Profil hráče

Eliška Hamříková

hrac

Ročník: 2011
Klub: Spolek sportu Ostrava
Družstvo:
Registrační číslo: 8009

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 2. (06/2022)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 13 let: 2.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 2. (05/2024)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 15 let: 15.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 8. (01/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G15), 04.05.2024
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3184
Natálie  Tománková  0 : 3 0 1. - 16.
Tereza Janiurková  3 : 0 0
Jana Pěkníková  3 : 0 0
Johana Sliacká  3 : 0 0
Natálie Kniezková  3 : 0 0
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G13), 04.05.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Barbora  Vavříková  0 : 3 0 finále
Klára Novosádová  3 : 0 0 semifinále
Tereza Janiurková  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Freshbox Cup - Junioři A, (G15), 20.04.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Natálie  Tománková  3 : 1 0 5. - 6.
Sára Vaněrková  3 : 2 0 5. - 8.
Adéla Bendová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Marie Zelenková  3 : 2 0 1. - 16.
 Freshbox Cup - Junioři A, (G13), 20.04.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Barbora  Vavříková  0 : 3 0 finále
Romana Diwocková  3 : 2 0 semifinále
Viola Musialková  3 : 0 0 čtvrtfinále
Marlen Paroulková  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP JUNIORŮ, (G15), 06.04.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Marie Zelenková  3 : 2 0 finále
Arina  Borisová  3 : 2 0 semifinále
Natálie Marková  3 : 0 0 čtvrtfinále
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G15), 02.02.2024
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4086
Nela Drncová  3 : 0 0 11. - 12.
Arina  Borisová  1 : 3 0 9. - 12.
Terezie Weiszová  3 : 1 0 9. - 16.
Anna Zelenková  0 : 3 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G13), 02.02.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
0
Body celkem:
8469
Adéla Bendová  0 : 3 0 finále
Marie Zelenková  3 : 1 0 semifinále
Eliška Nevřelová  3 : 0 0 čtvrtfinále
Carine Maria Fabiánová  3 : 0 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 13.01.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Adéla Bendová  0 : 3 0 finále
Viola Musialková  3 : 0 0 semifinále
Barbora Valovičová  3 : 0 0 čtvrtfinále
Isabelle Mackrill  3 : 0 0 1. - 16.
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G13), 09.12.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Romana Diwocková  3 : 0 0 3. - 4.
Barbora  Vavříková  1 : 3 0 semifinále
Eliška Nevřelová  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Juniorské B-éčko na Morendě, (G15), 02.12.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2491
Eliška Nevřelová  3 : 0 0 3. - 4.
Adéla Bendová  1 : 3 0 semifinále
Arina  Borisová  3 : 0 0 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (G15), 04.11.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Natálie  Tománková  0 : 3 0
Anna Zelenková  0 : 3 0
Adéla Bendová  3 : 0 wo. 0
Nela Drncová  3 : 0 0
 HRADECKÝ CUP, (G13), 04.11.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Barbora Valovičová  3 : 0 0
Barbora  Vavříková  3 : 1 0
Marie Zelenková  3 : 0 wo. 0
Adéla Bendová  0 : 3 0
 DR Development Cup - Junioři A, (G13), 14.10.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Viola Musialková  3 : 0 0 5. - 6.
Marlen Paroulková  3 : 1 0 5. - 8.
Barbora  Vavříková  1 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Ostrava JD říjen pokročilí G13, (G13), 11.10.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
593
Body za soupeře:
0
Body celkem:
593
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G13), 16.09.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Hana Klimšová  0 : 3 wo. 0 finále
Sára Vaněrková  3 : 2 0 semifinále
Barbora  Vavříková  3 : 1 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 06.05.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
292
Body celkem:
4912
Barbora  Vavříková  3 : 0 120 5. - 6.
Romana Diwocková  3 : 2 72 5. - 8.
Adéla Bendová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Klaudie Khestlová  3 : 0 100 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP JA, (G15), 15.04.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
101
Body celkem:
2558
Hana Klimšová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Sofie Radoňová  3 : 0 72
Marie Zelenková  2 : 3 28.8
 HRADECKÝ CUP JA, (G13), 15.04.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6244
Body za soupeře:
383
Body celkem:
6627
Marie Zelenková  3 : 1 140.8 3. - 4.
Hana Klimšová  0 : 3 0 semifinále
Romana Diwocková  3 : 0 132 čtvrtfinále
Barbora Valovičová  3 : 0 110 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 25.03.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
202
Body celkem:
5306
Marie Zelenková  1 : 3 32 3. - 4.
Veronika Šalová  0 : 3 0 semifinále
Sára Vaněrková  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 Strahov - junioři B, (G15), 25.02.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3216
Adéla Bendová  3 : 0 80 3. - 4.
Marie Zelenková  2 : 3 32 semifinále
Arina  Borisová  3 : 1 48 čtvrtfinále
 Strahov - junioři B, (G13), 25.02.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Marlen Paroulková  3 : 0 80
Arina  Borisová  3 : 0 80
Adéla Bendová  3 : 0 80
 MČR juniorů 2023, (G15), 03.02.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
195
Body celkem:
4435
Karolína Sikorová   0 : 3 0 9. - 10.
Arina  Borisová  3 : 0 130 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 65 9. - 16.
Johana Jedličková  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2023, (G13), 03.02.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
224
Body celkem:
5587
Marie Zelenková  0 : 3 0 5. - 6.
Adéla Bendová  3 : 2 93.6 5. - 8.
Karolína Wanke  0 : 3 0 čtvrtfinále
Romana Diwocková  3 : 0 130 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (G15), 28.01.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
150
Body celkem:
3594
Karolína Wanke  3 : 0 wo. 30
Adéla Bendová  3 : 2 36
Marie Zelenková  2 : 3 24
Sofie Radoňová  3 : 0 60
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 10.12.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4884
Romana Diwocková  3 : 1 80
Karolína Wanke  2 : 3 40
Marie Zelenková  1 : 3 24
Adéla Bendová  3 : 0 120
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (G13), 22.10.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4597
Body za soupeře:
295
Body celkem:
4892
Veronika Šalová  0 : 3 0 5. - 6.
Adéla Bendová  3 : 0 132 5. - 8.
Marie Zelenková  2 : 3 52.8 čtvrtfinále
Marlen Paroulková  3 : 0 110 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G13), 17.09.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
306
Body celkem:
4503
Sára Vaněrková  3 : 0 108 5. - 6.
Adéla Bendová  3 : 0 108 5. - 8.
Karolína Wanke  0 : 3 0 čtvrtfinále
Romana Diwocková  3 : 0 90 1. - 16.
 MČR juniorů 2022, (G13), 30.05.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
224
Body celkem:
5587
Karolína Wanke  0 : 3 0 5. - 6.
Veronika Šalová  3 : 2 93.6 5. - 8.
Anna Zelenková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Sára Vaněrková  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2022, (G11), 30.05.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
333
Body celkem:
8802
Marie Zelenková  0 : 3 0 finále
Romana Diwocková  3 : 0 208 semifinále
Marlen Paroulková  3 : 1 124.8 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 16.04.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
50
Body celkem:
3287
Marie Zelenková  0 : 3 0
Hana Klimšová  0 : 3 0
Veronika Šalová  2 : 3 33.6
Karolína Wanke  1 : 3 16.8
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G11), 16.04.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
286
Body celkem:
4977
Barbora Stella Konečná  3 : 0 84
Marie Zelenková  2 : 3 33.6
Barbora  Vavříková  3 : 0 84
Jitka Zelenková  3 : 0 84
 DIETZ CUP - Junioři A, (G13), 05.02.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
118
Body celkem:
3355
Anna Zelenková  0 : 3 0
Veronika Šalová  2 : 3 33.6
Adéla Bendová  3 : 0 84
 DIETZ CUP - Junioři A, (G11), 05.02.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
224
Body celkem:
4915
Jitka Zelenková  3 : 0 112
Marie Zelenková  0 : 3 0
Adéla Bendová  3 : 0 112
 Junioři A, (G13), 15.01.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
173
Body celkem:
3917
Marie Zelenková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Arina  Borisová  3 : 0 96
Veronika Šalová  3 : 1 76.8
 Junioři A, (G11), 15.01.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
288
Body celkem:
5713
Sára Vaněrková  3 : 0 96
Adéla Bendová  3 : 0 96
Marie Zelenková  0 : 3 0
Marlen Paroulková  3 : 0 96
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G13), 11.12.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
76
Body celkem:
3928
Veronika Šalová  3 : 2 54
Anna Zelenková  0 : 3 0
Karolína Wanke  0 : 3 0
Marie Zelenková  1 : 3 21.6
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G11), 11.12.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
235
Body celkem:
4926
Romana Diwocková  3 : 0 84
Barbora Stella Konečná  3 : 0 84
Marie Zelenková  0 : 3 0
Sára Vaněrková  3 : 1 67.2
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 20.11.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2652
Marie Zelenková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Anežka Smetanová  3 : 0 60
Viktorie Nowotny  3 : 0 60
 Czech junior open 2021, (G11), 06.11.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4666
Jázmin Gubik  0 : 3 0
Marlen Paroulková  3 : 0 0
Arina  Borisová  3 : 0 0
Marie Zelenková  0 : 3 0
Sára Vaněrková  3 : 0 0
Romana Diwocková  3 : 2 0
 Velká cena Prahy, (G11), 16.10.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Sára Vaněrková  3 : 0 60
Barbora  Vavříková  3 : 0 60
Romana Diwocková  3 : 0 60
Marlen Paroulková  3 : 0 60
 MČR juniorů 2021, (G11), 08.10.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
125
Body celkem:
6581
Karolína Wanke  0 : 3 0 3. - 4.
Marie Zelenková  0 : 3 0 semifinále
Adéla Bendová  3 : 1 124.8 čtvrtfinále
 HANYA corporation cup - Junioři B, (G11), 04.09.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
32
Body celkem:
3088
Adéla Bendová  2 : 3 32
Marie Zelenková  0 : 3 0
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G11), 21.08.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
112
Body celkem:
4146
Marie Zelenková  0 : 3 0
Johana Jedličková  0 : 3 0
Adéla Bendová  3 : 0 112
 Déčko FAJNE junior G11, (G11), 27.06.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 PINEHILL MČR juniorů, (G11), 07.02.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
182
Body celkem:
5545
Karolína Wanke  0 : 3 0 5. - 6.
 bye  3 : 0 wo. 78 5. - 8.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adéla Bendová  3 : 1 104 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (G11), 04.01.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
16
Body celkem:
2776
Karolína Wanke  0 : 3 0
Marie Zelenková  0 : 3 0
Olivia Mikesková  1 : 3 16
 MSSJO 2019, (G11), 14.12.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
19
Body celkem:
3213
Johana Jedličková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Valentýna Boháčová  0 : 3 0
Marie Zelenková  1 : 3 19.2
 Juniorské Béčko - Brno, (G11), 02.11.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2592
Marie Zelenková  0 : 3 0
Johana Jedličková  0 : 3 0
Adéla Bendová  3 : 0 60
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G11), 26.10.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
126
Body celkem:
3171
Marie Zelenková  1 : 3 18 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Olivia Mikesková  1 : 3 18 1. - 16.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G11), 28.09.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
70
Body celkem:
2662
Johana Jedličková  0 : 3 0
Hana Klimšová  0 : 3 0
Olivia Mikesková  0 : 3 0
Sára Vaněrková  3 : 0 70
 Ostravský Permoník turnaj D junior G11, (G11), 24.11.2017
Pořadí: 31
Body za pořadí:
220
Body za soupeře:
0
Body celkem:
220
 Ostravský Permoník turnaj D junior G11, (G11), 20.10.2017
Pořadí: 15
Body za pořadí:
327
Body za soupeře:
0
Body celkem:
327

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot