Profil hráče

Adam Burget

Ročník: 2009
Klub: SK HAMR, z.s.
Družstvo:SK HAMR HEAD - C
Registrační číslo: 6176

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 742.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 733. (10/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 1. (04/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 2.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 2. (11/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 23.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 23. (10/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 94.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 94. (10/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.11.2020 742 (-9) 75 (0)
01.10.2020 733 (-733) 75 (75)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20207337422020

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 06.04.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
95
Body celkem:
1933
Petr Špalek  3 : 0 50 11. - 12.
Radim Jurášek  2 : 3 20 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Daniel Šrámek  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B13), 06.04.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
190
Body celkem:
3246
Mikuláš Dufek  3 : 1 64 3. - 4.
Miloslav Vaněrka  1 : 3 16 semifinále
Jiří Hartmann  3 : 0 60 čtvrtfinále
Matěj Kročil  3 : 0 50 1. - 16.
 Junioři B-SBCentrum, (B13), 23.03.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
170
Body celkem:
4118
Bedřich Beneš  3 : 2 60 finále
Antonín Procházka  3 : 0 80 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B13), 03.11.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
150
Body celkem:
2682
Radek Ďurán  3 : 1 48 5. - 6.
Mikuláš Dufek  3 : 0 60 5. - 8.
Bedřich Beneš  1 : 3 12 čtvrtfinále
Daniel Stypa  3 : 2 30 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B13), 13.10.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
76
Body celkem:
2836
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 3. - 4.
Mikuláš Janda  1 : 3 16 semifinále
Antonín Beneš  3 : 0 60 čtvrtfinále
 BÁSTR Cup junioři B, (B13), 27.05.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
157
Body celkem:
2965
Radek Ďurán  3 : 0 49.2
Antonín Beneš  3 : 0 49.2
Bedřich Beneš  1 : 3 9.84
Lukáš Maráz  3 : 0 49.2
 BÁSTR Cup junioři B, (B11), 26.05.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
173
Body celkem:
3617
Bedřich Beneš  2 : 3 40 finále
Daniel Stypa  3 : 2 48 semifinále
Marko Ekber Sanioglu  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Turnaj JB, (B13), 08.04.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
124
Body celkem:
2656
Maxmilián Pišček  3 : 1 40
Mikuláš Janda  0 : 3 0
Jan Gerstdorf  3 : 0 60
Dominik Wojtucki  2 : 3 24
 HRADECKÝ CUP, (B13), 25.03.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2457
Šimon Rynt  0 : 3 0 5. - 6.
Daniel Stypa  3 : 0 60 5. - 8.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 čtvrtfinále
Bedřich Beneš  3 : 0 50 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B11), 24.03.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3620
Bedřich Beneš  1 : 3 20 finále
Bedřich Beneš  1 : 3 20 finále
Bedřich Beneš  1 : 3 20 finále
Jiří Hartmann  3 : 0 80 semifinále
Mikuláš Dufek  3 : 2 36 čtvrtfinále
 Junioři B - Strahov , (B11), 14.10.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
168
Body celkem:
4116
Antonín Procházka  3 : 2 60 finále
Lukáš Rychtařík  3 : 2 48 semifinále
Patrik Edelmann  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Albatros Media - junioři "B", (B11), 27.05.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
128
Body celkem:
3184
Jakub Kroupa  3 : 0 80 3. - 4.
Šimon Rynt  0 : 3 0 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 1 48 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (B11), 22.04.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3216
Mikuláš Dufek  3 : 0 80 3. - 4.
Šimon Rynt  2 : 3 32 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 1 48 čtvrtfinále
 Strahov Junioři B, (B11), 18.02.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Antonín Procházka  3 : 0 100 finále
Bedřich Beneš  3 : 0 80 semifinále
Šimon Rynt  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Albatros Media junior B, (B11), 28.05.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
128
Body celkem:
3572
Filip Kryštof Januška  3 : 1 64
Maxmilián Pišček  3 : 1 64
David Linhart  0 : 3 0
 Final del Torneo de Juniors "B", (B11), 20.02.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
12
Body celkem:
2544
Maxmilián Pišček  1 : 3 12
Matěj Kolpak  0 : 3 0
Mikuláš Janda  0 : 3 0
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
 junioři B, (B11), 07.11.2015
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1838
Tomáš Holinka  0 : 3 0 1. - 16.
Maxmilián Pišček  0 : 3 0
Filip Walter  0 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot