Profil hráče

Jana Brodová

hrac

Ročník: 2008
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:SC FAJNE - ženy A
Registrační číslo: 6963

umístění

Aktuální umístění v žebříčku žen: 31.
Nejlepší umístění v žebříčku žen: 31. (04/2024)
Aktuální umístění v žebříčku mužů: 409.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 409. (04/2024)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 23 let: 16.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 16. (04/2024)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 19 let: 20.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 13. (09/2023)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 69.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 69. (04/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 6. (09/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 8. (10/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 5. (09/2022)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 17 let: 14.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 5. (09/2023)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.04.2024 31 (2) 6423 (0)
01.03.2024 33 (7) 6423 (3294)
01.02.2024 40 (-1) 3129 (0)
01.01.2024 39 (26) 3129 (2773)
01.12.2023 65 (1) 356 (0)
01.11.2023 66 (-23) 356 (-2250)
01.09.2023 43 (-1) 2606 (0)
01.08.2023 42 (0) 2606 (0)
01.07.2023 42 (1) 2606 (0)
01.06.2023 43 (-1) 2606 (0)
01.05.2023 42 (-1) 2606 (0)
01.04.2023 41 (5) 2606 (0)
01.03.2023 46 (-2) 2606 (0)
01.02.2023 44 (-1) 2606 (0)
01.01.2023 43 (-1) 2606 (0)
01.12.2022 42 (-4) 2606 (0)
01.11.2022 38 (-2) 2606 (0)
01.10.2022 36 (-36) 2606 (2606)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
2024394033312024
202343444641424342424366652023
20223638422022

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Freshbox Cup - Junioři A, (G19), 20.04.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Anežka Větrovská  3 : 0 0
Anna Zelenková  0 : 3 0
Anna Plzáková  0 : 3 0
 Extraliga ženy 2023/2024, 18.02.2024 Body celkem:
880
Tereza Elznicová  0 : 3 0
Kateřina Muchová  3 : 1 880
 FAJNE Áčko ženy, 10.02.2024
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2414
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2414
Annabelle Diamantino  0 : 3 0 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 32.
Klára Doležalová  1 : 3 0 1. - 32.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G17), 02.02.2024
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4985
Sofie Hogenová  3 : 0 0 7. - 8.
Ella Pelikánová  0 : 3 0 5. - 8.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 čtvrtfinále
Veronika Šalová  3 : 1 0 1. - 16.
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G17), 09.12.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Hana Klimšová  3 : 0 0 3. - 4.
Ella Pelikánová  0 : 3 0 semifinále
Terezie Weiszová  3 : 0 0 čtvrtfinále
 Promedeus Cup - Ženy A, 02.12.2023
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2773
 bye  3 : 0 wo. 0 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 0 13. - 16.
Johana Jedličková  0 : 3 0 9. - 16.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 1. - 16.
Kateřina Muchová  3 : 1 0 1. - 32.
 FAJNE Céčko muži, 28.10.2023
Pořadí: 19
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
356
Filip Crhonek  3 : 1 0 19. - 20.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 32.
Max Pelikán  0 : 3 0 1. - 32.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G19), 06.05.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
154
Body celkem:
2915
Ella Pelikánová  1 : 3 14
Klára Nováková  0 : 3 0
Elen Gebauerová  3 : 0 70
Lucia Gabrielová  3 : 0 70
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 06.05.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
158
Body celkem:
3494
Karolína Sikorová   3 : 0 72
Karolína Wanke  3 : 0 72
Anna Zelenková  0 : 3 0
Anna Plzáková  1 : 3 14.4
 1. liga ženy, 29.04.2023 Body celkem:
0
Ella Pelikánová  0 : 3 0
Annabelle Diamantino  0 : 3 0
Ella Pelikánová  0 : 3 0
Annabelle Diamantino  0 : 3 0
 AB Squash Cup - junioři B, (G17), 18.03.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3604
Karolína Sikorová   0 : 3 0
Veronika Šalová  3 : 0 80
Terezie Weiszová  3 : 0 80
 MČR juniorů 2023, (G17), 03.02.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
281
Body celkem:
6125
Anna Plzáková  3 : 0 156 5. - 6.
Karolína Sikorová   3 : 1 124.8 5. - 8.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 čtvrtfinále
 FAJNE Vánoční JD G17, (G17), 22.12.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G19), 10.12.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
151
Body celkem:
4842
Anna Zelenková  0 : 3 0 finále
Tereza Tichá  3 : 2 67.2 semifinále
Elen Gebauerová  3 : 0 84 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 10.12.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
108
Body celkem:
3960
Sofie Hogenová  0 : 3 0 5. - 6.
Terezie Weiszová  3 : 0 108 5. - 8.
Johana Jedličková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (G17), 22.10.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
120
Body celkem:
5224
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 3. - 4.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 semifinále
Terezie Weiszová  3 : 0 120 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G17), 17.09.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
179
Body celkem:
4213
Terezie Weiszová  3 : 0 112 3. - 4.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 semifinále
Sofie Hogenová  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
 FAJNE Béčko ženy, 03.09.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
115
Body celkem:
2606
Hana Vaňková  3 : 0 49.2
Barbora Brodová  0 : 3 0
Hang Thu Hoang  3 : 0 65.6
 MČR juniorů 2022, (G15), 30.05.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
291
Body celkem:
5276
Sofie Hogenová  3 : 1 124.8 7. - 8.
Anna Zelenková  2 : 3 62.4 5. - 8.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Marie Kňazovčíková   3 : 1 104 1. - 16.
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 21.05.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3524
Elen Gebauerová  3 : 0 80
Karolína Sikorová   0 : 3 0
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 21.05.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
108
Body celkem:
3552
Karolína Sikorová   3 : 1 48
Veronika Šalová  3 : 0 60
Anna Zelenková  0 : 3 0
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 16.04.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
84
Body celkem:
2845
Anna Plzáková  3 : 0 84 7. - 8.
Ella Pelikánová  0 : 3 0 5. - 8.
Anna Zelenková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 16.04.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3532
Veronika Šalová  3 : 0 80
Anna Plzáková  1 : 3 16
Karolína Sikorová   0 : 3 0
Johana Jedličková  0 : 3 wo. 0
 AMMBRA CUP junioři A, (G15), 12.03.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
284
Body celkem:
4481
Karolína Sikorová   3 : 1 86.4 5. - 6.
Hana Klimšová  3 : 0 108 5. - 8.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 čtvrtfinále
Marie Kňazovčíková   3 : 0 90 1. - 16.
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G17), 11.12.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
112
Body celkem:
3472
Klára Nováková  0 : 3 0 7. - 8.
Zuzana Outratová  1 : 3 21.6 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tereza Tichá  3 : 0 90 1. - 16.
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G15), 11.12.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
331
Body celkem:
4528
Karolína Sikorová   3 : 0 108 5. - 6.
Nikol Kubíčková  3 : 0 108 5. - 8.
Anna Zelenková  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
Anna Plzáková  3 : 1 72 1. - 16.
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 20.11.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
116
Body celkem:
3560
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 finále
Tereza Tichá  3 : 0 80 semifinále
Karolína Sikorová   3 : 2 36 čtvrtfinále
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 20.11.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
101
Body celkem:
2861
Ella Pelikánová  0 : 3 0 3. - 4.
Denisa Otáhalová  1 : 3 16 semifinále
Marie Kňazovčíková   3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 MČR juniorů 2021, (G15), 08.10.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
208
Body celkem:
5193
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Marie Kňazovčíková   3 : 0 130
Anna Plzáková  3 : 2 78
 HRADECKÝ CUP, (G15), 25.09.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
230
Body celkem:
4264
Sofie Hogenová  3 : 0 84
Denisa Otáhalová  2 : 3 33.6
Johana Jedličková  3 : 0 112
 HANYA corporation cup - Junioři B, (G17), 04.09.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3056
Ella Pelikánová  0 : 3 0
Klára Nováková  0 : 3 0
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G15), 26.06.2021
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2984
Anna Zelenková  2 : 3 32 1. - 16.
Michaela Herberová  3 : 1 64
Sofie Hogenová  3 : 2 48
 HRADECKÝ CUP , (G15), 03.10.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2457
Ella Pelikánová  0 : 3 0
Klára Nováková  0 : 3 0
Barbora Komárková  0 : 3 0
 Déčko FAJNE junior G15, (G15), 27.06.2020
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 D-TOUR junior 3. kolo G15, (G15), 20.06.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 Hanya Cup, (G15), 13.06.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 PINEHILL MČR juniorů, (G13), 07.02.2020
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
364
Body celkem:
4798
Karolína Sikorová   3 : 1 104 9. - 10.
Nikol Kubíčková  3 : 2 78 9. - 12.
Monika Moltašová  3 : 0 130 9. - 16.
Ella Pelikánová  2 : 3 52 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 11.01.2020
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
198
Body celkem:
3382
Sofie Hogenová  3 : 0 90 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Denisa Otáhalová  1 : 3 18 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (G13), 23.11.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
155
Body celkem:
4792
Barbora Komárková  0 : 3 0 3. - 4.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 semifinále
Anna Plzáková  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 90 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (G13), 02.11.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
152
Body celkem:
3208
Johana Jedličková  3 : 0 60
Denisa Otáhalová  1 : 3 12
Anna Zelenková  3 : 0 80
 HRADECKÝ CUP - JB, (G13), 05.10.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2317
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
Barbora Komárková  2 : 3 20
Michaela  Šimůnková  3 : 0 50
Sofie Hogenová  3 : 0 50
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G13), 28.09.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4072
Anna Plzáková  2 : 3 43.2 5. - 6.
Nikol Kubíčková  3 : 1 86.4 5. - 8.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 čtvrtfinále
Sofie Hogenová  3 : 0 90 1. - 16.
 D-Tour junior G13 3.kolo, (G13), 15.06.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 ALBATROS MEDIA Junior A, (G13), 25.05.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
151
Body celkem:
3732
Karolína Sikorová   3 : 0 108 7. - 8.
Nikol Kubíčková  2 : 3 43.2 5. - 8.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 čtvrtfinále
 AB SQUASH CUP - junioři B, (G13), 04.05.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
84
Body celkem:
2844
Karolína Sikorová   0 : 3 0
Denisa Otáhalová  2 : 3 24
Nikol Kubíčková  0 : 3 0
Anežka Větrovská  3 : 0 60
 Prima stavebniny Cup, (G13), 27.04.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
202
Body celkem:
4236
Karolína Sikorová   3 : 1 67.2
Marie Kňazovčíková   3 : 0 84
Nikol Kubíčková  0 : 3 0
Anna Plzáková  3 : 2 50.4
 Juniorské Béčko - Brno, (G13), 06.04.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
108
Body celkem:
2868
Anna Plzáková  3 : 1 48
Monika Moltašová  3 : 0 60
Nikol Kubíčková  0 : 3 0
Marie Kňazovčíková   0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (G13), 16.03.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
168
Body celkem:
3405
Anna Kuříková  3 : 0 84 5. - 6.
Michaela  Šimůnková  3 : 0 84 5. - 8.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 čtvrtfinále
 D-Tour junior G13 2.kolo, (G13), 02.03.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G13), 16.02.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3176
Karolína Sikorová   1 : 3 12
Nikol Kubíčková  1 : 3 12
Elizabeth Žurková  3 : 0 60
Marie Kňazovčíková   3 : 2 36
 MČR juniorů 2019, (G13), 01.02.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
156
Body celkem:
4018
 bye  3 : 0 wo. 65 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 65 13. - 16.
Denisa Otáhalová  1 : 3 26 9. - 16.
Ella Pelikánová  0 : 3 0 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 12.01.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3290
Tereza Jurigová  3 : 0 96 7. - 8.
Anna Plzáková  0 : 3 0 5. - 8.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 čtvrtfinále
 PNEUKOMPLET Cup, (G13), 24.11.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
77
Body celkem:
3271
Karolína Sikorová   3 : 1 76.8 7. - 8.
Anna Plzáková  0 : 3 0 5. - 8.
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 D-Tour junior G11 1.kolo, (G11), 10.11.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G13), 03.11.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
24
Body celkem:
2371
Michaela Herberová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Nikol Kubíčková  2 : 3 24
 HRADECKÝ CUP, (G13), 13.10.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
84
Body celkem:
2431
Karolína Sikorová   2 : 3 24 5. - 6.
Marie Kňazovčíková   3 : 0 60 5. - 8.
Leona El Nakhala  0 : 3 0 čtvrtfinále
 PRIMA stavebniny Cup, (G11), 21.04.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
270
Body celkem:
4907
Anna Plzáková  3 : 2 54
Barbora Komárková  0 : 3 0
Karolína Sikorová   3 : 0 108
Marie Kňazovčíková   3 : 0 108
 Mistrovství republiky juniorů, (G11), 02.02.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
156
Body celkem:
4120
Valentýna Boháčová  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Anna Plzáková  1 : 3 26 9. - 12.
Julie Naučová  3 : 0 130 9. - 16.
Michaela Herberová  0 : 3 0 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G11), 13.01.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4597
Body za soupeře:
295
Body celkem:
4892
Karolína Sikorová   2 : 3 52.8 5. - 6.
Anna Plzáková  3 : 0 132 5. - 8.
Ella Pelikánová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Marie Kňazovčíková   3 : 0 110 1. - 16.
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (G11), 04.11.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3609
Ella Pelikánová  0 : 3 0 finále
Karolína Sikorová   3 : 0 80 semifinále
Marie Kňazovčíková   3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 1. kolo D-TOUR FAJNE junior G11, (G11), 21.10.2017
Pořadí: 19
Body za pořadí:
297
Body za soupeře:
0
Body celkem:
297
 D-tour junior 4.kolo G11, (G11), 13.05.2017
Pořadí: 27
Body za pořadí:
244
Body za soupeře:
0
Body celkem:
244
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (G11), 25.03.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
84
Body celkem:
3140
Tereza Svobodová  0 : 3 0
Ella Pelikánová  0 : 3 0
Natálie Ivancová  3 : 2 36
Tereza Jurigová  3 : 1 48

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot