Profil hráče

Václav Uhlíř

hrac

Ročník: 1970
Klub: Squashclub Strahov z.s.
Družstvo:SC Strahov D
Registrační číslo: 2675

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 89.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 61. (11/2023)
Aktuální umístění v žebříčku masters mužů nad 45 let: 20.
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 45 let: 1. (02/2019)
Aktuální umístění v žebříčku masters mužů nad 50 let: 4.
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 50 let: 1. (03/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 35 let: 11. (11/2015)
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 40 let: 2. (10/2015)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.06.2024 89 (-8) 7184 (-1046)
01.05.2024 81 (2) 8230 (364)
01.04.2024 83 (-12) 7866 (-678)
01.03.2024 71 (10) 8544 (117)
01.02.2024 81 (-8) 8427 (-371)
01.01.2024 73 (-1) 8798 (-185)
01.12.2023 72 (-11) 8983 (-1031)
01.11.2023 61 (3) 10014 (-170)
01.10.2023 64 (-3) 10184 (-683)
01.09.2023 61 (0) 10867 (0)
01.08.2023 61 (0) 10867 (0)
01.07.2023 61 (0) 10867 (0)
01.06.2023 61 (2) 10867 (401)
01.05.2023 63 (-1) 10466 (50)
01.04.2023 62 (1) 10416 (196)
01.03.2023 63 (3) 10220 (456)
01.02.2023 66 (2) 9764 (-780)
01.01.2023 68 (2) 10544 (368)
01.12.2022 70 (-2) 10176 (402)
01.11.2022 68 (-7) 9774 (-513)
01.10.2022 61 (1) 10287 (185)
01.09.2022 62 (3) 10102 (-48)
01.08.2022 65 (1) 10150 (0)
01.07.2022 66 (1) 10150 (-110)
01.06.2022 67 (4) 10260 (82)
01.05.2022 71 (-4) 10178 (-221)
01.04.2022 67 (0) 10399 (0)
01.03.2022 67 (0) 10399 (222)
01.02.2022 67 (2) 10177 (0)
01.01.2022 69 (5) 10177 (0)
01.12.2021 74 (6) 10177 (337)
01.11.2021 80 (12) 9840 (753)
01.10.2021 92 (2) 9087 (0)
01.09.2021 94 (0) 9087 (121)
01.08.2021 94 (0) 8966 (0)
01.07.2021 94 (-5) 8966 (-255)
01.06.2021 89 (0) 9221 (0)
01.03.2021 89 (-1) 9221 (0)
01.11.2020 88 (3) 9221 (255)
01.10.2020 91 (1) 8966 (300)
01.04.2020 92 (2) 8666 (-540)
01.03.2020 94 (-7) 9206 (-435)
01.02.2020 87 (1) 9641 (480)
01.01.2020 88 (-2) 9161 (-669)
01.12.2019 86 (-13) 9830 (-489)
01.11.2019 73 (5) 10319 (400)
01.10.2019 78 (-4) 9919 (-542)
01.09.2019 74 (0) 10461 (0)
01.08.2019 74 (0) 10461 (0)
01.07.2019 74 (0) 10461 (0)
01.06.2019 74 (2) 10461 (354)
01.05.2019 76 (-4) 10107 (-597)
01.04.2019 72 (7) 10704 (490)
01.03.2019 79 (2) 10214 (171)
01.02.2019 81 (-3) 10043 (-735)
01.01.2019 78 (-5) 10778 (-280)
01.12.2018 73 (5) 11058 (76)
01.11.2018 78 (-5) 10982 (-256)
01.10.2018 73 (4) 11238 (340)
01.09.2018 77 (0) 10898 (0)
01.08.2018 77 (0) 10898 (0)
01.07.2018 77 (-1) 10898 (0)
01.06.2018 76 (-4) 10898 (-327)
01.05.2018 72 (-1) 11225 (-105)
01.04.2018 71 (-1) 11330 (0)
01.03.2018 70 (-6) 11330 (0)
01.02.2018 64 (12) 11330 (609)
01.01.2018 76 (4) 10721 (180)
01.12.2017 80 (3) 10541 (196)
01.11.2017 83 (5) 10345 (757)
01.10.2017 88 (-2) 9588 (0)
01.09.2017 86 (-1) 9588 (0)
01.07.2017 85 (0) 9588 (0)
01.06.2017 85 (7) 9588 (763)
01.05.2017 92 (9) 8825 (828)
01.04.2017 101 (9) 7997 (519)
01.03.2017 110 (-4) 7478 (-512)
01.02.2017 106 (-11) 7990 (-374)
01.01.2017 95 (-3) 8364 (-160)
01.12.2016 92 (-7) 8524 (-306)
01.11.2016 85 (-6) 8830 (6)
01.10.2016 79 (7) 8824 (179)
01.09.2016 86 (0) 8645 (0)
01.06.2016 86 (-4) 8645 (-310)
01.05.2016 82 (-3) 8955 (60)
01.04.2016 79 (-3) 8895 (-120)
01.03.2016 76 (0) 9015 (25)
01.02.2016 76 (-2) 8990 (-380)
01.01.2016 74 (16) 9370 (5713)
01.12.2015 90 (38) 3657 (1250)
01.11.2015 128 (-28) 2407 (-639)
01.10.2015 100 (-38) 3046 (-1734)
01.09.2015 62 (0) 4780 (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20247381718381892024
20236866636263616161616461722023
20226967676771676665626168702022
202189899494949280742021
20208887949291882020
20197881797276747474747873862019
20187664707172767777777378732018
201795106110101928585868883802017
2016747676798286867985922016
201562100128902015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - Masters duben 2024, (M50+), 20.04.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Jaroslav Sezemský  3 : 0 0
Michal Tůma  3 : 1 0
Vratislav Morkus  3 : 0 0
Symon Vongbounthanh  2 : 3 0
 2. liga muži B, 14.04.2024 Body celkem:
60
Radek Dudešek  1 : 3 60
Václav Pavlovec  0 : 3 0
 2. liga muži B, 13.04.2024 Body celkem:
300
Martin Pučelík  0 : 3 0
Petr Povolný  3 : 0 300
 Ohradní D 5.4.2024, 05.04.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
805
Body za soupeře:
0
Body celkem:
805
 SquashArena turnaj D 3/24, 22.03.2024
Pořadí: 10
Body za pořadí:
446
Body za soupeře:
0
Body celkem:
446
 Ohradní D 15.3.2024, 15.03.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
805
Body za soupeře:
0
Body celkem:
805
 MČR žen, mužů a masters 2024, (M50+), 06.03.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7284
David Orálek  3 : 2 0 3. - 4.
Ladislav Burián  0 : 3 0 semifinále
Symon Vongbounthanh  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 HAMR SPORT - Muži B, 24.02.2024
Pořadí: 28
Body za pořadí:
949
Body za soupeře:
0
Body celkem:
949
Patrik Kobera  0 : 2 wo. 0 27. - 28.
Martin Janečka  0 : 2 wo. 0 25. - 28.
 bye  2 : 0 wo. 0 25. - 32.
Jakub Strauss  1 : 2 0 17. - 32.
Tomáš Novák  0 : 3 0 1. - 32.
Kryštof Drapák  3 : 1 0 1. - 64.
 Ohradní D 23.2.2024, 23.02.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
713
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
 SquashArena turnaj D 2/24, 16.02.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
593
Body za soupeře:
0
Body celkem:
593
 Ohradní D 2.2.2024, 02.02.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
713
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
 2. liga muži B, 28.01.2024 Body celkem:
400
Jan Gerstdorf  3 : 1 200
David Doležel  3 : 1 200
 2. liga muži B, 27.01.2024 Body celkem:
250
Vít Barnáš  0 : 3 0
Vladimír Hotový  3 : 0 250
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - Masters 2024, (M50+), 20.01.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
David Orálek  0 : 3 0 finále
Josef Fanta  3 : 1 0 semifinále
Michal Tůma  3 : 0 0 čtvrtfinále
 Ohradní D 12.1.2024, 12.01.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
593
Body za soupeře:
0
Body celkem:
593
 Ohradní Vánoční D 17.12.2023, 17.12.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
644
Body za soupeře:
0
Body celkem:
644
 ALBATROS MEDIA - Muži B, 16.12.2023
Pořadí: 28
Body za pořadí:
949
Body za soupeře:
0
Body celkem:
949
Pavel Popelka  0 : 2 wo. 0 27. - 28.
Pavel Rak  0 : 2 0 25. - 28.
Tomáš Kukaň  2 : 1 0 25. - 32.
Zdeněk Barták  0 : 2 0 17. - 32.
Pavel Jakubů  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 64.
 Ohradní D 1.12.2023, 01.12.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
713
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
 2. liga muži B, 26.11.2023 Body celkem:
250
Tomáš Pluhař  3 : 0 250
Ondřej Souhrada  0 : 3 0
 2. liga muži B, 25.11.2023 Body celkem:
500
Petr Šimek  3 : 0 250
Filip Čálek  3 : 0 250
 SquashArena turnaj D 11/23, 10.11.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
553
Body za soupeře:
0
Body celkem:
553
 Ohradní D 27.10.2023, 27.10.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
498
Body za soupeře:
0
Body celkem:
498
 2. liga muži B, 22.10.2023 Body celkem:
350
Pavel Trefný  3 : 2 150
Adam Gerstdorf  3 : 1 200
 2. liga muži B, 21.10.2023 Body celkem:
200
Vladimír Hotový  3 : 1 200
 SquashArena turnaj D 10/23, 13.10.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
593
Body za soupeře:
0
Body celkem:
593
 Masters HAMR, (M45+), 07.10.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Tomáš Valta  0 : 3 0
David Orálek  3 : 2 0
Vít Zachodil  3 : 2 0
 Ohradní D 11.8.2023, 11.08.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Ohradní D 14.7.2023, 14.07.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 Ohradní D 30.6.2023, 30.06.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Ohradní D 16.6.2023, 16.06.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Ohradní D 9.6.2023, 09.06.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 SquashArena turnaj D 6/23, 02.06.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 Squasharena Muži B 27.5.2023, 27.05.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1692
Body za soupeře:
67
Body celkem:
1759
Lukáš Matoušek  0 : 2 0 7. - 8.
Martin Sopko  0 : 2 0 5. - 8.
Michal Bodiš  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jakub Strauss  3 : 0 41 1. - 16.
Seif Tamer  3 : 1 26.24 1. - 32.
 Ohradní D 19.5.2023, 19.05.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 SquashArena turnaj D 5/23, 05.05.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 2. liga muži A, 23.04.2023 Body celkem:
120
Radek Dudešek  2 : 3 120
 2. liga muži A, 22.04.2023 Body celkem:
180
Jakub Strauss  2 : 3 120
Josef Růžek  1 : 3 60
 Ohradní D 14.4.2023, 14.04.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Strahov - muži B, 18.03.2023
Pořadí: 16
Body za pořadí:
1309
Body za soupeře:
82
Body celkem:
1391
Josef Růžek  2 : 3 16.4 15. - 16.
Miloš Liška  2 : 3 16.4 13. - 16.
Petr Zlámal  0 : 3 0 9. - 16.
Václav Pavlovec  2 : 3 16.4 1. - 16.
Štěpán Holub  3 : 0 32.8 1. - 32.
 MČR žen, mužů a masters 2023, (M50+), 09.03.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5941
Body za soupeře:
242
Body celkem:
6183
David Belada  0 : 3 0 3. - 4.
David Orálek  1 : 3 38.4 semifinále
Aleš Novák  3 : 0 144 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 60 1. - 16.
 Ohradní D 3.3.2023, 03.03.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 SquashArena turnaj D 2/23, 24.02.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 2. liga muži A, 19.02.2023 Body celkem:
450
Martin Slavičínský  3 : 1 200
Stanislav Pech st.  3 : 0 250
 2. liga muži A, 18.02.2023 Body celkem:
250
Martin Pučelík  0 : 3 0
Bohuslav Zajkr  3 : 0 250
 Ohradní D 10.2.2023, 10.02.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Ohradní D 27.1.2023, 27.01.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Muži C, 21.01.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1131
Body za soupeře:
64
Body celkem:
1195
Petr Vosátka  3 : 1 23.68 3. - 4.
Jan Daňsa  0 : 3 0 semifinále
Radek Paleček  3 : 1 17.76 čtvrtfinále
Jan Port  3 : 1 14.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 7.4 1. - 32.
 Masters HAMR, (M45+), 07.01.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
213
Body celkem:
4879
Symon Vongbounthanh  3 : 2 76.8 3. - 4.
David Belada  0 : 3 0 semifinále
Adam Čumpel  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Vánoční Ohradní D 18.12.2022, 18.12.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Strahov - muži B, 04.12.2022
Pořadí: 27
Body za pořadí:
1193
Body za soupeře:
60
Body celkem:
1253
Tomáš Císařovský  2 : 0 30 27. - 28.
Pavel Bodiš  0 : 2 0 25. - 28.
Jakub Strauss  2 : 0 30 25. - 32.
David Linhart  0 : 2 0 17. - 32.
Miroslav Kolář  0 : 3 0 1. - 32.
 SquashArena turnaj D 12/22, 02.12.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 2. liga muži A, 27.11.2022 Body celkem:
300
Šimon Rynt  0 : 3 0
Radek Dudešek  3 : 0 300
 2. liga muži A, 26.11.2022 Body celkem:
60
Pavel Beneš  1 : 3 60
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2022 - Podzimní masters, (M40+), 19.11.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
197
Body celkem:
4076
Michal Snopek  2 : 3 48 finále
Ondřej Bořil  3 : 1 76.8 semifinále
Pavel Klema  3 : 0 72 čtvrtfinále
 Squash Ohradní D 11.11.2022, 11.11.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 ELEKTRO MAHL - MUŽI B, 05.11.2022
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1785
Body za soupeře:
110
Body celkem:
1895
Faríd Farrag  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Šimon Rynt  2 : 3 20 9. - 12.
Michal  Kulhánek  3 : 0 50 9. - 16.
Vlastimil Kozák  0 : 3 0 1. - 16.
Josef Fanta  3 : 0 40 1. - 32.
 SquashArena turnaj D 10/22, 21.10.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 2. liga muži A, 16.10.2022 Body celkem:
420
Stanislav Pech st.  3 : 1 240
Pavel Popelka  3 : 2 180
 2. liga muži A, 15.10.2022 Body celkem:
360
Tomáš Divák  2 : 3 120
Michal Snopek  3 : 1 240
 Squash Ohradní D 30.9.2022, 30.09.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Squash Ohradní D 23.9.2022, 23.09.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Strahov - Muži B, 03.09.2022
Pořadí: 24
Body za pořadí:
1290
Body za soupeře:
64
Body celkem:
1354
Michal  Kulhánek  0 : 2 0 23. - 24.
Michal Snopek  1 : 2 16 21. - 24.
Šimon Rynt  0 : 2 0 17. - 24.
František Gurecký  2 : 0 40 17. - 32.
Martin Brňák  1 : 3 8 1. - 32.
 Squash Ohradní D 2.9.2022, 02.09.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Squash Ohradní D 19.8.2022, 19.08.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 SquashArena turnaj D 8/22, 12.08.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Squash Ohradní D 5.8.2022, 05.08.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Squash Ohradní D 29.7.2022, 29.07.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Squash Ohradní D 22.7.2022, 22.07.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Squash Ohradní D 15.7.2022, 15.07.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Squash Ohradní D 1.7.2022, 01.07.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 B turnaj muži-SquashArena 21.5.2022, 21.05.2022
Pořadí: 16
Body za pořadí:
1309
Body za soupeře:
49
Body celkem:
1358
Tomáš Císařovský  0 : 2 wo. 0 15. - 16.
Jan Nožka  1 : 2 16.4 13. - 16.
Pavel Jakubů  0 : 2 0 9. - 16.
Martin Sopko  0 : 3 0 1. - 16.
Jaroslav Sezemský  3 : 0 32.8 1. - 32.
 SquashArena turnaj D 5/22, 13.05.2022
Pořadí: 12
Body za pořadí:
351
Body za soupeře:
0
Body celkem:
351
 Strahov - muži C, 07.05.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
843
Body za soupeře:
42
Body celkem:
885
Rubén Medina Sabino  1 : 3 4.2 9. - 10.
Marek Malý  3 : 2 12.6 9. - 12.
Tomáš Císařovský  3 : 2 12.6 9. - 16.
Pavel Šlemr  1 : 3 4.2 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2022 - Aprílové masters, (M45+), 30.04.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
43
Body celkem:
3000
Symon Vongbounthanh  3 : 2 43.2
Milan Beránek  0 : 3 0
David Orálek  0 : 3 0
 iRadio21_muži C, 23.04.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
74
Body celkem:
1325
Lukáš Stupka  2 : 1 17.28 5. - 6.
Jakub Strauss  2 : 1 17.28 5. - 8.
Radomír Ungr  1 : 3 5.76 čtvrtfinále
Lukáš Kučiak  3 : 0 24 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 SquashArena turnaj D 4/22, 01.04.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Muži C - HAMR sport POTISKOMANIE.CZ, 26.03.2022
Pořadí: 16
Body za pořadí:
837
Body za soupeře:
19
Body celkem:
856
Tomáš Zach  0 : 2 wo. 0 15. - 16.
Adam Čumpel  0 : 2 wo. 0 13. - 16.
Ladislav Švábek  0 : 2 wo. 0 9. - 16.
Viktor Nezveda  2 : 3 9.6 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 MČR žen, mužů a masters 2022, (M50+), 03.03.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
216
Body celkem:
5447
Miloš Pospíšil  3 : 0 wo. 72 3. - 4.
Štěpán Marko  2 : 3 57.6 semifinále
Petr Rohun  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži C - 2022, 12.02.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
87
Body celkem:
1439
Tomáš Valta  0 : 3 0 3. - 4.
Pavel Beneš  1 : 3 7.68 semifinále
Petr Vosátka  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Štěpán Holub  3 : 0 24 1. - 16.
Mikuláš Dufek  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. liga muži B, 30.01.2022 Body celkem:
540
Roman Kubričan  3 : 1 240
Jan Bílý  3 : 0 300
 2. liga muži B, 29.01.2022 Body celkem:
240
Milan Beránek  0 : 3 0
Karel Svoboda  3 : 1 240
 Oxytherapy Squash Open, 08.01.2022
Pořadí: 44
Body za pořadí:
766
Body za soupeře:
36
Body celkem:
802
Adam Čumpel  0 : 2 wo. 0 43. - 44.
Faríd Farrag  0 : 2 wo. 0 41. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 15 41. - 48.
Martin Brňák  0 : 2 0 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 64.
Šimon Rynt  1 : 3 6 1. - 64.
 Strahov - muži C, 04.12.2021
Pořadí: 18
Body za pořadí:
798
Body za soupeře:
61
Body celkem:
859
Šimon Rynt  1 : 2 7.68 17. - 18.
Matěj Bomba  2 : 0 19.2 17. - 20.
Jakub Strauss  2 : 1 11.52 17. - 24.
Štěpán Janega  2 : 1 11.52 17. - 32.
Luboš Walter st.  1 : 3 3.84 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. liga muži B, 28.11.2021 Body celkem:
240
Jan Dřevíkovský  3 : 1 240
 2. liga muži B, 27.11.2021 Body celkem:
0
Michal Boška  0 : 3 0
 SquashEspecial - Muži C, 13.11.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1105
Body za soupeře:
64
Body celkem:
1169
Michal Kudela  2 : 0 wo. 14.4 7. - 8.
Ondřej Souhrada  1 : 2 11.52 5. - 8.
Jan Mašek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Zdeněk Barták  3 : 1 19.2 1. - 16.
Ondřej  Grabiáš  3 : 2 11.52 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Poděbrady OPEN 2021 - muži B, 06.11.2021
Pořadí: 16
Body za pořadí:
1309
Body za soupeře:
20
Body celkem:
1329
Filip Nosek  0 : 2 wo. 0 15. - 16.
Marek Koutník  0 : 2 wo. 0 13. - 16.
Martin Sopko  0 : 2 wo. 0 9. - 16.
Walter Herold  Veedla  0 : 3 0 1. - 16.
Josef Růžek  3 : 2 19.68 1. - 32.
 MČR žen, mužů a masters 2021, (M50+), 21.10.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
132
Body celkem:
4011
Štěpán Marko  0 : 3 0 finále
Jaroslav Sezemský  3 : 0 96 semifinále
Michal Šoman  3 : 0 wo. 36 čtvrtfinále
 2. liga muži B, 17.10.2021 Body celkem:
420
Tomáš Zach  3 : 0 300
Roman Kubričan  2 : 3 120
 2. liga muži B, 16.10.2021 Body celkem:
300
Michal Franta  1 : 3 60
René Barník  3 : 1 240
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži C 2021, 09.10.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
1634
Body za soupeře:
108
Body celkem:
1742
Marek Koutník  3 : 1 33.6 finále
Petr Podaný  3 : 0 33.6 semifinále
Rudolf Korbelář  3 : 1 20.16 čtvrtfinále
Aleš Novák  3 : 2 12.6 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2021 - PODZIMNÍ MASTERS, (M45+), 25.09.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
173
Body celkem:
4052
David Orálek  1 : 3 24 finále
David Doležel  3 : 1 76.8 semifinále
Petr Nezveda  3 : 0 72 čtvrtfinále
 ELEKTRO MAHL - HAMR Muži C , 18.09.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1053
Body za soupeře:
47
Body celkem:
1100
Hai Nguyen Nguyen  0 : 2 wo. 0 7. - 8.
Jakub Strauss  1 : 2 11.52 5. - 8.
Matěj Slabý  0 : 3 0 čtvrtfinále
Štěpán Holub  3 : 0 24 1. - 16.
Rudolf Korbelář  3 : 2 11.52 1. - 32.
 Hanya Corporatin Cup - Muži B, 14.08.2021
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1161
Body za soupeře:
56
Body celkem:
1217
Michal Jurášek  0 : 3 0 9. - 10.
Pavel Mraček  3 : 1 24.8 9. - 12.
Tomáš Tauš  3 : 2 18.6 9. - 16.
Roman Švec  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2021 - LETNÍ MASTERS, (M50+), 07.08.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
216
Body celkem:
4895
Jan Jícha  3 : 2 43.2
Jiří Jílek  3 : 1 57.6
Pavel Mraček  3 : 1 57.6
Petr Brňák  3 : 1 57.6
 Strahov - Muži C, 24.07.2021
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1011
Body za soupeře:
55
Body celkem:
1066
Miloš Pospíšil  2 : 1 14.4 9. - 10.
Martin Mazur  2 : 1 14.4 9. - 12.
Miroslav Kolář  2 : 0 wo. 12 9. - 16.
Filip Michalský  1 : 3 4.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži B 2021, 12.06.2021
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1242
Body za soupeře:
85
Body celkem:
1327
Tomáš Divák  1 : 2 13.12 17. - 18.
Petr Podaný  2 : 1 19.68 17. - 20.
Petr Nezveda  2 : 1 19.68 17. - 24.
Pavel Mraček  2 : 1 19.68 17. - 32.
Pavel Bodiš  2 : 3 13.12 1. - 32.
 Muži C Tornádo cup, 10.10.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1165
Body za soupeře:
81
Body celkem:
1246
Adolf Středa  2 : 3 13.44 3. - 4.
Martin Kříž  2 : 3 13.44 semifinále
Tomáš Císařovský  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Štěpán Hájek  3 : 0 21 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 PODĚBRADY OPEN 2020- Muži B, 03.10.2020
Pořadí: 26
Body za pořadí:
1222
Body za soupeře:
54
Body celkem:
1276
Miloš Pospíšil  1 : 2 12 25. - 26.
 bye  2 : 0 wo. 15 25. - 28.
Ladislav Procházka  2 : 0 wo. 15 25. - 32.
Tomáš Herold  1 : 2 12 17. - 32.
František Procházka  0 : 3 0 1. - 32.
 2. liga muži A, 06.09.2020 Body celkem:
240
Ladislav Procházka  0 : 3 0
Jan Špinka  3 : 1 240
 2. liga muži A, 05.09.2020 Body celkem:
60
Zbyněk Bašta  1 : 3 60
Michal Kraus  0 : 3 0
 4. Arena Open Cup D turnaj květen, 29.05.2020
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361
 MČR žen, mužů a masters 2020, (M50+), 05.03.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
406
Body celkem:
8875
Robert Alexa  2 : 3 104 finále
Pavel Mraček  3 : 0 208 semifinále
Petr Rohun  3 : 2 93.6 čtvrtfinále
 HANYA corporation Cup - Muži B, 22.02.2020
Pořadí: 28
Body za pořadí:
949
Body za soupeře:
49
Body celkem:
998
Jaroslav Hemelka  0 : 2 wo. 0 27. - 28.
Petr Rohun  0 : 2 0 25. - 28.
 bye  2 : 0 wo. 16.4 25. - 32.
Miroslav Ondruška  0 : 2 0 17. - 32.
Michal Vaněk  2 : 3 13.12 1. - 32.
Dominik Blažíček  3 : 1 19.68 1. - 64.
 ALBATROS MEDIA - Muži C, 15.02.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1105
Body za soupeře:
67
Body celkem:
1172
Matěj Slabý  2 : 0 wo. 14.4 7. - 8.
Tomáš Novák  0 : 2 wo. 0 5. - 8.
Miloš Liška  2 : 3 11.52 čtvrtfinále
René Barník  3 : 2 14.4 1. - 16.
Michal Kudela  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 ERIN´S FLAG Cup Masters, (M50+), 01.02.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
216
Body celkem:
4095
Vít Zachodil  3 : 0 72
Jiří Jílek  3 : 1 57.6
Michal Šoman  3 : 1 57.6
Robert Alexa  2 : 3 28.8
 2. liga muži A, 26.01.2020 Body celkem:
480
Karel Svoboda  3 : 0 300
Milan Beránek  3 : 2 180
 2. liga muži A, 25.01.2020 Body celkem:
360
Karel Radil  3 : 0 300
Michal Boška  1 : 3 60
 Muži C, 18.01.2020
Pořadí: 10
Body za pořadí:
978
Body za soupeře:
61
Body celkem:
1039
Petr Zatřepálek  0 : 2 0 9. - 10.
Tomáš Divák  2 : 1 14.4 9. - 12.
Alexander Kuklovský  2 : 0 24 9. - 16.
Michal Boška  0 : 3 0 1. - 16.
Tomáš Císařovský  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 HAMR Muži C, 07.12.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1053
Body za soupeře:
56
Body celkem:
1109
Zbyněk Bašta  0 : 2 wo. 0 7. - 8.
Josef Růžek  0 : 2 wo. 0 5. - 8.
Michal Kraus  1 : 3 5.76 čtvrtfinále
Tomáš Císařovský  3 : 0 24 1. - 16.
Vlastimil Zeman  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - listopadové Masters, (M45+), 16.11.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
230
Body celkem:
4921
David Orálek  2 : 3 56 finále
Daniel Vrána  3 : 1 89.6 semifinále
Vratislav Morkus  3 : 0 84 čtvrtfinále
 Pivson Cup, 09.11.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1053
Body za soupeře:
43
Body celkem:
1096
Petr Podaný  0 : 2 wo. 0 7. - 8.
Martin Kříž  0 : 2 wo. 0 5. - 8.
Jan Roll  0 : 3 0 čtvrtfinále
Rudolf Korbelář  3 : 0 24 1. - 16.
Vladimír Hotový  3 : 0 19.2 1. - 32.
 Squash Arena D říjen, 11.10.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 2. liga muži A, 06.10.2019 Body celkem:
300
Milan Beránek  0 : 3 0
Karel Svoboda  3 : 0 300
 1. liga muži A, 06.10.2019 Body celkem:
0
Petr Steiner  0 : 3 0
Aleš Knotek  0 : 3 0
 2. liga muži A, 05.10.2019 Body celkem:
300
Michal Boška  1 : 3 60
Petr Nezveda  3 : 1 240
 Muži C, 14.09.2019
Pořadí: 23
Body za pořadí:
707
Body za soupeře:
34
Body celkem:
741
David Svoboda  2 : 1 11.52 23. - 24.
Aleš Novák  0 : 2 0 21. - 24.
Šimon Makovský  0 : 2 0 17. - 24.
Radek Dudešek  2 : 1 11.52 17. - 32.
Zbyněk Bašta  1 : 3 3.84 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži B, 07.09.2019
Pořadí: 38
Body za pořadí:
897
Body za soupeře:
72
Body celkem:
969
Bohuslav Zajkr  1 : 2 12 37. - 38.
Jan Nožka  2 : 1 18 37. - 40.
Martin Sopko  1 : 2 12 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 64.
Jan Roll  0 : 3 0 1. - 64.
 HAMR VAŠE LIGA D květen, 19.05.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Muži C, 11.05.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1485
Body za soupeře:
97
Body celkem:
1582
Tomáš Strmiska  3 : 2 23.04 3. - 4.
Lukáš Levinský  0 : 3 0 semifinále
Robert Alexa  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Martin Němec  3 : 1 19.2 1. - 16.
Pavel Vlášek  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 SquashAréna Muži C, 13.04.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1170
Body za soupeře:
58
Body celkem:
1228
Martin Schuller  0 : 2 0 5. - 6.
Milan Beránek  2 : 1 17.28 5. - 8.
František Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Valta  3 : 2 14.4 1. - 16.
Pavel Brož  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Squash Arena D duben, 05.04.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 2. liga muži A, 31.03.2019 Body celkem:
240
Hai Nguyen Nguyen  1 : 3 60
Karel Svoboda  3 : 2 180
 2. liga muži A, 30.03.2019 Body celkem:
360
Tomáš Novák  3 : 2 180
Alexander Kuklovský  3 : 2 180
 MČR žen, mužů a masters 2019, (M45+), 07.03.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6702
Body za soupeře:
298
Body celkem:
7000
Petr Rohun  3 : 2 115.2 3. - 4.
Jan Daňsa  0 : 3 0 semifinále
Jaroslav Sezemský  3 : 2 86.4 čtvrtfinále
Martin Štěpán  3 : 1 96 1. - 16.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži C, 02.03.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
923
Body za soupeře:
51
Body celkem:
974
Radek Dudešek  0 : 2 wo. 0 11. - 12.
Viktor Nezveda  1 : 2 9.6 9. - 12.
Tomáš Novák  2 : 1 14.4 9. - 16.
Luboš Walter ml.  1 : 3 4.8 1. - 16.
Martin Brňák  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Mužské "Béčko" - Brno, 23.02.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1455
Body za soupeře:
86
Body celkem:
1541
Michal Vaněk  1 : 2 16.4 11. - 12.
Adam Sinkule  0 : 2 0 9. - 12.
Petr Rohun  2 : 1 24.6 9. - 16.
Dan Teuchner  0 : 3 0 1. - 16.
Jaroslav Hemelka  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 Huslík Cup, 09.02.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1053
Body za soupeře:
52
Body celkem:
1105
Tomáš Sigmund  0 : 2 0 7. - 8.
Martin Kollár  0 : 2 0 5. - 8.
Jan Šťastník  1 : 3 5.76 čtvrtfinále
Tomáš Tauš  3 : 0 24 1. - 16.
Martin Šimka  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. liga muži A, 26.01.2019 Body celkem:
300
Petr Hubatka  3 : 0 250
Luboš Walter ml.  1 : 3 50
 Muži C, 19.01.2019
Pořadí: 16
Body za pořadí:
837
Body za soupeře:
19
Body celkem:
856
Miroslav Kousalík  0 : 2 wo. 0 15. - 16.
Alexander Kuklovský  0 : 2 wo. 0 13. - 16.
Matěj Slabý  0 : 2 wo. 0 9. - 16.
Aleš Knotek  0 : 3 0 1. - 16.
Jan Špinka  3 : 2 11.52 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Muži B, 15.12.2018
Pořadí: 26
Body za pořadí:
1222
Body za soupeře:
90
Body celkem:
1312
Tomáš Havlík  0 : 2 0 25. - 26.
Karel Svoboda  2 : 1 24 25. - 28.
Jan Čaboun  2 : 0 wo. 20 25. - 32.
Roman Pross  1 : 2 16 17. - 32.
Petr Veselý st.  0 : 3 0 1. - 32.
Michal Šoman  3 : 0 30 1. - 64.
 Muži C Squash Bowling centrum, 08.12.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1105
Body za soupeře:
57
Body celkem:
1162
Martin Sopko  2 : 0 wo. 14.4 7. - 8.
Miroslav Kolář  0 : 2 0 5. - 8.
Tomáš Herold  1 : 3 5.76 čtvrtfinále
Tomáš Novák  3 : 2 14.4 1. - 16.
Josef Fanta  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. liga muži A, 02.12.2018 Body celkem:
250
Karel Svoboda  3 : 0 250
 2. liga muži A, 01.12.2018 Body celkem:
200
Sam Marston  0 : 3 0
Martina Kakosová  3 : 1 200
 CNC PRODUKT CUP, 24.11.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1433
Body za soupeře:
81
Body celkem:
1514
Štefan  Hudák  1 : 2 14.88 5. - 6.
Lukáš  Kamp  2 : 1 22.32 5. - 8.
Dan Teuchner  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Sigmund  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Muži C, 10.11.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1170
Body za soupeře:
72
Body celkem:
1242
Kristián Mraček  1 : 2 11.52 5. - 6.
Karel Kudláček  2 : 0 wo. 14.4 5. - 8.
Martin Vostatek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Novák  3 : 0 24 1. - 16.
Ondřej Souhrada  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2018 - 1. turnaj Masters, (M45+), 20.10.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
366
Body celkem:
6911
David Orálek  3 : 1 128 finále
Jaroslav Sezemský  3 : 1 102.4 semifinále
Josef Fanta  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 HAMR VAŠE LIGA D říjen, 18.10.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 2. liga muži A, 14.10.2018 Body celkem:
150
Filip Bábovka  0 : 3 0
Tomáš Fecák  3 : 2 150
 2. liga muži A, 13.10.2018 Body celkem:
0
Luboš Walter ml.  0 : 3 0
Jakub Borovský  0 : 3 0
 HAMR sport HEAD - Muži C, 22.09.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1661
Body za soupeře:
109
Body celkem:
1770
Luboš Walter ml.  2 : 3 19.2 finále
Rudolf Korbelář  3 : 1 30.72 semifinále
Miroslav Kolář  3 : 2 17.28 čtvrtfinále
Milan Beránek  3 : 1 19.2 1. - 16.
Jakub Román  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 SQUASH OHRADNÍ D TOUR , 19.08.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 HAMR VAŠE LIGA D, 20.05.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 SquashArena Muži C, 14.04.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
83
Body celkem:
1435
Dalibor Procházka ml.  0 : 2 0 3. - 4.
Dan Kolínský  1 : 3 7.68 semifinále
Martin Kříž  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Alexander Kuklovský  3 : 0 24 1. - 16.
Ondrej Mazanec  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. Liga Muži A, 07.04.2018 Body celkem:
500
Lukáš Svoboda  2 : 3 100
Martin Paroulek  3 : 1 200
Tomáš Fecák  3 : 1 200
 SKUS - PETR´S CUP, 24.03.2018
Pořadí: 46
Body za pořadí:
728
Body za soupeře:
57
Body celkem:
785
Bohuslav Zajkr  0 : 2 wo. 0 45. - 46.
Daniel Vrána  2 : 0 30 41. - 48.
Petr Podaný  0 : 2 0 41. - 48.
Jaroslav Sezemský  0 : 2 0 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 64.
Pavel Bodiš  2 : 3 12 1. - 64.
 Elektro-Mahl s.r.o. turnaj muži C Hamr, 10.03.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1011
Body za soupeře:
75
Body celkem:
1086
Martin Paroulek  2 : 1 14.4 9. - 10.
Jáchym Mraček  2 : 1 14.4 9. - 12.
Martin Kříž  2 : 1 14.4 9. - 16.
Petr Podaný  2 : 3 9.6 1. - 16.
František Procházka  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 MČR masters, (M45+), 02.03.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7793
Body za soupeře:
432
Body celkem:
8225
Petr Veselý st.  0 : 3 0 finále
Martin Kollár  3 : 0 192 semifinále
Kamil Jankovič  3 : 0 144 čtvrtfinále
Aleš Novák  3 : 1 96 1. - 16.
 STRAHOV MUŽI B, 24.02.2018
Pořadí: 24
Body za pořadí:
1290
Body za soupeře:
80
Body celkem:
1370
Filip Nosek  0 : 2 wo. 0 23. - 24.
Jan Ryšavý  0 : 2 wo. 0 21. - 24.
Jiří Dušek  1 : 2 16 17. - 24.
Ondřej Kožina  2 : 0 40 17. - 32.
Ladislav Procházka  0 : 3 0 1. - 32.
Vojtěch Kolomičenko  3 : 1 24 1. - 64.
 MASTERS HAMR sport, (M45+), 17.02.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
343
Body celkem:
6001
David Orálek  3 : 1 112 finále
Michal Tůma  3 : 0 112 semifinále
Jiří Jílek  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 MASTERS HAMR sport, (M35+), 17.02.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2659
Filip Nosek  1 : 3 16 11. - 12.
Pavel Beneš  0 : 3 0 9. - 12.
Tomáš Strmiska  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Tomáš Havlík  2 : 3 32 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 2. Liga Muži A, 28.01.2018 Body celkem:
300
Filip Bábovka  1 : 3 50
Aleš Koudelka  3 : 0 250
 2. Liga Muži A, 27.01.2018 Body celkem:
250
Jan Bílý  3 : 0 250
 SKUS - PETR´S CUP, 20.01.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1485
Body za soupeře:
92
Body celkem:
1577
Martin Sopko  2 : 1 23.04 3. - 4.
Joseph White  0 : 3 0 semifinále
Roman Pross  3 : 1 23.04 čtvrtfinále
Pavel Popelka  3 : 1 19.2 1. - 16.
Botond-Töhötöm Nagy   3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - turnaj B, 06.01.2018
Pořadí: 22
Body za pořadí:
1368
Body za soupeře:
94
Body celkem:
1462
Adam Hexner  0 : 2 wo. 0 21. - 22.
Tomáš Herold  2 : 0 wo. 20 21. - 24.
Pavel Bodiš  1 : 2 16 17. - 24.
Aleš Novák  2 : 0 40 17. - 32.
Martin Volf  0 : 3 0 1. - 32.
Jan Jícha  3 : 2 18 1. - 64.
 HAMR VAŠE LIGA D, 17.12.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Muzi C, 09.12.2017
Pořadí: 17
Body za pořadí:
816
Body za soupeře:
80
Body celkem:
896
Milan Tecl  2 : 0 19.2 17. - 18.
Vojtěch Hanzal  2 : 0 19.2 17. - 20.
Hai Nguyen Nguyen  2 : 1 11.52 17. - 24.
František Procházka  2 : 0 19.2 17. - 32.
Vojtěch Kolomičenko  1 : 3 3.84 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. Liga Muži A, 03.12.2017 Body celkem:
480
Martin Kříž  3 : 2 180
David Orálek  3 : 0 300
 2. Liga Muži A, 02.12.2017 Body celkem:
300
Michal Boška  1 : 3 60
Lukáš Svoboda  3 : 1 240
 Apple Point - HAMR turnaj mužů B, 25.11.2017
Pořadí: 22
Body za pořadí:
1368
Body za soupeře:
70
Body celkem:
1438
Martin Schuller  0 : 2 0 21. - 22.
Pavel Beneš  2 : 1 24 21. - 24.
Martin Kubát  0 : 2 0 17. - 24.
Tomáš Pluhař  2 : 0 wo. 20 17. - 32.
Jiří Dušek  1 : 3 8 1. - 32.
Martin Sochůrek  3 : 2 18 1. - 64.
 , 11.11.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
952
Body za soupeře:
42
Body celkem:
994
Matěj Slabý  2 : 0 wo. 12.6 7. - 8.
Lukáš Vrba  0 : 2 0 5. - 8.
Filip Bábovka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vojtěch Kolomičenko  3 : 0 21 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Turnaj muži D, 04.11.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Credit Czech Poděbrady Open 2017 - muži B, 28.10.2017
Pořadí: 22
Body za pořadí:
1368
Body za soupeře:
68
Body celkem:
1436
Michal Jirka  0 : 2 wo. 0 21. - 22.
Tomáš Strmiska  2 : 0 wo. 20 21. - 24.
Martin Sochůrek  0 : 2 0 17. - 24.
Martin Kříž  2 : 0 40 17. - 32.
Dalibor Procházka ml.  1 : 3 8 1. - 32.
 2. Liga Muži A, 22.10.2017 Body celkem:
200
Tomáš Fecák  0 : 3 0
Tomáš Pluhař  3 : 1 200
 2. Liga Muži A, 21.10.2017 Body celkem:
300
Michal Pihera  3 : 2 150
Aleš Koudelka  3 : 2 150
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - turnaj C - TisknuZaPul.cz, 07.10.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
78
Body celkem:
1430
Marek Hlaváč  1 : 2 15.36 3. - 4.
Lukáš Levinský  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Strmiska  3 : 2 17.28 čtvrtfinále
Lukáš Klinecký  3 : 1 19.2 1. - 16.
Jakub Román  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Mistrovský turnaj mužů D, 26.07.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 Mistrovský turnaj mužů D, 28.06.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 Strahov muži B, 27.05.2017
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1693
Body za soupeře:
64
Body celkem:
1757
David Orálek  0 : 3 0 13. - 14.
Tomáš Herold  3 : 0 wo. 25 13. - 16.
Jaroslav Cerman  0 : 3 0 9. - 16.
Petr Marek  0 : 3 0 1. - 16.
Martin Kříž  3 : 2 24 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Turnaj mužů D, 24.05.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 muži C, 13.05.2017
Pořadí: 24
Body za pořadí:
689
Body za soupeře:
17
Body celkem:
706
Kristián Mraček  0 : 3 wo. 0 23. - 24.
Robert Michalec  0 : 3 wo. 0 21. - 24.
Ondřej Švarc  0 : 3 wo. 0 17. - 24.
Lukáš Klinecký  3 : 0 wo. 9.6 17. - 32.
Jakub Vaněk  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 muži C, 15.04.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1170
Body za soupeře:
80
Body celkem:
1250
Pavel Beneš  2 : 3 11.52 5. - 6.
Martin Kříž  3 : 1 23.04 5. - 8.
Jan Pleskot  0 : 3 0 čtvrtfinále
Pavel Bodiš  3 : 1 19.2 1. - 16.
Filip Šarboch  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. Liga Muži B, 08.04.2017 Body celkem:
660
Josef Fanta  3 : 1 240
Tomáš Herold  3 : 2 180
Petr Ščučinský  3 : 1 240
 muži C, 11.03.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
58
Body celkem:
1410
Pavel Beneš  0 : 3 wo. 0 3. - 4.
Tomáš Herold  0 : 3 0 semifinále
Aleš Hantl  3 : 1 23.04 čtvrtfinále
Filip Nosek  3 : 1 19.2 1. - 16.
Daniel Petriľák  3 : 1 15.36 1. - 32.
 Mistrovství ČR masters - M45+, (M45+), 04.03.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5941
Body za soupeře:
418
Body celkem:
6359
Martin Kollár  2 : 3 76.8 3. - 4.
Kamil Jankovič  2 : 3 76.8 semifinále
Jaroslav Sezemský  3 : 0 144 čtvrtfinále
Milan Tecl  3 : 0 120 1. - 16.
 muži B, 25.02.2017
Pořadí: 40
Body za pořadí:
849
Body za soupeře:
42
Body celkem:
891
Matěj Slabý  0 : 3 wo. 0 39. - 40.
Lukáš Matoušek  0 : 3 wo. 0 37. - 40.
David Orálek  0 : 3 0 33. - 40.
Jiří Pinka  3 : 2 18 33. - 48.
Michal Šoman  3 : 2 18 33. - 64.
Roman Kubričan  1 : 3 6 1. - 64.
 Hamr sport Masters, (M45+), 18.02.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
224
Body celkem:
5882
Jaroslav Sezemský  3 : 0 wo. 70 finále
Milan Tecl  3 : 0 112 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 42 čtvrtfinále
 Hamr sport Masters, (M35+), 18.02.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2143
Body za soupeře:
112
Body celkem:
2255
Miloš Liška  2 : 3 28.8 7. - 8.
Tomáš Havlík  2 : 3 28.8 5. - 8.
Aleš Knotek  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 16.
Radim Valášek  3 : 0 wo. 24 1. - 32.
 muži C, 11.02.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1170
Body za soupeře:
70
Body celkem:
1240
Jan Sluka  1 : 3 5.76 5. - 6.
Filip Nosek  3 : 2 17.28 5. - 8.
Lukáš Levinský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Herold  3 : 0 24 1. - 16.
Jan Nožka  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. Liga Muži B, 28.01.2017 Body celkem:
120
Tomáš Herold  2 : 3 120
Petr Ščučinský  0 : 3 0
 Masters Holešovice, (M45+), 17.12.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
270
Body celkem:
4961
David Orálek  2 : 3 56 finále
Josef Fanta  3 : 0 112 semifinále
Marek Červek  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Masters Holešovice, (M40+), 17.12.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
259
Body celkem:
4938
Martin Muller  3 : 0 72
David Doležel  3 : 1 57.6
Milan Beránek  3 : 1 57.6
Michal Dvořák  3 : 0 72
 Strahov Muži C, 10.12.2016
Pořadí: 17
Body za pořadí:
816
Body za soupeře:
53
Body celkem:
869
Petr Podaný  3 : 2 11.52 17. - 18.
Martin Kříž  3 : 2 11.52 17. - 20.
Dalibor Procházka ml.  3 : 2 11.52 17. - 24.
Ondrej Mazanec  3 : 2 11.52 17. - 32.
Roman Pross  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. Liga Muži B, 04.12.2016 Body celkem:
240
Tomáš Pluhař  3 : 1 240
Vlastimil Kozák  0 : 3 0
 2. Liga Muži B, 03.12.2016 Body celkem:
300
Jan Bílý  3 : 2 180
Jakub Borovský  2 : 3 120
 SquashArena B muži, 26.11.2016
Pořadí: 35
Body za pořadí:
970
Body za soupeře:
99
Body celkem:
1069
Robert Michalec  3 : 0 wo. 15 35. - 36.
Radek Dudešek  2 : 3 12 33. - 36.
Chris Owen  3 : 2 18 33. - 40.
Petr Podaný  3 : 2 18 33. - 48.
 bye  3 : 0 30 33. - 64.
Jiří Dušek  1 : 3 6 1. - 64.
 Evropská Muži C, 12.11.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1170
Body za soupeře:
72
Body celkem:
1242
Martin Vostatek  0 : 3 0 5. - 6.
Adam Hexner  3 : 1 23.04 5. - 8.
Jan Ryšavý  2 : 3 11.52 čtvrtfinále
Jakub Vaněk  3 : 2 14.4 1. - 16.
Milan Vlasák  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. Liga Muži B, 23.10.2016 Body celkem:
300
Vlastimil Kozák  0 : 3 0
Tomáš Herold  3 : 0 300
 2. Liga Muži B, 22.10.2016 Body celkem:
0
Tomáš Pluhař  0 : 3 0
Jakub Borovský  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA - muži C, 08.10.2016
Pořadí: 15
Body za pořadí:
858
Body za soupeře:
44
Body celkem:
902
Josef Fanta  3 : 0 wo. 12 15. - 16.
Petr Podaný  2 : 3 9.6 13. - 16.
Tomáš Tlustý  0 : 3 0 9. - 16.
Roman Švec  0 : 3 0 1. - 16.
Tomáš Fencl  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 "Béčko" Squashové Akademie, 11.09.2016
Pořadí: 36
Body za pořadí:
946
Body za soupeře:
48
Body celkem:
994
Roman Kubričan  0 : 3 wo. 0 35. - 36.
Martin Schuller  0 : 3 0 33. - 36.
Michal Štěpán  3 : 2 18 33. - 40.
 bye  3 : 0 wo. 15 33. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 15 33. - 64.
Štěpán Marko  0 : 3 0 1. - 64.
 2. liga Muži A 2015/2016, 17.04.2016 Body celkem:
180
Miroslav Kousalík  3 : 2 180
 2. liga Muži A 2015/2016, 16.04.2016 Body celkem:
0
Ladislav Procházka  0 : 3 0
 Mistrovství ČR masters - M45+, (M45+), 03.03.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
9400
Body za soupeře:
542
Body celkem:
9942
David Orálek  3 : 2 144 finále
Jaroslav Sezemský  3 : 0 192 semifinále
Milan Tecl  3 : 2 86.4 čtvrtfinále
Ivo Koranda  3 : 0 120 1. - 16.
 2. liga Muži A 2015/2016, 21.02.2016 Body celkem:
150
Filip Janda  0 : 3 0
Alena Zajícová  3 : 2 150
 2. liga Muži A 2015/2016, 20.02.2016 Body celkem:
400
Jiří Kuntoš  3 : 1 200
Michal Karbus  3 : 1 200
 Petr´s CUP, 13.02.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1170
Body za soupeře:
54
Body celkem:
1224
Rudolf Korbelář  1 : 3 5.76 5. - 6.
Patrik Kobera  3 : 0 wo. 14.4 5. - 8.
Martin Paroulek  2 : 3 11.52 čtvrtfinále
Tomáš Strmiska  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 muži B, 30.01.2016
Pořadí: 25
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
112
Body celkem:
1363
Lumír Klímek  3 : 0 wo. 20 25. - 26.
Pavel Beneš  3 : 2 24 25. - 28.
Pavel Trávníček  3 : 0 wo. 20 25. - 32.
Marek Koutník  1 : 3 8 17. - 32.
Michal Jirka  2 : 3 16 1. - 32.
Petr Rohun  3 : 1 24 1. - 64.
 muži C, 16.01.2016
Pořadí: 17
Body za pořadí:
816
Body za soupeře:
61
Body celkem:
877
Kamil Staněk  3 : 2 11.52 17. - 18.
Filip Šilhavý  3 : 1 15.36 17. - 20.
Milan Tecl  3 : 1 15.36 17. - 24.
Josef Fanta  3 : 2 11.52 17. - 32.
Pavel Brož  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. liga Muži A 2015/2016, 13.12.2015 Body celkem:
200
Robert Michalec  3 : 1 200
 2. liga Muži A 2015/2016, 12.12.2015 Body celkem:
500
Miroslav Kousalík  3 : 0 250
Jan Strnad  3 : 0 250
 muži C, 05.12.2015
Pořadí: 20
Body za pořadí:
762
Body za soupeře:
53
Body celkem:
815
Robert Michalec  1 : 3 3.84 19. - 20.
Tomáš Zach  2 : 3 7.68 17. - 20.
Jaroslav Janda  3 : 1 15.36 17. - 24.
Michal Kraus  3 : 2 11.52 17. - 32.
Martin Sochůrek  2 : 3 7.68 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 muži C, 21.11.2015
Pořadí: 20
Body za pořadí:
762
Body za soupeře:
32
Body celkem:
794
Pavel Popelka  0 : 3 wo. 0 19. - 20.
Martin Sochůrek  0 : 3 wo. 0 17. - 20.
Filip Nosek  3 : 2 11.52 17. - 24.
Robert Michalec  3 : 2 11.52 17. - 32.
Aleš Knotek  0 : 3 0 1. - 32.
Aleš Hantl  3 : 2 8.64 1. - 64.
 muži B, 14.11.2015
Pořadí: 15
Body za pořadí:
1649
Body za soupeře:
91
Body celkem:
1740
Michal Valenta  3 : 0 wo. 25 15. - 16.
Petr Marek  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Patrik Rohun  1 : 3 10 9. - 16.
Karel Kudláček  0 : 3 0 1. - 16.
Radek Doucha  3 : 1 32 1. - 32.
Lumír Klímek  3 : 1 24 1. - 64.
 masters, (M45+), 07.11.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
115
Body celkem:
3994
Vít Zachodil  3 : 2 57.6
Michal Šoman  3 : 2 57.6
Jaroslav Sezemský  0 : 3 0
 2. liga Muži A 2015/2016, 25.10.2015 Body celkem:
300
Roman Hlaváč  1 : 3 50
Tomáš Kubáň  3 : 0 250
 muži C, 10.10.2015
Pořadí: 10
Body za pořadí:
843
Body za soupeře:
53
Body celkem:
896
Robert Michalec  1 : 3 4.2 9. - 10.
Vratislav Morkus  3 : 2 12.6 9. - 12.
Jan Sluka  3 : 1 16.8 9. - 16.
Karel Kudláček  0 : 3 0 1. - 16.
Jiří Škop  3 : 1 13.44 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 6.3 1. - 64.
 2. LIGA MUŽI A 2014 - 2015, 10.05.2015 Body celkem:
120
Petr Podaný  2 : 3 120
 2. LIGA MUŽI A 2014 - 2015, 09.05.2015 Body celkem:
360
Pavel Brož  3 : 1 240
Tomáš Fecák  2 : 3 120
 Mistrovský turnaj mužů B, 28.03.2015
Pořadí: 30
Body za pořadí:
902
Body za soupeře:
33
Body celkem:
935
Rudolf Korbelář  2 : 3 0
Ján Forgáč  0 : 3 0
Robert Michalec  0 : 3 wo. 0
Tomáš Herold  3 : 0 wo. 0
Ivan Eibner  0 : 3 wo. 0
 bye  3 :  0
 Mistrovství republiky masters - M45, (M45+), 05.03.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
103
Body celkem:
4769
 bye  3 :  0
Ivo Koranda  3 : 1 0
Štěpán Marko  0 : 3 0
Vladislav Davídek  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj mužů A, 21.02.2015
Pořadí: 38
Body za pořadí:
1357
Body za soupeře:
92
Body celkem:
1449
Martin Honek  0 : 3 0
Josef Šebek  0 : 3 0
 bye  3 :  0
 bye  3 : 0
Ladislav Burián  0 : 3 0
Ján Fecák  3 : 2 0
 2.liga Muži A, 15.02.2015 Body celkem:
60
Miroslav Kolář  0 : 3 0
Martin Gříbek  1 : 3 60
 2. LIGA MUŽI A 2014 - 2015, 14.02.2015 Body celkem:
240
Ján Fecák  3 : 2 180
Michal Krautwurm  1 : 3 60
 Mistrovský turnaj mužů - A, 17.01.2015
Pořadí: 46
Body za pořadí:
1211
Body za soupeře:
90
Body celkem:
1301
Petr Steiner  3 : 0 wo. 0
Ján Fecák  0 : 3 wo. 0
Peter Hrúzik  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Jan Daňsa  2 : 3 0
Radim Valášek  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj mužů - B, 10.01.2015
Pořadí: 24
Body za pořadí:
1290
Body za soupeře:
29
Body celkem:
1319
Jakub Zahradník  1 : 3 0
Petr Podaný  0 : 3 wo. 0
 bye  3 :  0
Michal Viktora  0 : 3 0
Roman Kubričan  3 : 0 wo. 0
Filip Nosek  0 : 3 0
 2. LIGA MUŽI A 2014 - 2015, 14.12.2014 Body celkem:
300
Martin Gříbek  3 : 2 180
Vojtěch Kolomičenko  2 : 3 120
 2. LIGA MUŽI A 2014 - 2015, 13.12.2014 Body celkem:
300
Petr Podaný  3 : 0 300
Miroslav Kolář  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů - A, 06.12.2014
Pořadí: 26
Body za pořadí:
1900
Body za soupeře:
169
Body celkem:
2069
Tomáš Hanzelka  3 : 2 0
Jaroslav Sezemský  3 : 0 0
Vlastimil Kozák  0 : 3 0
David Orálek  3 : 1 0
Martin Švec  0 : 3 0
Dan Teuchner  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů - B, 29.11.2014
Pořadí: 42
Body za pořadí:
805
Body za soupeře:
82
Body celkem:
887
Lukáš Klinecký  3 : 0 0
Jiří Vágner  3 : 0 0
Jan Mastný  2 : 3 0
Dan Teuchner  0 : 3 0
Jan Hlavička  3 : 0 0
Pavel Beneš  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů - A, 15.11.2014
Pořadí: 28
Body za pořadí:
1798
Body za soupeře:
106
Body celkem:
1904
Martin Vaněk  3 : 1 0
Miroslav Kolář  0 : 3 0
Michal Bodiš  1 : 3 0
 bye  3 :  0
Petr Zlámal  0 : 3 0
Jan Čaboun  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů - C, 25.10.2014
Pořadí: 28
Body za pořadí:
624
Body za soupeře:
19
Body celkem:
643
 bye  3 :  0
Marek Koutník  0 : 3 0
Karel Václavek  1 : 3 0
Vladimír Hotový  0 : 3 wo. 0
Vladimír Hlavatý  2 : 3 0
Milan Macura  3 : 0 wo. 0
 2. liga A, 19.10.2014 Body celkem:
60
Vojtěch Kolomičenko  1 : 3 60
Kamil Staněk  0 : 3 0
 2 liga Muži A, 18.10.2014 Body celkem:
360
Miroslav Kolář  3 : 1 240
Martin Gříbek  2 : 3 120
 Mistrovský turnaj mužů - B, 20.09.2014
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
82
Body celkem:
1920
Vlastimil Kozák  0 : 3 0
Jaroslav Sezemský  3 : 2 0
Tomáš Strmiska  0 : 3 wo. 0
Jan Roll  3 : 0 wo. 0
 bye  3 :  0
Tomáš Císařovský  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj masters M35, (M35+), 14.06.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
73
Body celkem:
3952
Martin Olič  0 : 3 0
Lukáš Klinecký  3 : 1 0
Jaroslav Sezemský  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj masters M40, (M40+), 14.06.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
123
Body celkem:
4002
Lukáš Glimmer  3 : 1 0
Josef Fanta  3 : 1 0
Jaroslav Sezemský  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů B, 10.05.2014
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1692
Body za soupeře:
64
Body celkem:
1756
Radomír Ungr  3 : 0 0
Pavel Jakubů  3 : 2 0
Dominik Šácha  0 : 3 0
 bye  3 : 0
David Orálek  1 : 3 0
Dominik Dubský  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 05.04.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1170
Body za soupeře:
51
Body celkem:
1221
 bye  3 : 0
Tomáš Tlustý  3 : 0 0
Michal Krautwurm  0 : 3 0
Zdeněk Jícha  3 : 2 0
Petr Marek  2 : 3 0
 Mistrovstký turnaj mužů C, 22.03.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
67
Body celkem:
1419
 bye  3 :  0
Pavel Vohánka  3 : 0 0
Martin Brož  3 : 0 0
Zdeněk Jícha  3 : 1 0
Jan Kubíček  1 : 3 0
Michal Valenta  0 : 3 0
 Mistrovství republiky masters - M40, (M40+), 06.03.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4597
Body za soupeře:
112
Body celkem:
4709
 bye  3 :  0
Jan Daňsa  0 : 3 0
Jaroslav Sezemský  0 : 3 0
Luboš Walter st.  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj mužů B, 01.03.2014
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1499
Body za soupeře:
59
Body celkem:
1558
Lukáš Klinecký  3 : 2 0
Martin Vostatek  2 : 3 0
Martin Olič  3 : 0 wo. 0
Tomáš Tlustý  3 : 2 0
Jakub Kosinka  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 22.02.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
47
Body celkem:
1298
 bye  3 : 0
Tomáš Fecák  3 : 1 0
Jan Filounek  0 : 3 0
Tomáš Pluhař  3 : 2 0
Tomáš Strmiska  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj masters - M40, (M40+), 09.02.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
321
Body celkem:
5979
Jaroslav Novotný  3 : 1 0
Radomír Hrdlička  3 : 1 0
Milan Tecl  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj masters - M35, (M35+), 09.02.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
348
Body celkem:
5039
Pavel Vlášek  3 : 0 0
Milan Tecl  3 : 0 0
Radim Valášek  2 : 3 0
Radomír Hrdlička  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 18.01.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
79
Body celkem:
1431
Filip Nosek  3 : 0 0
Petr Podaný  3 : 1 0
Radek Hlobik  3 : 2 0
Ladislav Procházka  2 : 3 0
 bye  3 : 0
Petr Marek  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů B, 11.01.2014
Pořadí: 22
Body za pořadí:
1115
Body za soupeře:
47
Body celkem:
1162
Dominik Dubský  0 : 3 0
Petr Stryja  3 : 1 0
Petr Marek  1 : 3 0
Jakub Zahradník  3 : 2 0
Jakub Štiller  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj muži C, 16.11.2013
Pořadí: 19
Body za pořadí:
780
Body za soupeře:
38
Body celkem:
818
Libor Přibyl  3 : 0 wo. 0
 bye  3 :  0
Dan Kolínský  0 : 3 0
Radomír Ungr  3 : 2 0
Jiří Vágner  3 : 2 0
Milan Tecl  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj muži B, 02.11.2013
Pořadí: 38
Body za pořadí:
897
Body za soupeře:
72
Body celkem:
969
Jiří Vágner  0 : 3 wo. 0
Karel Kudláček  1 : 3 0
 bye  3 :  0
Milan Vlasák  3 : 0 0
Michal Krautwurm  2 : 3 0
Jaroslav Dvořák  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj mužů B, 12.10.2013
Pořadí: 26
Body za pořadí:
1222
Body za soupeře:
59
Body celkem:
1281
Michal Bodiš  0 : 3 0
Jakub Zahradník  3 : 2 0
Jakub Vaněk  3 : 2 0
Marek Hlaváč  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Jaroslav Čech  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj muži C, 14.09.2013
Pořadí: 24
Body za pořadí:
689
Body za soupeře:
20
Body celkem:
709
Pavel Vohánka  3 : 0 wo. 0
Alexander Kuklovský  0 : 3 wo. 0
Petr Marek  0 : 3 wo. 0
Jakub Kočárek  0 : 3 wo. 0
 bye  3 :  0
Petr Veselý  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj muži B, 04.05.2013
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1273
Body za soupeře:
114
Body celkem:
1387
Marek Fremel  2 : 3 0
Radomír Ungr  3 : 0 0
Jiří Krýsl  3 : 2 0
Jiří Gottlieb  3 : 0 0
Ján Fecák  3 : 0 0
 bye  3 : 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot