Profil hráče

Antonín Procházka

Ročník: 2009
Klub: Squash Especial, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 6782

umístění

Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 46.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 44. (09/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 4.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 3. (06/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 11.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 11. (04/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 PINEHILL MČR juniorů, (B13), 07.02.2020
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4096
Antonín Beneš  3 : 0 130 13. - 14.
Max Pelikán  3 : 2 78 13. - 16.
Daniel Stypa  1 : 3 26 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (B11), 07.02.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
296
Body celkem:
6752
Mikuláš Dufek  1 : 3 41.6 3. - 4.
Adam Burget  0 : 3 0 semifinále
Dominik Forgač  3 : 1 124.8 čtvrtfinále
Thomas Koukola  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 11.01.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
283
Body celkem:
3520
Ondřej Hazucha  3 : 0 84 5. - 6.
Jan Víšek  3 : 0 84 5. - 8.
Dominik Forgač  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
Tomáš Trachta  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 11.01.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5534
Body za soupeře:
187
Body celkem:
5721
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 3. - 4.
Adam Burget  0 : 3 0 semifinále
Kryštof Drapák  3 : 0 132 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 55 1. - 16.
 MSSJO 2019, (B13), 14.12.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
189
Body celkem:
3625
Jiří Hartmann  0 : 3 0 5. - 6.
Matěj Kročil  3 : 1 76.8 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Max Pelikán  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B11), 14.12.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5377
Body za soupeře:
485
Body celkem:
5862
Andrej Hausknotz  3 : 0 144 5. - 6.
Max Pelikán  3 : 0 144 5. - 8.
Dominik Forgač  1 : 3 28.8 čtvrtfinále
Dominik Novák  3 : 0 120 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2730
Body za soupeře:
304
Body celkem:
3034
Ondřej Hazucha  3 : 0 80 17. - 18.
Igor Hroza  3 : 1 64 17. - 20.
 bye  3 : 0 80 17. - 24.
 bye  3 : 0 80 17. - 32.
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B11), 23.11.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5941
Body za soupeře:
245
Body celkem:
6186
Mikuláš Dufek  1 : 3 38.4 3. - 4.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 semifinále
Andrej Hausknotz  3 : 2 86.4 čtvrtfinále
Thomas Koukola  3 : 0 120 1. - 16.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B13), 26.10.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3901
Body za soupeře:
312
Body celkem:
4213
Jiří Hartmann  0 : 3 0 9. - 10.
Kristián Bořil  3 : 0 120 9. - 12.
Matěj Kročil  3 : 1 96 9. - 16.
Adam Burget  0 : 3 0 1. - 16.
Václav Holuša  3 : 0 96 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B11), 26.10.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5377
Body za soupeře:
398
Body celkem:
5775
Dominik Novák  3 : 2 86.4 5. - 6.
Antonín Beneš  3 : 1 115.2 5. - 8.
Andrej Hausknotz  1 : 3 28.8 čtvrtfinále
Antonín Kachlíř  3 : 0 120 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP - JB, (B13), 05.10.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3624
Adam Gerstdorf  3 : 0 50
Antonín Beneš  3 : 0 50
Matěj Kročil  3 : 0 80
Jiří Hartmann  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP - JB, (B11), 05.10.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3604
Dominik Forgač  1 : 3 20 finále
Antonín Beneš  3 : 0 80 semifinále
Thomas Koukola  3 : 0 60 čtvrtfinále
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B13), 28.09.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
252
Body celkem:
2708
Andrej Butsa  3 : 0 70 9. - 10.
Matěj Kročil  3 : 0 70 9. - 12.
Josef Fanc  3 : 0 70 9. - 16.
Jiří Hartmann  1 : 3 14 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B11), 28.09.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
356
Body celkem:
4976
Max Pelikán  3 : 0 120 5. - 6.
Antonín Kachlíř  3 : 2 72 5. - 8.
Dominik Forgač  1 : 3 24 čtvrtfinále
Ondřej Zapletal  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 PJT - Pražská juniorská tour B11, červen, (B11), 09.06.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 PJT - Pražská juniorská tour B15, červen, (B15), 09.06.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B13), 25.05.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2474
Body za soupeře:
152
Body celkem:
2626
Igor Hroza  3 : 0 80 13. - 14.
Adam Burget  3 : 0 wo. 40 13. - 16.
Jiří Hartmann  2 : 3 32 9. - 16.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B11), 25.05.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6702
Body za soupeře:
494
Body celkem:
7196
Max Pelikán  3 : 0 192 3. - 4.
Mikuláš Dufek  1 : 3 38.4 semifinále
Antonín Beneš  3 : 0 144 čtvrtfinále
Patrik Cvak  3 : 0 120 1. - 16.
 PJT - Pražská juniorská tour B11, březen, (B11), 31.03.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 PJT - Pražská juniorská tour B13, březen, (B13), 31.03.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Junioři B-SBCentrum, (B13), 23.03.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
128
Body celkem:
3184
Antonín Beneš  3 : 0 80 3. - 4.
Adam Burget  0 : 3 0 semifinále
Radek Ďurán  3 : 1 48 čtvrtfinále
 Junioři B-SBCentrum, (B11), 23.03.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
210
Body celkem:
4158
Antonín Beneš  3 : 0 100 finále
Adam Gerstdorf  3 : 0 80 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (B11), 16.03.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
296
Body celkem:
5721
Jiří Hartmann  1 : 3 32 finále
Matyáš Zlý  3 : 0 128 semifinále
Antonín Kachlíř  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B11), 01.02.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
286
Body celkem:
6742
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 3. - 4.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 semifinále
Andrej Hausknotz  3 : 0 156 čtvrtfinále
Jan Vaněk  3 : 0 130 1. - 16.
 PJT - Pražská juniorská tour B11, leden, (B11), 27.01.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 PJT - Pražská juniorská tour B13, leden, (B13), 27.01.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 12.01.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
252
Body celkem:
5356
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 3. - 4.
Adam Burget  1 : 3 32 semifinále
Antonín Kachlíř  3 : 0 120 čtvrtfinále
Lukáš Hogen  3 : 0 100 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (B11), 24.11.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
328
Body celkem:
4525
Antonín Beneš  3 : 0 108 5. - 6.
Antonín Kachlíř  3 : 0 108 5. - 8.
Jiří Hartmann  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Lukas Pári  3 : 0 90 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B11), 13.10.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
196
Body celkem:
3640
Patrik Cvak  3 : 0 50
Lukáš Hogen  3 : 0 50
Antonín Kachlíř  3 : 0 80
Jiří Hartmann  1 : 3 16
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B13), 06.10.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
162
Body celkem:
2935
Jan Víšek  3 : 1 72 13. - 14.
Kristián Bořil  3 : 1 72 13. - 16.
Jan Gerstdorf  1 : 3 18 9. - 16.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B11), 06.10.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
200
Body celkem:
5304
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 3. - 4.
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 semifinále
Antonín Beneš  3 : 0 120 čtvrtfinále
Adam Gerstdorf  3 : 1 80 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B11), 15.09.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
340
Body celkem:
4960
Andrej Hausknotz  3 : 0 120 5. - 6.
Max Pelikán  3 : 0 120 5. - 8.
Daniel Stypa  0 : 3 0 čtvrtfinále
Antonín Kachlíř  3 : 0 100 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (B11), 21.04.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
184
Body celkem:
4821
Bedřich Beneš  0 : 3 0 3. - 4.
Mikuláš Dufek  1 : 3 28.8 semifinále
Jan Bravenec  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
Antonín Beneš  3 : 2 54 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Turnaj JB, (B11), 07.04.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
157
Body celkem:
2965
Adam Gerstdorf  3 : 0 49.2
Antonín Beneš  3 : 0 49.2
Bedřich Beneš  1 : 3 9.84
Max Pelikán  3 : 0 49.2
 Albatros Media - Junior "A", (B11), 17.03.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
288
Body celkem:
3472
Igor Hroza  3 : 0 90 9. - 10.
Adam Gerstdorf  3 : 1 72 9. - 12.
Jiří Hartmann  3 : 2 54 9. - 16.
Ondřej Kubec  2 : 3 36 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Mistrovství republiky juniorů, (B11), 02.02.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
247
Body celkem:
4109
Max Pelikán  3 : 0 wo. 65 13. - 14.
Antonín Beneš  3 : 0 130 13. - 16.
Jan Bravenec  0 : 3 0 9. - 16.
Lukáš Rychtařík  2 : 3 52 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B11), 13.01.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
277
Body celkem:
4914
Mikuláš Dufek  2 : 3 57.6 3. - 4.
Miloslav Vaněrka  1 : 3 28.8 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
Antonín Kachlíř  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 AMMBRA CUP JB, (B11), 06.01.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
122
Body celkem:
2319
Jan Vaněk  3 : 0 60 7. - 8.
Ondřej Kubec  1 : 3 12 5. - 8.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jakub Kroupa  3 : 0 50 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B11), 16.12.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3553
Body za soupeře:
204
Body celkem:
3757
Jakub Kroupa  3 : 0 120 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 60 13. - 16.
Miloslav Vaněrka  1 : 3 24 9. - 16.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (B11), 25.11.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4935
Body za soupeře:
288
Body celkem:
5223
Jan Bravenec  1 : 3 28.8 5. - 6.
Andrej Hausknotz  3 : 1 115.2 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Mikuláš Dufek  3 : 1 96 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 Junioři B - Strahov , (B11), 14.10.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3584
Adam Burget  2 : 3 40 finále
Bedřich Beneš  3 : 1 64 semifinále
Mikuláš Dufek  3 : 2 36 čtvrtfinále
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B11), 30.09.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
197
Body celkem:
4888
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 finále
Mikuláš Dufek  3 : 0 112 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 2 50.4 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B11), 16.09.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
277
Body celkem:
3858
Andrej Hausknotz  3 : 0 108 7. - 8.
Adam Burget  2 : 3 43.2 5. - 8.
Max Gál  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Víšek  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Albatros Media - junioři "B", (B11), 27.05.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3604
Šimon Rynt  1 : 3 20 finále
Jakub Kroupa  3 : 0 80 semifinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Albatros Media - junioři "A", (B11), 06.05.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
174
Body celkem:
3368
Max Pelikán  3 : 0 96 7. - 8.
Adam Burget  1 : 3 19.2 5. - 8.
Bedřich Beneš  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B11), 22.04.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
108
Body celkem:
3552
Šimon Rynt  0 : 3 0 finále
Mikuláš Dufek  3 : 2 48 semifinále
Max Pelikán  3 : 0 60 čtvrtfinále
 HANYA CUP junioři A, (B11), 01.04.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
186
Body celkem:
3423
Radovan Kulich  3 : 2 50.4 5. - 6.
Mikuláš Dufek  3 : 0 84 5. - 8.
Martin Hloch  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B11), 18.03.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
67
Body celkem:
3304
Šimon Rynt  0 : 3 0 čtvrtfinále
Andrej Hausknotz  3 : 1 67.2
 Strahov Junioři B, (B11), 18.02.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
94
Body celkem:
3538
Adam Burget  0 : 3 0 finále
Ondřej Sklenář  3 : 1 64 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B11), 03.02.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4320
Mikuláš Dufek  3 : 0 130 11. - 12.
Šimon Rynt  0 : 3 0 9. - 12.
Andrej Hausknotz  3 : 1 104 9. - 16.
Maxmilián Pišček  0 : 3 0 1. - 16.
Maxmilián Pišček  0 : 3 0 1. - 16.
Maxmilián Pišček  0 : 3 0 1. - 16.
Maxmilián Pišček  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B11), 14.01.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
106
Body celkem:
3682
Jan Bravenec  1 : 3 22.4 3. - 4.
Max Gál  0 : 3 0 semifinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 84 čtvrtfinále
 Velká cena Prahy 2016, (B11), 17.12.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
158
Body celkem:
4010
Max Gál  0 : 3 0 5. - 6.
Ondřej Sklenář  3 : 1 86.4 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Bravenec  3 : 1 72 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B11), 05.11.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2760
Jan Bravenec  0 : 3 0
Maxmilián Pišček  0 : 3 0
Mikuláš Janda  0 : 3 0
 junioři B SBCentrum, (B11), 29.10.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2820
Maxmilián Pišček  0 : 3 0
Mikuláš Janda  0 : 3 0
Matouš Bořil  3 : 1 48
Dominik Wojtucki  1 : 3 12

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot