Profil hráče

Veronika Šalová

hrac

Ročník: 2010
Klub: SBA Squash club, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 8344

umístění

Aktuální umístění v žebříčku dívek do 15 let: 4.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 4. (05/2024)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 17 let: 4.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 4. (05/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 2. (06/2023)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G15), 04.05.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Adéla Bendová  3 : 0 0 3. - 4.
Barbora  Vavříková  0 : 3 0 semifinále
Nela Drncová  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Freshbox Cup - Junioři A, (G17), 20.04.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Terezie Weiszová  3 : 0 0
Tereza Zápecová  3 : 0 0
Anna Plzáková  0 : 3 0
 Freshbox Cup - Junioři A, (G15), 20.04.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Adéla Bendová  3 : 1 0 3. - 4.
Barbora  Vavříková  2 : 3 0 semifinále
Arina  Borisová  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Junioři A, (G17), 23.03.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Neya Forgáčová  3 : 1 0
Hana Klimšová  3 : 0 wo. 0
Natálie  Tománková  3 : 1 0
Nela Drncová  3 : 0 0
 Junioři A, (G15), 23.03.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Hana Klimšová  3 : 0 wo. 0 finále
Barbora  Vavříková  3 : 0 0 semifinále
Nela Drncová  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G17), 02.02.2024
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4086
Terezie Weiszová  3 : 0 0 11. - 12.
Neya Forgáčová  1 : 3 0 9. - 12.
Hana Klimšová  3 : 2 0 9. - 16.
Jana Brodová  1 : 3 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G15), 02.02.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7284
Johana Jedličková  3 : 0 wo. 0 3. - 4.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 semifinále
Hana Klimšová  3 : 1 0 čtvrtfinále
Marie Zelenková  3 : 0 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 13.01.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Adéla Bendová  3 : 2 0 finále
Barbora  Vavříková  3 : 0 0 semifinále
Sára Vaněrková  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G17), 09.12.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Monika Moltašová  3 : 0 0 5. - 6.
Natálie  Tománková  3 : 0 0 5. - 8.
Hana Klimšová  1 : 3 0 čtvrtfinále
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G15), 09.12.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Adéla Bendová  3 : 0 0 3. - 4.
Hana Klimšová  0 : 3 0 semifinále
Marie Zelenková  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (G15), 04.11.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Nela Drncová  3 : 0 0
Hana Klimšová  1 : 3 0
Barbora  Vavříková  3 : 0 0
Natálie  Tománková  3 : 0 0
 DR Development Cup - Junioři A, (G17), 14.10.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3360
Anna Plzáková  0 : 3 0 7. - 8.
Hana Klimšová  2 : 3 0 5. - 8.
Anna Zelenková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 DR Development Cup - Junioři A, (G15), 14.10.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Hana Klimšová  3 : 0 0 3. - 4.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 semifinále
Romana Diwocková  3 : 0 0 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G17), 16.09.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Terezie Weiszová  3 : 0 0 7. - 8.
Neya Forgáčová  0 : 3 0 5. - 8.
Sofie Hogenová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G15), 16.09.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Barbora Valovičová  3 : 0 0
Adéla Bendová  3 : 0 0
Hana Klimšová  2 : 3 0
Anna Zelenková  0 : 3 0
 CARTEL PASKOV CUP, (G17), 20.05.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
56
Body celkem:
3112
Karolína Sikorová   0 : 3 0
Karolína Wanke  3 : 0 wo. 40
Monika Moltašová  1 : 3 16
 CARTEL PASKOV CUP, (G15), 20.05.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
210
Body celkem:
4158
Adéla Bendová  3 : 0 100 finále
Karolína Wanke  3 : 0 80 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 06.05.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
216
Body celkem:
4095
Hana Klimšová  2 : 3 48 finále
Adéla Bendová  3 : 0 96 semifinále
Terezie Weiszová  3 : 0 72 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 06.05.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
380
Body celkem:
7075
Hana Klimšová  0 : 3 0 finále
Marie Zelenková  3 : 0 160 semifinále
Sára Vaněrková  3 : 0 120 čtvrtfinále
Viola Musialková  3 : 0 100 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP JA, (G15), 15.04.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
132
Body celkem:
4011
Hana Klimšová  0 : 3 0 finále
Adéla Bendová  3 : 0 96 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 36 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP JA, (G13), 15.04.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7260
Body za soupeře:
398
Body celkem:
7658
Hana Klimšová  2 : 3 88 finále
Marie Zelenková  3 : 0 176 semifinále
Adéla Bendová  3 : 2 79.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 55 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 25.03.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
101
Body celkem:
3980
Karolína Wanke  3 : 0 72
Hana Klimšová  2 : 3 28.8
Anna Plzáková  0 : 3 0
 AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 25.03.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
530
Body celkem:
8606
Hana Klimšová  3 : 0 200 finále
Eliška Hamříková  3 : 0 160 semifinále
Adéla Bendová  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 AB Squash Cup - junioři B, (G17), 18.03.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3152
Jana Brodová  0 : 3 0
Karolína Sikorová   1 : 3 16
Terezie Weiszová  3 : 0 80
 AB Squash Cup - junioři B, (G15), 18.03.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
168
Body celkem:
3612
Terezie Weiszová  3 : 0 60
Adéla Bendová  3 : 1 48
Eliška Nevřelová  3 : 0 60
Karolína Wanke  0 : 3 0
 Strahov - junioři B, (G15), 25.02.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
174
Body celkem:
4122
Marie Zelenková  3 : 1 80 finále
Adéla Bendová  3 : 1 64 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 MČR juniorů 2023, (G13), 03.02.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
380
Body celkem:
7664
Karolína Wanke  3 : 2 124.8 3. - 4.
Johana Jedličková  0 : 3 0 semifinále
Marie Zelenková  3 : 1 124.8 čtvrtfinále
Natálie  Tománková  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 07.01.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
100
Body celkem:
3452
Hana Klimšová  0 : 3 0 1. - 16.
Karolína Wanke  3 : 0 100
Monika Moltašová  0 : 3 0
 AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 07.01.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
330
Body celkem:
6088
Marie Zelenková  3 : 0 160 3. - 4.
Karolína Wanke  0 : 3 0 semifinále
Carine Maria Fabiánová  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 10.12.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3314
Monika Moltašová  0 : 3 0
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
Terezie Weiszová  3 : 0 80
Karolína Wanke  3 : 0 wo. 40
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 10.12.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
192
Body celkem:
5950
Eliška Nevřelová  3 : 0 100
Marie Zelenková  3 : 2 60
Karolína Wanke  1 : 3 32
Hana Klimšová  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G13), 19.11.2022
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Eliška Nevřelová  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (G15), 22.10.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
100
Body celkem:
3330
Ella Pelikánová  3 : 0 wo. 50 11. - 12.
Hana Klimšová  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 50 9. - 16.
Sofie Hogenová  0 : 3 0 1. - 16.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (G13), 22.10.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5009
Body za soupeře:
374
Body celkem:
5383
Eliška Hamříková  3 : 0 132 5. - 6.
Arina  Borisová  3 : 0 132 5. - 8.
Johana Jedličková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Natálie  Tománková  3 : 0 110 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G15), 17.09.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
50
Body celkem:
3749
Karolína Sikorová   0 : 3 0 7. - 8.
Anna Plzáková  0 : 3 0 5. - 8.
Anna Zelenková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Hana Klimšová  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G13), 17.09.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
268
Body celkem:
5499
Marie Zelenková  3 : 1 115.2 3. - 4.
Hana Klimšová  0 : 3 0 semifinále
Sára Vaněrková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 MČR juniorů 2022, (G15), 30.05.2022
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3759
Body za soupeře:
65
Body celkem:
3824
Nikol Kubíčková  0 : 3 0 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 65 13. - 16.
Johana Jedličková  0 : 3 0 9. - 16.
Ella Pelikánová  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2022, (G13), 30.05.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
317
Body celkem:
5302
Adéla Bendová  3 : 1 124.8 7. - 8.
Eliška Hamříková  2 : 3 62.4 5. - 8.
Johana Jedličková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Marlen Paroulková  3 : 0 130 1. - 16.
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 21.05.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2347
Karolína Sikorová   0 : 3 0
Jana Brodová  0 : 3 0
Marie Kňazovčíková   0 : 3 0
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 16.04.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2840
Anna Plzáková  0 : 3 0
Jana Brodová  0 : 3 0
Hana Klimšová  0 : 3 0
Nikol Kubíčková  0 : 3 0
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 16.04.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
101
Body celkem:
4135
Hana Klimšová  0 : 3 0
Karolína Wanke  3 : 2 50.4
Marie Zelenková  0 : 3 0
Eliška Hamříková  3 : 2 50.4
 AMMBRA CUP junioři B, (G13), 26.03.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
228
Body celkem:
4176
Barbora  Vavříková  3 : 0 60
Arina  Borisová  3 : 1 48
Natálie  Tománková  3 : 0 60
Nela Drncová  3 : 0 60
 AMMBRA CUP junioři A, (G15), 12.03.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
45
Body celkem:
3405
Hana Klimšová  0 : 3 0 7. - 8.
Karolína Sikorová   0 : 3 0 5. - 8.
Anna Plzáková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 AMMBRA CUP junioři A, (G13), 12.03.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3532
Hana Klimšová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Karolína Wanke  0 : 3 0
Natálie  Tománková  3 : 0 96
 HRADECKÝ CUP JB, (G15), 26.02.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
96
Body celkem:
2628
Tina Pokorná  3 : 2 36 5. - 6.
Sofie Radoňová  3 : 0 60 5. - 8.
Anna Zelenková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 DIETZ CUP - Junioři A, (G13), 05.02.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
50
Body celkem:
3626
Eliška Hamříková  3 : 2 50.4
Anna Zelenková  0 : 3 0
Marie Zelenková  0 : 3 0
 Junioři A, (G15), 15.01.2022
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3310
Body za soupeře:
44
Body celkem:
3354
Anna Plzáková  0 : 3 0 1. - 16.
Hana Klimšová  0 : 3 0
Neya Forgáčová  2 : 3 44
Johana Jedličková  0 : 3 0
Karolína Sikorová   0 : 3 0
 Junioři A, (G13), 15.01.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
115
Body celkem:
3551
Karolína Wanke  0 : 3 0 čtvrtfinále
Eliška Hamříková  1 : 3 19.2
Arina  Borisová  3 : 0 96
 Prima Cup - Junioři B, (G13), 08.01.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3136
Karolína Wanke  1 : 3 16
Marie Zelenková  0 : 3 0
Adéla Bendová  3 : 1 64
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G13), 11.12.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3761
Anna Zelenková  0 : 3 0
Eliška Hamříková  2 : 3 36
Sára Vaněrková  3 : 1 72
Romana Diwocková  3 : 1 72
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 20.11.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
48
Body celkem:
2808
Karolína Wanke  0 : 3 0 3. - 4.
Marie Zelenková  0 : 3 0 semifinále
Anežka Smetanová  3 : 1 48 čtvrtfinále

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot