Profil hráče

Radim Jurášek

hrac

Ročník: 2005
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno Prima
Registrační číslo: 7159

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 132.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 95. (11/2023)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 46. (01/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 8. (02/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 7. (02/2022)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 6. (02/2022)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 18. (11/2023)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.03.2024 132 (-26) 4903 (-1437)
01.02.2024 106 (10) 6340 (798)
01.01.2024 116 (-19) 5542 (-1230)
01.12.2023 97 (-2) 6772 (-271)
01.11.2023 95 (3) 7043 (-200)
01.10.2023 98 (6) 7243 (461)
01.09.2023 104 (0) 6782 (0)
01.08.2023 104 (1) 6782 (0)
01.07.2023 105 (4) 6782 (537)
01.06.2023 109 (1) 6245 (0)
01.05.2023 110 (5) 6245 (400)
01.04.2023 115 (0) 5845 (0)
01.03.2023 115 (10) 5845 (637)
01.02.2023 125 (28) 5208 (894)
01.01.2023 153 (38) 4314 (1230)
01.12.2022 191 (13) 3084 (203)
01.11.2022 204 (10) 2881 (200)
01.10.2022 214 (-7) 2681 (0)
01.09.2022 207 (-62) 2681 (-1492)
01.08.2022 145 (-7) 4173 (-343)
01.07.2022 138 (-4) 4516 (-726)
01.06.2022 134 (2) 5242 (0)
01.05.2022 136 (-3) 5242 (282)
01.04.2022 133 (-1) 4960 (0)
01.03.2022 132 (25) 4960 (697)
01.02.2022 157 (1) 4263 (0)
01.01.2022 158 (15) 4263 (0)
01.12.2021 173 (19) 4263 (663)
01.11.2021 192 (4) 3600 (0)
01.10.2021 196 (3) 3600 (0)
01.09.2021 199 (33) 3600 (867)
01.08.2021 232 (5) 2733 (74)
01.07.2021 237 (74) 2659 (901)
01.06.2021 311 (0) 1758 (0)
01.03.2021 311 (0) 1758 (0)
01.11.2020 311 (-2) 1758 (0)
01.10.2020 309 (129) 1758 (939)
01.04.2020 438 (28) 819 (0)
01.03.2020 466 (3) 819 (0)
01.02.2020 469 (58) 819 (226)
01.01.2020 527 (7) 593 (0)
01.12.2019 534 (47) 593 (183)
01.11.2019 581 (-13) 410 (0)
01.10.2019 568 (77) 410 (178)
01.09.2019 645 (0) 232 (0)
01.08.2019 645 (0) 232 (0)
01.07.2019 645 (-645) 232 (232)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20241161061322024
20231531251151151101091051041049895972023
20221581571321331361341381452072142041912022
20213113112372321991961921732021
20205274694664383093112020
20196456456455685815342019

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 1. liga muži A, 28.01.2024 Body celkem:
240
Adam Jiroušek  0 : 3 0
Aneta Sezemská  3 : 2 240
 1. liga muži A, 27.01.2024 Body celkem:
640
Vlastimil Zeman  3 : 1 320
Patrik Závacký  3 : 1 320
 Prima stavebniny cup - Junioři D, (B19), 24.01.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
713
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
 Muži B - Morenďácké mužské Béééčko, 13.01.2024
Pořadí: 24
Body za pořadí:
1052
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1052
Miroslav Ondruška  0 : 2 wo. 0 23. - 24.
Anna Zelenková  0 : 2 wo. 0 21. - 24.
Tomáš Havlík  0 : 2 0 17. - 24.
David Neugebauer  2 : 1 0 17. - 32.
Ladislav Burián  2 : 3 0 1. - 32.
 Fresh Box Cup - junioři D, (B19), 27.12.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
713
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
 2. liga muži C, 26.11.2023 Body celkem:
400
Lumír Klímek  3 : 0 200
Pavel Chodura  3 : 0 200
 1. liga muži A, 25.11.2023 Body celkem:
160
Pavel Bodiš  2 : 3 160
Filip Kočárek  0 : 3 0
 Freshbox - junioři D č.3, (B19), 16.11.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
713
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
 Sportprofit tour č.3, 16.11.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
713
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
 DR Development Cup - Junioři A, (B19), 14.10.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Šimon Rynt  1 : 3 0
Miloslav Vaněrka  3 : 0 0
Adam Gerstdorf  3 : 1 0
Patrik Závacký  3 : 2 0
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B19), 16.09.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3184
Ondřej Hazucha  3 : 0 0 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 0 9. - 16.
Šimon Rynt  0 : 3 0 1. - 16.
 Freshbox - junioři D č.1, (B19), 01.09.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Sportprofit tour č.1, 01.09.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Junioři D Viktoria, (B19), 10.06.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Sportprofit tour finále, 10.06.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 1. liga muži A, 23.04.2023 Body celkem:
300
Radovan Kojecký  0 : 3 0
 bye  3 : 0 300
 1. liga muži A, 22.04.2023 Body celkem:
400
Jan Mašek  0 : 3 0
Matěj Bomba  3 : 0 400
 2. liga muži C, 19.02.2023 Body celkem:
360
Miroslav Sikora  3 : 1 160
Oldřich Václavek  3 : 0 200
 2. liga muži C, 18.02.2023 Body celkem:
200
Zdeněk Šefl  3 : 0 200
Patrik Pelech  0 : 3 0
 FAJNE Béčko muži, 12.02.2023
Pořadí: 17
Body za pořadí:
953
Body za soupeře:
84
Body celkem:
1037
Martin Pekárek   3 : 0 24.8 17. - 18.
Patrik Závacký  3 : 0 24.8 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 17. - 32.
Tomáš Holinka  2 : 3 9.92 1. - 32.
 MČR juniorů 2023, (B19), 03.02.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
338
Body celkem:
4772
Tomáš Holinka  3 : 1 104 9. - 10.
Mikuláš Janda  3 : 1 104 9. - 12.
Jan Gerstdorf  3 : 0 130 9. - 16.
Alex Kelar  0 : 3 0 1. - 16.
 Dietz Cup - Muži B, 15.01.2023
Pořadí: 19
Body za pořadí:
906
Body za soupeře:
68
Body celkem:
974
Seif Tamer  2 : 0 wo. 12.4 19. - 20.
Boris Heneš  1 : 2 9.92 17. - 20.
Tomáš Tauš  2 : 0 24.8 17. - 24.
Tomáš Havlík  2 : 1 11.16 17. - 32.
Tomáš Novák  2 : 3 9.92 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B19), 07.01.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
126
Body celkem:
2887
Mikuláš Janda  0 : 3 0
Michal Jurášek  0 : 3 0
Patrik Edelmann  3 : 0 70
Lukáš Kučiak  3 : 1 56
 Vánoční junioři D, (B19), 21.12.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 FAJNE Béčko muži, 17.12.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1161
Body za soupeře:
69
Body celkem:
1230
Tomáš Hanzelka  0 : 3 0 9. - 10.
Aleš Tchuř  3 : 2 18.6 9. - 12.
Patrik Závacký  3 : 0 31 9. - 16.
Alex Kelar  0 : 3 0 1. - 16.
David Neugebauer  3 : 1 19.84 1. - 32.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 10.12.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
218
Body celkem:
3962
Tomáš Holinka  3 : 2 57.6 5. - 6.
Patrik Závacký  3 : 0 96 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Mikuláš Janda  3 : 1 64 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B19), 19.11.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
110
Body celkem:
3962
Michal Jurášek  0 : 3 wo. 0 5. - 6.
Matěj Bomba  3 : 2 64.8 5. - 8.
Šimon Rynt  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Muži C a PSA Czech Open, 05.11.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
1443
Body za soupeře:
101
Body celkem:
1544
Dominik Blažíček  3 : 0 37 finále
Eliška Jičínská  3 : 1 23.68 semifinále
Daniel Vrána  3 : 0 22.2 čtvrtfinále
Jiří Borovička  3 : 0 18.5 1. - 16.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B19), 22.10.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4305
Body za soupeře:
216
Body celkem:
4521
Lukáš Kučiak  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
David Linhart  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Mojmír Zálešák  3 : 0 120 1. - 16.
Jan Gerstdorf  3 : 0 96 1. - 32.
 2. liga muži C, 16.10.2022 Body celkem:
200
Stanislav Fruhvirt  0 : 3 0
Pavel Holík  3 : 0 200
 D tour junioři - DR Development Cup, (B19), 02.09.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 MČR juniorů 2022, (B19), 30.05.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
286
Body celkem:
6742
Faríd Farrag  0 : 3 0 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Mojmír Zálešák  3 : 0 156 čtvrtfinále
Jakub Felenda  3 : 0 130 1. - 16.
 1. liga muži A, 10.04.2022 Body celkem:
300
Tomáš Satke  3 : 0 300
Jan Roll  0 : 3 0
 1. liga muži A, 09.04.2022 Body celkem:
0
Filip Richtárech  0 : 3 0
Richard Nádvorník  0 : 3 0
 Muži C - Squashový turnaj ve Vyškově, 12.02.2022
Pořadí: 12
Body za pořadí:
923
Body za soupeře:
37
Body celkem:
960
Tomáš Sigmund  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Robert Šťastný  0 : 3 wo. 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 12 9. - 16.
Michal Štěpán  2 : 3 9.6 1. - 16.
Martin Šimka  3 : 1 15.36 1. - 32.
 1. liga muži A, 29.01.2022 Body celkem:
80
Ondřej Bořil  1 : 3 80
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B19), 11.12.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3612
Alex Kelar  0 : 3 0 5. - 6.
Daniel Šrámek  3 : 0 96 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jakub Planka  3 : 0 80 1. - 16.
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B17), 11.12.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
189
Body celkem:
4325
Šimon Rynt  0 : 3 0 3. - 4.
David Linhart  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
Adam Gerstdorf  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 2. liga muži C, 27.11.2021 Body celkem:
160
Patrik Pluskal  0 : 3 0
Dominik Blažíček  3 : 1 160
 Sportprofit tour č.2, 19.11.2021
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 Morenda - Muži C, 13.11.2021
Pořadí: 13
Body za pořadí:
775
Body za soupeře:
63
Body celkem:
838
Petr Žalud  3 : 0 21 13. - 14.
Svatopluk Kreidl  3 : 1 16.8 13. - 16.
Boris Heneš  2 : 3 8.4 9. - 16.
Tomáš Havlík  0 : 3 0 1. - 16.
Leoš Gjumija ml.  3 : 0 16.8 1. - 32.
 Czech junior open 2021, (B17), 06.11.2021
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
280
Body celkem:
3785
Daniel Šrámek  3 : 1 80 9. - 10.
Adam Horák  3 : 0 100 9. - 12.
Mikuláš Janda  3 : 0 100 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
 1. liga muži A, 16.10.2021 Body celkem:
0
Jan Břeň  0 : 3 0
 MČR juniorů 2021, (B19), 08.10.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
208
Body celkem:
5193
Karím Farrag  3 : 0 wo. 78 7. - 8.
Michal Jurášek  0 : 3 0 5. - 8.
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Gacek  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2021, (B17), 08.10.2021
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4474
Matyáš Hrubý  0 : 3 0 9. - 10.
Matěj Bomba  3 : 1 104 9. - 12.
Ondřej Kutý  3 : 0 130 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 HANYA corporation cup - Junioři B, (B19), 04.09.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3136
Tomáš Holinka  3 : 1 64
Michal Jurášek  1 : 3 16
Šimon Rynt  0 : 3 0
 HANYA corporation cup - Junioři B, (B17), 04.09.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2532
Adam Škrobánek  0 : 3 0
Jan Holuša  0 : 3 0
Daniel Šrámek  0 : 3 0
Patrik Závacký  0 : 3 0
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 21.08.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
187
Body celkem:
3523
Jan Holuša  3 : 0 96 3. - 4.
Michal Jurášek  1 : 3 19.2 semifinále
Šimon Rynt  3 : 0 72 čtvrtfinále
 Sportprofit tour č.6, 20.08.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Hanya Corporatin Cup - Muži B, 14.08.2021
Pořadí: 16
Body za pořadí:
980
Body za soupeře:
51
Body celkem:
1031
Martin Kříž  2 : 3 12.4 15. - 16.
Josef Fanta  2 : 3 12.4 13. - 16.
Ondřej Ryšavý  1 : 3 6.2 9. - 16.
Ladislav Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
David Neugebauer  3 : 1 19.84 1. - 32.
 Sportprofit tour č.5, 23.07.2021
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B17), 26.06.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
131
Body celkem:
3128
Matěj Bomba  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Šimon Rynt  1 : 3 19.2 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kristián Bořil  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B19), 26.06.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
173
Body celkem:
3509
František Procházka  1 : 3 14.4
Michal Jurášek  1 : 3 14.4
Tomáš Holinka  3 : 0 72
Jan Gerstdorf  3 : 0 72
 GALVA Olomouc Open, 19.06.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1008
Body za soupeře:
61
Body celkem:
1069
Michal Jurášek  1 : 3 5.04 5. - 6.
Václav Máca  3 : 0 25.2 5. - 8.
Kristýna Hrnčiříková  2 : 3 10.08 čtvrtfinále
David Neugebauer  3 : 0 21 1. - 16.
 Sportprofit tour č.3, 04.06.2021
Pořadí: 20
Body za pořadí:
290
Body za soupeře:
0
Body celkem:
290
 HRADECKÝ CUP , (B19), 03.10.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2284
Body za soupeře:
108
Body celkem:
2392
Karím Farrag  0 : 3 0
Luboš Walter ml.  0 : 3 0
Štěpán Hájek  3 : 0 60
Mojmír Zálešák  3 : 1 48
 HRADECKÝ CUP , (B17), 03.10.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
115
Body celkem:
3551
Faríd Farrag  0 : 3 0 5. - 6.
Matěj Bomba  3 : 0 wo. 48 5. - 8.
Matyáš Hrubý  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
Šimon Rynt  3 : 2 48 1. - 16.
 MČR U23 2020, (), 12.09.2020
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
65
Body celkem:
4744
Vojtěch Mohelník  0 : 3 0 7. - 8.
Adam Sinkule  0 : 3 0 5. - 8.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 Dietz Cup muži D, 14.08.2020
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361
 Pneukomplet Cup muži D, 17.07.2020
Pořadí: 14
Body za pořadí:
335
Body za soupeře:
0
Body celkem:
335
 Sportprofit tour finále, 27.06.2020
Pořadí: 23
Body za pořadí:
269
Body za soupeře:
0
Body celkem:
269
 Hanya Cup, (B19), 13.06.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Sportprofit tour č.9, 05.06.2020
Pořadí: 14
Body za pořadí:
335
Body za soupeře:
0
Body celkem:
335
 Strahov - junioři B, (B17), 29.02.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
125
Body celkem:
3181
Michal Jurášek  3 : 1 64 3. - 4.
David Linhart  0 : 3 0 semifinále
Matěj Kolpak  3 : 2 36 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (B17), 07.02.2020
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3759
Body za soupeře:
182
Body celkem:
3941
Svatopluk Kreidl  1 : 3 26 13. - 14.
Šimon Rynt  3 : 1 104 13. - 16.
Mojmír Zálešák  2 : 3 52 9. - 16.
Matyáš Hrubý  0 : 3 0 1. - 16.
 Sportprofit tour č.6, 31.01.2020
Pořadí: 30
Body za pořadí:
226
Body za soupeře:
0
Body celkem:
226
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 11.01.2020
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
270
Body celkem:
3454
Tomáš Holinka  3 : 2 54 9. - 10.
Svatopluk Kreidl  3 : 1 72 9. - 12.
Mojmír Zálešák  3 : 1 72 9. - 16.
František Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
Matěj Kolpak  3 : 0 72 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 11.01.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
302
Body celkem:
4499
Tomáš Holinka  3 : 1 86.4 5. - 6.
Bedřich Beneš  3 : 0 108 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Mikuláš Janda  3 : 1 72 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B17), 04.01.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2652
Svatopluk Kreidl  3 : 0 60 5. - 6.
Matěj Bomba  3 : 1 48 5. - 8.
Michal Jurášek  1 : 3 12 čtvrtfinále
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B15), 04.01.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
128
Body celkem:
3572
Michal Jurášek  1 : 3 20 finále
Šimon Rynt  3 : 2 48 semifinále
Jan Bravenec  3 : 0 60 čtvrtfinále
 MSSJO 2019, (B17), 14.12.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
224
Body celkem:
2842
Adam Horák  3 : 0 80 11. - 12.
Mojmír Zálešák  0 : 3 0 9. - 12.
Šimon Rynt  3 : 0 80 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
Svatopluk Kreidl  3 : 0 64 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B15), 14.12.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5009
Body za soupeře:
330
Body celkem:
5339
Šimon Rynt  3 : 0 wo. 66 5. - 6.
Bedřich Beneš  3 : 0 132 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dominik Wojtucki  3 : 1 88 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 Mikulášské juniorské déčko, (B19), 06.12.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B17), 23.11.2019
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Dominik Wojtucki  0 : 3 wo. 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B15), 23.11.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
163
Body celkem:
3160
Tomáš Holinka  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Adam Horák  1 : 3 19.2 5. - 8.
Filip Walter  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Kolpak  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 64 1. - 32.
 Sportprofit tour č.3, 15.11.2019
Pořadí: 38
Body za pořadí:
183
Body za soupeře:
0
Body celkem:
183
 Juniorské Béčko - Brno, (B17), 02.11.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
100
Body celkem:
2079
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 1. - 16.
Filip Uvíra  3 : 0 50
Jakub Planka  3 : 0 50
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 02.11.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
190
Body celkem:
2722
Šimon Rynt  3 : 1 48 5. - 6.
Jiří Hartmann  3 : 0 60 5. - 8.
Dominik Wojtucki  1 : 3 12 čtvrtfinále
Ondřej Hazucha  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B17), 26.10.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
168
Body celkem:
2884
Filip Walter  1 : 3 16 9. - 10.
Lukáš Krišica  3 : 0 80 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B15), 26.10.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
240
Body celkem:
2858
Miloslav Vaněrka  3 : 0 80 11. - 12.
Michal Jurášek  1 : 3 16 9. - 12.
Matěj Kročil  3 : 0 80 9. - 16.
Filip Walter  0 : 3 0 1. - 16.
Jan Gerstdorf  3 : 0 64 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B17), 28.09.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
128
Body celkem:
2667
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 11. - 12.
Filip Walter  0 : 3 0 9. - 12.
Šimon Rynt  3 : 1 64 9. - 16.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 1. - 16.
Ondřej Kutý  3 : 0 64 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B15), 28.09.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
288
Body celkem:
3223
Radek Ďurán  3 : 0 90 11. - 12.
Šimon Rynt  0 : 3 0 9. - 12.
Kristián Bořil  3 : 0 90 9. - 16.
Matěj Bomba  2 : 3 36 1. - 16.
Jan Bravenec  3 : 0 72 1. - 32.
 Hanya Junioři D, (B19), 20.09.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Sportprofit tour č.1, 20.09.2019
Pořadí: 39
Body za pořadí:
178
Body za soupeře:
0
Body celkem:
178
  Junioři B, (B15), 14.09.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
196
Body celkem:
4144
Michal Jurášek  3 : 0 100 finále
Mikuláš Janda  3 : 2 48 semifinále
Dominik Wojtucki  3 : 1 48 čtvrtfinále
 Prázdninové déčko, (B19), 16.08.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Sportprofit tour č.10, 29.06.2019
Pořadí: 29
Body za pořadí:
232
Body za soupeře:
0
Body celkem:
232
 Juniorské déčko Kabel-A.T. cup, (B19), 21.06.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B15), 25.05.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1913
Body za soupeře:
151
Body celkem:
2064
Radek Ďurán  3 : 0 56 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 32.
Martin Mach  1 : 3 11.2 1. - 32.
 AB SQUASH CUP - junioři B, (B17), 04.05.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
75
Body celkem:
2272
Lukáš Krišica  1 : 3 10
Matyáš Hrubý  0 : 3 0
Tomáš Holinka  3 : 0 wo. 25
Filip Uvíra  3 : 1 40
 AB SQUASH CUP - junioři B, (B15), 04.05.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
96
Body celkem:
2293
Štěpán Kopecký  3 : 0 60 7. - 8.
Michal Jurášek  2 : 3 24 5. - 8.
Jan Holuša  1 : 3 12 čtvrtfinále
 Prima stavebniny Cup, (B17), 27.04.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2143
Body za soupeře:
88
Body celkem:
2231
Michal Jurášek  2 : 3 28.8 7. - 8.
Tomáš Holinka  1 : 3 14.4 5. - 8.
Matyáš Hrubý  1 : 3 14.4 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup, (B15), 27.04.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1872
Body za soupeře:
120
Body celkem:
1992
Jan Bravenec  3 : 0 60 11. - 12.
Adam Škrobánek  0 : 3 0 9. - 12.
Ondřej Hazucha  3 : 0 60 9. - 16.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B17), 06.04.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
50
Body celkem:
2126
Adam Horák  0 : 3 0 7. - 8.
Svatopluk Kreidl  0 : 3 0 5. - 8.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Petr Špalek  3 : 0 50 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 06.04.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
65
Body celkem:
1966
Patrik Závacký  0 : 3 0 9. - 10.
Adam Burget  3 : 2 30 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Adam Škrobánek  1 : 3 10 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B17), 16.03.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2143
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2203
Mojmír Zálešák  0 : 3 0 7. - 8.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 5. - 8.
Martin Suk  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dominik Davies  3 : 0 60 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 16.03.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1913
Body za soupeře:
123
Body celkem:
2036
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 32.
Bedřich Beneš  1 : 3 11.2 1. - 32.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B17), 16.02.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
74
Body celkem:
2150
Adam Horák  0 : 3 0 7. - 8.
Michal Jurášek  2 : 3 24 5. - 8.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Hazucha  3 : 0 50 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B15), 16.02.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
93
Body celkem:
2853
Jan Holuša  1 : 3 16 3. - 4.
Adam Škrobánek  1 : 3 16 semifinále
Radek Ďurán  3 : 2 36 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2584
Body za soupeře:
168
Body celkem:
2752
Radek Ďurán  3 : 2 48 19. - 20.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 17. - 20.
Adam Hazucha  3 : 0 80 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 32.
Mojmír Zálešák  0 : 3 0 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B17), 05.01.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
70
Body celkem:
2417
Daniel Burkart  0 : 3 0 5. - 6.
 bye  3 : 0 wo. 30 5. - 8.
Martin Suk  0 : 3 0 čtvrtfinále
Michal Jurášek  3 : 1 40 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 05.01.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2011
Mojmír Zálešák  0 : 3 0 9. - 10.
Radek Ďurán  3 : 0 50 9. - 12.
Patrik Závacký  3 : 1 40 9. - 16.
Filip Uvíra  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Šťastný spedition Cup, (B17), 30.11.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 PNEUKOMPLET Cup, (B17), 24.11.2018
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2026
Body za soupeře:
91
Body celkem:
2117
 bye  3 : 0 wo. 35 15. - 16.
Michal Jurášek  2 : 3 28 13. - 16.
Leoš Gjumija ml.  0 : 3 0 9. - 16.
Jan Netolička  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018
Pořadí: 24
Body za pořadí:
2585
Body za soupeře:
106
Body celkem:
2691
Adam Škrobánek  2 : 3 38.4 23. - 24.
Miloslav Vaněrka  1 : 3 19.2 21. - 24.
Šimon Rynt  0 : 3 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 48 17. - 32.
Adam Horák  0 : 3 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B15), 03.11.2018
Pořadí: 21
Body za pořadí:
1407
Body za soupeře:
96
Body celkem:
1503
Adam Kolář  3 : 0 40 21. - 22.
 bye  3 : 0 wo. 20 21. - 24.
Michal Jurášek  2 : 3 16 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 20 17. - 32.
Mikuláš Janda  0 : 3 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 13.10.2018
Pořadí: 15
Body za pořadí:
1649
Body za soupeře:
45
Body celkem:
1694
 bye  3 : 0 wo. 25 15. - 16.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 13. - 16.
Adam Škrobánek  2 : 3 20 9. - 16.
Lukáš Krišica  0 : 3 0 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2723
Body za soupeře:
88
Body celkem:
2811
Bedřich Beneš  0 : 3 0 19. - 20.
Matěj Kolpak  0 : 3 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 44 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 44 17. - 32.
Mikuláš Janda  0 : 3 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B15), 15.09.2018
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2414
Body za soupeře:
36
Body celkem:
2450
Adam Horák  0 : 3 0
Alexej Izotov  3 : 0 wo. 36
Matěj Kolpak  0 : 3 0 1. - 32.
 Žebříčkový turnaj juniorů ČR ve squashi, (B15), 08.09.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
39
Body celkem:
2103
Šimon Rynt  0 : 3 0
Michal Jurášek  3 : 2 29.52
Marian Papula  1 : 3 9.84
Alexej Izotov  0 : 3 0
 BÁSTR Cup junioři B, (B15), 26.05.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1791
Body za soupeře:
49
Body celkem:
1840
Petr Špalek  3 : 0 49.2 7. - 8.
Adam Škrobánek  0 : 3 0 5. - 8.
Marian Papula  0 : 3 0 čtvrtfinále
 PRIMA stavebniny Cup, (B15), 21.04.2018
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2035
Body za soupeře:
64
Body celkem:
2099
Adam Hazucha  0 : 3 0 19. - 20.
Alexej Izotov  0 : 3 0 17. - 20.
Šimon Škurek  3 : 0 wo. 32 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 32.
Matěj Kolpak  0 : 3 0 1. - 32.
 Pneukomplet Junioři D, (B15), 06.04.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 Déčko Kabel-A.T. cup, (B13), 30.11.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot