Profil hráče

Filip Walter

Ročník: 2006
Klub: 1.SQ TEPLICE, Z.S.
Družstvo:1.SQ Teplice B
Registrační číslo: 4791

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 713. (07/2018)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 5.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 5. (11/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 97. (01/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 23.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 23. (11/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 2. (09/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 3. (09/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.01.2019 754 (14) 37.5 (0)
01.12.2018 768 (-12) 37.5 (0)
01.11.2018 756 (-17) 37.5 (0)
01.10.2018 739 (-18) 37.5 (0)
01.09.2018 721 (-3) 37.5 (0)
01.08.2018 718 (-5) 37.5 (0)
01.07.2018 713 (4) 37.5 (0)
01.06.2018 717 (-2) 37.5 (0)
01.05.2018 715 (57) 37.5 (0)
01.04.2018 772 (-2) 37.5 (0)
01.03.2018 770 (7) 37.5 (0)
01.02.2018 777 (-777) 37.5 (37.5)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20197542019
20187777707727157177137187217397567682018

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B17), 26.10.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
256
Body celkem:
3096
Radim Jurášek  3 : 1 64 9. - 10.
Matěj Bomba  3 : 2 48 9. - 12.
Šimon Rynt  3 : 0 80 9. - 16.
František Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
Dominik Wojtucki  3 : 0 64 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B15), 26.10.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
336
Body celkem:
5761
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
Matěj Bomba  3 : 0 128 semifinále
Šimon Rynt  3 : 0 96 čtvrtfinále
Radim Jurášek  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B17), 28.09.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
240
Body celkem:
2956
David Linhart  0 : 3 0 9. - 10.
Radim Jurášek  3 : 0 80 9. - 12.
Adam Horák  3 : 0 80 9. - 16.
Lukáš Krejčí  1 : 3 16 1. - 16.
Tomáš Šťastný  3 : 0 64 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B15), 28.09.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
241
Body celkem:
4878
Matěj Bomba  1 : 3 28.8 3. - 4.
David Linhart  0 : 3 0 semifinále
Miloslav Vaněrka  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Michal Jurášek  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B15), 25.05.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
277
Body celkem:
4968
David Linhart  0 : 3 0 finále
Tomáš Holinka  3 : 0 112 semifinále
Michal Jurášek  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
Daniel Šrámek  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 16.03.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
280
Body celkem:
4314
Mikuláš Janda  3 : 0 112 3. - 4.
Matěj Bomba  0 : 3 0 semifinále
Matěj Kolpak  3 : 0 84 čtvrtfinále
Michal Jurášek  3 : 1 56 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B13), 16.03.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
349
Body celkem:
6007
Bedřich Beneš  3 : 0 140 finále
Miloslav Vaněrka  3 : 1 89.6 semifinále
Antonín Beneš  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B15), 01.02.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
104
Body celkem:
4783
Daniel Svoboda  0 : 3 0 7. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Bomba  3 : 1 104 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B13), 01.02.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
286
Body celkem:
6742
David Linhart  0 : 3 0 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Mikuláš Janda  3 : 0 156 čtvrtfinále
Antonín Beneš  3 : 0 130 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B15), 15.12.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
164
Body celkem:
3863
Matyáš Hrubý  1 : 3 24 7. - 8.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 5. - 8.
Faríd Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Ondřej Hazucha  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B13), 15.12.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
304
Body celkem:
5729
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 finále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 128 semifinále
Daniel Šrámek  3 : 0 96 čtvrtfinále
Daniel Stypa  3 : 0 80 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4935
Body za soupeře:
288
Body celkem:
5223
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 5. - 6.
Matyáš Hrubý  3 : 0 144 5. - 8.
Karel Matoušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dominik Wojtucki  3 : 1 96 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B13), 24.11.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
378
Body celkem:
6461
David Linhart  0 : 3 0 finále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 144 semifinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 108 čtvrtfinále
Adam Burget  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B15), 03.11.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
180
Body celkem:
2159
Matěj Kolpak  3 : 0 50 9. - 10.
Mikuláš Janda  3 : 0 50 9. - 12.
Daniel Šrámek  3 : 0 50 9. - 16.
Martin Mach  1 : 3 10 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 3. liga muži A, 14.10.2018 Body celkem:
0
Jan Synek  0 : 3 0
Michael Pavel  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (B15), 13.10.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
265
Body celkem:
4213
Šimon Rynt  3 : 0 100 finále
Matěj Kolpak  3 : 0 80 semifinále
Adam Horák  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4597
Body za soupeře:
312
Body celkem:
4909
Karel Matoušek  1 : 3 26.4 5. - 6.
Matěj Bomba  3 : 0 132 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Horák  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B13), 06.10.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
320
Body celkem:
5551
Šimon Rynt  3 : 0 144 3. - 4.
David Linhart  0 : 3 0 semifinále
Dominik Wojtucki  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Jan Víšek  3 : 0 90 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B15), 15.09.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
194
Body celkem:
4831
David Linhart  0 : 3 0 3. - 4.
Faríd Farrag  0 : 3 0 semifinále
Matěj Bomba  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Mikuláš Janda  3 : 1 72 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B13), 15.09.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5534
Body za soupeře:
242
Body celkem:
5776
David Linhart  0 : 3 0 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Adam Burget  3 : 0 132 čtvrtfinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 110 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (B13), 22.04.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
203
Body celkem:
3440
Bedřich Beneš  3 : 0 84 5. - 6.
Mikuláš Dufek  3 : 1 67.2 5. - 8.
Jakub Strapek  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (B15), 21.04.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
189
Body celkem:
3625
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 5. - 6.
Tomáš Holinka  3 : 1 76.8 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Horák  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 3. Liga Muži B, 08.04.2018 Body celkem:
0
František Procházka  0 : 3 0
 Albatros Media - Junior "A", (B13), 18.03.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
330
Body celkem:
4996
Šimon Rynt  3 : 0 128 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  1 : 3 25.6 semifinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 96 čtvrtfinále
Maxmilián Pišček  3 : 0 80 1. - 16.
 Albatros Media - Junior "A", (B15), 17.03.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
199
Body celkem:
3775
Antonín Eliášek  1 : 3 22.4 3. - 4.
Daniel Svoboda  1 : 3 22.4 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 0 84 čtvrtfinále
Alexej Izotov  3 : 0 70 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (B15), 02.02.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
221
Body celkem:
4083
Tomáš Holinka  3 : 0 wo. 65 13. - 14.
Matyáš Hrubý  3 : 1 104 13. - 16.
Ondřej Malina  2 : 3 52 9. - 16.
František Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (B13), 02.02.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
354
Body celkem:
6198
Matěj Bomba  3 : 1 124.8 5. - 6.
Tomáš Holinka  3 : 1 124.8 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Bedřich Beneš  3 : 1 104 1. - 16.
 3. Liga Muži B, 28.01.2018 Body celkem:
37.5
 bye  3 : 0 wo. 37.5
Petr Maňas  0 : 3 0
 3. Liga Muži B, 27.01.2018 Body celkem:
0
Štěpán Holub  0 : 3 0
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B13), 14.01.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4871
Alfréd Nezveda  0 : 3 0 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 0 108 čtvrtfinále
Marian Papula  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B15), 13.01.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2960
Body za soupeře:
264
Body celkem:
3224
Tomáš Jarý  3 : 0 88 17. - 18.
Eliáš Bencúr  3 : 0 88 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 44 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 44 17. - 32.
Daniel Ivanco  0 : 3 0 1. - 32.
 AMMBRA CUP JB, (B15), 06.01.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
85
Body celkem:
2432
Vojtěch Martinovský  1 : 3 12 5. - 6.
Lukáš Kučiak  3 : 2 36 5. - 8.
Matěj Bomba  1 : 3 12 čtvrtfinále
Vít Juříček  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B13), 17.12.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
320
Body celkem:
6078
Matěj Kolpak  3 : 0 160 3. - 4.
Alfréd Nezveda  0 : 3 0 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 60 čtvrtfinále
Mikuláš Janda  3 : 0 100 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (B13), 26.11.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4201
Tomáš Holinka  3 : 1 96 7. - 8.
Matěj Bomba  1 : 3 24 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Mikuláš Janda  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 HUSLÍK Cup, (B15), 25.11.2017
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2414
Body za soupeře:
173
Body celkem:
2587
Svatopluk Kreidl  1 : 3 14.4 17. - 18.
Matěj Kolpak  3 : 0 72 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Vojtěch  Haluza   1 : 3 14.4 1. - 32.
 Junioři B - Strahov , (B13), 15.10.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3609
Matěj Bomba  0 : 3 0 finále
Šimon Rynt  3 : 0 80 semifinále
Max Zámorský  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B13), 01.10.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4072
Matěj Bomba  1 : 3 21.6 5. - 6.
Dominik Wojtucki  3 : 0 108 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Kolpak  3 : 0 90 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B15), 30.09.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
83
Body celkem:
3080
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 7. - 8.
Matyáš Hrubý  1 : 3 19.2 5. - 8.
František Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Krišica  3 : 1 64 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B13), 16.09.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
196
Body celkem:
3433
Dominik Wojtucki  3 : 0 84 5. - 6.
Šimon Rynt  3 : 0 wo. 42 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Alexej Izotov  3 : 0 70 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "A", (B13), 06.05.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
153
Body celkem:
3124
Dan Malec  1 : 3 16.8 5. - 6.
Max Gál  3 : 0 84 5. - 8.
Alfréd Nezveda  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "A", (B11), 06.05.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
424
Body celkem:
6969
Max Gál  3 : 0 160 finále
Andrej Hausknotz  3 : 0 128 semifinále
Lukáš Rychtařík  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 HANYA CUP junioři A, (B13), 01.04.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
153
Body celkem:
2914
Denis  Procházka  3 : 0 84 7. - 8.
Jakub Strapek  2 : 3 33.6 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Horák  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 HANYA CUP junioři A, (B11), 01.04.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
276
Body celkem:
4310
Martin Hloch  3 : 0 112 3. - 4.
Max Gál  2 : 3 44.8 semifinále
Patrik Antony  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B11), 03.02.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
255
Body celkem:
6711
David Linhart  0 : 3 0 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Mikuláš Janda  3 : 1 124.8 čtvrtfinále
Jonáš Pavelka  3 : 0 130 1. - 16.
 Velká cena Prahy 2016, (B11), 17.12.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
342
Body celkem:
5573
Mikuláš Janda  3 : 0 144 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Ondřej Sklenář  3 : 0 108 čtvrtfinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 90 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (B11), 26.11.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
144
Body celkem:
4810
Daniel Šrámek  3 : 1 64
Patrik Závacký  3 : 0 80
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
David Linhart  0 : 3 0
 Morenda Brno JA, (B11), 01.10.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
96
Body celkem:
4232
Max Gál  3 : 0 96
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
 Chodovské A, (B11), 17.09.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
65
Body celkem:
4702
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
Mikuláš Janda  3 : 2 64.8
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
 Multipower Junior "A", (B11), 02.04.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
65
Body celkem:
3917
Sean Vittek  0 : 3 0 5. - 6.
Maxmilián Pišček  3 : 2 64.8 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B11), 12.03.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3840
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
Alfréd Nezveda  1 : 3 19.2
Tomáš Holinka  3 : 1 76.8
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B11), 05.02.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
299
Body celkem:
4733
Mikuláš Janda  3 : 2 78 9. - 10.
Libor Vosmík  3 : 0 130 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 65 9. - 16.
Adam Horák  1 : 3 26 1. - 16.
 junioři A, (B11), 19.12.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
134
Body celkem:
3371
Mikuláš Janda  3 : 2 50.4 5. - 6.
Matěj Kolpak  3 : 0 84 5. - 8.
Alfréd Nezveda  0 : 3 0 čtvrtfinále
 junioři A, (B13), 28.11.2015
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2960
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3136
 bye  3 : 0 wo. 44 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 44 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 44 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 44 17. - 32.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 1. - 32.
 junioři A, (B11), 28.11.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
147
Body celkem:
2603
Tomáš Holinka  3 : 2 42 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 12.
 bye  3 : 0 70 9. - 16.
Sean Vittek  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři B, (B11), 07.11.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
100
Body celkem:
2079
Matěj Sedláček  0 : 3 0 1. - 16.
Adam Burget  3 : 0 50
Maxmilián Pišček  3 : 0 50
 Mistrovství republiky juniorů - BU11, (B11), 05.02.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
124
Body celkem:
4803
Matěj Sedláček  3 : 1 0
Alex Kelar  0 : 3 0
Alfréd Nezveda  0 : 3 0
Tadeáš Pekárek  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 20.12.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
161
Body celkem:
3355
 bye  3 : 0
David Linhart  0 : 3 0
Daniel Svoboda  2 : 3 0
Matěj Sedláček  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 06.09.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
163
Body celkem:
4197
Matěj Bomba  3 : 0 0
Alfréd Nezveda  3 : 1 0
Martin Mach  0 : 3 0
Alex Kelar  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 01.03.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3056
Ondřej Slanina  0 : 3 0
Martin Mach  0 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU11, (B11), 06.02.2014
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4495
Body za soupeře:
118
Body celkem:
4613
Matěj Sedláček  3 : 1 0
Karel Matoušek  0 : 3 0
František Procházka  1 : 3 0
Ondřej Slanina  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 25.01.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
86
Body celkem:
3522
Alex Kelar  0 : 3 0
Tadeáš Pekárek  3 : 1 0
Ondřej Slanina  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 21.12.2013
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3456
 bye  3 : 0 0
František Procházka  0 : 3 0
Karím Farrag  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 09.11.2013
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
139
Body celkem:
3333
Faríd Farrag  0 : 3 0
Tadeáš Pekárek  1 : 3 0
Jan Holzbauer  3 : 0 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot