Profil hráče

Barbora Vavříková

hrac

Ročník: 2011
Klub: Squashclub Strahov z.s.
Družstvo:SCC HK - GIRL POWER
Registrační číslo: 7380

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 5. (11/2022)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 13 let: 3.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 3. (04/2024)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 15 let: 6.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 6. (04/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Junioři A, (G15), 23.03.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Arina  Borisová  3 : 0 0 3. - 4.
Veronika Šalová  0 : 3 0 semifinále
Natálie  Tománková  3 : 1 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Junioři A, (G13), 23.03.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Romana Diwocková  3 : 0 0 finále
Viola Musialková  3 : 0 0 semifinále
Tereza Janiurková  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Strahov JD 3/24 G15, (G15), 20.03.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
644
Body za soupeře:
0
Body celkem:
644
 Extraliga ženy 2023/2024, 18.02.2024 Body celkem:
0
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
 Extraliga ženy 2023/2024, 17.02.2024 Body celkem:
0
Ella Pelikánová  0 : 3 0
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G15), 02.02.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5844
Adéla Bendová  3 : 0 0 5. - 6.
Hana Klimšová  3 : 0 0 5. - 8.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Nela Drncová  3 : 0 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G13), 02.02.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7284
Marie Zelenková  3 : 1 0 3. - 4.
Adéla Bendová  2 : 3 0 semifinále
Romana Diwocková  3 : 0 0 čtvrtfinále
Sabina Duroňová  3 : 0 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 13.01.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Natálie  Tománková  3 : 2 0 3. - 4.
Veronika Šalová  0 : 3 0 semifinále
Marie Zelenková  3 : 0 0 čtvrtfinále
Barbora Valovičová  3 : 0 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 13.01.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Viola Musialková  3 : 0 0 3. - 4.
Adéla Bendová  0 : 3 0 semifinále
Romana Diwocková  3 : 0 0 čtvrtfinále
Tereza Janiurková  3 : 0 0 1. - 16.
 DR Development Cup - Junioři B, (G15), 06.01.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2491
Barbora Valovičová  3 : 0 0
Adéla Bendová  2 : 3 0
Natálie  Tománková  3 : 1 0
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G15), 09.12.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Natálie  Tománková  1 : 3 0 5. - 6.
Terezie Weiszová  3 : 0 0 5. - 8.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Eliška Nevřelová  3 : 0 0 1. - 16.
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G13), 09.12.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Adéla Bendová  1 : 3 0 finále
Eliška Hamříková  3 : 1 0 semifinále
Viola Musialková  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Juniorské B-éčko na Morendě, (G15), 02.12.2023
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Barbora Valovičová  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Eliška Nevřelová  0 : 3 wo. 0 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (G15), 04.11.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Adéla Bendová  3 : 0 0
Johana Jedličková  0 : 3 0
Veronika Šalová  0 : 3 0
Natálie  Tománková  1 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (G13), 04.11.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Eliška Hamříková  1 : 3 0
Barbora Valovičová  3 : 0 0
Romana Diwocková  3 : 0 0
Marlen Paroulková  3 : 0 0
 DR Development Cup - Junioři A, (G15), 14.10.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Natálie  Tománková  2 : 3 0 5. - 6.
Romana Diwocková  3 : 2 0 5. - 8.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 DR Development Cup - Junioři A, (G13), 14.10.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Marie Zelenková  1 : 3 0 finále
Adéla Bendová  3 : 1 0 semifinále
Eliška Hamříková  3 : 1 0 čtvrtfinále
Sabina Duroňová  3 : 0 0 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (G13), 07.10.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Arina  Borisová  3 : 1 0 finále
Romana Diwocková  3 : 0 0 semifinále
Tereza Janiurková  3 : 0 0 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G13), 16.09.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3360
Viola Musialková  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Romana Diwocková  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Eliška Hamříková  1 : 3 0 čtvrtfinále
Marlen Paroulková  3 : 1 0 1. - 16.
 Strahov JD G13 29.6.2023, (G13), 29.06.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 CARTEL PASKOV CUP, (G15), 20.05.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
132
Body celkem:
2664
Karolína Wanke  1 : 3 12 čtvrtfinále
Eliška Nevřelová  3 : 0 60
Mia Trdá  3 : 0 60
 CARTEL PASKOV CUP, (G13), 20.05.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3609
Adéla Bendová  0 : 3 0 finále
Barbora Stella Konečná  3 : 0 80 semifinále
Tereza Janiurková  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 06.05.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
196
Body celkem:
4436
Eliška Hamříková  0 : 3 0 5. - 6.
Sára Vaněrková  3 : 1 96 5. - 8.
Marie Zelenková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Eliška Nevřelová  3 : 0 100 1. - 16.
 Strahov - junioři B, (G15), 29.04.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
98
Body celkem:
2589
Marie Zelenková  0 : 3 0
Adéla Bendová  1 : 3 9.84
Nela Drncová  3 : 0 49.2
Natálie  Tománková  3 : 1 39.36
 Strahov - junioři B, (G13), 29.04.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3604
Romana Diwocková  3 : 0 80
Sára Vaněrková  3 : 0 80
Adéla Bendová  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP JA, (G13), 15.04.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3801
Body za soupeře:
462
Body celkem:
4263
Arina  Borisová  1 : 3 22 1. - 16.
Klaudie Khestlová  3 : 0 110
Barbora Stella Konečná  3 : 0 110
Viola Musialková  3 : 0 110
Barbora Valovičová  3 : 0 110
 AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 25.03.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
146
Body celkem:
4386
Adéla Bendová  0 : 3 0 5. - 6.
Natálie  Tománková  3 : 1 96 5. - 8.
Marie Zelenková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 MČR juniorů 2023, (G13), 03.02.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
416
Body celkem:
4850
Marie Zelenková  0 : 3 0 1. - 16.
Eliška Nevřelová  3 : 0 130
Marlen Paroulková  3 : 0 130
Romana Diwocková  3 : 1 104
Natálie  Tománková  2 : 3 52
 AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 07.01.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
220
Body celkem:
3725
Sára Vaněrková  2 : 3 40 1. - 16.
Marlen Paroulková  3 : 1 80
Eliška Nevřelová  3 : 0 100
 Vánoční Strahov JD G13, (G13), 22.12.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G13), 19.11.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
198
Body celkem:
3243
Arina  Borisová  0 : 3 0 1. - 16.
Nela Drncová  3 : 0 90
Natálie  Tománková  1 : 3 18
Marlen Paroulková  3 : 0 90
 HRADECKÝ CUP , (G13), 05.11.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
124
Body celkem:
3180
Natálie  Tománková  3 : 1 64 3. - 4.
Marie Zelenková  0 : 3 0 semifinále
Terézia Kormaňáková  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (G13), 22.10.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3503
Body za soupeře:
330
Body celkem:
3833
Adéla Bendová  2 : 3 44 1. - 16.
Eliška Nevřelová  3 : 0 110
Natálie  Tománková  2 : 3 44
Sára Vaněrková  2 : 3 44
Marlen Paroulková  3 : 1 88
 JUNIORSKÝ TURNAJ - B, (G13), 01.10.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2592
Sára Vaněrková  2 : 3 24
Adéla Bendová  0 : 3 0
Nela Drncová  3 : 2 36
 Strahov JD 26.8.2022 G13, (G13), 26.08.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Strahov junior D 6/22 G11, (G11), 29.06.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 MČR juniorů 2022, (G11), 30.05.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
218
Body celkem:
5581
Sára Vaněrková  0 : 3 0 5. - 6.
Marlen Paroulková  3 : 0 156 5. - 8.
Romana Diwocková  2 : 3 62.4 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G11), 16.04.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
168
Body celkem:
4202
Marie Zelenková  0 : 3 0
Jitka Zelenková  3 : 0 84
Barbora Stella Konečná  3 : 0 84
Eliška Hamříková  0 : 3 0
 PJT 4/22 G13, (G13), 03.04.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 AMMBRA CUP junioři B, (G13), 26.03.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3176
Natálie  Tománková  3 : 0 60
Veronika Šalová  0 : 3 0
Nela Drncová  3 : 1 48
Arina  Borisová  1 : 3 12
 Strahov junior D 3/22 G11, (G11), 02.03.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 Strahov Junior D G11 12/21, (G11), 22.12.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 D junior Strahov G11, (G11), 20.10.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Velká cena Prahy, (G11), 16.10.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2820
Eliška Hamříková  0 : 3 0
Marlen Paroulková  3 : 0 60
Romana Diwocková  0 : 3 0
Sára Vaněrková  0 : 3 0
 Strahov JD 4.12.2019 G11, (G11), 28.12.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
351
Body za soupeře:
0
Body celkem:
351
 D junior Strahov G11, (G11), 14.12.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
311
Body za soupeře:
0
Body celkem:
311
 Strahov JD 4.12.2019 G11, (G11), 04.12.2019
Pořadí: 16
Body za pořadí:
319
Body za soupeře:
0
Body celkem:
319
 Strahov, junioři D - G11, (G11), 29.08.2019
Pořadí: 15
Body za pořadí:
327
Body za soupeře:
0
Body celkem:
327
 Turnaj juniorů D G11, Strahov, (G11), 22.05.2019
Pořadí: 16
Body za pořadí:
319
Body za soupeře:
0
Body celkem:
319
 Turnaj juniorů D G11, Strahov, (G11), 24.04.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot