Profil hráče

Marie Kubíková

hrac

Ročník: 2004
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku žen: 27. (08/2022)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 11. (05/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 6. (05/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 3. (12/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 14. (08/2022)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2022 32 (-5) 2310 (-2244)
01.08.2022 27 (0) 4554 (0)
01.07.2022 27 (3) 4554 (0)
01.06.2022 30 (1) 4554 (0)
01.05.2022 31 (2) 4554 (0)
01.04.2022 33 (0) 4554 (0)
01.03.2022 33 (6) 4554 (0)
01.02.2022 39 (4) 4554 (0)
01.01.2022 43 (1) 4554 (0)
01.12.2021 44 (-1) 4554 (-1786)
01.11.2021 43 (1) 6340 (0)
01.10.2021 44 (4) 6340 (2310)
01.09.2021 48 (14) 4030 (2244)
01.08.2021 62 (0) 1786 (0)
01.07.2021 62 (-1) 1786 (0)
01.06.2021 61 (0) 1786 (0)
01.03.2021 61 (0) 1786 (0)
01.11.2020 61 (-3) 1786 (0)
01.10.2020 58 (-1) 1786 (0)
01.04.2020 57 (7) 1786 (0)
01.03.2020 64 (-2) 1786 (0)
01.02.2020 62 (-4) 1786 (0)
01.01.2020 58 (1) 1786 (0)
01.12.2019 59 (-59) 1786 (1786)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20224339333331302727322022
202161616262484443442021
20205862645758612020
2019592019

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 MČR juniorů 2021, (G19), 08.10.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5844
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
Tereza Široká  0 : 3 0
Eliška Jičínská  0 : 3 0
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
 MČR juniorů 2021, (G17), 08.10.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
161
Body celkem:
5524
Tereza Tichá  3 : 0 130
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Klára Nováková  1 : 3 31.2
 "KIK SQUASH OPEN", 18.09.2021
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2278
Body za soupeře:
32
Body celkem:
2310
Lucie Luksová  0 : 3 0 15. - 16.
Laura - Liisa Lilleleht  2 : 3 32 13. - 16.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 9. - 16.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 1. - 16.
 BÁSTR CUP - Ženy A, 28.08.2021
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2195
Body za soupeře:
49
Body celkem:
2244
Klára Doležalová  0 : 3 0 11. - 12.
Lucie Luksová  1 : 3 14 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (G19), 07.02.2020
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
65
Body celkem:
4305
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0 1. - 16.
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
Klára Hamáčková  3 : 0 wo. 65
 PINEHILL MČR juniorů, (G17), 07.02.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
208
Body celkem:
5571
Klára Nováková  0 : 3 0 5. - 6.
Klára Hamáčková  3 : 0 wo. 78 5. - 8.
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tereza Tichá  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G19), 11.01.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
84
Body celkem:
3660
Barbora Brodová  0 : 3 wo. 0
Markéta Zemanová  0 : 3 0
Tereza Široká  0 : 3 0
Daniela Dohnalová  3 : 0 84
 AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 11.01.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2821
Klára Nováková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tereza Tichá  3 : 0 72
Tereza Stejspalová  3 : 0 72
 D-TOUR junior 2. kolo G17, (G17), 19.12.2019
Pořadí: 19
Body za pořadí:
297
Body za soupeře:
0
Body celkem:
297
 LADIES PRAGUE UNITED OPEN 2019, 23.11.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1736
Body za soupeře:
50
Body celkem:
1786
Lenka Füzy  3 : 0 wo. 25 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 25 13. - 16.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 9. - 16.
Tereza  Siegelová  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (G17), 23.11.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
96
Body celkem:
4232
Vendula Boháčová  0 : 3 0 3. - 4.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 semifinále
Tereza Stejspalová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 Juniorské Béčko - Brno, (G17), 02.11.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
64
Body celkem:
3508
Ella Pelikánová  3 : 1 64
Klára Nováková  0 : 3 0
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G19), 26.10.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
90
Body celkem:
3025
Kateřina Pavlusová  0 : 3 0 1. - 16.
Veronika Vejrostová  0 : 3 0
Daniela Dohnalová  3 : 0 90
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G17), 26.10.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
162
Body celkem:
3743
Zuzana Outratová  0 : 3 0
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Daniela Dohnalová  3 : 0 90
Anna Pavelková  3 : 1 72
 1. liga ženy, 06.10.2019 Body celkem:
0
Sabina Karafiátová  0 : 3 0
 1. liga ženy, 05.10.2019 Body celkem:
0
Kateřina Hájková  0 : 3 0
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G19), 28.09.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2716
Ella Gálová  0 : 3 0 1. - 16.
Vendula Boháčová  0 : 3 0
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G17), 28.09.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
108
Body celkem:
4745
Karolína Šrámková  0 : 3 0 3. - 4.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 semifinále
Eliška Mecová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 AB SQUASH CUP - junioři B, (G17), 04.05.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
76
Body celkem:
2836
Kateřina Lindovská  3 : 0 60
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Klára Nováková  1 : 3 16
 Prima stavebniny Cup, (G15), 27.04.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3336
Klára Nováková  0 : 3 0
Zuzana Outratová  0 : 3 0
 Juniorské Béčko - Brno, (G19), 06.04.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3056
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
 Juniorské Béčko - Brno, (G17), 06.04.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
100
Body celkem:
2297
Nikol Štěpánová  0 : 3 0
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Kateřina Lindovská  3 : 0 50
Ella Pelikánová  3 : 0 50
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G19), 16.02.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
42
Body celkem:
2802
Kateřina Pavlusová  3 : 0 wo. 30
Barbora Brodová  0 : 3 0
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
Eliška Mecová  1 : 3 12
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G17), 16.02.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2419
Karolína Šrámková  0 : 3 0 5. - 6.
Valerie Hradilová  3 : 1 48 5. - 8.
Ella Pelikánová  2 : 3 24 čtvrtfinále
 MČR juniorů 2019, (G17), 01.02.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
195
Body celkem:
4057
Anna Pavelková  3 : 1 104 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 65 13. - 16.
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 9. - 16.
Eliška Mecová  1 : 3 26 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (G15), 01.02.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4474
Klára Nováková  0 : 3 0 9. - 10.
Daniela Dohnalová  3 : 1 104 9. - 12.
Kateřina Lindovská  3 : 0 130 9. - 16.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (G19), 05.01.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3056
Nela Reková  0 : 3 0
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
 Juniorské Béčko - Brno, (G17), 05.01.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3564
Valerie Hradilová  3 : 0 60
Eliška Mecová  3 : 0 60
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
 PNEUKOMPLET Cup, (G17), 24.11.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4460
Riana Alexová  0 : 3 0 5. - 6.
Valerie Hradilová  3 : 0 120 5. - 8.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Eliška Mecová  3 : 0 100 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (G15), 24.11.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
270
Body celkem:
3315
Karolína Šrámková  0 : 3 0 1. - 16.
Zuzana Outratová  0 : 3 0
Alžběta Obrdlíková  3 : 0 90
Jasmína Absolonová  3 : 0 90
Daniela Dohnalová  3 : 0 90
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G17), 06.10.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2456
Anna Karina Moreno Kopp  0 : 3 0
Markéta Zemanová  0 : 3 0
Zuzana Outratová  0 : 3 0
Vendula Boháčová  0 : 3 wo. 0
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G15), 06.10.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
150
Body celkem:
3380
Valerie Hradilová  3 : 1 80 11. - 12.
Julie Trollerová  1 : 3 20 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 50 9. - 16.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G15), 15.09.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
45
Body celkem:
3405
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 7. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 5. - 8.
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 BÁSTR Cup junioři B, (G15), 26.05.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
48
Body celkem:
2395
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Barbora Komárková  3 : 1 48
Ella Pelikánová  0 : 3 0
 Turnaj JB, (G15), 07.04.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2532
Julie Trollerová  0 : 3 0
Veronika Pavlatová  0 : 3 0
Aneta Sezemská  0 : 3 0
Eva Klimešová  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (G15), 24.03.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2407
Aneta Sezemská  0 : 3 0 5. - 6.
Ella Pelikánová  3 : 0 60 5. - 8.
Leona El Nakhala  0 : 3 0 čtvrtfinále
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G17), 18.02.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2347
Terezie Martinková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Eliška Mecová  0 : 3 0
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G15), 17.02.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
12
Body celkem:
2088
Eliška Mecová  0 : 3 0 7. - 8.
Nikol Štěpánová  1 : 3 12 5. - 8.
Klára Nováková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Mistrovství republiky juniorů, (G15), 02.02.2018
Pořadí: 
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Valerie Hradilová  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Sofie Hausknotzová  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G15), 13.01.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
176
Body celkem:
2892
Vendula Boháčová  0 : 3 0 1. - 16.
Leona El Nakhala  3 : 2 48
Daniela Dohnalová  3 : 2 48
Klára Nováková  1 : 3 16
Valerie Hradilová  3 : 1 64
 AMMBRA CUP JB, (G15), 06.01.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
49
Body celkem:
2125
Klára Nováková  0 : 3 0 7. - 8.
Anna Pavelková  2 : 3 24 5. - 8.
Julie Trollerová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Moravskoslezské dětské D G15, (G15), 09.12.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 Ostravský Permoník turnaj D junior G15, (G15), 24.11.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (G15), 04.11.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2592
Eliška Mecová  0 : 3 0
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Valerie Hradilová  3 : 0 60
 Moravskoslezské dětské D G15, (G15), 28.10.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Ostravský Permoník turnaj D junior G15, (G15), 20.10.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot