Ročník: 2010
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno Dietz
Registrační číslo: 7168
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.09.2015 | (0) | (0) |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
DR Development Cup - Junioři D, (B15), 15.03.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 644 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 644 |
Promedeus Cup - JD, (B15), 23.02.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 713 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 713 |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B15), 02.02.2024 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3759 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3759 |
Kryštof Drapák | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 14. |
Matyáš Závacký | 3 : 0 wo. | 0 | 13. - 16. |
Martin Jašek | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Petr Líkař | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Moravská JD Tour B15, (B15), 26.01.2024 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
Prima stavebniny cup - Junioři D, (B15), 24.01.2024 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 523 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 523 |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 13.01.2024 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2847 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2847 |
Vojtěch Valovič | 0 : 3 wo. | 0 | 11. - 12. |
Petr Líkař | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Lukáš Procházka | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Ondřej Němec | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
DR Development Cup - Junioři B, (B17), 06.01.2024 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Vojtěch Valovič | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
Bestbuild Cup, (B15), 22.12.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 498 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 498 |
Juniorské B-éčko na Morendě, (B15), 02.12.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1914 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1914 |
Jan Vaněk | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Matyáš Nedvěd | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Alex Jaromij | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Moravská JD Tour B15 24.11.2023, (B15), 24.11.2023 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 433 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 433 |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 18.11.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2491 |
Vojtěch Valovič | 3 : 2 | 0 | 3. - 4. |
Alexander Tolico Bonilla | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Leon Weidenhausen | 3 : 1 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B15), 04.11.2023 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2627 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2627 |
Alexander Tolico Bonilla | 3 : 2 | 0 | 15. - 16. |
Lukas Pári | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Jan Vaněk | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Antonín Urban | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
DR Development Cup - Junioři A, (B15), 14.10.2023 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 2414 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2414 |
Alexander Tolico Bonilla | 0 : 3 | 0 | 17. - 18. |
Alex Jaromij | 3 : 0 | 0 | 17. - 20. |
Tobiáš Vintr | 3 : 0 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 17. - 32. |
Lukas Pári | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
DR Development Cup - Junioři A, (B13), 14.10.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Leon Weidenhausen | 3 : 0 | 0 | 3. - 4. |
Tadeáš Kvěch | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jakub Schorník | 3 : 1 | 0 | čtvrtfinále |
Tobiáš Tománek | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
Freshbox - junioři D č.2, (B17), 13.10.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 498 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 498 |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B15), 16.09.2023 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 2216 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2216 |
Antonín Urban | 3 : 1 | 0 | 21. - 22. |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 0 | 21. - 24. |
Michal Noel Zoubek | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 17. - 32. |
Lukas Pári | 1 : 3 | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B13), 16.09.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 0 | 5. - 6. |
Ondřej Němec | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Tadeáš Kvěch | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Filip Moltaš | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Freshbox - junioři D č.1, (B13), 01.09.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Junior D-tour finále, (B13), 04.06.2023 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 335 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 335 |
Junior D-tour č.4, (B13), 21.04.2023 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 335 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 335 |
HRADECKÝ CUP JA, (B15), 15.04.2023 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2480 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 2660 |
Antonín Urban | 3 : 0 | 72 | 17. - 18. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP JA, (B13), 15.04.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 235 | Body celkem: 4114 |
Pavel Bittermann | 3 : 0 | 60 | |
Ondřej Němec | 3 : 0 | 60 | |
Matěj Šádek | 3 : 0 | 96 | |
Michal Noel Zoubek | 1 : 3 | 19.2 | |
Junior D-tour č.3, (B13), 17.02.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 372 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 372 |
MČR juniorů 2023, (B15), 03.02.2023 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 3555 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3555 |
Lukas Pári | 0 : 3 | 0 | 15. - 16. |
Patrik Cvak | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Dominik Fukar | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2023, (B13), 03.02.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 4871 |
Přemysl Prokop | 2 : 3 | 62.4 | 7. - 8. |
Thomas Koukola | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Kudr | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Vánoční junioři D, (B13), 21.12.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 10.12.2022 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 32. |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 19.11.2022 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2553 | Body za soupeře: 36 | Body celkem: 2589 |
Patrik Cvak | 0 : 3 | 0 | 15. - 16. |
Jonáš Pavelka | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B13), 19.11.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 136 | Body celkem: 3572 |
Petr Líkař | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Matěj Pospíšil | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Tadeáš Kvěch | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B13), 22.10.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3699 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 3799 |
Přemysl Prokop | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Matyáš Závacký | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Martin Jašek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Šádek | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 17.09.2022 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2627 | Body za soupeře: 54 | Body celkem: 2681 |
Adam Cox | 3 : 2 | 54 | 15. - 16. |
Patrik Cvak | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Lukas Pári | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B13), 17.09.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 2881 |
Michal Noel Zoubek | 3 : 2 | 50.4 | 7. - 8. |
Přemysl Prokop | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Thomas Koukola | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Antonín Urban | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
DR DEVELOPMENT Cup - Junioři B, (B15), 10.09.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 2920 |
Lukas Pári | 1 : 3 | 13.12 | |
Thomas Koukola | 3 : 0 wo. | 32.8 | |
Gabriel Valko | 3 : 0 | 65.6 | |
D tour junioři - DR Development Cup, (B15), 24.06.2022 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 361 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 361 |
MČR juniorů 2022, (B13), 30.05.2022 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 3657 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 3787 |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 130 | 15. - 16. |
Thomas Koukola | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Martin Jašek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP junioři A, (B15), 12.03.2022 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2282 | Body za soupeře: 86 | Body celkem: 2368 |
Lukáš Hogen | 0 : 3 | 0 | 19. - 20. |
Petr Líkař | 1 : 3 | 14.4 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
Matyáš Závacký | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP junioři A, (B13), 12.03.2022 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2847 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 2991 |
Petr Líkař | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Kryštof Drapák | 1 : 3 | 18 | 9. - 12. |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
DIETZ CUP - Junioři A, (B15), 05.02.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1942 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 2032 |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Gabriel Valko | 3 : 0 | 60 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 9. - 16. |
Martin Jašek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
DIETZ CUP - Junioři A, (B13), 05.02.2022 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2618 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 2762 |
Matěj Pospíšil | 3 : 1 | 64 | 11. - 12. |
Thomas Koukola | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Ondřej Němec | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Junioři A, (B15), 15.01.2022 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2035 | Body za soupeře: 77 | Body celkem: 2112 |
Adam Cox | 1 : 3 | 12.8 | 19. - 20. |
Patrik Cvak | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 32. |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Junioři A, (B13), 15.01.2022 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3053 | Body za soupeře: 150 | Body celkem: 3203 |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 100 | 13. - 14. |
Lukas Pári | 3 : 0 wo. | 50 | 13. - 16. |
Kryštof Drapák | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Jan Vaněk | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Prima Cup - Junioři B, (B13), 08.01.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 85 | Body celkem: 2432 |
Michal Noel Zoubek | 1 : 3 | 12 | 5. - 6. |
Jakub Schorník | 3 : 1 | 48 | 5. - 8. |
Lukas Pári | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B13), 11.12.2021 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 3064 |
Matěj Pospíšil | 3 : 1 | 64 | 9. - 10. |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 80 | 9. - 12. |
Matěj Kudr | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Antonín Beneš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 20.11.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 85 | Body celkem: 2432 |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Matěj Kudr | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Matyáš Závacký | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Thomas Koukola | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Czech junior open 2021, (B13), 06.11.2021 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 2584 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 2760 |
Tomáš Raška | 3 : 0 | 80 | 19. - 20. |
Vito Marusic | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 17. - 32. |
Matěj Borisov | 1 : 3 | 16 | 1. - 32. |
MČR juniorů 2021, (B11), 08.10.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 161 | Body celkem: 4840 |
Šimon Borovička | 1 : 3 | 31.2 | 7. - 8. |
Michal Noel Zoubek | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Martin Jašek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
HANYA corporation cup - Junioři B, (B11), 04.09.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 3524 |
Matěj Kudr | 3 : 0 | 80 | |
Jan Jašek | 0 : 3 | 0 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B11), 26.06.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 36 | Body celkem: 2993 |
Jan Jašek | 0 : 3 | 0 | |
Matěj Kudr | 3 : 0 wo. | 36 | |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | |
Martin Jašek | 0 : 3 | 0 | |
Hanya Cup, (B11), 13.06.2020 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
Mikulášské juniorské déčko, (B11), 06.12.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Hanya Junioři D, (B11), 20.09.2019 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 351 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 351 |
Prázdninové déčko, (B11), 16.08.2019 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 327 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 327 |
Juniorské déčko Kabel-A.T. cup, (B11), 21.06.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
Šťastný spedition Cup, (B11), 30.11.2018 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 351 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 351 |
Déčko Kabel-A.T. cup, (B11), 30.11.2017 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 319 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 319 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.