Profil hráče

Denisa Otáhalová

hrac

Ročník: 2009
Klub: SBA Squash club, z.s.
Družstvo:SC FAJNE - ženy A
Registrační číslo: 7144

umístění

Aktuální umístění v žebříčku žen: 24.
Nejlepší umístění v žebříčku žen: 18. (12/2023)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 1. (04/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 1. (02/2022)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 15 let: 2.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 1. (04/2023)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 17 let: 4.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 2. (01/2023)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 23 let: 11.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 11. (04/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.04.2024 24 (1) 13126 (0)
01.03.2024 25 (3) 13126 (2553)
01.02.2024 28 (-8) 10573 (-3311)
01.01.2024 20 (-2) 13884 (0)
01.12.2023 18 (2) 13884 (1260)
01.11.2023 20 (1) 12624 (-104)
01.10.2023 21 (4) 12728 (3328)
01.09.2023 25 (0) 9400 (0)
01.08.2023 25 (0) 9400 (0)
01.07.2023 25 (1) 9400 (0)
01.06.2023 26 (-4) 9400 (0)
01.05.2023 22 (4) 9400 (3145)
01.04.2023 26 (4) 6255 (0)
01.03.2023 30 (2) 6255 (0)
01.02.2023 32 (9) 6255 (3311)
01.01.2023 41 (-1) 2944 (0)
01.12.2022 40 (-4) 2944 (0)
01.11.2022 36 (-2) 2944 (0)
01.10.2022 34 (-34) 2944 (2944)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
2024202825242024
20234132302622262525252120182023
20223436402022

Seznam zápasů

Body za pořadí v ESF žebříčku: 2000 .

soupeřvýsledekbodyzápas
 FAJNE Áčko ženy, 10.02.2024
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2553
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2553
Klára Nováková  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Anna Plačková  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Klára Doležalová  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Tereza Elznicová  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G17), 02.02.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7284
Barbora Komárková  3 : 2 0 3. - 4.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 semifinále
Ella Pelikánová  3 : 0 0 čtvrtfinále
Neya Forgáčová  3 : 0 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G15), 02.02.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
0
Body celkem:
10216
Anna Zelenková  3 : 0 0 finále
Veronika Šalová  3 : 0 0 semifinále
Barbora  Vavříková  3 : 0 0 čtvrtfinále
Tereza Janiurková  3 : 0 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 13.01.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Johana Jedličková  3 : 1 0 finále
Anna Plzáková  3 : 0 0 semifinále
Neya Forgáčová  3 : 0 0 čtvrtfinále
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G17), 09.12.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Ella Pelikánová  3 : 1 0 finále
Hana Klimšová  3 : 0 0 semifinále
Natálie  Tománková  3 : 0 0 čtvrtfinále
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G15), 09.12.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Hana Klimšová  3 : 0 0 finále
Adéla Bendová  3 : 0 0 semifinále
Barbora  Vavříková  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Extraliga ženy 2023/2024, 19.11.2023 Body celkem:
1260
Tamara Holzbauerová  2 : 3 360
Kateřina Muchová  3 : 0 900
 DR Development Cup - Junioři A, (G17), 14.10.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Hana Klimšová  3 : 0 0 5. - 6.
Anna Plzáková  3 : 0 0 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 DR Development Cup - Junioři A, (G15), 14.10.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Johana Jedličková  3 : 0 0 finále
Veronika Šalová  3 : 0 0 semifinále
Barbora  Vavříková  3 : 0 0 čtvrtfinále
 Strahov - ženy A, 23.09.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3360
Johana Jedličková  1 : 3 0 7. - 8.
Tereza Elznicová  0 : 3 0 5. - 8.
Natálie Babjuková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Laura - Liisa Lilleleht  3 : 0 0 1. - 16.
 Ženy B, 02.09.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2808
Sonja Schwarzer  3 : 1 0
Anna Plačková  3 : 0 0
Zuzana Outratová  3 : 0 0
Aneta Sezemská  0 : 3 0
 Strahov - ženy A, 01.04.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
174
Body celkem:
3145
Veronika Gaultier  2 : 3 33.6 5. - 6.
Eva Feřteková  3 : 0 wo. 42 5. - 8.
Tereza Široká  0 : 3 0 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 25.03.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
202
Body celkem:
4081
Anna Plzáková  3 : 1 57.6
Karolína Sikorová   3 : 0 72
Neya Forgáčová  3 : 0 72
Aneta Sezemská  0 : 3 0
 MČR juniorů 2023, (G17), 03.02.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
239
Body celkem:
6695
Anna Zelenková  1 : 3 41.6 3. - 4.
Aneta Sezemská  1 : 3 41.6 semifinále
Karolína Sikorová   3 : 0 156 čtvrtfinále
 MČR juniorů 2023, (G15), 03.02.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
367
Body celkem:
8836
Barbora Komárková  0 : 3 0 finále
Anna Plzáková  3 : 0 208 semifinále
Johana Jedličková  3 : 2 93.6 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 BÁSTR CUP - Ženy A, 14.01.2023
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3223
Body za soupeře:
88
Body celkem:
3311
Barbora Brodová  0 : 3 0 13. - 14.
Anna Zelenková  3 : 1 88 13. - 16.
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 9. - 16.
Natálie Babjuková  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 10.12.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
432
Body celkem:
7769
Anna Zelenková  3 : 0 180 finále
Johana Jedličková  3 : 0 144 semifinále
Terezie Weiszová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 10.12.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
416
Body celkem:
6961
Veronika Šalová  3 : 0 80
Monika Moltašová  3 : 0 80
Sofie Hogenová  3 : 0 128
Anna Plzáková  3 : 0 128
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (G17), 22.10.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
280
Body celkem:
6038
Jana Brodová  3 : 0 160 3. - 4.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 semifinále
Anna Plzáková  3 : 0 120 čtvrtfinále
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (G15), 22.10.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
418
Body celkem:
8494
Johana Jedličková  3 : 2 120 finále
Anna Plzáková  3 : 1 128 semifinále
Karolína Sikorová   3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 FAJNE Áčko ženy, 24.09.2022
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
171
Body celkem:
2944
Sofie Hausknotzová  3 : 0 wo. 45 13. - 14.
Lucie Luksová  3 : 0 90 13. - 16.
Tereza Svobodová  0 : 3 0 9. - 16.
Kristýna Hrnčiříková  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G17), 17.09.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
280
Body celkem:
5938
Aneta Sezemská  3 : 2 84 finále
Terezie Weiszová  3 : 0 112 semifinále
Anna Plzáková  3 : 0 84 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G15), 17.09.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
490
Body celkem:
8566
Anna Zelenková  3 : 1 160 finále
Sofie Hogenová  3 : 0 160 semifinále
Karolína Sikorová   3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 MČR juniorů 2022, (G15), 30.05.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
429
Body celkem:
7713
Ella Pelikánová  3 : 0 208 3. - 4.
Barbora Komárková  0 : 3 0 semifinále
Jana Brodová  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 MČR juniorů 2022, (G13), 30.05.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
689
Body celkem:
10905
Anna Zelenková  3 : 0 260 finále
Marie Zelenková  3 : 0 208 semifinále
Karolína Wanke  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 16.04.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
196
Body celkem:
4230
Johana Jedličková  3 : 0 112 3. - 4.
Anna Zelenková  0 : 3 0 semifinále
Ella Pelikánová  3 : 0 84 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 16.04.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
416
Body celkem:
6961
Hana Klimšová  3 : 0 80
Johana Jedličková  3 : 0 80
Anna Zelenková  3 : 0 128
Anna Plzáková  3 : 0 128
 AMMBRA CUP junioři A, (G17), 12.03.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
154
Body celkem:
4033
Anna Plzáková  3 : 1 76.8
Klára Nováková  3 : 1 76.8
Aneta Sezemská  0 : 3 0
 AMMBRA CUP junioři A, (G15), 12.03.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
333
Body celkem:
6416
Aneta Sezemská  1 : 3 36 finále
Anna Plzáková  3 : 0 144 semifinále
Karolína Sikorová   3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Junioři A, (G17), 15.01.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
221
Body celkem:
4900
Klára Nováková  3 : 0 96
Aneta Sezemská  3 : 0 wo. 48
Zuzana Outratová  3 : 1 76.8
 Junioři A, (G15), 15.01.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5009
Body za soupeře:
319
Body celkem:
5328
Anna Zelenková  3 : 0 132 5. - 6.
Sofie Hogenová  3 : 0 132 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 55 1. - 16.
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G17), 11.12.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
247
Body celkem:
5478
Aneta Sezemská  3 : 2 86.4 3. - 4.
Sofie Hausknotzová  1 : 3 28.8 semifinále
Klára Nováková  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G15), 11.12.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
477
Body celkem:
7814
Ella Pelikánová  3 : 0 180 finále
Sofie Hogenová  3 : 0 144 semifinále
Karolína Sikorová   3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 20.11.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
228
Body celkem:
4176
Jana Brodová  3 : 0 100 finále
Anna Plzáková  3 : 0 80 semifinále
Klára Nováková  3 : 1 48 čtvrtfinále
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 20.11.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
249
Body celkem:
4197
Anna Zelenková  3 : 0 100 finále
Jana Brodová  3 : 1 64 semifinále
Johana Jedličková  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Czech junior open 2021, (G15), 06.11.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5377
Body za soupeře:
466
Body celkem:
5843
Ella Pelikánová  3 : 0 144 5. - 6.
Anna Zelenková  3 : 0 144 5. - 8.
Alexandra Ghiorghisor  2 : 3 57.6 čtvrtfinále
Luce Marusic  3 : 0 120 1. - 16.
 MČR juniorů 2021, (G15), 08.10.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
390
Body celkem:
6846
Aneta Sezemská  1 : 3 26
Jana Brodová  3 : 0 130
Anna Zelenková  3 : 0 156
Ella Pelikánová  3 : 0 wo. 78
 MČR juniorů 2021, (G13), 08.10.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
439
Body celkem:
7723
Anna Plzáková  3 : 0 208 3. - 4.
Barbora Komárková  1 : 3 41.6 semifinále
Anna Zelenková  3 : 1 124.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (G15), 25.09.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
274
Body celkem:
5932
Jana Brodová  3 : 2 50.4
Sofie Hogenová  3 : 0 84
Anna Zelenková  3 : 0 140
 HRADECKÝ CUP, (G13), 25.09.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
384
Body celkem:
6929
Marie Zelenková  3 : 0 128
Hana Klimšová  3 : 0 128
Anna Zelenková  3 : 0 128
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 21.08.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
302
Body celkem:
5960
Anna Zelenková  3 : 0 84
Karolína Sikorová   3 : 0 84
Barbora Komárková  3 : 2 50.4
Ella Pelikánová  3 : 0 84
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 21.08.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
365
Body celkem:
6910
Karolína Wanke  3 : 0 96
Marie Zelenková  3 : 0 96
Johana Jedličková  3 : 1 76.8
Anna Zelenková  3 : 0 96
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G13), 26.06.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
365
Body celkem:
6910
Hana Klimšová  3 : 0 96
Anna Zelenková  3 : 1 76.8
Anna Plzáková  3 : 0 96
Johana Jedličková  3 : 0 96
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G15), 26.06.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4930
Marie Kňazovčíková   3 : 0 128 3. - 4.
Ella Pelikánová  0 : 3 0 semifinále
Karolína Sikorová   3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA Junioři B, (G15), 12.06.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
200
Body celkem:
4148
Barbora Komárková  3 : 2 60 finále
Sofie Hogenová  3 : 0 80 semifinále
Anna Plzáková  3 : 0 60 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP , (G15), 03.10.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
115
Body celkem:
3451
Barbora Komárková  3 : 1 57.6
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Ella Pelikánová  3 : 2 57.6
 HRADECKÝ CUP , (G13), 03.10.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
340
Body celkem:
4960
Marie Kňazovčíková   3 : 0 120 5. - 6.
Karolína Sikorová   3 : 1 96 5. - 8.
Ella Pelikánová  1 : 3 24 čtvrtfinále
Nikol Kubíčková  3 : 0 100 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (G13), 07.02.2020
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
135
Body celkem:
4814
Marie Kňazovčíková   1 : 3 31.2 7. - 8.
Barbora Komárková  0 : 3 0 5. - 8.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 čtvrtfinále
Anna Zelenková  3 : 1 104 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (G11), 07.02.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
689
Body celkem:
10905
Anna Zelenková  3 : 0 260 finále
Johana Jedličková  3 : 0 208 semifinále
Eliška Hamříková  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 11.01.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
281
Body celkem:
5512
Anna Plzáková  3 : 0 144 3. - 4.
Barbora Komárková  0 : 3 0 semifinále
Karolína Sikorová   3 : 2 64.8 čtvrtfinále
Jana Brodová  3 : 1 72 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G11), 11.01.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
440
Body celkem:
8516
Anna Zelenková  3 : 1 160 finále
Johana Jedličková  3 : 0 160 semifinále
Karolína Wanke  3 : 0 120 čtvrtfinále
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (G15), 04.01.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
59
Body celkem:
2309
Ella Pelikánová  0 : 3 0
Zuzana Outratová  0 : 3 0
Anna Zelenková  3 : 0 49.2
Nikol Kubíčková  1 : 3 9.84
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (G13), 04.01.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
176
Body celkem:
4124
Nikol Kubíčková  3 : 2 60 finále
Aneta Skopalová  3 : 0 80 semifinále
Anna Plzáková  3 : 2 36 čtvrtfinále
 MSSJO 2019, (G13), 14.12.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
204
Body celkem:
3780
Nikol Kubíčková  0 : 3 0
Hana Klimšová  3 : 0 70
Marie Kňazovčíková   3 : 2 50.4
Anna Zelenková  3 : 0 84
 MSSJO 2019, (G11), 14.12.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
336
Body celkem:
6881
Anna Zelenková  3 : 0 160 finále
Johana Jedličková  3 : 0 128 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 48 čtvrtfinále
 Juniorské Béčko - Brno, (G13), 02.11.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
188
Body celkem:
4136
Johana Jedličková  3 : 0 60
Jana Brodová  3 : 1 48
Nikol Kubíčková  3 : 1 80
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G13), 26.10.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4080
Body za soupeře:
528
Body celkem:
4608
Anna Plzáková  2 : 3 48 1. - 16.
Monika Moltašová  3 : 0 120
Sofie Hogenová  3 : 0 120
Anna Zelenková  3 : 0 120
Marie Kňazovčíková   3 : 0 120
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G11), 26.10.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
477
Body celkem:
7814
Anna Zelenková  3 : 0 180 finále
Hana Klimšová  3 : 0 144 semifinále
Olivia Mikesková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP - JB, (G13), 05.10.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
190
Body celkem:
2950
Jana Brodová  3 : 0 50
Barbora Komárková  2 : 3 20
Nikol Kubíčková  3 : 0 60
Marie Kňazovčíková   3 : 0 60
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G13), 28.09.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
90
Body celkem:
3450
Nikol Kubíčková  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Anna Plzáková  0 : 3 0 5. - 8.
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Monika Moltašová  3 : 0 90 1. - 16.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G11), 28.09.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
364
Body celkem:
6022
Karolína Wanke  3 : 0 70
Sára Vaněrková  3 : 0 70
Anna Zelenková  3 : 0 112
Johana Jedličková  3 : 0 112
 AB SQUASH CUP - junioři B, (G15), 04.05.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3176
Karolína Sikorová   3 : 0 60
Klára Nováková  0 : 3 0
Ella Pelikánová  0 : 3 0
Kateřina Lindovská  3 : 0 60
 AB SQUASH CUP - junioři B, (G13), 04.05.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
216
Body celkem:
4164
Jana Brodová  3 : 2 36
Nikol Kubíčková  3 : 0 60
Karolína Sikorová   3 : 0 60
Anežka Větrovská  3 : 0 60
 Prima stavebniny Cup, (G11), 27.04.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
245
Body celkem:
4124
Anna Plzáková  2 : 3 28.8
Julie Naučová  3 : 0 72
Marie Kňazovčíková   3 : 0 72
Anna Zelenková  3 : 0 72
 Juniorské Béčko - Brno, (G11), 06.04.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
200
Body celkem:
4148
Johana Jedličková  3 : 0 60
Monika Moltašová  3 : 0 60
Julie Naučová  3 : 1 80
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G11), 16.02.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
200
Body celkem:
4148
Valentýna Boháčová  3 : 0 60
Anna Zelenková  3 : 0 60
Nikol Kubíčková  3 : 1 80
 MČR juniorů 2019, (G13), 01.02.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
338
Body celkem:
4772
Michaela Herberová  3 : 1 104 9. - 10.
Marie Kňazovčíková   3 : 0 130 9. - 12.
Jana Brodová  3 : 1 104 9. - 16.
Barbora Komárková  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (G11), 01.02.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
328
Body celkem:
6784
Barbora Komárková  1 : 3 41.6 3. - 4.
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 semifinále
Nikol Kubíčková  3 : 0 156 čtvrtfinále
Hana Klimšová  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G11), 12.01.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
242
Body celkem:
5346
Nikol Kubíčková  1 : 3 32 3. - 4.
Barbora Komárková  2 : 3 64 semifinále
Marie Kňazovčíková   3 : 1 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G13), 15.12.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
205
Body celkem:
4871
Marie Kňazovčíková   3 : 0 128 3. - 4.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 semifinále
Nikol Kubíčková  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G11), 15.12.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
149
Body celkem:
3485
Nikol Kubíčková  3 : 1 76.8 3. - 4.
Ella Pelikánová  0 : 3 0 semifinále
Maria Tuleja  3 : 0 72 čtvrtfinále
 Junior D G11 26.11., (G11), 26.11.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 PNEUKOMPLET Cup, (G11), 24.11.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5377
Body za soupeře:
408
Body celkem:
5785
Karolína Sikorová   3 : 0 144 5. - 6.
Valentýna Boháčová  3 : 0 144 5. - 8.
Ella Pelikánová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Marie Kňazovčíková   3 : 0 120 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G11), 06.10.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
224
Body celkem:
4890
Valentýna Boháčová  3 : 0 128 3. - 4.
Ella Pelikánová  0 : 3 0 semifinále
Karolína Sikorová   3 : 0 96 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G11), 15.09.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
179
Body celkem:
4213
Anna Plzáková  3 : 1 67.2
Barbora Komárková  0 : 3 0
Valentýna Boháčová  3 : 0 112
 Žebříčkový turnaj juniorů ČR ve squashi, (B11), 08.09.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
79
Body celkem:
2570
Andrej Hausknotz  0 : 3 0
Dominik Hrušecký  3 : 1 39.36
Jiří Hartmann  0 : 3 0
Max Pelikán  3 : 1 39.36
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (G11), 05.05.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
224
Body celkem:
3418
Karolína Sikorová   2 : 3 32
Anna Plzáková  3 : 2 48
Tereza Jurigová  3 : 0 80
Hana Klimšová  3 : 1 64
 Albatros Media - Junior "A", (G11), 17.03.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
205
Body celkem:
5630
Ella Pelikánová  0 : 3 0 finále
Anna Plzáková  3 : 0 128 semifinále
Julie Naučová  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G11), 17.02.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
102
Body celkem:
2634
Valentýna Boháčová  3 : 0 60 5. - 6.
Natálie Ivancová  3 : 0 wo. 30 5. - 8.
Karolína Sikorová   1 : 3 12 čtvrtfinále
 Moravskoslezské dětské D G11, (G11), 09.12.2017
Pořadí: 28
Body za pořadí:
238
Body za soupeře:
0
Body celkem:
238
 Ostravský Permoník turnaj D junior G11, (G11), 24.11.2017
Pořadí: 17
Body za pořadí:
311
Body za soupeře:
0
Body celkem:
311
 Ostravský Permoník turnaj D junior G11, (G11), 20.10.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot