Profil hráče

Ella Gálová

Ročník: 2004
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno Prima
Registrační číslo: 5145

umístění

Aktuální umístění v žebříčku žen: 35.
Nejlepší umístění v žebříčku žen: 35. (09/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 1. (12/2015)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 10. (09/2016)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 17 let: 17.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 2. (02/2018)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 19 let: 13.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 8. (05/2018)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 23 let: 15.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 13. (11/2018)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2019 35 (0) 7022 (0)
01.08.2019 35 (0) 7022 (0)
01.07.2019 35 (0) 7022 (0)
01.06.2019 35 (4) 7022 (331)
01.05.2019 39 (4) 6691 (1100)
01.04.2019 43 (0) 5591 (0)
01.03.2019 43 (-1) 5591 (0)
01.02.2019 42 (0) 5591 (0)
01.01.2019 42 (3) 5591 (0)
01.12.2018 45 (-7) 5591 (-2890)
01.11.2018 38 (16) 8481 (3552)
01.10.2018 54 (-9) 4929 (-2917)
01.09.2018 45 (0) 7846 (0)
01.08.2018 45 (0) 7846 (0)
01.07.2018 45 (0) 7846 (0)
01.06.2018 45 (5) 7846 (2039)
01.05.2018 50 (-2) 5807 (0)
01.04.2018 48 (-1) 5807 (0)
01.03.2018 47 (3) 5807 (0)
01.02.2018 50 (3) 5807 (0)
01.01.2018 53 (-3) 5807 (0)
01.12.2017 50 (18) 5807 (2890)
01.11.2017 68 (2) 2917 (0)
01.10.2017 70 (-70) 2917 (2917)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20194242434339353535352019
20185350474850454545455438452018
20177068502017

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Bástr Cup ženy "A", 14.09.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
180
Body celkem:
2880
Nikola Věříšová  0 : 3 wo. 0 13. - 14.
Eliška Sudková  3 : 0 90 13. - 16.
Tereza Elznicová  1 : 3 18 9. - 16.
Natálie Babjuková  0 : 3 0 1. - 16.
Barbora Brodová  3 : 0 72 1. - 32.
 Ženy A - PV RECYKLING CUP, 11.05.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2284
Body za soupeře:
86
Body celkem:
2370
Lucie Luksová  3 : 0 72 7. - 8.
Kristýna Vykouřilová  0 : 3 0 5. - 8.
Tereza Šlehoferová  1 : 3 14.4 čtvrtfinále
 Extraliga Ženy 2018/2019, 07.04.2019 Body celkem:
0
Tereza Svobodová  0 : 3 0
 Extraliga Ženy 2018/2019, 06.04.2019 Body celkem:
1100
Tereza Elznicová  0 : 3 0
Marie Jičínská  3 : 0 1100
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G19), 15.12.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
122
Body celkem:
4258
Eliška Jičínská  1 : 3 25.6 3. - 4.
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0 semifinále
Kateřina Pavlusová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 PNEUKOMPLET Cup, (G19), 24.11.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
144
Body celkem:
3725
Eliška Jičínská  0 : 3 0
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0
Barbora Brodová  3 : 2 54
Terezie Martinková  3 : 0 90
 PNEUKOMPLET Cup, (G17), 24.11.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
316
Body celkem:
6074
Tamara Holzbauerová  3 : 2 96 3. - 4.
Eliška Jičínská  0 : 3 0 semifinále
Klára Nováková  3 : 0 120 čtvrtfinále
Zuzana Outratová  3 : 0 100 1. - 16.
 CARent Praha FORD - ženy A, 06.10.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3398
Body za soupeře:
154
Body celkem:
3552
Nikola Věříšová  0 : 3 0 11. - 12.
Kristýna Vykouřilová  0 : 3 0 9. - 12.
Marie Jičínská  3 : 0 110 9. - 16.
Andrea Malinová  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 Kabel-A.T. Cup, 12.05.2018
Pořadí: 16
Body za pořadí:
1969
Body za soupeře:
70
Body celkem:
2039
Dana Ondrejová  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Kateřina Muchová  1 : 3 14 13. - 16.
Andrea Malinová  0 : 3 0 9. - 16.
Eliška Jičínská  2 : 3 28 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 Velká cena Prahy, (G17), 17.12.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7260
Body za soupeře:
383
Body celkem:
7643
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0 finále
Tereza Zdubová  3 : 1 140.8 semifinále
Tamara Holzbauerová  3 : 0 132 čtvrtfinále
Klara Herzog  3 : 0 110 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (G19), 16.12.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
221
Body celkem:
3797
Klara Herzog  3 : 0 70
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0
Tereza Zdubová  3 : 0 84
Markéta Zemanová  3 : 1 67.2
 HUSLÍK Cup, (G17), 26.11.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6244
Body za soupeře:
453
Body celkem:
6697
Sarah Bala  3 : 0 176 3. - 4.
Tereza Šlehoferová  1 : 3 35.2 semifinále
Nela Reková  3 : 0 132 čtvrtfinále
Kateřina Pavlusová  3 : 0 110 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (G19), 25.11.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
126
Body celkem:
3171
Tereza Šlehoferová  2 : 3 36 1. - 16.
Barbora Brodová  3 : 0 90
Eliška Jičínská  0 : 3 0
 KABEL - A.T. Cup, 11.11.2017
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2810
Body za soupeře:
80
Body celkem:
2890
Kristýna Vohánková  0 : 2 wo. 0 15. - 16.
Tereza Široká  0 : 2 wo. 0 13. - 16.
Veronika Šromová  0 : 2 0 9. - 16.
Michaela Čepová  0 : 3 0 1. - 16.
Lenka Füzy  3 : 0 80 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G17), 01.10.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
157
Body celkem:
4848
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0 finále
Barbora Brodová  3 : 1 89.6 semifinále
Tamara Holzbauerová  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
 Excelent Cup , 23.09.2017
Pořadí: 22
Body za pořadí:
2754
Body za soupeře:
163
Body celkem:
2917
Lucie Luksová  0 : 2 wo. 0 21. - 22.
Eva Poláková  2 : 0 96 21. - 24.
Anežka Stöckelová  0 : 2 0 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 48 17. - 32.
Tereza Široká  1 : 3 19.2 1. - 32.
 TECOM CUP JA, (G19), 16.09.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3364
Markéta Zemanová  3 : 2 54 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Karolína  Füzy  2 : 3 36 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (G17), 16.09.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
272
Body celkem:
4016
Klára Köhlerová  3 : 1 76.8 5. - 6.
Kateřina Drábiková  3 : 0 96 5. - 8.
Tereza Široká  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
Kateřina Konečná  3 : 0 80 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "A", (G19), 06.05.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
90
Body celkem:
3274
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0 1. - 16.
Tereza Urbanová  3 : 0 90
 Albatros Media - junioři "A", (G17), 06.05.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
317
Body celkem:
5742
Eliška Jičínská  3 : 2 48
Markéta Zemanová  3 : 1 64
Barbora Brodová  3 : 0 128
Tereza Šlehoferová  3 : 2 76.8
 HANYA CUP junioři A, (G17), 01.04.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
171
Body celkem:
3216
Tamara Holzbauerová  2 : 3 36 9. - 10.
Karolína Dusbabová  3 : 0 90 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Klára Köhlerová  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (G17), 14.01.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
194
Body celkem:
4391
Barbora Brodová  3 : 0 108 5. - 6.
Alžběta Dufková  3 : 1 86.4 5. - 8.
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (G15), 14.01.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
354
Body celkem:
6012
Klára Nováková  3 : 0 70
Vendula Boháčová  3 : 0 70
Riana Alexová  3 : 2 67.2
Eliška Mauchlerová  3 : 0 112
 Velká cena Prahy 2016, (G17), 17.12.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
126
Body celkem:
3707
Tereza Zdubová  0 : 3 0
Markéta Zemanová  2 : 3 36
Nela Reková  3 : 0 90
 Velká cena Prahy 2016, (G15), 17.12.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
360
Body celkem:
3865
Kateřina Drábiková  3 : 0 100 9. - 10.
Tamara Holzbauerová  3 : 2 60 9. - 12.
Veronika Vejrostová  3 : 0 100 9. - 16.
Tereza Široká  1 : 3 20 1. - 16.
Anna Karina Moreno Kopp  3 : 0 80 1. - 32.
 Pohár Olomouckého kraje, (G17), 26.11.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
208
Body celkem:
4149
Michaela Čepová  3 : 0 wo. 60 7. - 8.
Tereza Urbanová  1 : 3 24 5. - 8.
Tereza Zdubová  1 : 3 24 čtvrtfinále
Alžběta Dufková  3 : 0 100 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (G15), 26.11.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
261
Body celkem:
4458
Klára Hamáčková  3 : 1 86.4 5. - 6.
Riana Alexová  3 : 1 86.4 5. - 8.
Eliška Jičínská  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
Tamara Holzbauerová  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Chodovské A, (G17), 17.09.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
117
Body celkem:
3553
Zuzana Bartíková  0 : 3 0 5. - 6.
Barbora Brodová  3 : 1 76.8 5. - 8.
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Chodovské A, (G15), 17.09.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
284
Body celkem:
4481
Kateřina Konečná  3 : 1 86.4 5. - 6.
Tamara Holzbauerová  3 : 0 108 5. - 8.
Eliška Jičínská  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tereza Branná  3 : 0 90 1. - 16.
 junioři A, (G15), 09.01.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5534
Body za soupeře:
242
Body celkem:
5776
Markéta Zemanová  0 : 3 0 3. - 4.
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0 semifinále
Nela Reková  3 : 0 132 čtvrtfinále
Tereza Engelová  3 : 0 110 1. - 16.
 junioři A, (G15), 28.11.2015
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3634
Body za soupeře:
286
Body celkem:
3920
Veronika Bušková  0 : 3 0 9. - 10.
Sarah Bala  3 : 1 88 9. - 12.
Alžběta Dufková  3 : 0 110 9. - 16.
Markéta Zemanová  2 : 3 44 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 junioři A, (G13), 28.11.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
9400
Body za soupeře:
636
Body celkem:
10036
Tamara Holzbauerová  3 : 0 240 finále
Kateřina Drábiková  3 : 0 192 semifinále
Aneta Sezemská  3 : 0 144 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 60 1. - 16.
 junioři A, (G15), 03.10.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
288
Body celkem:
4485
Vanda Lukavcová  3 : 0 108 5. - 6.
Kateřina Konečná  3 : 0 108 5. - 8.
Michaela Čepová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Eliška Jičínská  3 : 1 72 1. - 16.
 junioři A, (G13), 03.10.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
530
Body celkem:
8606
Anna Vrbová  3 : 0 200 finále
Tamara Holzbauerová  3 : 0 160 semifinále
Julie Trollerová  3 : 0 120 čtvrtfinále
Anna Michalcová  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 Hradecko - Pardubický Cup, (G15), 05.09.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
220
Body celkem:
3801
Klára Hamáčková  3 : 0 108 7. - 8.
Vanda Lukavcová  1 : 3 21.6 5. - 8.
Tereza Zdubová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Veronika Bušková  3 : 0 90 1. - 16.
 Hradecko - Pardubický Cup, (G13), 05.09.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
384
Body celkem:
6929
Anna Vrbová  3 : 0 160 finále
Riana Alexová  3 : 0 128 semifinále
Vendula Boháčová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 25.04.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
394
Body celkem:
6052
Riana Alexová  3 : 0 0
Vendula Boháčová  3 : 0 0
Julie Trollerová  3 : 0 0
Tamara Holzbauerová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 21.03.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
312
Body celkem:
4346
Kateřina Konečná  3 : 0 0
Klára Köhlerová  1 : 3 0
Anna Michalcová  3 : 0 0
Julie Trollerová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 21.03.2015
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2263
Body za soupeře:
173
Body celkem:
2436
Sarah Bala  1 : 3 0
 bye  3 : 0
Tereza Jelínková  2 : 3 0
Simona Jarošová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 22.11.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
288
Body celkem:
4979
Klára Hamáčková  3 : 0 0
Eliška Jičínská  0 : 3 0
Anna Vrbová  3 : 0 0
Kateřina Drábiková  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 22.11.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
460
Body celkem:
8536
Aneta Sezemská  3 : 0 0
Julie Trollerová  3 : 1 0
Anna Vrbová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 17.05.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
187
Body celkem:
3381
Lucie Bartůňková  3 : 0 0
Tereza Široká  0 : 3 0
Kateřina Drábiková  2 : 3 0
Sarah Bala  3 : 0 wo. 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot