Profil hráče

Hana Matoušková

hrac

Ročník: 1998
Klub: 1.SQ TEPLICE, Z.S.
Družstvo:

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku žen: 37. (10/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 6. (09/2015)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 1. (11/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 3. (11/2016)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.11.2021 61 (-5) 1200 (-960)
01.10.2021 56 (1) 2160 (0)
01.09.2021 57 (-2) 2160 (0)
01.08.2021 55 (0) 2160 (0)
01.07.2021 55 (-1) 2160 (0)
01.06.2021 54 (0) 2160 (0)
01.03.2021 54 (0) 2160 (0)
01.11.2020 54 (-4) 2160 (0)
01.10.2020 50 (0) 2160 (0)
01.04.2020 50 (8) 2160 (0)
01.03.2020 58 (-3) 2160 (0)
01.02.2020 55 (-11) 2160 (-1680)
01.01.2020 44 (-1) 3840 (-1200)
01.12.2019 43 (-2) 5040 (1200)
01.11.2019 41 (3) 3840 (-240)
01.10.2019 44 (-1) 4080 (0)
01.09.2019 43 (0) 4080 (0)
01.08.2019 43 (0) 4080 (0)
01.07.2019 43 (0) 4080 (0)
01.06.2019 43 (1) 4080 (0)
01.05.2019 44 (-2) 4080 (-1920)
01.04.2019 42 (0) 6000 (0)
01.03.2019 42 (-1) 6000 (0)
01.02.2019 41 (4) 6000 (720)
01.01.2019 45 (-1) 5280 (-480)
01.12.2018 44 (5) 5760 (0)
01.11.2018 49 (-12) 5760 (-3464)
01.10.2018 37 (1) 9224 (0)
01.09.2018 38 (0) 9224 (0)
01.08.2018 38 (0) 9224 (0)
01.07.2018 38 (0) 9224 (0)
01.06.2018 38 (0) 9224 (0)
01.05.2018 38 (8) 9224 (1800)
01.04.2018 46 (-1) 7424 (0)
01.03.2018 45 (2) 7424 (0)
01.02.2018 47 (-6) 7424 (-1920)
01.01.2018 41 (2) 9344 (960)
01.12.2017 43 (-1) 8384 (0)
01.11.2017 42 (13) 8384 (3224)
01.10.2017 55 (-1) 5160 (0)
01.09.2017 54 (0) 5160 (0)
01.07.2017 54 (0) 5160 (0)
01.06.2017 54 (0) 5160 (0)
01.05.2017 54 (-3) 5160 (-840)
01.04.2017 51 (-2) 6000 (0)
01.03.2017 49 (-6) 6000 (-2694)
01.02.2017 43 (1) 8694 (760)
01.01.2017 44 (-2) 7934 (0)
01.12.2016 42 (-2) 7934 (0)
01.11.2016 40 (1) 7934 (160)
01.10.2016 41 (4) 7774 (0)
01.09.2016 45 (0) 7774 (0)
01.06.2016 45 (-2) 7774 (0)
01.05.2016 43 (1) 7774 (1220)
01.04.2016 44 (2) 6554 (0)
01.03.2016 46 (29) 6554 (4094)
01.02.2016 75 (0) 2460 (0)
01.01.2016 75 (-12) 2460 (360)
01.12.2015 63 (-1) 2100 (0)
01.11.2015 62 (-62) 2100 (2100)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
2021545455555756612021
20204455585050542020
20194541424244434343434441432019
20184147454638383838383749442018
201744434951545454545542432017
2016757546444345454140422016
201562632015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 1. liga ženy, 30.11.2019 Body celkem:
1200
Sofie Hausknotzová  3 : 0 600
Lucie Luksová  3 : 0 600
 1. liga ženy, 06.10.2019 Body celkem:
960
Romana Tatarčíková  3 : 0 600
Karolína  Füzy  3 : 2 360
 1. liga ženy, 26.01.2019 Body celkem:
1680
Lucie Luksová  3 : 1 480
Ivana Bubeníková  3 : 0 600
Romana Adámková  3 : 0 600
 1. liga ženy, 01.12.2018 Body celkem:
1200
Lenka Füzy  0 : 3 0
Klára Mihulová  0 : 3 0
Sabina Karafiátová  3 : 0 600
Vanda Lukavcová  3 : 0 600
 1. liga ženy, 13.10.2018 Body celkem:
1200
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0
Lucie Luksová  3 : 0 600
Romana Adámková  3 : 0 600
 1. Liga Ženy A, 08.04.2018 Body celkem:
1680
Sonja Schwarzer  3 : 0 600
Kateřina Muchová  3 : 1 480
Petra Oličová  3 : 0 600
 1. Liga Ženy A, 07.04.2018 Body celkem:
1200
Tereza Malotová  3 : 0 600
Tereza Engelová  3 : 0 600
 1. Liga Ženy A, 03.12.2017 Body celkem:
960
Anežka Stöckelová  3 : 2 360
Michaela Doležalová  3 : 0 600
 1. Liga Ženy A, 02.12.2017 Body celkem:
1080
Tereza Engelová  3 : 0 600
Petra Holarová  3 : 1 480
 1. Liga Ženy A, 22.10.2017 Body celkem:
720
Karolína Uhrinová  3 : 1 480
Denisa Linhartová  2 : 3 240
 1. Liga Ženy A, 21.10.2017 Body celkem:
1200
Anežka Stöckelová  3 : 0 600
Michaela Doležalová  3 : 0 600
 Strahov ženy A, 07.10.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
234
Body celkem:
3464
Denisa Rohunová  3 : 0 wo. 50 11. - 12.
Tereza Svobodová  0 : 3 0 9. - 12.
Lucie Luksová  3 : 0 100 9. - 16.
Eva Feřteková  1 : 3 20 1. - 16.
Petra Václavková  3 : 1 64 1. - 32.
 TECOM CUP JA, (G19), 16.09.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
333
Body celkem:
6416
Michaela Čepová  1 : 3 36 finále
Tereza Šlehoferová  3 : 0 144 semifinále
Tereza Široká  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "A", (G19), 06.05.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
283
Body celkem:
6366
Denisa Rohunová  1 : 3 36 finále
Markéta Zemanová  3 : 1 115.2 semifinále
Tereza Šlehoferová  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G19), 03.02.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7793
Body za soupeře:
319
Body celkem:
8112
Kristýna Fialová  0 : 3 0 finále
Denisa Rohunová  3 : 2 115.2 semifinále
Tereza  Siegelová  3 : 0 144 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 60 1. - 16.
 1. Liga Ženy A, 29.01.2017 Body celkem:
1800
Irena Košíčková  3 : 0 600
Lucie Luksová  3 : 0 600
Barbora Hynková  3 : 0 600
 1. Liga Ženy A, 28.01.2017 Body celkem:
1200
Markéta Wernerová  3 : 0 600
Sonja Schwarzer  3 : 0 600
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (G19), 14.01.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
224
Body celkem:
5649
Michaela Čepová  0 : 3 0 finále
Denisa Rohunová  3 : 0 128 semifinále
Barbora Brodová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 Pohár Olomouckého kraje, (G19), 26.11.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
225
Body celkem:
5456
Michaela Čepová  3 : 0 wo. 72 3. - 4.
Kristýna Fialová  0 : 3 0 semifinále
Barbora Brodová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 1. Liga Ženy A, 23.10.2016 Body celkem:
960
Denisa Linhartová  3 : 2 360
Markéta Wernerová  3 : 0 600
 1. Liga Ženy A, 22.10.2016 Body celkem:
1200
Jana Severinová  3 : 0 600
Lucie Luksová  3 : 0 600
 Morenda Brno JA, (G19), 01.10.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
134
Body celkem:
3710
Kristýna Fialová  0 : 3 0
Tereza Zdubová  1 : 3 16.8
Tereza Urbanová  3 : 0 84
Tereza Šlehoferová  2 : 3 33.6
 Chodovské A, (G19), 17.09.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
298
Body celkem:
6056
Denisa Rohunová  3 : 1 128 3. - 4.
Michaela Čepová  0 : 3 0 semifinále
Tereza Šlehoferová  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 Mistrovství ČR U23, (), 22.05.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5534
Body za soupeře:
132
Body celkem:
5666
Kristýna Fialová  0 : 3 0 3. - 4.
Tereza Elznicová  0 : 3 0 semifinále
Tereza  Siegelová  3 : 0 132 čtvrtfinále
 1. liga Ženy A 2015/2016, 17.04.2016 Body celkem:
840
Nikola Věříšová  3 : 2 360
Jana Severinová  3 : 1 480
 1. liga Ženy A 2015/2016, 16.04.2016 Body celkem:
1200
Renáta Nejtková  3 : 0 600
Lenka Füzy  3 : 0 600
 Multipower Junior "A", (G19), 02.04.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
174
Body celkem:
5599
Michaela Čepová  0 : 3 0 finále
Denisa Rohunová  3 : 2 76.8 semifinále
Tereza Šlehoferová  3 : 2 57.6 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G19), 12.03.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
207
Body celkem:
4898
Kristýna Fialová  1 : 3 28 finále
Patricie Petriľáková  3 : 0 112 semifinále
Karolína  Füzy  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
 1. liga Ženy A 2015/2016, 21.02.2016 Body celkem:
900
Alena Kopecká  3 : 0 500
Nikola Věříšová  3 : 1 400
 1. liga Ženy A 2015/2016, 20.02.2016 Body celkem:
500
Eliška Sudková  3 : 0 500
 KABEL - A.T. CUP, 13.02.2016
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2480
Body za soupeře:
214
Body celkem:
2694
Tereza Elznicová  3 : 1 57.6 17. - 18.
Denisa Rohunová  3 : 1 57.6 17. - 20.
Veronika Bušková  3 : 0 72 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 27 17. - 32.
Kristýna Hrnčiříková  0 : 3 0 1. - 32.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G19), 05.02.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6702
Body za soupeře:
379
Body celkem:
7081
Denisa Rohunová  3 : 2 115.2 3. - 4.
Kristýna Fialová  0 : 3 0 semifinále
Zuzana Bartíková  3 : 0 144 čtvrtfinále
Tereza  Siegelová  3 : 0 120 1. - 16.
 1. liga Ženy A 2015/2016, 12.12.2015 Body celkem:
360
Denisa Linhartová  0 : 3 0
Denisa Linhartová ml.  3 : 2 360
 junioři A, (G23), 28.11.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
50
Body celkem:
4084
Tereza Elznicová  1 : 3 16.8
Karin Velická  2 : 3 33.6
 junioři A, (G19), 28.11.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
284
Body celkem:
6367
Michaela Čepová  0 : 3 0 finále
Denisa Rohunová  3 : 2 86.4 semifinále
Patricie Petriľáková  3 : 0 108 čtvrtfinále
Monika Kubrová  3 : 0 90 1. - 16.
 junioři B, (G19), 07.11.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
160
Body celkem:
4108
Tereza  Siegelová  3 : 0 80
Vanda Lukavcová  3 : 0 80
 1. liga Ženy A 2015/2016, 25.10.2015 Body celkem:
600
Pavlína Voplakalová  3 : 0 500
Sonja Schwarzer  0 : 3 0
Eva Gallatová  1 : 3 100
 1. liga Ženy A 2015/2016, 24.10.2015 Body celkem:
1500
Renata Hlaváčková  3 : 0 500
Zuzana Maňáková  3 : 0 500
Lucie Luksová  3 : 0 500
 junioři A, (G19), 03.10.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
196
Body celkem:
4887
Monika Kubrová  3 : 0 84
Nikola Věříšová  3 : 0 84
Kristýna Fialová  1 : 3 28
 Hradecko - Pardubický Cup, (G19), 05.09.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
338
Body celkem:
7033
Eliška Jirásková  1 : 3 40 finále
Denisa Rohunová  3 : 1 128 semifinále
Zuzana Bartíková  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů - GU17, (G17), 05.02.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6202
Body za soupeře:
213
Body celkem:
6415
Markéta Zemanová  3 : 0 0
Karolína  Füzy  3 : 1 0
Michaela Čepová  0 : 3 0
Denisa Rohunová  0 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU19, (G19), 05.02.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4080
Body za soupeře:
293
Body celkem:
4373
Kristýna Fialová  1 : 3 0
 bye  3 :  0
Kristýna Vohánková  3 : 0 0
Monika Kubrová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU17, (G17), 22.11.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
246
Body celkem:
5671
 bye  3 : 0
Zuzana Bartíková  3 : 1 0
Anežka Stöckelová  3 : 1 0
Michaela Čepová  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU19, (G19), 22.11.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
350
Body celkem:
5581
Eliška Jirásková  1 : 3 0
 bye  3 :  0
   3 : 0 0
Nikola Věříšová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU17, (G17), 04.10.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
349
Body celkem:
6432
Marie Jičínská  3 : 0 0
Anežka Stöckelová  3 : 0 0
Michaela Čepová  0 : 3 0
Denisa Rohunová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G17, (G17), 22.03.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
310
Body celkem:
4989
Denisa Rohunová  3 : 1 0
Šárka Sirůčková  3 : 0 0
Tereza Zdubová  3 : 0 0
   3 : 1 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU17, (G11), 06.02.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
349
Body celkem:
5334
Hedvika Suchánková  2 : 3 0
Vanda Lukavcová  3 : 0 0
   2 : 3 0
Denisa Rohunová  3 : 1 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU19, (G11), 06.02.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
235
Body celkem:
5598
Nikola Věříšová  3 : 0 0
Eliška Jirásková  0 : 3 0
   3 : 1 0
Kristýna Fialová  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů a - G17, (G17), 25.01.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
316
Body celkem:
7011
Michaela Čepová  1 : 3 0
Karolína  Füzy  3 : 0 0
   3 : 2 0
Kristýna Fialová  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů a - G19, (G19), 25.01.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
233
Body celkem:
4085
   3 : 2 0
Karolína Holinková  0 : 3 0
Sára Procházková  3 : 0 0
Nikola Věříšová  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G17, (G17), 21.12.2013
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2553
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2553
Karin Velická  0 : 3 wo. 0
Kristýna Vohánková  0 : 3 wo. 0
Barbora Ebringerová  0 : 3 wo. 0
Patricie Petriľáková  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G19, (G19), 21.12.2013
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
274
Body celkem:
4308
Kristýna Alexová  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Klára Komínková  3 : 0 0
Eliška Omelková  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G17, (G17), 09.11.2013
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3801
Body za soupeře:
319
Body celkem:
4120
Kristýna Fialová  0 : 3 0
Vanda Lukavcová  3 : 0 0
Michaela Čepová  3 : 0 0
Kristína Šmičková  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G19, (G19), 09.11.2013
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
216
Body celkem:
3960
Eliška Jirásková  0 : 3 0
Nikola Věříšová  3 : 0 0
Monika Kubrová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G17, (G17), 05.10.2013
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3334
Michaela Čepová  3 : 2 0
Kristýna Fialová  0 : 3 0
Eliška Omelková  0 : 3 0
Veronika Bendová  3 : 1 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot