Profil hráče

Matouš Sochůrek

Ročník: 1999
Klub: Squash klub Poděbrady, z.s.
Družstvo:SK Poděbrady B
Registrační číslo: 1351

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 12.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 12. (11/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 2. (04/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 1. (05/2018)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 6.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 3. (09/2017)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.11.2019 12 (2) 24878 (440)
01.10.2019 14 (3) 24438 (1016)
01.09.2019 17 (0) 23422 (0)
01.08.2019 17 (0) 23422 (0)
01.07.2019 17 (0) 23422 (0)
01.06.2019 17 (0) 23422 (-882)
01.05.2019 17 (2) 24304 (471)
01.04.2019 19 (7) 23833 (2799)
01.03.2019 26 (10) 21034 (3506)
01.02.2019 36 (10) 17528 (1900)
01.01.2019 46 (21) 15628 (3632)
01.12.2018 67 (-14) 11996 (-2512)
01.11.2018 53 (-6) 14508 (-660)
01.10.2018 47 (-16) 15168 (-3459)
01.09.2018 31 (0) 18627 (0)
01.08.2018 31 (0) 18627 (0)
01.07.2018 31 (0) 18627 (0)
01.06.2018 31 (10) 18627 (2856)
01.05.2018 41 (6) 15771 (448)
01.04.2018 47 (-3) 15323 (0)
01.03.2018 44 (7) 15323 (780)
01.02.2018 51 (-13) 14543 (-1800)
01.01.2018 38 (-1) 16343 (-1680)
01.12.2017 37 (7) 18023 (2512)
01.11.2017 44 (-5) 15511 (-2393)
01.10.2017 39 (13) 17904 (4209)
01.09.2017 52 (0) 13695 (0)
01.07.2017 52 (0) 13695 (0)
01.06.2017 52 (-6) 13695 (-1934)
01.05.2017 46 (-8) 15629 (-1425)
01.04.2017 38 (-2) 17054 (0)
01.03.2017 36 (-5) 17054 (-1922)
01.02.2017 31 (5) 18976 (1560)
01.01.2017 36 (3) 17416 (660)
01.12.2016 39 (0) 16756 (-400)
01.11.2016 39 (3) 17156 (488)
01.10.2016 42 (1) 16668 (795)
01.09.2016 43 (0) 15873 (0)
01.06.2016 43 (4) 15873 (1426)
01.05.2016 47 (22) 14447 (3937)
01.04.2016 69 (-3) 10510 (0)
01.03.2016 66 (7) 10510 (1106)
01.02.2016 73 (0) 9404 (0)
01.01.2016 73 (-25) 9404 (2608)
01.12.2015 48 (16) 6796 (2200)
01.11.2015 64 (-12) 4596 (-684)
01.10.2015 52 (1) 5280 (-125)
01.09.2015 53 (0) 5405 (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
201946362619171717171714122019
20183851444741313131314753672018
201736313638465252523944372017
2016737366694743434239392016
2015535264482015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Strahov Muži A, 09.11.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
270
Body celkem:
3205
Benjamin Bergel  2 : 0 90 11. - 12.
Matej Hrnčiřík  1 : 2 36 9. - 12.
Michal Bodiš  2 : 0 wo. 45 9. - 16.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 1. - 16.
Ondřej Kožina  3 : 0 72 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 1. liga muži A, 06.10.2019 Body celkem:
1200
Jiří Vlček  3 : 0 600
Tomáš Herold  3 : 0 600
 1. liga muži A, 05.10.2019 Body celkem:
1200
Petr Kopecký  3 : 0 600
Petr Veselý st.  3 : 0 600
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži B, 07.09.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
285
Body celkem:
3729
Michal Bodiš  2 : 3 40 finále
Petr Steiner  3 : 0 80 semifinále
Luboš Walter ml.  3 : 0 60 čtvrtfinále
Aleš Kubíček  3 : 0 50 1. - 16.
Jan Roll  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 SquashArena Muži B, 25.05.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
117
Body celkem:
2193
Tomáš Herold  0 : 2 wo. 0 7. - 8.
Dan Teuchner  0 : 2 wo. 0 5. - 8.
Filip Kočárek  1 : 3 12 čtvrtfinále
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 50 1. - 16.
David Neugebauer  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Muži A - Poděbrady Open, 13.04.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
214
Body celkem:
3171
Heiko Schwarzer  1 : 3 19.2 3. - 4.
Jaroslav Čech  2 : 3 38.4 semifinále
Benjamin Bergel  3 : 0 72 čtvrtfinále
Vojtěch Hanzal  3 : 0 60 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 24 1. - 32.
 1. liga muži A, 31.03.2019 Body celkem:
1080
Ondřej Bořil  3 : 0 600
Ondřej Pavelka  3 : 1 480
 1. liga muži A, 30.03.2019 Body celkem:
1200
Petr Veselý st.  3 : 0 600
Daniel Vrána  3 : 0 600
 MČR žen, mužů a masters 2019, 07.03.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
265
Body celkem:
4127
Petr Marek  3 : 0 wo. 65 13. - 14.
Petr Martin  3 : 0 wo. 65 13. - 16.
Ondřej Vorlíček  1 : 3 26 9. - 16.
Martin Švec  1 : 3 26 1. - 16.
Ondřej Ertl  3 : 1 83.2 1. - 32.
 HRADECKÝ OLIVER CUP, 23.02.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
234
Body celkem:
3290
Jiří Vlček  3 : 0 80 3. - 4.
Joseph White  1 : 3 16 semifinále
Ladislav Procházka  3 : 1 48 čtvrtfinále
Pavel Popelka  3 : 0 50 1. - 16.
Faríd Farrag  3 : 0 40 1. - 32.
 Moravian Silesian Squash Open 2019 - Muži A, 09.02.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2212
Body za soupeře:
256
Body celkem:
2468
Jaroslav Cerman  2 : 0 64 17. - 18.
Petr Kopecký  2 : 0 64 17. - 20.
Dan Teuchner  2 : 0 64 17. - 24.
Pavel Cigánek  2 : 0 64 17. - 32.
Jakub Solnický  0 : 3 0 1. - 32.
 1. liga muži A, 27.01.2019 Body celkem:
1200
Marek Koutník  3 : 0 600
Jaroslav Kaleta  3 : 0 600
 1. liga muži A, 26.01.2019 Body celkem:
960
Petr Marek  3 : 1 480
Marek Hlaváč  3 : 1 480
 Muži B, 15.12.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1562
Body za soupeře:
170
Body celkem:
1732
Miroslav Kolář  2 : 0 wo. 20 17. - 18.
Miroslav Kousalík  2 : 0 40 17. - 20.
Radim Valášek  2 : 1 24 17. - 24.
Karel Svoboda  2 : 0 40 17. - 32.
Petr Nohel ml.  2 : 3 16 1. - 32.
David Orálek  3 : 0 30 1. - 64.
 1. liga muži A, 02.12.2018 Body celkem:
900
Dan Kolínský  3 : 1 400
Ondřej Bořil  3 : 0 500
 1. liga muži A, 01.12.2018 Body celkem:
1000
Jan Sluka  3 : 0 500
Petr Steiner  3 : 0 500
 Huslík Cup, 08.09.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
181
Body celkem:
2713
Patrik Neuwirth  2 : 1 36 5. - 6.
Jakub Zapala  2 : 0 60 5. - 8.
Erik Jakobsson  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 50 1. - 16.
Michal Štěpán  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 SquashArena Muži B, 26.05.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
201
Body celkem:
2733
Petr Nohel ml.  2 : 0 60 5. - 6.
Petr Zatřepálek  2 : 1 36 5. - 8.
Heiko Schwarzer  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vlastimil Kozák  3 : 0 50 1. - 16.
Chris Owen  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Baráž o extraligu muži 2017/2018, 19.05.2018 Body celkem:
1100
Erik Jakobsson  3 : 0 1100
 HANYA corporation Cup, 12.05.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
192
Body celkem:
2810
Aleš Kubíček  3 : 0 80 11. - 12.
Martin Ředina  0 : 3 0 9. - 12.
Roman Kubričan  3 : 0 80 9. - 16.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Extraliga Muži 2017/2018, 22.04.2018 Body celkem:
0
Daniel Mekbib  0 : 3 0
 Extraliga Muži 2017/2018, 21.04.2018 Body celkem:
260
Matej Hrnčiřík  1 : 3 260
Petr Martin  0 : 3 0
 STRAHOV MUŽI A, 14.04.2018
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2414
Body za soupeře:
286
Body celkem:
2700
Petr Nohel ml.  1 : 2 28.8 17. - 18.
Jakub Vavřík  2 : 0 72 17. - 20.
Jan Čaboun  2 : 0 72 17. - 24.
Karím Farrag  2 : 0 72 17. - 32.
Joseph White  1 : 3 14.4 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 Extraliga Muži 2017/2018, 25.02.2018 Body celkem:
780
Mohammad Al Sarraj  2 : 3 520
Jakub Solnický  1 : 3 260
 Extraliga Muži 2017/2018, 24.02.2018 Body celkem:
0
Miroslav Celler  0 : 3 0
Martin Švec  0 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů, (B19), 02.02.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
239
Body celkem:
5224
Marek Koutník  3 : 0 wo. 78 7. - 8.
Adam Sinkule  0 : 3 0 5. - 8.
Benjamin Bergel  1 : 3 31.2 čtvrtfinále
Jakub Slavíček  3 : 0 130 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B19), 16.12.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
388
Body celkem:
7083
Marek Koutník  0 : 3 0 finále
Marek Panáček  3 : 1 128 semifinále
Petr Nohel ml.  3 : 0 120 čtvrtfinále
Josef Růžek  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 HUSLÍK Cup, (B19), 25.11.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
558
Body celkem:
7895
Marek Panáček  3 : 0 180 finále
Petr Nohel ml.  3 : 0 144 semifinále
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 108 čtvrtfinále
Adam Jiroušek  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Extraliga Muži 2017/2018, 19.11.2017 Body celkem:
0
Jakub Solnický  0 : 3 0
Petr Martin  0 : 3 0
 Extraliga Muži 2017/2018, 18.11.2017 Body celkem:
0
Mahesh Mangaonkar  0 : 3 0
Martin Švec  0 : 3 0
 HUSLÍK Cup, 11.11.2017
Pořadí: 26
Body za pořadí:
2268
Body za soupeře:
244
Body celkem:
2512
Petr Steiner  1 : 2 35.2 25. - 26.
Radovan Kojecký  2 : 0 88 25. - 28.
Marek Hlaváč  2 : 0 88 25. - 32.
Benjamin Bergel  0 : 2 0 17. - 32.
Michal Jadrníček  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 33 1. - 64.
 Extraliga Muži 2017/2018, 15.10.2017 Body celkem:
660
Petr Martin  0 : 3 0
Vojtěch Ryba  3 : 2 660
 Extraliga Muži 2017/2018, 14.10.2017 Body celkem:
0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
David Zeman  0 : 3 0
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B19), 30.09.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
333
Body celkem:
6416
Vojtěch Ryba  1 : 3 36 finále
Šimon Makovský  3 : 0 144 semifinále
Karím Farrag  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Strahov muži A, 23.09.2017
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2512
Body za soupeře:
158
Body celkem:
2670
Benjamin Bergel  0 : 2 0 19. - 20.
Jiří Vlček  0 : 2 0 17. - 20.
Filip Kočárek  2 : 1 48 17. - 24.
Jakub Zapala  2 : 0 80 17. - 32.
Michal Jadrníček  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 64.
 TECOM CUP JA, (B19), 16.09.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
280
Body celkem:
3785
Filip Strouhal  3 : 1 80 9. - 10.
Petr Nohel ml.  3 : 0 100 9. - 12.
Vojtěch Hanzal  3 : 0 100 9. - 16.
Vojtěch Ryba  0 : 3 0 1. - 16.
 1. Mistrovský turnaj mužů kategorie B, 09.09.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
283
Body celkem:
3502
Ladislav Procházka  3 : 0 82 finále
Michal Kareš  3 : 0 65.6 semifinále
Petr Veselý  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
Jakub Vavřík  3 : 0 41 1. - 16.
Miloš Liška  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 HANYA MR U23, (), 27.05.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
208
Body celkem:
7492
Vojtěch Ryba  0 : 3 0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
Benjamin Bergel  3 : 0 208
 KABEL - A.T. Cup, 13.05.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
231
Body celkem:
2687
Vlastimil Kozák  3 : 0 wo. 35 9. - 10.
Jakub Wasilewski  3 : 0 70 9. - 12.
Filip Kočárek  3 : 1 56 9. - 16.
Jakub Solnický  1 : 3 14 1. - 16.
Jakub Zapala  3 : 0 56 1. - 32.
 Albatros Media - junioři "A", (B23), 06.05.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
154
Body celkem:
4833
Hai Nguyen Nguyen  3 : 0 96
Petr Zatřepálek  3 : 2 57.6
 Albatros Media - junioři "A", (B19), 06.05.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
328
Body celkem:
5986
Michal Macíček   3 : 0 70
Petr Nohel ml.  3 : 1 56
Benjamin Bergel  3 : 1 89.6
Karím Farrag  3 : 0 112
 Albatros Media muži "B", 01.04.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
165
Body celkem:
2512
Jiří Vlček  0 : 3 0 5. - 6.
Ladislav Procházka  3 : 1 48 5. - 8.
Ondřej Vorlíček  1 : 3 12 čtvrtfinále
Jakub Vavřík  3 : 0 50 1. - 16.
Vít Zachodil  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B19), 03.02.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
473
Body celkem:
6317
Vojtěch Ryba  3 : 0 156 5. - 6.
Benjamin Bergel  3 : 1 124.8 5. - 8.
Marek Koutník  2 : 3 62.4 čtvrtfinále
Vojtěch Dřevíkovský  3 : 0 130 1. - 16.
 1. liga muži B, 29.01.2017 Body celkem:
720
Petr Veselý st.  3 : 0 600
Jiří Vlček  1 : 3 120
 1. liga muži B, 28.01.2017 Body celkem:
1080
Jakub Vavřík  3 : 0 600
Dan Kolínský  3 : 1 480
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B19), 14.01.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
297
Body celkem:
5528
Matyáš Dufek  3 : 0 144 3. - 4.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 semifinále
Adam Sinkule  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Velká cena Prahy 2016, (B19), 17.12.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
268
Body celkem:
5499
Ondřej Jánský  3 : 1 115.2 3. - 4.
David Zeman  0 : 3 0 semifinále
Matyáš Dufek  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 1. liga muži B, 04.12.2016 Body celkem:
480
Jiří Vlček  0 : 3 0
Michal Bodiš  3 : 1 480
 1. liga muži B, 03.12.2016 Body celkem:
1200
Dan Kolínský  3 : 0 600
Petr Veselý st.  3 : 0 600
 Pohár Olomouckého kraje, (B19), 26.11.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
237
Body celkem:
4928
Ondřej Vorlíček  1 : 3 28 finále
Benjamin Bergel  3 : 1 89.6 semifinále
Adam Sinkule  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 1. liga muži B, 23.10.2016 Body celkem:
120
Pavel Jakubů  1 : 3 120
Jakub Vavřík  0 : 3 0
 1. liga muži B, 22.10.2016 Body celkem:
0
Jiří Vlček  0 : 3 0
Petr Veselý st.  0 : 3 0
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 08.10.2016
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2657
Body za soupeře:
276
Body celkem:
2933
Harry Londy   2 : 3 32 17. - 18.
Ladislav Procházka  3 : 0 wo. 40 17. - 20.
Štěpán Václavek  3 : 1 64 17. - 24.
Martin Schuller  3 : 0 80 17. - 32.
Ondřej Ertl  0 : 3 0 1. - 32.
Pavel Jakubů  3 : 0 60 1. - 64.
 Morenda Brno JA, (B19), 01.10.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
196
Body celkem:
4887
Viktor Byrtus  0 : 3 0 finále
Adam Sinkule  3 : 0 112 semifinále
Benjamin Bergel  3 : 0 84 čtvrtfinále
 Morenda Brno JA, (B17), 01.10.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
450
Body celkem:
6533
Ondřej Vorlíček  2 : 3 72 finále
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 144 semifinále
Jakub Slavíček  3 : 0 108 čtvrtfinále
Karím Farrag  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Chodovské A, (B19), 17.09.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
371
Body celkem:
5602
Ondřej Jánský  3 : 0 144 3. - 4.
Vojtěch Ryba  1 : 3 28.8 semifinále
Matyáš Dufek  3 : 0 108 čtvrtfinále
Benjamin Bergel  3 : 0 90 1. - 16.
 "Béčko" Squashové Akademie, 11.09.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
125
Body celkem:
1963
Jan Čaboun  3 : 0 wo. 25 11. - 12.
Petr Marek  2 : 3 20 9. - 12.
Karel Kudláček  3 : 1 40 9. - 16.
Marek Koutník  0 : 3 0 1. - 16.
Robert Michalec  3 : 0 40 1. - 32.
 Petr's Cup - muži B, 28.05.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1692
Body za soupeře:
103
Body celkem:
1795
Aleš Kubíček  0 : 3 0 7. - 8.
Petr Steiner  1 : 3 9.84 5. - 8.
Marek Koutník  2 : 3 19.68 čtvrtfinále
Milan Vlasák  3 : 0 41 1. - 16.
Milan Průcha  3 : 0 32.8 1. - 32.
 HANYA CUP, 14.05.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
208
Body celkem:
2826
Roman Kubričan  3 : 1 64 11. - 12.
Marek Wojnarski  0 : 3 0 9. - 12.
Benjamin Bergel  3 : 0 80 9. - 16.
Jan Ryba  0 : 3 0 1. - 16.
Kamil Staněk  3 : 0 64 1. - 32.
 Albatros Media - muži "A", 09.04.2016
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
142
Body celkem:
2769
Marek Hlaváč  3 : 2 54 15. - 16.
Ladislav Procházka  0 : 3 0 13. - 16.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 9. - 16.
Ondřej Uherka  1 : 3 18 1. - 16.
Pavel Jakubů  3 : 2 43.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 Olomoucký pohár, 02.04.2016
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1060
Body za soupeře:
109
Body celkem:
1168
Petr Podaný  3 : 0 31 13. - 14.
Marek Holuša  3 : 0 31 13. - 16.
Tomáš Hanzelka  2 : 3 12.4 9. - 16.
Jakub Šichnárek  0 : 3 0 1. - 16.
Josef Nakládal  3 : 0 24.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 9.3 1. - 64.
 2. liga Muži C 2015/2016, 21.02.2016 Body celkem:
400
Filip Čálek  3 : 0 200
Tomáš Míka  3 : 0 200
 2. liga Muži C 2015/2016, 20.02.2016 Body celkem:
400
Kateřina Vágnerová  3 : 0 200
Milan Matějíček  3 : 0 200
 YONTA CUP, 13.02.2016
Pořadí: 23
Body za pořadí:
2294
Body za soupeře:
236
Body celkem:
2530
Petr Volný  3 : 2 48 23. - 24.
Dan Kolínský  1 : 3 16 21. - 24.
Vojtěch Ryba  2 : 3 32 17. - 24.
Dominik Dubský  3 : 0 80 17. - 32.
Jan Koukal  0 : 3 0 1. - 32.
Branislav Strapek  3 : 0 60 1. - 64.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B17), 05.02.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8135
Body za soupeře:
435
Body celkem:
8570
Viktor Byrtus  0 : 3 0 finále
Ondřej Vorlíček  3 : 1 160 semifinále
Matyáš Dufek  3 : 0 150 čtvrtfinále
Adam Sinkule  3 : 0 125 1. - 16.
 junioři A, (B17), 09.01.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
486
Body celkem:
7823
Marek Koutník  3 : 2 108 finále
Petr Nohel ml.  3 : 0 144 semifinále
Adam Sinkule  3 : 0 108 čtvrtfinále
Vojtěch Hanzal  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 junioři A, (B19), 19.12.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
300
Body celkem:
3805
Benjamin Bergel  3 : 1 80 9. - 10.
Matyáš Dufek  3 : 0 100 9. - 12.
Jakub Strouhal  3 : 0 100 9. - 16.
Filip Kočárek  1 : 3 20 1. - 16.
 2. liga Muži C 2015/2016, 13.12.2015 Body celkem:
480
Tomáš Herold  3 : 0 300
Radim Valášek  3 : 2 180
 2. liga Muži C 2015/2016, 12.12.2015 Body celkem:
540
Tomáš Tlustý  3 : 1 240
Jakub Zahradník  3 : 0 300
 junioři A, (B19), 28.11.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
227
Body celkem:
4864
Filip Kočárek  0 : 3 0 3. - 4.
Vojtěch Ryba  1 : 3 28.8 semifinále
Marek Lapáček  3 : 0 108 čtvrtfinále
Matyáš Dufek  3 : 0 90 1. - 16.
 junioři A, (B17), 28.11.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4011
Body za soupeře:
158
Body celkem:
4169
Mikuláš Pekárek  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Petr Nohel ml.  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Marek Koutník  1 : 3 26.4 čtvrtfinále
Marek Panáček  3 : 1 88 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 muži A, 21.11.2015
Pořadí: 27
Body za pořadí:
2035
Body za soupeře:
160
Body celkem:
2195
Jan Ryba  3 : 0 wo. 40 27. - 28.
Ladislav Burián  2 : 3 32 25. - 28.
 bye  3 : 0 wo. 40 25. - 32.
Petr Veselý st.  0 : 3 0 17. - 32.
Ondřej Ertl  0 : 3 0 1. - 32.
Pavel Jakubů  3 : 1 48 1. - 64.
 2. liga Muži C 2015/2016, 25.10.2015 Body celkem:
550
Radim Valášek  3 : 0 250
Petr Podaný  3 : 0 300
 2. liga Muži C 2015/2016, 24.10.2015 Body celkem:
600
Jakub Zahradník  3 : 0 300
Milan Průcha  3 : 0 300
 junioři A, (B19), 03.10.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
141
Body celkem:
3717
Šimon Josef Maťas  1 : 3 22.4 3. - 4.
Matej Hrnčiřík  0 : 3 0 semifinále
Matyáš Dufek  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 junioři A, (B17), 03.10.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
309
Body celkem:
6854
Benjamin Bergel  3 : 2 96 finále
Marek Koutník  3 : 2 76.8 semifinále
Matěj Příman  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B19), 05.09.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
176
Body celkem:
4373
Martin Sochůrek  3 : 0 90
David Zeman  0 : 3 0
Marek Lapáček  0 : 3 0
Benjamin Bergel  3 : 1 86.4
 Hradecko - Pardubický Cup, (B17), 05.09.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
284
Body celkem:
5515
Marek Koutník  3 : 2 86.4 3. - 4.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 semifinále
Filip Strouhal  3 : 0 108 čtvrtfinále
Filip Šipoš  3 : 0 90 1. - 16.
 Mistrovský turnaj mužů C, 16.05.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
58
Body celkem:
1309
Tomáš Tlustý  3 : 2 0
Harry Londy   0 : 3 0
Petr Vosátka  3 : 0 0
Eliška Jirásková  3 : 0 wo. 0
Petr Podaný  3 : 0 0
 1. LIGA MUŽI A 2014 - 2015, 10.05.2015 Body celkem:
320
Vlastimil Kozák  3 : 1 320
 1. LIGA MUŽI A 2014 - 2015, 09.05.2015 Body celkem:
320
Petr Malý  3 : 1 320
Luboš Walter st.  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů B, 02.05.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1545
Body za soupeře:
101
Body celkem:
1646
 bye  3 : 0
Rudolf Korbelář  3 : 0 0
Dominik Dubský  0 : 3 0
Aleš Kubíček  3 : 1 0
Roman Hlaváč  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 25.04.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4356
 bye  3 :  0
Mikuláš Pekárek  3 : 0 0
Ondřej Vorlíček  1 : 3 0
Benjamin Bergel  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 21.02.2015
Pořadí: 14
Body za pořadí:
879
Body za soupeře:
35
Body celkem:
914
Roman Pross  2 : 3 0
Robert Michalec  3 : 0 wo. 0
Radomír Ungr  0 : 3 wo. 0
 bye  3 : 0
Milan Beránek  3 : 0 0
Jakub Kosinka  0 : 3 0
 1. LIGA MUŽI A 2014 - 2015, 15.02.2015 Body celkem:
480
Marek Fremel  3 : 0 400
Patrik Schneider  1 : 3 80
 1. LIGA MUŽI A 2014 - 2015, 14.02.2015 Body celkem:
800
Pavel Bodiš  3 : 0 400
Jakub Vaněk  3 : 0 400
 Mistrovství republiky juniorů - BU17, (B17), 05.02.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6202
Body za soupeře:
223
Body celkem:
6425
Martin Sochůrek  3 : 1 0
Viktor Byrtus  0 : 3 0
Denis Žáček  3 : 0 0
Vojtěch Ryba  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 20.12.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5941
Body za soupeře:
388
Body celkem:
6329
 bye  3 :  0
Matyáš Dufek  3 : 0 0
Ondřej Jánský  3 : 0 0
Vojtěch Ryba  2 : 3 0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU19, (B19), 20.12.2014
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
227
Body celkem:
3732
Dominik Dubský  1 : 3 0
 bye  3 :  0
Filip Kočárek  3 : 1 0
Martin Sochůrek  3 : 2 0
 1. LIGA MUŽI A 2014 - 2015, 13.12.2014 Body celkem:
200
Vlastimil Kozák  2 : 3 200
Jakub Vavřík  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 22.11.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
225
Body celkem:
4891
Šimon Makovský  3 : 0 0
Vojtěch Ryba  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Martin Sochůrek  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU19, (B19), 22.11.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
188
Body celkem:
3769
Ondřej Jánský  3 : 0 0
Jan Ryba  0 : 3 0
Filip Kočárek  1 : 3 0
Vojtěch Ryba  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj mužů - C, 15.11.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
77
Body celkem:
1328
Jaroslav Novotný  3 : 0 0
Michal Krautwurm  3 : 0 0
Jiří Vágner  3 : 0 0
Marek Lapáček  0 : 3 0
Vladimír Hlavatý  3 : 1 0
Pavel Beneš  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj mužů - C, 25.10.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1485
Body za soupeře:
80
Body celkem:
1565
Petr Malý  0 : 3 0
Tomáš Holub  3 : 1 0
Tomáš Pluhař  3 : 0 0
Alena Zajícová  3 : 0 0
Milan Průcha  3 : 1 0
Marek Koutník  3 : 1 0
 1. liga muži A, 18.10.2014 Body celkem:
60
Marek Fremel  1 : 3 60
Pavel Trávníček  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 04.10.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
157
Body celkem:
5261
Vojtěch Ryba  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Marek Koutník  3 : 2 0
Viktor Byrtus  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU19, (B19), 04.10.2014
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3398
Body za soupeře:
195
Body celkem:
3593
 bye  3 :  0
Filip Kočárek  0 : 3 0
Ondřej Jánský  3 : 0 0
Šimon Josef Maťas  0 : 3 0
Martin Sochůrek  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 06.09.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
159
Body celkem:
4825
Martin Sochůrek  3 : 2 0
Denis Žáček  3 : 0 0
Ondřej Vorlíček  1 : 3 0
David Zeman  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 17.05.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
98
Body celkem:
3434
Viktor Byrtus  0 : 3 0
Marek Koutník  2 : 3 0
Ondřej Vorlíček  2 : 3 0
Martin Sochůrek  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B17, (B17), 22.03.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
274
Body celkem:
5699
 bye  3 : 0
Jan Šlehofer  3 : 0 0
Jakub Strouhal  3 : 0 0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU15, (B15), 06.02.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
282
Body celkem:
6738
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 0
Benjamin Bergel  3 : 2 0
Viktor Byrtus  0 : 3 0
Marek Koutník  2 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU17, (B17), 06.02.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
264
Body celkem:
5627
David Zeman  0 : 3 0
Jakub Strouhal  3 : 0 0
Martin Sochůrek  3 : 0 0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 25.01.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
375
Body celkem:
6458
 bye  3 : 0
Filip Franc  3 : 0 0
Marek Panáček  3 : 0 0
Ondřej Béna  3 : 1 0
Marek Koutník  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B17, (B17), 25.01.2014
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
309
Body celkem:
3814
Filip Kočárek  0 : 3 0
Jakub Matějka  3 : 0 0
Matěj Příman  3 : 0 0
Adam Urban  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 21.12.2013
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
351
Body celkem:
5455
Matěj Příman  3 : 0 0
Marek Koutník  2 : 3 0
 bye  3 : 0
Matyáš Dufek  3 : 0 0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 09.11.2013
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
352
Body celkem:
5583
Matyáš Smetana  3 : 0 0
Benjamin Bergel  3 : 1 0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Marek Koutník  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B17, (B17), 09.11.2013
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
242
Body celkem:
3426
Matej Procházka  0 : 3 0
Jan Šlehofer  3 : 0 0
Jakub Strouhal  3 : 0 0
Martin Sochůrek  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 07.09.2013
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
164
Body celkem:
4801
Dávid Dvonč  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Filip Sváček  3 : 0 0
Marek Koutník  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B17, (B17), 07.09.2013
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
141
Body celkem:
3993
Jan Šlehofer  3 : 0 wo. 0
David Zeman  0 : 3 0
Adam Urban  3 : 1 0
Dávid Dvonč  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - B17, (B17), 04.05.2013
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
169
Body celkem:
4117
Petr Nohel ml.  3 : 0 0
Denis Žáček  3 : 0 0
Ondřej Vorlíček  3 : 0 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot