Profil hráče

Kateřina Drábiková

Ročník: 2003
Klub: Squash club Háje z.s.
Družstvo:

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 1. (09/2015)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 3. (03/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 14. (05/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 17. (05/2018)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Mistrovství republiky juniorů, (G15), 02.02.2018
Pořadí: 
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Eliška Mauchlerová  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Eliška Mecová  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (G15), 16.12.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
261
Body celkem:
4458
Vendula Boháčová  3 : 0 108 5. - 6.
Julie Trollerová  3 : 0 108 5. - 8.
Anna Vrbová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (G15), 25.11.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
444
Body celkem:
6202
Vendula Boháčová  3 : 0 160 3. - 4.
Riana Alexová  2 : 3 64 semifinále
Veronika Vejrostová  3 : 0 120 čtvrtfinále
Daniela Dohnalová  3 : 0 100 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G15), 30.09.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
326
Body celkem:
5557
Veronika Vejrostová  3 : 0 144 3. - 4.
Tamara Holzbauerová  1 : 3 28.8 semifinále
Sofie Hausknotzová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (G17), 16.09.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3370
Eliška Mauchlerová  3 : 0 96 7. - 8.
Ella Gálová  0 : 3 0 5. - 8.
Markéta Zemanová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Klara Herzog  3 : 0 80 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (G15), 16.09.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5941
Body za soupeře:
278
Body celkem:
6219
Riana Alexová  1 : 3 38.4 3. - 4.
Klára Köhlerová  0 : 3 0 semifinále
Eliška Mauchlerová  3 : 0 144 čtvrtfinále
Sofie Hausknotzová  3 : 1 96 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "B", (G17), 27.05.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
138
Body celkem:
3582
Sarah Bala  3 : 0 wo. 30
Alžběta Dufková  3 : 1 48
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
Eliška Mauchlerová  3 : 0 60
 Albatros Media - junioři "B", (G15), 27.05.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4208
Lucie Bartůňková  3 : 0 50
Aneta Sezemská  3 : 0 50
Veronika Vejrostová  3 : 0 80
Vendula Boháčová  3 : 0 80
 Albatros Media - junioři "A", (G15), 06.05.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
238
Body celkem:
4904
Riana Alexová  3 : 1 102.4 3. - 4.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 semifinále
Eliška Mecová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G15), 18.03.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
220
Body celkem:
3457
Julie Trollerová  3 : 0 84 5. - 6.
Nikol Štěpánová  3 : 0 84 5. - 8.
Riana Alexová  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G15), 03.02.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5941
Body za soupeře:
302
Body celkem:
6243
Klára Hamáčková  1 : 3 38.4 3. - 4.
Tereza Široká  0 : 3 0 semifinále
Kateřina Konečná  3 : 0 144 čtvrtfinále
Eliška Mauchlerová  3 : 0 120 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (G15), 14.01.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
175
Body celkem:
2936
Riana Alexová  0 : 3 0
Alžběta Dufková  0 : 3 0
Klára Nováková  3 : 0 70
Sofie Hausknotzová  3 : 0 70
 Velká cena Prahy 2016, (G15), 17.12.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
240
Body celkem:
3592
Ella Gálová  0 : 3 0 9. - 10.
Klára Nováková  3 : 0 100 9. - 12.
Julie Trollerová  3 : 0 100 9. - 16.
Riana Alexová  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Pohár Olomouckého kraje, (G15), 26.11.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
176
Body celkem:
4813
Klára Köhlerová  0 : 3 0 3. - 4.
Eliška Jičínská  0 : 3 0 semifinále
Riana Alexová  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 0 90 1. - 16.
 junioři B SBCentrum, (G17), 29.10.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
92
Body celkem:
2852
Sarah Bala  0 : 3 0
Alžběta Dufková  3 : 0 60
Tereza Urbanová  2 : 3 32
 junioři B SBCentrum, (G15), 29.10.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
84
Body celkem:
2844
Tereza Branná  3 : 0 60
Tamara Holzbauerová  2 : 3 24
Alžběta Dufková  0 : 3 0
 Albatros Media junior B, (G17), 28.05.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2760
Veronika Bušková  0 : 3 0
Vanda Lukavcová  0 : 3 0
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0
 Albatros Media junior B, (G15), 28.05.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4168
Veronika Bušková  3 : 1 80 finále
Julie Trollerová  3 : 0 80 semifinále
Vendula Boháčová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (G15), 23.04.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3221
Adéla Mastná  3 : 0 80 3. - 4.
Veronika Bušková  0 : 3 0 semifinále
Julie Trollerová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (G15), 02.04.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
154
Body celkem:
2915
Eliška Mauchlerová  3 : 0 84 7. - 8.
Markéta Zemanová  0 : 3 0 5. - 8.
Sarah Bala  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniela Dohnalová  3 : 0 70 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G15), 12.03.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
179
Body celkem:
4058
Veronika Bušková  0 : 3 0 finále
Klára Hamáčková  3 : 1 76.8 semifinále
Adéla Mastná  3 : 0 72 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G15), 05.02.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4500
Sarah Bala  0 : 3 0 1. - 16.
Martina Prokšová  3 : 0 130
Kateřina Konečná  3 : 0 130
Klára Hamáčková  0 : 3 0
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G13), 05.02.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6702
Body za soupeře:
533
Body celkem:
7235
Riana Alexová  3 : 0 192 3. - 4.
Tamara Holzbauerová  2 : 3 76.8 semifinále
Julie Trollerová  3 : 0 144 čtvrtfinále
Veronika Vejrostová  3 : 0 120 1. - 16.
 junioři A, (G15), 09.01.2016
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3310
Body za soupeře:
187
Body celkem:
3497
Tereza Engelová  3 : 0 110 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 55 13. - 16.
Barbora Brodová  1 : 3 22 9. - 16.
Markéta Zemanová  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A, (G13), 09.01.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
360
Body celkem:
6905
Riana Alexová  3 : 2 96 finále
Klára Hamáčková  3 : 0 128 semifinále
Vendula Boháčová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 junioři A, (G15), 28.11.2015
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3503
Body za soupeře:
231
Body celkem:
3734
Sarah Bala  3 : 0 wo. 55 11. - 12.
Veronika Bušková  1 : 3 22 9. - 12.
Kateřina Konečná  3 : 0 110 9. - 16.
Tereza Zdubová  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 junioři A, (G13), 28.11.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6702
Body za soupeře:
456
Body celkem:
7158
Riana Alexová  3 : 0 192 3. - 4.
Ella Gálová  0 : 3 0 semifinále
Veronika Vejrostová  3 : 0 144 čtvrtfinále
Eliška Mauchlerová  3 : 0 120 1. - 16.
 junioři B, (G15), 07.11.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3176
Alžběta Dufková  3 : 0 60
Veronika Bušková  3 : 0 60
Sarah Bala  0 : 3 0
Nela Reková  0 : 3 0
 junioři A, (G13), 03.10.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
242
Body celkem:
4862
Kateřina Konečná  3 : 0 120 5. - 6.
Klára Hamáčková  3 : 2 72 5. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů - GU13, (G13), 05.02.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5941
Body za soupeře:
239
Body celkem:
6180
Vendula Boháčová  3 : 0 0
Klára Hamáčková  3 : 0 0
Tereza Široká  0 : 3 0
Veronika Bušková  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU13, (G13), 10.01.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
327
Body celkem:
4275
Eliška Mauchlerová  3 : 0 0
Klára Hamáčková  3 : 0 0
Lucie Bartůňková  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 20.12.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
129
Body celkem:
3565
Klára Köhlerová  0 : 3 0
Anna Michalcová  3 : 0 0
Veronika Bušková  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 22.11.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
129
Body celkem:
3100
 bye  3 : 0
Ella Gálová  0 : 3 0
Veronika Bušková  0 : 3 0
Adéla Mastná  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU13, (G13), 11.10.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
192
Body celkem:
3248
Natálie Friedlová  3 : 0 0
Tereza Branná  1 : 3 0
Veronika Benešová  0 : 3 0
Klára Hamáčková  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 04.10.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
226
Body celkem:
4078
Simona Jarošová  3 : 0 0
Tereza Široká  0 : 3 0
Lucie Bartůňková  3 : 0 0
Tereza Branná  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU13, (G13), 20.09.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
147
Body celkem:
3591
Eliška Mauchlerová  3 : 0 0
Sarah Bala  0 : 3 0
Nikola Rysová  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 06.09.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3336
Sarah Bala  0 : 3 0
Tereza Branná  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 17.05.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
131
Body celkem:
3567
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Ella Gálová  3 : 2 0
Tereza Branná  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G13, (G13), 26.04.2014
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
388
Body celkem:
3572
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
Natálie Friedlová  3 : 0 0
Eliška Mauchlerová  3 : 0 0
Klára Hamáčková  3 : 0 0
Julie Trollerová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G13, (G13), 22.03.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
113
Body celkem:
2790
Sarah Bala  0 : 3 0
Julie Trollerová  3 : 0 0
Nikola Rysová  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - GU13, (G13), 01.03.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
47
Body celkem:
3103
Barbora Brodová  3 : 0 wo. 0
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
Sarah Bala  0 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU11, (G11), 06.02.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
456
Body celkem:
8925
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
Lucie Bartůňková  3 : 0 0
Riana Alexová  3 : 0 0
Eliška Mauchlerová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů a - G11, (G11), 25.01.2014
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
246
Body celkem:
3751
Nikola Rysová  2 : 3 0
 bye  3 :  0
Aneta Sezemská  3 : 0 0
 bye  3 : 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot