Profil hráče

Marie Kubíková

Ročník: 2004
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 7125

umístění

Aktuální umístění v žebříčku žen: 57.
Nejlepší umístění v žebříčku žen: 57. (04/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 11. (05/2019)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 17 let: 6.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 6. (04/2020)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 19 let: 6.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 6. (04/2020)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 23 let: 23.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 23. (04/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.04.2020 57 (7) 1786 (0)
01.03.2020 64 (-2) 1786 (0)
01.02.2020 62 (-4) 1786 (0)
01.01.2020 58 (1) 1786 (0)
01.12.2019 59 (-59) 1786 (1786)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
2020586264572020
2019592019

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 PINEHILL MČR juniorů, (G19), 07.02.2020
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
65
Body celkem:
4305
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0 1. - 16.
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
Klára Hamáčková  3 : 0 wo. 65
 PINEHILL MČR juniorů, (G17), 07.02.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
208
Body celkem:
5571
Klára Nováková  0 : 3 0 5. - 6.
Klára Hamáčková  3 : 0 wo. 78 5. - 8.
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tereza Tichá  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G19), 11.01.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
84
Body celkem:
3660
Tereza Široká  0 : 3 0
Daniela Dohnalová  3 : 0 84
Barbora Brodová  0 : 3 wo. 0
Markéta Zemanová  0 : 3 0
 AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 11.01.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2821
Klára Nováková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tereza Tichá  3 : 0 72
Tereza Stejspalová  3 : 0 72
 D-TOUR junior 2. kolo G17, (G17), 19.12.2019
Pořadí: 19
Body za pořadí:
297
Body za soupeře:
0
Body celkem:
297
 LADIES PRAGUE UNITED OPEN 2019, 23.11.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1736
Body za soupeře:
50
Body celkem:
1786
Lenka Füzy  3 : 0 wo. 25 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 25 13. - 16.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 9. - 16.
Tereza  Cibulková  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (G17), 23.11.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
96
Body celkem:
4232
Vendula Boháčová  0 : 3 0 3. - 4.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 semifinále
Tereza Stejspalová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 Juniorské Béčko - Brno, (G17), 02.11.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
64
Body celkem:
3508
Ella Pelikánová  3 : 1 64
Klára Nováková  0 : 3 0
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G19), 26.10.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
90
Body celkem:
3025
Kateřina Pavlusová  0 : 3 0 1. - 16.
Veronika Vejrostová  0 : 3 0
Daniela Dohnalová  3 : 0 90
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G17), 26.10.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
162
Body celkem:
3743
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Zuzana Outratová  0 : 3 0
Anna Pavelková  3 : 1 72
Daniela Dohnalová  3 : 0 90
 1. liga ženy, 06.10.2019 Body celkem:
0
Sabina Karafiátová  0 : 3 0
 1. liga ženy, 05.10.2019 Body celkem:
0
Kateřina Hájková  0 : 3 0
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G19), 28.09.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2716
Ella Gálová  0 : 3 0 1. - 16.
Vendula Boháčová  0 : 3 0
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G17), 28.09.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
108
Body celkem:
4745
Karolína Šrámková  0 : 3 0 3. - 4.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 semifinále
Eliška Mecová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 AB SQUASH CUP - junioři B, (G17), 04.05.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
76
Body celkem:
2836
Kateřina Lindovská  3 : 0 60
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Klára Nováková  1 : 3 16
 Prima stavebniny Cup, (G15), 27.04.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3336
Klára Nováková  0 : 3 0
Zuzana Outratová  0 : 3 0
 Juniorské Béčko - Brno, (G19), 06.04.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3056
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
 Juniorské Béčko - Brno, (G17), 06.04.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
100
Body celkem:
2297
Nikol Štěpánová  0 : 3 0
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Kateřina Lindovská  3 : 0 50
Ella Pelikánová  3 : 0 50
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G19), 16.02.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
42
Body celkem:
2802
Kateřina Pavlusová  3 : 0 wo. 30
Barbora Brodová  0 : 3 0
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
Eliška Mecová  1 : 3 12
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G17), 16.02.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2419
Karolína Šrámková  0 : 3 0 5. - 6.
Valerie Hradilová  3 : 1 48 5. - 8.
Ella Pelikánová  2 : 3 24 čtvrtfinále
 MČR juniorů 2019, (G17), 01.02.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
195
Body celkem:
4057
Anna Pavelková  3 : 1 104 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 65 13. - 16.
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 9. - 16.
Eliška Mecová  1 : 3 26 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (G15), 01.02.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4474
Klára Nováková  0 : 3 0 9. - 10.
Daniela Dohnalová  3 : 1 104 9. - 12.
Kateřina Lindovská  3 : 0 130 9. - 16.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (G19), 05.01.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3056
Nela Reková  0 : 3 0
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
 Juniorské Béčko - Brno, (G17), 05.01.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3564
Valerie Hradilová  3 : 0 60
Eliška Mecová  3 : 0 60
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0
 PNEUKOMPLET Cup, (G17), 24.11.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4460
Riana Alexová  0 : 3 0 5. - 6.
Valerie Hradilová  3 : 0 120 5. - 8.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Eliška Mecová  3 : 0 100 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (G15), 24.11.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
270
Body celkem:
3315
Karolína Šrámková  0 : 3 0 1. - 16.
Jasmína Absolonová  3 : 0 90
Daniela Dohnalová  3 : 0 90
Zuzana Outratová  0 : 3 0
Alžběta Obrdlíková  3 : 0 90
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G17), 06.10.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2456
Anna Karina Moreno Kopp  0 : 3 0
Markéta Zemanová  0 : 3 0
Zuzana Outratová  0 : 3 0
Vendula Boháčová  0 : 3 wo. 0
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G15), 06.10.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
150
Body celkem:
3380
Valerie Hradilová  3 : 1 80 11. - 12.
Julie Trollerová  1 : 3 20 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 50 9. - 16.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G15), 15.09.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
45
Body celkem:
3405
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 7. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 5. - 8.
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 BÁSTR Cup junioři B, (G15), 26.05.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
48
Body celkem:
2395
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Barbora Komárková  3 : 1 48
Ella Pelikánová  0 : 3 0
 Turnaj JB, (G15), 07.04.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2532
Eva Klimešová  0 : 3 0
Julie Trollerová  0 : 3 0
Veronika Pavlatová  0 : 3 0
Aneta Sezemská  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (G15), 24.03.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2407
Aneta Sezemská  0 : 3 0 5. - 6.
Ella Pelikánová  3 : 0 60 5. - 8.
Leona El Nakhala  0 : 3 0 čtvrtfinále
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G17), 18.02.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2347
Terezie Martinková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Eliška Mecová  0 : 3 0
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G15), 17.02.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
12
Body celkem:
2088
Eliška Mecová  0 : 3 0 7. - 8.
Nikol Štěpánová  1 : 3 12 5. - 8.
Klára Nováková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Mistrovství republiky juniorů, (G15), 02.02.2018
Pořadí: 
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Valerie Hradilová  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Sofie Hausknotzová  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G15), 13.01.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
176
Body celkem:
2892
Vendula Boháčová  0 : 3 0 1. - 16.
Klára Nováková  1 : 3 16
Valerie Hradilová  3 : 1 64
Leona El Nakhala  3 : 2 48
Daniela Dohnalová  3 : 2 48
 AMMBRA CUP JB, (G15), 06.01.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
49
Body celkem:
2125
Klára Nováková  0 : 3 0 7. - 8.
Anna Pavelková  2 : 3 24 5. - 8.
Julie Trollerová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Moravskoslezské dětské D G15, (G15), 09.12.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 Ostravský Permoník turnaj D junior G15, (G15), 24.11.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (G15), 04.11.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2592
Eliška Mecová  0 : 3 0
Vendula Boháčová  0 : 3 0
Valerie Hradilová  3 : 0 60
 Moravskoslezské dětské D G15, (G15), 28.10.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Ostravský Permoník turnaj D junior G15, (G15), 20.10.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot