Ročník: 2008
Klub: Squash klub Poděbrady, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 7102
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 26 | (-1) | 12645 | (0) | ||
01.02.2024 | 25 | (7) | 12645 | (5023) | ||
01.01.2024 | 32 | (12) | 7622 | (5151) | ||
01.12.2023 | 44 | (0) | 2471 | (0) | ||
01.11.2023 | 44 | (-9) | 2471 | (-3322) | ||
01.10.2023 | 35 | (-8) | 5793 | (-3296) | ||
01.09.2023 | 27 | (0) | 9089 | (0) | ||
01.08.2023 | 27 | (0) | 9089 | (0) | ||
01.07.2023 | 27 | (1) | 9089 | (0) | ||
01.06.2023 | 28 | (-4) | 9089 | (0) | ||
01.05.2023 | 24 | (1) | 9089 | (2397) | ||
01.04.2023 | 25 | (3) | 6692 | (0) | ||
01.03.2023 | 28 | (2) | 6692 | (0) | ||
01.02.2023 | 30 | (-3) | 6692 | (-1424) | ||
01.01.2023 | 27 | (-1) | 8116 | (0) | ||
01.12.2022 | 26 | (-1) | 8116 | (0) | ||
01.11.2022 | 25 | (4) | 8116 | (3322) | ||
01.10.2022 | 29 | (11) | 4794 | (3370) | ||
01.09.2022 | 40 | (1) | 1424 | (0) | ||
01.08.2022 | 41 | (0) | 1424 | (0) | ||
01.07.2022 | 41 | (0) | 1424 | (0) | ||
01.06.2022 | 41 | (0) | 1424 | (0) | ||
01.05.2022 | 41 | (-1) | 1424 | (0) | ||
01.04.2022 | 40 | (6) | 1424 | (0) | ||
01.03.2022 | 46 | (8) | 1424 | (0) | ||
01.02.2022 | 54 | (-54) | 1424 | (1424) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 32 | 25 | 26 | 2024 | |||||||||
2023 | 27 | 30 | 28 | 25 | 24 | 28 | 27 | 27 | 27 | 35 | 44 | 44 | 2023 |
2022 | 54 | 46 | 40 | 41 | 41 | 41 | 41 | 40 | 29 | 25 | 26 | 2022 |
Body za pořadí v ESF žebříčku: 2000 .
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G17), 02.02.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6456 |
Denisa Otáhalová | 2 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Anna Zelenková | 3 : 2 | 0 | čtvrtfinále |
Johana Jedličková | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
ELEKTRO MAHL - Ženy B, 13.01.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2250 |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Johana Jedličková | 1 : 3 | 0 | semifinále |
Anna Plačková | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Squash Arena Liberec - ŽA, 06.01.2024 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2773 |
Anna Plačková | 3 : 0 | 0 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 13. - 16. |
Annabelle Diamantino | 1 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Michaela Čepová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA - Ženy B, 16.12.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1791 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1791 |
Annabelle Diamantino | 1 : 3 | 0 | |
Tereza Svobodová | 0 : 3 | 0 | |
Anna Plačková | 3 : 1 | 0 | |
Laura - Liisa Lilleleht | 3 : 0 | 0 | |
Promedeus Cup - Ženy A, 02.12.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3360 |
Anna Zelenková | 2 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Tereza Elznicová | 1 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Barbora Brodová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, (G17), 04.11.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 0 | 3. - 4. |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
DR Development Cup - Junioři A, (G17), 14.10.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 0 | 3. - 4. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Anna Plzáková | 3 : 1 | 0 | čtvrtfinále |
Muži C Čimice, 29.04.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 446 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Matěj Kolpak | 1 : 3 | 0 | |
Anna Plačková | 3 : 1 | 0 | |
Filip Hátle | 3 : 2 | 0 | |
Strahov - ženy A, 01.04.2023 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 1913 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 2025 |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 17. - 18. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 17. - 32. |
Johana Jedličková | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
MČR juniorů 2023, (G15), 03.02.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 754 | Body celkem: 10970 |
Denisa Otáhalová | 3 : 0 | 260 | finále |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 07.01.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 38 | Body celkem: 3232 |
Anna Zelenková | 2 : 3 | 38.4 | čtvrtfinále |
Neya Forgáčová | 0 : 3 wo. | 0 | |
Johana Jedličková | 0 : 3 wo. | 0 | |
AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 07.01.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 8076 | Body za soupeře: 516 | Body celkem: 8592 |
Anna Zelenková | 3 : 1 | 160 | finále |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 160 | semifinále |
Ella Pelikánová | 3 : 1 | 96 | čtvrtfinále |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
2. liga muži A, 27.11.2022 | Body celkem: 0 | ||
Michael Pavel | 0 : 3 | 0 | |
Matej Polák | 0 : 3 | 0 | |
2. liga muži A, 26.11.2022 | Body celkem: 0 | ||
Martin Mazur | 0 : 3 | 0 | |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G17), 19.11.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 218 | Body celkem: 4252 |
Anna Zelenková | 2 : 3 | 33.6 | |
Anna Plzáková | 3 : 1 | 67.2 | |
Aneta Sezemská | 2 : 3 | 33.6 | |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 84 | |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G15), 19.11.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 250 | Body celkem: 4929 |
Neya Forgáčová | 3 : 0 | 72 | |
Anna Zelenková | 3 : 1 | 57.6 | |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 120 | |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "ženy A", 29.10.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 128 | Body celkem: 3322 |
Natálie Babjuková | 3 : 0 wo. | 48 | 7. - 8. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Eva Feřteková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lucie Luksová | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G17), 17.09.2022 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Terezie Weiszová | 0 : 3 wo. | 0 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G15), 17.09.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3505 | Body za soupeře: 200 | Body celkem: 3705 |
Neya Forgáčová | 3 : 0 | 100 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 9. - 16. |
Johana Jedličková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Strahov - Ženy B, 03.09.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 151 | Body celkem: 3370 |
Tereza Tomková | 3 : 1 | 39.36 | |
Klára Nováková | 3 : 2 | 29.52 | |
Anna Plačková | 3 : 0 | 82 | |
MČR juniorů 2022, (G17), 30.05.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 380 | Body celkem: 6224 |
Klára Nováková | 3 : 2 | 93.6 | 5. - 6. |
Zuzana Outratová | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Elen Gebauerová | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (G15), 30.05.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 494 | Body celkem: 8963 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | finále |
Denisa Otáhalová | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
2. liga muži B, 09.04.2022 | Body celkem: 90 | ||
Milan Vlasák | 0 : 3 | 0 | |
David Svoboda | 3 : 2 | 90 | |
Junioři A, (G15), 15.01.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 6244 | Body za soupeře: 418 | Body celkem: 6662 |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 176 | 3. - 4. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 132 | čtvrtfinále |
Neya Forgáčová | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
Ženy B, 08.01.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1341 | Body za soupeře: 83 | Body celkem: 1424 |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 37.2 | 7. - 8. |
Magdaléna Janečková | 2 : 3 | 14.88 | 5. - 8. |
Veronika Gaultier | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tereza Stejspalová | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (G15), 08.10.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 195 | Body celkem: 7479 |
Ella Pelikánová | 3 : 0 wo. | 65 | |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 130 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
MČR juniorů 2021, (G13), 08.10.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 647 | Body celkem: 10863 |
Johana Jedličková | 3 : 0 | 260 | finále |
Denisa Otáhalová | 3 : 1 | 166.4 | semifinále |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (G17), 25.09.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 3432 |
Klára Nováková | 1 : 3 | 19.2 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Tichá | 3 : 1 | 76.8 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 21.08.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 4977 |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 84 | |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 84 | |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 84 | |
Denisa Otáhalová | 2 : 3 | 33.6 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G15), 26.06.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 424 | Body celkem: 6969 |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 160 | finále |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G17), 26.06.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 4337 |
Klára Nováková | 3 : 2 | 54 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | |
Ella Pelikánová | 3 : 1 | 86.4 | |
ALBATROS MEDIA Junioři B, (G17), 12.06.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 128 | Body celkem: 3184 |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Ella Pelikánová | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA Junioři B, (G15), 12.06.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 3624 |
Denisa Otáhalová | 2 : 3 | 40 | finále |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Michaela Herberová | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP , (G15), 03.10.2020 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 86 | Body celkem: 2763 |
Denisa Otáhalová | 1 : 3 | 14.4 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Jana Brodová | 3 : 0 | 72 | |
HRADECKÝ CUP , (G13), 03.10.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 8076 | Body za soupeře: 490 | Body celkem: 8566 |
Ella Pelikánová | 3 : 1 | 160 | finále |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 160 | semifinále |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
PINEHILL MČR juniorů, (G15), 07.02.2020 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 4809 |
Anna Pavelková | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Kateřina Lindovská | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
PINEHILL MČR juniorů, (G13), 07.02.2020 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 5649 |
Anna Plzáková | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 6. |
Denisa Otáhalová | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tereza Jurigová | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 11.01.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 36 | Body celkem: 2993 |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | |
Ella Pelikánová | 3 : 0 wo. | 36 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 11.01.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 441 | Body celkem: 7778 |
Ella Pelikánová | 3 : 1 | 144 | finále |
Denisa Otáhalová | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (G15), 23.11.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 214 | Body celkem: 3650 |
Ella Pelikánová | 1 : 3 | 19.2 | 5. - 6. |
Tereza Jurigová | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 19.2 | čtvrtfinále |
Stela Davies | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (G13), 23.11.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 320 | Body celkem: 5551 |
Jana Brodová | 3 : 0 | 144 | 3. - 4. |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Karolína Sikorová | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (G13), 26.10.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5377 | Body za soupeře: 408 | Body celkem: 5785 |
Karolína Sikorová | 3 : 1 | 115.2 | 5. - 6. |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 144 | 5. - 8. |
Ella Pelikánová | 1 : 3 | 28.8 | čtvrtfinále |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP - JB, (G15), 05.10.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 2820 |
Eliška Hostáková | 3 : 0 | 60 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Anna Pavelková | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKÝ CUP - JB, (G13), 05.10.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 4168 |
Jana Brodová | 3 : 2 | 30 | |
Denisa Otáhalová | 3 : 2 | 30 | |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 80 | |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 80 | |
ALBATROS MEDIA Junior A, (G15), 25.05.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 126 | Body celkem: 3486 |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | |
Stela Davies | 3 : 0 | 90 | |
Ella Pelikánová | 2 : 3 | 36 | |
ALBATROS MEDIA Junior A, (G13), 25.05.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 194 | Body celkem: 4391 |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 108 | 5. - 6. |
Karolína Sikorová | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 8. |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP, (G15), 16.03.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 3391 |
Stela Davies | 3 : 0 | 70 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | |
Kateřina Lindovská | 3 : 0 | 84 | |
HRADECKÝ CUP, (G13), 16.03.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 196 | Body celkem: 4887 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | finále |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 112 | semifinále |
Bára Chaloupková | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
MČR juniorů 2019, (G13), 01.02.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 442 | Body celkem: 6286 |
Anna Plzáková | 3 : 1 | 124.8 | 5. - 6. |
Leona El Nakhala | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
Ella Pelikánová | 1 : 3 | 31.2 | čtvrtfinále |
Denisa Otáhalová | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (G11), 01.02.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 536 | Body celkem: 7820 |
Denisa Otáhalová | 3 : 1 | 166.4 | 3. - 4. |
Ella Pelikánová | 2 : 3 | 83.2 | semifinále |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 12.01.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 4890 |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 128 | 3. - 4. |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Tereza Jurigová | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
AMMBRA CUP Junioři A, (G11), 12.01.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 8076 | Body za soupeře: 466 | Body celkem: 8542 |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 200 | finále |
Denisa Otáhalová | 3 : 2 | 96 | semifinále |
Valentýna Boháčová | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
PNEUKOMPLET Cup, (G13), 24.11.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 4232 |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
PNEUKOMPLET Cup, (G11), 24.11.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 6702 | Body za soupeře: 367 | Body celkem: 7069 |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 192 | 3. - 4. |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Anna Plzáková | 3 : 1 | 115.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 60 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G15), 03.11.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 35 | Body celkem: 2382 |
Eva Klimešová | 3 : 0 wo. | 25 | |
Ella Pelikánová | 1 : 3 | 10 | |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | |
Anna Pavelková | 0 : 3 | 0 | |
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G13), 03.11.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 3584 |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | finále |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP, (G15), 13.10.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1901 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 1991 |
Veronika Pavlatová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Kateřina Lindovská | 3 : 1 | 40 | |
Barbora Vodičková | 3 : 1 | 40 | |
Leona El Nakhala | 1 : 3 | 10 | |
HRADECKÝ CUP, (G13), 13.10.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 3584 |
Leona El Nakhala | 0 : 3 | 0 | finále |
Barbora Vodičková | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Velká ceny Prahy - junioři A, (G13), 06.10.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 3290 |
Barbora Vodičková | 3 : 0 | 96 | 7. - 8. |
Leona El Nakhala | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Velká ceny Prahy - junioři A, (G11), 06.10.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 5649 |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | finále |
Valentýna Boháčová | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G13), 15.09.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 43 | Body celkem: 3624 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | |
Leona El Nakhala | 2 : 3 | 43.2 | |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G11), 15.09.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 4859 |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 84 | |
Denisa Otáhalová | 3 : 0 | 84 | |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
BÁSTR Cup junioři B, (G13), 27.05.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 128 | Body celkem: 3184 |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Svobodová | 3 : 1 | 48 | |
Alžběta Obrdlíková | 3 : 0 | 80 | |
BÁSTR Cup junioři B, (G15), 26.05.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 12 | Body celkem: 2209 |
Veronika Pavlatová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Marie Kubíková | 1 : 3 | 12 | |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
PRIMA stavebniny Cup, (G11), 21.04.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 324 | Body celkem: 6407 |
Jana Brodová | 3 : 0 | 90 | |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 90 | |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 144 | |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
Turnaj JB, (G11), 07.04.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 3620 |
Ella Pelikánová | 1 : 3 | 16 | |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 80 | |
Lea Malá | 3 : 0 | 80 | |
HRADECKÝ CUP, (G11), 24.03.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 268 | Body celkem: 4216 |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 100 | finále |
Nikol Kubíčková | 3 : 2 | 48 | semifinále |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Albatros Media - Junior "A", (G13), 18.03.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3699 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 3749 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 3 : 0 wo. | 50 | |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
Albatros Media - Junior "A", (G11), 17.03.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 4890 |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 128 | 3. - 4. |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Mistrovství republiky juniorů, (G11), 02.02.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 255 | Body celkem: 5240 |
Karolína Sikorová | 3 : 1 | 124.8 | 7. - 8. |
Michaela Herberová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Natálie Ivancová | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP JB, (G11), 06.01.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 204 | Body celkem: 3648 |
Michaela Herberová | 2 : 3 | 24 | |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 60 | |
Amálie Omáčková | 3 : 0 | 60 | |
Julie Naučová | 3 : 0 | 60 | |
Velká cena Prahy, (G11), 16.12.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 101 | Body celkem: 2778 |
Michaela Herberová | 2 : 3 | 28.8 | čtvrtfinále |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 72 | |
HUSLÍK Cup, (G11), 25.11.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 54 | Body celkem: 3906 |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Natálie Ivancová | 3 : 0 wo. | 54 | 5. - 8. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Junioři B - Strahov , (G11), 14.10.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 3196 |
Michaela Herberová | 0 : 3 | 0 | |
Viktorie Benešová | 3 : 0 | 60 | |
Karolína Kodýtková | 3 : 0 | 80 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.