Profil hráče

Michal Bodiš

hrac

Ročník: 1994
Klub: SC Otec
Družstvo:
Registrační číslo: 151

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 16.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 10. (06/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 3. (09/2015)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.06.2024 16 (-2) 23827 (-241)
01.05.2024 14 (2) 24068 (460)
01.04.2024 16 (3) 23608 (869)
01.03.2024 19 (9) 22739 (5299)
01.02.2024 28 (-1) 17440 (-1356)
01.01.2024 27 (-7) 18796 (-3307)
01.12.2023 20 (-3) 22103 (-188)
01.11.2023 17 (1) 22291 (31)
01.10.2023 18 (2) 22260 (-68)
01.09.2023 20 (0) 22328 (0)
01.08.2023 20 (0) 22328 (0)
01.07.2023 20 (0) 22328 (0)
01.06.2023 20 (0) 22328 (598)
01.05.2023 20 (1) 21730 (-440)
01.04.2023 21 (0) 22170 (661)
01.03.2023 21 (-5) 21509 (-2046)
01.02.2023 16 (-2) 23555 (-507)
01.01.2023 14 (2) 24062 (0)
01.12.2022 16 (3) 24062 (1308)
01.11.2022 19 (4) 22754 (1232)
01.10.2022 23 (1) 21522 (757)
01.09.2022 24 (0) 20765 (0)
01.08.2022 24 (0) 20765 (0)
01.07.2022 24 (2) 20765 (-1146)
01.06.2022 26 (-1) 21911 (-1513)
01.05.2022 25 (-6) 23424 (-1960)
01.04.2022 19 (-4) 25384 (-307)
01.03.2022 15 (6) 25691 (2570)
01.02.2022 21 (-5) 23121 (-1721)
01.01.2022 16 (-4) 24842 (-1753)
01.12.2021 12 (0) 26595 (-240)
01.11.2021 12 (1) 26835 (-836)
01.10.2021 13 (-1) 27671 (-1055)
01.09.2021 12 (-1) 28726 (0)
01.08.2021 11 (0) 28726 (0)
01.07.2021 11 (-1) 28726 (-400)
01.06.2021 10 (1) 29126 (0)
01.03.2021 11 (-1) 29126 (0)
01.11.2020 10 (1) 29126 (761)
01.10.2020 11 (1) 28365 (420)
01.04.2020 12 (0) 27945 (1077)
01.03.2020 12 (-2) 26868 (109)
01.02.2020 10 (3) 26759 (978)
01.01.2020 13 (2) 25781 (693)
01.12.2019 15 (-2) 25088 (480)
01.11.2019 13 (5) 24608 (1320)
01.10.2019 18 (2) 23288 (952)
01.09.2019 20 (0) 22336 (0)
01.08.2019 20 (0) 22336 (0)
01.07.2019 20 (0) 22336 (0)
01.06.2019 20 (7) 22336 (1351)
01.05.2019 27 (0) 20985 (0)
01.04.2019 27 (0) 20985 (654)
01.03.2019 27 (5) 20331 (690)
01.02.2019 32 (4) 19641 (1831)
01.01.2019 36 (5) 17810 (1630)
01.12.2018 41 (29) 16180 (4487)
01.11.2018 70 (101) 11693 (6648)
01.10.2018 171 (70) 5045 (2094)
01.05.2018 241 (-149) 2951 (-6112)
01.04.2018 92 (-57) 9063 (-6984)
01.03.2018 35 (-6) 16047 (-3120)
01.02.2018 29 (-8) 19167 (-2541)
01.01.2018 21 (-2) 21708 (-1687)
01.12.2017 19 (1) 23395 (0)
01.11.2017 20 (0) 23395 (-900)
01.10.2017 20 (0) 24295 (0)
01.09.2017 20 (0) 24295 (0)
01.07.2017 20 (0) 24295 (0)
01.06.2017 20 (-1) 24295 (20)
01.05.2017 19 (-1) 24275 (152)
01.04.2017 18 (2) 24123 (1191)
01.03.2017 20 (0) 22932 (512)
01.02.2017 20 (6) 22420 (1906)
01.01.2017 26 (2) 20514 (1474)
01.12.2016 28 (3) 19040 (203)
01.11.2016 31 (14) 18837 (3919)
01.10.2016 45 (2) 14918 (885)
01.09.2016 47 (0) 14033 (0)
01.06.2016 47 (-4) 14033 (-960)
01.05.2016 43 (-12) 14993 (-2804)
01.04.2016 31 (5) 17797 (611)
01.03.2016 36 (-9) 17186 (-1443)
01.02.2016 27 (-4) 18629 (-2702)
01.01.2016 23 (5) 21331 (12047)
01.12.2015 28 (-11) 9284 (-2901)
01.11.2015 17 (-4) 12185 (-888)
01.10.2015 13 (1) 13073 (399)
01.09.2015 14 (0) 12674 (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20242728191614162024
20231416212120202020201817202023
20221621151925262424242319162022
202111101111121312122021
20201310121211102020
20193632272727202020201813152019
20182129359224117170412018
201726202018192020202020192017
2016232736314347474531282016
2015141317282015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 SquashArena Muži B, 25.05.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Dalibor Procházka ml.  3 : 1 0 finále
Adam Sinkule  3 : 0 0 semifinále
Pavel Jakubů  3 : 0 0 čtvrtfinále
Adolf Středa  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 1. liga muži A, 14.04.2024 Body celkem:
1200
Šimon Rynt  3 : 0 600
Pavel Šlemr  3 : 0 600
 1. liga muži A, 13.04.2024 Body celkem:
720
Matej Hrnčiřík  2 : 3 240
Filip Richtárech  3 : 1 480
 HRADECKÝ CUP MUŽI, 23.03.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Ladislav Procházka  3 : 0 0 finále
Jan Šťastník  3 : 0 0 semifinále
Tereza Svobodová  3 : 0 0 čtvrtfinále
Jiří Vlček  3 : 1 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 MČR žen, mužů a masters 2024, 06.03.2024
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4240
David Zeman  0 : 3 0 9. - 10.
David Linhart  3 : 0 0 9. - 12.
Dalibor Procházka ml.  3 : 1 0 9. - 16.
Martin Švec  0 : 3 0 1. - 16.
Luboš Walter ml.  3 : 1 0 1. - 32.
 HAMR SPORT - Muži B, 24.02.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2491
Ladislav Procházka  3 : 0 wo. 0 3. - 4.
Filip Richtárech  2 : 3 0 semifinále
Matěj Slabý  3 : 0 0 čtvrtfinále
Martin Sopko  3 : 1 0 1. - 16.
Patrik Kobera  3 : 0 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 64.
 FAJNE Béčko muži, 11.02.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2808
Matej Hrnčiřík  1 : 3 0 finále
Petr Zlámal  3 : 0 0 semifinále
Martin Sládeček  3 : 1 0 čtvrtfinále
Michal Jirka  3 : 1 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 1. liga muži A, 28.01.2024 Body celkem:
1000
Petr Kopecký  3 : 0 500
Lukáš Stupka  3 : 0 500
 1. liga muži A, 27.01.2024 Body celkem:
1000
Ondřej Ryšavý  3 : 0 500
Radek Hlobik  3 : 0 500
 ALBATROS MEDIA - Muži B, 16.12.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2064
Vlastimil Kozák  2 : 0 0 5. - 6.
Petr Veselý st.  2 : 1 0 5. - 8.
Petr Marek  2 : 3 0 čtvrtfinále
Petr Steiner  3 : 1 0 1. - 16.
Jan Daňsa  3 : 0 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 64.
 1. liga muži A, 26.11.2023 Body celkem:
600
Pavel Šlemr  3 : 0 600
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
 1. liga muži A, 25.11.2023 Body celkem:
1200
Jakub Vavřík  3 : 0 600
Michal Jurášek  3 : 0 600
 1. liga muži A, 22.10.2023 Body celkem:
840
Martin Ředina  2 : 3 240
Aleš Kubíček  3 : 0 600
 1. liga muži A, 21.10.2023 Body celkem:
620
Aneta Sezemská  3 : 0 500
František Procházka  1 : 3 120
 Muži B, 02.09.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2250
Jáchym Mraček  1 : 3 0 3. - 4.
Kristián Mraček  1 : 3 0 semifinále
Jakub Vavřík  3 : 0 0 čtvrtfinále
Fons Poon  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Squasharena Muži B 27.5.2023, 27.05.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
241
Body celkem:
3460
Vlastimil Kozák  3 : 0 82 finále
Martin Schuller  3 : 1 52.48 semifinále
Václav Uhlíř  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
Ondřej Souhrada  3 : 0 41 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 16.4 1. - 32.
 Play out mužů 2022/2023, 20.05.2023 Body celkem:
0
Jaroslav Cerman  0 : 3 wo. 0
 Extraliga muži 2022/2023, 26.03.2023 Body celkem:
0
Leandro Romiglio  0 : 3 0
 Extraliga muži 2022/2023, 25.03.2023 Body celkem:
0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
Ondřej Uherka  0 : 3 0
 MČR žen, mužů a masters 2023, 09.03.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
286
Body celkem:
4526
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0 9. - 10.
Vojtěch Martinovský  3 : 2 78 9. - 12.
Marek Koutník  3 : 1 104 9. - 16.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 1. - 16.
Adolf Středa  3 : 0 104 1. - 32.
 Extraliga muži 2022/2023, 29.01.2023 Body celkem:
0
Viktor Byrtus  0 : 3 0
 Extraliga muži 2022/2023, 28.01.2023 Body celkem:
0
Lucas Serme  0 : 3 0
Daniel Mekbib  0 : 3 0
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži B 2023!, 21.01.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3236
Ladislav Procházka  3 : 0 80 3. - 4.
Ondřej Ertl  0 : 3 0 semifinále
Martin Kříž  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
Josef Růžek  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Strahov Muži B, 17.12.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
162
Body celkem:
2509
Petr Nohel ml.  0 : 2 0 5. - 6.
Tomáš Novák  2 : 0 60 5. - 8.
Jaroslav Čech  1 : 3 12 čtvrtfinále
Filip Michalský  3 : 0 50 1. - 16.
Radek Hlobik  3 : 0 40 1. - 32.
 Strahov - muži A, 03.12.2022
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
162
Body celkem:
2862
Petr Marek  2 : 3 36 13. - 14.
Adam Sinkule  3 : 0 90 13. - 16.
Jáchym Mraček  1 : 3 18 9. - 16.
Ondřej Vorlíček  1 : 3 18 1. - 16.
 ELEKTRO MAHL - MUŽI B, 05.11.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
290
Body celkem:
4238
Ondřej Ertl  3 : 1 80 finále
Ladislav Procházka  3 : 0 80 semifinále
Vlastimil Kozák  3 : 0 60 čtvrtfinále
Michal  Kulhánek  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 SBCentrum muži B, 08.10.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
222
Body celkem:
3278
Ladislav Procházka  3 : 1 64 3. - 4.
Marek Koutník  2 : 3 32 semifinále
Petr Veselý st.  3 : 2 36 čtvrtfinále
Martin Sopko  3 : 0 50 1. - 16.
Michal  Kulhánek  3 : 0 40 1. - 32.
 Extraliga muži 2022/2023, 02.10.2022 Body celkem:
660
Ondřej Ertl  0 : 3 0
Jaroslav Cerman  3 : 2 660
 Extraliga muži 2022/2023, 01.10.2022 Body celkem:
0
Vojtěch Ryba  0 : 3 0
Jakub Solnický  0 : 3 0
 Strahov - Muži B, 03.09.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
170
Body celkem:
2930
Luboš Walter ml.  2 : 3 32 3. - 4.
Jaroslav Cerman  0 : 3 0 semifinále
Petr Zlámal  3 : 1 48 čtvrtfinále
Martin Brňák  3 : 0 50 1. - 16.
František Gurecký  3 : 0 40 1. - 32.
 B turnaj muži-SquashArena 21.5.2022, 21.05.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
215
Body celkem:
2706
Faríd Farrag  3 : 0 65.6 3. - 4.
Jaroslav Cerman  2 : 3 26.24 semifinále
Lukáš Matoušek  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
Matěj Slabý  3 : 0 41 1. - 16.
Radek Hlobik  3 : 0 32.8 1. - 32.
 Extraliga muži 2021/2022, 17.04.2022 Body celkem:
220
Lukáš Jelínek  1 : 3 220
Matej Hrnčiřík  0 : 3 0
 Extraliga muži 2021/2022, 16.04.2022 Body celkem:
0
Viktor Byrtus  0 : 3 0
 Extraliga muži 2021/2022, 12.04.2022 Body celkem:
220
Ondřej Ertl  1 : 3 220
 MČR žen, mužů a masters 2022, 03.03.2022
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3657
Body za soupeře:
208
Body celkem:
3865
Dalibor Procházka ml.  3 : 1 104 15. - 16.
Jaroslav Cerman  0 : 3 0 13. - 16.
Ondřej Ertl  0 : 3 0 9. - 16.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 1. - 16.
Petr Veselý st.  3 : 0 104 1. - 32.
 ERIN´S FLAG IRISH PUB - Muži B, 26.02.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
245
Body celkem:
3301
Ladislav Procházka  3 : 0 80 3. - 4.
Michal Jadrníček  0 : 3 0 semifinále
Vojtěch Martinovský  3 : 0 60 čtvrtfinále
Miroslav Kolář  3 : 0 50 1. - 16.
Pavel Beneš  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Extraliga muži 2021/2022, 20.02.2022 Body celkem:
0
Martin Švec  0 : 3 0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
 Extraliga muži 2021/2022, 19.02.2022 Body celkem:
0
Leandro Romiglio  0 : 3 0
Jakub Solnický  0 : 3 0
 Muži A, 12.02.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4273
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4537
Marek Panáček  3 : 0 wo. 66 7. - 8.
Vojtěch Ryba  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Martin Švec  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 110 1. - 16.
Faríd Farrag  3 : 0 88 1. - 32.
 Strahov - muži A, 22.01.2022
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3553
Body za soupeře:
190
Body celkem:
3743
Dalibor Procházka ml.  2 : 1 72 13. - 14.
Ondřej Ertl  2 : 0 wo. 60 13. - 16.
Matej Hrnčiřík  0 : 2 0 9. - 16.
Marek Panáček  0 : 3 0 1. - 16.
Jaroslav Cerman  3 : 2 57.6 1. - 32.
 Extraliga muži 2021/2022, 23.11.2021 Body celkem:
0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
 Extraliga muži 2021/2022, 21.11.2021 Body celkem:
0
Jakub Solnický  0 : 3 0
 Extraliga muži 2021/2022, 20.11.2021 Body celkem:
0
Juan Camilo Vargas  0 : 3 0
Daniel Mekbib  0 : 3 0
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 13.11.2021
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2035
Body za soupeře:
138
Body celkem:
2173
Ladislav Procházka  0 : 2 0 19. - 20.
Jaroslav Cerman  0 : 2 0 17. - 20.
Šimon Makovský  2 : 0 64 17. - 24.
Tomáš Novák  2 : 0 48 17. - 32.
Jáchym Mraček  2 : 3 25.6 1. - 32.
 Strahov - muži A, 19.06.2021
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3271
Body za soupeře:
48
Body celkem:
3319
Kristián Mraček  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0 13. - 16.
Lukáš Jelínek  0 : 3 0 9. - 16.
Roman Švec  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 Extraliga muži 2020/2021, 16.05.2021 Body celkem:
0
Jakub Solnický  0 : 3 0
Martin Švec  0 : 3 0
 Extraliga muži 2020/2021, 15.05.2021 Body celkem:
0
Ondřej Uherka  0 : 3 0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
 Extraliga muži 2020/2021, 14.05.2021 Body celkem:
260
Michal Jadrníček  1 : 3 260
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ - muži "A", 10.10.2020
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3647
Body za soupeře:
312
Body celkem:
3959
Kristián Mraček  1 : 2 48 11. - 12.
Karím Farrag  1 : 2 48 9. - 12.
Tomáš Herold  2 : 0 120 9. - 16.
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 1. - 16.
Vojtěch Hanzal  3 : 0 96 1. - 32.
 1. liga muži B, 06.09.2020 Body celkem:
1200
Martin Štěpán ml.  3 : 0 600
Jakub Slavíček  3 : 0 600
 1. liga muži B, 05.09.2020 Body celkem:
1200
Jan Mašek  3 : 0 600
Vítězslav Lazar  3 : 0 600
 D Squashové akademie - srpen, 08.06.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 MČR žen, mužů a masters 2020, 05.03.2020
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
208
Body celkem:
4172
Ondřej Ertl  0 : 3 0 11. - 12.
Jaroslav Čech  0 : 3 0 9. - 12.
Martin Volf  3 : 1 104 9. - 16.
Jakub Solnický  0 : 3 0 1. - 16.
Jakub Slavíček  3 : 0 104 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2020, 15.02.2020
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2891
Body za soupeře:
204
Body celkem:
3095
Vojtěch Hanzal  2 : 0 wo. 50 15. - 16.
Michal Jadrníček  1 : 2 40 13. - 16.
Ondřej Ertl  0 : 2 0 9. - 16.
Jaroslav Čech  1 : 3 20 1. - 16.
Jáchym Mraček  3 : 1 64 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 64.
 1. liga muži B, 26.01.2020 Body celkem:
960
Michal Jirka  3 : 1 480
Marek Hlaváč  3 : 1 480
 1. liga muži B, 25.01.2020 Body celkem:
1080
Jaroslav Cerman  3 : 1 480
Michal Kareš  3 : 0 600
 Strahov - muži A, 18.01.2020
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3134
Body za soupeře:
290
Body celkem:
3424
Petr Marek  1 : 2 40 11. - 12.
Vojtěch Ryba  1 : 2 40 9. - 12.
Jaroslav Cerman  2 : 0 100 9. - 16.
Michal Jadrníček  0 : 3 0 1. - 16.
Jakub Slavíček  3 : 0 80 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 64.
 Strahov Muži A, 07.12.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
139
Body celkem:
2986
Petr Marek  0 : 2 0 11. - 12.
Vojtěch Ryba  0 : 2 0 9. - 12.
Martin Volf  2 : 1 54 9. - 16.
Matej Hrnčiřík  0 : 3 0 1. - 16.
Filip Kočárek  3 : 1 57.6 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 1. liga muži B, 01.12.2019 Body celkem:
1200
Martin Štěpán ml.  3 : 0 600
Aleš Kubíček  3 : 0 600
 1. liga muži B, 30.11.2019 Body celkem:
1200
Vítězslav Lazar  3 : 0 600
Radek Hlobik  3 : 0 600
 Strahov Muži A, 09.11.2019
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2553
Body za soupeře:
99
Body celkem:
2652
Petr Veselý st.  0 : 2 wo. 0 15. - 16.
Petr Marek  0 : 2 wo. 0 13. - 16.
Matouš Sochůrek  0 : 2 wo. 0 9. - 16.
Joan Lezaud  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
Pavel Bodiš  3 : 0 72 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 Strahov Muži B, 26.10.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
255
Body celkem:
3699
Lukáš Jelínek  1 : 3 20 finále
Jaroslav Cerman  3 : 0 80 semifinále
Petr Veselý  3 : 0 60 čtvrtfinále
Kristián Mraček  3 : 1 40 1. - 16.
Hai Nguyen Nguyen  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Memoriál Jany Kosinkové, 19.10.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
227
Body celkem:
3198
Matej Hrnčiřík  1 : 3 16.8 5. - 6.
Martin Volf  3 : 0 84 5. - 8.
Jakub Solnický  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vojtěch Hanzal  3 : 0 70 1. - 16.
Tomáš Herold  3 : 0 56 1. - 32.
 1. liga muži B, 06.10.2019 Body celkem:
1000
Marek Hlaváč  3 : 0 500
Martin Schuller  3 : 0 500
 1. liga muži B, 05.10.2019 Body celkem:
1000
Ondřej Kožina  3 : 0 500
Adam Kilián  3 : 0 500
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži B, 07.09.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
305
Body celkem:
4253
Matouš Sochůrek  3 : 2 60 finále
Michal Jirka  3 : 0 80 semifinále
Kristián Mraček  3 : 0 60 čtvrtfinále
Pavel Bodiš  3 : 0 50 1. - 16.
František Procházka  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 SquashArena Muži B, 25.05.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
275
Body celkem:
3719
Petr Nohel ml.  2 : 3 40 finále
Petr Veselý st.  3 : 0 80 semifinále
Ladislav Procházka  3 : 0 60 čtvrtfinále
Jan Čaboun  3 : 1 40 1. - 16.
Šimon Makovský  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Muži A - Poděbrady Open, 13.04.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2143
Body za soupeře:
125
Body celkem:
2268
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 7. - 8.
Vojtěch Ryba  2 : 3 28.8 5. - 8.
Heiko Schwarzer  0 : 3 0 čtvrtfinále
Petr Veselý st.  3 : 1 48 1. - 16.
Jan Čaboun  3 : 0 48 1. - 32.
 1. liga muži B, 31.03.2019 Body celkem:
800
Jan Ryšavý  3 : 0 400
Walter Herold  Veedla  3 : 0 400
 1. liga muži B, 30.03.2019 Body celkem:
800
Filip Strouhal  3 : 0 400
Radovan Kojecký  3 : 0 400
 Muži B - Strahov, 23.03.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
171
Body celkem:
2368
Pavel Jakubů  2 : 0 60 7. - 8.
Jaroslav Cerman  0 : 2 0 5. - 8.
Filip Kočárek  2 : 3 24 čtvrtfinále
Dalibor Procházka ml.  3 : 1 40 1. - 16.
Jáchym Mraček  3 : 1 32 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 MČR žen, mužů a masters 2019, 07.03.2019
Pořadí: 31
Body za pořadí:
2288
Body za soupeře:
39
Body celkem:
2327
Ondřej Ertl  3 : 0 wo. 39 31. - 32.
Petr Veselý  0 : 3 wo. 0 29. - 32.
Pavel Jakubů  0 : 3 wo. 0 25. - 32.
Jakub Zapala  0 : 3 wo. 0 17. - 32.
Petr Marek  0 : 3 0 1. - 32.
 HRADECKÝ OLIVER CUP, 23.02.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
194
Body celkem:
2726
Jaroslav Cerman  2 : 0 60 5. - 6.
Ladislav Procházka  2 : 0 60 5. - 8.
Joseph White  0 : 3 0 čtvrtfinále
Petr Podaný  3 : 0 50 1. - 16.
Petr Veselý  3 : 2 24 1. - 32.
 1. liga muži B, 27.01.2019 Body celkem:
720
Jan Mašek  3 : 1 320
Ondřej Jánský  3 : 0 400
 1. liga muži B, 26.01.2019 Body celkem:
320
Tomáš Hanzelka  3 : 1 320
 Tornádo cup 2019, 05.01.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
202
Body celkem:
2693
Ladislav Procházka  3 : 0 65.6 3. - 4.
Jason  Turner  1 : 3 13.12 semifinále
Petr Veselý st.  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
Martin Sopko  3 : 0 41 1. - 16.
Tomáš Císařovský  3 : 0 32.8 1. - 32.
 Muži B, 15.12.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
195
Body celkem:
2174
Lukáš Matoušek  2 : 0 50 9. - 10.
Filip Nosek  2 : 0 50 9. - 12.
Vojtěch Hanzal  2 : 1 30 9. - 16.
Jan Koukal  1 : 3 10 1. - 16.
Tomáš Havlík  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Strahov - muži A, 08.12.2018
Pořadí: 33
Body za pořadí:
1374
Body za soupeře:
192
Body celkem:
1566
Dan Teuchner  2 : 0 48 33. - 34.
Vojtěch Hanzal  2 : 0 48 33. - 36.
Jan Daňsa  2 : 1 28.8 33. - 40.
Tomáš Strmiska  2 : 0 wo. 24 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 24 33. - 64.
Jaroslav Cerman  2 : 3 19.2 1. - 64.
 1. liga muži B, 02.12.2018 Body celkem:
600
Pavel Trávníček  3 : 0 300
Hana Vavříková  3 : 0 300
 1. liga muži B, 01.12.2018 Body celkem:
600
Kamil Jankovič  3 : 0 300
Jakub Gogol  3 : 0 300
 Credit Czech Poděbrady Open 2018 - muži B, 24.11.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
135
Body celkem:
2036
Jan Daňsa  0 : 2 wo. 0 9. - 10.
Jaroslav Cerman  2 : 0 wo. 25 9. - 12.
Vojtěch Hanzal  2 : 0 50 9. - 16.
Marek Koutník  2 : 3 20 1. - 16.
Adam Jiroušek  3 : 0 40 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup, 10.11.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2263
Body za soupeře:
188
Body celkem:
2451
Ladislav Procházka  2 : 0 wo. 35 11. - 12.
Benjamin Bergel  1 : 2 28 9. - 12.
Petr Steiner  2 : 0 70 9. - 16.
Ondřej Ertl  0 : 3 0 1. - 16.
Jakub Zapala  3 : 2 33.6 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 21 1. - 64.
 HAMR HEAD muži B, 27.10.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1562
Body za soupeře:
190
Body celkem:
1752
Petr Volný  2 : 0 40 17. - 18.
Jan Daňsa  2 : 0 40 17. - 20.
Vlastimil Kozák  2 : 0 40 17. - 24.
Tomáš Novák  2 : 1 24 17. - 32.
Pavel Jakubů  2 : 3 16 1. - 32.
Vojtěch Hanzal  3 : 0 30 1. - 64.
 1. liga muži B, 14.10.2018 Body celkem:
450
Jan Svoboda  3 : 0 300
 bye  3 : 0 wo. 150
 1. liga muži B, 13.10.2018 Body celkem:
540
David Juráň  3 : 1 240
Kristián Kott  3 : 0 300
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 06.10.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3553
Body za soupeře:
353
Body celkem:
3906
Ondřej Pavelka  2 : 1 72 13. - 14.
Vlastimil Kozák  2 : 0 120 13. - 16.
Martin Volf  1 : 2 48 9. - 16.
Jaroslav Čech  0 : 3 0 1. - 16.
Filip Kočárek  3 : 1 76.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 64.
 Strahov muži A, 22.09.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
256
Body celkem:
3301
Joseph White  0 : 2 0 9. - 10.
Benjamin Bergel  2 : 0 90 9. - 12.
Petr Veselý st.  2 : 1 54 9. - 16.
Ondřej Ertl  0 : 3 0 1. - 16.
Jakub Zapala  3 : 1 57.6 1. - 32.
Tomáš Strmiska  3 : 0 54 1. - 64.
 Huslík Cup, 08.09.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1562
Body za soupeře:
182
Body celkem:
1744
Matyáš Dufek  2 : 1 24 17. - 18.
Pavel Bodiš  2 : 0 40 17. - 20.
Martin Štěpán ml.  2 : 0 40 17. - 24.
Roman Šebela  2 : 0 40 17. - 32.
Erik Jakobsson  1 : 3 8 1. - 32.
Martin Kollár  3 : 0 30 1. - 64.
 Strahov muži B, 27.05.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
191
Body celkem:
2951
Petr Marek  2 : 3 32 3. - 4.
Ladislav Procházka  1 : 3 16 semifinále
Martin Sopko  3 : 1 48 čtvrtfinále
Martin Sochůrek  3 : 1 40 1. - 16.
Matyáš Dufek  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 OC Arkady squash cup 2017, 15.04.2017
Pořadí: 21
Body za pořadí:
2216
Body za soupeře:
245
Body celkem:
2461
Pavel Jakubů  3 : 0 72 21. - 22.
Vlastimil Kozák  3 : 0 72 21. - 24.
Matej Hrnčiřík  0 : 3 0 17. - 24.
Jan Čaboun  3 : 0 72 17. - 32.
Jiří Vlček  2 : 3 28.8 1. - 32.
 1. liga muži B, 08.04.2017 Body celkem:
720
Petr Veselý st.  1 : 3 120
Jiří Vlček  2 : 3 240
Roman Kubričan  3 : 2 360
 Albatros Media muži "B", 01.04.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
171
Body celkem:
2931
Ondřej Vorlíček  1 : 3 16 3. - 4.
Marek Koutník  0 : 3 0 semifinále
Filip Kočárek  3 : 0 60 čtvrtfinále
Petr Volný  3 : 1 40 1. - 16.
Matyáš Dufek  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Hamr sport - muži B, 25.03.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
251
Body celkem:
3307
Marek Lapáček  3 : 0 80 3. - 4.
Lukáš Jelínek  1 : 3 16 semifinále
Roman Kubričan  3 : 0 60 čtvrtfinále
Tomáš Herold  3 : 1 40 1. - 16.
Jakub Vaněk  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 MR ženy, muži, masters, 03.03.2017
Pořadí: 18
Body za pořadí:
3361
Body za soupeře:
244
Body celkem:
3605
Jakub Kosinka  0 : 3 0 17. - 18.
Štěpán Václavek  3 : 2 62.4 17. - 20.
Petr Marek  3 : 0 104 17. - 24.
Michal Kareš  3 : 0 78 17. - 32.
Jan Koukal  0 : 3 0 1. - 32.
 muži B, 25.02.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1785
Body za soupeře:
90
Body celkem:
1875
Tomáš Tlustý  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Ondřej Kožina  0 : 3 wo. 0 9. - 12.
Vlastimil Kozák  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Lukáš Jelínek  1 : 3 10 1. - 16.
Karel Svoboda  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2017, 11.02.2017
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2972
Body za soupeře:
148
Body celkem:
3120
Petr Zatřepálek  1 : 3 20 13. - 14.
Tomáš Hanzelka  3 : 0 wo. 50 13. - 16.
Jakub Solnický  0 : 3 0 9. - 16.
Ondřej Uherka  0 : 3 0 1. - 16.
Miroslav Kolář  3 : 2 48 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 64.
 Mistrovský turnaj mužů D, 07.02.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 1. liga muži B, 29.01.2017 Body celkem:
960
Jakub Vavřík  3 : 2 360
Dan Kolínský  3 : 0 600
 1. liga muži B, 28.01.2017 Body celkem:
480
Jiří Vlček  2 : 3 240
Petr Veselý st.  2 : 3 240
 Squashová Akademie muži A, 21.01.2017
Pořadí: 33
Body za pořadí:
1974
Body za soupeře:
274
Body celkem:
2248
Tomáš Strmiska  3 : 1 57.6 33. - 34.
Ladislav Burián  3 : 2 43.2 33. - 36.
Zdeněk Suchan  3 : 0 72 33. - 40.
 bye  3 : 0 wo. 36 33. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 36 33. - 64.
Petr Zlámal  2 : 3 28.8 1. - 64.
 TORNÁDO CUP - Most muži B, 07.01.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
190
Body celkem:
3634
Marek Koutník  1 : 3 20 finále
Michal Kareš  3 : 1 64 semifinále
Petr Zlámal  3 : 2 36 čtvrtfinále
Filip Nosek  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Mistrovský turnaj mužů D, 16.12.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 KABEL-A.T. CUP, 10.12.2016
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
211
Body celkem:
3058
Petr Veselý st.  0 : 3 0 11. - 12.
Petr Zatřepálek  2 : 3 36 9. - 12.
Ladislav Procházka  3 : 0 90 9. - 16.
Daniel Mekbib  0 : 3 0 1. - 16.
Petr Steiner  3 : 1 57.6 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 1. liga muži B, 04.12.2016 Body celkem:
720
Dan Kolínský  3 : 0 600
Matouš Sochůrek  1 : 3 120
 1. liga muži B, 03.12.2016 Body celkem:
960
Petr Veselý st.  3 : 2 360
Jakub Vavřík  3 : 0 600
 muži A, 12.11.2016
Pořadí: 33
Body za pořadí:
1839
Body za soupeře:
253
Body celkem:
2092
Ondřej Kožina  3 : 0 66 33. - 34.
Dan Kolínský  3 : 0 wo. 33 33. - 36.
Marek Koutník  3 : 0 66 33. - 40.
Kamil Staněk  3 : 0 66 33. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 22 33. - 64.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 1. - 64.
 1. liga muži B, 23.10.2016 Body celkem:
1000
Karel Kudláček  3 : 0 500
Ondřej Jánský  3 : 0 500
 1. liga muži B, 22.10.2016 Body celkem:
600
Aleš Knotek  1 : 3 100
Pavel Trávníček  3 : 0 500
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 08.10.2016
Pořadí: 21
Body za pořadí:
2439
Body za soupeře:
220
Body celkem:
2659
Petr Marek  3 : 0 wo. 40 21. - 22.
Štěpán Václavek  3 : 1 64 21. - 24.
Ladislav Procházka  1 : 3 16 17. - 24.
Jan Čaboun  3 : 1 64 17. - 32.
Petr Martin  0 : 3 0 1. - 32.
Jakub Vavřík  3 : 2 36 1. - 64.
 Strahov A, 24.09.2016
Pořadí: 27
Body za pořadí:
1849
Body za soupeře:
155
Body celkem:
2004
Martin Volf  3 : 0 wo. 36 27. - 28.
Petr Zatřepálek  0 : 3 0 25. - 28.
Jan Daňsa  3 : 0 wo. 36 25. - 32.
Petr Marek  1 : 3 14.4 17. - 32.
Jan Čaboun  1 : 3 14.4 1. - 32.
Petr Veselý st.  3 : 0 54 1. - 64.
 "Béčko" Squashové Akademie, 11.09.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
145
Body celkem:
2124
Petr Marek  3 : 2 30 9. - 10.
Jan Čaboun  3 : 0 wo. 25 9. - 12.
Štěpán Marko  3 : 0 50 9. - 16.
Dominik Dubský  0 : 3 0 1. - 16.
Kamil Staněk  3 : 0 40 1. - 32.
 Mistrovství ČR U23, (), 22.05.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
208
Body celkem:
4294
 bye  3 : 0 130 9. - 16.
Dominik Dubský  2 : 3 52 1. - 16.
Martin Sochůrek  0 : 3 0
Michal Jirka  1 : 3 26
 1. liga Muži B 2015/2016, 17.04.2016 Body celkem:
360
Martin Pučelík  3 : 2 360
 1. liga Muži B 2015/2016, 16.04.2016 Body celkem:
600
Petr Veselý st.  3 : 2 360
Šimon Josef Maťas  2 : 3 240
 Multipower Junior "A", (B23), 02.04.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
174
Body celkem:
4208
Marek Lapáček  0 : 3 0
Hai Nguyen Nguyen  3 : 0 84
Michal Jirka  3 : 1 89.6
 Muži B Holešovice, 19.03.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
142
Body celkem:
2392
Marek Koutník  1 : 3 13.12 3. - 4.
Jakub Kosinka  1 : 3 13.12 semifinále
Radim Valášek  3 : 2 29.52 čtvrtfinále
Milan Průcha  3 : 0 41 1. - 16.
Martin Sochůrek  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 Samsung MČR ženy, muži, masters 2016, 03.03.2016
Pořadí: 21
Body za pořadí:
3085
Body za soupeře:
244
Body celkem:
3329
Ladislav Procházka  3 : 2 62.4 21. - 22.
Petr Kopecký  3 : 0 104 21. - 24.
Lukáš Levinský  0 : 3 0 17. - 24.
Pavel Jakubů  3 : 0 78 17. - 32.
Jakub Kosinka  0 : 3 0 1. - 32.
 SquashArena muži B, 27.02.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1791
Body za soupeře:
98
Body celkem:
1889
Filip Kočárek  3 : 0 wo. 24.6 7. - 8.
Štěpán Václavek  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Dan Kolínský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Daňsa  3 : 0 41 1. - 16.
Jiří Borovička  3 : 2 19.68 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 1. liga Muži B 2015/2016, 21.02.2016 Body celkem:
840
Dominik Dubský  2 : 3 240
Vojtěch Babišta  3 : 0 600
 1. liga Muži B 2015/2016, 20.02.2016 Body celkem:
480
Roman Švec  0 : 3 0
Jakub Borovský  3 : 1 480
 1. liga Muži B 2015/2016, 13.12.2015 Body celkem:
0
David Zeman  0 : 3 0
Petr Veselý st.  0 : 3 0
 1. liga Muži B 2015/2016, 12.12.2015 Body celkem:
900
Pavel Kysela  3 : 0 500
Dominik Dubský  3 : 1 400
 1. liga Muži B 2015/2016, 25.10.2015 Body celkem:
0
Petr Veselý st.  0 : 3 0
Matej Hrnčiřík  0 : 3 0
 1. liga Muži B 2015/2016, 24.10.2015 Body celkem:
0
Marek Lapáček  0 : 3 0
 SquashArena Praha muži A, 12.09.2015
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3135
Body za soupeře:
108
Body celkem:
3243
Jan Čaboun  3 : 0 wo. 55 15. - 16.
Šimon Josef Maťas  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Petr Steiner  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Martin Švec  0 : 3 0 1. - 16.
Marek Lapáček  3 : 2 52.8 1. - 32.
 1. LIGA MUŽI A 2014 - 2015, 10.05.2015 Body celkem:
360
Filip Richtárech  3 : 2 360
 1. LIGA MUŽI A 2014 - 2015, 09.05.2015 Body celkem:
840
Adam Kilián  3 : 2 360
Roman Kubričan  3 : 1 480
 Mistrovský turnaj mužů A, 11.04.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
287
Body celkem:
3524
Petr Volný  3 : 2 0
Petr Martin  0 : 3 0
Martin Paroulek  3 : 0 0
Marek Lapáček  3 : 0 0
Michal Kareš  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj mužů B, 28.03.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
145
Body celkem:
2209
Petr Stryja  3 : 0 0
Milan Průcha  3 : 0 0
Jakub Kosinka  2 : 3 0
 bye  3 : 0
Petr Rohun  3 : 0 wo. 0
Rudolf Korbelář  3 : 0 0
 Mistrovství republiky mužů, 05.03.2015
Pořadí: 25
Body za pořadí:
2717
Body za soupeře:
184
Body celkem:
2901
Martin Švec  0 : 3 0
Filip Richtárech  1 : 3 0
Vlastimil Kozák  3 : 0 0
Petr Kopecký  3 : 1 0
Petr Zlámal  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj mužů A, 21.02.2015
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
319
Body celkem:
3092
 bye  3 : 0
Marek Hlaváč  3 : 0 0
Jakub Solnický  0 : 3 0
Tomáš Tóth  1 : 3 0
Petr Kopecký  3 : 0 0
Michal Kareš  3 : 0 0
 1. LIGA MUŽI A 2014 - 2015, 15.02.2015 Body celkem:
840
Pavel Jakubů  3 : 1 480
Vlastimil Kozák  3 : 2 360
 1. LIGA MUŽI A 2014 - 2015, 14.02.2015 Body celkem:
720
Karel Kudláček  3 : 0 600
Petr Zlámal  1 : 3 120
 Mistrovský turnaj mužů - A, 17.01.2015
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2512
Body za soupeře:
190
Body celkem:
2702
Lukáš Levinský  0 : 3 wo. 0
Roman Hlaváč  3 : 1 0
Martin Švec  0 : 3 0
Vlastimil Kozák  3 : 1 0
Jakub Vavřík  3 : 1 0
Jaroslav Čech  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU23, (B23), 20.12.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
121
Body celkem:
4155
Michal Valenta  0 : 3 0
Martin Kříž  3 : 0 0
Jakub Solnický  0 : 3 0
 1. liga muži a, 14.12.2014 Body celkem:
0
Tomáš Tóth  0 : 3 0
Adam Kilián  0 : 3 0
 1. LIGA MUŽI A 2014 - 2015, 13.12.2014 Body celkem:
960
Filip Richtárech  3 : 2 360
Tomáš Herold  3 : 0 600
 Mistrovský turnaj mužů - A, 06.12.2014
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
182
Body celkem:
2809
Petr Kopecký  3 : 1 0
Petr Zatřepálek  1 : 3 0
David Zeman  1 : 3 0
Pavel Jakubů  0 : 3 wo. 0
Dominik Šácha  3 : 0 wo. 0
Jan Čaboun  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj mužů - B, 29.11.2014
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
151
Body celkem:
2052
Michal Krautwurm  3 : 0 0
Jakub Stupka  1 : 3 0
Tomáš Herold  3 : 0 0
Jan Roll  3 : 0 0
Petr Veselý st.  2 : 3 0
Lukáš Klinecký  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj mužů - A, 15.11.2014
Pořadí: 27
Body za pořadí:
1849
Body za soupeře:
185
Body celkem:
2034
Ondřej Ertl  0 : 3 0
Vlastimil Kozák  0 : 3 0
Ladislav Burián  3 : 1 0
Radim Valášek  1 : 3 0
Václav Uhlíř  3 : 1 0
Martin Vostatek  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj mužů - A, 25.10.2014
Pořadí: 27
Body za pořadí:
2035
Body za soupeře:
194
Body celkem:
2229
Petr Rohun  3 : 0 0
Adam Kilián  1 : 3 0
Petr Veselý st.  1 : 3 0
Petr Steiner  3 : 2 0
Petr Zlámal  0 : 3 0
Lukáš Levinský  3 : 0 wo. 0
 1.liga muži A, 19.10.2014 Body celkem:
960
Adam Kilián  3 : 2 360
Karel Kudláček  3 : 0 600
 1. liga muži A, 18.10.2014 Body celkem:
720
Vlastimil Kozák  2 : 3 240
Pavel Jakubů  3 : 1 480
 Mistrovský turnaj mužů - B, 11.10.2014
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
113
Body celkem:
1951
 bye  3 : 0
Petr Rohun  3 : 0 0
Petr Steiner  1 : 3 0
Dominik Dubský  3 : 0 0
Jakub Vavřík  0 : 3 0
Martin Olič  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj mužů - B, 20.09.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
150
Body celkem:
2910
 bye  3 : 0
Pavel Beneš  3 : 0 0
Jaroslav Sezemský  3 : 0 0
Vlastimil Kozák  3 : 1 0
Jan Ryba  0 : 3 0
Adam Kilián  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů B, 10.05.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
147
Body celkem:
2638
 bye  3 : 0
Milan Vlasák  3 : 0 0
Martin Vostatek  3 : 1 0
David Orálek  3 : 1 0
Dominik Šácha  0 : 3 0
Tomáš Herold  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj mužů A, 05.04.2014
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1582
Body za soupeře:
129
Body celkem:
1711
Miroslav Kolář  3 : 2 0
Jaroslav Příhoda  0 : 3 0
 bye  3 : 0
 bye  3 :  0
Martin Olič  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj mužů B, 29.03.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
143
Body celkem:
2634
Jakub Stupka  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Jan Bílý  3 : 0 0
Alexander Kuklovský  3 : 0 0
Jakub Vaněk  3 : 1 0
Vlastimil Kozák  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B23, (B23), 22.03.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
218
Body celkem:
5876
Jakub Vaněk  3 : 0 0
Martin Vostatek  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B23, (B23), 25.01.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
179
Body celkem:
4213
Richard Nádvorník  2 : 3 0
Martin Vostatek  3 : 0 0
Jan Ryba  0 : 3 0
Dan Kolínský  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj mužů A, 18.01.2014
Pořadí: 22
Body za pořadí:
2366
Body za soupeře:
259
Body celkem:
2625
Richard Nádvorník  1 : 3 0
Vlastimil Kozák  3 : 0 0
Jan Daňsa  2 : 3 0
David Orálek  3 : 1 0
Jakub Solnický  0 : 3 0
Pavel Jakubů  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B23, (B23), 21.12.2013
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
282
Body celkem:
4919
Petr Zatřepálek  3 : 2 0
Vojtěch Babišta  3 : 0 0
Michal Jirka  3 : 0 0
Jakub Solnický  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj muži B, 02.11.2013
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1736
Body za soupeře:
175
Body celkem:
1911
Jakub Vaněk  3 : 0 0
Marek Lapáček  3 : 2 0
Vlastimil Kozák  2 : 3 0
Petr Zlámal  1 : 3 0
Aleš Knotek  3 : 0 0
Ladislav Procházka  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj muži C, 26.10.2013
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1011
Body za soupeře:
64
Body celkem:
1075
 bye  3 : 0
Jan Mastný  3 : 0 0
Jan Filounek  0 : 3 0
Robert Alexa  3 : 0 wo. 0
Ondrej Mazanec  3 : 0 0
Filip Kočárek  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj mužů B, 12.10.2013
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1562
Body za soupeře:
162
Body celkem:
1724
Roman Hlaváč  3 : 0 0
Michal Krautwurm  3 : 0 0
Richard Nádvorník  0 : 3 0
Václav Uhlíř  3 : 0 0
Karel Kudláček  3 : 0 0
Pavel Beneš  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - B23, (), 01.06.2013
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3925
Body za soupeře:
129
Body celkem:
4054
Michal Valenta  1 : 3 0
 bye  3 : 0
Jakub Vaněk  0 : 3 wo. 0
 bye  3 : 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot