Profil hráče

Matyáš Závacký

hrac

Ročník: 2010
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:SC FAJNE - muži C
Registrační číslo: 7667

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 241.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 232. (04/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 4. (09/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 1. (08/2023)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 6.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 6. (06/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 25.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 25. (06/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 37.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 36. (04/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.06.2024 241 (-2) 2288 (0)
01.05.2024 239 (-7) 2288 (0)
01.04.2024 232 (151) 2288 (1416)
01.03.2024 383 (15) 872 (0)
01.02.2024 398 (-18) 872 (0)
01.01.2024 380 (1) 872 (0)
01.12.2023 381 (5) 872 (0)
01.11.2023 386 (-386) 872 (872)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20243803983832322392412024
20233863812023

Seznam zápasů

Body za pořadí v ESF žebříčku: 2000 .

soupeřvýsledekbodyzápas
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B17), 04.05.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Jan Líkař  3 : 1 0 5. - 6.
Jan Vaněk  3 : 0 0 5. - 8.
Adam Burget  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jakub Schorník  3 : 0 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B15), 04.05.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Kryštof Drapák  3 : 1 0 3. - 4.
Martin Jašek  0 : 3 0 semifinále
Tobiáš Tománek  3 : 0 0 čtvrtfinále
Štěpán Holman  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Freshbox Cup - Junioři A, (B17), 20.04.2024
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2553
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2553
Tadeáš Kvěch  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Alexander Tolico Bonilla  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Antonín Procházka  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Mikuláš Dufek  1 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Freshbox Cup - Junioři A, (B15), 20.04.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Max Pelikán  0 : 3 0 3. - 4.
Jakub Novák  0 : 3 0 semifinále
Antonín Procházka  3 : 1 0 čtvrtfinále
Petr Líkař  3 : 2 0 1. - 16.
Thomas Koukola  3 : 0 0 1. - 32.
 Muži B, 23.03.2024
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1416
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1416
Martin Kantor  2 : 3 0 1. - 16.
Michal Zoubek  0 : 3 wo. 0
Milan Hamřík  0 : 3 wo. 0
Petr Rohun  0 : 3 wo. 0
Roman Marek  2 : 3 0
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B15), 02.02.2024
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3555
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3555
Thomas Koukola  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Benedikt Bořil  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Dominik Fukar  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Dominik Novák  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 13.01.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Jakub Novák  0 : 3 wo. 0 5. - 6.
Max Pelikán  3 : 2 0 5. - 8.
Dominik Novák  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vojtěch Valovič  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B17), 09.12.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3184
Matěj Kročil  3 : 0 wo. 0 9. - 10.
Dominik Hrušecký  3 : 0 0 9. - 12.
Dominik Fukar  3 : 0 wo. 0 9. - 16.
Jakub Novák  0 : 3 0 1. - 16.
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B15), 09.12.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Martin Jašek  3 : 2 0 5. - 6.
Jan Vaněk  3 : 0 0 5. - 8.
Jakub Novák  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Procházka  3 : 0 0 1. - 16.
 FAJNE Céčko muži, 28.10.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
872
Body za soupeře:
0
Body celkem:
872
David Neugebauer  3 : 2 0 9. - 10.
Bernhard Trapp  3 : 0 0 9. - 12.
Petr Pelikán  3 : 0 0 9. - 16.
Jiří Dušek  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 DR Development Cup - Junioři A, (B15), 14.10.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Jiří Hartmann  0 : 3 0 5. - 6.
Antonín Kachlíř  3 : 0 0 5. - 8.
Adam Burget  0 : 3 0 čtvrtfinále
Radim Heger  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B15), 16.09.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3184
Petr Líkař  3 : 1 0 9. - 10.
Jiří Hartmann  3 : 0 0 9. - 12.
Ondřej Němec  3 : 0 0 9. - 16.
Jakub Novák  1 : 3 0 1. - 16.
Dominik Fukar  3 : 0 0 1. - 32.
 CARTEL PASKOV CUP, (B15), 20.05.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3609
Dominik Novák  0 : 3 0 finále
Lukas Pári  3 : 0 80 semifinále
Michal Noel Zoubek  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 06.05.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
280
Body celkem:
3517
Tadeáš Kvěch  3 : 0 84 5. - 6.
Dominik Fukar  3 : 0 84 5. - 8.
Max Pelikán  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Jašek  3 : 1 56 1. - 16.
Jakub Schorník  3 : 0 56 1. - 32.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 06.05.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
464
Body celkem:
7009
Max Pelikán  3 : 1 128 finále
Tadeáš Kvěch  3 : 0 128 semifinále
Oskar Humlíček   3 : 0 96 čtvrtfinále
Lumír Klímek  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP JA, (B15), 15.04.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
342
Body celkem:
3526
Matěj Borisov  3 : 0 90 9. - 10.
Matěj Pospíšil  3 : 0 90 9. - 12.
Dominik Fukar  3 : 0 90 9. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Dominik Novák  2 : 3 36 1. - 16.
 bye  0 : 3 wo. 0 1. - 32.
 AB Squash Cup - junioři B, (B15), 18.03.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
152
Body celkem:
2960
Dominik Novák  1 : 3 16.4 finále
Michal Fojtík  3 : 0 65.6 semifinále
Lukáš Zoufalý  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 20.5 1. - 16.
 MČR juniorů 2023, (B13), 03.02.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
608
Body celkem:
10824
Martin Jašek  3 : 2 156 finále
Max Pelikán  3 : 1 166.4 semifinále
Thomas Koukola  3 : 0 156 čtvrtfinále
Oskar Humlíček   3 : 0 130 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 10.12.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
136
Body celkem:
2852
Max Pelikán  1 : 3 16 9. - 10.
Kryštof Drapák  3 : 0 80 9. - 12.
Christian Carini  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 10.12.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
368
Body celkem:
5793
Martin Jašek  1 : 3 32 finále
Ondřej Němec  3 : 0 128 semifinále
Martin Kurka  3 : 0 96 čtvrtfinále
Jiří Hadrava  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 19.11.2022
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
270
Body celkem:
3043
Jonáš Pavelka  3 : 1 72 13. - 14.
Patrik Cvak  3 : 0 90 13. - 16.
Antonín Kachlíř  1 : 3 18 9. - 16.
Dominik Forgač  1 : 3 18 1. - 16.
Tadeáš Kvěch  3 : 0 72 1. - 32.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B13), 22.10.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
340
Body celkem:
4960
Thomas Koukola  3 : 0 120 5. - 6.
Benedikt Bořil  3 : 0 120 5. - 8.
Jan Jašek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Kudr  3 : 0 100 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B13), 17.09.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
259
Body celkem:
4950
Max Pelikán  1 : 3 28 finále
Kryštof Drapák  3 : 0 112 semifinále
Michal Noel Zoubek  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 MČR juniorů 2022, (B13), 30.05.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4346
Kryštof Drapák  3 : 0 130 11. - 12.
Jan Vaněk  0 : 3 0 9. - 12.
Jakub Schorník  3 : 0 130 9. - 16.
Antonín Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 16.04.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
104
Body celkem:
2696
Ondřej Hazucha  0 : 3 0 7. - 8.
Jakub Novák  2 : 3 33.6 5. - 8.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 čtvrtfinále
Patrik Cvak  3 : 0 70 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 16.04.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
196
Body celkem:
3433
Tadeáš Kvěch  3 : 0 84 5. - 6.
Jan Jašek  3 : 0 wo. 42 5. - 8.
Dominik Novák  0 : 3 0 čtvrtfinále
Ondřej Zapletal  3 : 0 70 1. - 16.
 AMMBRA CUP junioři A, (B15), 12.03.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
189
Body celkem:
3124
Bedřich Beneš  3 : 0 wo. 45 11. - 12.
Martin Jašek  0 : 3 0 9. - 12.
Jan Vaněk  3 : 1 72 9. - 16.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 1. - 16.
Benedikt Bořil  3 : 0 72 1. - 32.
 DIETZ CUP - Junioři A, (B13), 05.02.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3370
Jakub Schorník  3 : 0 96 7. - 8.
Max Pelikán  0 : 3 0 5. - 8.
Adam Burget  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Pospíšil  3 : 0 80 1. - 16.
 Prima Cup - Junioři B, (B13), 08.01.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3221
Lukas Pári  3 : 0 80 3. - 4.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 semifinále
Michal Noel Zoubek  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 20.11.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
85
Body celkem:
2161
Peter Amzler  0 : 3 0
Dominik Forgač  0 : 3 0
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
Jakub Novák  1 : 3 10
Václav Holuša  3 : 0 50
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 20.11.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
190
Body celkem:
3634
Dominik Novák  0 : 3 0 finále
Jan Jašek  3 : 0 80 semifinále
Benedikt Bořil  3 : 0 60 čtvrtfinále
Ondřej Němec  3 : 0 50 1. - 16.
 Czech junior open 2021, (B13), 06.11.2021
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
280
Body celkem:
3510
Kryštof Drapák  3 : 0 100 11. - 12.
Jan Vaněk  0 : 3 0 9. - 12.
Luka Pavljanic  3 : 0 100 9. - 16.
Fabijan Duran  0 : 3 0 1. - 16.
Vito Marusic  3 : 0 80 1. - 32.
 MČR juniorů 2021, (B11), 08.10.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
473
Body celkem:
6317
Michal Noel Zoubek  3 : 0 156 5. - 6.
Šimon Borovička  3 : 0 156 5. - 8.
Max Pelikán  1 : 3 31.2 čtvrtfinále
Jiří Hadrava  3 : 0 130 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B13), 25.09.2021
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
126
Body celkem:
3171
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 9. - 10.
Jan Jašek  3 : 2 54 9. - 12.
Kryštof Drapák  3 : 1 72 9. - 16.
Max Pelikán  0 : 3 0 1. - 16.
 HANYA corporation cup - Junioři B, (B13), 04.09.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
170
Body celkem:
2702
Lukas Pári  3 : 0 60 5. - 6.
Jan Jašek  3 : 0 60 5. - 8.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jiří Hadrava  3 : 0 50 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B13), 26.06.2021
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
230
Body celkem:
3582
Martin Jašek  0 : 3 0 9. - 10.
Jakub Novák  3 : 0 wo. 50 9. - 12.
Matěj Pospíšil  3 : 0 100 9. - 16.
Adam Burget  0 : 3 0 1. - 16.
Petr Líkař  3 : 0 80 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP , (B11), 03.10.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
134
Body celkem:
3371
Jiří Hadrava  3 : 2 50.4 5. - 6.
Kryštof Drapák  3 : 0 84 5. - 8.
Max Pelikán  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Déčko FAJNE junior B11, (B11), 27.06.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 D-TOUR junior 3. kolo B11, (B11), 20.06.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 11.01.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4273
Body za soupeře:
132
Body celkem:
4405
 bye  3 : 0 wo. 66 7. - 8.
Dominik Forgač  0 : 3 0 5. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Vaněk  3 : 2 66 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B11), 23.11.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3647
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3767
Martin Jašek  0 : 3 0 11. - 12.
Jan Vaněk  0 : 3 0 9. - 12.
Kryštof Drapák  3 : 0 120 9. - 16.
Dominik Forgač  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B11), 02.11.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
97
Body celkem:
2444
Martin Jašek  1 : 3 12 5. - 6.
Thomas Koukola  3 : 0 60 5. - 8.
Jakub Novák  0 : 3 0 čtvrtfinále
Michal Noel Zoubek  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 D-Tour junior 1.kolo B11, (B11), 19.10.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 HRADECKÝ CUP - JB, (B11), 05.10.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2257
Jan Jašek  3 : 0 60 7. - 8.
Martin Jašek  0 : 3 0 5. - 8.
Dominik Forgač  0 : 3 0 čtvrtfinále
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B11), 28.09.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
220
Body celkem:
3450
Martin Jašek  3 : 1 80 11. - 12.
Dominik Novák  0 : 3 0 9. - 12.
Ondřej Zapletal  3 : 0 100 9. - 16.
Dominik Forgač  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
  Junioři B, (B11), 14.09.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
89
Body celkem:
2580
Thomas Koukola  3 : 0 49.2
Max Pelikán  0 : 3 0
Martin Jašek  3 : 2 39.36
 D-Tour junior B11 3.kolo, (B11), 15.06.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 AB SQUASH CUP - junioři B, (B11), 04.05.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
30
Body celkem:
2106
Matyáš Zlý  0 : 3 0 7. - 8.
Karol Cziba  0 : 3 0 5. - 8.
Dominik Forgač  0 : 3 0 čtvrtfinále
Patrik Cvak  3 : 2 30 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B11), 06.04.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
55
Body celkem:
1956
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 9. - 10.
Martin Jašek  3 : 2 30 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Matěj Kročil  0 : 3 0 1. - 16.
 Junioři B-SBCentrum, (B11), 23.03.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
96
Body celkem:
2628
Jan Vaněk  0 : 3 0 čtvrtfinále
Patrik Cvak  3 : 0 60
Martin Jašek  3 : 2 36
 D-Tour junior B11 2.kolo, (B11), 02.03.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 16.02.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
80
Body celkem:
1918
Filip Stuchlík  0 : 3 0 1. - 16.
Hynek Rak  2 : 3 20
Martin Jašek  3 : 1 40
Jakub Novák  0 : 3 0
Patrik Cvak  2 : 3 20
 Moravskoslezské dětské D říjen B11, (B11), 19.10.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361
 6. kolo D-TOUR FAJNE junior B11, (B11), 16.06.2018
Pořadí: 19
Body za pořadí:
297
Body za soupeře:
0
Body celkem:
297

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot