Ročník: 2010
Klub: SBA Squash club, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 8344
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.09.2015 | (0) | (0) |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Freshbox Cup - Junioři A, (G17), 20.04.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Tereza Zápecová | 3 : 0 | 0 | |
Terezie Weiszová | 3 : 0 | 0 | |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | |
Freshbox Cup - Junioři A, (G15), 20.04.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Adéla Bendová | 3 : 1 | 0 | 3. - 4. |
Barbora Vavříková | 2 : 3 | 0 | semifinále |
Arina Borisová | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
Junioři A, (G17), 23.03.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Nela Drncová | 3 : 0 | 0 | |
Neya Forgáčová | 3 : 1 | 0 | |
Hana Klimšová | 3 : 0 wo. | 0 | |
Natálie Tománková | 3 : 1 | 0 | |
Junioři A, (G15), 23.03.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Hana Klimšová | 3 : 0 wo. | 0 | finále |
Barbora Vavříková | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Nela Drncová | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G17), 02.02.2024 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 4086 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4086 |
Terezie Weiszová | 3 : 0 | 0 | 11. - 12. |
Neya Forgáčová | 1 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Hana Klimšová | 3 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Jana Brodová | 1 : 3 | 0 | 1. - 16. |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G15), 02.02.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7284 |
Johana Jedličková | 3 : 0 wo. | 0 | 3. - 4. |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Hana Klimšová | 3 : 1 | 0 | čtvrtfinále |
Marie Zelenková | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 13.01.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Adéla Bendová | 3 : 2 | 0 | finále |
Barbora Vavříková | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Sára Vaněrková | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G17), 09.12.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 0 | 5. - 6. |
Natálie Tománková | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Hana Klimšová | 1 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G15), 09.12.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Adéla Bendová | 3 : 0 | 0 | 3. - 4. |
Hana Klimšová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Marie Zelenková | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (G15), 04.11.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
Nela Drncová | 3 : 0 | 0 | |
Hana Klimšová | 1 : 3 | 0 | |
Natálie Tománková | 3 : 0 | 0 | |
Barbora Vavříková | 3 : 0 | 0 | |
DR Development Cup - Junioři A, (G17), 14.10.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3360 |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Hana Klimšová | 2 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
DR Development Cup - Junioři A, (G15), 14.10.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 0 | 3. - 4. |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Romana Diwocková | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G17), 16.09.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3581 |
Terezie Weiszová | 3 : 0 | 0 | 7. - 8. |
Neya Forgáčová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Sofie Hogenová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G15), 16.09.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Barbora Valovičová | 3 : 0 | 0 | |
Adéla Bendová | 3 : 0 | 0 | |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
Hana Klimšová | 2 : 3 | 0 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 06.05.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 4095 |
Hana Klimšová | 2 : 3 | 48 | finále |
Adéla Bendová | 3 : 0 | 96 | semifinále |
Terezie Weiszová | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 06.05.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6695 | Body za soupeře: 380 | Body celkem: 7075 |
Hana Klimšová | 0 : 3 | 0 | finále |
Marie Zelenková | 3 : 0 | 160 | semifinále |
Sára Vaněrková | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Viola Musialková | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP JA, (G15), 15.04.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 132 | Body celkem: 4011 |
Hana Klimšová | 0 : 3 | 0 | finále |
Adéla Bendová | 3 : 0 | 96 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP JA, (G13), 15.04.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 7260 | Body za soupeře: 398 | Body celkem: 7658 |
Hana Klimšová | 2 : 3 | 88 | finále |
Marie Zelenková | 3 : 0 | 176 | semifinále |
Adéla Bendová | 3 : 2 | 79.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 55 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 25.03.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 101 | Body celkem: 3980 |
Karolína Wanke | 3 : 0 | 72 | |
Hana Klimšová | 2 : 3 | 28.8 | |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | |
AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 25.03.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 8076 | Body za soupeře: 530 | Body celkem: 8606 |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 200 | finále |
Eliška Hamříková | 3 : 0 | 160 | semifinále |
Adéla Bendová | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2023, (G13), 03.02.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 380 | Body celkem: 7664 |
Karolína Wanke | 3 : 2 | 124.8 | 3. - 4. |
Johana Jedličková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Marie Zelenková | 3 : 1 | 124.8 | čtvrtfinále |
Natálie Tománková | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 07.01.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3352 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 3452 |
Hana Klimšová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Monika Moltašová | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Wanke | 3 : 0 | 100 | |
AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 07.01.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5758 | Body za soupeře: 330 | Body celkem: 6088 |
Marie Zelenková | 3 : 0 | 160 | 3. - 4. |
Karolína Wanke | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Carine Maria Fabiánová | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 10.12.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 3314 |
Monika Moltašová | 0 : 3 | 0 | |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Wanke | 3 : 0 wo. | 40 | |
Terezie Weiszová | 3 : 0 | 80 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 10.12.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5758 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 5950 |
Marie Zelenková | 3 : 2 | 60 | |
Eliška Nevřelová | 3 : 0 | 100 | |
Karolína Wanke | 1 : 3 | 32 | |
Hana Klimšová | 0 : 3 | 0 | |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G13), 19.11.2022 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Eliška Nevřelová | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (G15), 22.10.2022 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 3230 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 3330 |
Ella Pelikánová | 3 : 0 wo. | 50 | 11. - 12. |
Hana Klimšová | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 9. - 16. |
Sofie Hogenová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (G13), 22.10.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5009 | Body za soupeře: 374 | Body celkem: 5383 |
Eliška Hamříková | 3 : 0 | 132 | 5. - 6. |
Arina Borisová | 3 : 0 | 132 | 5. - 8. |
Johana Jedličková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Natálie Tománková | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G15), 17.09.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3699 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 3749 |
Karolína Sikorová | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Hana Klimšová | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G13), 17.09.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 268 | Body celkem: 5499 |
Marie Zelenková | 3 : 1 | 115.2 | 3. - 4. |
Hana Klimšová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Sára Vaněrková | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (G15), 30.05.2022 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3759 | Body za soupeře: 65 | Body celkem: 3824 |
Nikol Kubíčková | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 13. - 16. |
Johana Jedličková | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (G13), 30.05.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 317 | Body celkem: 5302 |
Adéla Bendová | 3 : 1 | 124.8 | 7. - 8. |
Eliška Hamříková | 2 : 3 | 62.4 | 5. - 8. |
Johana Jedličková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Marlen Paroulková | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 16.04.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2840 |
Jana Brodová | 0 : 3 | 0 | |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | |
Hana Klimšová | 0 : 3 | 0 | |
Nikol Kubíčková | 0 : 3 | 0 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 16.04.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 101 | Body celkem: 4135 |
Eliška Hamříková | 3 : 2 | 50.4 | |
Hana Klimšová | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Wanke | 3 : 2 | 50.4 | |
Marie Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
AMMBRA CUP junioři A, (G15), 12.03.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 45 | Body celkem: 3405 |
Hana Klimšová | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Karolína Sikorová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP junioři A, (G13), 12.03.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 3532 |
Hana Klimšová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Natálie Tománková | 3 : 0 | 96 | |
Karolína Wanke | 0 : 3 | 0 | |
DIETZ CUP - Junioři A, (G13), 05.02.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 3626 |
Eliška Hamříková | 3 : 2 | 50.4 | |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
Marie Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
Junioři A, (G15), 15.01.2022 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3310 | Body za soupeře: 44 | Body celkem: 3354 |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Hana Klimšová | 0 : 3 | 0 | |
Neya Forgáčová | 2 : 3 | 44 | |
Johana Jedličková | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Sikorová | 0 : 3 | 0 | |
Junioři A, (G13), 15.01.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 115 | Body celkem: 3551 |
Karolína Wanke | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Arina Borisová | 3 : 0 | 96 | |
Eliška Hamříková | 1 : 3 | 19.2 | |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G13), 11.12.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 3761 |
Eliška Hamříková | 2 : 3 | 36 | |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
Sára Vaněrková | 3 : 1 | 72 | |
Romana Diwocková | 3 : 1 | 72 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.