Profil hráče

Šimon Makovský

Ročník: 2001
Klub: Squash centrum club HK z.s.
Družstvo:SCC Hradec Králové "A"
Registrační číslo: 6666

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 92.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 92. (11/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 5. (04/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 6. (04/2017)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 18.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 7. (10/2017)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 24.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 24. (11/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.11.2019 92 (67) 8857 (3547)
01.10.2019 159 (26) 5310 (888)
01.09.2019 185 (0) 4422 (0)
01.08.2019 185 (0) 4422 (0)
01.07.2019 185 (1) 4422 (0)
01.06.2019 186 (42) 4422 (1420)
01.05.2019 228 (23) 3002 (455)
01.04.2019 251 (136) 2547 (1417)
01.03.2019 387 (-4) 1130 (0)
01.02.2019 383 (-80) 1130 (-550)
01.01.2019 303 (-44) 1680 (-660)
01.12.2018 259 (8) 2340 (0)
01.11.2018 267 (-5) 2340 (-150)
01.10.2018 262 (-39) 2490 (-887)
01.09.2018 223 (0) 3377 (0)
01.08.2018 223 (-1) 3377 (0)
01.07.2018 222 (1) 3377 (0)
01.06.2018 223 (2) 3377 (0)
01.05.2018 225 (-36) 3377 (-962)
01.04.2018 189 (0) 4339 (0)
01.03.2018 189 (2) 4339 (0)
01.02.2018 191 (4) 4339 (50)
01.01.2018 195 (1) 4289 (310)
01.12.2017 196 (-1) 3979 (0)
01.11.2017 195 (8) 3979 (250)
01.10.2017 203 (40) 3729 (887)
01.09.2017 243 (-3) 2842 (0)
01.07.2017 240 (0) 2842 (0)
01.06.2017 240 (-11) 2842 (0)
01.05.2017 229 (122) 2842 (1342)
01.04.2017 351 (-2) 1500 (0)
01.03.2017 349 (15) 1500 (0)
01.02.2017 364 (133) 1500 (800)
01.01.2017 497 (25) 700 (100)
01.12.2016 522 (-151) 600 (-696)
01.11.2016 371 (110) 1296 (600)
01.10.2016 481 (-8) 696 (0)
01.09.2016 473 (0) 696 (0)
01.06.2016 473 (0) 696 (0)
01.05.2016 473 (-11) 696 (0)
01.04.2016 462 (-2) 696 (0)
01.03.2016 460 (0) 696 (0)
01.02.2016 460 (-8) 696 (0)
01.01.2016 452 (-102) 696 (95)
01.12.2015 350 (-350) 601 (601)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
2019303383387251228186185185185159922019
20181951911891892252232222232232622672592018
20174973643493512292402402432031951962017
20164524604604624734734734813715222016
20153502015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Strahov Muži A, 09.11.2019
Pořadí: 22
Body za pořadí:
2150
Body za soupeře:
191
Body celkem:
2341
Luboš Walter ml.  0 : 2 0 21. - 22.
Jakub Stupka  2 : 0 wo. 36 21. - 24.
Ladislav Procházka  1 : 2 28.8 17. - 24.
Pavel Bodiš  2 : 0 72 17. - 32.
Joan Lezaud  0 : 3 0 1. - 32.
Adam Jiroušek  3 : 0 54 1. - 64.
 Strahov Muži B, 26.10.2019
Pořadí: 21
Body za pořadí:
1407
Body za soupeře:
103
Body celkem:
1510
Martin Kříž  2 : 0 wo. 20 21. - 22.
David Orálek  2 : 0 wo. 20 21. - 24.
Jakub Gogol  0 : 2 0 17. - 24.
Nikola Věříšová  2 : 0 40 17. - 32.
Dalibor Procházka ml.  1 : 3 8 1. - 32.
Martin Brňák  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 ELEKTRO MAHL Muži C, 19.10.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1485
Body za soupeře:
102
Body celkem:
1587
Martin Sopko  3 : 2 23.04 3. - 4.
Petr Zatřepálek  1 : 3 7.68 semifinále
René Barník  3 : 1 23.04 čtvrtfinále
Walter Herold  Veedla  3 : 2 14.4 1. - 16.
František Procházka  3 : 0 19.2 1. - 32.
Štěpán Holub  3 : 0 14.4 1. - 64.
 1. liga muži A, 06.10.2019 Body celkem:
150
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0
 bye  3 : 0 wo. 150
 1. liga muži A, 05.10.2019 Body celkem:
300
Adam Janíček  3 : 0 300
 Muži C, 14.09.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
816
Body za soupeře:
72
Body celkem:
888
Milan Beránek  2 : 1 11.52 17. - 18.
Miloš Pospíšil  2 : 0 19.2 17. - 20.
Václav Uhlíř  2 : 0 19.2 17. - 24.
Březina Petr  2 : 1 11.52 17. - 32.
Luboš Walter ml.  1 : 3 3.84 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 SquashArena Muži B, 25.05.2019
Pořadí: 23
Body za pořadí:
1329
Body za soupeře:
91
Body celkem:
1420
Vojtěch Hanzal  2 : 0 wo. 20 23. - 24.
Faríd Farrag  0 : 2 wo. 0 21. - 24.
Pavel Bodiš  1 : 2 16 17. - 24.
Martin Brňák  2 : 0 40 17. - 32.
Michal Bodiš  0 : 3 0 1. - 32.
Boris Heneš  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 SquashAréna Muži C, 13.04.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1011
Body za soupeře:
94
Body celkem:
1105
Tomáš Valta  2 : 0 24 9. - 10.
Karel Svoboda  2 : 0 24 9. - 12.
Pavel Šlemr  2 : 1 14.4 9. - 16.
Martin Schuller  1 : 3 4.8 1. - 16.
Tomáš Novák  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Muži B - Strahov, 23.03.2019
Pořadí: 25
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
166
Body celkem:
1417
David Orálek  2 : 0 40 25. - 26.
Pavel Bodiš  2 : 0 40 25. - 28.
Martin Němec  2 : 0 40 25. - 32.
Pavel Popelka  0 : 2 0 17. - 32.
Petr Veselý st.  2 : 3 16 1. - 32.
Martin Sopko  3 : 0 30 1. - 64.
 HRADECKÝ CUP, (B19), 16.03.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
115
Body celkem:
2792
Vojtěch Hanzal  3 : 1 57.6 5. - 6.
František Procházka  3 : 1 57.6 5. - 8.
Walter Herold  Veedla  0 : 3 0 čtvrtfinále
 MČR juniorů 2019, (B19), 01.02.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4500
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 wo. 0 9. - 10.
Vojtěch Mohelník  3 : 0 130 9. - 12.
Luboš Walter ml.  3 : 0 130 9. - 16.
Marek Panáček  0 : 3 0 1. - 16.
 1. liga muži B, 27.01.2019 Body celkem:
300
 bye  3 : 0 300
Pavel Jakubů  0 : 3 0
 1. liga muži B, 01.12.2018 Body celkem:
180
Michal Krautwurm  3 : 2 180
Tomáš Hanzelka  0 : 3 0
 2. Liga Muži D, 08.04.2018 Body celkem:
650
Roman Pross  3 : 1 200
Tomáš Sigmund  3 : 1 200
Jiří Jílek  3 : 0 250
 Mistrovství republiky juniorů, (B19), 02.02.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
390
Body celkem:
4824
Luboš Walter ml.  3 : 0 130 9. - 10.
Michal Macíček   3 : 0 130 9. - 12.
Jakub Slavíček  3 : 0 130 9. - 16.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (B17), 02.02.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
416
Body celkem:
6260
Adam Jiroušek  3 : 0 156 5. - 6.
Luboš Walter ml.  3 : 0 156 5. - 8.
Marek Panáček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kristián Mráček  3 : 1 104 1. - 16.
 2. Liga Muži D, 28.01.2018 Body celkem:
450
Vojtěch Hanzal  3 : 1 200
Ondřej Hepnar  3 : 0 250
 2. Liga Muži D, 27.01.2018 Body celkem:
400
Tomáš Sigmund  3 : 0 250
Rudolf Korbelář  3 : 2 150
 Velká cena Prahy, (B17), 17.12.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3801
Body za soupeře:
330
Body celkem:
4131
Filip Šarboch  3 : 0 110 9. - 10.
Pavel Konrád  3 : 0 110 9. - 12.
Tobiáš Kout  3 : 0 110 9. - 16.
Marek Panáček  0 : 3 0 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B19), 16.12.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
212
Body celkem:
3911
Petr Nohel ml.  1 : 3 24 7. - 8.
Adam Sinkule  2 : 3 48 5. - 8.
Marek Koutník  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Sezemský  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 2. Liga Muži D, 03.12.2017 Body celkem:
540
Pavel Beneš  3 : 1 240
Zdeněk Barták  3 : 0 300
 2. Liga Muži D, 02.12.2017 Body celkem:
300
Filip Nosek  3 : 0 300
Adam Jiroušek  0 : 3 0
 2. Liga Muži D, 22.10.2017 Body celkem:
500
Jiří Borovička  3 : 0 250
Vladimír Hlavatý  3 : 0 250
 2. Liga Muži D, 21.10.2017 Body celkem:
350
Jan Breznay  3 : 1 200
Vojtěch Hanzal  3 : 2 150
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B17), 01.10.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4376
Adam Sinkule  1 : 3 25.6 3. - 4.
Marek Panáček  1 : 3 25.6 semifinále
Kristián Mráček  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
Vojtěch Hanzal  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B19), 30.09.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
119
Body celkem:
4756
Benjamin Bergel  0 : 3 0 3. - 4.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 semifinále
Adam Jiroušek  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
Matyáš Dufek  3 : 2 54 1. - 16.
 HAMR HEAD Turnaj muži C, 23.09.2017
Pořadí: 17
Body za pořadí:
816
Body za soupeře:
71
Body celkem:
887
Jan Sluka  2 : 1 11.52 17. - 18.
Tomáš Pluhař  2 : 0 19.2 17. - 20.
Vratislav Morkus  2 : 0 19.2 17. - 24.
Jan Lempart  2 : 0 wo. 9.6 17. - 32.
Ondřej Jánský  0 : 3 0 1. - 32.
Tomáš Fecák  3 : 1 11.52 1. - 64.
 TECOM CUP JA, (B19), 16.09.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
152
Body celkem:
4093
Karím Farrag  3 : 2 72 7. - 8.
Marek Panáček  0 : 3 0 5. - 8.
Vojtěch Ryba  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vojtěch Hanzal  3 : 1 80 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "A", (B17), 06.05.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
208
Body celkem:
3644
Matyáš Dufek  1 : 3 19.2 5. - 6.
Jáchym Mráček  3 : 1 76.8 5. - 8.
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Bauer  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 muži C, 15.04.2017
Pořadí: 21
Body za pořadí:
744
Body za soupeře:
68
Body celkem:
812
Filip Šarboch  3 : 0 19.2 21. - 22.
Adam Hexner  3 : 1 15.36 21. - 24.
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 17. - 24.
Martin Němec  3 : 1 15.36 17. - 32.
Pavel Beneš  1 : 3 3.84 1. - 32.
Radek Tančouz  3 : 0 14.4 1. - 64.
 2. Liga Muži C, 09.04.2017 Body celkem:
300
Vlastimil Zeman  3 : 0 300
 2. Liga Muži C, 08.04.2017 Body celkem:
480
Michal Franta  3 : 0 300
Jan Vacek  3 : 2 180
 HANYA CUP junioři A, (B17), 01.04.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
119
Body celkem:
2880
Kristián Mráček  3 : 2 50.4 7. - 8.
Petr Nohel ml.  1 : 3 16.8 5. - 8.
Filip Strouhal  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B19), 03.02.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
312
Body celkem:
4552
Filip Strouhal  0 : 3 0 9. - 10.
Michal Macíček   3 : 0 130 9. - 12.
Jakub Slavíček  3 : 0 130 9. - 16.
Adam Sinkule  2 : 3 52 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B17), 03.02.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
255
Body celkem:
5240
Dalibor Procházka ml.  3 : 1 124.8 7. - 8.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 5. - 8.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Michalů  3 : 0 130 1. - 16.
 2. Liga Muži C, 29.01.2017 Body celkem:
400
Martin Schuller  3 : 2 150
Kamil Horáček  3 : 0 250
 2. Liga Muži C, 28.01.2017 Body celkem:
400
Jan Ondraček  3 : 0 200
Jan Dřevíkovský  3 : 0 200
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B19), 14.01.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
153
Body celkem:
3734
Adam Sinkule  3 : 2 64.8 7. - 8.
Filip Strouhal  0 : 3 0 5. - 8.
Matyáš Dufek  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B17), 14.01.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
171
Body celkem:
2944
Michal Macíček   3 : 0 90 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 45 13. - 16.
Adam Sinkule  2 : 3 36 9. - 16.
Filip Strouhal  0 : 3 0 1. - 16.
 Velká cena Prahy 2016, (B19), 17.12.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
324
Body celkem:
3508
Matěj Sezemský  3 : 0 wo. 45 9. - 10.
Dalibor Procházka ml.  3 : 1 72 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Marek Koutník  0 : 3 0 1. - 16.
Matěj Sezemský  3 : 0 90
Dalibor Procházka ml.  3 : 1 72
 Velká cena Prahy 2016, (B17), 17.12.2016
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2474
Body za soupeře:
216
Body celkem:
2690
Lukáš Michalů  3 : 0 80 13. - 14.
Jáchym Mráček  3 : 0 wo. 40 13. - 16.
Luboš Walter ml.  2 : 3 32 9. - 16.
Karím Farrag  2 : 3 32 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 2. Liga Muži C, 04.12.2016 Body celkem:
100
Martina Kakosová  2 : 3 100
 3. Liga Muži B, 23.10.2016 Body celkem:
300
Petr Křepelka  3 : 0 150
Chris Owen  3 : 0 150
 3. Liga Muži B, 22.10.2016 Body celkem:
300
Jiří Plichta  3 : 0 150
Daniel Čech  3 : 0 150
 Morenda Brno JA, (B19), 01.10.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
101
Body celkem:
2862
Benjamin Bergel  0 : 3 0 5. - 6.
 bye  3 : 0 84 5. - 8.
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matyáš Dufek  1 : 3 16.8
Benjamin Bergel  0 : 3 0
 Morenda Brno JA, (B17), 01.10.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
252
Body celkem:
4449
Petr Nohel ml.  3 : 0 wo. 54 5. - 6.
Jakub Slavíček  3 : 0 108 5. - 8.
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matyáš Dufek  3 : 2 54 1. - 16.
Tadeáš Lestly  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Chodovské A, (B19), 17.09.2016
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2919
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0 11. - 12.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 9. - 12.
Matěj Příman  3 : 1 72 9. - 16.
Vojtěch Ryba  0 : 3 0 1. - 16.
 Chodovské A, (B17), 17.09.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
272
Body celkem:
4016
Matěj Sezemský  3 : 0 96 5. - 6.
Lukáš Michalů  3 : 0 96 5. - 8.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vojtěch Hanzal  3 : 2 48 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B19), 23.04.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
228
Body celkem:
4176
Martin Kůla  3 : 0 60
Matěj Sezemský  3 : 1 48
Lukáš Michalů  3 : 0 60
Vojtěch Dřevíkovský  3 : 0 60
 HRADECKÝ CUP, (B17), 23.04.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
168
Body celkem:
4116
Adam Jiroušek  3 : 2 60 finále
Matěj Sezemský  3 : 2 48 semifinále
Jáchym Mráček  3 : 0 60 čtvrtfinále
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B17), 12.03.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
226
Body celkem:
4905
Matyáš Dufek  3 : 2 72 finále
Adam Sinkule  3 : 0 96 semifinále
Dalibor Procházka ml.  3 : 1 57.6 čtvrtfinále
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B15), 05.02.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
354
Body celkem:
6198
Karím Farrag  3 : 1 124.8 5. - 6.
Vojtěch Hanzal  3 : 1 124.8 5. - 8.
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Filip Šarboch  3 : 1 104 1. - 16.
 junioři A, (B15), 19.12.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4086
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0 5. - 6.
Jáchym Mráček  3 : 0 108 5. - 8.
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Faríd Farrag  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 junioři A, (B17), 28.11.2015
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3634
Body za soupeře:
330
Body celkem:
3964
Marek Panáček  1 : 3 22 9. - 10.
Vojtěch Hanzal  3 : 0 110 9. - 12.
Martin Kůla  3 : 0 110 9. - 16.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 1. - 16.
Adam Jiroušek  3 : 0 88 1. - 32.
 junioři A, (B15), 28.11.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
244
Body celkem:
5348
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 3. - 4.
Marek Panáček  1 : 3 32 semifinále
Karím Farrag  3 : 2 72 čtvrtfinále
Karel Matoušek  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 muži C, 21.11.2015
Pořadí: 26
Body za pořadí:
655
Body za soupeře:
41
Body celkem:
696
Martin Němec  0 : 3 0 25. - 26.
Robert Michalec  3 : 0 wo. 9.6 25. - 28.
Vladimír Hlavatý  3 : 0 wo. 9.6 25. - 32.
Martin Sochůrek  1 : 3 3.84 17. - 32.
Rudolf Korbelář  1 : 3 3.84 1. - 32.
Matěj Novák  3 : 0 14.4 1. - 64.
 junioři A, (B15), 03.10.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
192
Body celkem:
5296
Filip Strouhal  0 : 3 0 3. - 4.
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 semifinále
Adam Sinkule  3 : 2 72 čtvrtfinále
František Procházka  3 : 1 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B17), 05.09.2015
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
180
Body celkem:
2953
Martin Kůla  3 : 0 90 13. - 14.
Mikuláš Pekárek  3 : 1 72 13. - 16.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 9. - 16.
Adam Sinkule  1 : 3 18 1. - 16.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B15), 05.09.2015
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2991
Luboš Walter ml.  1 : 3 18 11. - 12.
Matyáš Dufek  2 : 3 36 9. - 12.
Faríd Farrag  3 : 0 90 9. - 16.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 25.04.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
334
Body celkem:
4574
Dominik Neradil  3 : 0 0
Marek Panáček  1 : 3 0
 bye  3 : 0
Vojtěch Hanzal  3 : 1 0
Jáchym Mráček  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 21.03.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
125
Body celkem:
3461
Matyáš Dufek  3 : 1 0
Pavel Konrád  3 : 0 0
Filip Strouhal  0 : 3 0
Adam Sinkule  1 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU15, (B15), 05.02.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4587
Body za soupeře:
213
Body celkem:
4800
Karím Farrag  3 : 0 0
Benjamin Bergel  0 : 3 0
Vojtěch Hanzal  1 : 3 0
Luboš Walter ml.  3 : 2 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU17, (B17), 05.02.2015
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3611
Body za soupeře:
112
Body celkem:
3723
Ondřej Jánský  0 : 3 0
Petr Nohel ml.  1 : 3 0
Matěj Příman  3 : 2 0
Matyáš Dufek  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 10.01.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
185
Body celkem:
4133
 bye  3 : 0
 bye  3 :  0
Adam Jiroušek  3 : 0 0
Karím Farrag  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU17, (B17), 10.01.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
44
Body celkem:
3100
Matyáš Dufek  3 : 2 0
Petr Nohel ml.  0 : 3 0
Ondřej Jánský  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 20.12.2014
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3801
Body za soupeře:
387
Body celkem:
4188
Matyáš Dufek  3 : 0 0
Luboš Walter ml.  0 : 3 0
Matyáš Smetana  3 : 1 0
Filip Šarboch  3 : 0 0
Dalibor Procházka ml.  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 22.11.2014
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2972
Body za soupeře:
205
Body celkem:
3177
Filip Šipoš  0 : 3 0
Matyáš Dufek  3 : 0 0
Mikuláš Pekárek  0 : 3 0
Matyáš Smetana  3 : 0 0
Tadeáš Lestly  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 22.11.2014
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
111
Body celkem:
3108
Matyáš Dufek  3 : 0 0
Matouš Sochůrek  0 : 3 0
Marek Koutník  1 : 3 0
Benjamin Bergel  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 20.09.2014
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
132
Body celkem:
2208
Dalibor Procházka ml.  3 : 1 0
Adam Sinkule  2 : 3 0
Matyáš Smetana  2 : 3 0
Filip Franc  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 26.04.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
239
Body celkem:
4273
Viktor Nezveda  3 : 0 0
Alex Kelar  3 : 0 0
Karím Farrag  0 : 3 0
Faríd Farrag  3 : 2 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU13, (B13), 06.02.2014
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
288
Body celkem:
4722
Tadeáš Lestly  0 : 3 0
Matyáš Smetana  3 : 1 0
Ondřej Hübscher  3 : 2 0
Kristián Mráček  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 21.12.2013
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
181
Body celkem:
3541
 bye  3 :  0
Filip Šarboch  3 : 0 0
Filip Strouhal  0 : 3 0
Karím Farrag  2 : 3 0
Matyáš Roznětinský  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 21.12.2013
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
217
Body celkem:
3569
 bye  3 : 0
Matěj Příman  0 : 3 0
Matyáš Dufek  3 : 1 0
Matěj Sezemský  3 : 1 0
Adam Sinkule  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 09.11.2013
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
205
Body celkem:
4057
Ondřej Hübscher  3 : 1 0
Filip Strouhal  0 : 3 0
Faríd Farrag  3 : 0 0
Tadeáš Lestly  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 09.11.2013
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2282
Body za soupeře:
106
Body celkem:
2388
 bye  3 : 0
 bye  3 :  0
Luboš Walter ml.  1 : 3 0
Ladislav Švábek  0 : 3 wo. 0
Mikuláš Pekárek  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 05.10.2013
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
287
Body celkem:
3471
Adam Sinkule  1 : 3 0
Faríd Farrag  3 : 0 0
Matyáš Smetana  3 : 2 0
Matyáš Samuel Studnička  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 05.10.2013
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
124
Body celkem:
2742
Adam Sinkule  2 : 3 0
Filip Sváček  3 : 0 wo. 0
Oliver Olejnik  0 : 3 0
Luboš Walter ml.  0 : 3 0
Matěj Sezemský  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 07.09.2013
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
61
Body celkem:
3760
Ondřej Hübscher  3 : 2 0
Viktor Byrtus  0 : 3 0
Adam Sinkule  0 : 3 0
Karím Farrag  0 : 3 wo. 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot