 1760 | ||
Petra Václavková | 3 : 1 | 880 | |
Ella Gálová | 3 : 1 | 880 | |
Extraliga Ženy 2019/2020, 16.11.2019 | Body celkem: 220 | ||
Natálie Babjuková | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Široká | 1 : 3 | 220 | |
AB SQUASH CUP -ženy A, 09.11.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3352 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 3532 |
Eliška Jičínská | 1 : 3 | 20 | 9. - 10. |
Michaela Malinová | 3 : 2 | 60 | 9. - 12. |
Barbora Brodová | 3 : 2 | 60 | 9. - 16. |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
Adidas Woman Cup, 19.10.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 281 | Body celkem: 6364 |
Anna Serme | 0 : 3 wo. | 0 | finále |
Eva Feřteková | 3 : 2 | 86.4 | semifinále |
Kristýna Hrnčiříková | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
Markéta Zemanová | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Extraliga Ženy 2019/2020, 13.10.2019 | Body celkem: 2200 | ||
Michaela Malinová | 3 : 0 | 1100 | |
Andrea Malinová | 3 : 0 | 1100 | |
Extraliga Ženy 2019/2020, 12.10.2019 | Body celkem: 440 | ||
Eliška Jičínská | 1 : 3 | 220 | |
Natalia Ryfa | 1 : 3 | 220 | |
2. liga muži C, 06.10.2019 | Body celkem: 120 | ||
Štěpán Václavek | 0 : 3 | 0 | |
Jan Šťastník | 2 : 3 | 120 | |
2. liga muži C, 05.10.2019 | Body celkem: 60 | ||
Vlastimil Kozák | 1 : 3 | 60 | |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 3 | 0 | |
Bástr Cup ženy "A", 14.09.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 243 | Body celkem: 3427 |
Tereza Široká | 3 : 2 | 54 | 9. - 10. |
Veronika Paldusová | 3 : 0 wo. | 45 | 9. - 12. |
Ella Gálová | 3 : 1 | 72 | 9. - 16. |
Eliška Jičínská | 2 : 3 | 36 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů D září, 10.09.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 553 |
Play off extraliga ženy - finále, 19.05.2019 | Body celkem: 0 | ||
Tamara Holzbauerová | 2 : 0 | 0 | |
Play off extraliga ženy - semifinále, 18.05.2019 | Body celkem: 0 | ||
Natálie Babjuková | 0 : 3 | 0 | |
Ženy A - PV RECYKLING CUP, 11.05.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 245 | Body celkem: 4924 |
Tereza Svobodová | 3 : 1 | 96 | finále |
Tamara Holzbauerová | 3 : 1 | 76.8 | semifinále |
Lucie Luksová | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
Extraliga Ženy 2018/2019, 07.04.2019 | Body celkem: 880 | ||
Nikola Věříšová | 3 : 1 | 880 | |
Extraliga Ženy 2018/2019, 06.04.2019 | Body celkem: 1100 | ||
Ella Gálová | 3 : 0 | 1100 | |
Andrea Malinová | 0 : 3 | 0 | |
MČR žen, mužů a masters 2019, 07.03.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 395 | Body celkem: 5758 |
Natálie Babjuková | 2 : 3 | 62.4 | 5. - 6. |
Kristýna Hrnčiříková | 3 : 1 | 124.8 | 5. - 8. |
Olga Kolářová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Petra Václavková | 3 : 1 | 104 | 1. - 16. |
Anežka Stöckelová | 3 : 0 | 104 | 1. - 32. |
Extraliga Ženy 2018/2019, 17.02.2019 | Body celkem: 2200 | ||
Veronika Gaultier | 3 : 0 | 1100 | |
Aneta Kumstová | 3 : 0 | 1100 | |
Extraliga Ženy 2018/2019, 16.02.2019 | Body celkem: 440 | ||
Natálie Babjuková | 0 : 3 | 0 | |
Andrea Malinová | 2 : 3 | 440 | |
CNC PRODUKT CUP 2019 , 09.02.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 3382 |
Natalia Ryfa | 1 : 3 | 18 | 1. - 16. |
Romana Adámková | 3 : 0 | 90 | |
Kristýna Hrnčiříková | 3 : 0 | 90 | |
2. liga muži B, 27.01.2019 | Body celkem: 240 | ||
Michal Viktora | 3 : 1 | 240 | |
Ondřej Souhrada | 0 : 3 | 0 | |
2. liga muži B, 26.01.2019 | Body celkem: 0 | ||
Jan Daňsa | 0 : 3 | 0 | |
Vlastimil Kozák | 0 : 3 | 0 | |
Ženy A - Strahov, 19.01.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 256 | Body celkem: 3837 |
Marika Doubravová | 3 : 1 | 86.4 | 7. - 8. |
Natálie Babjuková | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Denisa Rohunová | 2 : 3 | 43.2 | čtvrtfinále |
Tereza Siegelová | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
AB SQUASH CUP - ženy A, 08.12.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4587 | Body za soupeře: 254 | Body celkem: 4841 |
Kristýna Hrnčiříková | 3 : 2 | 86.4 | 7. - 8. |
Natálie Babjuková | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Olga Kolářová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Romana Adámková | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
2. liga muži B, 02.12.2018 | Body celkem: 240 | ||
Ladislav Procházka | 0 : 3 | 0 | |
Milan Beránek | 3 : 1 | 240 | |
2. liga muži B, 01.12.2018 | Body celkem: 540 | ||
Vojtěch Kolomičenko | 3 : 1 | 240 | |
Vlastimil Zeman | 3 : 0 | 300 | |
Extraliga Ženy 2018/2019, 18.11.2018 | Body celkem: 1540 | ||
Eliška Jičínská | 3 : 2 | 660 | |
Tereza Zdubová | 3 : 1 | 880 | |
Extraliga Ženy 2018/2019, 17.11.2018 | Body celkem: 880 | ||
Natálie Babjuková | 1 : 3 | 220 | |
Veronika Gaultier | 3 : 2 | 660 | |
BÁSTR CUP, 10.11.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 378 | Body celkem: 5609 |
Michaela Čepová | 3 : 0 | 144 | 3. - 4. |
Olga Kolářová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Tereza Šlehoferová | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Riana Alexová | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Extraliga Ženy 2018/2019, 21.10.2018 | Body celkem: 1100 | ||
Andrea Malinová | 1 : 3 | 220 | |
Paulina Krzywicka | 3 : 1 | 880 | |
Extraliga Ženy 2018/2019, 20.10.2018 | Body celkem: 1540 | ||
Veronika Gaultier | 3 : 2 | 660 | |
Eliška Jičínská | 3 : 1 | 880 | |
2. liga muži B, 14.10.2018 | Body celkem: 150 | ||
Pavel Beneš | 1 : 3 | 50 | |
Kristián Mraček | 2 : 3 | 100 | |
2. liga muži B, 13.10.2018 | Body celkem: 100 | ||
Jan Daňsa | 2 : 3 | 100 | |
Petr Volný | 0 : 3 | 0 | |
CARent Praha FORD - ženy A, 06.10.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4273 | Body za soupeře: 211 | Body celkem: 4484 |
Denisa Rohunová | 3 : 2 | 79.2 | 7. - 8. |
Marika Doubravová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Anna Serme | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tereza Šlehoferová | 3 : 1 | 88 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
Ženy A, 22.09.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 4460 |
Tereza Svobodová | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Tereza Zdubová | 3 : 0 | 120 | 5. - 8. |
Andrea Malinová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Petra Václavková | 3 : 2 | 60 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
Play off Extraliga Ženy 2017/2018, 20.05.2018 | Body celkem: 0 | ||
Natálie Babjuková | 0 : 3 | 0 | |
Play off Extraliga Ženy 2017/2018, 19.05.2018 | Body celkem: 880 | ||
Kristýna Fialová | 3 : 1 | 880 | |
Kabel-A.T. Cup, 12.05.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 266 | Body celkem: 3503 |
Eliška Jičínská | 3 : 0 | 84 | 5. - 6. |
Kristýna Hrnčiříková | 3 : 2 | 50.4 | 5. - 8. |
Nikola Věříšová | 2 : 3 | 33.6 | čtvrtfinále |
Veronika Paldusová | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
Extraliga Ženy 2017/2018, 22.04.2018 | Body celkem: 1100 | ||
Petra Václavková | 3 : 0 | 1100 | |
Extraliga Ženy 2017/2018, 21.04.2018 | Body celkem: 1100 | ||
Zuzana Lambl Kubáňová | 0 : 3 | 0 | |
Veronika Paldusová | 3 : 0 | 1100 | |
STRAHOV ŽENY A, 14.04.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 187 | Body celkem: 3523 |
Eliška Jičínská | 3 : 0 | 96 | 3. - 4. |
Natálie Babjuková | 1 : 3 | 19.2 | semifinále |
Hana Vavříková | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
2. Liga Muži C, 07.04.2018 | Body celkem: 360 | ||
Milan Drábik | 3 : 0 | 200 | |
Kateřina Vondrová | 3 : 1 | 120 | |
Magnus Engervall | 1 : 3 | 40 | |
MR ženy, muži, masters, 01.03.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 328 | Body celkem: 6784 |
Eva Feřteková | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Anna Serme | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Tereza Svobodová | 3 : 2 | 93.6 | čtvrtfinále |
Lucie Luksová | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Klára Mihulová | 3 : 0 | 104 | 1. - 32. |
Extraliga Ženy 2017/2018, 25.02.2018 | Body celkem: 0 | ||
Andrea Malinová | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Svobodová | 0 : 3 | 0 | |
Extraliga Ženy 2017/2018, 24.02.2018 | Body celkem: 0 | ||
Tereza Svobodová | 0 : 3 | 0 | |
Olga Kolářová | 0 : 3 | 0 | |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2018 II.ročník - Žen, 10.02.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 186 | Body celkem: 4877 |
Michaela Čepová | 0 : 3 | 0 | finále |
Denisa Rohunová | 3 : 2 | 67.2 | semifinále |
Klára Mihulová | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
2. Liga Muži C, 28.01.2018 | Body celkem: 240 | ||
Michal Krautwurm | 3 : 2 | 90 | |
Ivan Eibner | 3 : 0 | 150 | |
2. Liga Muži C, 27.01.2018 | Body celkem: 350 | ||
Jiří Kuntoš | 3 : 0 | 200 | |
Petr Synek | 3 : 0 | 150 | |
FLONTEX CUP 2018, 20.01.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 146 | Body celkem: 3482 |
Marika Doubravová | 3 : 1 | 48 | |
Kristýna Hrnčiříková | 3 : 0 | 60 | |
Olga Kolářová | 2 : 3 | 38.4 | |
Anna Serme | 0 : 3 | 0 | |
Excelent Cup Nr. 2, 09.12.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 3644 |
Denisa Rohunová | 1 : 3 | 19.2 | 5. - 6. |
Nikola Věříšová | 3 : 1 | 76.8 | 5. - 8. |
Olga Kolářová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Petra Václavková | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
2. Liga Muži C, 03.12.2017 | Body celkem: 0 | ||
Jan Ryšavý | 0 : 3 | 0 | |
Miroslav Hlásek | 0 : 3 | 0 | |
2. Liga Muži C, 02.12.2017 | Body celkem: 160 | ||
Jaroslav Filip | 2 : 3 | 80 | |
Martin Šetina | 2 : 3 | 80 | |
Extraliga Ženy 2017/2018, 19.11.2017 | Body celkem: 1920 | ||
Paulina Krzywicka | 3 : 1 | 880 | |
Kristýna Hrnčiříková | 3 : 1 | 1040 | |
Extraliga Ženy 2017/2018, 18.11.2017 | Body celkem: 1320 | ||
Dominika Kejíková | 3 : 0 | 1100 | |
Eva Feřteková | 1 : 3 | 220 | |
KABEL - A.T. Cup, 11.11.2017 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3505 | Body za soupeře: 310 | Body celkem: 3815 |
Denisa Kroftová | 2 : 0 wo. | 50 | 9. - 10. |
Eliška Jičínská | 2 : 0 | 100 | 9. - 12. |
Nikola Věříšová | 2 : 1 | 60 | 9. - 16. |
Tereza Šlehoferová | 1 : 3 | 20 | 1. - 16. |
Sarah Bala | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
2. Liga Muži C, 22.10.2017 | Body celkem: 150 | ||
Michal Franta | 3 : 0 | 150 | |
2. Liga Muži C, 21.10.2017 | Body celkem: 80 | ||
Dalibor Procházka ml. | 0 : 3 | 0 | |
Radek Doucha | 2 : 3 | 80 | |
Extraliga Ženy 2017/2018, 15.10.2017 | Body celkem: 1760 | ||
Kristýna Hrnčiříková | 3 : 0 | 1100 | |
Denisa Kroftová | 3 : 2 | 660 | |
Extraliga Ženy 2017/2018, 14.10.2017 | Body celkem: 2200 | ||
Hana Vavříková | 3 : 0 | 1100 | |
Tereza Zdubová | 3 : 0 | 1100 | |
Strahov ženy A, 07.10.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 4480 |
Eva Feřteková | 1 : 3 | 24 | 5. - 6. |
Denisa Kroftová | 3 : 1 | 96 | 5. - 8. |
Natálie Babjuková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Denisa Rohunová | 3 : 1 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
Excelent Cup , 23.09.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4935 | Body za soupeře: 331 | Body celkem: 5266 |
Natálie Babjuková | 1 : 3 | 28.8 | 5. - 6. |
Denisa Rohunová | 3 : 2 | 86.4 | 5. - 8. |
Anna Serme | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Denisa Linhartová | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
Anežka Stöckelová | 3 : 0 | 96 | 1. - 32. |
1. Mistrovský turnaj mužů kategorie B, 09.09.2017 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 293 |
Radek Dudešek | 2 : 1 | 0 | 27. - 28. |
David Orálek | 0 : 2 | 0 | 25. - 28. |
Petr Podaný | 2 : 1 | 0 | 25. - 32. |
Tomáš Holub | 1 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Ladislav Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Matyáš Dufek | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
HANYA MR U23, (), 27.05.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 333 | Body celkem: 8802 |
Kristýna Fialová | 1 : 3 | 41.6 | |
Denisa Rohunová | 3 : 2 | 124.8 | |
Marie Jičínská | 3 : 1 | 166.4 | |
BASTR Cup, 13.05.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 3496 |
Kristýna Fialová | 3 : 2 | 57.6 | 3. - 4. |
Anna Serme | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Lenka Füzy | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 16. |
Albatros Media - junioři "A", (G23), 06.05.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 179 | Body celkem: 5604 |
Zuzana Janošíková | 3 : 0 | 128 | |
Denisa Rohunová | 2 : 3 | 51.2 | |
Strahov ženy A, 15.04.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 232 | Body celkem: 4266 |
Hana Vavříková | 3 : 2 | 67.2 | 3. - 4. |
Veronika Gaultier | 2 : 3 | 44.8 | semifinále |
Denisa Rohunová | 3 : 2 | 50.4 | čtvrtfinále |
Helena Vladyková | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
1. Liga Ženy B, 09.04.2017 | Body celkem: 600 | ||
Romana Adámková | 3 : 0 | 600 | |
1. Liga Ženy B, 08.04.2017 | Body celkem: 1080 | ||
Sandra Jüttnerová | 3 : 0 | 600 | |
Karolína Uhrinová | 3 : 1 | 480 | |
HANYA CUP junioři A, (G23), 01.04.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 4803 |
Marie Jičínská | 3 : 1 | 89.6 | |
Denisa Rohunová | 1 : 3 | 22.4 | |
MR ženy, muži, masters, 03.03.2017 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 244 | Body celkem: 4923 |
Kristýna Hrnčiříková | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Hana Vavříková | 2 : 3 | 62.4 | 5. - 8. |
Zuzana Lambl Kubáňová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Petra Václavková | 3 : 2 | 78 | 1. - 16. |
Kateřina Muchová | 3 : 0 | 104 | 1. - 32. |
1. Liga Ženy B, 29.01.2017 | Body celkem: 1200 | ||
Klára Mihulová | 3 : 0 | 600 | |
Michaela Doležalová | 3 : 0 | 600 | |
1. Liga Ženy B, 28.01.2017 | Body celkem: 1200 | ||
Marie Jičínská | 3 : 0 | 600 | |
Karolína Füzy | 3 : 0 | 600 | |
Kingswood Cup Nr.2, 21.01.2017 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 3450 |
Kristýna Hrnčiříková | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Anežka Stöckelová | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 8. |
Tereza Svobodová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Nikola Věříšová | 3 : 2 | 54 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Velká cena Prahy 2016, (G23), 17.12.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 4810 |
Kristýna Vohánková | 3 : 0 | 96 | |
Kristýna Fialová | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Svobodová | 0 : 3 | 0 | |
Denisa Rohunová | 3 : 0 wo. | 48 | |
Veem Trading Cup, 10.12.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 304 | Body celkem: 4048 |
Dominika Kejíková | 3 : 0 | 96 | 5. - 6. |
Petra Václavková | 3 : 1 | 76.8 | 5. - 8. |
Denisa Kroftová | 1 : 3 | 19.2 | čtvrtfinále |
Romana Adámková | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
1. Liga Ženy B, 04.12.2016 | Body celkem: 1200 | ||
Michaela Doležalová | 3 : 0 | 600 | |
Sandra Jüttnerová | 3 : 0 | 600 | |
1. Liga Ženy B, 03.12.2016 | Body celkem: 1200 | ||
Romana Adámková | 3 : 0 | 600 | |
Klára Mihulová | 3 : 0 | 600 | |
ženy A, 12.11.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 256 | Body celkem: 4108 |
Kristýna Hrnčiříková | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 6. |
Tereza Šlehoferová | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Eva Feřteková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Paulina Krzywicka | 3 : 2 | 54 | 1. - 16. |
Denisa Linhartová ml. | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
1. Liga Ženy B, 23.10.2016 | Body celkem: 1200 | ||
Jana Kovaříková | 3 : 0 | 600 | |
Kateřina Muchová | 3 : 0 | 600 | |
1. Liga Ženy B, 22.10.2016 | Body celkem: 720 | ||
Klára Mihulová | 1 : 3 | 120 | |
Michaela Doležalová | 3 : 0 | 600 | |
ženy A, 08.10.2016 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 259 | Body celkem: 3840 |
Hana Vavříková | 3 : 0 wo. | 54 | 7. - 8. |
Kateřina Vágnerová | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 8. |
Tereza Svobodová | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
Denisa Linhartová ml. | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Marie Jičínská | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
Kingswood Cup , 24.09.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 141 | Body celkem: 3577 |
Denisa Kroftová | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Hana Vavříková | 3 : 1 | 76.8 | 5. - 8. |
Veronika Gaultier | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Petra Václavková | 3 : 1 | 64 | 1. - 16. |
Mistrovství ČR U23, (), 22.05.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 7260 | Body za soupeře: 282 | Body celkem: 7542 |
Tereza Svobodová | 0 : 3 | 0 | finále |
Hana Matoušková | 3 : 0 | 176 | semifinále |
Kristýna Vohánková | 3 : 1 | 105.6 | čtvrtfinále |
HUSLÍK CUP, 14.05.2016 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2456 | Body za soupeře: 210 | Body celkem: 2666 |
Dominika Kejíková | 3 : 2 | 42 | 9. - 10. |
Markéta Wernerová | 3 : 0 | 70 | 9. - 12. |
Monika Kubrová | 3 : 0 | 70 | 9. - 16. |
Jana Sigačevová | 2 : 3 | 28 | 1. - 16. |
Trigema CUP Nr.2 - ženy A, 09.04.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 158 | Body celkem: 4398 |
Marika Doubravová | 2 : 3 | 48 | 5. - 6. |
Tereza Svobodová | 3 : 0 wo. | 60 | 5. - 8. |
Zuzana Lambl Kubáňová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Monika Kubrová | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
Samsung MČR ženy, muži, masters 2016, 03.03.2016 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 4086 | Body za soupeře: 338 | Body celkem: 4424 |
Anežka Stöckelová | 3 : 0 | 130 | 11. - 12. |
Kristýna Hrnčiříková | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Sonja Schwarzer | 3 : 1 | 104 | 9. - 16. |
Anna Serme | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Lucie Luksová | 3 : 0 | 104 | 1. - 32. |
1. liga Ženy B 2015/2016, 21.02.2016 | Body celkem: 960 | ||
Anežka Stöckelová | 3 : 0 | 600 | |
Kateřina Muchová | 3 : 2 | 360 | |
1. liga Ženy B 2015/2016, 20.02.2016 | Body celkem: 1200 | ||
Monika Kubrová | 3 : 0 | 600 | |
Tereza Jelínková | 3 : 0 | 600 | |
KABEL - A.T. CUP, 13.02.2016 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 2414 | Body za soupeře: 187 | Body celkem: 2601 |
Hana Matoušková | 1 : 3 | 14.4 | 17. - 18. |
Paulina Krzywicka | 3 : 2 | 43.2 | 17. - 20. |
Veronika Paldusová | 3 : 2 | 43.2 | 17. - 24. |
Renáta Nejtková | 3 : 0 | 72 | 17. - 32. |
Dominika Kejíková | 1 : 3 | 14.4 | 1. - 32. |
Trigema CUP, 16.01.2016 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4273 | Body za soupeře: 312 | Body celkem: 4585 |
Eva Feřteková | 3 : 0 | 132 | 7. - 8. |
Marika Doubravová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Zuzana Lambl Kubáňová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lucie Luksová | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
Denisa Linhartová ml. | 3 : 1 | 70.4 | 1. - 32. |
junioři A, (G23), 19.12.2015 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 221 | Body celkem: 3797 |
Klára Komínková | 3 : 0 | 70 | |
Denisa Kroftová | 0 : 3 | 0 | |
Monika Kubrová | 3 : 0 | 84 | |
Nikola Věříšová | 3 : 1 | 67.2 | |
1. liga Ženy B 2015/2016, 13.12.2015 | Body celkem: 960 | ||
Anežka Stöckelová | 3 : 2 | 360 | |
Jan Janeček | 3 : 0 | 600 | |
1. liga Ženy B 2015/2016, 12.12.2015 | Body celkem: 1200 | ||
Monika Kubrová | 3 : 0 | 600 | |
Kateřina Muchová | 3 : 0 | 600 | |
ženy A, 05.12.2015 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 252 | Body celkem: 4492 |
Marika Doubravová | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Kateřina Vágnerová | 3 : 2 | 72 | 5. - 8. |
Eva Feřteková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Helena Vladyková | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
Klára Mihulová | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
junioři A, (G23), 28.11.2015 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 134 | Body celkem: 5792 |
Hana Matoušková | 3 : 1 | 67.2 | |
Karin Velická | 3 : 1 | 67.2 | |
ženy A, 21.11.2015 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3941 | Body za soupeře: 274 | Body celkem: 4215 |
Hana Vavříková | 3 : 0 wo. | 60 | 7. - 8. |
Marika Doubravová | 1 : 3 | 24 | 5. - 8. |
Tereza Svobodová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Romana Adámková | 3 : 1 | 80 | 1. - 16. |
Kristýna Vohánková | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
Mistrovský turnaj mužů D, 10.11.2015 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 373 |
2. liga Muži C 2015/2016, 25.10.2015 | Body celkem: 0 | ||
Hana Vavříková | 0 : 3 | 0 | |
Milan Matějíček | 0 : 3 | 0 | |
1. liga Ženy B 2015/2016, 25.10.2015 | Body celkem: 1080 | ||
Petra Oličová | 3 : 0 | 600 | |
Tereza Jelínková | 3 : 1 | 480 | |
1. liga Ženy B 2015/2016, 24.10.2015 | Body celkem: 1080 | ||
Kateřina Muchová | 3 : 0 | 600 | |
Anežka Stöckelová | 3 : 1 | 480 | |
ženy A, 10.10.2015 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 259 | Body celkem: 3840 |
Denisa Linhartová | 3 : 0 wo. | 54 | 7. - 8. |
Veronika Gaultier | 2 : 3 | 43.2 | 5. - 8. |
Zuzana Lambl Kubáňová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Anežka Stöckelová | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Tereza Šlehoferová | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
junioři A, (G23), 03.10.2015 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 269 | Body celkem: 5694 |
Kristýna Vohánková | 3 : 0 | 96 | |
Tereza Svobodová | 0 : 3 | 0 | |
Patricie Panáčková | 3 : 1 | 76.8 | |
Kateřina Filipi | 3 : 0 | 96 | |
Ženy A, 12.09.2015 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 241 | Body celkem: 3822 |
Eliška Jirásková | 3 : 0 wo. | 54 | 7. - 8. |
Marika Doubravová | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 8. |
Tereza Svobodová | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
Karin Velická | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. |
Eva Poláková | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj žen A, 16.05.2015 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 87 | Body celkem: 2764 |
Kristýna Hrnčiříková | 1 : 3 | 0 | |
Tereza Šlehoferová | 3 : 0 | 0 | |
Kateřina Muchová | 3 : 2 | 0 | |
1. LIGA ŽENY B 2014 - 2015, 09.05.2015 | Body celkem: 480 | ||
Petra Oličová | 3 : 1 | 480 | |
Mistrovský turnaj žen A, 11.04.2015 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 150 | Body celkem: 2827 |
Anežka Stöckelová | 2 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Markéta Wernerová | 3 : 1 | 0 | |
Martina Stöckelová | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovství republiky žen, 05.03.2015 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3862 | Body za soupeře: 237 | Body celkem: 4099 |
Martina Stöckelová | 3 : 2 | 0 | |
Tereza Svobodová | 0 : 3 | 0 | |
Michaela Hájková | 0 : 3 | 0 | |
Romana Adámková | 3 : 0 | 0 | |
Eliška Jirásková | 3 : 0 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj žen A, 21.02.2015 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2972 | Body za soupeře: 248 | Body celkem: 3220 |
Denisa Linhartová | 1 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Tereza Tomková | 3 : 0 | 0 | |
Kristýna Hrnčiříková | 1 : 3 | 0 | |
Romana Adámková | 3 : 1 | 0 | |
Eliška Jirásková | 0 : 3 | 0 | |
1. LIGA ŽENY B 2014 - 2015, 14.02.2015 | Body celkem: 500 | ||
Julie Zimová | 3 : 0 | 500 | |
Mistrovství republiky juniorů - GU23, (), 05.02.2015 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5104 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 5212 |
Patricie Panáčková | 3 : 0 | 0 | |
Tereza Svobodová | 0 : 3 | 0 | |
Marika Doubravová | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - GU23, (G23), 20.12.2014 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 169 | Body celkem: 5827 |
Denisa Linhartová ml. | 3 : 0 | 0 | |
Patricie Panáčková | 2 : 3 | 0 | |
1. LIGA ŽENY B 2014 - 2015, 14.12.2014 | Body celkem: 600 | ||
Tereza Malotová | 3 : 0 | 600 | |
1. LIGA ŽENY B 2014 - 2015, 13.12.2014 | Body celkem: 1200 | ||
Michaela Doležalová | 3 : 0 | 600 | |
Markéta Wernerová | 3 : 0 | 600 | |
Mistrovský turnaj žen - A, 06.12.2014 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2972 | Body za soupeře: 163 | Body celkem: 3135 |
Jana Sigačevová | 0 : 3 | 0 | |
Veronika Gaultier | 3 : 0 wo. | 0 | |
Marika Doubravová | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Petra Oličová | 3 : 0 | 0 | |
Eva Feřteková | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj žen - A, 15.11.2014 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2212 | Body za soupeře: 235 | Body celkem: 2447 |
Petra Václavková | 3 : 2 | 0 | |
Nikola Polanská | 3 : 2 | 0 | |
Tereza Svobodová | 3 : 0 wo. | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Kristýna Fialová | 1 : 3 | 0 | |
Tereza Tomková | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj žen - A, 25.10.2014 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 2216 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 2432 |
Denisa Linhartová | 0 : 3 | 0 | |
Kateřina Muchová | 3 : 0 | 0 | |
Dominika Kejíková | 0 : 3 | 0 | |
Eliška Sudková | 3 : 0 | 0 | |
Renáta Nejtková | 3 : 1 | 0 | |
1 Liga ženy B, 18.10.2014 | Body celkem: 1200 | ||
Michaela Doležalová | 3 : 0 | 600 | |
Martina Stöckelová | 3 : 0 | 600 | |
1 Liga ženy B, 18.10.2014 | Body celkem: 1200 | ||
Julie Zimová | 3 : 0 | 600 | |
Tereza Malotová | 3 : 0 | 600 | |
Mistrovský turnaj žen - B, 11.10.2014 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2064 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 2160 |
Eva Gallatová | 1 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Kateřina Filipi | 3 : 0 | 0 | |
Eliška Sudková | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj žen - B, 12.04.2014 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2102 | Body za soupeře: 98 | Body celkem: 2200 |
Lenka Füzy | 2 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Karolína Füzy | 3 : 2 | 0 | |
Denisa Linhartová ml. | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovství republiky ženy, 06.03.2014 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 2431 | Body za soupeře: 147 | Body celkem: 2578 |
Jana Sigačevová | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Tomková | 3 : 1 | 0 | |
Hana Fialová | 3 : 1 | 0 | |
Petra Václavková | 1 : 3 | 0 | |
Barbora Hynková | 1 : 3 | 0 | |
Mistrovství republiky juniorů - GU23, (), 06.02.2014 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5104 | Body za soupeře: 86 | Body celkem: 5190 |
Dominika Kejíková | 0 : 3 wo. | 0 | |
Klára Komínková | 3 : 1 | 0 | |
Karolína Holinková | 0 : 3 wo. | 0 | |
Tereza Svobodová | 0 : 3 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj žen A, 18.01.2014 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 2216 | Body za soupeře: 245 | Body celkem: 2461 |
Barbora Hynková | 1 : 3 | 0 | |
Lucie Luksová | 3 : 0 | 0 | |
Lenka Füzy | 3 : 1 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Veronika Gaultier | 0 : 3 | 0 | |
Markéta Wernerová | 3 : 1 | 0 | |
Mistrovský turnaj žen B, 11.01.2014 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 141 | Body celkem: 3360 |
bye | 3 : 0 | ||
Zuzana Bartíková | 3 : 0 | 0 | |
Irena Nagyová | 3 : 2 | 0 | |
Lenka Füzy | 3 : 1 | 0 | |
Mistrovský turnaj žen A, 07.12.2013 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 2035 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 2165 |
Anežka Stöckelová | 3 : 0 | 0 | |
Michaela Martinová | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Tomková | 3 : 0 | 0 | |
Helena Vladyková | 0 : 3 | 0 | |
Marika Doubravová | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj žen B, 23.11.2013 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2102 | Body za soupeře: 93 | Body celkem: 2195 |
bye | 3 : 0 | ||
Yvonna Kounovská | 3 : 1 | 0 | |
Klára Komínková | 3 : 0 | 0 | |
Michaela Hájková | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj žen A, 16.11.2013 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 1695 | Body za soupeře: 226 | Body celkem: 1921 |
Lenka Füzy | 2 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Kristýna Hrnčiříková | 1 : 3 | 0 | |
Eva Gallatová | 2 : 3 | 0 | |
Josefína Bakalářová | 3 : 0 | 0 | |
Eva Vedralová | 3 : 1 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - G23, (G23), 09.11.2013 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 218 | Body celkem: 5876 |
Denisa Linhartová ml. | 3 : 0 | 0 | |
Klára Komínková | 3 : 1 | 0 | |
Mistrovský turnaj žen B, 12.10.2013 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2064 | Body za soupeře: 98 | Body celkem: 2162 |
Lenka Füzy | 3 : 1 | 0 | |
Sonja Schwarzer | 1 : 3 | 0 | |
Eliška Sudková | 3 : 1 | 0 | |
Josefína Bakalářová | 3 : 1 | 0 | |
2.slet Axiom, 07.09.2013 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1545 | Body za soupeře: 106 | Body celkem: 1651 |
Lenka Füzy | 2 : 3 | 0 | |
Ilona Kelly | 3 : 0 | 0 | |
Dana Pročková | 3 : 0 | 0 | |
Vanda Seidelová | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - G23, (G23), 07.09.2013 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 196 | Body celkem: 5854 |
Denisa Linhartová ml. | 3 : 0 | 0 | |
Klára Komínková | 3 : 1 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů B - G19, (G19), 04.05.2013 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 99 | Body celkem: 2859 |
Josefína Bakalářová | 0 : 3 | 0 | |
Anežka Stöckelová | 3 : 0 | 0 | |
Kamila Růžková | 2 : 3 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.