Ročník: 2004
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 5145
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.02.2022 | 44 | (4) | 3092 | (0) | ||
01.01.2022 | 48 | (1) | 3092 | (0) | ||
01.12.2021 | 49 | (-10) | 3092 | (-4145) | ||
01.11.2021 | 39 | (-6) | 7237 | (-2980) | ||
01.10.2021 | 33 | (-6) | 10217 | (-2880) | ||
01.09.2021 | 27 | (0) | 13097 | (0) | ||
01.08.2021 | 27 | (0) | 13097 | (0) | ||
01.07.2021 | 27 | (-5) | 13097 | (-2370) | ||
01.06.2021 | 22 | (0) | 15467 | (0) | ||
01.03.2021 | 22 | (-1) | 15467 | (0) | ||
01.11.2020 | 21 | (-1) | 15467 | (-1100) | ||
01.10.2020 | 20 | (0) | 16567 | (0) | ||
01.04.2020 | 20 | (1) | 16567 | (0) | ||
01.03.2020 | 21 | (3) | 16567 | (3092) | ||
01.02.2020 | 24 | (0) | 13475 | (0) | ||
01.01.2020 | 24 | (2) | 13475 | (0) | ||
01.12.2019 | 26 | (7) | 13475 | (4145) | ||
01.11.2019 | 33 | (-2) | 9330 | (-572) | ||
01.10.2019 | 31 | (4) | 9902 | (2880) | ||
01.09.2019 | 35 | (0) | 7022 | (0) | ||
01.08.2019 | 35 | (0) | 7022 | (0) | ||
01.07.2019 | 35 | (0) | 7022 | (0) | ||
01.06.2019 | 35 | (4) | 7022 | (331) | ||
01.05.2019 | 39 | (4) | 6691 | (1100) | ||
01.04.2019 | 43 | (0) | 5591 | (0) | ||
01.03.2019 | 43 | (-1) | 5591 | (0) | ||
01.02.2019 | 42 | (0) | 5591 | (0) | ||
01.01.2019 | 42 | (3) | 5591 | (0) | ||
01.12.2018 | 45 | (-7) | 5591 | (-2890) | ||
01.11.2018 | 38 | (16) | 8481 | (3552) | ||
01.10.2018 | 54 | (-9) | 4929 | (-2917) | ||
01.09.2018 | 45 | (0) | 7846 | (0) | ||
01.08.2018 | 45 | (0) | 7846 | (0) | ||
01.07.2018 | 45 | (0) | 7846 | (0) | ||
01.06.2018 | 45 | (5) | 7846 | (2039) | ||
01.05.2018 | 50 | (-2) | 5807 | (0) | ||
01.04.2018 | 48 | (-1) | 5807 | (0) | ||
01.03.2018 | 47 | (3) | 5807 | (0) | ||
01.02.2018 | 50 | (3) | 5807 | (0) | ||
01.01.2018 | 53 | (-3) | 5807 | (0) | ||
01.12.2017 | 50 | (18) | 5807 | (2890) | ||
01.11.2017 | 68 | (2) | 2917 | (0) | ||
01.10.2017 | 70 | (-70) | 2917 | (2917) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2022 | 48 | 44 | 2022 | ||||||||||
2021 | 22 | 22 | 27 | 27 | 27 | 33 | 39 | 49 | 2021 | ||||
2020 | 24 | 24 | 21 | 20 | 20 | 21 | 2020 | ||||||
2019 | 42 | 42 | 43 | 43 | 39 | 35 | 35 | 35 | 35 | 31 | 33 | 26 | 2019 |
2018 | 53 | 50 | 47 | 48 | 50 | 45 | 45 | 45 | 45 | 54 | 38 | 45 | 2018 |
2017 | 70 | 68 | 50 | 2017 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2020, 15.02.2020 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 2881 | Body za soupeře: 211 | Body celkem: 3092 |
Petra Václavková | 0 : 2 wo. | 0 | 17. - 18. |
Sofie Hausknotzová | 2 : 0 wo. | 44 | 17. - 20. |
Tereza Zdubová | 2 : 0 | 88 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 44 | 17. - 32. |
Marika Doubravová | 2 : 3 | 35.2 | 1. - 32. |
Extraliga Ženy 2019/2020, 17.11.2019 | Body celkem: 220 | ||
Natálie Babjuková | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Elznicová | 1 : 3 | 220 | |
Extraliga Ženy 2019/2020, 16.11.2019 | Body celkem: 880 | ||
Marika Doubravová | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Široká | 3 : 1 | 880 | |
AB SQUASH CUP -ženy A, 09.11.2019 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2891 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 3045 |
Klára Doležalová | 3 : 0 wo. | 50 | 15. - 16. |
Sonja Schwarzer | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Eliška Jičínská | 1 : 3 | 20 | 9. - 16. |
Andrea Malinová | 1 : 3 | 20 | 1. - 16. |
Riana Alexová | 3 : 1 | 64 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (G19), 26.10.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 392 | Body celkem: 7729 |
Eliška Jičínská | 3 : 2 | 108 | finále |
Tereza Šlehoferová | 3 : 2 | 86.4 | semifinále |
Barbora Brodová | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Adidas Woman Cup, 19.10.2019 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2847 | Body za soupeře: 133 | Body celkem: 2980 |
Tereza Široká | 0 : 3 wo. | 0 | 11. - 12. |
Tereza Svobodová | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Tereza Šlehoferová | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Anna Serme | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Veronika Gaultier | 3 : 2 | 43.2 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G19), 28.09.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 464 | Body celkem: 7009 |
Eliška Jičínská | 3 : 0 | 160 | finále |
Tereza Šlehoferová | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Tereza Široká | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
Bástr Cup ženy "A", 14.09.2019 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2700 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 2880 |
Nikola Věříšová | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 14. |
Eliška Sudková | 3 : 0 | 90 | 13. - 16. |
Tereza Elznicová | 1 : 3 | 18 | 9. - 16. |
Natálie Babjuková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Barbora Brodová | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
Ženy A - PV RECYKLING CUP, 11.05.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2284 | Body za soupeře: 86 | Body celkem: 2370 |
Lucie Luksová | 3 : 0 | 72 | 7. - 8. |
Kristýna Hrnčiříková | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Tereza Šlehoferová | 1 : 3 | 14.4 | čtvrtfinále |
Extraliga Ženy 2018/2019, 07.04.2019 | Body celkem: 0 | ||
Tereza Svobodová | 0 : 3 | 0 | |
Extraliga Ženy 2018/2019, 06.04.2019 | Body celkem: 1100 | ||
Marie Jičínská | 3 : 0 | 1100 | |
Tereza Elznicová | 0 : 3 | 0 | |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G19), 15.12.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 122 | Body celkem: 4258 |
Eliška Jičínská | 1 : 3 | 25.6 | 3. - 4. |
Tereza Šlehoferová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Kateřina Pavlusová | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
PNEUKOMPLET Cup, (G19), 24.11.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 3725 |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Šlehoferová | 0 : 3 | 0 | |
Barbora Brodová | 3 : 2 | 54 | |
Terezie Martinková | 3 : 0 | 90 | |
PNEUKOMPLET Cup, (G17), 24.11.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5758 | Body za soupeře: 316 | Body celkem: 6074 |
Tamara Holzbauerová | 3 : 2 | 96 | 3. - 4. |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Klára Nováková | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Zuzana Outratová | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
CARent Praha FORD - ženy A, 06.10.2018 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3398 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 3552 |
Nikola Věříšová | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Kristýna Hrnčiříková | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Marie Jičínská | 3 : 0 | 110 | 9. - 16. |
Andrea Malinová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
Kabel-A.T. Cup, 12.05.2018 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 1969 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 2039 |
Dana Ondrejová | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Kateřina Muchová | 1 : 3 | 14 | 13. - 16. |
Andrea Malinová | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Eliška Jičínská | 2 : 3 | 28 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
Velká cena Prahy, (G17), 17.12.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 7260 | Body za soupeře: 383 | Body celkem: 7643 |
Tereza Šlehoferová | 0 : 3 | 0 | finále |
Tereza Zdubová | 3 : 1 | 140.8 | semifinále |
Tamara Holzbauerová | 3 : 0 | 132 | čtvrtfinále |
Klara Herzog | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy, (G19), 16.12.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 221 | Body celkem: 3797 |
Klara Herzog | 3 : 0 | 70 | |
Tereza Šlehoferová | 0 : 3 | 0 | |
Markéta Zemanová | 3 : 1 | 67.2 | |
Tereza Zdubová | 3 : 0 | 84 | |
HUSLÍK Cup, (G17), 26.11.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 6244 | Body za soupeře: 453 | Body celkem: 6697 |
Sarah Bala | 3 : 0 | 176 | 3. - 4. |
Tereza Šlehoferová | 1 : 3 | 35.2 | semifinále |
Nela Reková | 3 : 0 | 132 | čtvrtfinále |
Kateřina Pavlusová | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
HUSLÍK Cup, (G19), 25.11.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 126 | Body celkem: 3171 |
Tereza Šlehoferová | 2 : 3 | 36 | 1. - 16. |
Barbora Brodová | 3 : 0 | 90 | |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | |
KABEL - A.T. Cup, 11.11.2017 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2810 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 2890 |
Kristýna Vohánková | 0 : 2 wo. | 0 | 15. - 16. |
Tereza Široká | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 16. |
Veronika Paldusová | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Michaela Čepová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Lenka Füzy | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G17), 01.10.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 157 | Body celkem: 4848 |
Tereza Šlehoferová | 0 : 3 | 0 | finále |
Barbora Brodová | 3 : 1 | 89.6 | semifinále |
Tamara Holzbauerová | 3 : 1 | 67.2 | čtvrtfinále |
Excelent Cup , 23.09.2017 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 2754 | Body za soupeře: 163 | Body celkem: 2917 |
Lucie Luksová | 0 : 2 wo. | 0 | 21. - 22. |
Eva Poláková | 2 : 0 | 96 | 21. - 24. |
Anežka Stöckelová | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 48 | 17. - 32. |
Tereza Široká | 1 : 3 | 19.2 | 1. - 32. |
TECOM CUP JA, (G19), 16.09.2017 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 3364 |
Markéta Zemanová | 3 : 2 | 54 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 9. - 16. |
Karolína Füzy | 2 : 3 | 36 | 1. - 16. |
TECOM CUP JA, (G17), 16.09.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 272 | Body celkem: 4016 |
Klára Köhlerová | 3 : 1 | 76.8 | 5. - 6. |
Kateřina Drábiková | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Tereza Široká | 1 : 3 | 19.2 | čtvrtfinále |
Kateřina Konečná | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
Albatros Media - junioři "A", (G19), 06.05.2017 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 3274 |
Tereza Šlehoferová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Tereza Urbanová | 3 : 0 | 90 | |
Albatros Media - junioři "A", (G17), 06.05.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 317 | Body celkem: 5742 |
Eliška Jičínská | 3 : 2 | 48 | |
Markéta Zemanová | 3 : 1 | 64 | |
Tereza Šlehoferová | 3 : 2 | 76.8 | |
Barbora Brodová | 3 : 0 | 128 | |
HANYA CUP junioři A, (G17), 01.04.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 171 | Body celkem: 3216 |
Tamara Holzbauerová | 2 : 3 | 36 | 9. - 10. |
Karolína Dusbabová | 3 : 0 | 90 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 9. - 16. |
Klára Köhlerová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
junioři A - Prima stavebniny Cup, (G17), 14.01.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 194 | Body celkem: 4391 |
Barbora Brodová | 3 : 0 | 108 | 5. - 6. |
Alžběta Dufková | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 8. |
Tereza Šlehoferová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
junioři A - Prima stavebniny Cup, (G15), 14.01.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 354 | Body celkem: 6012 |
Klára Nováková | 3 : 0 | 70 | |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 70 | |
Riana Alexová | 3 : 2 | 67.2 | |
Eliška Mauchlerová | 3 : 0 | 112 | |
Velká cena Prahy 2016, (G17), 17.12.2016 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 126 | Body celkem: 3707 |
Markéta Zemanová | 2 : 3 | 36 | |
Tereza Zdubová | 0 : 3 | 0 | |
Nela Reková | 3 : 0 | 90 | |
Velká cena Prahy 2016, (G15), 17.12.2016 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3505 | Body za soupeře: 360 | Body celkem: 3865 |
Kateřina Drábiková | 3 : 0 | 100 | 9. - 10. |
Tamara Holzbauerová | 3 : 2 | 60 | 9. - 12. |
Veronika Vejrostová | 3 : 0 | 100 | 9. - 16. |
Tereza Široká | 1 : 3 | 20 | 1. - 16. |
Anna Karina Moreno Kopp | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
Pohár Olomouckého kraje, (G17), 26.11.2016 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3941 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 4149 |
Michaela Čepová | 3 : 0 wo. | 60 | 7. - 8. |
Tereza Urbanová | 1 : 3 | 24 | 5. - 8. |
Tereza Zdubová | 1 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
Alžběta Dufková | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
Pohár Olomouckého kraje, (G15), 26.11.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 261 | Body celkem: 4458 |
Klára Hamáčková | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 6. |
Riana Alexová | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 8. |
Eliška Jičínská | 2 : 3 | 43.2 | čtvrtfinále |
Tamara Holzbauerová | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Morenda Brno JA, (G17), 01.10.2016 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Klára Köhlerová | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
Chodovské A, (G17), 17.09.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 117 | Body celkem: 3553 |
Zuzana Bartíková | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Barbora Brodová | 3 : 1 | 76.8 | 5. - 8. |
Tereza Šlehoferová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
Chodovské A, (G15), 17.09.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 284 | Body celkem: 4481 |
Kateřina Konečná | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 6. |
Tamara Holzbauerová | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tereza Branná | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
junioři A, (G15), 09.01.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5534 | Body za soupeře: 242 | Body celkem: 5776 |
Markéta Zemanová | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Tereza Šlehoferová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Nela Reková | 3 : 0 | 132 | čtvrtfinále |
Tereza Engelová | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
junioři A, (G15), 28.11.2015 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3634 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 3920 |
Veronika Bušková | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Sarah Bala | 3 : 1 | 88 | 9. - 12. |
Alžběta Dufková | 3 : 0 | 110 | 9. - 16. |
Markéta Zemanová | 2 : 3 | 44 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
junioři A, (G13), 28.11.2015 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 9400 | Body za soupeře: 636 | Body celkem: 10036 |
Tamara Holzbauerová | 3 : 0 | 240 | finále |
Kateřina Drábiková | 3 : 0 | 192 | semifinále |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 144 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 60 | 1. - 16. |
junioři A, (G15), 03.10.2015 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 4485 |
Vanda Lukavcová | 3 : 0 | 108 | 5. - 6. |
Kateřina Konečná | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Michaela Čepová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Eliška Jičínská | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. |
junioři A, (G13), 03.10.2015 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 8076 | Body za soupeře: 530 | Body celkem: 8606 |
Anna Vrbová | 3 : 0 | 200 | finále |
Tamara Holzbauerová | 3 : 0 | 160 | semifinále |
Julie Trollerová | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Anna Michalcová | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
Hradecko - Pardubický Cup, (G15), 05.09.2015 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 3801 |
Klára Hamáčková | 3 : 0 | 108 | 7. - 8. |
Vanda Lukavcová | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 8. |
Tereza Zdubová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Veronika Bušková | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Hradecko - Pardubický Cup, (G13), 05.09.2015 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 384 | Body celkem: 6929 |
Anna Vrbová | 3 : 0 | 160 | finále |
Riana Alexová | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 25.04.2015 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 394 | Body celkem: 6052 |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 0 | |
Julie Trollerová | 3 : 0 | 0 | |
Tamara Holzbauerová | 3 : 0 | 0 | |
Riana Alexová | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 21.03.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 312 | Body celkem: 4346 |
Kateřina Konečná | 3 : 0 | 0 | |
Klára Köhlerová | 1 : 3 | 0 | |
Anna Michalcová | 3 : 0 | 0 | |
Julie Trollerová | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 21.03.2015 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2263 | Body za soupeře: 173 | Body celkem: 2436 |
Sarah Bala | 1 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Tereza Jelínková | 2 : 3 | 0 | |
Simona Jarošová | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 22.11.2014 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 4979 |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | |
Anna Vrbová | 3 : 0 | 0 | |
Kateřina Drábiková | 3 : 0 | 0 | |
Klára Hamáčková | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 22.11.2014 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 8076 | Body za soupeře: 460 | Body celkem: 8536 |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 0 | |
Julie Trollerová | 3 : 1 | 0 | |
Anna Vrbová | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 17.05.2014 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 187 | Body celkem: 3381 |
Lucie Bartůňková | 3 : 0 | 0 | |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | |
Kateřina Drábiková | 2 : 3 | 0 | |
Sarah Bala | 3 : 0 wo. | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.