Profil hráče

Karolína Wanke

hrac

Ročník: 2010
Klub: Squash Klub Krnov z.s.
Družstvo:

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 4. (02/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 2. (02/2023)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 15 let: 20.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 7. (12/2023)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 17 let: 21.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 14. (08/2023)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 CARTEL PASKOV CUP, (G17), 20.05.2023
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Veronika Šalová  0 : 3 wo. 0
Monika Moltašová  0 : 3 wo. 0
Karolína Sikorová   0 : 3 wo. 0
 CARTEL PASKOV CUP, (G15), 20.05.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
48
Body celkem:
2808
Terezie Weiszová  0 : 3 wo. 0 3. - 4.
Veronika Šalová  0 : 3 0 semifinále
Barbora  Vavříková  3 : 1 48 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 06.05.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2677
Jana Brodová  0 : 3 0
Karolína Sikorová   0 : 3 0
Anna Zelenková  0 : 3 0
Anna Plzáková  0 : 3 0
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 06.05.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
149
Body celkem:
3485
Adéla Bendová  3 : 1 76.8 3. - 4.
Hana Klimšová  0 : 3 0 semifinále
Sára Vaněrková  3 : 0 72 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP JA, (G15), 15.04.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
110
Body celkem:
3067
Adéla Bendová  1 : 3 19.2 3. - 4.
Hana Klimšová  1 : 3 19.2 semifinále
Marie Zelenková  3 : 0 72 čtvrtfinále
 AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 25.03.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
115
Body celkem:
2792
Veronika Šalová  0 : 3 0
Hana Klimšová  3 : 2 43.2
Adéla Bendová  3 : 0 72
 AB Squash Cup - junioři B, (G15), 18.03.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Adéla Bendová  3 : 0 60
Terezie Weiszová  3 : 0 60
Eliška Nevřelová  3 : 0 60
Veronika Šalová  3 : 0 60
 MČR juniorů 2023, (G13), 03.02.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
304
Body celkem:
6760
Veronika Šalová  2 : 3 83.2 3. - 4.
Hana Klimšová  0 : 3 0 semifinále
Eliška Hamříková  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (G15), 28.01.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Eliška Hamříková  0 : 3 wo. 0
Sofie Radoňová  0 : 3 wo. 0
Marie Zelenková  0 : 3 wo. 0
Adéla Bendová  0 : 3 wo. 0
 AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 07.01.2023
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
20
Body celkem:
3250
Karolína Sikorová   0 : 3 0 1. - 16.
Monika Moltašová  1 : 3 20
Veronika Šalová  0 : 3 0
 AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 07.01.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
410
Body celkem:
7105
Hana Klimšová  2 : 3 80 finále
Veronika Šalová  3 : 0 160 semifinále
Romana Diwocková  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 10.12.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Hana Klimšová  0 : 3 wo. 0
Anna Plzáková  0 : 3 wo. 0
Veronika Šalová  0 : 3 wo. 0
Terezie Weiszová  0 : 3 wo. 0
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 10.12.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
320
Body celkem:
7015
Romana Diwocková  3 : 0 100
Eliška Hamříková  3 : 2 60
Veronika Šalová  3 : 1 128
Hana Klimšová  1 : 3 32
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G15), 19.11.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
14
Body celkem:
2471
Karolína Sikorová   0 : 3 0
Sofie Hogenová  0 : 3 0
Neya Forgáčová  1 : 3 14.4
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G13), 19.11.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
347
Body celkem:
7684
Hana Klimšová  3 : 2 108 finále
Marie Zelenková  3 : 2 86.4 semifinále
Adéla Bendová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (G13), 22.10.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6244
Body za soupeře:
418
Body celkem:
6662
Marie Zelenková  3 : 0 176 3. - 4.
Johana Jedličková  0 : 3 0 semifinále
Arina  Borisová  3 : 0 132 čtvrtfinále
Sára Vaněrková  3 : 0 110 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G13), 17.09.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
340
Body celkem:
6423
Hana Klimšová  2 : 3 72 finále
Marie Zelenková  3 : 1 115.2 semifinále
Eliška Hamříková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 MČR juniorů 2022, (G13), 30.05.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
442
Body celkem:
6286
Eliška Hamříková  3 : 0 156 5. - 6.
Adéla Bendová  3 : 0 156 5. - 8.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Natálie  Tománková  3 : 0 130 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 16.04.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
134
Body celkem:
3710
Eliška Hamříková  3 : 1 67.2
Veronika Šalová  2 : 3 33.6
Hana Klimšová  0 : 3 0
Marie Zelenková  2 : 3 33.6
 AMMBRA CUP junioři A, (G13), 12.03.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
230
Body celkem:
3974
Marie Zelenková  2 : 3 38.4 čtvrtfinále
Natálie  Tománková  3 : 0 96
Veronika Šalová  3 : 0 96
 DIETZ CUP - Junioři A, (G13), 05.02.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
168
Body celkem:
4859
Adéla Bendová  3 : 0 84
Marie Zelenková  3 : 0 84
Anna Zelenková  0 : 3 0
 Junioři A, (G13), 15.01.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
275
Body celkem:
4941
Marlen Paroulková  3 : 0 128 3. - 4.
Hana Klimšová  2 : 3 51.2 semifinále
Veronika Šalová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 Prima Cup - Junioři B, (G13), 08.01.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
192
Body celkem:
4140
Marie Zelenková  3 : 2 48
Veronika Šalová  3 : 1 64
Adéla Bendová  3 : 0 80
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G15), 11.12.2021
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3045
Nikol Kubíčková  0 : 3 0 1. - 16.
Anna Plzáková  0 : 3 0
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G13), 11.12.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
198
Body celkem:
4395
Sára Vaněrková  3 : 0 90
Johana Jedličková  0 : 3 0
Eliška Hamříková  3 : 0 108
Marie Zelenková  0 : 3 0
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 20.11.2021
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
10
Body celkem:
1848
Nikol Kubíčková  0 : 3 0 1. - 16.
Karolína Sikorová   0 : 3 0
Hana Klimšová  1 : 3 10
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 20.11.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3196
Veronika Šalová  3 : 0 80 3. - 4.
Hana Klimšová  0 : 3 0 semifinále
Viktorie Nowotny  3 : 0 60 čtvrtfinále
 MČR juniorů 2021, (G11), 08.10.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
364
Body celkem:
7648
Eliška Hamříková  3 : 0 208 3. - 4.
Johana Jedličková  0 : 3 0 semifinále
Sára Vaněrková  3 : 0 156 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 21.08.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
77
Body celkem:
4213
Marie Zelenková  3 : 1 76.8
Johana Jedličková  0 : 3 0
Anna Zelenková  0 : 3 0
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP , (G11), 03.10.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
185
Body celkem:
3422
Hana Klimšová  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
Adéla Bendová  3 : 0 84
Romana Diwocková  3 : 0 84
 D-TOUR junior 3. kolo G11, (G11), 20.06.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 PINEHILL MČR juniorů, (G11), 07.02.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
442
Body celkem:
6286
Eliška Hamříková  3 : 0 156 5. - 6.
Sára Vaněrková  3 : 0 156 5. - 8.
Hana Klimšová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Marie Zelenková  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G11), 11.01.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
60
Body celkem:
4001
 bye  3 : 0 wo. 60 7. - 8.
Hana Klimšová  0 : 3 0 5. - 8.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (G11), 04.01.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
224
Body celkem:
4172
Marie Zelenková  3 : 1 64
Eliška Hamříková  3 : 0 80
Olivia Mikesková  3 : 0 80
 Juniorské Béčko - Brno, (G11), 02.11.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
124
Body celkem:
3180
Adéla Bendová  3 : 0 60
Anna Zelenková  0 : 3 0
Marie Zelenková  3 : 1 64
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G11), 28.09.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
70
Body celkem:
3041
Sára Vaněrková  3 : 0 70
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
Hana Klimšová  0 : 3 0
Valentýna Boháčová  0 : 3 0
  Junioři B, (G11), 14.09.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3056
Anna Zelenková  0 : 3 0
Johana Jedličková  0 : 3 0
 AB SQUASH CUP - junioři B, (G11), 04.05.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
16
Body celkem:
2776
Johana Jedličková  0 : 3 0
Anna Zelenková  1 : 3 16
Marie Kňazovčíková   0 : 3 0
 D-Tour junior G11 2.kolo, (G11), 02.03.2019
Pořadí: 18
Body za pořadí:
304
Body za soupeře:
0
Body celkem:
304
 Moravskoslezské dětské D G11 9.11., (G11), 09.11.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
311
Body za soupeře:
0
Body celkem:
311
 Moravskoslezské dětské D říjen G11, (G11), 19.10.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Moravskoslezské dětské D G11, (G11), 21.09.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot