Profil hráče

Arina Borisová

hrac

Ročník: 2010
Klub: Squash Especial, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 8330

umístění

Aktuální umístění v žebříčku dívek do 15 let: 9.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 9. (05/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 7. (10/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 5. (10/2023)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G15), 04.05.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Barbora Valovičová  3 : 0 0 5. - 6.
Nela Drncová  3 : 0 0 5. - 8.
Barbora  Vavříková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Natálie Kniezková  3 : 0 0 1. - 16.
 Freshbox Cup - Junioři A, (G15), 20.04.2024
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3360
Sára Vaněrková  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Natálie  Tománková  2 : 3 0 5. - 8.
Veronika Šalová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Eliška Nevřelová  3 : 0 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP JUNIORŮ, (G15), 06.04.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2491
Adéla Bendová  3 : 2 0 3. - 4.
Eliška Hamříková  2 : 3 0 semifinále
Tereza Musilová  3 : 0 0 čtvrtfinále
 Junioři A, (G15), 23.03.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Barbora  Vavříková  0 : 3 0 3. - 4.
Hana Klimšová  0 : 3 0 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 0 čtvrtfinále
Barbora Valovičová  3 : 0 0 1. - 16.
 Albatros Media - Junioři B, (G15), 17.02.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Vanesa Vališová  3 : 0 0
Michaela Líkařová  3 : 0 0
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G15), 02.02.2024
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4240
Marie Zelenková  1 : 3 0 9. - 10.
Eliška Hamříková  3 : 1 0 9. - 12.
Barbora Valovičová  3 : 0 0 9. - 16.
Adéla Bendová  2 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 13.01.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Sára Vaněrková  3 : 0 0 5. - 6.
Romana Diwocková  3 : 1 0 5. - 8.
Adéla Bendová  1 : 3 0 čtvrtfinále
Sabina Duroňová  3 : 0 0 1. - 16.
 DR Development Cup - Junioři B, (G15), 06.01.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2064
Marie Zelenková  0 : 3 0
Natálie  Tománková  0 : 3 0
Barbora Valovičová  3 : 0 0
 Vánoční PJT G13, (G13), 17.12.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
805
Body za soupeře:
0
Body celkem:
805
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G15), 09.12.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3184
Adéla Bendová  1 : 3 0 1. - 16.
Barbora Valovičová  3 : 0 0
Eliška Nevřelová  3 : 0 0
Tereza Janiurková  3 : 0 0
Romana Diwocková  3 : 0 0
 Juniorské B-éčko na Morendě, (G15), 02.12.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2064
Barbora Valovičová  3 : 0 0 5. - 6.
Natálie  Tománková  3 : 0 wo. 0 5. - 8.
Eliška Hamříková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Turnaj PJT G15, (G15), 19.11.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
805
Body za soupeře:
0
Body celkem:
805
 Velká cena Prahy, (G13), 07.10.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2808
Barbora  Vavříková  1 : 3 0 finále
Marlen Paroulková  3 : 0 0 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 0 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP JA, (G13), 15.04.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5009
Body za soupeře:
260
Body celkem:
5269
Romana Diwocková  3 : 1 105.6 5. - 6.
Adéla Bendová  3 : 0 wo. 66 5. - 8.
Marie Zelenková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Barbora  Vavříková  3 : 1 88 1. - 16.
 Strahov - junioři B, (G15), 25.02.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
108
Body celkem:
2640
Eliška Hamříková  1 : 3 12 čtvrtfinále
Andrea Moltašová  3 : 2 36
Charlotta Goldamerová  3 : 0 60
 Strahov - junioři B, (G13), 25.02.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3136
Adéla Bendová  0 : 3 0
Eliška Hamříková  0 : 3 0
Marlen Paroulková  3 : 0 80
 MČR juniorů 2023, (G15), 03.02.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
65
Body celkem:
4029
Hana Klimšová  0 : 3 0 11. - 12.
Eliška Hamříková  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 65 9. - 16.
Monika Moltašová  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2023, (G13), 03.02.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
224
Body celkem:
4903
Adéla Bendová  2 : 3 62.4 7. - 8.
Marie Zelenková  1 : 3 31.2 5. - 8.
Johana Jedličková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Marlen Paroulková  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 07.01.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
316
Body celkem:
4936
Romana Diwocková  3 : 0 120 5. - 6.
Sára Vaněrková  3 : 1 96 5. - 8.
Marie Zelenková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Marlen Paroulková  3 : 0 100 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G13), 19.11.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
263
Body celkem:
4460
Sára Vaněrková  3 : 1 86.4 5. - 6.
Adéla Bendová  3 : 1 86.4 5. - 8.
Marie Zelenková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Barbora  Vavříková  3 : 0 90 1. - 16.
 PJT Čimice G13, (G13), 13.11.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 PJT Čimice G15, (B15), 13.11.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 HRADECKÝ CUP , (G15), 05.11.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3524
Sofie Radoňová  3 : 0 80
Marie Zelenková  0 : 3 0
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (G15), 22.10.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
110
Body celkem:
5214
Anna Plzáková  0 : 3 0 3. - 4.
Johana Jedličková  0 : 3 0 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 60 čtvrtfinále
Terezie Weiszová  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (G13), 22.10.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4011
Body za soupeře:
110
Body celkem:
4121
Adéla Bendová  0 : 3 0 7. - 8.
Veronika Šalová  0 : 3 0 5. - 8.
Karolína Wanke  0 : 3 0 čtvrtfinále
Eliška Nevřelová  3 : 0 110 1. - 16.
 PJT 10/22 G15, (G15), 09.10.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 JUNIORSKÝ TURNAJ - B, (G15), 01.10.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
40
Body celkem:
3096
Sofie Hogenová  3 : 0 wo. 40
Neya Forgáčová  0 : 3 0
Andrea Moltašová  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G13), 17.09.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
207
Body celkem:
3391
Marlen Paroulková  3 : 2 54 9. - 10.
Romana Diwocková  3 : 0 90 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Adéla Bendová  1 : 3 18 1. - 16.
 PJT 4/22 G13, (G13), 03.04.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 AMMBRA CUP junioři B, (G13), 26.03.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
168
Body celkem:
3612
Barbora  Vavříková  3 : 1 48
Natálie  Tománková  3 : 0 60
Nela Drncová  3 : 1 48
Veronika Šalová  1 : 3 12
 AMMBRA CUP junioři A, (G13), 12.03.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
96
Body celkem:
4232
Marie Zelenková  0 : 3 0 3. - 4.
Anna Zelenková  0 : 3 0 semifinále
Natálie  Tománková  3 : 0 96 čtvrtfinále
 Especial D G15 18.2.2022, (G15), 18.02.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 Junioři A, (G13), 15.01.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3194
Marlen Paroulková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Eliška Hamříková  0 : 3 0
Veronika Šalová  0 : 3 0
 PJT D G11 19.12.2021, (G11), 19.12.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Czech junior open 2021, (G11), 06.11.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3436
Sára Vaněrková  0 : 3 0
Eliška Hamříková  0 : 3 0
Romana Diwocková  1 : 3 0
Marlen Paroulková  3 : 0 0
Jázmin Gubik  0 : 3 0
Marie Zelenková  0 : 3 0
 PJT D G11 24.10.2021, (G11), 24.10.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 HRADECKÝ CUP, (G11), 25.09.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3744
Marie Zelenková  0 : 3 0
Hana Klimšová  0 : 3 0
Romana Diwocková  0 : 3 0
Sára Vaněrková  0 : 3 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot