Profil hráče

Anna Pavelková

Ročník: 2005
Klub: 1.SQ TEPLICE, Z.S.
Družstvo:1.SQ Teplice-ženy
Registrační číslo: 5299

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 8. (01/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 11. (02/2018)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 15 let: 9.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 9. (12/2019)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 17 let: 14.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 13. (11/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (G15), 23.11.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4900
Klára Nováková  3 : 2 76.8 3. - 4.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 semifinále
Ella Pelikánová  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 80 1. - 16.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G17), 26.10.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
90
Body celkem:
3450
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
Veronika Vejrostová  0 : 3 0
Daniela Dohnalová  3 : 1 72
Marie Kubíková  1 : 3 18
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G15), 26.10.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
153
Body celkem:
3734
Nikol Kubíčková  3 : 0 108 7. - 8.
Klára Nováková  0 : 3 0 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Michaela Herberová  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP - JB, (G15), 05.10.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
152
Body celkem:
3208
Tereza Tichá  3 : 0 60
Zuzana Outratová  1 : 3 12
Barbora Komárková  3 : 0 80
 MČR juniorů 2019, (G17), 01.02.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3759
Body za soupeře:
208
Body celkem:
3967
Marie Kubíková  1 : 3 26 13. - 14.
Kateřina Lindovská  3 : 0 130 13. - 16.
Zuzana Outratová  2 : 3 52 9. - 16.
Riana Alexová  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (G15), 01.02.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
195
Body celkem:
4057
Kateřina Lindovská  3 : 0 130 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 65 13. - 16.
Klára Nováková  0 : 3 0 9. - 16.
Veronika Vejrostová  0 : 3 0 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G17), 15.12.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
146
Body celkem:
4386
Karolína Šrámková  0 : 3 0 5. - 6.
Eliška Mecová  3 : 1 96 5. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G15), 15.12.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
90
Body celkem:
3135
Zuzana Outratová  0 : 3 0 1. - 16.
Stela Davies  3 : 0 90
Nikol Štěpánová  0 : 3 0
 PNEUKOMPLET Cup, (G17), 24.11.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3053
Body za soupeře:
130
Body celkem:
3183
Eliška Mecová  3 : 1 80 13. - 14.
Veronika Vejrostová  3 : 0 wo. 50 13. - 16.
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 9. - 16.
Riana Alexová  0 : 3 0 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (G15), 24.11.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
144
Body celkem:
3725
Julie Trollerová  3 : 0 wo. 54 7. - 8.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 5. - 8.
Veronika Vejrostová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniela Dohnalová  3 : 0 90 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G15), 03.11.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2642
Julie Trollerová  0 : 3 0
Kateřina Lindovská  3 : 0 50
Klára Nováková  0 : 3 0
Barbora Komárková  3 : 0 60
 HRADECKÝ CUP, (G15), 13.10.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
122
Body celkem:
2319
Daniela Dohnalová  3 : 0 60 7. - 8.
Zuzana Outratová  1 : 3 12 5. - 8.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kateřina Lindovská  3 : 0 50 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G15), 06.10.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2972
Body za soupeře:
70
Body celkem:
3042
Klára Nováková  1 : 3 20 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 50 13. - 16.
Julie Trollerová  0 : 3 0 9. - 16.
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (G15), 02.02.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
127
Body celkem:
4806
Eliška Mecová  2 : 3 62.4 7. - 8.
Julie Trollerová  0 : 3 0 5. - 8.
Veronika Vejrostová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Anna Vrbová  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (G13), 02.02.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
286
Body celkem:
6742
Eva Klimešová  0 : 3 0 3. - 4.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 semifinále
Nikol Štěpánová  3 : 0 156 čtvrtfinále
Leona El Nakhala  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP JB, (G13), 07.01.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2604
Leona El Nakhala  2 : 3 24
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Kristýna Radová  3 : 1 48
 AMMBRA CUP JB, (G15), 06.01.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
76
Body celkem:
2423
Eliška Mauchlerová  0 : 3 0 5. - 6.
Eliška Mauchlerová  0 : 3 0 5. - 6.
Marie Kubíková  3 : 2 36 5. - 8.
Veronika Vejrostová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Leona El Nakhala  3 : 1 40 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (G13), 17.12.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3360
Klára Nováková  0 : 3 0 7. - 8.
Eva Klimešová  0 : 3 0 5. - 8.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Albatros Media - junioři "A", (G13), 06.05.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3184
Julie Trollerová  0 : 3 0
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Veronika Pavlatová  0 : 3 0
Nikol Štěpánová  0 : 3 0
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G13), 03.02.2017
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3555
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3555
 bye  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Ella Pelikánová  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Valerie Vohánková  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Veronika Vejrostová  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 Velká cena Prahy 2016, (G13), 17.12.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4305
Body za soupeře:
118
Body celkem:
4423
Valerie Vohánková  2 : 3 57.6 7. - 8.
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 5. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniela Dohnalová  3 : 0 wo. 60 1. - 16.
 Chodovské A, (G13), 17.09.2016
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
90
Body celkem:
2863
 bye  3 : 0 90 9. - 16.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 1. - 16.
Klára Nováková  0 : 3 0
Nikol Štěpánová  0 : 3 0
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
Valerie Vohánková  0 : 3 0
 junioři A, (G11), 19.12.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
339
Body celkem:
5005
Klára Nováková  3 : 0 128 3. - 4.
Eva Klimešová  2 : 3 51.2 semifinále
Karolína Šrámková  3 : 0 96 čtvrtfinále
Zuzana Outratová  3 : 1 64 1. - 16.
 junioři A, (G13), 28.11.2015
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3365
Body za soupeře:
108
Body celkem:
3473
 bye  3 : 0 wo. 60 15. - 16.
Daniela Dohnalová  2 : 3 48 13. - 16.
Klára Hamáčková  0 : 3 0 9. - 16.
Julie Trollerová  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A, (G11), 28.11.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
223
Body celkem:
5454
Nikol Štěpánová  3 : 2 86.4 3. - 4.
Karolína Šrámková  1 : 3 28.8 semifinále
Klára Nováková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 junioři B, (G11), 07.11.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3524
Zuzana Outratová  3 : 0 80
Eva Klimešová  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 20.12.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
186
Body celkem:
4383
Anna Vrbová  0 : 3 0
Anna Michalcová  3 : 1 0
Daniela Dohnalová  3 : 1 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot