Profil hráče

Jan Víšek ml.

hrac

Ročník: 2007
Klub: SK Squash Modrý svět
Družstvo:Squash MODRÝ SVĚT Y
Registrační číslo: 7041

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 522.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 522. (04/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 17. (04/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 14. (04/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 18. (08/2022)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 27.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 9. (02/2023)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 25.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 20. (09/2023)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 96.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 91. (01/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.04.2024 522 (12) 265 (0)
01.03.2024 534 (14) 265 (-15)
01.02.2024 548 (-10) 280 (0)
01.01.2024 538 (14) 280 (0)
01.12.2023 552 (17) 280 (25)
01.11.2023 569 (53) 255 (225)
01.10.2023 622 (-1) 30 (0)
01.09.2023 621 (-1) 30 (0)
01.08.2023 620 (-3) 30 (0)
01.07.2023 617 (0) 30 (0)
01.06.2023 617 (3) 30 (0)
01.05.2023 620 (12) 30 (0)
01.04.2023 632 (1) 30 (0)
01.03.2023 633 (5) 30 (15)
01.02.2023 638 (14) 15 (0)
01.01.2023 652 (-10) 15 (0)
01.12.2022 642 (-642) 15 (15)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20245385485345222024
20236526386336326206176176206216225695522023
20226422022

Seznam zápasů

Body za pořadí v ESF žebříčku: 2000 .

soupeřvýsledekbodyzápas
 3. liga muži A, 26.11.2023 Body celkem:
0
Ján Forgáč  0 : 3 0
Petr Malý  0 : 3 0
 3. liga muži A, 25.11.2023 Body celkem:
40
Milan Tecl  2 : 3 40
Tomáš Jančar  0 : 3 0
 Junior D Modrý svět B17 11/23, (B17), 24.11.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
644
Body za soupeře:
0
Body celkem:
644
 HRADECKÝ CUP, (B17), 04.11.2023
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2773
Jan Líkař  3 : 0 wo. 0 13. - 14.
Matěj Pospíšil  3 : 1 0 13. - 16.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 9. - 16.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 3. liga muži A, 22.10.2023 Body celkem:
125
Michael Friedmann  3 : 0 100
Robert Klán  1 : 3 25
 3. liga muži A, 21.10.2023 Body celkem:
100
Kateřina Černá  3 : 0 100
 Junior D Modrý svět B17 10/23, (B17), 20.10.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
644
Body za soupeře:
0
Body celkem:
644
 Velká cena Prahy, (B19), 07.10.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1914
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1914
Matěj Volf  0 : 3 0 čtvrtfinále
Patrik Edelmann  0 : 3 0
Jan Líkař  3 : 2 0
 Velká cena Prahy, (B17), 07.10.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2250
Jan Líkař  0 : 3 0 3. - 4.
Antonín Procházka  0 : 3 0 semifinále
Lukáš Hogen  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 3. liga muži B, 22.04.2023 Body celkem:
0
Matěj Sezemský  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP JA, (B17), 15.04.2023
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2844
Bedřich Beneš  0 : 3 0 13. - 14.
Kryštof Drapák  3 : 1 72 13. - 16.
Petr Líkař  1 : 3 18 9. - 16.
Kristián Bořil  1 : 3 18 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 25.03.2023
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2263
Body za soupeře:
133
Body celkem:
2396
Miloslav Vaněrka  3 : 0 wo. 35 11. - 12.
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 9. - 12.
Lukas Pári  3 : 0 70 9. - 16.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 Strahov - junioři B, (B17), 25.02.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
174
Body celkem:
2982
Kryštof Drapák  3 : 0 41
Václav Boukal  3 : 0 41
Jan Líkař  3 : 0 65.6
Max Pelikán  2 : 3 26.24
 3. liga muži B, 19.02.2023 Body celkem:
15
Kamil Horáček  1 : 3 15
 MČR juniorů 2023, (B17), 03.02.2023
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3759
Body za soupeře:
117
Body celkem:
3876
Patrik Edelmann  1 : 3 26 13. - 14.
Dominik Forgač  3 : 0 wo. 65 13. - 16.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 9. - 16.
Ondřej Hazucha  1 : 3 26 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 07.01.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2683
Lukáš Hogen  2 : 3 32 11. - 12.
Patrik Edelmann  2 : 3 32 9. - 12.
Jan Líkař  3 : 0 80 9. - 16.
Antonín Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 3. liga muži B, 27.11.2022 Body celkem:
15
Matěj Novák  1 : 3 15
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 19.11.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3093
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 7. - 8.
Ondřej Hazucha  0 : 3 0 5. - 8.
Šimon Rynt  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Vaněk  3 : 1 64 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B19), 22.10.2022
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3271
Body za soupeře:
48
Body celkem:
3319
Bedřich Beneš  0 : 3 0 15. - 16.
Patrik Závacký  0 : 3 0 13. - 16.
Matěj Bomba  0 : 3 0 9. - 16.
Lukáš Kučiak  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B17), 22.10.2022
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3223
Body za soupeře:
99
Body celkem:
3322
Dominik Novák  0 : 3 0 13. - 14.
Miloslav Vaněrka  3 : 0 wo. 55 13. - 16.
Adam Burget  0 : 3 0 9. - 16.
Filip Walter  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 3. liga muži B, 16.10.2022 Body celkem:
0
Matěj Novák  0 : 3 0
 3. liga muži B, 15.10.2022 Body celkem:
0
Jan Kocourek  0 : 3 0
 Junior D Modrý svět B17 10/22, (B17), 14.10.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 17.09.2022
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2195
Body za soupeře:
98
Body celkem:
2293
Antonín Kachlíř  1 : 3 14 11. - 12.
Filip Walter  1 : 3 14 9. - 12.
Lukáš Hogen  3 : 0 70 9. - 16.
Jakub Novák  0 : 3 0 1. - 16.
 Junior D Modrý svět B15 4/22_2, (B15), 29.04.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Strahov - junioři B, (B17), 09.04.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
157
Body celkem:
2965
Patrik Edelmann  3 : 0 65.6
Max Pelikán  2 : 3 26.24
Jan Líkař  3 : 0 65.6
 Strahov - junioři B, (B15), 09.04.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
146
Body celkem:
2493
Jan Vaněk  1 : 3 12 5. - 6.
Matěj Hron  3 : 0 60 5. - 8.
Peter Amzler  2 : 3 24 čtvrtfinále
Petr Líkař  3 : 0 50 1. - 16.
 Junior D Modrý svět B15 4/22_1, (B15), 08.04.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 AMMBRA CUP junioři B, (B15), 26.03.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
100
Body celkem:
2297
Patrik Cvak  3 : 0 60 7. - 8.
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 5. - 8.
Antonín Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Vaněk  3 : 1 40 1. - 16.
 AMMBRA CUP junioři A, (B17), 12.03.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
70
Body celkem:
2831
Filip Walter  0 : 3 0
Jan Gerstdorf  0 : 3 0
Benjamin Brookie  3 : 0 wo. 35
Bedřich Beneš  3 : 0 wo. 35
 AMMBRA CUP junioři A, (B15), 12.03.2022
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
180
Body celkem:
2807
Jan Líkař  3 : 0 90 15. - 16.
Kristián Bořil  2 : 3 36 13. - 16.
Jakub Novák  1 : 3 18 9. - 16.
Adam Burget  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Junior D Modrý svět B15 3/22, (B15), 11.03.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Junior D Modrý svět B15, (B15), 25.02.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Junioři A, (B15), 15.01.2022
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2343
Body za soupeře:
192
Body celkem:
2535
Jonáš Pavelka  3 : 0 80 15. - 16.
Lukáš Hogen  2 : 3 32 13. - 16.
Jan Vaněk  1 : 3 16 9. - 16.
Dominik Forgač  0 : 3 0 1. - 16.
Patrik Cvak  3 : 0 64 1. - 32.
 D junior Modrý Svět B15, (B15), 22.10.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 D junior Modrý Svět B15, (B15), 20.10.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Velká cena Prahy, (B15), 16.10.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
78
Body celkem:
2610
Patrik Edelmann  3 : 1 48 5. - 6.
Thomas Koukola  3 : 0 wo. 30 5. - 8.
Martin Jašek  0 : 3 0 čtvrtfinále
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 11.01.2020
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
80
Body celkem:
2672
Max Pelikán  1 : 3 16.8 7. - 8.
Antonín Procházka  0 : 3 0 5. - 8.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3134
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3274
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 11. - 12.
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 9. - 12.
Matyáš Zlý  3 : 2 60 9. - 16.
Adam Burget  0 : 3 0 1. - 16.
Igor Hroza  3 : 0 80 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B13), 28.09.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
132
Body celkem:
2724
Daniel Stypa  2 : 3 33.6 7. - 8.
Antonín Beneš  0 : 3 0 5. - 8.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dominik Novák  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 MČR juniorů 2019, (B13), 01.02.2019
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3555
Body za soupeře:
26
Body celkem:
3581
Jan Gerstdorf  0 : 3 0 15. - 16.
Antonín Beneš  1 : 3 26 13. - 16.
Jan Bravenec  0 : 3 0 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 12.01.2019
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2414
Body za soupeře:
151
Body celkem:
2565
Antonín Beneš  1 : 3 14.4 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Radek Ďurán  2 : 3 28.8 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B13), 24.11.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
126
Body celkem:
2973
Bedřich Beneš  0 : 3 0 11. - 12.
Jan Bravenec  0 : 3 0 9. - 12.
Kristián Bořil  3 : 0 90 9. - 16.
Daniel Šrámek  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B13), 06.10.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
108
Body celkem:
2808
Antonín Procházka  1 : 3 18 13. - 14.
Jakub Kroupa  3 : 0 90 13. - 16.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 9. - 16.
Filip Walter  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B13), 15.09.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3223
Body za soupeře:
55
Body celkem:
3278
Jan Bravenec  0 : 3 0 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 55 13. - 16.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 9. - 16.
Šimon Rynt  0 : 3 0 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (B13), 22.04.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2195
Body za soupeře:
42
Body celkem:
2237
Bedřich Beneš  0 : 3 0 1. - 16.
Patrik Závacký  0 : 3 0
Andrej Hausknotz  0 : 3 0
Adam Burget  0 : 3 0
Antonín Beneš  3 : 2 42
 Albatros Media - Junior "A", (B13), 18.03.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
112
Body celkem:
2651
Daniel Stypa  1 : 3 16 11. - 12.
Maxmilián Pišček  1 : 3 16 9. - 12.
Antonín Beneš  3 : 0 80 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
 Albatros Media - Junior "A", (B11), 17.03.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
139
Body celkem:
3499
Adam Burget  1 : 3 21.6 7. - 8.
Ondřej Kubec  0 : 3 0 5. - 8.
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 AMMBRA CUP JB, (B13), 07.01.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
85
Body celkem:
2282
Jan Gerstdorf  3 : 0 60 7. - 8.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 5. - 8.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 AMMBRA CUP JB, (B11), 06.01.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
150
Body celkem:
2129
Jakub Kroupa  3 : 0 50 9. - 10.
Igor Hroza  3 : 0 50 9. - 12.
Jonáš Pavelka  3 : 0 50 9. - 16.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (B13), 26.11.2017
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2810
Body za soupeře:
80
Body celkem:
2890
Marian Papula  0 : 3 0 15. - 16.
Adam Horák  0 : 3 0 13. - 16.
Jan Bravenec  0 : 3 0 9. - 16.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 1. - 16.
Šimon Prokeš  3 : 0 80 1. - 32.
 HUSLÍK Cup, (B11), 25.11.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3553
Body za soupeře:
360
Body celkem:
3913
Max Pelikán  3 : 0 120 13. - 14.
Sebastien Šíma  3 : 0 120 13. - 16.
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 9. - 16.
Jan Bravenec  1 : 3 24 1. - 16.
Patrik Nicholas Beck  3 : 0 96 1. - 32.
 TECOM CUP JA, (B11), 16.09.2017
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2844
Mikuláš Dufek  2 : 3 36 13. - 14.
Max Pelikán  3 : 1 72 13. - 16.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 9. - 16.
Antonín Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot