Profil hráče

Barbora Vavříková

hrac

Ročník: 2011
Klub: Squashclub Strahov z.s.
Družstvo:SCC HK - GIRL POWER
Registrační číslo: 7380

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 5. (11/2022)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 13 let: 1.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 1. (05/2024)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 15 let: 6.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 6. (05/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G15), 04.05.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Natálie  Tománková  3 : 1 0 finále
Veronika Šalová  3 : 0 0 semifinále
Arina  Borisová  3 : 0 0 čtvrtfinále
Johana Sliacká  3 : 0 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G13), 04.05.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Eliška Hamříková  3 : 0 0 finále
Sára Vaněrková  3 : 0 0 semifinále
Tereza Šmídová  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Freshbox Cup - Junioři A, (G15), 20.04.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Johana Jedličková  0 : 3 0 finále
Veronika Šalová  3 : 2 0 semifinále
Natálie  Tománková  3 : 0 0 čtvrtfinále
Marlen Paroulková  3 : 0 0 1. - 16.
 Freshbox Cup - Junioři A, (G13), 20.04.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Eliška Hamříková  3 : 0 0 finále
Sára Vaněrková  3 : 0 0 semifinále
Barbora Valovičová  3 : 0 0 čtvrtfinále
Tereza Janiurková  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Junioři A, (G15), 23.03.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Arina  Borisová  3 : 0 0 3. - 4.
Veronika Šalová  0 : 3 0 semifinále
Natálie  Tománková  3 : 1 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Junioři A, (G13), 23.03.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Romana Diwocková  3 : 0 0 finále
Viola Musialková  3 : 0 0 semifinále
Tereza Janiurková  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G15), 02.02.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5844
Adéla Bendová  3 : 0 0 5. - 6.
Hana Klimšová  3 : 0 0 5. - 8.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Nela Drncová  3 : 0 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G13), 02.02.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7284
Marie Zelenková  3 : 1 0 3. - 4.
Adéla Bendová  2 : 3 0 semifinále
Romana Diwocková  3 : 0 0 čtvrtfinále
Sabina Duroňová  3 : 0 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 13.01.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Natálie  Tománková  3 : 2 0 3. - 4.
Veronika Šalová  0 : 3 0 semifinále
Marie Zelenková  3 : 0 0 čtvrtfinále
Barbora Valovičová  3 : 0 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 13.01.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Viola Musialková  3 : 0 0 3. - 4.
Adéla Bendová  0 : 3 0 semifinále
Romana Diwocková  3 : 0 0 čtvrtfinále
Tereza Janiurková  3 : 0 0 1. - 16.
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G15), 09.12.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Natálie  Tománková  1 : 3 0 5. - 6.
Terezie Weiszová  3 : 0 0 5. - 8.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Eliška Nevřelová  3 : 0 0 1. - 16.
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G13), 09.12.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Adéla Bendová  1 : 3 0 finále
Eliška Hamříková  3 : 1 0 semifinále
Viola Musialková  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (G15), 04.11.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Adéla Bendová  3 : 0 0
Johana Jedličková  0 : 3 0
Veronika Šalová  0 : 3 0
Natálie  Tománková  1 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (G13), 04.11.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Barbora Valovičová  3 : 0 0
Eliška Hamříková  1 : 3 0
Romana Diwocková  3 : 0 0
Marlen Paroulková  3 : 0 0
 DR Development Cup - Junioři A, (G15), 14.10.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Natálie  Tománková  2 : 3 0 5. - 6.
Romana Diwocková  3 : 2 0 5. - 8.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 DR Development Cup - Junioři A, (G13), 14.10.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Marie Zelenková  1 : 3 0 finále
Adéla Bendová  3 : 1 0 semifinále
Eliška Hamříková  3 : 1 0 čtvrtfinále
Sabina Duroňová  3 : 0 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G13), 16.09.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3360
Viola Musialková  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Romana Diwocková  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Eliška Hamříková  1 : 3 0 čtvrtfinále
Marlen Paroulková  3 : 1 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 06.05.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
196
Body celkem:
4436
Eliška Hamříková  0 : 3 0 5. - 6.
Sára Vaněrková  3 : 1 96 5. - 8.
Marie Zelenková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Eliška Nevřelová  3 : 0 100 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP JA, (G13), 15.04.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3801
Body za soupeře:
462
Body celkem:
4263
Arina  Borisová  1 : 3 22 1. - 16.
Barbora Stella Konečná  3 : 0 110
Viola Musialková  3 : 0 110
Barbora Valovičová  3 : 0 110
Klaudie Khestlová  3 : 0 110
 AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 25.03.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
146
Body celkem:
4386
Adéla Bendová  0 : 3 0 5. - 6.
Natálie  Tománková  3 : 1 96 5. - 8.
Marie Zelenková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 MČR juniorů 2023, (G13), 03.02.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
416
Body celkem:
4850
Marie Zelenková  0 : 3 0 1. - 16.
Romana Diwocková  3 : 1 104
Natálie  Tománková  2 : 3 52
Eliška Nevřelová  3 : 0 130
Marlen Paroulková  3 : 0 130
 AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 07.01.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
220
Body celkem:
3725
Sára Vaněrková  2 : 3 40 1. - 16.
Marlen Paroulková  3 : 1 80
Eliška Nevřelová  3 : 0 100
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G13), 19.11.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
198
Body celkem:
3243
Arina  Borisová  0 : 3 0 1. - 16.
Nela Drncová  3 : 0 90
Natálie  Tománková  1 : 3 18
Marlen Paroulková  3 : 0 90
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (G13), 22.10.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3503
Body za soupeře:
330
Body celkem:
3833
Adéla Bendová  2 : 3 44 1. - 16.
Eliška Nevřelová  3 : 0 110
Natálie  Tománková  2 : 3 44
Sára Vaněrková  2 : 3 44
Marlen Paroulková  3 : 1 88
 MČR juniorů 2022, (G11), 30.05.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
218
Body celkem:
5581
Sára Vaněrková  0 : 3 0 5. - 6.
Marlen Paroulková  3 : 0 156 5. - 8.
Romana Diwocková  2 : 3 62.4 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G11), 16.04.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
168
Body celkem:
4202
Eliška Hamříková  0 : 3 0
Marie Zelenková  0 : 3 0
Jitka Zelenková  3 : 0 84
Barbora Stella Konečná  3 : 0 84

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot