Ročník: 2008
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.09.2015 | (0) | (0) |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
MČR juniorů 2022, (G15), 30.05.2022 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3862 | Body za soupeře: 221 | Body celkem: 4083 |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 130 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 13. - 16. |
Karolína Sikorová | 1 : 3 | 26 | 9. - 16. |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 21.05.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 2808 |
Marie Kňazovčíková | 3 : 1 | 48 | |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Sikorová | 0 : 3 | 0 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 16.04.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 3338 |
Karolína Sikorová | 0 : 3 | 0 | |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
Hana Klimšová | 3 : 1 | 64 | |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 80 | |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G15), 11.12.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 3779 |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 108 | 7. - 8. |
Jana Brodová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Karolína Wanke | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 20.11.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 86 | Body celkem: 2162 |
Marie Kňazovčíková | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Anna Plzáková | 2 : 3 | 24 | 5. - 8. |
Ella Pelikánová | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
Karolína Wanke | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (G13), 08.10.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 143 | Body celkem: 5506 |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Ella Pelikánová | 3 : 0 wo. | 78 | 5. - 8. |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (G15), 25.09.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 34 | Body celkem: 3005 |
Johana Jedličková | 0 : 3 | 0 | |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
Sofie Hogenová | 2 : 3 | 33.6 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G15), 26.06.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 136 | Body celkem: 3572 |
Anna Zelenková | 1 : 3 | 19.2 | 5. - 6. |
Anna Plzáková | 3 : 2 | 57.6 | 5. - 8. |
Marie Kňazovčíková | 1 : 3 | 19.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP , (G13), 03.10.2020 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3505 | Body za soupeře: 200 | Body celkem: 3705 |
Natálie Forgačová | 3 : 0 | 100 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 9. - 16. |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Déčko FAJNE junior G13, (G13), 27.06.2020 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
PINEHILL MČR juniorů, (G13), 07.02.2020 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 4086 | Body za soupeře: 338 | Body celkem: 4424 |
Stela Davies | 3 : 1 | 104 | 11. - 12. |
Jana Brodová | 2 : 3 | 52 | 9. - 12. |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Marie Kňazovčíková | 2 : 3 | 52 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 11.01.2020 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Anna Zelenková | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup - Junioři B, (G15), 04.01.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 89 | Body celkem: 2580 |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 49.2 | |
Zuzana Outratová | 0 : 3 | 0 | |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
Denisa Otáhalová | 3 : 1 | 39.36 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři B, (G13), 04.01.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 148 | Body celkem: 3592 |
Denisa Otáhalová | 2 : 3 | 40 | finále |
Anna Zelenková | 3 : 2 | 48 | semifinále |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
MSSJO 2019, (G15), 14.12.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 270 | Body celkem: 3454 |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 90 | 9. - 10. |
Karolína Zychová | 3 : 0 | 90 | 9. - 12. |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MSSJO 2019, (G13), 14.12.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 162 | Body celkem: 4196 |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 70 | |
Denisa Otáhalová | 3 : 0 | 70 | |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Sikorová | 1 : 3 | 22.4 | |
Juniorské Béčko - Brno, (G15), 02.11.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 2099 |
Lucie Kolářová | 3 : 0 | 50 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 16. |
Karolína Sikorová | 2 : 3 | 20 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (G13), 02.11.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 3584 |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 60 | |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 60 | |
Denisa Otáhalová | 1 : 3 | 20 | |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (G15), 26.10.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 45 | Body celkem: 3405 |
Anna Pavelková | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Zuzana Outratová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (G13), 26.10.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4305 | Body za soupeře: 125 | Body celkem: 4430 |
Anna Plzáková | 1 : 3 | 28.8 | 7. - 8. |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Marie Kňazovčíková | 3 : 1 | 96 | 1. - 16. |
D-Tour junior 1.kolo G13, (B13), 19.10.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 372 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 372 |
HRADECKÝ CUP - JB, (G13), 05.10.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 98 | Body celkem: 2630 |
Michaela Šimůnková | 3 : 1 | 40 | |
Karolína Sikorová | 1 : 3 | 10 | |
Marie Kňazovčíková | 3 : 1 | 48 | |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G15), 28.09.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2457 | Body za soupeře: 132 | Body celkem: 2589 |
Karolína Sikorová | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Hana Vaňková | 3 : 0 | 72 | 5. - 8. |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Denisa Španělová | 3 : 0 | 60 | 1. - 16. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G13), 28.09.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 121 | Body celkem: 3702 |
Denisa Otáhalová | 3 : 0 wo. | 54 | 7. - 8. |
Jana Brodová | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 8. |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA Junior A, (G13), 25.05.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 86 | Body celkem: 3938 |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Jana Brodová | 3 : 2 | 64.8 | 5. - 8. |
Marie Kňazovčíková | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
AB SQUASH CUP - junioři B, (G13), 04.05.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 156 | Body celkem: 3600 |
Karolína Sikorová | 3 : 1 | 48 | |
Anežka Větrovská | 3 : 1 | 48 | |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
Jana Brodová | 3 : 0 | 60 | |
Prima stavebniny Cup, (G13), 27.04.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 218 | Body celkem: 5876 |
Jana Brodová | 3 : 0 | 84 | |
Marie Kňazovčíková | 3 : 2 | 50.4 | |
Karolína Sikorová | 3 : 1 | 67.2 | |
Anna Plzáková | 1 : 3 | 16.8 | |
Juniorské Béčko - Brno, (G13), 06.04.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 204 | Body celkem: 3648 |
Anna Plzáková | 2 : 3 | 24 | |
Jana Brodová | 3 : 0 | 60 | |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 60 | |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 60 | |
HRADECKÝ CUP, (G13), 16.03.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 106 | Body celkem: 3682 |
Marie Kňazovčíková | 1 : 3 | 22.4 | 3. - 4. |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Anna Kuříková | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (G13), 16.02.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 3636 |
Karolína Sikorová | 2 : 3 | 24 | |
Jana Brodová | 3 : 1 | 48 | |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 60 | |
Elizabeth Žurková | 3 : 0 | 60 | |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (G11), 16.02.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 3584 |
Johana Jedličková | 3 : 0 | 60 | |
Tereza Jurigová | 3 : 0 | 60 | |
Denisa Otáhalová | 1 : 3 | 20 | |
MČR juniorů 2019, (G13), 01.02.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 4086 | Body za soupeře: 195 | Body celkem: 4281 |
Marie Kňazovčíková | 3 : 1 | 104 | 11. - 12. |
Michaela Herberová | 1 : 3 | 26 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 9. - 16. |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (G11), 01.02.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 322 | Body celkem: 5307 |
Valentýna Boháčová | 3 : 0 | 156 | 7. - 8. |
Anna Plzáková | 2 : 3 | 62.4 | 5. - 8. |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Julie Naučová | 3 : 1 | 104 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G11), 12.01.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5758 | Body za soupeře: 274 | Body celkem: 6032 |
Denisa Otáhalová | 3 : 1 | 128 | 3. - 4. |
Karolína Sikorová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Anna Plzáková | 3 : 1 | 96 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (G13), 05.01.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 132 | Body celkem: 3188 |
Marie Kňazovčíková | 3 : 1 | 48 | |
Tereza Svobodová | 3 : 0 | 60 | |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
Anna Plzáková | 2 : 3 | 24 | |
Juniorské Béčko - Brno, (G11), 05.01.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 181 | Body celkem: 3237 |
Valentýna Boháčová | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Anna Plzáková | 1 : 3 | 16 | semifinále |
Johana Jedličková | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G13), 15.12.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 115 | Body celkem: 3309 |
Natálie Ivancová | 3 : 0 | 96 | 7. - 8. |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Denisa Otáhalová | 1 : 3 | 19.2 | čtvrtfinále |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G11), 15.12.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 91 | Body celkem: 3048 |
Denisa Otáhalová | 1 : 3 | 19.2 | 3. - 4. |
Zuzana Góra | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Valentýna Boháčová | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
PNEUKOMPLET Cup, (G13), 24.11.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 134 | Body celkem: 3878 |
Anna Plzáková | 3 : 1 | 76.8 | 5. - 6. |
Karolína Sikorová | 3 : 2 | 57.6 | 5. - 8. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
PNEUKOMPLET Cup, (G11), 24.11.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5941 | Body za soupeře: 204 | Body celkem: 6145 |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Valentýna Boháčová | 3 : 0 | 144 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 60 | 1. - 16. |
D-Tour junior G11 1.kolo, (G11), 10.11.2018 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 319 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 319 |
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G13), 03.11.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 36 | Body celkem: 2568 |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jana Brodová | 3 : 2 | 36 | |
Velká ceny Prahy - junioři A, (G11), 06.10.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 134 | Body celkem: 3570 |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 96 | |
Karolína Sikorová | 2 : 3 | 38.4 | |
6. kolo D-TOUR FAJNE junior G11, (G11), 16.06.2018 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 283 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 283 |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (G13), 06.05.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 3287 |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | |
Anežka Větrovská | 3 : 2 | 50.4 | |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (G11), 05.05.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 4826 |
Valentýna Boháčová | 3 : 0 | 80 | |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 80 | |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Sikorová | 0 : 3 | 0 | |
PRIMA stavebniny Cup, (G13), 22.04.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 101 | Body celkem: 2862 |
Natálie Ivancová | 3 : 0 | 84 | 7. - 8. |
Ella Pelikánová | 1 : 3 | 16.8 | 5. - 8. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
PRIMA stavebniny Cup, (G11), 21.04.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 162 | Body celkem: 5393 |
Tereza Jurigová | 3 : 0 | 90 | |
Karolína Sikorová | 3 : 1 | 72 | |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKÝ CUP, (G11), 24.03.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 2976 |
Anna Plzáková | 2 : 3 | 32 | 3. - 4. |
Anna Plzáková | 2 : 3 | 32 | 3. - 4. |
Barbora Komárková | 2 : 3 | 32 | semifinále |
bye | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (G11), 17.02.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 124 | Body celkem: 3568 |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | finále |
Marie Kňazovčíková | 3 : 1 | 64 | semifinále |
Kristýna Porzerová | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Mistrovství republiky juniorů, (G11), 02.02.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 317 | Body celkem: 5680 |
Michaela Herberová | 1 : 3 | 31.2 | 5. - 6. |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G11), 13.01.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4273 | Body za soupeře: 242 | Body celkem: 4515 |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 132 | 7. - 8. |
Karolína Sikorová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tereza Jurigová | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
2. kolo D-TOUR FAJNE junior G11, (G11), 16.12.2017 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 327 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 327 |
HUSLÍK Cup, (G11), 25.11.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 54 | Body celkem: 4691 |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Natálie Ivancová | 3 : 0 wo. | 54 | čtvrtfinále |
IMPEXTA ČRO CUP 2017, (G11), 04.11.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 115 | Body celkem: 2647 |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 60 | 5. - 6. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 5. - 8. |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Kristýna Porzerová | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
1. kolo D-TOUR FAJNE junior G11, (G11), 21.10.2017 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 311 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 311 |
D-tour junior 3.kolo G11, (G11), 01.04.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 372 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 372 |
Mistrovský turnaj juniorů D, (G11), 28.01.2017 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 361 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 361 |
Mistrovský turnaj juniorů D, (G11), 19.11.2016 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 335 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 335 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.