Profil hráče

Terezie Weiszová

hrac

Ročník: 2009
Klub: Squash Klub Krnov z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 8515

umístění

Aktuální umístění v žebříčku dívek do 15 let: 11.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 10. (03/2024)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 17 let: 14.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 9. (09/2023)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Freshbox Cup - Junioři A, (G17), 20.04.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Veronika Šalová  0 : 3 0
Tereza Zápecová  3 : 0 0
Natálie  Tománková  0 : 3 0
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G17), 02.02.2024
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3964
Veronika Šalová  0 : 3 0 11. - 12.
Johana Jedličková  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 0 9. - 16.
Sofie Hogenová  0 : 3 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G15), 02.02.2024
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3862
Eliška Nevřelová  3 : 0 0 13. - 14.
Barbora Valovičová  3 : 0 0 13. - 16.
Eliška Hamříková  1 : 3 0 9. - 16.
Natálie  Tománková  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 13.01.2024
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3184
Barbora Valovičová  3 : 0 0 9. - 10.
Sabina Duroňová  3 : 0 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 0 9. - 16.
Romana Diwocková  0 : 3 0 1. - 16.
 Krnov Vánoční D 14.12.2023 G15, (G15), 14.12.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
805
Body za soupeře:
0
Body celkem:
805
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G17), 09.12.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3360
Natálie  Tománková  0 : 3 0 7. - 8.
Monika Moltašová  0 : 3 0 5. - 8.
Jana Brodová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G15), 09.12.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3360
Marie Zelenková  1 : 3 0 7. - 8.
Barbora  Vavříková  0 : 3 0 5. - 8.
Adéla Bendová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tereza Janiurková  3 : 0 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G17), 16.09.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3360
Veronika Šalová  0 : 3 0 7. - 8.
Anna Zelenková  0 : 3 0 5. - 8.
Monika Moltašová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G15), 16.09.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Anna Zelenková  0 : 3 0
Eliška Nevřelová  3 : 0 0
Adéla Bendová  0 : 3 0
Marie Zelenková  0 : 3 0
 CARTEL PASKOV CUP, (G15), 20.05.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
100
Body celkem:
3156
Karolína Wanke  3 : 0 wo. 40 3. - 4.
Adéla Bendová  0 : 3 0 semifinále
Mia Trdá  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 06.05.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2529
Romana Diwocková  0 : 3 0 5. - 6.
Eliška Nevřelová  3 : 0 72 5. - 8.
Veronika Šalová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 AB Squash Cup - junioři B, (G17), 18.03.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2760
Karolína Sikorová   0 : 3 0
Jana Brodová  0 : 3 0
Veronika Šalová  0 : 3 0
 AB Squash Cup - junioři B, (G15), 18.03.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2820
Veronika Šalová  0 : 3 0
Karolína Wanke  0 : 3 0
Eliška Nevřelová  3 : 0 60
Adéla Bendová  0 : 3 0
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 10.12.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3360
Karolína Sikorová   0 : 3 0 7. - 8.
Jana Brodová  0 : 3 0 5. - 8.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 10.12.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
40
Body celkem:
3037
Karolína Sikorová   0 : 3 0
Sofie Hogenová  0 : 3 0
Karolína Wanke  3 : 0 wo. 40
Veronika Šalová  0 : 3 0
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (G17), 22.10.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3699
Anna Zelenková  0 : 3 0 7. - 8.
Klára Nováková  0 : 3 0 5. - 8.
Jana Brodová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (G15), 22.10.2022
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Ella Pelikánová  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Arina  Borisová  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G17), 17.09.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
42
Body celkem:
3618
Jana Brodová  0 : 3 0 3. - 4.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 semifinále
Barbora Komárková  3 : 0 wo. 42 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G15), 17.09.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
100
Body celkem:
3330
 bye  3 : 0 wo. 50 11. - 12.
Neya Forgáčová  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 50 9. - 16.
Marie Kňazovčíková   0 : 3 0 1. - 16.

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot