Ročník: 2008
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:SC FAJNE - ženy A
Registrační číslo: 6963
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.04.2024 | 31 | (2) | 6423 | (0) | ||
01.03.2024 | 33 | (7) | 6423 | (3294) | ||
01.02.2024 | 40 | (-1) | 3129 | (0) | ||
01.01.2024 | 39 | (26) | 3129 | (2773) | ||
01.12.2023 | 65 | (1) | 356 | (0) | ||
01.11.2023 | 66 | (-23) | 356 | (-2250) | ||
01.09.2023 | 43 | (-1) | 2606 | (0) | ||
01.08.2023 | 42 | (0) | 2606 | (0) | ||
01.07.2023 | 42 | (1) | 2606 | (0) | ||
01.06.2023 | 43 | (-1) | 2606 | (0) | ||
01.05.2023 | 42 | (-1) | 2606 | (0) | ||
01.04.2023 | 41 | (5) | 2606 | (0) | ||
01.03.2023 | 46 | (-2) | 2606 | (0) | ||
01.02.2023 | 44 | (-1) | 2606 | (0) | ||
01.01.2023 | 43 | (-1) | 2606 | (0) | ||
01.12.2022 | 42 | (-4) | 2606 | (0) | ||
01.11.2022 | 38 | (-2) | 2606 | (0) | ||
01.10.2022 | 36 | (-36) | 2606 | (2606) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 39 | 40 | 33 | 31 | 2024 | ||||||||
2023 | 43 | 44 | 46 | 41 | 42 | 43 | 42 | 42 | 43 | 66 | 65 | 2023 | |
2022 | 36 | 38 | 42 | 2022 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Freshbox Cup - Junioři A, (G19), 20.04.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Anežka Větrovská | 3 : 0 | 0 | |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G17), 02.02.2024 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4985 |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 0 | 7. - 8. |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Veronika Šalová | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G17), 09.12.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 0 | 3. - 4. |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Terezie Weiszová | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G19), 06.05.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 2915 |
Ella Pelikánová | 1 : 3 | 14 | |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | |
Lucia Gabrielová | 3 : 0 | 70 | |
Elen Gebauerová | 3 : 0 | 70 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 06.05.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 158 | Body celkem: 3494 |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 72 | |
Karolína Wanke | 3 : 0 | 72 | |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
Anna Plzáková | 1 : 3 | 14.4 | |
MČR juniorů 2023, (G17), 03.02.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 281 | Body celkem: 6125 |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 156 | 5. - 6. |
Karolína Sikorová | 3 : 1 | 124.8 | 5. - 8. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G19), 10.12.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 151 | Body celkem: 4842 |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | finále |
Tereza Tichá | 3 : 2 | 67.2 | semifinále |
Elen Gebauerová | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 10.12.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 3960 |
Sofie Hogenová | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Terezie Weiszová | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Johana Jedličková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (G17), 22.10.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5104 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 5224 |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Terezie Weiszová | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G17), 17.09.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 179 | Body celkem: 4213 |
Terezie Weiszová | 3 : 0 | 112 | 3. - 4. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Sofie Hogenová | 3 : 1 | 67.2 | čtvrtfinále |
MČR juniorů 2022, (G15), 30.05.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 291 | Body celkem: 5276 |
Sofie Hogenová | 3 : 1 | 124.8 | 7. - 8. |
Anna Zelenková | 2 : 3 | 62.4 | 5. - 8. |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Marie Kňazovčíková | 3 : 1 | 104 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 16.04.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 2845 |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 84 | 7. - 8. |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 16.04.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 3532 |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 80 | |
Anna Plzáková | 1 : 3 | 16 | |
Johana Jedličková | 0 : 3 wo. | 0 | |
Karolína Sikorová | 0 : 3 | 0 | |
AMMBRA CUP junioři A, (G15), 12.03.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 284 | Body celkem: 4481 |
Karolína Sikorová | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 6. |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G17), 11.12.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 3472 |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Zuzana Outratová | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 8. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G15), 11.12.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 331 | Body celkem: 4528 |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 108 | 5. - 6. |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Anna Zelenková | 2 : 3 | 43.2 | čtvrtfinále |
Anna Plzáková | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (G15), 08.10.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 5193 |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 130 | |
Anna Plzáková | 3 : 2 | 78 | |
HRADECKÝ CUP, (G15), 25.09.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 230 | Body celkem: 4264 |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 84 | |
Denisa Otáhalová | 2 : 3 | 33.6 | |
Johana Jedličková | 3 : 0 | 112 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G15), 26.06.2021 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 2984 |
Anna Zelenková | 2 : 3 | 32 | 1. - 16. |
Michaela Herberová | 3 : 1 | 64 | |
Sofie Hogenová | 3 : 2 | 48 | |
HRADECKÝ CUP , (G15), 03.10.2020 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2457 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2457 |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | |
PINEHILL MČR juniorů, (G13), 07.02.2020 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 364 | Body celkem: 4798 |
Karolína Sikorová | 3 : 1 | 104 | 9. - 10. |
Nikol Kubíčková | 3 : 2 | 78 | 9. - 12. |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Ella Pelikánová | 2 : 3 | 52 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 11.01.2020 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 3382 |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 90 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 9. - 16. |
Denisa Otáhalová | 1 : 3 | 18 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (G13), 23.11.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 155 | Body celkem: 4792 |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Anna Plzáková | 3 : 2 | 64.8 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G13), 28.09.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 4072 |
Anna Plzáková | 2 : 3 | 43.2 | 5. - 6. |
Nikol Kubíčková | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 8. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA Junior A, (G13), 25.05.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 151 | Body celkem: 3732 |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 108 | 7. - 8. |
Nikol Kubíčková | 2 : 3 | 43.2 | 5. - 8. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Prima stavebniny Cup, (G13), 27.04.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 202 | Body celkem: 4236 |
Nikol Kubíčková | 0 : 3 | 0 | |
Anna Plzáková | 3 : 2 | 50.4 | |
Karolína Sikorová | 3 : 1 | 67.2 | |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 84 | |
HRADECKÝ CUP, (G13), 16.03.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 3405 |
Anna Kuříková | 3 : 0 | 84 | 5. - 6. |
Michaela Šimůnková | 3 : 0 | 84 | 5. - 8. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
MČR juniorů 2019, (G13), 01.02.2019 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3862 | Body za soupeře: 156 | Body celkem: 4018 |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 13. - 16. |
Denisa Otáhalová | 1 : 3 | 26 | 9. - 16. |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 12.01.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 3290 |
Tereza Jurigová | 3 : 0 | 96 | 7. - 8. |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
PNEUKOMPLET Cup, (G13), 24.11.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 77 | Body celkem: 3271 |
Karolína Sikorová | 3 : 1 | 76.8 | 7. - 8. |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
PRIMA stavebniny Cup, (G11), 21.04.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 270 | Body celkem: 4907 |
Anna Plzáková | 3 : 2 | 54 | |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 108 | |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 108 | |
Mistrovství republiky juniorů, (G11), 02.02.2018 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3964 | Body za soupeře: 156 | Body celkem: 4120 |
Valentýna Boháčová | 0 : 3 wo. | 0 | 11. - 12. |
Anna Plzáková | 1 : 3 | 26 | 9. - 12. |
Julie Naučová | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Michaela Herberová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G11), 13.01.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4597 | Body za soupeře: 295 | Body celkem: 4892 |
Karolína Sikorová | 2 : 3 | 52.8 | 5. - 6. |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 132 | 5. - 8. |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.