Profil hráče

Barbora Valovičová

hrac

Ročník: 2012
Klub: AB Squash klub, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 8688

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 4. (04/2023)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 13 let: 8.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 8. (05/2024)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 15 let: 12.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 12. (05/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Juniorské B-éčko na Morendě , (G13), 18.05.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2064
Jitka Zelenková  3 : 0 0 5. - 6.
Dorotka Erentová  3 : 0 0 5. - 8.
Klára Novosádová  1 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G15), 04.05.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Arina  Borisová  0 : 3 0 5. - 6.
 bye  3 : 0 wo. 0 5. - 8.
Adéla Bendová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jana Pěkníková  3 : 0 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G13), 04.05.2024
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
 bye  3 : 0 wo. 0 7. - 8.
Tereza Janiurková  0 : 3 0 5. - 8.
Klára Novosádová  1 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Freshbox Cup - Junioři A, (G15), 20.04.2024
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2847
Eliška Nevřelová  2 : 3 0 11. - 12.
Marie Zelenková  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 0 9. - 16.
Sára Vaněrková  0 : 3 0 1. - 16.
 Freshbox Cup - Junioři A, (G13), 20.04.2024
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3360
Klára Novosádová  0 : 3 0 7. - 8.
Marie Zelenková  0 : 3 0 5. - 8.
Barbora  Vavříková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Natálie Kniezková  3 : 1 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Junioři A, (G15), 23.03.2024
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2935
Arina  Borisová  0 : 3 0 1. - 16.
Johana Sliacká  1 : 3 0
Carine Maria Fabiánová  0 : 3 0
 Junioři A, (G13), 23.03.2024
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3184
Nella Krejčířová  3 : 1 0 9. - 10.
Klára Novosádová  3 : 1 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 0 9. - 16.
Carine Maria Fabiánová  0 : 3 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G15), 02.02.2024
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3657
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3657
Tereza Janiurková  3 : 1 0 15. - 16.
Terezie Weiszová  0 : 3 0 13. - 16.
Arina  Borisová  0 : 3 0 9. - 16.
Johana Jedličková  0 : 3 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G13), 02.02.2024
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4985
Tereza Šmídová  3 : 1 0 7. - 8.
Romana Diwocková  0 : 3 0 5. - 8.
Adéla Bendová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tereza Janiurková  3 : 1 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 13.01.2024
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3045
Terezie Weiszová  0 : 3 0 9. - 10.
Tereza Janiurková  3 : 2 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 0 9. - 16.
Barbora  Vavříková  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 13.01.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Romana Diwocková  0 : 3 0 5. - 6.
Tereza Šmídová  3 : 0 0 5. - 8.
Eliška Hamříková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jana Pěkníková  3 : 0 0 1. - 16.
 DR Development Cup - Junioři B, (G15), 06.01.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1914
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1914
Adéla Bendová  0 : 3 0
Barbora  Vavříková  0 : 3 0
Arina  Borisová  0 : 3 0
 DR Development Cup - Junioři B, (G13), 06.01.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2808
Barbora Stella Konečná  0 : 3 0 finále
Isabelle Mackrill  3 : 0 0 semifinále
Veronika Hrušecká  3 : 0 0 čtvrtfinále
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G15), 09.12.2023
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2773
Natálie  Tománková  0 : 3 0 1. - 16.
Tereza Janiurková  1 : 3 0
Eliška Nevřelová  2 : 3 0
Arina  Borisová  0 : 3 0
Romana Diwocková  0 : 3 0
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G13), 09.12.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3184
Isabelle Mackrill  3 : 0 0 9. - 10.
Sabina Duroňová  3 : 0 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 0 9. - 16.
Eliška Nevřelová  1 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské B-éčko na Morendě, (G15), 02.12.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1914
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1914
Arina  Borisová  0 : 3 0 5. - 6.
Barbora  Vavříková  3 : 0 wo. 0 5. - 8.
Marie Zelenková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Juniorské B-éčko na Morendě, (G13), 02.12.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2064
Jitka Zelenková  3 : 1 0 5. - 6.
Tereza Janiurková  3 : 2 0 5. - 8.
Barbora Stella Konečná  1 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 18.11.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2491
Eliška Nevřelová  0 : 3 0
Adéla Bendová  0 : 3 0
Tereza Janiurková  3 : 0 0
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 18.11.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2808
Viola Musialková  0 : 3 0 finále
Eliška Nevřelová  3 : 2 0 semifinále
Sabina Duroňová  3 : 0 0 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (G13), 04.11.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3360
Barbora  Vavříková  0 : 3 0
Eliška Hamříková  0 : 3 0
Tereza Šmídová  3 : 0 0
Viola Musialková  0 : 3 0
 DR Development Cup - Junioři A, (G13), 14.10.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3360
Marlen Paroulková  0 : 3 0 7. - 8.
Viola Musialková  0 : 3 0 5. - 8.
Romana Diwocková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tereza Janiurková  3 : 0 0 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (G15), 07.10.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1914
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1914
Natálie  Tománková  0 : 3 0
Nela Drncová  0 : 3 0
Johana Sliacká  1 : 3 0
 Velká cena Prahy, (G13), 07.10.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2064
Marlen Paroulková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tereza Janiurková  3 : 0 0
Michaela Líkařová  3 : 2 0
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G15), 16.09.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3184
Adéla Bendová  0 : 3 0
Veronika Šalová  0 : 3 0
Johana Sliacká  0 : 3 0
Eliška Nevřelová  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G13), 16.09.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3045
Sára Vaněrková  0 : 3 0 1. - 16.
Marlen Paroulková  0 : 3 0
Tereza Šmídová  3 : 0 0
 CARTEL PASKOV CUP, (G13), 20.05.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
133
Body celkem:
2665
Tereza Janiurková  3 : 0 60 5. - 6.
Viola Musialková  3 : 1 48 5. - 8.
Eliška Nevřelová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 CARTEL PASKOV CUP, (G11), 20.05.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
130
Body celkem:
3574
Matylda Sokól  1 : 3 20 finále
Jana Pěkníková  3 : 0 80 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 06.05.2023
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2891
Body za soupeře:
80
Body celkem:
2971
Klaudie Khestlová  3 : 1 80 15. - 16.
Tereza Šmídová  0 : 3 0 13. - 16.
Viola Musialková  0 : 3 0 9. - 16.
Sára Vaněrková  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G11), 06.05.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
172
Body celkem:
4113
Isabelle Mackrill  3 : 2 72 7. - 8.
Viola Musialková  0 : 3 0 5. - 8.
Barbora Stella Konečná  0 : 3 0 čtvrtfinále
Barbora Běnková  3 : 0 100 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP JA, (G13), 15.04.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3398
Body za soupeře:
132
Body celkem:
3530
Eliška Hamříková  0 : 3 0 1. - 16.
Klaudie Khestlová  3 : 0 110
Viola Musialková  1 : 3 22
Barbora  Vavříková  0 : 3 0
Barbora Stella Konečná  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP JA, (G11), 15.04.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
101
Body celkem:
3338
Viola Musialková  1 : 3 16.8
Jitka Zelenková  0 : 3 0
Valiqa Khan  3 : 0 84
 AB Squash Cup - junioři B, (G13), 18.03.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
36
Body celkem:
2796
Barbora Stella Konečná  0 : 3 0 3. - 4.
Eliška Nevřelová  0 : 3 0 semifinále
Klaudie Khestlová  3 : 2 36 čtvrtfinále
 AB Squash Cup - junioři B, (G11), 18.03.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3604
Jana Lášová  0 : 3 0
Sabina Duroňová  3 : 0 80
Viola Musialková  3 : 0 80
 MČR juniorů 2023, (G11), 03.02.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4985
Eliška Nevřelová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Klaudie Khestlová  0 : 3 0
Tereza Šmídová  0 : 3 0
 Juniorské Béčko - Brno, (G11), 28.01.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
48
Body celkem:
2808
Isabelle Mackrill  0 : 3 0
Jitka Zelenková  0 : 3 0
Klaudie Khestlová  3 : 1 48
Barbora Stella Konečná  0 : 3 0
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G11), 10.12.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2618
Emma Ustohalová  0 : 3 0 1. - 16.
Klaudie Khestlová  0 : 3 0
Isabelle Mackrill  0 : 3 0
 AB Squash Cup jun D G11, (G11), 03.12.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot