Profil hráče

Benjamin Bergel

Ročník: 2000
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:SC FAJNE - muži A
Registrační číslo: 112

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 21.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 18. (05/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 1. (02/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 3. (09/2018)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 9.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 4. (09/2017)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2019 21 (0) 22181 (0)
01.08.2019 21 (0) 22181 (0)
01.07.2019 21 (0) 22181 (0)
01.06.2019 21 (2) 22181 (331)
01.05.2019 23 (-1) 21850 (-943)
01.04.2019 22 (-2) 22793 (-83)
01.03.2019 20 (0) 22876 (-312)
01.02.2019 20 (4) 23188 (1822)
01.01.2019 24 (-4) 21366 (-2439)
01.12.2018 20 (1) 23805 (-201)
01.11.2018 21 (4) 24006 (3165)
01.10.2018 25 (-4) 20841 (-1497)
01.09.2018 21 (0) 22338 (0)
01.08.2018 21 (0) 22338 (0)
01.07.2018 21 (0) 22338 (0)
01.06.2018 21 (-3) 22338 (-1044)
01.05.2018 18 (1) 23382 (45)
01.04.2018 19 (1) 23337 (1139)
01.03.2018 20 (-1) 22198 (4)
01.02.2018 19 (4) 22194 (1603)
01.01.2018 23 (7) 20591 (459)
01.12.2017 30 (1) 20132 (1196)
01.11.2017 31 (9) 18936 (1320)
01.10.2017 40 (-1) 17616 (515)
01.09.2017 39 (0) 17101 (0)
01.07.2017 39 (0) 17101 (0)
01.06.2017 39 (0) 17101 (273)
01.05.2017 39 (3) 16828 (965)
01.04.2017 42 (3) 15863 (0)
01.03.2017 45 (-1) 15863 (190)
01.02.2017 44 (3) 15673 (780)
01.01.2017 47 (-4) 14893 (-443)
01.12.2016 43 (3) 15336 (528)
01.11.2016 46 (0) 14808 (250)
01.10.2016 46 (6) 14558 (1247)
01.09.2016 52 (0) 13311 (0)
01.06.2016 52 (12) 13311 (2014)
01.05.2016 64 (0) 11297 (540)
01.04.2016 64 (-1) 10757 (0)
01.03.2016 63 (18) 10757 (2218)
01.02.2016 81 (-3) 8539 (0)
01.01.2016 78 (6) 8539 (4655)
01.12.2015 84 (8) 3884 (565)
01.11.2015 92 (30) 3319 (856)
01.10.2015 122 (71) 2463 (1018)
01.09.2015 193 (0) 1445 (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20192420202223212121212019
20182319201918212121212521202018
201747444542393939394031302017
2016788163646452524646432016
201519312292842015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Prima stavebniny Cup muži "A", 14.09.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2730
Body za soupeře:
288
Body celkem:
3018
Dan Teuchner  2 : 0 80 17. - 18.
Vojtěch Hanzal  2 : 0 80 17. - 20.
Petr Kopecký  2 : 1 48 17. - 24.
Vlastimil Kozák  2 : 0 80 17. - 32.
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 1. - 32.
 Muži A - BÁSTR CUP, 11.05.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
157
Body celkem:
2918
Michal Jadrníček  3 : 0 wo. 42 7. - 8.
Petr Marek  1 : 3 16.8 5. - 8.
Jakub Solnický  0 : 3 0 čtvrtfinále
Miloš Liška  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 Muži A - Poděbrady Open, 13.04.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
130
Body celkem:
2587
Vojtěch Ryba  0 : 3 0 5. - 6.
Petr Nohel ml.  3 : 1 57.6 5. - 8.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kristián Mráček  3 : 1 48 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 24 1. - 32.
 MČR žen, mužů a masters 2019, 07.03.2019
Pořadí: 19
Body za pořadí:
3269
Body za soupeře:
239
Body celkem:
3508
Petr Veselý st.  3 : 0 wo. 52 19. - 20.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 17. - 20.
Michal Kareš  3 : 1 83.2 17. - 24.
Jaroslav Cerman  3 : 0 104 17. - 32.
Jakub Solnický  0 : 3 0 1. - 32.
 Extraliga Muži 2018/2019, 17.02.2019 Body celkem:
360
Petr Martin  0 : 3 0
Jakub Stupka  2 : 3 360
 Extraliga Muži 2018/2019, 16.02.2019 Body celkem:
0
Jakub Zapala  0 : 3 0
Jaroslav Čech  0 : 3 0
 MČR juniorů 2019, (B19), 01.02.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
302
Body celkem:
6758
Petr Nohel ml.  1 : 3 41.6 3. - 4.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 semifinále
Adam Sinkule  3 : 0 156 čtvrtfinále
Dalibor Procházka ml.  3 : 1 104 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B19), 12.01.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
310
Body celkem:
4054
Vojtěch Hanzal  3 : 0 96 5. - 6.
Tomáš Hrubý  3 : 0 96 5. - 8.
Petr Nohel ml.  2 : 3 38.4 čtvrtfinále
Martin Brňák  3 : 0 80 1. - 16.
 Strahov - muži A, 08.12.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
203
Body celkem:
2919
Marek Panáček  0 : 2 0 9. - 10.
Jakub Vavřík  2 : 1 48 9. - 12.
Ladislav Procházka  2 : 0 80 9. - 16.
Ondřej Ertl  0 : 3 0 1. - 16.
Jaroslav Cerman  3 : 1 51.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 24 1. - 64.
 PNEUKOMPLET Cup, (B19), 24.11.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
342
Body celkem:
5573
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 144 3. - 4.
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 semifinále
Michal Macíček   3 : 0 108 čtvrtfinále
Adam Sinkule  3 : 0 90 1. - 16.
 Extraliga Muži 2018/2019, 18.11.2018 Body celkem:
0
Marek Panáček  0 : 3 0
Erik Jakobsson  0 : 3 0
 Extraliga Muži 2018/2019, 17.11.2018 Body celkem:
220
Ondřej Ertl  0 : 3 0
David Zeman  1 : 3 220
 Prima stavebniny Cup, 10.11.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
259
Body celkem:
2715
Michal Jirka  2 : 0 70 9. - 10.
Michal Bodiš  2 : 1 42 9. - 12.
Petr Marek  2 : 0 70 9. - 16.
Jakub Solnický  0 : 3 0 1. - 16.
Martin Schuller  3 : 0 56 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 21 1. - 64.
 Extraliga Muži 2018/2019, 21.10.2018 Body celkem:
140
Jan Ryba  0 : 3 0
Michal Jadrníček  1 : 3 140
 Extraliga Muži 2018/2019, 20.10.2018 Body celkem:
700
Petr Marek  1 : 3 140
Matyáš Dufek  3 : 1 560
 1. liga muži B, 14.10.2018 Body celkem:
1000
Tomáš Herold  3 : 0 500
Jan Ryšavý  3 : 0 500
 1. liga muži B, 13.10.2018 Body celkem:
1080
Jiří Vlček  3 : 1 480
Jakub Vavřík  3 : 0 600
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 06.10.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
3177
Body za soupeře:
408
Body celkem:
3585
Jakub Zapala  2 : 0 96 17. - 18.
Michal Jirka  2 : 0 96 17. - 20.
Petr Steiner  2 : 0 96 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 48 17. - 32.
Michal Jadrníček  0 : 3 0 1. - 32.
Vojtěch Hanzal  3 : 0 72 1. - 64.
 Strahov muži A, 22.09.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
189
Body celkem:
3036
Petr Marek  0 : 2 0 11. - 12.
Michal Bodiš  0 : 2 0 9. - 12.
Filip Kočárek  2 : 0 90 9. - 16.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 1. - 16.
Marek Hlaváč  3 : 0 72 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 Extraliga Muži 2017/2018, 22.04.2018 Body celkem:
350
 bye  3 : 0 wo. 350
 Extraliga Muži 2017/2018, 21.04.2018 Body celkem:
0
Jan Ryba  0 : 3 0
Joseph White  0 : 3 0
 1. liga muži C, 07.04.2018 Body celkem:
1680
Jakub Zapala  3 : 1 480
Jaroslav Kaleta  3 : 0 600
Lukáš Matoušek  3 : 0 600
 MR ženy, muži, masters, 01.03.2018
Pořadí: 19
Body za pořadí:
3269
Body za soupeře:
322
Body celkem:
3591
Pavel Jakubů  3 : 0 wo. 52 19. - 20.
Petr Veselý st.  2 : 3 41.6 17. - 20.
Petr Veselý  3 : 1 83.2 17. - 24.
Vlastimil Kozák  3 : 0 104 17. - 32.
Michal Kareš  2 : 3 41.6 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2018 II.ročník - Muž, 10.02.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2212
Body za soupeře:
240
Body celkem:
2452
Petr Veselý st.  2 : 0 64 17. - 18.
Michal Jirka  2 : 0 64 17. - 20.
Filip Nosek  2 : 0 64 17. - 24.
Jaroslav Kaleta  2 : 0 48 17. - 32.
Tomáš Tóth  0 : 3 0 1. - 32.
 Mistrovství republiky juniorů, (B19), 02.02.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
338
Body celkem:
6794
Marek Panáček  0 : 3 0 3. - 4.
Ondřej Vorlíček  2 : 3 83.2 semifinále
Matouš Sochůrek  3 : 1 124.8 čtvrtfinále
Šimon Makovský  3 : 0 130 1. - 16.
 1. liga muži C, 28.01.2018 Body celkem:
120
Jakub Wasilewski  0 : 3 0
Petr Zatřepálek  1 : 3 120
 1. liga muži C, 27.01.2018 Body celkem:
1200
Jakub Zapala  3 : 0 600
Jaroslav Kaleta  3 : 0 600
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 06.01.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
175
Body celkem:
2666
Martin Ředina  2 : 1 39.36 3. - 4.
Jakub Šichnárek  0 : 3 0 semifinále
Jiří Dušek  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
Lukáš  Kamp  3 : 0 41 1. - 16.
Milan Hamřík  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 Velká cena Prahy, (B19), 16.12.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
380
Body celkem:
5000
Adam Sinkule  3 : 0 120 5. - 6.
Petr Nohel ml.  3 : 0 120 5. - 8.
Marek Panáček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vojtěch Hanzal  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 1. liga muži C, 03.12.2017 Body celkem:
600
Petr Zatřepálek  0 : 3 0
Tomáš Herold  3 : 0 600
 1. liga muži C, 02.12.2017 Body celkem:
1080
Jaroslav Kaleta  3 : 1 480
Aleš Kubíček  3 : 0 600
 HUSLÍK Cup, (B19), 25.11.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
288
Body celkem:
4485
Adam Sinkule  3 : 0 wo. 54 5. - 6.
Jakub Slavíček  3 : 0 108 5. - 8.
Marek Panáček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Petr Kahle  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 HUSLÍK Cup, 11.11.2017
Pořadí: 21
Body za pořadí:
2645
Body za soupeře:
271
Body celkem:
2916
Jaroslav Cerman  2 : 1 52.8 21. - 22.
Dan Teuchner  2 : 0 wo. 44 21. - 24.
Jaroslav Kaleta  1 : 2 35.2 17. - 24.
Matouš Sochůrek  2 : 0 88 17. - 32.
Jakub Zapala  1 : 3 17.6 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 33 1. - 64.
 1. liga muži C, 22.10.2017 Body celkem:
1200
Tomáš Herold  3 : 0 600
Jakub Zapala  3 : 0 600
 1. liga muži C, 21.10.2017 Body celkem:
720
Jakub Wasilewski  3 : 2 360
Petr Zatřepálek  3 : 2 360
 Extraliga Muži 2017/2018, 14.10.2017 Body celkem:
900
Ondřej Uherka  0 : 3 0
Petr Nohel ml.  3 : 0 900
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B19), 30.09.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
342
Body celkem:
5573
Šimon Makovský  3 : 0 144 3. - 4.
Vojtěch Ryba  0 : 3 0 semifinále
Petr Nohel ml.  3 : 0 108 čtvrtfinále
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 90 1. - 16.
 Strahov muži A, 23.09.2017
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2584
Body za soupeře:
286
Body celkem:
2870
Matouš Sochůrek  2 : 0 80 19. - 20.
Harry Londy   0 : 2 0 17. - 20.
Vlastimil Kozák  2 : 0 80 17. - 24.
Martin Volf  2 : 0 80 17. - 32.
Jaroslav Čech  1 : 3 16 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 64.
 TECOM CUP JA, (B19), 16.09.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
340
Body celkem:
4960
Marek Panáček  3 : 0 120 5. - 6.
Karím Farrag  3 : 0 120 5. - 8.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Sezemský  3 : 0 100 1. - 16.
 AB SQUASH CUP - muži "B", 09.09.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1545
Body za soupeře:
118
Body celkem:
1663
Jakub Slavíček  2 : 0 37.2 5. - 6.
Jiří Dušek  2 : 0 37.2 5. - 8.
Marek Panáček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Filip Strouhal  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 HANYA MR U23, (), 27.05.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6456
Matouš Sochůrek  0 : 3 0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
Vojtěch Ryba  0 : 3 0
 Baráž o 1. ligu muži 2016/2017, 20.05.2017 Body celkem:
960
Martin Ředina  3 : 2 360
Lukáš Matoušek  3 : 0 600
 KABEL - A.T. Cup, 13.05.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
115
Body celkem:
2707
Vojtěch Ryba  1 : 3 16.8 7. - 8.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 5. - 8.
Jakub Solnický  0 : 3 0 čtvrtfinále
Filip Kočárek  3 : 2 42 1. - 16.
Petr Rohun  3 : 0 56 1. - 32.
 Albatros Media - junioři "A", (B19), 06.05.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
252
Body celkem:
4943
Luboš Walter ml.  3 : 0 70
Jakub Slavíček  3 : 0 70
Karím Farrag  3 : 1 89.6
Matouš Sochůrek  1 : 3 22.4
 OC Arkady squash cup 2017, 15.04.2017
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
187
Body celkem:
2887
Petr Steiner  2 : 3 36 13. - 14.
Jan Daňsa  3 : 0 90 13. - 16.
Marek Wojnarski  1 : 3 18 9. - 16.
Marek Koutník  0 : 3 0 1. - 16.
Filip Kočárek  3 : 2 43.2 1. - 32.
 2. Liga Muži E, 09.04.2017 Body celkem:
300
Miroslav Sikora  3 : 0 300
 2. Liga Muži E, 08.04.2017 Body celkem:
600
Martin Vaněk  3 : 0 300
Petr Rohun  3 : 0 300
 HANYA CUP junioři A, (B23), 01.04.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
77
Body celkem:
3956
Dominik Knap  3 : 1 76.8
Vojtěch Ryba  0 : 3 0
 HANYA CUP junioři A, (B19), 01.04.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4930
Luboš Walter ml.  3 : 0 128 3. - 4.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 semifinále
Karím Farrag  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2017, 11.02.2017
Pořadí: 25
Body za pořadí:
2148
Body za soupeře:
300
Body celkem:
2448
Jaroslav Kaleta  3 : 0 80 25. - 26.
Ladislav Burián  3 : 0 80 25. - 28.
Miroslav Kolář  3 : 1 64 25. - 32.
Jakub Wasilewski  1 : 3 16 17. - 32.
Jakub Solnický  0 : 3 0 1. - 32.
Marek Hlaváč  3 : 0 60 1. - 64.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B19), 03.02.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
317
Body celkem:
5302
Adam Sinkule  3 : 0 156 7. - 8.
Matouš Sochůrek  1 : 3 31.2 5. - 8.
David Zeman  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Sezemský  3 : 0 130 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B17), 03.02.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
473
Body celkem:
6317
Adam Sinkule  3 : 0 156 5. - 6.
Šimon Makovský  3 : 0 156 5. - 8.
Marek Panáček  1 : 3 31.2 čtvrtfinále
Filip Strouhal  3 : 0 130 1. - 16.
 2. Liga Muži E, 29.01.2017 Body celkem:
600
Vlastimil Vyroubal  3 : 0 300
Roman Moravec  3 : 0 300
 2. Liga Muži E, 28.01.2017 Body celkem:
600
Miroslav Sikora  3 : 0 300
Lumír Klímek  3 : 0 300
 Velká cena Prahy 2016, (B19), 17.12.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
304
Body celkem:
4501
Matyáš Dufek  3 : 0 108 5. - 6.
Adam Sinkule  3 : 0 108 5. - 8.
Marek Koutník  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Velká cena Prahy 2016, (B17), 17.12.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
496
Body celkem:
7041
Matyáš Dufek  3 : 0 160 finále
Adam Sinkule  3 : 0 128 semifinále
Jakub Slavíček  3 : 0 96 čtvrtfinále
Ladislav Švábek  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 KABEL-A.T. CUP, 10.12.2016
Pořadí: 27
Body za pořadí:
1849
Body za soupeře:
135
Body celkem:
1984
Aleš Kubíček  3 : 0 wo. 36 27. - 28.
Martin Ředina  1 : 3 14.4 25. - 28.
Vlastimil Kozák  3 : 2 43.2 25. - 32.
Petr Marek  0 : 3 0 17. - 32.
Dominik Dubský  1 : 3 14.4 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 2. Liga Muži E, 04.12.2016 Body celkem:
600
Roman Moravec  3 : 0 300
Martin Vaněk  3 : 0 300
 Pohár Olomouckého kraje, (B19), 26.11.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
253
Body celkem:
4287
Matyáš Dufek  3 : 0 112 3. - 4.
Matouš Sochůrek  1 : 3 22.4 semifinále
Ladislav Švábek  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (B17), 26.11.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
296
Body celkem:
4962
Adam Sinkule  3 : 0 128 3. - 4.
Marek Panáček  2 : 3 51.2 semifinále
Filip Strouhal  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 muži A, 12.11.2016
Pořadí: 41
Body za pořadí:
1489
Body za soupeře:
231
Body celkem:
1720
Roman Kubričan  3 : 2 39.6 41. - 42.
Radim Valášek  3 : 0 66 41. - 48.
David Orálek  3 : 0 66 41. - 48.
Petr Volný  2 : 3 26.4 33. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 33 33. - 64.
Dominik Dubský  0 : 3 0 1. - 64.
 2. Liga Muži E, 23.10.2016 Body celkem:
600
Martin Vaněk  3 : 0 300
Lumír Klímek  3 : 0 300
 2. Liga Muži E, 22.10.2016 Body celkem:
600
Jiří Kašpárek  3 : 0 300
Roman Moravec  3 : 0 300
 Morenda Brno JA, (B19), 01.10.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
336
Body celkem:
3573
Šimon Makovský  3 : 0 84 5. - 6.
Matyáš Dufek  3 : 0 84 5. - 8.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Šimon Makovský  3 : 0 84
Matyáš Dufek  3 : 0 84
 Morenda Brno JA, (B17), 01.10.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
378
Body celkem:
5609
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 144 3. - 4.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 semifinále
Petr Nohel ml.  3 : 0 108 čtvrtfinále
Ladislav Švábek  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Strahov A, 24.09.2016
Pořadí: 22
Body za pořadí:
2150
Body za soupeře:
205
Body celkem:
2355
Marek Koutník  2 : 3 28.8 21. - 22.
Karel Kudláček  3 : 0 wo. 36 21. - 24.
Petr Marek  0 : 3 0 17. - 24.
Jan Daňsa  3 : 0 72 17. - 32.
Jan Ryba  1 : 3 14.4 1. - 32.
Roman Kubričan  3 : 0 54 1. - 64.
 Chodovské A, (B19), 17.09.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
270
Body celkem:
3454
Martin Sochůrek  3 : 0 90 9. - 10.
Šimon Makovský  3 : 0 90 9. - 12.
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 90 9. - 16.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 1. - 16.
 Chodovské A, (B17), 17.09.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
336
Body celkem:
5761
Viktor Byrtus  0 : 3 0 finále
Matyáš Dufek  3 : 0 128 semifinále
Matěj Sezemský  3 : 0 96 čtvrtfinále
Karím Farrag  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 "Béčko" Squashové Akademie, 11.09.2016
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1484
Body za soupeře:
138
Body celkem:
1622
Radim Valášek  3 : 2 24 19. - 20.
Petr Steiner  2 : 3 16 17. - 20.
Martin Volf  3 : 0 wo. 20 17. - 24.
Martin Štěpán  3 : 0 40 17. - 32.
Lukáš Jelínek  1 : 3 8 1. - 32.
Martin Schuller  3 : 0 30 1. - 64.
 HANYA CUP, 14.05.2016
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2343
Body za soupeře:
91
Body celkem:
2434
Marek Lapáček  3 : 0 wo. 40 15. - 16.
Marek Hlaváč  0 : 3 0 13. - 16.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 9. - 16.
Michal Jadrníček  0 : 3 0 1. - 16.
Radovan Kojecký  3 : 1 51.2 1. - 32.
 OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (B19), 07.05.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
192
Body celkem:
4871
Jan Fiedler  3 : 0 96
Ladislav Švábek  3 : 0 96
 OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (B17), 07.05.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
312
Body celkem:
4991
Michal Macíček   3 : 0 60
Vojtěch Mohelník  3 : 0 60
Mikuláš Pekárek  3 : 0 96
Tadeáš Lestly  3 : 0 96
 1. liga Muži C 2015/2016, 17.04.2016 Body celkem:
0
Daniel Kantor  0 : 3 0
 1. liga Muži C 2015/2016, 16.04.2016 Body celkem:
720
Petr Kopecký  1 : 3 120
Radovan Kojecký  3 : 0 600
 Multipower Junior "A", (B17), 02.04.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2592
Filip Šarboch  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Adam Sinkule  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Marek Panáček  0 : 3 wo. 0 čtvrtfinále
 1. liga Muži C 2015/2016, 21.02.2016 Body celkem:
0
Josef Šebek  0 : 3 wo. 0
Róbert Trnovec  0 : 3 wo. 0
 1. liga Muži C 2015/2016, 20.02.2016 Body celkem:
0
Roman Moravec  0 : 3 wo. 0
Radovan Kojecký  0 : 3 wo. 0
 YONTA CUP, 13.02.2016
Pořadí: 26
Body za pořadí:
2092
Body za soupeře:
166
Body celkem:
2258
Dominik Dubský  0 : 3 0 25. - 26.
Petr Kopecký  3 : 0 wo. 40 25. - 28.
Miroslav Kolář  3 : 1 64 25. - 32.
Štěpán Václavek  0 : 3 0 17. - 32.
Marek Lapáček  2 : 3 32 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 64.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B19), 05.02.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
286
Body celkem:
5271
Matyáš Dufek  3 : 0 156 7. - 8.
Filip Kočárek  0 : 3 0 5. - 8.
David Zeman  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Schuller  3 : 0 130 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B17), 05.02.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5613
Body za soupeře:
455
Body celkem:
6068
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 150 5. - 6.
Petr Nohel ml.  3 : 0 150 5. - 8.
Marek Koutník  1 : 3 30 čtvrtfinále
Matěj Příman  3 : 0 125 1. - 16.
 junioři A, (B19), 09.01.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
176
Body celkem:
4373
David Zeman  0 : 3 0
Matyáš Dufek  3 : 0 90
Filip Kočárek  0 : 3 0
Ondřej Jánský  3 : 1 86.4
 junioři A, (B17), 09.01.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
407
Body celkem:
5638
Petr Nohel ml.  3 : 0 144 3. - 4.
Marek Koutník  1 : 3 28.8 semifinále
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 108 čtvrtfinále
Adam Jiroušek  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 junioři A, (B19), 19.12.2015
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
220
Body celkem:
3572
Matouš Sochůrek  1 : 3 20 9. - 10.
Martin Schuller  3 : 0 100 9. - 12.
Jaroslav Janda  3 : 0 100 9. - 16.
Marek Lapáček  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A, (B17), 19.12.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
378
Body celkem:
6461
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 finále
Matyáš Dufek  3 : 0 144 semifinále
Karím Farrag  3 : 0 108 čtvrtfinále
Jáchym Mráček  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 1. liga Muži C 2015/2016, 13.12.2015 Body celkem:
480
Tomáš Hanzelka  1 : 3 80
Jakub Novák  3 : 0 400
 1. liga Muži C 2015/2016, 12.12.2015 Body celkem:
800
Patrik Pelech  3 : 0 400
Richard Taranda  3 : 0 400
 muži C, 05.12.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
1634
Body za soupeře:
113
Body celkem:
1747
Dan Teuchner  3 : 1 33.6 finále
Lukáš  Kamp  3 : 0 33.6 semifinále
Lumír Klímek  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Tomáš Wrona  3 : 0 21 1. - 16.
 junioři A, (B19), 28.11.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
310
Body celkem:
4507
Ondřej Jánský  3 : 0 108 5. - 6.
Jakub Strouhal  3 : 0 108 5. - 8.
Ondřej Vorlíček  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Martin Sochůrek  3 : 1 72 1. - 16.
 junioři A, (B17), 28.11.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5534
Body za soupeře:
231
Body celkem:
5765
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 3. - 4.
Marek Koutník  0 : 3 0 semifinále
Petr Nohel ml.  3 : 0 132 čtvrtfinále
Matěj Sezemský  3 : 0 wo. 55 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 muži C, 21.11.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1131
Body za soupeře:
61
Body celkem:
1192
Miroslav Ondruška  3 : 0 29.6 3. - 4.
Pavel Sládeček ml.  0 : 3 0 semifinále
Jiří Kašpárek  3 : 0 22.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 9.25 1. - 16.
 2. liga Muži F 2015/2016, 25.10.2015 Body celkem:
500
Pavel Řehák  3 : 0 250
Martin Dvořáček  3 : 0 250
 2. liga Muži F 2015/2016, 24.10.2015 Body celkem:
450
Michal Zoubek  3 : 1 200
Jakub Trličík  3 : 0 250
 junioři A, (B19), 03.10.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
70
Body celkem:
2526
Jaroslav Janda  3 : 0 70 9. - 10.
Matej Hrnčiřík  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A, (B17), 03.10.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
368
Body celkem:
5793
Matouš Sochůrek  2 : 3 64 finále
Matyáš Dufek  3 : 0 128 semifinále
Mikuláš Pekárek  3 : 0 96 čtvrtfinále
Marek Panáček  3 : 0 80 1. - 16.
 Muži B, 26.09.2015
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1484
Body za soupeře:
96
Body celkem:
1580
Tomáš Herold  3 : 0 wo. 20 19. - 20.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 17. - 20.
Tomáš Tlustý  3 : 0 wo. 20 17. - 24.
Dan Teuchner  3 : 2 24 17. - 32.
Petr Steiner  1 : 3 8 1. - 32.
Milan Vlasák  3 : 1 24 1. - 64.
 "MatchToMe.com Cup 2015", 12.09.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1078
Body za soupeře:
72
Body celkem:
1150
Michal Štěpán  3 : 0 25.2 5. - 6.
Aleš Kubíček  3 : 1 20.16 5. - 8.
Vojtěch Babišta  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Dvořáček  3 : 1 16.8 1. - 16.
Vítězslav Lazar  3 : 2 10.08 1. - 32.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B19), 05.09.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
22
Body celkem:
3874
Filip Kočárek  0 : 3 0
Matouš Sochůrek  1 : 3 21.6
Marek Lapáček  0 : 3 0
 Hradecko - Pardubický Cup, (B17), 05.09.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
225
Body celkem:
3409
Filip Šipoš  3 : 0 wo. 45 9. - 10.
Luboš Walter ml.  3 : 0 90 9. - 12.
Šimon Makovský  3 : 0 90 9. - 16.
Marek Koutník  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 30.05.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
252
Body celkem:
4131
 bye  3 : 0
Matěj Sezemský  3 : 0 0
Petr Nohel ml.  3 : 0 0
Ondřej Vorlíček  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU19, (B19), 30.05.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
128
Body celkem:
3464
Adam Urban  3 : 0 0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
Ondřej Jánský  3 : 1 0
Dominik Dubský  0 : 3 0
 1. LIGA MUŽI C 2014 - 2015, 10.05.2015 Body celkem:
0
Josef Šebek  0 : 3 0
 1. LIGA MUŽI C 2014 - 2015, 09.05.2015 Body celkem:
600
Pavel Krajsa  3 : 0 500
Martin Honek  1 : 3 100
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 25.04.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
247
Body celkem:
4913
 bye  3 : 0
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 0
Vojtěch Ryba  1 : 3 0
Matouš Sochůrek  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU19, (B19), 25.04.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2031
Body za soupeře:
158
Body celkem:
2189
Dominik Knap  1 : 3 0
 bye  3 :  0
Filip Sváček  3 : 0 0
Matyáš Dufek  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 21.03.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
191
Body celkem:
4870
Matyáš Dufek  3 : 0 0
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 0
Ladislav Švábek  3 : 0 0
 1. LIGA MUŽI C 2014 - 2015, 15.02.2015 Body celkem:
120
Stanislav Jurčík  2 : 3 120
Jakub Wasilewski  0 : 3 0
 2. liga muži F, 14.02.2015 Body celkem:
0
Patrik Rohun  0 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU15, (B15), 05.02.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6702
Body za soupeře:
412
Body celkem:
7114
Mikuláš Pekárek  3 : 0 0
Šimon Makovský  3 : 0 0
Viktor Byrtus  1 : 3 0
Marek Panáček  3 : 1 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU17, (B17), 05.02.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5152
Body za soupeře:
250
Body celkem:
5402
Matěj Příman  3 : 0 0
Vojtěch Ryba  0 : 3 0
Ondřej Jánský  3 : 1 0
Ondřej Vorlíček  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 24.01.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
470
Body celkem:
6128
 bye  3 :  0
Filip Šipoš  3 : 0 0
Matyáš Dufek  3 : 0 0
Filip Strouhal  3 : 0 0
Maksymilian Wielgus  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 24.01.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
199
Body celkem:
4078
 bye  3 : 0
Filip Šipoš  3 : 0 0
Marek Panáček  3 : 1 0
Viktor Byrtus  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 20.12.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6244
Body za soupeře:
479
Body celkem:
6723
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Ondřej Hübscher  3 : 0 0
Vojtěch Hanzal  3 : 0 0
Petr Nohel ml.  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 20.12.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5377
Body za soupeře:
396
Body celkem:
5773
David Zeman  0 : 3 0
 bye  3 : 0
 bye  3 : 0
Martin Sochůrek  3 : 0 0
Ondřej Jánský  3 : 0 0
 2. LIGA MUŽI F 2014 - 2015, 14.12.2014 Body celkem:
200
Pavel Řehák  3 : 1 200
Bogdan Staszko  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 22.11.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
431
Body celkem:
6189
Matěj Sezemský  3 : 0 0
Adam Sinkule  3 : 0 0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Petr Nohel ml.  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 22.11.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
241
Body celkem:
3435
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 0
Martin Sochůrek  2 : 3 0
Dávid Dvonč  0 : 3 0
Šimon Makovský  3 : 0 0
 2.liga F, 19.10.2014 Body celkem:
450
Vítězslav Lazar  3 : 1 200
 bye  3 : 0 250
 2.liga - muži F, 18.10.2014 Body celkem:
240
David Hálek  1 : 3 40
Vlastimil Vyroubal  3 : 0 200
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 04.10.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
306
Body celkem:
4943
Ondřej Vorlíček  1 : 3 0
 bye  3 :  0
Karím Farrag  3 : 0 0
Marek Panáček  3 : 1 0
Petr Nohel ml.  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 04.10.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
223
Body celkem:
4463
Vojtěch Ryba  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Marek Koutník  3 : 0 0
Šimon Josef Maťas  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 06.09.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
297
Body celkem:
5722
 bye  3 :  0
Viktor Nezveda  3 : 0 0
Petr Nohel ml.  3 : 0 0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 06.09.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
203
Body celkem:
3947
Marek Koutník  1 : 3 0
Martin Sochůrek  3 : 0 0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
Vojtěch Dřevíkovský  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 17.05.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
381
Body celkem:
5047
 bye  3 : 0
Matyáš Smetana  3 : 0 0
Ondřej Vorlíček  2 : 3 0
Vojtěch Hanzal  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU15, (B15), 06.02.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
321
Body celkem:
5684
Jan Jiroušek  3 : 0 0
Matouš Sochůrek  2 : 3 0
Matěj Příman  3 : 0 0
Petr Nohel ml.  0 : 3 wo. 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU17, (B17), 06.02.2014
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
148
Body celkem:
4827
Ondřej Jánský  3 : 0 0
Marek Lapáček  0 : 3 0
Ondřej Vorlíček  1 : 3 0
Martin Sochůrek  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 21.12.2013
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
152
Body celkem:
3851
 bye  3 :  0
Vojtěch Hanzal  3 : 0 0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
Luboš Walter ml.  0 : 3 0
Matěj Příman  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 09.11.2013
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
390
Body celkem:
4587
 bye  3 : 0
Lukáš Michalů  3 : 0 0
Matouš Sochůrek  1 : 3 0
Ondřej Béna  3 : 0 0
Petr Nohel ml.  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B17, (B17), 09.11.2013
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
213
Body celkem:
4065
Ondřej Jánský  3 : 0 0
Filip Kočárek  0 : 3 0
Šimon Josef Maťas  1 : 3 0
Ondřej Vorlíček  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj muži C, 26.10.2013
Pořadí: 10
Body za pořadí:
744
Body za soupeře:
19
Body celkem:
763
Martin Hučka  3 : 0 0
Patrik Žák  0 : 3 0
Petr Stryja  3 : 1 0
Miroslav Ondruška  0 : 3 0
Roman Marek  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 05.10.2013
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
141
Body celkem:
141
 bye  3 :  0
Marek Panáček  3 : 0 0
Šimon Josef Maťas  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B17, (B17), 05.10.2013
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
258
Body celkem:
3495
Matěj Příman  3 : 0 0
Matej Hrnčiřík  0 : 3 0
Jan Šlehofer  3 : 0 0
Adam Urban  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj muži C, 14.09.2013
Pořadí: 6
Body za pořadí:
891
Body za soupeře:
20
Body celkem:
911
Klára Doležalová  3 : 0 wo. 0
Viktor Byrtus  1 : 3 0
Tomáš Drozd  3 : 0 0
Petr Stryja  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 07.09.2013
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
329
Body celkem:
4526
Vojtěch Dřevíkovský  3 : 0 0
Dávid Dvonč  0 : 3 0
Matěj Příman  3 : 0 0
Filip Sváček  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B17, (B17), 07.09.2013
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
213
Body celkem:
3794
Dominik Dubský  0 : 3 0
Martin Schuller  3 : 0 0
Dávid Dvonč  0 : 3 0
Adam Urban  3 : 0 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot