Profil hráče

Adam Burget

Ročník: 2009
Klub: SK HAMR, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 6176

umístění

Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 1.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 1. (04/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 3.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 3. (04/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 30.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 30. (04/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 PINEHILL MČR juniorů, (B13), 07.02.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
286
Body celkem:
6742
David Linhart  0 : 3 0 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 0 156 čtvrtfinále
Matěj Kročil  3 : 0 130 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (B11), 07.02.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
754
Body celkem:
10970
Jiří Hartmann  3 : 0 260 finále
Antonín Procházka  3 : 0 208 semifinále
Max Pelikán  3 : 0 156 čtvrtfinále
Jan Jašek  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 11.01.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
300
Body celkem:
4991
Bedřich Beneš  1 : 3 28 finále
Jiří Hartmann  3 : 1 89.6 semifinále
Max Pelikán  3 : 0 84 čtvrtfinále
Patrik Cvak  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 11.01.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8757
Body za soupeře:
473
Body celkem:
9230
Jiří Hartmann  3 : 1 176 finále
Antonín Procházka  3 : 0 176 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 66 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 55 1. - 16.
 MSSJO 2019, (B13), 14.12.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
266
Body celkem:
5691
David Linhart  0 : 3 wo. 0 finále
Bedřich Beneš  3 : 2 76.8 semifinále
Jiří Hartmann  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
Ondřej Hazucha  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B11), 14.12.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
9400
Body za soupeře:
706
Body celkem:
10106
Mikuláš Dufek  3 : 0 240 finále
Jiří Hartmann  3 : 1 153.6 semifinále
Antonín Beneš  3 : 0 144 čtvrtfinále
Thomas Koukola  3 : 0 120 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
420
Body celkem:
5040
Mikuláš Dufek  3 : 0 120 5. - 6.
Jiří Hartmann  3 : 0 120 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Víšek  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 80 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B11), 23.11.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
9400
Body za soupeře:
648
Body celkem:
10048
Jiří Hartmann  3 : 1 192 finále
Mikuláš Dufek  3 : 0 192 semifinále
Max Pelikán  3 : 0 144 čtvrtfinále
Jan Vaněk  3 : 0 120 1. - 16.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B13), 26.10.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6702
Body za soupeře:
408
Body celkem:
7110
Miloslav Vaněrka  3 : 1 153.6 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 2 86.4 čtvrtfinále
Antonín Procházka  3 : 0 120 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B11), 26.10.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
9400
Body za soupeře:
696
Body celkem:
10096
Jiří Hartmann  3 : 1 192 finále
Andrej Hausknotz  3 : 0 192 semifinále
Antonín Beneš  3 : 0 144 čtvrtfinále
Thomas Koukola  3 : 0 120 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 06.04.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
95
Body celkem:
1933
Petr Špalek  3 : 0 50 11. - 12.
Radim Jurášek  2 : 3 20 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Daniel Šrámek  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B13), 06.04.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
190
Body celkem:
3246
Mikuláš Dufek  3 : 1 64 3. - 4.
Miloslav Vaněrka  1 : 3 16 semifinále
Jiří Hartmann  3 : 0 60 čtvrtfinále
Matěj Kročil  3 : 0 50 1. - 16.
 Junioři B-SBCentrum, (B13), 23.03.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
170
Body celkem:
4118
Bedřich Beneš  3 : 2 60 finále
Antonín Procházka  3 : 0 80 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (B13), 16.03.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
169
Body celkem:
2930
Antonín Beneš  3 : 0 84 7. - 8.
Šimon Rynt  1 : 3 16.8 5. - 8.
Jiří Hartmann  2 : 3 33.6 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B11), 16.03.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
290
Body celkem:
4956
Matyáš Zlý  3 : 0 128 3. - 4.
Jiří Hartmann  1 : 3 25.6 semifinále
Jan Vaněk  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B13), 01.02.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4122
Antonín Beneš  3 : 0 130 13. - 14.
Jan Gerstdorf  3 : 0 130 13. - 16.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B11), 01.02.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
702
Body celkem:
10918
Mikuláš Dufek  3 : 1 208 finále
Lukáš Rychtařík  3 : 0 208 semifinále
Andrej Butsa  3 : 0 156 čtvrtfinále
Matěj Kročil  3 : 0 130 1. - 16.
 PJT - Pražská juniorská tour B13, leden, (B13), 27.01.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 12.01.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
252
Body celkem:
3436
Radek Ďurán  3 : 1 72 9. - 10.
Jan Bravenec  3 : 1 72 9. - 12.
Daniel Stypa  3 : 2 54 9. - 16.
Miloslav Vaněrka  1 : 3 18 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 12.01.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
274
Body celkem:
6969
Daniel Stypa  0 : 3 0 finále
Antonín Procházka  3 : 1 128 semifinále
Jiří Hartmann  3 : 1 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B13), 15.12.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
128
Body celkem:
3322
Patrik Závacký  3 : 0 wo. 48 7. - 8.
Daniel Šrámek  0 : 3 0 5. - 8.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Radek Ďurán  3 : 0 80 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B11), 15.12.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
558
Body celkem:
7895
Mikuláš Dufek  3 : 0 180 finále
Daniel Stypa  3 : 0 144 semifinále
Antonín Beneš  3 : 0 108 čtvrtfinále
Andrej Butsa  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B13), 24.11.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
306
Body celkem:
3490
Jan Bravenec  3 : 0 90 9. - 10.
Bedřich Beneš  3 : 2 54 9. - 12.
Patrik Závacký  3 : 0 90 9. - 16.
Filip Walter  0 : 3 0 1. - 16.
Antonín Beneš  3 : 0 72 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B11), 24.11.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
477
Body celkem:
7814
Jiří Hartmann  3 : 0 180 finále
Daniel Stypa  3 : 0 144 semifinále
Dominik Hrušecký  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B13), 03.11.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
150
Body celkem:
2682
Radek Ďurán  3 : 1 48 5. - 6.
Mikuláš Dufek  3 : 0 60 5. - 8.
Bedřich Beneš  1 : 3 12 čtvrtfinále
Daniel Stypa  3 : 2 30 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B13), 13.10.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
76
Body celkem:
2836
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 3. - 4.
Mikuláš Janda  1 : 3 16 semifinále
Antonín Beneš  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B13), 06.10.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
234
Body celkem:
3418
Bedřich Beneš  3 : 2 54 9. - 10.
Jan Gerstdorf  3 : 0 90 9. - 12.
Kristián Bořil  3 : 0 90 9. - 16.
Mikuláš Janda  0 : 3 0 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B11), 06.10.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
364
Body celkem:
7059
Lukáš Rychtařík  1 : 3 40 finále
Mikuláš Dufek  3 : 1 128 semifinále
Jiří Hartmann  3 : 1 96 čtvrtfinále
Jonáš Pavelka  3 : 0 100 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B13), 15.09.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4273
Body za soupeře:
189
Body celkem:
4462
Miloslav Vaněrka  3 : 2 79.2 7. - 8.
Mikuláš Janda  0 : 3 0 5. - 8.
Filip Walter  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Bravenec  3 : 0 110 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B11), 15.09.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
444
Body celkem:
8520
Daniel Stypa  3 : 2 120 finále
Lukáš Rychtařík  3 : 1 128 semifinále
Andrej Hausknotz  3 : 1 96 čtvrtfinále
Lukáš Hogen  3 : 0 100 1. - 16.
 BÁSTR Cup junioři B, (B13), 27.05.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
157
Body celkem:
2965
Radek Ďurán  3 : 0 49.2
Antonín Beneš  3 : 0 49.2
Bedřich Beneš  1 : 3 9.84
Lukáš Maráz  3 : 0 49.2
 BÁSTR Cup junioři B, (B11), 26.05.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
173
Body celkem:
3617
Bedřich Beneš  2 : 3 40 finále
Daniel Stypa  3 : 2 48 semifinále
Marko Ekber Sanioglu  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B13), 06.05.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
158
Body celkem:
3494
Daniel Šrámek  1 : 3 14.4
Radek Ďurán  3 : 0 72
Jan Bravenec  2 : 3 28.8
Daniel Stypa  3 : 2 43.2
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B11), 05.05.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
266
Body celkem:
4957
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 finále
Andrej Hausknotz  3 : 0 112 semifinále
Kristián Bořil  3 : 0 84 čtvrtfinále
Dominik Novák  3 : 0 70 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (B13), 22.04.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
308
Body celkem:
2764
Miloslav Vaněrka  2 : 3 28 1. - 16.
Patrik Závacký  3 : 0 70
Andrej Hausknotz  3 : 0 70
Jan Víšek  3 : 0 70
Antonín Beneš  3 : 0 70
 PRIMA stavebniny Cup, (B11), 21.04.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4086
Jan Bravenec  0 : 3 0 5. - 6.
Max Pelikán  3 : 0 108 5. - 8.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Tomáš  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Turnaj JB, (B13), 08.04.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
124
Body celkem:
2656
Maxmilián Pišček  3 : 1 40
Mikuláš Janda  0 : 3 0
Jan Gerstdorf  3 : 0 60
Dominik Wojtucki  2 : 3 24
 HRADECKÝ CUP, (B13), 25.03.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2457
Šimon Rynt  0 : 3 0 5. - 6.
Daniel Stypa  3 : 0 60 5. - 8.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 čtvrtfinále
Bedřich Beneš  3 : 0 50 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B11), 24.03.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3620
Bedřich Beneš  1 : 3 20 finále
Bedřich Beneš  1 : 3 20 finále
Bedřich Beneš  1 : 3 20 finále
Jiří Hartmann  3 : 0 80 semifinále
Mikuláš Dufek  3 : 2 36 čtvrtfinále
 Albatros Media - Junior "A", (B11), 17.03.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
277
Body celkem:
3858
Jan Víšek  3 : 1 86.4 7. - 8.
Andrej Hausknotz  2 : 3 43.2 5. - 8.
Miloslav Vaněrka  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Antonín Beneš  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Mistrovství republiky juniorů, (B11), 02.02.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
140
Body celkem:
4819
Bedřich Beneš  1 : 3 31.2 7. - 8.
Miloslav Vaněrka  1 : 3 31.2 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Andrej Hausknotz  3 : 2 78 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B11), 16.12.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3647
Body za soupeře:
168
Body celkem:
3815
Antonín Beneš  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Jonáš Pavelka  0 : 3 wo. 0 9. - 12.
Jakub Kroupa  3 : 0 120 9. - 16.
Lukáš Rychtařík  2 : 3 48 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (B11), 25.11.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5941
Body za soupeře:
312
Body celkem:
6253
David Linhart  0 : 3 0 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Jan Bravenec  3 : 0 144 čtvrtfinále
Lukáš Rychtařík  3 : 0 120 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 Junioři B - Strahov , (B11), 14.10.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
168
Body celkem:
4116
Antonín Procházka  3 : 2 60 finále
Lukáš Rychtařík  3 : 2 48 semifinále
Patrik Edelmann  3 : 0 60 čtvrtfinále
 TECOM CUP JA, (B11), 16.09.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
277
Body celkem:
4474
Jan Bravenec  3 : 1 86.4 5. - 6.
Antonín Procházka  3 : 2 64.8 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Max Pelikán  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Albatros Media - junioři "B", (B11), 27.05.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
128
Body celkem:
3184
Jakub Kroupa  3 : 0 80 3. - 4.
Šimon Rynt  0 : 3 0 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 1 48 čtvrtfinále
 Albatros Media - junioři "A", (B11), 06.05.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
214
Body celkem:
3958
Lukáš Rychtařík  3 : 2 57.6 5. - 6.
Antonín Procházka  3 : 1 76.8 5. - 8.
Max Gál  0 : 3 0 čtvrtfinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 80 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B11), 22.04.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3216
Mikuláš Dufek  3 : 0 80 3. - 4.
Šimon Rynt  2 : 3 32 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 1 48 čtvrtfinále
 Strahov Junioři B, (B11), 18.02.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Antonín Procházka  3 : 0 100 finále
Bedřich Beneš  3 : 0 80 semifinále
Šimon Rynt  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B11), 03.02.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
390
Body celkem:
4824
Šimon Rynt  3 : 0 130 9. - 10.
Mikuláš Dufek  3 : 0 130 9. - 12.
Jonáš Pavelka  3 : 0 130 9. - 16.
Mikuláš Janda  0 : 3 0 1. - 16.
 Velká cena Prahy 2016, (B11), 17.12.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
171
Body celkem:
3106
Jonáš Pavelka  3 : 0 90 11. - 12.
Miloslav Vaněrka  2 : 3 36 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Mikuláš Janda  0 : 3 0 1. - 16.
 Albatros Media junior B, (B11), 28.05.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
128
Body celkem:
3572
Filip Kryštof Januška  3 : 1 64
Maxmilián Pišček  3 : 1 64
David Linhart  0 : 3 0
 Final del Torneo de Juniors "B", (B11), 20.02.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
12
Body celkem:
2544
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
Maxmilián Pišček  1 : 3 12
Matěj Kolpak  0 : 3 0
Mikuláš Janda  0 : 3 0
 junioři A, (B11), 19.12.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2592
Matěj Kolpak  0 : 3 0 7. - 8.
Mikuláš Janda  0 : 3 0 5. - 8.
Adam Horák  0 : 3 0 čtvrtfinále
 junioři B, (B11), 07.11.2015
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1838
Tomáš Holinka  0 : 3 0 1. - 16.
Filip Walter  0 : 3 0
Maxmilián Pišček  0 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot