Profil hráče

Michal Jirka

hrac

Ročník: 1993
Klub: SK HAMR, z.s.
Družstvo:SK HAMR D Fruitisimo
Registrační číslo: 1590

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 39.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 21. (11/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 6. (06/2016)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.06.2024 39 (6) 14696 (1566)
01.05.2024 45 (2) 13130 (534)
01.04.2024 47 (3) 12596 (736)
01.03.2024 50 (3) 11860 (-346)
01.02.2024 53 (6) 12206 (1670)
01.01.2024 59 (20) 10536 (2375)
01.12.2023 79 (-4) 8161 (-640)
01.11.2023 75 (-12) 8801 (-1457)
01.10.2023 63 (14) 10258 (1399)
01.09.2023 77 (0) 8859 (0)
01.08.2023 77 (0) 8859 (0)
01.07.2023 77 (1) 8859 (0)
01.06.2023 78 (0) 8859 (0)
01.05.2023 78 (0) 8859 (28)
01.04.2023 78 (-22) 8831 (-3070)
01.03.2023 56 (-7) 11901 (-928)
01.02.2023 49 (-3) 12829 (-1822)
01.01.2023 46 (-5) 14651 (0)
01.12.2022 41 (5) 14651 (1240)
01.11.2022 46 (-2) 13411 (-1389)
01.10.2022 44 (-6) 14800 (-2390)
01.09.2022 38 (-7) 17190 (-1864)
01.08.2022 31 (0) 19054 (0)
01.07.2022 31 (3) 19054 (0)
01.06.2022 34 (-1) 19054 (-1125)
01.05.2022 33 (-1) 20179 (20)
01.04.2022 32 (-3) 20159 (-568)
01.03.2022 29 (2) 20727 (945)
01.02.2022 31 (-5) 19782 (-790)
01.01.2022 26 (2) 20572 (-360)
01.12.2021 28 (0) 20932 (-480)
01.11.2021 28 (2) 21412 (1081)
01.10.2021 30 (-4) 20331 (-614)
01.09.2021 26 (-1) 20945 (170)
01.08.2021 25 (0) 20775 (0)
01.07.2021 25 (-1) 20775 (0)
01.06.2021 24 (0) 20775 (0)
01.03.2021 24 (0) 20775 (0)
01.11.2020 24 (-2) 20775 (834)
01.10.2020 22 (1) 19941 (1080)
01.04.2020 23 (-1) 18861 (-1166)
01.03.2020 22 (2) 20027 (-469)
01.02.2020 24 (0) 20496 (72)
01.01.2020 24 (-2) 20424 (-1020)
01.12.2019 22 (-1) 21444 (400)
01.11.2019 21 (1) 21044 (-1036)
01.10.2019 22 (3) 22080 (1027)
01.09.2019 25 (0) 21053 (0)
01.08.2019 25 (0) 21053 (0)
01.07.2019 25 (0) 21053 (0)
01.06.2019 25 (1) 21053 (0)
01.05.2019 26 (0) 21053 (0)
01.04.2019 26 (-1) 21053 (11)
01.03.2019 25 (-1) 21042 (54)
01.02.2019 24 (4) 20988 (939)
01.01.2019 28 (3) 20049 (1200)
01.12.2018 31 (-2) 18849 (359)
01.11.2018 29 (6) 18490 (1326)
01.10.2018 35 (0) 17164 (0)
01.09.2018 35 (0) 17164 (0)
01.08.2018 35 (0) 17164 (0)
01.07.2018 35 (0) 17164 (0)
01.06.2018 35 (1) 17164 (120)
01.05.2018 36 (1) 17044 (528)
01.04.2018 37 (9) 16516 (1365)
01.03.2018 46 (2) 15151 (470)
01.02.2018 48 (3) 14681 (460)
01.01.2018 51 (4) 14221 (981)
01.12.2017 55 (11) 13240 (1524)
01.11.2017 66 (28) 11716 (2445)
01.10.2017 94 (14) 9271 (1529)
01.09.2017 108 (-1) 7742 (0)
01.07.2017 107 (-5) 7742 (-671)
01.06.2017 102 (1) 8413 (671)
01.05.2017 103 (-33) 7742 (-3225)
01.04.2017 70 (36) 10967 (3362)
01.03.2017 106 (-41) 7605 (-3914)
01.02.2017 65 (-9) 11519 (-1557)
01.01.2017 56 (-10) 13076 (-1478)
01.12.2016 46 (-2) 14554 (-814)
01.11.2016 44 (-1) 15368 (-1177)
01.10.2016 43 (-3) 16545 (0)
01.09.2016 40 (0) 16545 (0)
01.06.2016 40 (-3) 16545 (-130)
01.05.2016 37 (2) 16675 (1051)
01.04.2016 39 (3) 15624 (0)
01.03.2016 42 (-4) 15624 (343)
01.02.2016 38 (6) 15281 (1737)
01.01.2016 44 (-7) 13544 (5378)
01.12.2015 37 (13) 8166 (1708)
01.11.2015 50 (15) 6458 (2221)
01.10.2015 65 (15) 4237 (260)
01.09.2015 80 (0) 3977 (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20245953504745392024
20234649567878787777776375792023
20222631293233343131384446412022
202124242525263028282021
20202424222322242020
20192824252626252525252221222019
20185148463736353535353529312018
20175665106701031021071089466552017
2016443842393740404344462016
2015806550372015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Muži B, 12.05.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2808
Walter Herold  Veedla  0 : 3 0 finále
Adolf Středa  3 : 2 0 semifinále
Ondřej Souhrada  3 : 1 0 čtvrtfinále
Lukáš Kučiak  3 : 1 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 RESTAART béčko, 27.04.2024
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1613
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1613
Jakub Strauss  3 : 1 0 9. - 10.
Daniel Čech  3 : 0 0 9. - 12.
Josef Fanta  3 : 1 0 9. - 16.
Lukáš Levinský  0 : 3 0 1. - 16.
 1. liga muži B, 14.04.2024 Body celkem:
400
Miroslav Kolář  3 : 1 400
 1. liga muži B, 13.04.2024 Body celkem:
480
Martin Kantor  1 : 3 80
Klára Nováková  3 : 0 400
 HRADECKÝ CUP MUŽI, 23.03.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1914
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1914
Matěj Slabý  0 : 2 0 5. - 6.
Jakub Strauss  2 : 0 0 5. - 8.
Tomáš Novák  1 : 3 0 čtvrtfinále
Rudolf Korbelář  3 : 0 0 1. - 16.
Pavel Blaha  3 : 0 0 1. - 32.
 FAJNE Béčko muži, 11.02.2024
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1499
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1499
Václav Pavlovec  2 : 0 wo. 0 11. - 12.
Aleš Kubíček  0 : 2 0 9. - 12.
Jan Šťastník  2 : 0 0 9. - 16.
Michal Bodiš  1 : 3 0 1. - 16.
Tomáš Tauš  3 : 1 0 1. - 32.
 1. liga muži B, 28.01.2024 Body celkem:
160
Lukáš Levinský  2 : 3 160
Jan Ryba  0 : 3 0
 1. liga muži B, 27.01.2024 Body celkem:
720
Tomáš Herold  3 : 1 320
Tomáš Sigmund  3 : 0 400
 ELEKTRO MAHL - MUŽI B, 13.01.2024
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1242
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1242
Jiří Vlček  1 : 2 0 17. - 18.
Lukáš Matoušek  2 : 0 wo. 0 17. - 20.
Tomáš Kukaň  2 : 1 0 17. - 24.
Miroslav Kolář  2 : 1 0 17. - 32.
Fons Poon  2 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 64.
 Squash Arena Liberec - MB, 07.01.2024
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1791
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1791
Martin Sopko  2 : 1 0 7. - 8.
Michal Kareš  0 : 2 0 5. - 8.
Jáchym Mraček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Petr Volný  3 : 2 0 1. - 16.
Pavel Popelka  3 : 0 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Muži B, 16.12.2023
Pořadí: 20
Body za pořadí:
1178
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1178
Václav Pavlovec  0 : 2 wo. 0 19. - 20.
Jan Mastný  1 : 2 0 17. - 20.
Petr Líkař  2 : 0 0 17. - 24.
Viktor Nezveda  2 : 0 0 17. - 32.
Vlastimil Kozák  0 : 3 0 1. - 32.
Filip Nosek  3 : 1 0 1. - 64.
 Dietz Cup - Muži B, 03.12.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1791
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1791
Martin Kříž  2 : 0 wo. 0 7. - 8.
Šimon Rynt  0 : 2 0 5. - 8.
Jan Šťastník  1 : 3 0 čtvrtfinále
Michal Kareš  3 : 1 0 1. - 16.
Adam Gacek  3 : 0 0 1. - 32.
 1. liga muži B, 26.11.2023 Body celkem:
400
Miloš Liška  3 : 1 320
Aleš Knotek  1 : 3 80
 1. liga muži B, 25.11.2023 Body celkem:
480
Jan Holuša  3 : 0 400
Petr Zlámal  1 : 3 80
 1. liga muži B, 22.10.2023 Body celkem:
160
Tomáš Novák  1 : 3 80
Stanislav Jurčík  1 : 3 80
 1. liga muži B, 21.10.2023 Body celkem:
800
Tomáš Sigmund  3 : 0 400
Miroslav Kousalík  3 : 0 400
 Ohradní D 22.9.2023, 22.09.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
805
Body za soupeře:
0
Body celkem:
805
 D 23.8.2023, 23.08.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 RESTAART béčko, 29.04.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1267
Body za soupeře:
52
Body celkem:
1319
Petr Volný  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Martin Sopko  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Tomáš Novák  2 : 3 14.88 čtvrtfinále
Daniel Čech  3 : 1 24.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 1. liga muži A, 22.04.2023 Body celkem:
480
Petr Motalík  3 : 1 480
Martin Ředina  0 : 3 0
 1. liga muži A, 19.02.2023 Body celkem:
600
Lukáš Stupka  3 : 0 600
Adam Sinkule  0 : 3 0
 1. liga muži A, 18.02.2023 Body celkem:
600
Jiří Dušek  3 : 0 600
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
 Dietz Cup - Muži B, 15.01.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1341
Body za soupeře:
68
Body celkem:
1409
Petr Rohun  2 : 0 37.2 7. - 8.
Adolf Středa  0 : 2 0 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Václav Pavlovec  3 : 2 18.6 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Vánoční RESTAART déčko, 11.12.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 1. liga muži A, 27.11.2022 Body celkem:
840
Tomáš Herold  3 : 2 360
Radek Hlobik  3 : 1 480
 1. liga muži A, 26.11.2022 Body celkem:
600
Jan Dřevíkovský  3 : 0 600
Martin Ředina  0 : 3 0
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ, 30.10.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1161
Body za soupeře:
56
Body celkem:
1217
Šimon Rynt  0 : 3 0 9. - 10.
Rudolf Korbelář  3 : 0 31 9. - 12.
Jan Nožka  3 : 1 24.8 9. - 16.
Pavel Jakubů  0 : 3 0 1. - 16.
 1. liga muži A, 16.10.2022 Body celkem:
600
Petr Marek  0 : 3 0
Matěj Bomba  3 : 0 600
 1. liga muži A, 15.10.2022 Body celkem:
600
Tomáš Sigmund  3 : 0 600
Vojtěch Ryba  0 : 3 0
 1. liga muži B, 10.04.2022 Body celkem:
200
Jakub Vavřík  2 : 3 200
Martin Ředina  0 : 3 0
 1. liga muži B, 09.04.2022 Body celkem:
900
Ondřej Jánský  3 : 1 400
David Doležel  3 : 0 500
 Squash Cup D 4/22, 01.04.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Sportprofit tour č.6, 18.03.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 MČR žen, mužů a masters 2022, 03.03.2022
Pořadí: 30
Body za pořadí:
2360
Body za soupeře:
39
Body celkem:
2399
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 29. - 30.
Filip Kočárek  3 : 0 wo. 39 29. - 32.
Adam Sinkule  0 : 3 0 25. - 32.
Petr Veselý st.  0 : 3 0 17. - 32.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 1. - 32.
 Muži A, 12.02.2022
Pořadí: 22
Body za pořadí:
2566
Body za soupeře:
156
Body celkem:
2722
Aleš Kubíček  1 : 2 35.2 21. - 22.
Petr Kopecký  2 : 0 88 21. - 24.
Jakub Zapala  0 : 2 0 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 33 17. - 32.
Jaroslav Cerman  0 : 3 0 1. - 32.
 Mistrovský turnaj mužů D únor, 08.02.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 1. liga muži B, 30.01.2022 Body celkem:
600
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0
Tomáš Herold  3 : 0 600
 1. liga muži B, 29.01.2022 Body celkem:
1080
Jaroslav Sezemský  3 : 0 600
Aleš Kubíček  3 : 1 480
 Oxytherapy Squash Open, 08.01.2022
Pořadí: 15
Body za pořadí:
1649
Body za soupeře:
102
Body celkem:
1751
Filip Kočárek  2 : 0 wo. 25 15. - 16.
Vlastimil Kozák  0 : 2 0 13. - 16.
Ladislav Procházka  1 : 2 20 9. - 16.
Petr Marek  1 : 3 10 1. - 16.
Radek Hlobik  3 : 1 32 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 MČR žen, mužů a masters 2021, 21.10.2021
Pořadí: 31
Body za pořadí:
2288
Body za soupeře:
78
Body celkem:
2366
Martin Ředina  3 : 1 62.4 31. - 32.
Luboš Walter ml.  1 : 3 15.6 29. - 32.
Aleš Kubíček  0 : 3 0 25. - 32.
František Procházka  0 : 3 0 17. - 32.
Jakub Solnický  0 : 3 0 1. - 32.
 1. liga muži B, 17.10.2021 Body celkem:
840
Tomáš Herold  3 : 0 600
Dalibor Procházka ml.  2 : 3 240
 1. liga muži B, 16.10.2021 Body celkem:
600
Jakub Solnický  0 : 3 0
Jaroslav Sezemský  3 : 0 600
 Strahov - muži A, 18.09.2021
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2891
Body za soupeře:
170
Body celkem:
3061
František Procházka  2 : 0 wo. 50 15. - 16.
Jaroslav Cerman  0 : 2 0 13. - 16.
Vojtěch Hanzal  1 : 2 40 9. - 16.
Juan Camilo Vargas  0 : 3 0 1. - 16.
Faríd Farrag  3 : 0 80 1. - 32.
 DIETZ CUP - Muži A, 28.08.2021
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
187
Body celkem:
2535
Adam Sinkule  2 : 0 72 19. - 20.
Martin Ředina  0 : 2 0 17. - 20.
Petr Kopecký  2 : 1 43.2 17. - 24.
Jakub Slavíček  2 : 0 72 17. - 32.
Roman Švec  0 : 3 0 1. - 32.
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 12.06.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1267
Body za soupeře:
58
Body celkem:
1325
Jakub Slavíček  0 : 3 0 7. - 8.
Aleš Kubíček  2 : 3 14.88 5. - 8.
Martin Sládeček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vojtěch Mohelník  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ - muži "A", 10.10.2020
Pořadí: 22
Body za pořadí:
2754
Body za soupeře:
122
Body celkem:
2876
Pavel Bodiš  0 : 2 0 21. - 22.
 bye  2 : 0 wo. 48 21. - 24.
Dalibor Procházka ml.  0 : 2 0 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 36 17. - 32.
Vlastimil Kozák  2 : 3 38.4 1. - 32.
 1. liga muži B, 06.09.2020 Body celkem:
720
Jan Mašek  1 : 3 120
Ondřej Kožina  3 : 0 600
 1. liga muži B, 05.09.2020 Body celkem:
360
Jakub Vavřík  3 : 2 360
 D Squashové akademie, 27.06.2020
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 MČR žen, mužů a masters 2020, 05.03.2020
Pořadí: 25
Body za pořadí:
2717
Body za soupeře:
250
Body celkem:
2967
Dan Teuchner  3 : 1 62.4 25. - 26.
Jiří Dušek  3 : 0 78 25. - 28.
Pavel Bodiš  3 : 0 78 25. - 32.
Jaroslav Cerman  2 : 3 31.2 17. - 32.
David Zeman  0 : 3 0 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2020, 15.02.2020
Pořadí: 35
Body za pořadí:
1615
Body za soupeře:
162
Body celkem:
1777
Tomáš Hanzelka  2 : 0 wo. 30 35. - 36.
Martin Sládeček  0 : 2 0 33. - 36.
Dalibor Procházka ml.  2 : 0 60 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 30 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 30 33. - 64.
Michal Kareš  1 : 3 12 1. - 64.
 1. liga muži B, 26.01.2020 Body celkem:
600
Michal Bodiš  1 : 3 120
Marek Hlaváč  3 : 1 480
 1. liga muži B, 25.01.2020 Body celkem:
960
Vítězslav Lazar  3 : 2 360
Jakub Slavíček  3 : 0 600
 Strahov - muži A, 18.01.2020
Pořadí: 21
Body za pořadí:
2439
Body za soupeře:
248
Body celkem:
2687
Jakub Slavíček  2 : 0 80 21. - 22.
Petr Steiner  2 : 0 wo. 40 21. - 24.
Adam Pelczyński  0 : 2 0 17. - 24.
Pavel Jakubů  2 : 0 80 17. - 32.
Martin Volf  0 : 3 0 1. - 32.
Miroslav Kolář  3 : 1 48 1. - 64.
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 04.01.2020
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1273
Body za soupeře:
157
Body celkem:
1430
Vojtěch Mohelník  2 : 0 32.8 17. - 18.
Ondřej Bořil  2 : 0 32.8 17. - 20.
Tomáš Satke  2 : 0 32.8 17. - 24.
Michal Šoman  2 : 0 32.8 17. - 32.
Tomáš Hanzelka  2 : 3 13.12 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 Vánoční D Squashové akademie, 23.12.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 Strahov Muži A, 07.12.2019
Pořadí: 21
Body za pořadí:
2216
Body za soupeře:
149
Body celkem:
2365
Dalibor Procházka ml.  2 : 1 43.2 21. - 22.
Ladislav Procházka  2 : 0 wo. 36 21. - 24.
Jakub Zapala  0 : 2 0 17. - 24.
Petr Veselý  2 : 1 43.2 17. - 32.
Petr Steiner  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 1. liga muži B, 01.12.2019 Body celkem:
480
Michal Kareš  0 : 3 0
Radek Hlobik  3 : 1 480
 1. liga muži B, 30.11.2019 Body celkem:
720
Martin Štěpán ml.  3 : 0 600
Jaroslav Cerman  1 : 3 120
 Muži B - Poděbrady , 23.11.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1692
Body za soupeře:
69
Body celkem:
1761
Petr Veselý  0 : 2 wo. 0 7. - 8.
Dalibor Procházka ml.  0 : 2 wo. 0 5. - 8.
František Procházka  2 : 3 19.68 čtvrtfinále
Luboš Walter ml.  3 : 1 32.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 16.4 1. - 32.
 Memoriál Jany Kosinkové, 19.10.2019
Pořadí: 16
Body za pořadí:
1969
Body za soupeře:
73
Body celkem:
2042
Vojtěch Hanzal  0 : 2 wo. 0 15. - 16.
Jan Daňsa  0 : 2 wo. 0 13. - 16.
Jaroslav Cerman  1 : 2 28 9. - 16.
Ondřej Ertl  0 : 3 0 1. - 16.
Vlastimil Kozák  3 : 1 44.8 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup muži "A", 14.09.2019
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2891
Body za soupeře:
224
Body celkem:
3115
Jáchym Mraček  2 : 0 100 15. - 16.
Petr Nohel ml.  0 : 2 0 13. - 16.
Dalibor Procházka ml.  1 : 2 40 9. - 16.
Michal Jadrníček  1 : 3 20 1. - 16.
Jakub Slavíček  3 : 1 64 1. - 32.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži B, 07.09.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
165
Body celkem:
2925
Petr Steiner  0 : 3 0 3. - 4.
Michal Bodiš  0 : 3 0 semifinále
Vlastimil Kozák  3 : 0 60 čtvrtfinále
Martin Vostatek  3 : 0 50 1. - 16.
Radek Dudešek  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Muži A - Poděbrady Open, 13.04.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1722
Body za soupeře:
98
Body celkem:
1820
Kristián Mraček  0 : 2 0 13. - 14.
Petr Veselý  2 : 0 60 13. - 16.
Jakub Vavřík  0 : 2 0 9. - 16.
Martin Švec  0 : 3 0 1. - 16.
Roman Kubričan  3 : 1 38.4 1. - 32.
 1. liga muži A, 31.03.2019 Body celkem:
800
Jan Sluka  3 : 0 500
Petr Zlámal  3 : 2 300
 1. liga muži A, 30.03.2019 Body celkem:
700
Michal Kareš  2 : 3 200
Jan Břeň  3 : 0 500
 MČR žen, mužů a masters 2019, 07.03.2019
Pořadí: 27
Body za pořadí:
2574
Body za soupeře:
179
Body celkem:
2753
Pavel Jakubů  3 : 0 wo. 39 27. - 28.
Vlastimil Kozák  2 : 3 31.2 25. - 28.
Jaroslav Cerman  3 : 2 46.8 25. - 32.
Michal Kareš  1 : 3 20.8 17. - 32.
Marek Koutník  2 : 3 41.6 1. - 32.
 Moravian Silesian Squash Open 2019 - Muži A, 09.02.2019
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2343
Body za soupeře:
168
Body celkem:
2511
Ondřej Ertl  2 : 0 wo. 40 15. - 16.
Karím Farrag  1 : 2 32 13. - 16.
Petr Veselý st.  1 : 2 32 9. - 16.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 1. - 16.
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 64 1. - 32.
 1. liga muži A, 27.01.2019 Body celkem:
500
Vojtěch Hanzal  3 : 1 400
Patrik Neuwirth  1 : 3 100
 1. liga muži A, 26.01.2019 Body celkem:
600
Petr Steiner  1 : 3 100
Miroslav Kolář  3 : 0 500
 HRADECKÝ CUP, 19.01.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
133
Body celkem:
2833
Ladislav Procházka  1 : 3 18 13. - 14.
Ondřej Kožina  3 : 2 54 13. - 16.
Matej Hrnčiřík  0 : 3 0 9. - 16.
Martin Volf  1 : 3 18 1. - 16.
Jiří Dušek  3 : 2 43.2 1. - 32.
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 05.01.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
2410
Body za soupeře:
177
Body celkem:
2587
Petr Kopecký  3 : 2 37.2 finále
Dan Teuchner  3 : 0 49.6 semifinále
Martin Honek  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Miroslav Sikora  3 : 2 18.6 1. - 16.
Michal Šoman  3 : 0 24.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 9.3 1. - 64.
 Strahov - muži A, 08.12.2018
Pořadí: 38
Body za pořadí:
1211
Body za soupeře:
144
Body celkem:
1355
Jan Daňsa  1 : 2 19.2 37. - 38.
Miloš Liška  2 : 0 48 37. - 40.
Dan Teuchner  1 : 2 19.2 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 24 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 24 33. - 64.
Vlastimil Kozák  1 : 3 9.6 1. - 64.
 1. liga muži A, 02.12.2018 Body celkem:
1200
Daniel Vrána  3 : 0 600
Marek Hlaváč  3 : 0 600
 1. liga muži A, 01.12.2018 Body celkem:
720
Jakub Zapala  3 : 1 480
Petr Marek  2 : 3 240
 Credit Czech Poděbrady Open 2018 - muži B, 24.11.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2457
Roman Kubričan  0 : 2 0 5. - 6.
Tomáš Herold  2 : 0 wo. 30 5. - 8.
Pavel Jakubů  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Daňsa  3 : 1 40 1. - 16.
Jáchym Mraček  3 : 0 40 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup, 10.11.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
154
Body celkem:
2502
Benjamin Bergel  0 : 2 0 9. - 10.
Ladislav Procházka  2 : 1 42 9. - 12.
Šimon Josef Maťas  2 : 0 wo. 35 9. - 16.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 1. - 16.
Petr Kopecký  3 : 0 56 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 21 1. - 64.
 HAMR HEAD muži B, 27.10.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
185
Body celkem:
2164
Jáchym Mraček  2 : 0 50 9. - 10.
Dalibor Procházka ml.  2 : 1 30 9. - 12.
Matyáš Dufek  2 : 0 50 9. - 16.
Pavel Jakubů  0 : 3 0 1. - 16.
Tomáš Novák  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 1. liga muži A, 14.10.2018 Body celkem:
400
Vojtěch Hanzal  3 : 1 400
Martin Kubát  0 : 3 0
 2. liga muži B, 13.10.2018 Body celkem:
300
Lukáš Svoboda  3 : 0 300
 1. liga muži A, 13.10.2018 Body celkem:
500
Petr Steiner  1 : 3 100
Miroslav Kolář  3 : 1 400
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 06.10.2018
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2923
Body za soupeře:
264
Body celkem:
3187
Karím Farrag  0 : 2 0 19. - 20.
Benjamin Bergel  0 : 2 0 17. - 20.
Filip Kočárek  2 : 0 96 17. - 24.
Jaroslav Kaleta  2 : 0 96 17. - 32.
Martin Švec  0 : 3 0 1. - 32.
Jan Ryšavý  3 : 0 72 1. - 64.
 Huslík Cup, 08.09.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
145
Body celkem:
2046
Lukáš Matoušek  0 : 2 0 9. - 10.
Ladislav Procházka  2 : 0 50 9. - 12.
Aleš Kubíček  2 : 1 30 9. - 16.
Patrik Neuwirth  1 : 3 10 1. - 16.
Pavel  Brichta  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 HANYA corporation Cup, 12.05.2018
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2153
Body za soupeře:
186
Body celkem:
2339
Petr Kopecký  2 : 3 25.6 17. - 18.
Jiří Dušek  3 : 1 51.2 17. - 20.
Kamil Staněk  3 : 1 51.2 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 32.
Karím Farrag  2 : 3 25.6 1. - 32.
 Albatros Media - Muži "B", 28.04.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
125
Body celkem:
2322
Jakub Zapala  2 : 0 wo. 30 7. - 8.
Ladislav Procházka  0 : 2 0 5. - 8.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Schuller  3 : 1 40 1. - 16.
Milan Beránek  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 STRAHOV MUŽI A, 14.04.2018
Pořadí: 23
Body za pořadí:
2084
Body za soupeře:
135
Body celkem:
2219
Jan Čaboun  2 : 0 wo. 36 23. - 24.
Marek Panáček  0 : 2 0 21. - 24.
Marek Panáček  0 : 2 0 21. - 24.
Jaroslav Cerman  1 : 2 28.8 17. - 24.
Dan Teuchner  2 : 1 43.2 17. - 32.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 1. liga muži B, 07.04.2018 Body celkem:
240
Pavel Jakubů  3 : 2 240
Filip Richtárech  0 : 3 0
Harry Londy   0 : 3 0
 SKUS - PETR´S CUP, 24.03.2018
Pořadí: 30
Body za pořadí:
1106
Body za soupeře:
51
Body celkem:
1157
Vratislav Morkus  0 : 2 wo. 0 29. - 30.
Jan Šťastník  2 : 0 wo. 20 29. - 32.
Petr Hlisnikovský  0 : 2 wo. 0 25. - 32.
Ladislav Procházka  0 : 2 0 17. - 32.
Lukáš Matoušek  2 : 3 16 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 MR ženy, muži, masters, 01.03.2018
Pořadí: 21
Body za pořadí:
3085
Body za soupeře:
177
Body celkem:
3262
Petr Veselý  3 : 2 62.4 21. - 22.
Petr Steiner  3 : 0 wo. 52 21. - 24.
Petr Marek  0 : 3 0 17. - 24.
Ladislav Burián  3 : 1 62.4 17. - 32.
Ondřej Uherka  0 : 3 0 1. - 32.
 STRAHOV MUŽI B, 24.02.2018
Pořadí: 16
Body za pořadí:
1605
Body za soupeře:
65
Body celkem:
1670
Vlastimil Kozák  0 : 2 wo. 0 15. - 16.
Pavel Jakubů  0 : 2 wo. 0 13. - 16.
Marek Hlaváč  0 : 2 wo. 0 9. - 16.
Petr Marek  1 : 3 10 1. - 16.
David Doležel  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Turnaj muži D, 16.02.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2018 II.ročník - Muž, 10.02.2018
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2094
Body za soupeře:
152
Body celkem:
2246
Ladislav Burián  2 : 1 38.4 19. - 20.
Benjamin Bergel  0 : 2 0 17. - 20.
Roman Kubričan  2 : 0 64 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 24 17. - 32.
Jiří Vlček  2 : 3 25.6 1. - 32.
 1. liga muži B, 28.01.2018 Body celkem:
720
Pavel Zdeněk  3 : 0 400
Ondřej Kožina  3 : 1 320
 3. Liga Muži B, 27.01.2018 Body celkem:
250
Zdeněk Jagrik  3 : 0 125
Martina Kakosová  3 : 0 125
 TECNIFIBER CUP Squashové Akademie, 20.01.2018
Pořadí: 33
Body za pořadí:
1541
Body za soupeře:
200
Body celkem:
1741
Marek Hlaváč  2 : 1 32.4 33. - 34.
Jan Sluka  2 : 0 54 33. - 36.
Jiří Dušek  2 : 0 54 33. - 40.
Miroslav Kolář  2 : 1 32.4 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 27 33. - 64.
Petr Kopecký  0 : 3 0 1. - 64.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - turnaj B, 06.01.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
155
Body celkem:
2056
Petr Veselý  1 : 2 20 9. - 10.
Jan Čaboun  2 : 0 50 9. - 12.
Ondřej Kožina  2 : 1 30 9. - 16.
Filip Kočárek  0 : 3 0 1. - 16.
Martin Sochůrek  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Strahov muži "A", 09.12.2017
Pořadí: 22
Body za pořadí:
1918
Body za soupeře:
154
Body celkem:
2072
Dan Teuchner  1 : 2 25.6 21. - 22.
Kamil Staněk  2 : 0 64 21. - 24.
Pavel Jakubů  0 : 2 0 17. - 24.
Martin Schuller  2 : 0 64 17. - 32.
Jaroslav Čech  0 : 3 0 1. - 32.
 1. liga muži B, 03.12.2017 Body celkem:
320
Ondřej Kožina  3 : 1 320
 3. Liga Muži B, 03.12.2017 Body celkem:
250
David Ryba  3 : 0 125
Petr Nezveda  3 : 0 125
 3. Liga Muži B, 02.12.2017 Body celkem:
150
Anton Giertli  3 : 0 150
 Apple Point - HAMR turnaj mužů B, 25.11.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1785
Body za soupeře:
112
Body celkem:
1897
Michal Kareš  1 : 2 20 11. - 12.
Marek Hlaváč  0 : 2 0 9. - 12.
Jiří Dušek  2 : 0 50 9. - 16.
Harry Londy   0 : 3 0 1. - 16.
Michal Valenta  3 : 2 24 1. - 32.
Martin Volf  3 : 2 18 1. - 64.
 HUSLÍK Cup, 11.11.2017
Pořadí: 27
Body za pořadí:
2207
Body za soupeře:
147
Body celkem:
2354
Radovan Kojecký  2 : 0 wo. 44 27. - 28.
Petr Steiner  0 : 2 0 25. - 28.
Jiří Dušek  2 : 1 52.8 25. - 32.
Marek Panáček  0 : 2 0 17. - 32.
Vojtěch Ryba  1 : 3 17.6 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 33 1. - 64.
 Credit Czech Poděbrady Open 2017 - muži B, 28.10.2017
Pořadí: 21
Body za pořadí:
1407
Body za soupeře:
86
Body celkem:
1493
Václav Uhlíř  2 : 0 wo. 20 21. - 22.
Martin Schuller  2 : 1 24 21. - 24.
Jan Sluka  1 : 2 16 17. - 24.
Vojtěch Hanzal  2 : 1 18 17. - 32.
Filip Richtárech  1 : 3 8 1. - 32.
 1. liga muži B, 22.10.2017 Body celkem:
320
Matyáš Dufek  3 : 1 320
 3. Liga Muži B, 22.10.2017 Body celkem:
250
Martin Koša  3 : 0 125
Miroslav Baronik  3 : 0 125
 3. Liga Muži B, 21.10.2017 Body celkem:
250
Zdeněk Jagrik  3 : 0 125
Karel Matzner  3 : 0 125
 Memoriál Jany Kosinkové, 07.10.2017
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2212
Body za soupeře:
179
Body celkem:
2391
Jakub Vavřík  2 : 1 38.4 17. - 18.
Vlastimil Kozák  2 : 1 38.4 17. - 20.
Dan Teuchner  2 : 1 38.4 17. - 24.
Kamil Staněk  2 : 0 64 17. - 32.
Matej Hrnčiřík  0 : 3 0 1. - 32.
 HAMR HEAD Turnaj muži C, 23.09.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1661
Body za soupeře:
115
Body celkem:
1776
Lukáš Levinský  1 : 3 9.6 finále
Petr Nohel ml.  3 : 1 30.72 semifinále
Dan Teuchner  3 : 2 17.28 čtvrtfinále
Vojtěch Hanzal  3 : 0 24 1. - 16.
Adolf Středa  3 : 0 19.2 1. - 32.
Jiří Janata  3 : 0 14.4 1. - 64.
 1. Mistrovský turnaj mužů kategorie B, 09.09.2017
Pořadí: 21
Body za pořadí:
1147
Body za soupeře:
87
Body celkem:
1234
Vratislav Morkus  2 : 1 19.68 21. - 22.
Tomáš Havlík  2 : 1 19.68 21. - 24.
Martin Sopko  0 : 2 0 17. - 24.
David Orálek  2 : 0 32.8 17. - 32.
Harry Londy   0 : 3 0 1. - 32.
Jakub Vaněk  3 : 2 14.76 1. - 64.
 Baráž o 1. ligu muži 2016/2017, 20.05.2017 Body celkem:
800
Jakub Vaněk  3 : 0 400
Tomáš Tlustý  3 : 0 400
 Mistrovský turnaj mužů D, 11.04.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 1. liga muži A, 08.04.2017 Body celkem:
0
Marek Lapáček  0 : 3 0
 Hamr sport - muži B, 25.03.2017
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1484
Body za soupeře:
122
Body celkem:
1606
Pavel Beneš  3 : 0 wo. 20 19. - 20.
Dan Teuchner  1 : 3 8 17. - 20.
Tomáš Tlustý  3 : 2 24 17. - 24.
Libor Přibyl  3 : 2 24 17. - 32.
Karel Kudláček  2 : 3 16 1. - 32.
Ján Fecák  3 : 0 30 1. - 64.
 RT - Torax Cup 2017, 11.03.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
1634
Body za soupeře:
122
Body celkem:
1756
David Hálek  3 : 0 42 finále
David Juráň  3 : 2 20.16 semifinále
Lukáš  Kamp  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Petr Šimeček  3 : 0 21 1. - 16.
Roman Marek  3 : 1 13.44 1. - 32.
 1. liga muži A, 29.01.2017 Body celkem:
480
Roman Filip  3 : 0 400
Martin Volf  1 : 3 80
 1. liga muži A, 28.01.2017 Body celkem:
160
Miroslav Kolář  0 : 3 0
Filip Richtárech  2 : 3 160
 1. liga muži A, 04.12.2016 Body celkem:
0
Michal Kareš  0 : 3 0
Filip Kočárek  0 : 3 0
 1. liga muži A, 03.12.2016 Body celkem:
0
Filip Richtárech  0 : 3 0
 1. liga muži A, 23.10.2016 Body celkem:
80
Harry Londy   0 : 3 0
Petr Marek  1 : 3 80
 1. liga muži A, 22.10.2016 Body celkem:
200
Ondřej Pavelka  0 : 3 0
Štěpán Václavek  2 : 3 200
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 08.10.2016
Pořadí: 43
Body za pořadí:
1308
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1308
Marek Koutník  0 : 3 wo. 0 1. - 64.
 Strahov A, 24.09.2016
Pořadí: 38
Body za pořadí:
1357
Body za soupeře:
124
Body celkem:
1481
Marek Hlaváč  0 : 3 0 37. - 38.
Zdeněk Suchan  3 : 2 32.4 37. - 40.
Jakub Vavřík  1 : 3 10.8 33. - 40.
Kamil Staněk  3 : 0 54 33. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 27 33. - 64.
Filip Kočárek  0 : 3 0 1. - 64.
 Mistrovský turnaj mužů D, 16.06.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Mistrovství ČR U23, (), 22.05.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
416
Body celkem:
4850
 bye  3 : 0 130 9. - 16.
Marek Lapáček  2 : 3 52 1. - 16.
Martin Sochůrek  3 : 0 130
Michal Bodiš  3 : 1 104
 1. liga Muži A 2015/2016, 17.04.2016 Body celkem:
80
Pavel Trávníček  1 : 3 80
 1. liga Muži A 2015/2016, 16.04.2016 Body celkem:
560
Jan Kubíček  2 : 3 160
Martin Volf  3 : 0 400
 Albatros Media - muži "A", 09.04.2016
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2414
Body za soupeře:
171
Body celkem:
2585
Harry Londy   1 : 3 14.4 17. - 18.
Filip Kočárek  3 : 2 43.2 17. - 20.
Jiří Vlček  3 : 2 43.2 17. - 24.
Miroslav Kolář  3 : 2 43.2 17. - 32.
Michal Jadrníček  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 Multipower Junior "A", (B23), 02.04.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
106
Body celkem:
3682
Jakub Solnický  0 : 3 0
Dan Teuchner  3 : 0 84
Michal Bodiš  1 : 3 22.4
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B23), 12.03.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
90
Body celkem:
4781
Ondřej Jánský  3 : 2 67.2
Dominik Dubský  1 : 3 22.4
 SquashArena muži B, 27.02.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1550
Body za soupeře:
118
Body celkem:
1668
Vlastimil Kozák  1 : 3 8.2 9. - 10.
Ján Fecák  3 : 0 41 9. - 12.
Ondřej Kožina  3 : 0 wo. 20.5 9. - 16.
Marek Koutník  2 : 3 16.4 1. - 16.
Pavel Beneš  3 : 2 19.68 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 1. liga Muži A 2015/2016, 21.02.2016 Body celkem:
150
 bye  3 : 0 wo. 150
Petr Malý  0 : 3 0
 1. liga Muži A 2015/2016, 20.02.2016 Body celkem:
160
Patrik Schneider  0 : 3 0
Martin Volf  2 : 3 160
 YONTA CUP, 13.02.2016
Pořadí: 33
Body za pořadí:
1696
Body za soupeře:
240
Body celkem:
1936
Ladislav Procházka  3 : 1 48 33. - 34.
Marek Hlaváč  3 : 0 wo. 30 33. - 36.
Ján Fecák  3 : 0 60 33. - 40.
Vlastimil Kozák  3 : 0 60 33. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 30 33. - 64.
Matej Hrnčiřík  1 : 3 12 1. - 64.
 muži B, 30.01.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
155
Body celkem:
2352
Jaroslav Příhoda  3 : 0 wo. 30 7. - 8.
Radek Hlobik  2 : 3 24 5. - 8.
Ladislav Procházka  1 : 3 12 čtvrtfinále
Jiří Vlček  3 : 0 50 1. - 16.
Václav Uhlíř  3 : 2 24 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 muži A, 16.01.2016
Pořadí: 34
Body za pořadí:
1656
Body za soupeře:
168
Body celkem:
1824
Ladislav Procházka  1 : 3 12 33. - 34.
Tomáš Herold  3 : 1 48 33. - 36.
David Orálek  3 : 1 48 33. - 40.
 bye  3 : 0 wo. 30 33. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 30 33. - 64.
Jan Ryba  0 : 3 0 1. - 64.
 1. liga Muži A 2015/2016, 13.12.2015 Body celkem:
720
Jan Mašek  3 : 1 320
Petr Kobrle  3 : 0 400
 1. liga Muži A 2015/2016, 12.12.2015 Body celkem:
0
Adam Kilián  0 : 3 0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
 muži A, 05.12.2015
Pořadí: 27
Body za pořadí:
2035
Body za soupeře:
204
Body celkem:
2239
Marek Koutník  3 : 2 48 27. - 28.
Marek Hlaváč  2 : 3 32 25. - 28.
Milan Průcha  3 : 2 48 25. - 32.
Jakub Stupka  1 : 3 16 17. - 32.
Michal Jadrníček  0 : 3 0 1. - 32.
Adam Hexner  3 : 0 60 1. - 64.
 muži A, 21.11.2015
Pořadí: 23
Body za pořadí:
2294
Body za soupeře:
188
Body celkem:
2482
Ondřej Pavelka  3 : 0 wo. 40 23. - 24.
Ladislav Procházka  1 : 3 16 21. - 24.
Michal Valenta  2 : 3 32 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 32.
Patrik Neuwirth  0 : 3 0 1. - 32.
David Orálek  3 : 0 60 1. - 64.
 1. liga Muži A 2015/2016, 25.10.2015 Body celkem:
600
Petr Kobrle  3 : 0 300
Martin Olič  3 : 0 300
 1. liga Muži A 2015/2016, 24.10.2015 Body celkem:
400
Marek Hlaváč  1 : 3 80
Jan Svoboda  3 : 1 320
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ, 10.10.2015
Pořadí: 30
Body za pořadí:
2171
Body za soupeře:
190
Body celkem:
2361
Petr Marek  1 : 3 19.2 29. - 30.
Martin Vaněk  3 : 1 76.8 29. - 32.
Miroslav Kolář  0 : 3 0 25. - 32.
Filip Kočárek  1 : 3 19.2 17. - 32.
Ladislav Procházka  2 : 3 38.4 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 64.
 Muži B, 26.09.2015
Pořadí: 36
Body za pořadí:
946
Body za soupeře:
75
Body celkem:
1021
Zdeněk Suchan  0 : 3 wo. 0 35. - 36.
Patrik Rohun  0 : 3 0 33. - 36.
Miloš Liška  3 : 0 wo. 15 33. - 40.
Milan Vlasák  3 : 0 30 33. - 48.
Lumír Klímek  3 : 1 24 33. - 64.
Jiří Vlček  1 : 3 6 1. - 64.
 1. LIGA MUŽI A 2014 - 2015, 10.05.2015 Body celkem:
180
Pavel Beneš  3 : 2 180
 1. LIGA MUŽI A 2014 - 2015, 09.05.2015 Body celkem:
300
Marek Fremel  2 : 3 120
Pavel Trávníček  3 : 2 180
 Mistrovský turnaj mužů A, 11.04.2015
Pořadí: 21
Body za pořadí:
1709
Body za soupeře:
114
Body celkem:
1823
Jan Čaboun  0 : 3 0
Roman Kubričan  3 : 2 0
Petr Zlámal  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Martin Paroulek  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 21.02.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
66
Body celkem:
1418
 bye  3 : 0
Bohuslav Zajkr  3 : 0 0
Filip Nosek  3 : 1 0
Libor Přibyl  3 : 0 0
Marek Koutník  0 : 3 0
Petr Volný  2 : 3 0
 1. liga muži a, 14.12.2014 Body celkem:
0
Luboš Walter st.  0 : 3 0
 1. LIGA MUŽI A 2014 - 2015, 13.12.2014 Body celkem:
480
Martin Sochůrek  3 : 0 400
Marek Hlaváč  1 : 3 80
 Mistrovský turnaj mužů - B, 29.11.2014
Pořadí: 35
Body za pořadí:
970
Body za soupeře:
85
Body celkem:
1055
Marek Lapáček  3 : 0 0
Harry Londy   1 : 3 0
Milan Průcha  3 : 2 0
Chris Owen  3 : 1 0
Filip Nosek  3 : 0 0
Pavel Beneš  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů - B, 01.11.2014
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1210
Body za soupeře:
99
Body celkem:
1309
Petr Volný  3 : 1 0
 bye  3 : 0
Karel Kudláček  1 : 3 0
Milan Čermák  3 : 0 0
Michael Schneider  3 : 0 0
Pavel Trávníček  1 : 3 0
 1.liga muži A, 19.10.2014 Body celkem:
180
Marek Fremel  0 : 3 0
Pavel Trávníček  3 : 2 180
 1. liga muži A, 18.10.2014 Body celkem:
80
Filip Richtárech  0 : 3 0
Luboš Walter st.  1 : 3 80
 Mistrovský turnaj mužů - B, 11.10.2014
Pořadí: 25
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
95
Body celkem:
1346
Petr Rohun  3 : 0 wo. 0
Michal Zoubek  3 : 0 wo. 0
Pavel Beneš  3 : 1 0
Jakub Vavřík  1 : 3 0
Marek Hlaváč  1 : 3 0
Alexander Kuklovský  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj mužů - C, 13.09.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
80
Body celkem:
1331
Michal Viktora  3 : 1 0
Michal Krautwurm  3 : 1 0
Alena Zajícová  3 : 1 0
Štěpán Marko  0 : 3 0
Dominik Šácha  3 : 0 wo. 0
Vratislav Morkus  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 05.04.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1280
Body za soupeře:
38
Body celkem:
1318
Tomáš Wrona  3 : 0 0
Dan Teuchner  2 : 3 0
 bye  3 : 0
Luděk Král  3 : 0 0
Petr Rohun  3 : 1 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU23, (), 06.02.2014
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
135
Body celkem:
3640
Petr Paleta  0 : 3 0
 bye  3 : 0
 bye  3 :  0
Martin Vostatek  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B23, (B23), 21.12.2013
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
77
Body celkem:
3261
Jakub Vaněk  0 : 3 0
Martin Vostatek  3 : 1 0
Jakub Solnický  0 : 3 0
Michal Bodiš  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů A, 07.12.2013
Pořadí: 30
Body za pořadí:
1866
Body za soupeře:
126
Body celkem:
1992
 bye  3 :  0
Petr Zlámal  0 : 3 0
Miroslav Kolář  1 : 3 0
Pavel Jakubů  2 : 3 0
Adam Kilián  3 : 0 wo. 0
Radim Valášek  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj muži B, 02.11.2013
Pořadí: 20
Body za pořadí:
1445
Body za soupeře:
91
Body celkem:
1536
Jiří Krýsl  3 : 1 0
Lukáš Levinský  1 : 3 0
Roman Hlaváč  0 : 3 0
Martin Olič  3 : 2 0
Josef Šebek  3 : 0 0
Pavel Beneš  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj muži A, 26.10.2013
Pořadí: 29
Body za pořadí:
1746
Body za soupeře:
174
Body celkem:
1920
 bye  3 :  0
Petr Steiner  1 : 3 0
Ladislav Burián  2 : 3 0
Tomáš Hanzelka  1 : 3 0
Dominik Dubský  3 : 2 0
Jakub Vaněk  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj muži B, 21.09.2013
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1210
Body za soupeře:
79
Body celkem:
1289
Karel Kudláček  1 : 3 0
Daniel Petriľák  3 : 1 0
Ivan Eibner  3 : 0 0
Ondřej Hepnar  3 : 1 0
Daniel Kantor  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj muži B, 25.05.2013
Pořadí: 18
Body za pořadí:
930
Body za soupeře:
80
Body celkem:
1010
Radim Valášek  2 : 3 0
Radomír Ungr  3 : 0 0
Jan Hummel  3 : 0 0
Ladislav Procházka  1 : 3 0
Josef Fanta  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj muži B, 04.05.2013
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1455
Body za soupeře:
72
Body celkem:
1527
Martin Gříbek  3 : 0 0
Ladislav Procházka  1 : 3 0
Lukáš Klinecký  3 : 2 0
Martin Olič  0 : 3 0
David Orálek  0 : 3 wo. 0
Jan Sluka  3 : 0 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot