Profil hráče

Martin Suk

Ročník: 2002
Klub: Squash Especial, z.s.
Družstvo:SquashEspecial "C"
Registrační číslo: 6994

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 701.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 701. (04/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 8. (05/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 7.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 5. (12/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 95.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 90. (04/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.04.2020 701 (17) 90 (-45)
01.03.2020 718 (3) 135 (0)
01.02.2020 721 (-5) 135 (0)
01.01.2020 716 (36) 135 (90)
01.12.2019 752 (0) 45 (0)
01.11.2019 752 (-34) 45 (0)
01.10.2019 718 (-4) 45 (0)
01.09.2019 714 (0) 45 (0)
01.08.2019 714 (2) 45 (0)
01.07.2019 716 (-5) 45 (0)
01.06.2019 711 (3) 45 (0)
01.05.2019 714 (27) 45 (0)
01.04.2019 741 (-741) 45 (45)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20207167217187012020
20197417147117167147147187527522019

Seznam zápasů

Disciplinární nula v řebříčku 1x. do 11.07.2020

soupeřvýsledekbodyzápas
 Strahov - junioři B, (B19), 29.02.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
108
Body celkem:
2599
Štěpán Hájek  3 : 0 49.2
Tobiáš Kout  3 : 0 49.2
David Linhart  0 : 3 0
Mojmír Zálešák  1 : 3 9.84
 PINEHILL MČR juniorů, (B19), 07.02.2020
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
247
Body celkem:
4487
Tomáš Hrubý  2 : 3 52 9. - 10.
Petr Nohel ml.  3 : 0 wo. 65 9. - 12.
Svatopluk Kreidl  3 : 0 130 9. - 16.
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 PJT - Pražská juniorská tour prosinec B19, (B19), 22.12.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 3. liga muži A, 01.12.2019 Body celkem:
90
David Kubín  3 : 0 75
Adam Široký  1 : 3 15
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B19), 23.11.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
132
Body celkem:
2809
Matouš Fiala  3 : 0 60
Šimon Makovský  0 : 3 0
Tobiáš Kout  3 : 0 72
Kristián Mráček  0 : 3 0
 Juniorské Béčko - Brno, (B19), 02.11.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3584
Jan Netolička  0 : 3 0 finále
Daniel Burkart  3 : 0 80 semifinále
Michal Mikulec  3 : 0 60 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP - JB, (B19), 05.10.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
167
Body celkem:
2975
Štěpán Hájek  3 : 0 49.2
Tomáš Hrubý  3 : 0 49.2
Mojmír Zálešák  2 : 3 19.68
David Priesel  3 : 0 49.2
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B19), 28.09.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
245
Body celkem:
2701
František Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
Teodor Čablík  3 : 0 70
Jan Netolička  3 : 0 wo. 35
Adam Gacek  3 : 0 70
Šimon Škurek  3 : 0 70
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B17), 25.05.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
182
Body celkem:
3518
Mojmír Zálešák  3 : 0 72
Vojtěch Martinovský  1 : 3 14.4
David Linhart  3 : 0 96
 PJT - Pražská juniorská tour B17, květen, (B17), 12.05.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Prima stavebniny Cup, (B17), 27.04.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
179
Body celkem:
4058
Matyáš Hrubý  0 : 3 0 finále
Daniel Svoboda  3 : 1 76.8 semifinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 72 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B17), 06.04.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
185
Body celkem:
3629
Lukáš Krejčí  1 : 3 20 finále
Tomáš Holinka  3 : 0 80 semifinále
Svatopluk Kreidl  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 3. liga muži A, 31.03.2019 Body celkem:
45
Aleš Koudelka  3 : 2 45
 PJT - Pražská juniorská tour B19, březen, (B19), 31.03.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Junioři B-SBCentrum, (B17), 23.03.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
108
Body celkem:
2640
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Mojmír Zálešák  3 : 0 60
Matěj Bomba  3 : 1 48
 HRADECKÝ CUP, (B17), 16.03.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
102
Body celkem:
3059
Faríd Farrag  0 : 3 0 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Radim Jurášek  3 : 0 72 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B17), 01.02.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
130
Body celkem:
4094
Lukáš Krejčí  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Viktor Nezveda  0 : 3 0 9. - 12.
Adam Gacek  3 : 0 130 9. - 16.
Jáchym Mráček  0 : 3 0 1. - 16.
 PJT - Pražská juniorská tour B19, leden, (B19), 27.01.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 12.01.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2082
Body za soupeře:
35
Body celkem:
2117
Tobiáš Kout  0 : 3 wo. 0 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 35 13. - 16.
Adam Hazucha  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Adam Horák  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B17), 05.01.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3609
Jan Netolička  0 : 3 0 finále
Svatopluk Kreidl  3 : 0 80 semifinále
Radim Jurášek  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B19), 15.12.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2263
Body za soupeře:
119
Body celkem:
2382
Štěpán Hájek  3 : 0 70 11. - 12.
Daniel Ivanco  1 : 3 14 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B17), 15.12.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3077
Daniel Ivanco  0 : 3 0 7. - 8.
Kristián Mráček  0 : 3 0 5. - 8.
Jáchym Mráček  0 : 3 0 čtvrtfinále
David Priesel  3 : 0 80 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (B17), 24.11.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
182
Body celkem:
2943
Jan Netolička  3 : 0 84 7. - 8.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Svatopluk Kreidl  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B17), 13.10.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
101
Body celkem:
2861
Jan Rutterle  1 : 3 16 3. - 4.
Viktor Nezveda  0 : 3 0 semifinále
Matyáš Hrubý  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B17), 06.10.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
152
Body celkem:
2770
Faríd Farrag  0 : 3 0 1. - 16.
Lukáš Krejčí  2 : 3 32
Tobiáš Kout  3 : 0 80
Karel Matoušek  0 : 3 0
Viktor Nezveda  3 : 0 wo. 40
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B17), 15.09.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3077
Daniel Ivanco  0 : 3 0 7. - 8.
František Procházka  0 : 3 0 5. - 8.
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniel Svoboda  3 : 0 80 1. - 16.
 BÁSTR Cup junioři B, (B17), 27.05.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
2410
Body za soupeře:
74
Body celkem:
2484
Martin Veselý  3 : 0 wo. 24.8
Štěpán Hájek  3 : 0 49.6
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B17), 06.05.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
178
Body celkem:
4057
Lukáš Krejčí  2 : 3 48 finále
Daniel Ivanco  3 : 2 57.6 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 0 72 čtvrtfinále
 Albatros Media - Junior "A", (B17), 18.03.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
105
Body celkem:
2453
Jan Rutterle  0 : 3 0 9. - 10.
Štěpán Hájek  3 : 0 70 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
František Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 AMMBRA CUP JB, (B17), 07.01.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
122
Body celkem:
2469
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 5. - 6.
Lukáš Johanis  3 : 1 48 5. - 8.
Adam Bauer  2 : 3 24 čtvrtfinále
Daniel Svoboda  3 : 0 50 1. - 16.
 Junioři B - Strahov , (B17), 15.10.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
62
Body celkem:
2822
Pavel Konrád  3 : 0 wo. 30
Kristián Mráček  0 : 3 0
Faríd Farrag  2 : 3 32

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot