Profil hráče

Anna Vrbová

Ročník: 2004
Klub: Squash Moravská Slavia Brno, z.s.
Družstvo:

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku žen: 101. (11/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 4. (09/2015)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 3. (12/2015)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 6. (04/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 31. (10/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 23. (09/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 22. (04/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.01.2018 105 (-3) 160 (0)
01.12.2017 102 (-1) 160 (0)
01.11.2017 101 (1) 160 (0)
01.10.2017 102 (-1) 160 (0)
01.09.2017 101 (0) 160 (0)
01.07.2017 101 (0) 160 (0)
01.06.2017 101 (2) 160 (0)
01.05.2017 103 (6) 160 (0)
01.04.2017 109 (2) 160 (0)
01.03.2017 111 (6) 160 (0)
01.02.2017 117 (-117) 160 (160)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20181052018
20171171111091031011011011021011022017

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Turnaj junioři D G19 Moravská Slavia, (G19), 09.06.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Mistrovství republiky juniorů, (G15), 02.02.2018
Pořadí: 
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Klára Nováková  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Anna Pavelková  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G15), 13.01.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
285
Body celkem:
5710
Riana Alexová  1 : 3 32 finále
Eva Klimešová  3 : 2 76.8 semifinále
Sofie Hausknotzová  3 : 0 96 čtvrtfinále
Daniela Dohnalová  3 : 0 80 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (G15), 16.12.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
342
Body celkem:
6425
Riana Alexová  0 : 3 0 finále
Veronika Vejrostová  3 : 0 144 semifinále
Kateřina Drábiková  3 : 0 108 čtvrtfinále
Eliška Mauchlerová  3 : 0 90 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G15), 30.09.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
306
Body celkem:
4503
Vendula Boháčová  3 : 0 108 5. - 6.
Sofie Hausknotzová  3 : 0 108 5. - 8.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniela Dohnalová  3 : 0 90 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (G15), 16.09.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4935
Body za soupeře:
293
Body celkem:
5228
Klára Hamáčková  1 : 3 28.8 5. - 6.
Veronika Vejrostová  3 : 0 144 5. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kateřina Konečná  3 : 0 120 1. - 16.
 1. Liga Ženy B, 29.01.2017 Body celkem:
0
Helena Vladyková  0 : 3 0
Klára Hladká  0 : 3 0
 1. Liga Ženy B, 28.01.2017 Body celkem:
160
Zuzana Janošíková  2 : 3 160
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0
 Pohár Olomouckého kraje, (G15), 26.11.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
198
Body celkem:
3243
Alžběta Dufková  1 : 3 18 9. - 10.
Kateřina Konečná  3 : 0 90 9. - 12.
Martina Prokšová  3 : 0 90 9. - 16.
Klára Hamáčková  0 : 3 0 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (G13), 26.11.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7793
Body za soupeře:
444
Body celkem:
8237
Riana Alexová  1 : 3 48 finále
Vendula Boháčová  3 : 0 192 semifinále
Eva Klimešová  3 : 0 144 čtvrtfinále
Karolína Šrámková  3 : 0 wo. 60 1. - 16.
 Morenda Brno JA, (G15), 01.10.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
195
Body celkem:
3389
Vendula Boháčová  3 : 0 96 7. - 8.
Alžběta Dufková  1 : 3 19.2 5. - 8.
Eliška Jičínská  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adéla Mastná  3 : 0 80 1. - 16.
 Morenda Brno JA, (G13), 01.10.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
464
Body celkem:
7009
Eva Klimešová  3 : 0 160 finále
Vendula Boháčová  3 : 0 128 semifinále
Veronika Vejrostová  3 : 0 96 čtvrtfinále
Klára Nováková  3 : 0 80 1. - 16.
 Chodovské A, (G13), 17.09.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
328
Body celkem:
4525
Karolína Šrámková  3 : 0 108 5. - 6.
Zuzana Outratová  3 : 0 108 5. - 8.
Riana Alexová  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Nikol Štěpánová  3 : 0 90 1. - 16.
 junioři A, (G13), 28.11.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4305
Body za soupeře:
149
Body celkem:
4454
Veronika Vejrostová  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Julie Trollerová  1 : 3 28.8 5. - 8.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vendula Boháčová  3 : 0 120 1. - 16.
 junioři A, (G13), 03.10.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
380
Body celkem:
7075
Ella Gálová  0 : 3 0 finále
Riana Alexová  3 : 0 160 semifinále
Klára Hamáčková  3 : 0 120 čtvrtfinále
Daniela Dohnalová  3 : 0 100 1. - 16.
 Hradecko - Pardubický Cup, (G13), 05.09.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
198
Body celkem:
5623
Ella Gálová  0 : 3 0 finále
Klára Hamáčková  3 : 1 102.4 semifinále
Julie Trollerová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 30.05.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
440
Body celkem:
6098
Martina Prokšová  3 : 0 0
Kateřina Konečná  3 : 0 0
Eliška Mauchlerová  3 : 0 0
Tamara Holzbauerová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 20.12.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
465
Body celkem:
7802
Anna Pavelková  3 : 0 0
Vendula Boháčová  3 : 0 0
Julie Trollerová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 22.11.2014
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
152
Body celkem:
2608
Ella Gálová  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Michaela Sedlářová  3 : 0 0
 bye  3 :  0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 22.11.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
221
Body celkem:
6916
Vendula Boháčová  3 : 0 0
Riana Alexová  3 : 2 0
Ella Gálová  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 04.10.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
404
Body celkem:
7741
Nicol Nosková  3 : 0 0
Riana Alexová  3 : 1 0
Julie Trollerová  3 : 0 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot