Profil hráče

Isabelle Mackrill

hrac

Ročník: 2013
Klub: AB Squash klub, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 8898

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 5. (05/2024)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 13 let: 14.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 13. (05/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Juniorské B-éčko na Morendě , (G13), 18.05.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2250
Klára Novosádová  0 : 3 0 3. - 4.
Tereza Janiurková  0 : 3 0 semifinále
Jitka Zelenková  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Juniorské B-éčko na Morendě , (G11), 18.05.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Soňa Pravdová  3 : 0 0
Barbora Paličková  3 : 0 0
Jitka Zelenková  3 : 0 0
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G13), 04.05.2024
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3045
Klára Novosádová  0 : 3 0 1. - 16.
Natálie Kniezková  0 : 3 0
Jana Pěkníková  3 : 0 0
 Freshbox Cup - Junioři A, (G13), 20.04.2024
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2700
Natálie Kniezková  1 : 3 0 13. - 14.
Tereza Šmídová  3 : 0 0 13. - 16.
Eliška Nevřelová  0 : 3 0 9. - 16.
Romana Diwocková  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Freshbox Cup - Junioři A, (G11), 20.04.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Veronika Hrušecká  3 : 0 0 5. - 6.
Adéla Branická  3 : 0 0 5. - 8.
Viola Musialková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Junioři A, (G13), 23.03.2024
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3360
Carine Maria Fabiánová  2 : 3 0 7. - 8.
Tereza Janiurková  0 : 3 0 5. - 8.
Viola Musialková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Nella Krejčířová  3 : 2 0 1. - 16.
 Junioři A, (G11), 23.03.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Tereza Šmídová  3 : 1 0
Viola Musialková  0 : 3 0
Meda Němečková  3 : 0 0
Marie Musilová  3 : 0 0
 O NEJLEPŠÍHO ŠOHAJE A DCÉRKU VE SQUASHI, (G13), 16.03.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2491
Vanesa Vališová  3 : 0 0
Tereza Janiurková  0 : 3 0
Klára Novosádová  3 : 2 0
 O NEJLEPŠÍHO ŠOHAJE A DCÉRKU VE SQUASHI, (G11), 16.03.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Adéla Branická  3 : 0 0
Jitka Zelenková  3 : 1 0
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G13), 02.02.2024
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3964
Klára Novosádová  1 : 3 0 11. - 12.
Carine Maria Fabiánová  0 : 3 0 9. - 12.
Nella Krejčířová  3 : 0 wo. 0 9. - 16.
Marie Zelenková  0 : 3 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G11), 02.02.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7284
Tereza Šmídová  3 : 0 0 3. - 4.
Barbora Stella Konečná  0 : 3 0 semifinále
Jitka Zelenková  3 : 2 0 čtvrtfinále
Sofie Dariusová  3 : 0 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 13.01.2024
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3045
Barbora Stella Konečná  0 : 3 0 9. - 10.
Sabina Duroňová  3 : 0 0 9. - 12.
Jana Pěkníková  3 : 0 0 9. - 16.
Eliška Hamříková  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G11), 13.01.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Jitka Zelenková  3 : 0 0
Barbora Stella Konečná  0 : 3 0
Tereza Šmídová  1 : 3 0
 DR Development Cup - Junioři B, (G13), 06.01.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2250
Tereza Janiurková  0 : 3 0 3. - 4.
Barbora Valovičová  0 : 3 0 semifinále
Sabina Duroňová  3 : 0 0 čtvrtfinále
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G13), 09.12.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3045
Barbora Valovičová  0 : 3 0 9. - 10.
Jana Pěkníková  3 : 0 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 0 9. - 16.
Tereza Šmídová  0 : 3 0 1. - 16.
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G11), 09.12.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Tereza Šmídová  2 : 3 0 3. - 4.
Jitka Zelenková  0 : 3 0 semifinále
Veronika Hrušecká  3 : 0 0 čtvrtfinále
 Juniorské B-éčko na Morendě, (G13), 02.12.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1613
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1613
Nella Krejčířová  3 : 1 0 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 0 9. - 16.
Jitka Zelenková  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské B-éčko na Morendě, (G11), 02.12.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2491
Jitka Zelenková  0 : 3 0
Viola Musialková  0 : 3 0
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 18.11.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2064
Jana Pěkníková  3 : 0 0 5. - 6.
Sabina Duroňová  3 : 1 0 5. - 8.
Eliška Nevřelová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G11), 18.11.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2808
Veronika Hrušecká  3 : 1 0
Barbora Běnková  3 : 0 0
Barbora Paličková  3 : 0 0
Viola Musialková  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (G11), 04.11.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Jitka Zelenková  1 : 3 0 čtvrtfinále
Sofie Dariusová  3 : 0 0
Polina Zarif  3 : 0 0
 DR Development Cup - Junioři A, (G13), 14.10.2023
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2700
Tereza Šmídová  0 : 3 0 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 0 13. - 16.
Tereza Janiurková  0 : 3 0 9. - 16.
Romana Diwocková  0 : 3 0 1. - 16.
 DR Development Cup - Junioři A, (G11), 14.10.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Barbora Stella Konečná  0 : 3 0
Viola Musialková  0 : 3 0
Sabina Duroňová  3 : 0 0
 CARTEL PASKOV CUP, (G13), 20.05.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
100
Body celkem:
2079
Viola Musialková  0 : 3 0 1. - 16.
Barbora Běnková  3 : 0 50
Sabina Duroňová  3 : 0 50
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 06.05.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3134
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3214
Viola Musialková  0 : 3 0 11. - 12.
Barbora Stella Konečná  0 : 3 0 9. - 12.
Tereza Janiurková  3 : 1 80 9. - 16.
Hana Klimšová  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G11), 06.05.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
148
Body celkem:
3847
Barbora Valovičová  2 : 3 48 7. - 8.
Tereza Šmídová  0 : 3 0 5. - 8.
Marie Zelenková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jana Pěkníková  3 : 0 100 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (G11), 28.01.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3152
Jitka Zelenková  0 : 3 0
Barbora Stella Konečná  0 : 3 0
Klaudie Khestlová  3 : 2 36
Barbora Valovičová  3 : 0 60
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G11), 10.12.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
112
Body celkem:
2828
Eliška Nevřelová  0 : 3 0 1. - 16.
Klaudie Khestlová  2 : 3 32
Barbora Valovičová  3 : 0 80
 AB Squash Cup jun D G11, (G11), 03.12.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot