Profil hráče

Tereza Zdubová

Ročník: 2001
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno Prima
Registrační číslo: 3708

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 444.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 379. (03/2019)
Aktuální umístění v žebříčku žen: 12.
Nejlepší umístění v žebříčku žen: 12. (09/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 54.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 54. (09/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 3. (12/2015)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 2. (01/2018)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 19 let: 2.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 2. (09/2019)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 23 let: 4.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 2. (10/2017)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2019 12 (0) 23649 (0)
01.08.2019 12 (0) 23649 (0)
01.07.2019 12 (0) 23649 (0)
01.06.2019 12 (2) 23649 (0)
01.05.2019 14 (-1) 23649 (220)
01.04.2019 13 (1) 23429 (895)
01.03.2019 14 (7) 22534 (3691)
01.02.2019 21 (-1) 18843 (0)
01.01.2019 20 (6) 18843 (3417)
01.12.2018 26 (4) 15426 (2431)
01.11.2018 30 (18) 12995 (7014)
01.10.2018 48 (3) 5981 (426)
01.09.2018 51 (0) 5555 (0)
01.08.2018 51 (0) 5555 (0)
01.07.2018 51 (1) 5555 (0)
01.06.2018 52 (-7) 5555 (-2002)
01.05.2018 45 (-2) 7557 (-440)
01.04.2018 43 (-8) 7997 (-3891)
01.03.2018 35 (-7) 11888 (-2656)
01.02.2018 28 (3) 14544 (0)
01.01.2018 31 (-8) 14544 (-2698)
01.12.2017 23 (-5) 17242 (-3751)
01.11.2017 18 (-3) 20993 (0)
01.10.2017 15 (3) 20993 (1679)
01.09.2017 18 (0) 19314 (0)
01.07.2017 18 (0) 19314 (0)
01.06.2017 18 (6) 19314 (2002)
01.05.2017 24 (1) 17312 (-760)
01.04.2017 25 (8) 18072 (3891)
01.03.2017 33 (-2) 14181 (-520)
01.02.2017 31 (-1) 14701 (0)
01.01.2017 30 (7) 14701 (2698)
01.12.2016 37 (2) 12003 (3531)
01.11.2016 39 (13) 8472 (2696)
01.10.2016 52 (1) 5776 (0)
01.09.2016 53 (0) 5776 (0)
01.06.2016 53 (-3) 5776 (0)
01.05.2016 50 (8) 5776 (1200)
01.04.2016 58 (2) 4576 (0)
01.03.2016 60 (14) 4576 (1988)
01.02.2016 74 (-1) 2588 (0)
01.01.2016 73 (24) 2588 (2188)
01.12.2015 97 (0) 400 (0)
01.11.2015 97 (-97) 400 (400)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20192021141314121212122019
20183128354345525151514830262018
201730313325241818181518232017
2016737460585053535239372016
201597972015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Bástr Cup ženy "A", 14.09.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
126
Body celkem:
3486
Klára Mihulová  0 : 3 0 7. - 8.
Eliška Jičínská  0 : 3 0 5. - 8.
Michaela Čepová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Eliška Sudková  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Ženy A - PV RECYKLING CUP, 11.05.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2529
Kristýna Vykouřilová  0 : 3 wo. 0 5. - 6.
Lucie Luksová  3 : 0 72 5. - 8.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Extraliga Ženy 2018/2019, 07.04.2019 Body celkem:
220
Veronika Gaultier  1 : 3 220
 MČR žen, mužů a masters 2019, 07.03.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3759
Body za soupeře:
127
Body celkem:
3886
Klára Mihulová  0 : 3 wo. 0 13. - 14.
Veronika Gaultier  3 : 0 wo. 65 13. - 16.
Denisa Rohunová  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Michaela Čepová  0 : 3 0 1. - 16.
Sonja Schwarzer  3 : 2 62.4 1. - 32.
 Sportprofit tour č.6, 22.02.2019
Pořadí: 19
Body za pořadí:
297
Body za soupeře:
0
Body celkem:
297
 Extraliga Ženy 2018/2019, 17.02.2019 Body celkem:
0
Michaela Čepová  0 : 3 0
Eva Feřteková  0 : 3 0
 Extraliga Ženy 2018/2019, 16.02.2019 Body celkem:
0
Tereza Svobodová  0 : 3 0
Olga Kolářová  0 : 3 0
 CNC PRODUKT CUP 2019 , 09.02.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
110
Body celkem:
3691
Klára Mihulová  3 : 2 64.8 7. - 8.
Nikola Věříšová  0 : 3 0 5. - 8.
Michaela Čepová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (G19), 01.02.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
343
Body celkem:
7627
Vanda Lukavcová  3 : 0 130
Nela Reková  3 : 0 130
Eliška Jičínská  2 : 3 83.2
Michaela Čepová  0 : 3 0
 AMMBRA CUP Junioři A, (G19), 12.01.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
190
Body celkem:
4224
Nela Reková  3 : 0 84
Eliška Jičínská  1 : 3 16.8
Barbora Brodová  3 : 1 89.6
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G19), 15.12.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
144
Body celkem:
3888
Eliška Jičínská  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
Kateřina Pavlusová  3 : 0 wo. 48
Vanda Lukavcová  3 : 1 76.8
 Sportprofit tour č.4, 14.12.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 AB SQUASH CUP - ženy A, 08.12.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
3177
Body za soupeře:
240
Body celkem:
3417
Marika Doubravová  3 : 0 96 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 48 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 48 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 48 17. - 32.
Nikola Věříšová  0 : 3 0 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (G19), 24.11.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
324
Body celkem:
6407
Terezie Martinková  3 : 0 90
Vanda Lukavcová  3 : 0 90
Tereza Šlehoferová  1 : 3 28.8
Tereza Široká  3 : 1 115.2
 Extraliga Ženy 2018/2019, 18.11.2018 Body celkem:
220
Tereza Elznicová  1 : 3 220
Natálie Babjuková  0 : 3 0
 Extraliga Ženy 2018/2019, 17.11.2018 Body celkem:
0
Veronika Gaultier  0 : 3 0
Andrea Malinová  0 : 3 0
 BÁSTR CUP, 10.11.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2991
Tereza Široká  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Denisa Rohunová  0 : 3 0 9. - 12.
Petra Václavková  3 : 1 72 9. - 16.
Olga Kolářová  0 : 3 0 1. - 16.
Karolína Šrámková  3 : 0 72 1. - 32.
 LADIES PRAGUE UNITED OPEN 2018, 27.10.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
197
Body celkem:
3416
Barbora Brodová  3 : 0 82 finále
Kateřina Pavlusová  3 : 0 65.6 semifinále
Sabina Karafiátová  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
 Extraliga Ženy 2018/2019, 21.10.2018 Body celkem:
1080
Tereza Šlehoferová  2 : 3 360
Marie Jičínská  3 : 1 720
 Extraliga Ženy 2018/2019, 20.10.2018 Body celkem:
0
Kristýna Vykouřilová  0 : 3 0
Zuzana Kubáňová  0 : 3 0
 CARent Praha FORD - ženy A, 06.10.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3310
Body za soupeře:
308
Body celkem:
3618
Tereza Šlehoferová  3 : 0 110 13. - 14.
Marie Jičínská  3 : 0 110 13. - 16.
Kristýna Vykouřilová  1 : 3 22 9. - 16.
Denisa Rohunová  1 : 3 22 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 Ženy A, 22.09.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
160
Body celkem:
4101
Natálie Babjuková  3 : 0 wo. 60 7. - 8.
Tereza Elznicová  0 : 3 0 5. - 8.
Olga Kolářová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Denisa Rohunová  3 : 2 60 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G19), 15.09.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
284
Body celkem:
4921
Riana Alexová  3 : 1 72
Tereza Široká  1 : 3 18
Markéta Zemanová  3 : 0 108
Eliška Jičínská  3 : 1 86.4
 Prázdninové déčko - Bástr Cup, 20.07.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 Mistrovství republiky juniorů, (G19), 02.02.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
156
Body celkem:
6612
Sarah Bala  3 : 0 156
Michaela Čepová  0 : 3 0
Denisa Rohunová  0 : 3 0
 Velká cena Prahy, (G17), 17.12.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6244
Body za soupeře:
398
Body celkem:
6642
Markéta Zemanová  3 : 0 176 3. - 4.
Ella Gálová  1 : 3 35.2 semifinále
Anna Karina Moreno Kopp  3 : 0 132 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 55 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (G19), 16.12.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
118
Body celkem:
3089
Eliška Jičínská  1 : 3 14
Sarah Bala  3 : 0 70
Markéta Zemanová  2 : 3 33.6
Ella Gálová  0 : 3 0
 HUSLÍK Cup, (G17), 26.11.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7260
Body za soupeře:
436
Body celkem:
7696
Tereza Šlehoferová  1 : 3 44 finále
Sarah Bala  3 : 0 176 semifinále
Eliška Jičínská  3 : 1 105.6 čtvrtfinále
Riana Alexová  3 : 0 110 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (G19), 25.11.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
268
Body celkem:
5499
Tereza Široká  3 : 2 86.4 3. - 4.
Denisa Rohunová  1 : 3 28.8 semifinále
Sarah Bala  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Extraliga Ženy 2017/2018, 19.11.2017 Body celkem:
780
Anna Serme  0 : 3 0
Petra Václavková  3 : 2 780
 Extraliga Ženy 2017/2018, 18.11.2017 Body celkem:
0
Tereza Svobodová  0 : 3 0
Zuzana Kubáňová  0 : 3 0
 Extraliga Ženy 2017/2018, 15.10.2017 Body celkem:
1100
Kateřina Marková  3 : 0 1100
 Extraliga Ženy 2017/2018, 14.10.2017 Body celkem:
0
Tereza Elznicová  0 : 3 0
Denisa Pelešková  0 : 3 0
 Excelent Cup , 23.09.2017
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3459
Body za soupeře:
216
Body celkem:
3675
Hana Vavříková  0 : 2 wo. 0 13. - 14.
Kristýna Vohánková  2 : 0 120 13. - 16.
Tereza Šlehoferová  0 : 2 0 9. - 16.
Olga Kolářová  0 : 3 0 1. - 16.
Lucie Luksová  3 : 0 96 1. - 32.
 TECOM CUP JA, (G19), 16.09.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
99
Body celkem:
3680
Karolína  Füzy  3 : 0 wo. 54 7. - 8.
Tereza Široká  0 : 3 0 5. - 8.
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (G17), 16.09.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
309
Body celkem:
5734
Tereza Široká  2 : 3 64 finále
Tereza Šlehoferová  3 : 0 128 semifinále
Klára Köhlerová  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 BASTR Cup, 13.05.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1942
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2002
Olga Kolářová  0 : 3 0 1. - 16.
Veronika Šromová  0 : 3 0
Dana Ondrejová  3 : 0 60
 Albatros Media - junioři "A", (G19), 06.05.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
326
Body celkem:
5557
Markéta Zemanová  3 : 0 144 3. - 4.
Denisa Rohunová  1 : 3 28.8 semifinále
Zuzana Janošíková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Extraliga Ženy 2016/2017, 23.04.2017 Body celkem:
440
Tereza Široká  1 : 3 220
Denisa Pelešková  1 : 3 220
 Extraliga Ženy 2016/2017, 22.04.2017 Body celkem:
0
Eva Feřteková  0 : 3 0
 HANYA CUP junioři A, (G19), 01.04.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
192
Body celkem:
3936
Tereza Široká  1 : 3 16
Tereza Urbanová  3 : 0 80
Barbora Brodová  3 : 1 76.8
Marie Jičínská  1 : 3 19.2
 HANYA CUP junioři A, (G17), 01.04.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
175
Body celkem:
4027
Klára Köhlerová  1 : 3 21.6 5. - 6.
Vanda Lukavcová  3 : 0 108 5. - 8.
Eliška Jičínská  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 MR ženy, muži, masters, 03.03.2017
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3657
Body za soupeře:
234
Body celkem:
3891
Petra Václavková  3 : 1 104 15. - 16.
Denisa Rohunová  0 : 3 0 13. - 16.
Anežka Stöckelová  1 : 3 26 9. - 16.
Tereza Svobodová  0 : 3 0 1. - 16.
Denisa Linhartová ml.  3 : 0 104 1. - 32.
 Extraliga Ženy 2016/2017, 26.02.2017 Body celkem:
660
Kristýna Vykouřilová  0 : 3 0
Dominika Kejíková  3 : 2 660
 Extraliga Ženy 2016/2017, 25.02.2017 Body celkem:
0
Hana Vavříková  0 : 3 0
Veronika Gaultier  0 : 3 0
 AB SQUASH CUP - ženy A, 11.02.2017
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1862
Body za soupeře:
134
Body celkem:
1996
Dominika Kejíková  2 : 3 22.4 17. - 18.
Markéta Wernerová  3 : 0 56 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 32.
Natálie Babjuková  0 : 3 0 1. - 32.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G19), 03.02.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5941
Body za soupeře:
281
Body celkem:
6222
Denisa Rohunová  2 : 3 76.8 3. - 4.
Kristýna Fialová  0 : 3 0 semifinále
Vanda Lukavcová  3 : 0 144 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 60 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G17), 03.02.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
468
Body celkem:
6924
Barbora Brodová  3 : 0 130
Tereza Široká  1 : 3 26
Markéta Zemanová  3 : 0 156
Vanda Lukavcová  3 : 0 156
Barbora Brodová   : 
Barbora Brodová   : 
Barbora Brodová   : 
Barbora Brodová   : 
Barbora Brodová   : 
Barbora Brodová   : 
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (G19), 14.01.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
147
Body celkem:
4283
Denisa Rohunová  2 : 3 51.2 3. - 4.
Michaela Čepová  0 : 3 0 semifinále
Tereza Urbanová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (G17), 14.01.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
194
Body celkem:
6277
Michaela Čepová  0 : 3 0 finále
Tereza Šlehoferová  3 : 2 86.4 semifinále
Alžběta Dufková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 Velká cena Prahy 2016, (G19), 17.12.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
328
Body celkem:
3565
Tereza  Cibulková  3 : 0 84 5. - 6.
Karolína  Füzy  3 : 0 wo. 42 5. - 8.
Denisa Rohunová  2 : 3 33.6 čtvrtfinále
Tereza  Cibulková  3 : 0 84
Karolína  Füzy  3 : 0 84
 Velká cena Prahy 2016, (G17), 17.12.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
353
Body celkem:
6436
Ella Gálová  3 : 0 90
Markéta Zemanová  3 : 0 90
Sarah Bala  3 : 0 144
Tereza Šlehoferová  1 : 3 28.8
 Veem Trading Cup, 10.12.2016
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2474
Body za soupeře:
224
Body celkem:
2698
Romana Adámková  3 : 1 64 13. - 14.
Veronika Šromová  3 : 0 80 13. - 16.
Karolína Uhrinová  1 : 3 16 9. - 16.
Paulina Krzywicka  0 : 3 0 1. - 16.
Lucie Luksová  3 : 0 64 1. - 32.
 Pohár Olomouckého kraje, (G19), 26.11.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
252
Body celkem:
4449
Tereza Šlehoferová  3 : 0 wo. 54 5. - 6.
Barbora Brodová  3 : 0 108 5. - 8.
Kristýna Fialová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vanda Lukavcová  3 : 0 90 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (G17), 26.11.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
370
Body celkem:
6128
Vanda Lukavcová  3 : 0 160 3. - 4.
Tereza Šlehoferová  2 : 3 64 semifinále
Ella Gálová  3 : 1 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 Extraliga Ženy 2016/2017, 20.11.2016 Body celkem:
1080
Aneta Kumstová  3 : 2 540
Denisa Tichá  3 : 2 540
 Extraliga Ženy 2016/2017, 19.11.2016 Body celkem:
990
Nikola Věříšová  3 : 2 540
 bye  3 : 0 wo. 450
 ženy A, 12.11.2016
Pořadí: 21
Body za pořadí:
2216
Body za soupeře:
245
Body celkem:
2461
Denisa Linhartová ml.  3 : 0 72 21. - 22.
Lucie Kiliánová  3 : 0 72 21. - 24.
Karolína  Füzy  2 : 3 28.8 17. - 24.
Jana Sigačevová  3 : 1 57.6 17. - 32.
Karolína Uhrinová  1 : 3 14.4 1. - 32.
 Extraliga Ženy 2016/2017, 16.10.2016 Body celkem:
720
Nikola Polanská  0 : 3 0
Martina Bajerová  3 : 1 720
 Extraliga Ženy 2016/2017, 15.10.2016 Body celkem:
0
Kristýna Vykouřilová  0 : 3 0
Aneta Kumstová  0 : 3 0
 ženy A, 08.10.2016
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2282
Body za soupeře:
94
Body celkem:
2376
Marie Jičínská  0 : 3 0 19. - 20.
Tereza Šlehoferová  1 : 3 14.4 17. - 20.
Kateřina Muchová  3 : 2 43.2 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Jana Sigačevová  0 : 3 0 1. - 32.
 Morenda Brno JA, (G19), 01.10.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
235
Body celkem:
4926
Hana Matoušková  3 : 1 67.2
Tereza Urbanová  3 : 0 84
Tereza Šlehoferová  3 : 1 67.2
Kristýna Fialová  1 : 3 16.8
 Morenda Brno JA, (G17), 01.10.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
290
Body celkem:
4956
Markéta Zemanová  3 : 0 128 3. - 4.
Michaela Čepová  1 : 3 25.6 semifinále
Sarah Bala  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Chodovské A, (G19), 17.09.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
124
Body celkem:
3823
Karolína  Füzy  0 : 3 0 7. - 8.
Marie Jičínská  1 : 3 24 5. - 8.
Denisa Rohunová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kristýna Vohánková  3 : 0 100 1. - 16.
 Chodovské A, (G17), 17.09.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
264
Body celkem:
5689
Tereza Široká  0 : 3 0 finále
Tereza Urbanová  3 : 0 128 semifinále
Veronika Bušková  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 1. liga Ženy C 2015/2016, 17.04.2016 Body celkem:
400
Kamila Linzer  3 : 0 400
 1. liga Ženy C 2015/2016, 16.04.2016 Body celkem:
800
 bye  3 : 0 400
 bye  3 : 0 400
 Multipower Junior "A", (G19), 02.04.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
80
Body celkem:
2920
Marie Jičínská  3 : 1 64 9. - 10.
Karolína  Füzy  1 : 3 16 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (G17), 02.04.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
179
Body celkem:
4845
Barbora Brodová  3 : 0 80
Markéta Zemanová  3 : 2 48
Patricie Petriľáková  2 : 3 51.2
Denisa Rohunová  0 : 3 0
 1. liga Ženy C 2015/2016, 21.02.2016 Body celkem:
1000
Nela Reková  3 : 0 500
Veronika Badalová  3 : 0 500
 1. liga Ženy C 2015/2016, 20.02.2016 Body celkem:
500
Zuzana Janošíková  3 : 0 500
 KABEL - A.T. CUP, 13.02.2016
Pořadí: 25
Body za pořadí:
1952
Body za soupeře:
124
Body celkem:
2076
Lenka Füzy  3 : 1 43.2 25. - 26.
Eliška Jičínská  3 : 0 54 25. - 28.
 bye  3 : 0 wo. 27 25. - 32.
Paulina Krzywicka  0 : 3 0 17. - 32.
Romana Adámková  0 : 3 0 1. - 32.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G17), 05.02.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
203
Body celkem:
6659
Marie Jičínská  0 : 3 0 3. - 4.
Denisa Rohunová  0 : 3 0 semifinále
Patricie Petriľáková  3 : 1 124.8 čtvrtfinále
Anežka Stöckelová  3 : 2 78 1. - 16.
 junioři A, (G19), 09.01.2016
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2553
Body za soupeře:
90
Body celkem:
2643
Patricie Petriľáková  3 : 0 wo. 45 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 45 13. - 16.
Nikola Věříšová  0 : 3 0 9. - 16.
Kristýna Vohánková  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A, (G17), 09.01.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
153
Body celkem:
3734
Vanda Lukavcová  3 : 0 108 7. - 8.
Tereza Široká  0 : 3 0 5. - 8.
Zuzana Bartíková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 1. liga Ženy C 2015/2016, 13.12.2015 Body celkem:
0
Michaela Hrázská  0 : 3 0
 1. liga Ženy C 2015/2016, 12.12.2015 Body celkem:
600
Sandra Jüttnerová  3 : 0 400
 bye  3 : 0 wo. 200
 junioři A, (G17), 28.11.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
227
Body celkem:
4864
Tereza Široká  1 : 3 28.8 3. - 4.
Marie Jičínská  0 : 3 0 semifinále
Sarah Bala  3 : 0 108 čtvrtfinále
Eliška Jičínská  3 : 0 90 1. - 16.
 junioři A, (G15), 28.11.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6244
Body za soupeře:
462
Body celkem:
6706
Markéta Zemanová  3 : 1 140.8 3. - 4.
Tereza Široká  1 : 3 35.2 semifinále
Nela Reková  3 : 0 132 čtvrtfinále
Kateřina Drábiková  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 1. liga Ženy C 2015/2016, 25.10.2015 Body celkem:
400
Lenka Rašková  3 : 0 400
 1. liga Ženy C 2015/2016, 24.10.2015 Body celkem:
0
Tereza Široká  0 : 3 0
Michaela Hrázská  0 : 3 0
 junioři A, (G17), 03.10.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
241
Body celkem:
4093
Tereza Široká  0 : 3 0 5. - 6.
Sarah Bala  3 : 0 108 5. - 8.
Patricie Petriľáková  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
Alžběta Dufková  3 : 0 90 1. - 16.
 junioři A, (G15), 03.10.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
198
Body celkem:
4835
Michaela Čepová  0 : 3 0 semifinále
Kateřina Konečná  3 : 0 108 čtvrtfinále
Nela Reková  3 : 0 90 1. - 16.
 Hradecko - Pardubický Cup, (G17), 05.09.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
134
Body celkem:
3328
Vanda Lukavcová  3 : 0 96 7. - 8.
Markéta Zemanová  2 : 3 38.4 5. - 8.
Kristýna Fialová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Hradecko - Pardubický Cup, (G15), 05.09.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
153
Body celkem:
4790
Markéta Zemanová  0 : 3 0 3. - 4.
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0 semifinále
Ella Gálová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 21.03.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
307
Body celkem:
4998
 bye  3 : 0
Kateřina Konečná  3 : 0 0
Nela Reková  3 : 0 0
Tereza Široká  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU17, (G17), 21.03.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
317
Body celkem:
5975
 bye  3 : 0
Nela Reková  3 : 0 0
Patricie Petriľáková  3 : 1 0
Barbora Ebringerová  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj žen B, 09.02.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1545
Body za soupeře:
43
Body celkem:
1588
Michaela Čepová  0 : 3 0
Mariana Panáčková  3 : 0 0
Gabriela Masaříková  3 : 1 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU15, (G15), 05.02.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7793
Body za soupeře:
348
Body celkem:
8141
Barbora Brodová  3 : 0 0
 bye  3 : 0
Tereza Široká  3 : 0 0
Michaela Čepová  0 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU17, (G17), 05.02.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4495
Body za soupeře:
80
Body celkem:
4575
 bye  3 :  0
Denisa Rohunová  0 : 3 0
Zuzana Bartíková  1 : 3 0
Marie Jičínská  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 24.01.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
309
Body celkem:
3814
Zuzana Bartíková  0 : 3 0
Simona Jarošová  3 : 0 0
Nela Reková  3 : 0 0
Sarah Bala  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 22.11.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5009
Body za soupeře:
395
Body celkem:
5404
Markéta Zemanová  3 : 0 0
Anežka Stöckelová  2 : 3 0
Sarah Bala  3 : 0 0
Tereza Šlehoferová  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU17, (G17), 22.11.2014
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
198
Body celkem:
3038
Zuzana Bartíková  1 : 3 0
Zuzana Janošíková  3 : 0 0
 bye  3 :  0
 bye  3 : 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU17, (G17), 04.10.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
67
Body celkem:
3919
Denisa Rohunová  1 : 3 0
Nikola Věříšová  3 : 0 wo. 0
Anežka Stöckelová  0 : 3 wo. 0
Karolína  Füzy  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 04.10.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
174
Body celkem:
4811
 bye  3 :  0
Vanda Lukavcová  3 : 0 0
Marie Jičínská  0 : 3 0
Tereza Široká  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G17, (G17), 26.04.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
71
Body celkem:
3028
Kristýna Vohánková  3 : 0 0
Anežka Stöckelová  0 : 3 0
Nikola Věříšová  0 : 3 0
Karolína  Füzy  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G15, (G15), 22.03.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
299
Body celkem:
4435
Anežka Stöckelová  1 : 3 0
Sarah Bala  3 : 0 0
Tereza Šlehoferová  3 : 0 0
Barbora Brodová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G17, (G17), 22.03.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
84
Body celkem:
2541
Zuzana Bartíková  0 : 3 0
Karolína  Füzy  1 : 3 0
Šárka Sirůčková  3 : 0 0
Hana Matoušková  0 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU15, (G11), 06.02.2014
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4495
Body za soupeře:
141
Body celkem:
4636
Michaela Čepová  0 : 3 0
Vanda Lukavcová  3 : 0 0
Zuzana Bartíková  1 : 3 0
Tereza Široká  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G13, (G13), 21.12.2013
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
432
Body celkem:
6977
Eliška Jičínská  3 : 0 0
Tereza Šlehoferová  3 : 0 0
Sarah Bala  3 : 0 0
Klára Köhlerová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G15, (G15), 21.12.2013
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
290
Body celkem:
3130
Karolína  Füzy  1 : 3 0
Markéta Zemanová  3 : 1 0
Barbora Matějková  3 : 0 0
Tereza Šlehoferová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G15, (G15), 09.11.2013
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
198
Body celkem:
3634
Vanda Lukavcová  3 : 0 0
Michaela Čepová  0 : 3 0
Anežka Stöckelová  3 : 2 0
Patricie Petriľáková  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G13, (G13), 09.11.2013
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
519
Body celkem:
7856
 bye  3 : 0
Markéta Zemanová  3 : 1 0
Tereza Šlehoferová  3 : 0 0
Tereza Široká  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G13, (G13), 05.10.2013
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
319
Body celkem:
6402
 bye  3 : 0
Markéta Zemanová  3 : 0 0
Nela Reková  3 : 0 0
Michaela Čepová  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G15, (G15), 05.10.2013
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
225
Body celkem:
3065
Patricie Petriľáková  1 : 3 0
 bye  3 : 0
Anežka Stöckelová  3 : 1 0
Markéta Zemanová  3 : 0 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot